Ногти

Гель лак для нігтів в домашніх умовах без лампи: 5 гель-лаків, яким не потрібна лампа

Лак-гель для нігтів без лампи в домашніх умовах

Гель-лаки отримали велике поширення серед жінок. Часто дами роблять манікюр в домашніх умовах, використовуючи саме цей засіб.Воно практично, тримається довго (2-3 тижні) і не втрачає яскравості. Покриття не боїться механічних пошкоджень і морської води. З таким манікюром можна спокійно купатися в морі або басейні, займатися домашніми справами. Тема цієї статті: лак-гель для нігтів без лампи в домашніх умовах – чи можливо це?

до змісту ↑

Особливості шелаку

Для швидкої полімеризації гелю на нігтьових пластинах застосовують спеціальні лампи. Для домашнього використання оптимальним варіантом є апарат з ультрафіолетовим випромінюванням.Придбати такий апарат можна в спеціалізованому магазині аксесуарів для майстрів нігтьового сервісу.

Вартість УФ-приладу порівняно невисока. Але що робити, якщо прилад зламався або його просто немає під рукою? Чи є гелеві кошти, якими можна користуватися, не застосовуючи спеціального обладнання? Виявляється, що серед гелів для нігтів є кошти, які можна зафіксувати без спеціальних приладів.

до змісту ↑

Гелі, які застигають без лампи

Всі гель-лаки поділяються на 2 категорії: світлочутливі і не світлочутливі.

Другий різновид гелів багато в чому нагадує звичайне покриття для нігтів. Ці кошти легко наносяться і не вимагають застосування базових покриттів:

 1. Перед тим, як скористатися таким гелем, нігтьову пластину обробляють бафіком.
 2. Такий склад полімеризується без застосування спеціального приладу. Але, щоб він застиг, потрібно спеціальну речовину-каталізатор, зване мономер цианоакрилата. Ця речовина вступає в реакцію з гелевим речовиною, в результаті – відбувається затвердіння покриття.Мономер цианоакрилата випускають в кремоподібну вигляді або у формі лаку.

Важливо! Якщо ви тільки починаєте освоювати мистецтво манікюру, бажано застосовувати кремоподібний склад – він більш зручний для нанесення. Є і каталізатори у вигляді спреїв. Вони зручні у використанні і економічні, але зустрічаються значно рідше.

до змісту ↑

Як висушити гель-лак без лампи в домашніх умовах? Холодна вода

Цей спосіб більш поширений і зручний, ніж тільки що описаний.Він не вимагає ніяких витрат. Щоб привести в порядок нігті, не потрібні ніякі додаткові інструменти або ультрафіолетова техніка.

Важливо! Щоб не помилитися з вибором лаку, потрібно проконсультуватися з продавцем. Покриття такого виду мають напис на упаковці no-light gel.

Наносимо лак-гель для нігтів без лампи в домашніх умовах:

 1. Нанесіть лак на нігтьову пластину, а потім опустіть на 5-10 хвилин в прохолодну воду.
 2. Після того, як засіб застигло, залишається висушити нігті рушником.

Манікюр повністю готовий!

Важливо! Оскільки в цьому випадку не використовуються ні базовий склад, ні додатковий закріплювач, цей спосіб не тільки більш економічний, ніж попередній, але і безпечний для здоров’я. При цьому вартість такого гель-лаку не набагато вище звичайного покриття.

до змісту ↑

Як сушити гель лак без лампи в домашніх умовах? Варіації УФ-випромінювання

Буває і так, що випадково придбаний гель-лак, який можна висушити тільки УФ-випромінюванням.Як вчинити в цьому випадку? Терміново бігти в магазин за новим лаком або придбати спеціальний прилад, який коштує досить недешево?

Є кілька невеликих хитрощів:

 • Нанести склад на нігті і поставити під прямі сонячні промені. Звичайно, доведеться потерпіти, бо часу така сушка займе значно довше, ніж під спеціальним пристроєм.
 • Аналог сонячного світла – звичайна “синя лампа”, яка використовується для проведення теплових процедур.

до змісту ↑

Відеоматеріал

Тепер ви знаєте, чи можна висушити гель лак без лампи в домашніх умовах, якими гель-лаками можна користуватися без додаткового обладнання. Щоб результат не розчарував вас, придбайте лаки від відомих виробників. Трохи практики і навичок, і манікюр перетвориться в нескладну і нетривалу процедуру.

Поділитися в соц. мережах:

Шелак без лампи в домашніх умовах: як висушити, відгуки

Класична технологія нанесення шелаку передбачає використання УФ-лампи та ЛІД лампи. Завдяки цим пристосуванням гель-лак швидко полімерізіруется, формуючи міцне покриття. Однак, новачки манікюрного справи, які вперше стикаються з нанесенням гель-лаку, задаються питанням, чи можна висушити шелак в домашніх умовах без лампи? Фахівці стверджують, що можна, хоча ці способи не дають бажаного ефекту.Якщо планується займатися манікюрним справою регулярно, краще все ж придбати весь необхідний набір інструментів.

Шелак без лампи

Шелак – що це?

Шелак – вдала розробка американської фірми, яка поєднала властивості лаку і гелю для манікюру. В результаті вийшов новий склад, що володіє властивостями обох інгредієнтів. Майстри манікюрного справи люблять працювати з шелаком. Адже даний склад представлений в широкому колірному різноманітності.При нанесенні на ніготь, гель-лак лягає рівним міцним покриттям, яке в подальшому можна декорувати візерунками, блискітками, декоративним піском. Шелак проявляє високу стійкість до агресивної побутової хімії, будучи при цьому нешкідливим по відношенню до нігтьовим пластин. Даний перелік характеристик дозволяє гель-лаку триматися на нігтьових пластинах від 14 до 30 днів. Навіть по закінченні даного часу, міцне покриття не втрачає свою привабливість. Однак, ніготь відростає і манікюр втрачає свою початкову красу.

Шелак без лампи

Як наносити

Шелак або гель-лак вимагає ретельної підготовки нігтьових пластин. Надавши нігтям бажану форму, кожен нігтик потрібно обробити м’якою пилкою. Це дозволить забезпечити відмінне зчеплення декоративного шару з натуральною поверхнею. Потім, нігтьові пластини очищаються від пилу і обезжирюються спеціальним складом. Наступний крок – покриття нігтів базою. Базовий шар потрібно для захисту пластини від фарбування пігментами, які входять до складу гель-лаку.Базовий шар слід висушити. Кращий варіант – використання лампи. Однак, в домашніх умовах спеціальне манікюрне пристосування можна замінити звичайною лампочкою синього кольору або феном, включеним на повні оберти.

Після того, як базовий шар висохне остаточно, можна приступати до декоративної обробки нігтів. Щоб зробити шелак без лампи, слід наносити гель-лак дуже тонким шаром. Для полімеризації покриття, необхідно висушити його. Як висушити шелак без лампи? Можна скористатися вищезгаданими методами, а можна підставити ручки під сонячні промені.Звичайно, час висихання шелаку під сонцем займе чимало, але результат буде не гірший, ніж при сушінні в УФ-лампі.

Завершальний крок – покриття манікюру топовим складом, який також вимагає сушки. Щоб манікюр протримався не менше 14 днів, топ рекомендується наносити на всю поверхню пластин, включаючи торці. Для додання блиску нігтям, після висушування топа, пластини потрібно обробити рідиною для зняття липкого верхнього шару. Якщо покриття висушене якісно, ​​то липкий шар зніметься досить легко.

Рекомендації професіоналів

У гонитві за економією, кожна дівчина сподівається придбати набір для шелаку без лампи. Однак, якісний манікюр гель-лак неможливо отримати без висушує пристрою. Лак-шелак без лампи не полімеризується належним чином, оскільки його формула вимагає використання УФ або ЛІД обладнання. Щоб висушити гель-лак в домашніх умовах, можна, безумовно, використовувати всі доступні методи, але результат буде далекий від ідеалу.Відзначимо, що відгуки майстрів і клієнтів манікюрних салонів, настійно рекомендують користуватися необхідним обладнанням.

Для тих, хто бажає експериментувати, на відео представлені способи сушіння гель-лаку без лампи.

Таким чином, якщо ви вирішили займатися манікюром в домашніх умовах, рекомендується придбати весь необхідний набір. Якісний топ, гель-лак і база в сукупності з УФ-лампою, дозволять зробити красивий манікюр.Пам’ятайте, що, незважаючи на високу якість сучасної манікюрною продукції, використання будь-яких хімічних складів шкодить нігтям. Щоб уникнути нанесення ще більшої шкоди, краще не експериментувати, а діяти згідно з класичною схемою створення манікюру гель-лаком.

Гель лак без лампи як висушити в домашніх умовах відео

Багато дівчат мріють про стійке манікюрі, який не потрібно сушити в ультрафіолетовій лампі. Домашні справи багатьох господинь не дають надії для довгострокового манікюру.Щоб зробити дійсно міцний манікюр, не уникнути відвідування салону або хоча б майстри на дому, адже для того, щоб досягти бажаного результату потрібно, щоб нігті покривав шелак або гель, який сохне тільки під впливом ультрафіолетових променів.

Гелевий манікюр без лампи

Про висиханні гель-лаку

Сушка манікюру в лампі

Процедура ця досить дорога, але зробити її будинку самостійно дуже непросто.Для цього потрібна велика кількість спеціальних інструментів і в першу чергу УФ-лампа, щоб ці матеріали висушити. Можна звичайно придбати всі ці дорогі матеріали і навіть пройти спеціальні курси, але кожен сеанс манікюру за допомогою звичайного гелю або шелаку займає досить багато часу від одного до п’яти годин.

Та й етапи покриття нігтів гелем або шелаком досить специфічні і складні і сушити його потрібно довго і правильно. Навчають цієї майстерності в спеціальних салонах або навчальних центрах.Наприклад, покриття нігтів гелем або нарощування за допомогою нього вимагає спилювання нігтя. А при необережному спилювання, можна спиляти зайве верхнє покриття нігтя і навіть занести інфекцію. А на курсах розповідають, як і чим проводити дезінфекцію при нарощуванні нігтів або покритті їх гелем, як правильно висушити нігті після нанесення гелю, який без прямих ультрафіолетових променів не висихає, яку краще купити УФ-лампу і як правильно її використовувати.

Способи сушки в домашніх умовах

Загалом, зробити такий манікюр в домашніх умовах досить непросто, але вихід все-таки знайшовся.Існує кілька способів зробити міцний манікюр і при цьому не сушити його ультрафіолетовою лампою.

Сушка гель-лаку за допомогою мономера цианоакрилата

Розрізняють два види гелю світлочутливий і несветочувствітельний . Другий вид гелю по консистенції дуже нагадує звичний всім лак. Він також легко наноситься і не вимагає базового покриття або спилювання нігтів. Перш ніж нанести такий гель-лак можна просто обробити нігтьову пластину спеціальним бафіком.Цей вид гель-лаку може просохнути без використання спеціальної ультрафіолетової лампи. Але щоб його висушити, потрібен спеціальний гелевий каталізатор, називається він – мономер цианоакрилата. При нанесенні на ніготь, який покритий несветочувтсвітельним гель-лаком, він вступає в реакцію з цим гелевим каталізатором і підсихає. Мономер цианоакрилата для манікюру буває кремообразний і у вигляді лаку.

Для новачків краще використовувати кремоподібну консистенцію, щоб зручніше його наносити.

Для сушки нігтів досить однієї краплі крему і добре їм покрити ніготь. Такий гель-лак дуже зручний в застосуванні, так як при зберіганні в банку він не сохне, на відміну від звичайних лаків для нігтів. Також є каталізатор у формі спрею, який дуже зручний в застосуванні і ще більш економічний, але зустрічається рідше.

Сушка гель-лаку за допомогою холодної води

Цей спосіб ще більш популярний і зручний, ніж попередній, адже для того, щоб привести нігті в порядок не потрібно ніяких додаткових інструментів або УФ-лампи.Для цього достатньо придбати спеціальний гель-лак. Зрозуміти який саме лак купувати можна або за порадою з продавця-консультанта, або по напису на упаковки no-light gel. За аналогією з попереднім способом потрібно нанести цей гель-на нігтьову пластину, потім опустити нігті в холодну воду. Тримати нігті в воді рекомендується протягом недовгого часу приблизно від 5 до 10 хвилин. Потім, вийняти нігті з води. Висушити їх можна рушником і манікюр готовий.

Такий манікюр не тільки не складніше звичайного класичного способу, але і прослужить значно довше.

Так як він не вимагає базового покриття і ніяких додаткових закріплювачів, він не тільки економічніше попереднього способу, а також набагато безпечніше для здоров’я. За ціною вартість такого гель-лаку цілком порівнянна з вартістю звичайного лаку, залежить вона від виробника і місця його придбання.

Сушка гель-лаку за допомогою ультрафіолету

Синя лампа для прогрівання

Буває так, що при покупці гель-лаку зроблена помилка і придбано зовсім не те, що потрібно і лак потрібно все-таки сушити в лампі.Щоб не бігти в магазин, обмінюючи лак назад або купувати спеціальну лампу, яка, як правило, коштує досить дешево, є одна хитрість. Після нанесення гель-лаку на нігті потрібно підставити їх під прямі сонячні промені і, таким чином, їх сушити до повного висихання. Для цього потрібна, звичайно, сонячна погода, без неї не обійтися. Часу такий спосіб займе трохи довше, тому він не рекомендується в якості основного способу сушіння гелю без лампи, але має місце бути. Аналогом сонячного світла може виступити звичайна синя лампа при її наявності.

Раніше такі лампи використовували для домашніх процедур по прогріванню і знищенню мікробів.

Купівля спеціального гель-лаку не потребує сушіння

Останнім часом багато виробників лаку для нігтів стали випускати нові серії лаків з ефектом гелю, заявляючи про його більш тривалої стійкості без необхідності будь-якої спеціальної сушки за допомогою лампи або каталізаторів висихання.

Примітка

При виборі такого лаку потрібно бути дуже уважним, адже це може бути просто-напросто звичайний маркетинговий хід, так як багато гель-лаки цих серій нічим не відрізняються від звичайних лаків.

Як за зовнішнім виглядом, так і по стійкості. Висушити скінчено такий гель не складе труднощів, як і звичайний лак. Його купувати можна і потрібно, але не варто занадто завищувати свої очікування, щоб потім не розчаруватися.

Як і при будь-якому класичному манікюрі, ніготь потрібно попередньо підготувати: розпарити, відсунути і обрізати кутикулу. Але спилювати верхній шар нігтьової пластини не потрібно. Гель наноситься дуже легко, в кілька рухів. Після його нанесення слід переконатися, що поверхня блискуча (якщо гель обраний не матовий) і гладка.

За допомогою перерахованих способів можна без праці зробити стійкий манікюр в домашніх умовах, витративши при цьому мінімальну кількість часу і грошей. Результат буде поліпшуватися з кожним разом, тому варто пробувати і робити.

Гель-лаки без сушіння в лампі для нігтів: кращі фірми

Гель лак як і раніше займає провідну позицію в рейтингу декоративних покриттів нігтьової пластини. Він дозволяє жінкам забути про необхідність оновлювати манікюр кожні 3-5 днів, коригує форму нігтьової пластини і надає ручкам доглянутий вигляд.До того ж покриття стійке до води і впливу факторів зовнішнього середовища. Істотний недолік гель лаку – необхідність сушити нігті під спеціальною лампою. Не всі можуть або хочуть лампу купувати.

Сушка гель лаку водою

Особливості

Не так давно з’явилися гель лаки для нігтів з сушінням без лампи, їх популярність зростає з кожним днем. Немає необхідності витрачатися лампу або на похід в манікюрний кабінет. Будь-яка жінка, що володіє нанесенням кольорового лаку, легко зробить такий манікюр в домашніх умовах.По блиску і колірній палітрі нове покриття не поступається класичним гель лаків. Хоча деякі відгуки говорять, що гель лак без сушіння не так ефектно виглядати. Важливий нюанс: стійкість даного типу лаку теж поступається класичному гель лаку. У кращому випадку воно протримається тиждень.

Гель ефект від Avon

Сушка гель лаку без лампи здійснюється за допомогою спеціального каталізатора, що купується окремо, або йде в комплекті. Каталізатор може мати кремову або рідку консистенцію.Деякі фірми мають на увазі полімеризацію простою водою. Досить опустити руки в воду кімнатної температури на кілька хвилин, і манікюр готовий.

Lumene Gel Effect Nail Polish

Переваги

Причини, за якими варто звернути увагу на гель лаки для нігтів з сушінням без лампи:

 • Покриття легко лягає і рівномірно розподіляється по нігтьової пластини.
 • Немає необхідності спилювання нігтя і використання праймера. Відсутній ризик травми нігтя або занесення інфекції.
 • Покриття сохне без участі лампи, нігті не піддаються опроміненню, що не пересихає шкіра рук. Для сушіння досить кількох хвилин, як для звичайного лаку.
 • Різноманітність ефектів – голографічні, матові, неонові, дзеркальні та інші покриття. Правда, сохнути вони можуть трохи довше глянцевого лаку.
 • Широкий асортимент квітів від пастельних до кислотних тонів.
 • Видаляється покриття за допомогою звичайної рідини для зняття лаку.
 • Деякі виробники додають поживні компоненти.

Miracle Gel від Sally Hansen

Недоліки

Перш ніж придбати лак без сушіння, варто ознайомитися з мінусами покриття:

 • При нанесенні лаку в 2-3 шари покриття погано сохне.
 • Систематичне використання лаку забарвлює ніготь. Щоб уникнути цього рекомендується використовувати базу.
 • У неякісних лаків швидко тьмяніє блиск.
 • Покриття живе максимум тиждень. При відвідуванні басейну, сауни, активному миття посуду і того менше.
 • У складі деяких лаків міститися токсичні речовини, небезпечні для здоров’я – формальдегід, синтетична камфора, дибутилфталат, толуол, формальдегідні смоли. Рекомендується вибирати покриття з маркуванням 3-free, а краще 5-free.

Brigitte Bottier

Застосування лаку без сушіння

Спочатку потрібно повністю видалити старе покриття, зробити європейський або обрізний манікюр. Нігті обробити знежирюючим засобом, можна зробити корисну ванночку з сіллю і маслами.

Лак без сушіння не вимагає обов’язкового нанесення бази. Перед нанесенням потрібно читати інструкцію, там прописані всі рекомендації. Нанесення базового покриття краще підготує ніготь для зчеплення з лаком. Покриття розподілити на висохлу базу тонким шаром, висушити. Манікюр зафіксувати топом, якщо того вимагає інструкція.

CND VINYLUX

Огляд популярних брендів

Виробники активно стали випускати лаки, зважаючи на великий попит на них. Кращі фірми гель лаків без сушіння в лампі на думку покупців:

 • Гель ефект від Avon – тримається до 5 днів, наноситься без використання топа і бази.Являє 16 кольорів. Відрізняється низькою вартістю в порівнянні з аналогічними продуктами.
 • Miracle Gel від Sally Hansen – полімеризація проходить без сушіння УФ лампою. Лак наноситься на попередньо знежирені нігті. Палітра представляє 16 базових відтінків. Стійкість покриття до 7 днів, але виробник рекомендує використовувати закріплювач для кращого ефекту.
 • Brigitte Bottier – містить в основі великий відсоток гелю, що надає нігтиками глянець і візуальний обсяг.Представляє велику різноманітність модних кольорів на будь-який смак. Маскує нерівності і інші дефекти нігтьової пластини. Добре лягає на ніготь без попереднього нанесення бази, легко знімається за допомогою рідини для зняття лаку.
 • CND VINYLUX – популярний бренд, застосовується будинку і в салонах. Виробник гарантує стійкість до 7 днів, хоча при дбайливому носінні лак тримається 2 тижні. На попередньо знежирені нігті лягає гель лак, поверх висохлого лаку наноситься топ і ніготь запечатується.Палітра налічує до 62 відтінків, також є лаки з різними ефектами.
 • Pupa Lasting Color Gel – лінійка лаків зі скляним ефектом. Наноситься як звичайний лак, в 1-2 шари. Нігтики набувають тривимірний обсяг і дзеркальний відблиск. Колірна гамма – більше 100 квітів.
 • Lumene Gel Effect Nail Polish відноситься до категорії покриттів 3-free. Зберігає стійкість кілька днів, не вимагає використання бази і топа. Наноситься лак в 1 або кілька шарів. Надається понад 60 кольорів.

Гель лаки для нігтів з сушінням без лампи підійдуть усім, хто не хоче придбати лампу.

Pupa Lasting Color Gel

У мережі зустрічаються захоплені відгуки покупців: покриття відрізняється доступною ціною, є можливість змінювати дизайн нігтів щотижня. Рекомендується купувати лак перевірених виробників – так можна уникнути підробки. Кожен знайде для себе кращий гель лак без сушіння в лампі.

.