Ногти

Чим відрізняється биогель від гелю для нарощування нігтів: Чим відрізняється биогель від гелю, в чому різниця?

Чим відрізняється биогель від гелю, в чому різниця?

Будь-яка жінка мріє про те, щоб її нігті виглядали міцними, гладкими і красивими. Сьогодні для цього випускається безліч високоякісних і дієвих засобів. Створити на руках привабливий манікюр можна за допомогою спеціального гелю або так званого биогеля. Чим же вони відрізняються?

Що таке гель і біогель?

Гель ( «твердий гель») – це особливий полімерний стеклоподобную синтетичний матеріал для нарощування нігтів, який міцно твердне під впливом ультрафіолетової лампи. Біогель (іноді іменований «м’який гель») – це розчинна полімерне засіб для зміцнення нігтів на основі протеїнів або каучуку, що володіє еластичністю.

Порівняння гелю і биогеля

У чому ж різниця між гелем і биогелем?

Гель при нанесенні на фізичному рівні з’єднується з нігтьової пластиною, заповнюючи все мікроскопічні відколи й тріщини. Біогель містить штучний протеїн, а тому близький за складом природної нігтьової пластини і зрощується з нею на молекулярному рівні: молекули биогеля зливаються з молекулами протеїну в нігті.Виробники стверджують, що біогель створений на основі органічних корисних продуктів, таких, наприклад, як смола африканського тіксового дерева. Тому його назву і містить популярну нині приставку «біо». Хоча є інформація, що «біо-» він іменується просто тому, що нігті з ним в цілому виглядають більш природними, схожими на натуральні, тобто в наявності типова маркетинговий прийом.

Нігті, нарощені гелем

З м’яким і еластичним, не мають запаху биогелем ніготь здається «живим», він добре гнеться, має пластичністю і при цьому міцністю.Застиглий гель дуже твердий, тому частіше схильний до сколів і тріщин, на нього впливають механічні дії і перепади температури, а ще він створює на нігтях не дуже приємне відчуття скутості і стиснення. Гель потребує обробки (обпилюванню, моделюванні) після завершення нанесення, біогель цього не вимагає. А значить, ні майстру, ні клієнту не потрібно дихати пилом в процесі нанесення. Зате добре твердіє гель дозволяє наростити довгі нігті і створити модний запаморочливий нігтьової дизайн, а з биогелем це зробити важко: нігтьову пластину можливо подовжити максимум на 1-2 мм.Біогель хороший для зміцнення своїх власних нігтів і створення зручного «короткого» манікюру. До нього легше звикнути, ніж до гелю. Вважається, що під биогелем ніготь продовжує «дихати».

Біогель. «Короткий манікюр»

Нарощені гелем нігті тримаються приблизно 3 тижні, потім вони вимагають корекції. Біогель тримається на нігтях в середньому 2-3 тижні, потім він повністю видаляється і при бажанні наноситься заново. Твердий гель, полимеризующийся на нігтьової пластини, знімається за допомогою механічної шліфовки – спилювання, а це процес досить трудомісткий і виснажливий.М’який гель (або біогель) вимочується в спеціальній ацетоносодержащей рідини і сходить з нігтьової пластини за 10-15 хвилин. Така процедура менше травмує ніготь. Але в побуті потрібно ретельно захищати нігті з біогелем від впливу ацетону, метилового і етилового спирту, так як ці речовини можуть пошкодити манікюр. Твердий гель більш міцний і менше схильний до хімічних впливів. Біогель позиціонується як нетоксичний засіб, що не містить агресивних компонентів, а тому дозволене вагітним і годуючим жінкам.Хоча є думка, що він, навпаки, за рахунок своєї високої розчинності здатний викликати алергічні шкірні реакції. Твердий гель завдяки своїй стійкій структурі більш міцний і стійкий на нігті, практично ніколи не викликає алергії. Після зняття биогеля власні натуральні нігті зазвичай не потребують відновлення та лікуванні. У разі нарощування з гелем їх найчастіше потім доводиться зміцнювати і лікувати, чекаючи зміни нігтьової пластини природним чином (приблизно 3-4 місяці).

TheDifference.ru визначив, що відмінність биогеля від гелю полягає в наступному:

 1. Гель застосовується для нарощування нігтя, біогель в основному – для зміцнення і захисту.
 2. В застиглому стані биогель нагадує силікон, а гель твердий, як міцний пластик або скло.
 3. Нарощені гелем нігті мають крихкістю і можуть зламатися або обдерті, після нанесення биогеля нігтьова пластина залишається гнучкою, м’якою, еластичною. Але биогель погано реагує на побутову хімію з ацетоном.
 4. Після нанесення гелю нігті потребують моделюванні і корекції, у випадку з биогелем цього не потрібно.
 5. Біогель знімається розчинником, гель потрібно спилювати з нігтя.

Що краще: гель або біогель? Обговорюємо в коментарях!

Чим відрізняється гель від биогеля – основні відмінності

Йдучи в салон краси, не раз жінка замислюється про свій вибір. І часто вибір стоїть між гелем і биогелем. Варто розібратися, в чому різниця.

Гель – матеріал для нарощування нігтів, який твердне під впливом ультрафіолетової лампи.

Біогель – матеріал, який використовується для зміцнення натуральних нігтів.

Цей матеріал відрізняється від гелю еластичністю, меншою довжиною нігтів. Єдиний його недолік – неможливість корекції.

Біогель, за своїм складом близький до нігтьової пластини і тому може зрощуватися з ним на молекулярному рівні. У той час як звичайний гель просто з’єднується з пластиною на фізичному рівні. Косметологи стверджують, що біогель створений на основі органічних речовин, але існує думка, сто свою назву він отримав лише тому, що при нанесенні на ніготь, виглядає більш природно.Що означає, що приставка біо- не більше, ніж виверт маркетологів.

Звичайно, биогель робить ніготь більш природним , він також м’який і еластичний як справжній ніготь. Чого не скажеш про звичайний гелі, який схильний до тріщин, механічних впливів і навіть перепадів температур. Та ще плюс до всього він створює певний дискомфорт скутості і стиснення. Гель, на відміну від биогеля, вимагає додаткової обробки після нанесення. Але є і позитивні сторони.Нігті, нарощені гелем можна подовжити на кілька сантиметрів, біогель дозволяє подовження лише на 1-2 міліметра. Вважається, що під биогелем справжні нігті не втрачають здатність дихати, тому його часто використовують для зміцнення своєї нігтьової пластини.

Що стосується терміну служби, то тут він приблизно однаковий. Різниця лише в тому, що гелієві нігті вимагають корекції, а біогель протягом трьох тижнів повністю видаляється з поверхні нігтя. Гель можна зняти за допомогою трудомісткого і стомлюючого процесу – шліфування.

Біогель, просто вимочується в ацетоносодержащей рідини і сходить з нігтя самостійно через 15 хвилин. Це менш травматично для нігтя, але під час побутових справ, такий ніготь варто берегти. У число плюсів биогеля можна також віднести його нетоксичність, що дозволяє його використання при вагітності і годуванні груддю. Що стосується своїх нігтів, то биогель більш щадний спосіб нарощування тому після його використання нігті не потребують відновлення, після видалення звичайного гелю, на відрощування здорового нігтя йде близько місяця.

Застосування биогеля

Головні відмінності між гелем і биогелем

 1. Гель – нарощування нігтя, біогель – зміцнення і захист нігтьової пластини.
 2. Біогель в застиглому вигляді набуває вигляду силікону, гель – приймає вид пластику або скла.
 3. Нарощені гелем нігті схильні до механічного впливу, біогель залишає нігті м’якими і еластичними, але піддається впливу засобів, що містять ацетон.
 4. Після використання гелю, нігті потребують корекції, біогель цього не вимагає.
 5. Гель спиливается з нігтя, що пошкоджує природний ніготь, біогель знімається звичайним розчинником.

Служба

Якщо клієнт не хоче, щоб його нігті виглядали штучно, то кращий вибір для нього – біогель. Але зустрічаються ті, хто вважає за краще довгі нігті, тоді їх вибір швидше зупиниться на гелі. Сказати що краще, а що гірше не можна. Це залежить від того, чого хоче клієнт. Хтось прагне зміцнити свої власні нігті, а хтось не турбується про їхній стан, а просто хоче виглядати модно.Вивчивши зазначені відмінності, кожна жінка може зробити для себе вибір і вирішити чого вона хоче. Адже довгі нігті це так виразно і помітно, але в той же час, здоров’я власних нігтів теж важливо.

Вибір завжди залишається за клієнтом, і ніхто не може на нього вплинути. Одні думають, що таке подовження на 1-2 міліметра, а інших турбує здоров’я власних нігтів. І не варто звинувачувати майстра, коли після зняття гелю Ваш ніготь буде пошкоджений, можливо, інший майстер зняв би його ще гірше, а якщо Ваш ніготь з биогеля зламався, то в цьому винен знову ж таки не майстер, а виключно Ваша неакуратність.Кожен матеріал унікальний по-своєму і підходить тій чи іншій групі клієнтів.

Полігель і біогель що краще для зміцнення нігтів?

Склади для нарощування нігтів на ділі більш функціональні, ніж це звучить в їх назві. Більшість коштів можуть використовуватися не тільки для створення штучного покриття і довжини, вони також дозволяють проводити зміцнення натуральної нігтьової пластини.І ось, вибираючи матеріали для роботи майстер стикається з дилемою – що ж краще для зміцнення нігтів: полігель або біогель? Що з себе являє акрілатік і його ціни можна глянути тут: https://shellnail.com.ua/geli/acrylatik-acrygel-polygel, біогель тут: https://shellnail.com.ua/geli/geli-na-rozliv /.

Використання полігеля для зміцнення нігтів

Полігель – матеріал новий, його властивості з першого погляду нагадують справджену мрію кожного майстра з нарощування нігтів.Склад за своєю суттю є особливою сумішшю акрилу і гелю, що дозволило об’єднати кращі властивості даних продуктів для максимальної зручності майстрів. У використанні матеріалу для зміцнення нігтьових пластин є маса переваг:

 • пластичність. Це властивість дісталося матеріалу від гелю, після полімеризації покриття воно зберігає деяку гнучкість, що дозволяє мінімізувати відшарування навіть при нанесенні в невеликій кількості;
 • мінімум опіла. Так як акрілатік не розтікається і не сохне в процесі роботи, його можна розрівнювати пензлем стільки, скільки буде потрібно для отримання ідеально рівного шару.Таким чином, хороший майстер може зробити опил взагалі непотрібним в процедурі зміцнення, а мінімальне фізичний вплив – це завжди плюс і для самої пластини, і для шкіри навколо неї;
 • міцність. Поєднання двох матеріалів дозволило зробити склад, який буде вигідно відрізнятися за своїми адгезивним властивостям і виявиться більш носким;
 • відсутність нагріву під час полімеризації, а значить – відсутність неохайного печіння.

Основний мінус продукту ховається в його властивостях – далеко не кожен майстер, особливо якщо він раніше працював тільки з гелем, зможе створити рівний і тонкий шар.Варіантів квітів у інноваційного матеріалу трохи, зазвичай в лінійках представлені тільки прозорі, нюдовие відтінки і білий колір. Та й за часом процедура може затягнутися – в прагненні отримати ідеальне покриття не дивно забути про годинник.

Біогель для зміцнення нігтьової пластини

Біогель також має особливий склад, основна частина його компонентів натурального походження, засіб складається з смоли тіксового дерева, органічних протеїнів і включає в себе вітаміни (А і Е).Такий продукт призначається для слабких і стоншена нігтів, дозволяючи створювати не тільки косметичний, але і лікувальний ефект. Є у биогеля і інші вагомі переваги: ​​

 • відсутність протипоказань – натуральний склад дозволяє мінімізувати ризики негативних реакцій організму;
 • міцність і еластичність покриття;
 • легкість нанесення тонким шаром при зміцненні;
 • велика різноманітність колірних рішень для дизайну.

До мінусів биогеля можна віднести його низьку здатність захищати ніготь – матеріал погано стійкий до агресивного впливу ззовні, його легше пошкодити хімічними складами, особливо з метиловим спиртом.Та й наростити довжину з його допомогою не вийде (для цього потрібен спеціальний жорсткий биогель).

Що краще для зміцнення нігтів: порівняння полігеля і биогеля

Вибираючи між полі- і биогелем варто спиратися на цілі, які стоять перед клієнтом. Для стоншена регулярними нарощуваннями, слабких пластин в першу чергу важливий лікувальний ефект, а не естетика і довжина, тому доцільно застосувати саме біо-склад. У порівнянні з биогелем акрілатік все ж залишається повністю штучним матеріалом, без несучих користь для натуральної пластини інгредієнтів.

А якщо основне завдання – створити ідеальне міцне покриття на нігті, що дозволить довгий час зберігати обраний дизайн і відростити довжину, то однозначним вибором повинен стати полігель. Велике значення має і стійкість покриття – акрілатік здатний добре захищати ніготь від зовнішнього впливу і буде триматися значно краще, ніж биогель.

Все описане вище дає зрозуміти – однозначної відповіді, що ж краще для зміцнення нігтів (біогель або полігель) немає, вибір повинен проводитися в кожному окремому випадку виходячи зі стану нігтьових пластин і бажаного результату процедури.

Чим биогель відрізняється від гель-лаку

Біогель або гель-лак: що вибрати для нігтів?

Догляд за нігтями, створення унікального образу в даний час нерозривно пов’язаний з високими технологічними досягненнями. Використання спеціально розроблених засобів і матеріалів дозволяє істотно поліпшити зовнішній вигляд і характеристики нігтів, зробити їх привабливішими , здоровими і довгими. Одним з найбільш популярних засобів в даний час стали биогель і гель-лак.У чому ж їх відмінність, і які їхні основні функції. Давайте розглянемо в цій статті.

Якщо говорити про гель-лаку, склад являє собою суміш із традиційного лаку і спеціально розробленого гелю. Крім своїх характеристик він дуже нагадує звичайні кольорові лаки, однак його характерні властивості більше схожі на гель. Зокрема нанесення такого засобу є надзвичайно щадним для самої нігтьової пластинки. Немає необхідності в попередньому запиливания або підготовчих роботах.Висихання складу проводиться в результаті впливу ультрафіолетового випромінювання спеціальної лампи.

Це ріднить склад з будь-якими звичайними лаками. Покриття є досить стійким і здатне протриматися на нігтях не менше 2 тижнів, освоєння відбувається зазвичай через 20 днів. Зрозуміло, першорядне значення мають естетичні характеристики і тут з гель-лаком все в порядку. Він прекрасно передає характерний блиск і колір, не схильний до дії сонячного випромінювання.Зовнішня стійкість до різних подряпин і стирання збереже поверхню неушкодженою на всьому протязі носіння.

Усунути відповідне нанесення надзвичайно просто і швидко. Достатньо всього декількох хвилин, максимум 20, для того, щоб спеціальна рідина повністю розчинила складу без необхідності механічного втручання. Будь-манікюр, який робиться в сукупності з гель-лаком виглядає надзвичайно натуральним і красивим.

Що стосується биогеля, то саме він забезпечить харчування нігтів.В основі його складу лежить біологічний протеїн. Стеж ключових факторів, в основному, перераховується висока сполучуваність з матеріалом нігтів. Біогель ніколи не викликає алергічних реакцій , тому може використовуватися в тому числі і людьми, які схильні до впливу хімічних елементів.

Наявність багатого набору протеїну в складі забезпечує істотне зміцнення власної нігтьової пластини. Біогель розроблений таким чином, щоб утримуватися на поверхні досить довгий час.Присутні зараз доступні кольори покривають велику можливу гаму, підходять, в тому числі, і для найвимогливіших модниць.

Вся структура нігтів, яка піддається регулярному використанню биогеля замість інших аналогічних видів нанесення, істотно зміцнюється і оздоровлюється . Як результат навіть нігті під таким лаком ростуть трохи швидше, отримують всі необхідні мікроелементи і мінерали. Біогель цілком підтримує також природну циркуляцію повітря.Звичайно, для того щоб домогтися кращого результату, нігтьову пластину необхідно попередньо обробити.

Якщо говорити про ключові відмінні риси, то биогель є надзвичайно еластичний і пластичний матеріал. Він не схильний до стандартних видів полімеризації, як звичайні види гель-лаку.

Матеріал на біологічній основі здатний сам по собі суттєво покращувати нігтьові пластини, вирівнювати їх форму, відновлювати структуру безпосередньо на рівні зростання.Використання биогеля для нарощування нігтів не несе особливих негативних ефектів, які відзначені за застосуванням інших хімічних засобів. При цьому товщина нанесення самого матеріалу дещо більше. Варто зазначити, що при наявності занадто великих проблем з нігтями, біогель не здатний кардинально змінити ситуацію в найкоротші терміни, як інші засоби, що маскують. Його дія спрямована на легку корекцію при досить потужному живильному і підтримує становить.

Додавання біологічних компонентів до складу благотворно позначається на загальному стані шкіри і нігтів, які безпосередньо з ним контактують.Всім відомо, що біологічна основа, близька за своїм складом до звичайних протеїнів і білків, які засвоюються і продукуються організмом, набагато краще, ніж суто хімічні ненатуральні сполуки, що контактують з нігтем і шкірою протягом багатьох діб.

З огляду на, що біогель практично повністю складається з натуральних компонентів , не існує особливих протипоказань для його використання. Більш того їм користуватися можуть навіть вагітні жінки. Тим не менше, використання лаку більш доцільно, коли необхідно частіше контактувати з водою, оскільки биогель має деякі вразливість до тривалого перебування у водному середовищі.

Порівнюємо гель і біогель вибирайте краще покриття для нігтів

Оновлене: 15.06.2020 12:50:21

Експерт: Еліша Розенштейн

Красиві, доглянуті, стильні нігтики – мрія будь-якої дівчини. Для досягнення цієї мети деякі використовують штучне покриття, що дозволяє буквально створити нові нігті. Інші ж вважають за краще підкреслювати красу власних нагідок за допомогою биогеля. У чому відмінність між цими матеріалами, і якого краще віддати перевагу? Відповіді на всі питання далі.

Гель для нігтів: особливості штучного покриття

Так званий «твердий гель» – полімерний синтетичний матеріал, який використовується для нарощування нігтів. При впливі ультрафіолетового випромінювання твердне, набуваючи стеклоподобную зовнішній вигляд. За допомогою якісного гелю можна створити штучне покриття будь-якої довжини. «Твердий гель» має підвищений показником міцності.

Після нанесення гель для нігтів обов’язково просушується під УФ-лампою.В процесі термічного впливу складу на фізичному рівні з’єднується з нігтьової пластиною, заповнюючи всі дрібні порожнечі, тріщини та інші недосконалості нігтьової поверхні. Застиглий в певній формі гель, безумовно, володіє міцністю, має естетичний зовнішній вигляд, але його ж високий показник твердості грає з ним злий жарт: гелеве покриття значно схильне сколів, тріщин – будь-яким механічним пошкодженням. Але головний його недолік – чутливість до перепадів температури.

Після завершення моделювання штучного нігтя за допомогою гелю покриття обов’язково обробляється методом опіла. Хоча утворюється в процесі моделювання пил – мала плата за можливість створення нагідок бажаної форми і довжини (причому абсолютно будь-який).

Як довго тримається гель на нігтях? При грамотно виконаної процедури нарощування нігтів гелем створене покриття буде якісно носитися близько 3 тижнів. Після цього необхідно робити корекцію манікюру.Полимеризующийся на нігтьової пластини гелевий склад видаляється або моделюється шляхом механічної шліфовки.

Коли варто вибрати гель для нігтів? Цей варіант підійде тим, хто не особливо хвилюється про стан натуральних нігтів, а хоче виглядати модно і стати володарем довгих нагідок абсолютно будь-якої форми (навіть під настрій).

Завдяки своїй особливій структурі гелеве покриття відрізняється тривалою «життям», рідко викликає алергічну реакцію.Але при цьому після носіння такого матеріалу натуральні нігтики потребують інтенсивного лікування: відновленні природної міцності пластини, її структури та ін. (Цей період, як правило, становить 2-3 місяці).

Біогель для нігтів: специфіка натурального полімеру

Так званий «м’який гель» або біогель – полімерний штучний матеріал, який наноситься на природні нігтики з метою їх зміцнення, поліпшення зовнішнього вигляду. В основі таких складів – каучук або протеїнові компоненти.Матеріал має еластичною структурою, при застиганні схожий з силіконом.

Головна відмінність биогеля від гелю – неможливість додавання довжини натурального нігтя (для деяких – це недолік). Біогель за складом схожий з нігтьової пластиною, тому може навіть зрощуватися з нею на молекулярному рівні. Виробники біогелевих матеріалів стверджують, що включають в них при виробництві органічні компоненти. Саме тому до назви продукту була додана приставка «біо», але деякі вважають це просто хитрим маркетинговим ходом.

М’який і еластичний за своєю структурою, біогель для нігтів не має запаху, досить пластичний, робить нігтьову пластину більш міцною, але при цьому не підвищує твердість. Біогелевий склад дозволяє не тільки зміцнити природні нігті, а й злегка подовжити їх (правда, не більше ніж на 1-2 мм, оскільки це не головна його задача). Після нанесення матеріалу потрібно його просушування протягом пари хвилин за допомогою UV-лампи.

Для видалення биогеля, на відміну від класичного гелю, не потрібно механічний запив: досить розмочити покриття в спеціальному складі на основі ацетону (хвилин через 10-15 матеріал повністю зійде з нігтів).Процедура вважається мінімально травматичною для нігтя. Правда, біогель чутливий до впливу побутової хімії: покриті біогелевим складом нігтики слід берегти від хімічного впливу (особливо, ацетону, а також етилового і метилового спирту).

Важливо. Вважається, що під биогелем нігтьова пластина не позбавляється здатності дихати, тому такі склади можна сміливо використовувати для зміцнення і поліпшення зовнішнього вигляду навіть ослаблених, тонких нігтів.

Що вибрати?

Тут все залежить переважно від того, чи потрібно додати довжину нігтям.Якщо клієнт хоче ультрамодний, яскравий манікюр з довгими нігтиками, кращим вибором, безумовно, буде гелеве покриття. При цьому слід враховувати, що стан природних нагідок після носіння штучного складу погіршиться.

Для тих, хто хоче поліпшити стан природних нігтів, зміцнити їх, надати більш естетичний вигляд і при цьому подовжити на пару міліметрів, ідеальний варіант – біогель. Він допоможе захистити нігтьову пластину, зберегти природний, «живий» вигляд манікюру.Важливий момент: після зняття биогеля природні нігтики не потребують відновлення.

Порівняльна характеристика

Гель


біогель

Основна задача

Створення штучного нігтьового покриття будь-якої довжини і форми

Зміцнення природних нагідок, їх захист

полімеризація

2-3 хвилини в UV / LED-лампи

2-3 хвилини в UV-лампі

товщина шару

До 5 мм

До 2 мм

Структура в застиглому вигляді

твердий

Гнучкий, досить еластичний (схожий з натуральним нігтем)

рівень міцності

міцний

помірно міцний

Час, що витрачається для нанесення складу

1,5-2 години

30-40 хвилин

Слабкі місця

крихкість

Не витримує впливу побутової хімії

можливість корекції

Так

немає

Як зняти?

Методом механічного спилювання (виняток – гелі з формулою soak-off – вони видаляються за допомогою спеціальної рідини)

Шляхом замочування в ацетоносодержащем складі (покриття видаляється протягом 10-15 хвилин)

термін носіння

До 3 тижнів

2-3 неділі


.