Маникюр

Місячний календар манікюру на липень 2020: Місячний календар манікюру на липень 2020 року: найсприятливіші дні

Місячний календар манікюру 18 липня 2020 року

Місячний календар манікюру 18 липня 2020 року. Дізнайся, що потрібно зробити сьогодні щоб зберегти свої нігті в ідеальному стані і отримати ідеальний манікюр чи педикюр на думку астрологів. Практичні рекомендації з детальним описом впливу Місячного дня, фази і знака Зодіаку в якому знаходиться «нічне сонце» на жіночий організм. Якщо день виявився не надто сприятливим – підберіть найбільш підходящий в місячному календарі манікюру на липень 2020 року.

Увага. Характеристики цього Місячного дня 18.07.2020 зроблені для міста Москва (Ш: 55 ° 44 ‘, Д: 37 ° 36’, час GMT + 03: 00). Дані для вашого міста можуть бути іншими. Подивитися місячні календарі інших міст Росії, Білорусії і України ви можете за цим посиланням.

Вплив Місяця на манікюр 18 Июля

(Оцінка дня 5 балів з 10)

Місяць у Близнюках

Близнюки – знак наповнений своєрідним шармом. Він характеризується легковажністю і легкістю в періоди, коли місяць проходить через них.Навряд чи вам вдасться здійснити заплановані справи, вас чекає мінливий настрій і мінливість в бажаннях.

 • Манікюр, зроблений в цей період, не буде карколомним, але його впевнено можна буде назвати непоганим. Схильність до спонтанності, притаманна Близнюкам, може стати причиною вибору епатажного кольору або візерунка, але не варто сподіватися, що манікюр протримається тривалий час. Нігті відросте несподівано швидко і первісний блиск буде безповоротно втрачено.
 • Не варто також розраховувати на поліпшення структури нігтів.Не обманюйте себе, ваші нігті стануть ламкими і почнуть розшаровуватися, що, звичайно, не додасть вам краси і вишуканості.
 • Однак процедури спрямовані на догляд за нігтями обіцяють пройти набагато успішніше. Порадуйте саму себе різними ваннами і кремами, зробіть процедури, про які мріяли, ви неодмінно помітите швидкий і довготривалий результат.

26 місячний день

День досить непростий. Постарайтеся уникати нового і відкладіть здійснення доленосних змін.Будь-яке зусилля вимотає вас, але не дасть планованого результат. Відмовтеся від обрізного манікюру і кардинально нових рішень, здоров’я нігтів гарантовано погіршиться, зовнішній вигляд нігтьової пластини, після подібних втручань, буде плачевним. Готуйтеся відповідати на питання про вашому станом здоров’я і благополуччям.

Також протипоказані будь-які експерименти із зовнішністю і спроби зміни іміджу. Подібні дії позначаться на вашому самопочутті, приведуть до зниження захисних сил організму як на ментальному, так і на фізіологічному рівні.Однак, процедури, які передбачають застосування різних хімічних складів не забороняються. Максимального ефекту дозволить досягти використання натуральних олій і органічних компонентів. Масла допоможуть захистити нігті, додадуть їм необхідний вид і поліпшать структуру.

Рада. Сьогодні ваш організм максимально ослаблений, не проводьте процедури спрямовані на зміни, незвичайні рішення можуть накликати хвороби, погіршити загальний настрій і викликати складні для проблеми.

Позитивний вплив дня:

 • Сьогодні позитивного впливу на нігтьову пластину дозволить домогтися використання натуральних компонентів;
 • Зробіть зміцнюючу процедуру, ваші нігті скажуть вас спасибі.

Негативний вплив дня:

 • Сьогодні не рекомендується обрізний манікюр, він може погіршити стан здоров’я, сприяє укорочення життя;
 • Чи не вдавайтеся до сміливих експериментів, в цей день вони вас не здивують, а результат навіть розчарує.

Місяць (4 Фаза)

Протягом четвертої фази спадної місяця ви неодмінно відчуєте занепад сил. Цей період характеризується найбільшою вразливістю до негативним впливом і схильністю до психічних розладів.

Зробіть обрізний манікюр, якщо вашою метою є зниження швидкості росту нігтів. Ваші очікування виправдаються сповна, а нігті будуть відростати максимально повільно.

Вибрати нове, незвичне оформлення нігтів також не поганою ідеєю, але не варто розраховувати на довговічність покриття, жоден склад не протримається довго.

Будь кардинальні зміни негативно позначаться на вашому способі і настрої. Людина в цей період максимально ослаблений, будь-які дії дадуть додатковий руйнівної шкоди, захисні сили організму знизяться ще більше. Можливо наступ хворобливого стану, відчуття зовнішньої непривабливості і пригніченість.

Позитивний вплив четвертої фази спадної Місяця:

 • Можна створити ідеальну форму і довжину нігтів, вона збережеться надовго.
 • Плануйте сміливі експерименти з покриттям на останні дні місячного циклу, навіть якщо результат не буде відповідати вашим очікуванням, він не протримається довго.

Негативний вплив четвертої фази спадної Місяця:

 • Нігті будуть відростати дуже повільно.
 • Будь-яке покриття швидко змиється і послужить додатковим приводом для розладів.
 • Фарбувати нігті рекомендується лише в якості експерименту.
 • Не варто приділяти час дорогому догляду, довгоочікуваного результату не настане.
 • Відвідування салону може негативно позначитися не тільки на образі, а й на фізичному стані і кар’єрі.

суботу

Вплив на події суботи надає Сатурн. День характеризується сприятливими змінами здоров’я, зовнішнього вигляду, стану не тільки нігтів, але і всього організму.

 • Існує думка, що манікюр, зроблений в цей день, несе оновлення і допомагає почистити карму, адже зі зрізаними нігтями знімається і частина гріхів.
 • Манікюр та процедури по догляду за нігтями будуть успішні як ніколи. Ваші нігті стануть набагато здоровіше і придбають оновлений вигляд. Новий манікюр сприяє поліпшенню здоров’я і самопочуття в цілому.
 • Якщо ви страждаєте від самотності – кидайте всі справи і записуйтеся в салон до майстра протилежної статі. Це принесе швидкі зміни і ситуація зміниться на краще. Всім, крім народжених в неділю, манікюр принесе благополуччя і допоможе відновити організм.

Місячний календар манікюру 31 липня 2020 року

Місячний календар манікюру 31 липня 2020 року. Дізнайся, що потрібно зробити сьогодні щоб зберегти свої нігті в ідеальному стані і отримати ідеальний манікюр чи педикюр на думку астрологів. Практичні рекомендації з детальним описом впливу Місячного дня, фази і знака Зодіаку в якому знаходиться «нічне сонце» на жіночий організм. Якщо день виявився не надто сприятливим – підберіть найбільш підходящий в місячному календарі манікюру на липень 2020 року.

Увага. Характеристики цього Місячного дня 31.07.2020 зроблені для міста Москва (Ш: 55 ° 44 ‘, Д: 37 ° 36’, час GMT + 03: 00). Дані для вашого міста можуть бути іншими. Подивитися місячні календарі інших міст Росії, Білорусії і України ви можете за цим посиланням.

Вплив Місяця на манікюр 31 Июля

(Оцінка дня 8 балів з 10)

Місяць у Стрільці

Проходячи через сузір’я Стрільця, місяць здатна надавати тонізуючу вплив.Відзначається підвищення працездатності, активності і мотивації. Більш вдалого часу для втілення грандіозних планів не знайти.

 • Манікюр, зроблений в цей період, не буде відрізнятися чудовим зовнішніми виглядом, проте він і не зіпсує поточний стан нігтів. Шелак або нарощування також не ідеальним, нігті швидко втратять товарний вигляд і корекції у майстри не вдасться уникнути. Не варто приділяти увагу і процедурам по оздоровленню нігтів – істотних зміни не буде.
 • Проте, будь-які зміни зовнішнього вигляду, включаючи манікюр, сприяють підвищенню вашого авторитету в очах колег. Не дивуйтеся, якщо завдяки такій незначній, на перший погляд, деталі як манікюр, ви зможете вийти на новий рівень роботи.
 • Похід в салон може стати точкою відліку і першою сходинкою на вашій кар’єрній драбині. Якщо ж ваша поточна посада не передбачає кар’єрного росту – то чекайте здійснення успішної операції, що неодмінно підвищить ваш авторитет в очах колег і принесе відчутний прибуток.

11 місячний день

Незалежно від приводу, похід в салон буде чудовим рішенням, над яким не слід навіть думати. Будь-які маніпуляції з нігтями не залишаться непоміченими і послужать приводом для численних компліментів. Сьогоднішній день сприяє розвитку романтичних відносин. Обрізний манікюр зможе оздоровити нігті, допоможе додати блиск і доглянутість.

Рада. У цей день найкращим рішенням буде класичний, наприклад французький, манікюр, уникайте яскравих кольорів і екстравагантного дизайну.День відмінно підходить для нарощування нігтів. Сьогодні майстру вдасться зробити все в кращому вигляді.

 • Корисні будь-які доглядають процедури, сміливо наносите живильну маску і відпочивайте. Зверніть увагу на процедури передбачають використання масел. Навіть самі незначні маніпуляції додадуть нігтям здоровий вигляд. Якщо ви не готові записатися в салон, то не варто упускати свій шанс, влаштуйте салон в домашніх умовах.
 • Використовуйте кокосове масло для поліпшення структури нігтів і сольовий розчин для додання нігтьової пластини сили.Похід в салон в 11-е місячна доба дасть впевненість у власній неперевершеності, сприяє зміцненню авторитету в очах колег, допоможе налагодити відносини з партнером або сприяє пошуку супутника життя.
 • Приділіть увагу своєму здоров’ю. Якщо ви давно збиралися пройти обстеження, то сьогоднішній день підходить для цього якнайкраще. З точки зору фінансів день обіцяє грошові надходження, сьогодні не варто відмовлятися від додаткової роботи, вона буде винагороджена сповна.

Зростаюча Місяць (2 Фаза)

Друга фаза зростаючої місяця забезпечує наростання внутрішньої енергії, як в організмі людини, так і в навколишньому середовищі. Час підходить для поліпшення стану нігтів. Найпростіші процедури позитивно позначаться на самопочутті в цілому, поліпшать позитивний настрій і додадуть вагомості в очах вашого оточення.

Хочете швидко відростити нігті? Не витрачайте час! Записуйтеся в улюблений салон. Ваші стандартні процедури по догляду за нігтями матимуть набагато більший ефект.Ви забудете про проблему шарування нігтів, зменшиться і їх ламкість. Адже здорові нігті не вийдуть з моди.

Однак не перестарайтеся, час сприятливий для експериментів, пройшло. Не варто експериментувати протягом 2-ї фази місяця, результат може бути несподіваним і зіпсувати настрій.

Сконцентруйтеся на поліпшенні стану нігтів і шкіри рук. Обговоріть зі своїм майстром новинки в області манікюру, можливо, він зможе запропонувати одну з новітніх процедур, що поліпшить не лише стан нігтів, але і загальне організму.

При фарбуванні або нарощуванні нігтів виберіть звичні колір і форму. Зміна довжини нігтів сприяє удачі в справах, підвищить загальний тонус, поліпшить настрій, все це явно помітять оточуючі. Підрізавши нігті протягом другої фази зростаючої місяця, ви знімете негатив і очистіть карму, що, в свою чергу, призведе до поліпшення матеріального стану та кар’єрного росту.

Позитивний вплив другої фази зростаючого Місяця:

 • Будь догляд здатний поліпшити стан ваших нігтів.
 • Манікюр, зроблені протягом поточного періоду, підвищить захисні сили і сприяє удачі в справах.
 • Хочете відчувати себе в своїй тарілці? Використовуйте звичний відтінок лаку і уникайте зміни форми нігтів.

Негативний вплив другої фази зростаючого Місяця:

 • В даний період абсолютно протипоказані будь-які експерименти. Результат не виправдає ваші самі скромні очікування.

п’ятницю

Традиційно жіночий день.Ще кілька століть тому астрологи поділили дні тижня між планетами сонячної системи і призначили кожному з них свого покровителя. Честь впливати на події, що відбуваються в п’ятницю, випала Венері. Чи варто говорити про значення цього дня в питаннях краси і догляду за собою?

 • Сміливо прямуйте в салон на улюблені процедури. Манікюр, зроблений в цей день, буде радувати красою набагато довше звичайного. Нігті стануть здоровішими і міцніше.
 • Манікюр в цей день здатний змінити не тільки стан нігтів, але і вплинути на всю зовнішність в цілому; він стане останнім штрихом, без якого образ ніколи не стане по-справжньому закінченим.Ви здивуєтеся тому, наскільки покращиться ваш настрій і задоволеність собою.
 • Приємним бонусом тим, хто вибере цей день для догляду за собою, стануть зміни у фінансовій сфері.
 • Однак, якщо ви повністю задоволені поточним станом, то відмовтеся від відвідування салону. Також не варто робити манікюр тим, хто народився у вівторок.

Місячний календар манікюру 27 липня 2020 року

Місячний календар манікюру 27 липня 2020 року. Дізнайся, що потрібно зробити сьогодні щоб зберегти свої нігті в ідеальному стані і отримати ідеальний манікюр чи педикюр на думку астрологів.Практичні рекомендації з детальним описом впливу Місячного дня, фази і знака Зодіаку в якому знаходиться «нічне сонце» на жіночий організм. Якщо день виявився не надто сприятливим – підберіть найбільш підходящий в місячному календарі манікюру на липень 2020 року.

Увага. Характеристики цього Місячного дня 27.07.2020 зроблені для міста Москва (Ш: 55 ° 44 ‘, Д: 37 ° 36’, час GMT + 03: 00). Дані для вашого міста можуть бути іншими. Подивитися місячні календарі інших міст Росії, Білорусії і України ви можете за цим посиланням.

Вплив Місяця на манікюр 27 Июля

(Оцінка дня 7 балів з 10)

Місяць у Терезах

Ваги – ще один знак, якому властива легковажність і легковажність. Ваги характеризуються непостійністю і схильні рухатися від прямого до протилежного. Очевидно, що дні підвладні впливу цього знака будуть наповнені незапланованими подіями і несподіваними поворотами.

 • Вирушати на манікюр в цей період не заборонено, він вийде більш ніж вдалим.Довготривалість та високу якість покриття вам практично забезпечені. Але не варто розраховувати на поліпшення структури і зовнішнього вигляду нігтів.
 • Процедури по догляду за руками також пройдуть досить гладко, однак не матимуть довговічний ефект. Нігті, які зазнали маніпуляціям в даний період, відросте дуже швидко, що робить будь-які процедури просто нераціональними у випадках якщо вашою метою є привести нігті в порядок на максимальний період часу.
 • Крім вищесказаного, відвідування салону в цей період допоможе стати більш комунікабельною, сприяє поліпшенню відносин і полегшить життя.В цілому, немає ніяких причин відмовляти собі у відвідуванні салону і уникати маленьких жіночих радостей.

7 місячний день

Сьомі добу місячного циклу також не найсприятливіший період для відвідування салону. Зверніть увагу на місяць, яка входить в зростаючу фазу і нігті відростуть з помітною швидкістю, не у всіх випадках дане явище носитиме позитивну спрямованість. Якщо ви розраховували зробити нарощування, що протримається тривалий час сьогодні абсолютно невідповідний день.Ваші нігті почнуть відшаровуватися протягом найближчого тижня. Існує велика ймовірність ослаблення організму внаслідок впливу хімічних речовин на нігтьову пластину. Якщо уникнути відвідування салону сьогодні не вдасться, то рекомендуємо обмежитися нанесенням лаку. У цей день відмінним рішенням буде вибрати складний дизайн для покриття Це підніме вашу стресостійкість, додасть активності та сприяє наповненню енергією. Також, дизайн манікюру містить візерунки, послужить захисним бар’єром між ваші і негативним впливом оточуючих.

Фарбування шелаком принесе потрібний результат. Використовуйте м’які, натуральні тони, це додасть вашому образу витонченість, підвищить привабливість і сприяє поліпшенню взаємин із протилежною статтю.

Сьогодні слід уникати будь-яких процедур по догляду за нігтями. Лікувальні склади не тільки не вбереться в нігтьову пластину і шкіру рук, але і сприяють збільшенню проблем.

Робити обрізний манікюр в 7-е місячна доба, це не найкраще рішення.Він буде сприяти ослабленню сакральних сил, порушить внутрішній баланс і призведе до конфліктів і нерозумінням з близькими вам людьми. Однак, при вдалому збігу обставин, результат може бути протилежним. Можливе підвищення інтуїції і навіть відкриття здібностей до провидіння. Чи виправданий ризик в обставинах, що склалися – вирішувати вам.


Зростаюча Місяць (1 Фаза)

Перша фаза місяця підходить для будь-яких маніпуляцій з нігтями. Це пов’язано з тим, що організм вступає в період накопичення енергії, що веде до активізації всіх процесів.Правильно впливаючи на нігті і шкіру рук можна значно поліпшити їх стан і, підвищити свою успішність. Протягом першої фази відвідування майстра рекомендується тим, хто відрощує нігті, адже після цього швидке зростання і сила їм забезпечені. При небажанні обрізати нігті рекомендуємо хоча б трохи їх підпиляти, це дозволить зробити їх здоровішими і запобіжить шарування.

Зростаючий місяць розташовує до проведення експериментів. Використовуйте саме той лак, на який ви давно заглядають, але він завжди здавався вам занадто яскравим і недоречним.Наростити нігті, поміняйте їх форму, наклейте стрази. Експериментуйте! Всі ці незначні, на перший погляд, зміни допоможуть по-новому поглянути на свій стиль, послужать поштовхом до еволюції вашого звичного способу.

Також, період відмінно підходить для догляду. Нанесіть на шкіру рук живлять, очищають і оздоровлюють склади. Ефект вразить вас, а результат буде радувати ще довгий час.

Впливаючи на нігті протягом першої фази, ви віджахнете хвороби, підвищите свій настрій і позбудетеся від невдач.Швидше за все, вас чекає несподіване підвищення або увага з боку людини, якого ви так довго домагалися. Манікюр, зроблений під впливом зростаючої місяця, допоможе прибрати негативну енергетику і сприяє очищенню карми.

Позитивний вплив першої фази зростаючого Місяця:

 • Час підходить для будь-яких маніпуляцій з нігтями – вони стануть здоровішими і міцніше навіть від мінімального догляду, що раніше мали непомітний ефект
 • Зміна форми і звичного оформлення нігтів дозволить внести новизну і привернути увагу
 • Якщо ви хочете зберегти манікюр тривалий час – вибирайте для нього перші дні молодика
 • Винничук, зміцнюють склади, словом будь-який відхід – це те, чого потрібно приділити максимальну увагу в даний період.Ефект буде воістину несподіваним.
 • Відвідуючи салон в перші дні зростаючого місяця, ви поліпшите своє самопочуття, позбудетеся від стресу і почистіть карму

Негативний вплив першої фази зростаючого Місяця:

 • В зв’язку з прискореним зростанням нігтів, будьте готові до того, що манікюр порівняно швидко втратить доглянутий вигляд.

понеділок

понеділок символізує початок чогось нового і як будь-який інший день тижня має свого покровителя.Перебуваючи під впливом Місяця, девізом дня є очищення і позбавлення від зайвої. Манікюр, запланований на понеділок, неодмінно пройде вдало і збереже первинний вигляд на довгий час.

 • Відвідання майстра також сприятливо відіб’ється на стані нігтів, ви помітите, що вони перестали розшаровуватися, стали міцнішими і красивіше.
 • Плануючи догляд за своїми руками саме в цей день – ви рятуєтеся від накопичив за попередній тиждень негативу, відкриваєтеся новому і наповнюється позитивними емоціями, що неодмінно знадобляться протягом поточного тижня.
 • Зробивши манікюр в понеділок – ви також поліпшите свій психологічний стан. Найбільший приплив сил відчують ті, хто був народжений в цей день.
 • А ось тим, хто народився у вівторок, середу або неділю вірним рішенням буде відмовитися від відвідування майстра і перенести прийом на другий день.

Місячний календар манікюру 15 липня 2020

 1. Головна
 2. Місячний календар
 3. Манікюру і педикюру
 4. липня
 5. 15 липня 2020

Остання чверть в знаку Телець (24 місячний день).

Остання чверть

Час очищення організму, відновлення різних життєвих сфер. В цей час варто підстригти нігті, змінити власний манікюр, що може привести до того, що ви позбудетеся від енергетичного негативу і зумієте впоратися з труднощами. Цей період триває 2 тижні і допоможе вам кардинально змінити не тільки нігті, але і життя, так що використовуйте його по-максимуму.

Місяць у знаку Телець

Вдалий день для відвідування майстра – нігті будуть красивими, доглянутими, а результат вам обов’язково сподобається.Корисно робити різні зміцнюють процедури, доглядати за нігтями і робити їх модними, привабливими і красивими. Сприятливі різні ванночки і доглядають процедури. Проявіть обережність, які не занесіть інфекцію.

Інші календарі на 15 липня 2020

Персональний гороскоп на рік!

Персональний гороскоп дозволить заздалегідь дізнатися про сприятливі і несприятливі моменти життя, які очікують вас в майбутньому. Прогноз складається індивідуально за датою народження в онлайн режимі.

Дата народження:

12345678910111213141516171819202122232425262728293031

січень
Лютий
Березень
Квітень
Травень
червень
Липень
Серпень
вересень
Жовтень
Листопад
грудня

1

021

 • 04190519061907190819091910191119121913191419151916191719181919192019211922192319241925192619271928192919301931193219331934193519361937193819391940194119421943194419451946194719481949195019511952195319541955195619571958195919601961196219631964196519661967196819691970197119721973197419751976197719781979198019811982198319841985198619871988198919

  11992199319941995199619971998199920002001200220032004200520062007200820092010201120122013201420152016201720182019202020212022202320242025202620272028202920302031203220332034203520362037203820392040204120422043204420452046204720482049205020512052205320542055205620572058205920602061206220632064206520662067206820692070207120722073207420752076207720782079208020812082208320842085208620872088208920

 • 120922093209420952096209720982099

  Отримати гороскоп!

  Місячний календар манікюру 24 липня 2020

  1. Головна
  2. Місячний календар
  3. Манікюру і педикюру
  4. липня
  5. 24 липня 2020

  Зростаючий місяць в знаку Діва (5 місячний день).

  Зростаючий місяць

  Золотий час для того, щоб зробити манікюр і взагалі приймати нові рішення, братися за все нове і незвичайне. Косметичні процедури, проведені в цей час, виявляться дуже ефективними і можуть принести безліч позитивних вражень та емоцій. Нігті, підстрижені на зростаючому місяці, будуть дуже красивими і міцними, притягнуть здоров’я і фінансову удачу.

  Місяць у знаку Діва

  Сприятливий день для того, щоб зробити нігті більш красивими і пружними.Якщо їх підстригти в цей день, то вони стануть міцнішими і гладкими. Сьогодні корисно робити гарний манікюр і зміцнювати нігті, проте занадто сміливі експерименти перенесіть – вони можуть вас не порадувати.

  Інші календарі на 24 липня 2020

  Персональний гороскоп на рік!

  Персональний гороскоп дозволить заздалегідь дізнатися про сприятливі і несприятливі моменти життя, які очікують вас в майбутньому. Прогноз складається індивідуально за датою народження в онлайн режимі.

  Дата народження:

  12345678910111213141516171819202122232425262728293031

  січень
  Лютий
  Березень
  Квітень
  Травень
  червень
  Липень
  Серпень
  вересень
  Жовтень
  Листопад
  грудня

  1

  021

 • 04190519061907190819091910191119121913191419151916191719181919192019211922192319241925192619271928192919301931193219331934193519361937193819391940194119421943194419451946194719481949195019511952195319541955195619571958195919601961196219631964196519661967196819691970197119721973197419751976197719781979198019811982198319841985198619871988198919

  11992199319941995199619971998199920002001200220032004200520062007200820092010201120122013201420152016201720182019202020212022202320242025202620272028202920302031203220332034203520362037203820392040204120422043204420452046204720482049205020512052205320542055205620572058205920602061206220632064206520662067206820692070207120722073207420752076207720782079208020812082208320842085208620872088208920

 • 120922093209420952096209720982099

  Отримати гороскоп!

  .