Ногти

Зламані нігті уві сні до чого: тлумачення сонників, що означає обламати нарощені пластинки на руці

тлумачення сонників, що означає обламати нарощені пластинки на руці

Уві сні несвідоме часто посилає сигнали і підказки. І якщо людині сниться зламаний ніготь на руці, він мимоволі починає турбуватися і тривожитися. Значення цього символу в різних сонниках може відрізнятися. Крім того, потрібно враховувати, в який день це сталося, і якими подіями супроводжувалося.

Тлумачення по Міллеру і Фрейду

Знаменитий на весь світ сонник Міллера тлумачить такий сон однозначно – побачив чекають невдачі в справах.У найближчі дні не варто починати нових проектів. Якщо справа вже розпочато, найімовірніше, воно не буде успішним. Робота, яку виконує людина, принесе зовсім малий прибуток. Якщо уві сні чоловік або жінка упорядковує недоглянуті руки, наяву його заняття не приносять йому великих доходів, проте дають моральне задоволення.

Зламані уві сні нігті мають значення для кожної руки і пальці. На правій кисті:

 • мізинець – можливі грошові втрати;
 • безіменний – конфлікти в сім’ї;
 • середній – далеку подорож;
 • вказівний – невдачі і сварки в особистому житті;
 • великий – невдачі в справах.

Для лівої руки тлумачення сну дещо інші . Якщо сниться поламаний ніготь:

 • на мізинці – неждані гості;
 • на безіменному пальці – сприятливі новини;
 • на середньому – можливий ризик, але він буде виправданим;
 • на вказівному – повага людей;
 • на великому – радісна зустріч.

Відомий лікар і психолог Зигмунд Фрейд створив свою концепцію значення снів . З його точки зору, людина, акуратно зрізати уві сні ніготь, серйозно ставиться до питань близькості.Якщо ж він ніяк не намагається привести руки в порядок, значить обрані ним засоби контрацепції неефективні. Що зібралися підлогу нігтями бруд і пил – сигнал про легковажне ставлення до статевих питань та ризик венеричного захворювання.

Сучасний сонник

У сучасному соннику існує кілька трактувань зламаних нігтів. Найбільш популярні:

 1. Попередження людині, яка не зовсім вірно себе оцінює. Такі люди часто хапаються за непосильні справи і не можуть з ними впоратися.В результаті їх рейтинг в суспільстві і доходи падають.
 2. Свідоме пошкодження нігтьових пластин – сигнал, що обрана тактика реалізації планів невірна. Поки не пізно, потрібно виробити іншу систему. Іноді такий сон означає розчарування.
 3. Всі нігті на руках зламані – застереження: чужі люди завадять досягненню цілей.
 4. Брудні краю – заздрість оточуючих створить перешкоди на шляху. У деяких джерелах вони провіщають хворобу.
 5. Якщо ламаються нарощені нігті – можливо, пора змінити рід занять.

У деяких сонниках зламати ніготь – відносини, які пора закінчувати: мова йде як про особисті зв’язки, так і про ділове партнерство.

Інші джерела

Згідно сімейному сонником, якщо уві сні зламався ніготь – це попередження про сварки з близькими і відсутності взаєморозуміння. А якщо пальці при цьому брудні – хтось намагається зіпсувати репутацію сплячого і посварити з чоловіком або дружиною. Сон, де ніготь обламується на очах – символ швидкої хвороби когось із рідних.

Якщо заглянути в сонник Медеї, можна знайти такі тлумачення: зламаний нарощений ніготь позначає, що пора викинути з життя все зайве. Це стосується непотрібних речей, що зжили себе відносин і ділових проектів, які не приносять користі. Оскільки нинішня тактика поведінки не приносить успіху, вкрай важливо переглянути життєві цінності і напрямки. Іноді зламані уві сні нігті означають, що їх власник займається зайвим самоїдством і вишукує у себе недоліки.

Відповідно до сонником Хассе, зламаний ніготь на нозі передвіщає сварки з родиною через несуттєвих деталей. Якщо уві сні людина зламала ніготь і відірвав його, намагаючись обрізати, його очікуванням не судилося збутися. Краще відкласти важливі справи і почекати більш сприятливого періоду.

Побачити уві сні доглянутий манікюр з єдиним зламаним нігтиком означає, що людині заважають спілкуватися неприємні риси характеру, які легко виправити. А ось зламаний ніготь у іншої особи – символ серйозних конфліктів і неприємностей з тим, хто приснився.Гризти пальці уві сні – ознака безпомічності в справах наяву. Щоб вирішити нагальні проблеми, доведеться попросити допомоги у інших людей.

Подробиці сновидіння

У більшості відомих сонників важливе значення мають деталі. Необхідно звернути увагу на характер нігтьової пластини , послідовність дій і почуття сплячого:

 1. Поломка накладних нігтів попереджає, що у ворогів є переваги, і будь-яка дрібниця може зруйнувати плани того, хто бачить цей сон.Слід дотримуватися обережності.
 2. Часто жінкам сниться, що вони наростили ніготь і тут же його зламали – пора позбавлятися від усякого баласту: непотрібних речей і зайвих переживань. Деякі сумніви, страхи та образи давно пора відпустити і залишити в минулому.
 3. Якщо пластинки красиві і блискучі, але краї їх пошкоджені – це знак можливих труднощів. Але не варто впадати у відчай – виникли перешкоди відкриють приховані резерви особистості і приведуть до успіху.
 4. Якщо руки уві сні виглядають брудними, варто подбати про своє здоров’я.Можливо, якась хвороба тільки почала розвиватися. Є й інше тлумачення – несумлінність ділових партнерів. В цьому випадку потрібно бути уважним і не вплутуватися з сумнівні підприємства.
 5. Якщо пошкоджується довгий ніготь – необхідно навчитися керувати емоціями, щоб не зруйнувати тривалі дружні стосунки. Інше тлумачення – безліч труднощів і перешкод на шляху до мети.
 6. Потріскана поверхню пластини віщує тривалу поїздку або важку роботу, яка відніме багато сил.Вплинути на цю ситуацію і змінити її на краще не вдасться.
 7. Якщо є гострі куточки, які заподіюють біль і незручність – наближається серйозний конфлікт в родині. Щоб його уникнути, потрібно бути вкрай обережним у вчинках і висловлюваннях.
 8. Виступаюча з-під кореня кров – загроза швидкої і важкої хвороби когось із близьких.
 9. Бачити уві сні, як обрізає нігті інша людина – стати свідком чужої таємниці. Якщо вдасться зберегти її, це буде ознакою шляхетного характеру.
 10. Сон, де хтось інший ламає сплячому нігті, попереджає про можливі капості від близьких.
 11. Якщо пошкоджені пластини відпадають і на їх місці з’являються нові здорові – це ознака швидких змін на краще і фінансового благополуччя.

Залежність від днів тижня

Дослідники і тлумачі сновидінь давно помітили, що в різні дні один і той же бачення може мати різні значення. Щоб найбільш достовірно оцінити побачене, необхідно враховувати, в який день тижня це сталося.

Понеділок, вівторок, середа

понеділок підпорядковується Місяці. Якщо в цю ніч снився неспокійний сон з масою страху і тривоги – людини очікує велика кількість клопоту у рутини.

Вівторок вважається днем ​​Марса – планета відповідає за особисту силу, пробуджує і змушує рухатися вперед. Якщо сон приснився в ніч з понеділка на вівторок – це знак поставлених перед людиною цілей і завдань. У ньому будуть міститися підказки і настанови. Можливо, в баченні будуть вказані можливі перепони, які доведеться подолати.

Середовище – день, підвладний Меркурію. Зазвичай в цю ніч сни бувають яскравими і радісними , пов’язаними з близькими або друзями. З вівторка на середу все виглядає вкрай правдоподібно, так що легко сплутати з дійсністю. У цю ніч сплячий може відчувати особливо сильну тривогу, якщо бачить поганий сон.

четвер і п’ятницю

З середи на четвер сни носять Предсказательная характер. Це стосується можливої ​​кар’єри і професійної діяльності.Розшарується нігті в баченні можуть бути вказівкою, що пора змінити рід занять і знайти для себе щось більш підходяще.

Найбільш важливими серед тлумачів вважаються сни з четверга на п’ятницю. У цю ніч проявляються всі почуття і переживання сплячого. Дуже важливо запам’ятати якомога більше подробиць і порівняти їх з трактуваннями в різних джерелах. Інтуїція і ретельний аналіз підкажуть, чого слід очікувати найближчим часом. Сприятливими вважаються чорно-білі сни.

Субота і неділя

суботу вважається днем ​​Сатурна – планети долі і долі. У цю ніч уві сні може з’явитися щось вкрай важливе, тому потрібно ретельно запам’ятовувати найдрібніші подробиці. Це може бути пов’язано з реалізацією найближчих планів. Якщо в суботу сниться зламаний ніготь – можливо, їм не судилося збутися. Особливо несприятливим вважається, якщо бачення має чорну або сіру забарвлення. Щоб прийти до своєї мети, доведеться докласти максимум зусиль.

Якщо в ніч з суботи на неділю у сні з’явилися яскраві блискучі нігтики з обламаними краями – попереду можливі труднощі, проте в кінці шляху чекає успіх. У людини може з’явитися нова справа, захоплення або навіть близькі стосунки. Але якщо нігті уві сні виглядають брудними і потріскається, викликають негативні емоції – це тривожний знак. Найближчим часом не доводиться чекати нічого хорошого.

Тема сновидінь дуже обширна, для кожної людини вона потребує індивідуальної оцінки та аналізу.Не у всіх значення того чи іншого символу уві сні збігається із загальноприйнятими тлумаченнями. Щоб трактувати сигнали максимально достовірно, необхідно ретельно аналізувати власні почуття і переживання.

Сонник – до чого сниться зламаний ніготь

Зламати ніготь уві сні

за загальним сонником

Тлумачення сну про зламані нігті зустрічається у всіх популярних сонниках, якими ми користуємося сьогодні. В цілому значення такого сюжету несприятливий, тому потрібно постаратися правильно витлумачити сон.Універсальний сонник говорить: якщо ви найближчим часом плануєте почати новий проект, зробити велику угоду, змінити роботу, краще відкласти ці зміни на більш пізній термін. У вас може не вистачити сил для реалізації, і справа зазнає невдачі.
Бачити зламані нігті у іншої людини – до сварок з друзями і родичами. Якщо ви зламали їх самому собі – настане важка смуга, всі починання зазнають краху. Пластина зірвана повністю – попередження про серйозну недугу.
У сучасному соннику бачити зламаний ніготь тлумачиться як припинення відносин, які вже віджили своє, і від яких сам сновидець радий позбутися, неважливо, особисті вони чи ділові.Брудні нігті сняться до погіршення здоров’я і втрат, гризти їх і ламати – до несподіваного розчарування в дружніх відносинах.
Цікаву трактування зламаних нігтів можна знайти в сонник Міллера. Пошкодити ніготь на великому пальці – до негараздів в діловій сфері, на мізинці – до матеріальних втрат, на середньому – до поїздки, на безіменному – до конфліктів з родичами, вказівному – до сварок з близькою людиною.

А ось езотеричний сонник, на відміну від інших, дає сприятливе тлумачення сновидіння про зламаний ніготь.Це віщує завершення неприємностей, рішення проблем, наступ білої смуги везіння і удачі.

До чого сниться зламаний ніготь

за сонником Міллера

В цілому нігті уві сні відображають соціальний статус, роль людини в суспільстві, його матеріальне становище. Зламаний або втратив форму ніготь є відображенням проблем в цих сферах. Побачити сон з таким сюжетом – до можливих проблем в матеріальному плані. Цілком ймовірно, що виникнуть порушення в організмі, загостряться старі захворювання.Для правильного трактування сновидіння потрібно згадати деталі:
які були нігті по довжині;
брудні або чисті;
свої або чужі;
де зламалися – на ногах або руках.
У старих тлумачів значення такого сну в цілому не дуже сприятливий. Він означає конфлікти, негаразди з оточуючими, проблеми зі здоров’ям, загальному занепаді сил, будь-яких перешкодах в задуманих справах.
Негативне значення має сон, в якому ніготь повністю зірвався з пальця ноги. Він означає фінансовий крах, великі матеріальні проблеми.Старовинні сонники давали і таке значення: людина уникає нести відповідальність за свої діяння.
Бачити потріскані нігті – до втомливої ​​праці або вимотують подорожі. Китайські сонники трактують такий сюжет, як неможливість змінити поточний стан справ. Зламана або пошкоджена нігтьова пластина уві сні може означати також крах мрії, яку сновидец довго плекав. Якщо ваші нігті хтось ламає, то можливі дрібні негаразди з родичами або друзями. Зірвати з пальця самому собі ніготь – до примирення з людиною, з яким перебували у сварці.Якщо на місці зірваного отрос новий – до несподіваного прибутку, наприклад, виграшу або отримання спадщини.

Сновидіння, в якому привиділися не свої, а чужі нігті, трактується в негативному значенні. Він означає велику ймовірність виникнення на наміченому шляху будь-яких перешкод з боку малознайомих людей. Такий сон може попереджати про нещасний випадок з вини іншого. Розглядати уві сні чужі обламані нігті – чужий секрет стане відомий вам. Але сонник рекомендує зберігати його при собі, щоб не нашкодити людині, якого він стосується.

До чого сниться зламаний ніготь

за сонником Фрейда

Такий сюжет служить провісником пліток, чуток від недоброзичливців, або ж є сигналом про майбутні проблеми зі здоров’ям. Цілком ймовірно, трапиться серйозна недуга. Після подібного сну слід звернути пильну увагу на свій стан і не ризикувати даремно.
Брудні нігті уві сні також можуть служити попередженням про те, що не варто вступати в стосунки – ділові або особисті – з людьми, в яких ви не до кінця впевнені, і вони викликають хоч найменші сумніви.Чи не вдавайтеся в ризиковані заходи, не підписуйте великі угоди, не робіть операцій з нерухомістю в цей період – ось що рекомендують астрологи.
Часом зламана нігтьова пластина уві сні також є застереженням про неприємної ситуації, яка потребує великих зусиль для її вирішення. Слід у всьому проявляти обережність, щоб не нажити проблем.

Зламати ніготь уві сні

за сонником Цвєткова

обламати довгі, красиві нігті – до якогось конфлікту в особистій сфері.Можливо, станеться розрив з коханою людиною або припиниться багаторічна дружба. Багато в чому збереження взаємин залежатиме від вас самих, слід проявити терпіння і мудрість, стримувати емоції. Порвати щось легко, а відновити не завжди буває можливо.
Зламався ніготь з кров’ю, під самий корінь – до серйозної хвороби якогось близької людини, родича. Якщо нігтьова пластина була дуже довга, то вас чекають перешкоди на шляху до своєї мети. Тільки завзятість і наполегливість зможуть привести до здійснення бажаної мрії.Якщо гострі куточки зламаних нігтів заподіюють неспокій (дряпають, чіпляються за одяг), це може передвіщати великий скандал з родичами. Потрібно намагатися вести себе стримано, не допускаючи виникнення конфлікту.
Злитися уві сні, впадати у відчай, при цьому когось дряпати, ламаючи нігті – знак, що ви дуже сприйнятливі до думки оточуючих. Не варто приймати все близько до серця, постарайтеся спокійніше вислуховувати думку інших.
Зламати ніготь уві сні для молодої особи означає, що відносно неї хтось будує підступи, заздрить.Ця людина може заподіяти неприємності, які принесуть тривоги і розлади.

17 липня

Виберіть кращий день для стрижки

Це вдалий час для різних процедур, спрямованих на зміцнення волосся, надання їм більшого блиску, природного сяйва. Можна зробити ламінування або тонування.

Читати далі

Сонник Зламані нігті. До чого сниться Зламані нігті бачити уві сні

Якщо вам снилося, що ви стрижете нігті, поліруете їх і робите манікюр, це означає, що ви занадто дбаєте про те, що про вас скажуть люди.Те ж значення має і сон, в якому ви бачите свої нігті довгими і яскраво нафарбованими.

Накладні нігті уві сні говорять про те, що ви схильні до брехні і ваші знайомі вас за це недолюблюють.

Бачити свої нігті здоровими і міцними – ваші труди будуть оцінені по достоїнству.

Якщо ж нігті жовті, хворі, ламаються – вам належить важка праця за мізерну плату.

Якщо уві сні нігті у вас були брудними, це означає, що хтось розпускає про вас брудні чутки, – на жаль, не без підстав.

Якщо жінці сниться, що вона дряпає кого-небудь своїми довгими нігтями, сон віщує сексуальне інтрижку на стороні. Якщо при цьому з подряпини йде кров – про зраду дізнається її чоловік.

Якщо ж подібний сон сниться чоловікові, наяву його агресивність може стати причиною сварки з коханою жінкою.

Якщо уві сні ви подряпали самого себе, це означає, що якась ваша помилка принесе вам чимало неприємностей.

Якщо ви подряпалися до крові – в ці неприємності будуть залучені і ваші рідні.

Якщо вам сниться, що у вас випали нігті (або ж їх вирвали) – сон дуже поганий, може означати втрату близької людини.

Викидати або спалювати власні обрізані нігті – ви зробите ненавмисне злочин, яке спробуєте приховати від оточуючих.

Якщо у вашому сні при цьому ніхто не був присутній, наяву вам вдасться сховати кінці.

Якщо ж уві сні хтось був поруч, значить, і наяву у вас знайдуться свідки. Відпрацювати цей сон можна, уявивши, що обрізані нігті не ваші, а чужі.

Бачити, як ростуть нігті – сприятливий знак. Сон говорить про те, що ви доживете до глибокої старості.

Надмірно короткі нігті – до короткого життя.

Бачити нігті на ногах – до подорожі.

Якщо нігті були брудними, в пилу – подорож буде далеким і не дуже приємним.

Грибок на нігтях – до пліток і інтриг.

Універсальним чином відпрацювати сон про нігті можна, уявивши, що ваші нігті нормальної довжини, не надто короткі і не надто довгі, чисті, здорові і міцні.

Сонник ЗЛАМАТИ нігті. До чого сниться ЗЛАМАТИ нігті бачити уві сні

Якщо вам снилося, що ви стрижете нігті, поліруете їх і робите манікюр, це означає, що ви занадто дбаєте про те, що про вас скажуть люди. Те ж значення має і сон, в якому ви бачите свої нігті довгими і яскраво нафарбованими.

Накладні нігті уві сні говорять про те, що ви схильні до брехні і ваші знайомі вас за це недолюблюють.

Бачити свої нігті здоровими і міцними – ваші труди будуть оцінені по достоїнству.

Якщо ж нігті жовті, хворі, ламаються – вам належить важка праця за мізерну плату.

Якщо уві сні нігті у вас були брудними, це означає, що хтось розпускає про вас брудні чутки, – на жаль, не без підстав.

Якщо жінці сниться, що вона дряпає кого-небудь своїми довгими нігтями, сон віщує сексуальне інтрижку на стороні. Якщо при цьому з подряпини йде кров – про зраду дізнається її чоловік.

Якщо ж подібний сон сниться чоловікові, наяву його агресивність може стати причиною сварки з коханою жінкою.

Якщо уві сні ви подряпали самого себе, це означає, що якась ваша помилка принесе вам чимало неприємностей.

Якщо ви подряпалися до крові – в ці неприємності будуть залучені і ваші рідні.

Якщо вам сниться, що у вас випали нігті (або ж їх вирвали) – сон дуже поганий, може означати втрату близької людини.

Викидати або спалювати власні обрізані нігті – ви зробите ненавмисне злочин, яке спробуєте приховати від оточуючих.

Якщо у вашому сні при цьому ніхто не був присутній, наяву вам вдасться сховати кінці.

Якщо ж уві сні хтось був поруч, значить, і наяву у вас знайдуться свідки. Відпрацювати цей сон можна, уявивши, що обрізані нігті не ваші, а чужі.

Бачити, як ростуть нігті – сприятливий знак. Сон говорить про те, що ви доживете до глибокої старості.

Надмірно короткі нігті – до короткого життя.

Бачити нігті на ногах – до подорожі.

Якщо нігті були брудними, в пилу – подорож буде далеким і не дуже приємним.

Грибок на нігтях – до пліток і інтриг.

Універсальним чином відпрацювати сон про нігті можна, уявивши, що ваші нігті нормальної довжини, не надто короткі і не надто довгі, чисті, здорові і міцні.

Сонник Зламалися нігті. До чого сниться Зламалися нігті бачити уві сні

Якщо вам снилося, що ви стрижете нігті, поліруете їх і робите манікюр, це означає, що ви занадто дбаєте про те, що про вас скажуть люди. Те ж значення має і сон, в якому ви бачите свої нігті довгими і яскраво нафарбованими.

Накладні нігті уві сні говорять про те, що ви схильні до брехні і ваші знайомі вас за це недолюблюють.

Бачити свої нігті здоровими і міцними – ваші труди будуть оцінені по достоїнству.

Якщо ж нігті жовті, хворі, ламаються – вам належить важка праця за мізерну плату.

Якщо уві сні нігті у вас були брудними, це означає, що хтось розпускає про вас брудні чутки, – на жаль, не без підстав.

Якщо жінці сниться, що вона дряпає кого-небудь своїми довгими нігтями, сон віщує сексуальне інтрижку на стороні.Якщо при цьому з подряпини йде кров – про зраду дізнається її чоловік.

Якщо ж подібний сон сниться чоловікові, наяву його агресивність може стати причиною сварки з коханою жінкою.

Якщо уві сні ви подряпали самого себе, це означає, що якась ваша помилка принесе вам чимало неприємностей.

Якщо ви подряпалися до крові – в ці неприємності будуть залучені і ваші рідні.

Якщо вам сниться, що у вас випали нігті (або ж їх вирвали) – сон дуже поганий, може означати втрату близької людини.

Викидати або спалювати власні обрізані нігті – ви зробите ненавмисне злочин, яке спробуєте приховати від оточуючих.

Якщо у вашому сні при цьому ніхто не був присутній, наяву вам вдасться сховати кінці.

Якщо ж уві сні хтось був поруч, значить, і наяву у вас знайдуться свідки. Відпрацювати цей сон можна, уявивши, що обрізані нігті не ваші, а чужі.

Бачити, як ростуть нігті – сприятливий знак. Сон говорить про те, що ви доживете до глибокої старості.

Надмірно короткі нігті – до короткого життя.

Бачити нігті на ногах – до подорожі.

Якщо нігті були брудними, в пилу – подорож буде далеким і не дуже приємним.

Грибок на нігтях – до пліток і інтриг.

Універсальним чином відпрацювати сон про нігті можна, уявивши, що ваші нігті нормальної довжини, не надто короткі і не надто довгі, чисті, здорові і міцні.

.