Ногти

Ієрогліфи на нігтях і їх значення фото: китайський манікюр, фото, значення, дизайн на любов і гроші, японські малюнки шелаком

розшифровка значень і правила написання. Манікюр з китайської розписом Китайські ієрогліфи на нігтях

Так хочеться, щоб збулося головне, про що весь час мрієш. Деякі стверджують, що для цього можна звернутися до східної мудрості і закликати собі на допомогу фен-шуй. У нашому випадку мова йде про незвичайний дизайн. Одним з кращих його напрямків визнана східна розпис. Тому особливою популярністю користуються ієрогліфи на нігтях. Кожен з них має своє значення.

Головне тут – не помилитися з вибором і нанести на нігті потрібні малюнки. Крім того, манікюр зі східними ієрогліфами має своє головне правило.

Всі букви пишуться в одному напрямку, а рухатися при цьому вгору або вниз, – не має значення. Не можна наводити лінії.

Важливо також знати, що зображення цих букв повинні розташовуватися в певному порядку.
Існує думка, що букву-символ слід наносити тільки на один ніготь.Решта нігті можуть бути покриті лаком одного кольору.

Починаємо поступово готуватися до створення манікюру з китайськими ієрогліфами. Розпис виконується за допомогою дуже тонкої кисті. Майстри при нанесенні малюнків використовують коротку кисть або «волосок». Для проведення чітких і красивих ліній можна використовувати ДОТС або гелієву ручку. В останньому випадку слід виконаний малюнок просушити і потім як би промокнути фіксатором.

Якщо фіксатор наносити мазками, то робота вийде брудною.Для створення малюнків добре використовувати акрилові фарби або густий манікюрний лак. Зазвичай ієрогліфи виконують в чорному кольорі, а фоном для них беруться або спокійні пастельні тони, або один з яскравих відтінків, наприклад, жовтий або червоний. Малюнки можуть бути виконані і на білому тлі.

Добре поєднується з ієрогліфами французький манікюр. Тут краще буде виглядати східна розпис на одному нігті. Для цього можна підібрати зображення, яке має для Вас найбільше значення.Найкраще наносити ієрогліфи з позначенням удачі в любові і благополуччя.

Поетапне виконання манікюру «Ієрогліфи» включає в себе наступні етапи. Спочатку необхідно нанести на нігті лак базового кольору. Майже ідеальним варіантом під східну розпис можна вважати французький манікюр з безбарвним покриттям на основній ділянці і білою смужкою по кромці.

Після того, як базовий лак висохне, наносяться основні малюнки. Виконуються вони методом коротких штрихів, кожен з яких закінчується «нанівець».Ті, кому така робота здається занадто складною, можуть скористатися ієрогліфами – наклейками. Але тут при виборі слід враховувати значення кожного символу.

Наприклад, на великому пальці правої руки краще помістити ієрогліф, що позначає прагнення до успіхів у розумовій роботі і діловій сфері. Більш детальну інформацію про те, який символ і для якого пальця підходить більше, дають спеціалізовані каталоги. Тут також можна побачити приклади дизайну, де використовуються контрастні кольори фарб і лаків.

Наприклад, дизайнери пропонують на темному базовому тлі зробити прикраса китайськими або японськими ієрогліфами лаком світлого кольору.

Досить популярним є дизайн, де поєднуються квіткові малюнки і китайські ієрогліфи на нігтях. Наприклад, зображуються поруч буква-символ і гілочка сакури. Спеціалізовані каталоги пропонують також варіанти різних квіткових малюнків. Для оформлення такого манікюру знадобиться плоска кисть. Потрібні також акрилові фарби.

Далі вибираємо два потрібних нам відтінку і приступаємо до поетапного виконання свого творчого плану. З кожного з 2-х тюбиків на поверхню шматочка картону видавлюємо трохи фарби, кожним куточком кисті набираємо по одному кольору і проводимо по нігтьової пластини так, щоб вийшов пелюстку.

Таким же способом формуємо нові пелюстки. Щоб вони виходили більш акуратними, краще спочатку намітити кордону для майбутніх малюнків. На завершення роботи можна нігті прикрасити ще і блискітками.Для постійної практики знадобитися набір з палітрою відтінків і комплектом пензликів.

Дизайн нігтів з ієрогліфами – це свого роду новинка в манікюрі, говорити про яку стали в середині 2009 року. Різко зріс попит на такий манікюр, деякі жінки навіть стали докладніше вивчати незрозумілі, але в той же час, дуже красиві знаки, адже в кожному такому символі таїться ціла історія. Саме це і підштовхнуло багатьох жінок до прикраси своїх нігтьових саме такими малюнками.Чому цей вид манікюру користується великим попитом досі, що несуть в собі ієрогліфи, і як зробити, розповість сайт про дизайн нігтів
Beauty

Hands
.
ru

.

Внести в своє життя шматочок східної мудрості на даний момент можна, не купуючи дорогі сувеніри, і не намагаючись жити по фен-шуй, а просто відвідавши манікюрний салон, в якому вам намалюють на нігтях ієрогліфи.

Ті, хто прикрашає нігті такими знаками, носять з собою позитивний заряд, а також частина давньої східної філософії, що дозволяє багатьом жінкам повірити в те, що життя може змінитися на краще.Природно, стосується це тільки тих дам, які дійсно хочуть пізнати азіатську культуру. Дизайн нігтів з ієрогліфами служить прекрасним малюнком, який замінює набридлі квіткові і графічні мотиви
.

 • 1
  Ієрогліфи на нігтях – навіщо?
 • 2
  Нігті з ієрогліфами фото

  • 2.1
   Дивіться ще:

Ієрогліфи на нігтях – навіщо?

По-перше, даний вид манікюру модний, незвичайний і свіжий. Квіткова тематика царювала кілька років, і на сьогоднішній день ієрогліфи виглядають дуже і дуже стильно і незвично.

По-друге, якщо жінці захочеться зробити , то відвідувати салон зовсім необов’язково. Все, що необхідно – це кілька лаків для нігтів і тверда рука, яку багато представниць прекрасної статі вже давно набили, вимальовуючи пелюстки ромашок.

Один з найпростіших варіантів: нанесення ієрогліфів на красиві нарощені нігті
, Які покриті одним кольором. Такий варіант виглядати буде чудово, самодостатньо і дуже вишукано.

Правильний вибір дизайну нігтів з ієрогліфами

Для того, щоб зробити дизайн нігтів з ієрогліфами, необхідно дуже добре подумати над тим, які саме знаки ви при цьому будете використовувати, адже потрібно все-таки проявити повагу до чужої культури, і не розмальовувати нігті «чимось досить схожим на справжні східні ієрогліфи ».

Напевно, багатьом буде дуже цікаво вибрати для себе відповідне значення малюнка. Це може бути «краса», «благополуччя», «багатство», «удача», «любов», «щастя», а також багато інших позитивні значення, які можна намалювати на кожному пальчику, при цьому утворивши необхідну гармонію.

Не варто обмежувати себе якимись окремими термінами, адже прикрасити руки можна цілими філософськими висловами

, які можуть стати і девізом по життю.

Сайт сайт радить при використанні різних ієрогліфів в якості прикраси нігтів, правильно підібрати колірну гамму, яка розкриє справжню красу даного оформлення. Ієрогліфи на сьогоднішній момент актуально робити за традицією чорними, але фон при цьому підібрати можна абсолютно будь-який

. Такі знаки чудово виглядають на червоному тлі
, Так як це буде схоже на японську тему. Чудово виглядають яскраво жовті нігті з чорними тонкими ієрогліфами.

Ієрогліфи чудово виглядають як на довгих нігтях, так і на коротких, саме тому абсолютно будь-яка жінка може поекспериментувати з цими знаками, і зовсім необов’язково наносити їх на кожен ніготь, обмежитися цілком можливо і одним.

Нігті з ієрогліфами фото

Малюнки на нігтях ієрогліфи. Значення ієрогліфів

Малюнки на нігтях ієрогліфи. Значення ієрогліфів

Ієрогліфи – це слова, словосполучення і навіть фрази.Тому порахувати їх точну кількість не представляється можливим. Середня кількість ієрогліфів в одній грамоті (наприклад китайської, японської або єгипетської) – понад 62000.

Ієрогліфи фен-шуй і їх значення

Існує повір’я, що ці символи притягують своє значення (наприклад, фен-шуй).

Вважається, що якщо нанести такий знак на частину тіла, одяг або елементи свого будинку, то його енергетика притягне бажаний фактор до власника.

Тому перш ніж нанести ієрогліф на ніготь, уважно вивчіть його значення.

Також потрібно кілька разів перевірити правильність нанесення малюнка: одна зайва риска може змінити значення символу в зворотну сторону.

Найпоширенішими ієрогліфами, які використовують в сфері краси, вважають китайські.

Популярні символи-ієрогліфи Китаю і їх значення

Ієрогліф Значення Опис
健康 Здоров’я Цей знак не тільки зберігає здоров’я, але і допомагає позбавитися від
хвороб.
Багатство Чи означає збільшення матеріальних доходів, підвищення духовних задоволений,
позитивну життєву енергію.
Гроші Цей знак символізує саме достаток грошей – отримання премії,
підвищення зарплати або кар’єрне зростання.
Любов Він не тільки притягує другу половинку, але і обіцяє міцний шлюб, згасання
взаємних конфліктів, гармонію і щастя з коханою людиною.
Сила і міць Додасть впевненості в собі, наповнить енергією для виконання задуманого.
Мова йде не тільки про фізичний стан, а й про душевної мощі, віщує
поява нових ідей.
Удача Обіцяє успіх в кар’єрі та особистому житті, виконання давніх бажань, перемогу над
життєвими труднощами.
Процвітання Притягує краще життя, означає розвиток старих і поява нових
ідей, покращує матеріальне і моральне стан.

Ієрогліф любов на нігтях. Манікюр по фен-шуй: залучаємо багатство, удачу, любов і успіх

Фен-шуй – східна практика правильного освоєння простору і символів в ньому для залучення позитивної енергії. Цей підхід можна застосувати до всіляких сфер життя, в тому числі і для манікюру.

Ми розповімо вам, які основні принципи фен-шуй в манікюрі, як вибирати колір покриття і як правильно застосовувати дизайн для різних цілей.

Визначаємо стихію

В основі вчення фен-шуй лежить поділ на п’ять стихій: вода, вогонь, земля, дерево і метал.Найпростіший спосіб визначення стихії – остання цифра вашого року народження (для тих, хто народився до 20 лютого потрібно віднімати від неї 1).

Манікюр стихії “земля”

Робимо правильний акцент

Різниця звичайного манікюру та манікюру по фен-шуй в тому, що в останньому випадку потрібно робити акцент на кількох пальцях, енергетика яких має для вас першорядне значення. Виділити палець можна іншим кольором, декором, малюнками – так ви посилити його вплив.

Важливо звернути увагу, на якій руці варто робити акцент: права рука – віддає енергію, а ліва – приймає, тому одні й ті ж пальці мають різне значення.

Значення пальців по фен-шуй

Фахівці в області фен-шуй впевнені, що більше уваги слід приділяти «віддає» правій руці: все повернеться до вас подвійно.

Так, наприклад, для залучення любові слід використовувати червоні відтінки на безіменних пальцях, можна прикрашати їх серцями, лебедями і іншими тематичними знаками.

Для залучення грошей і поліпшення фінансового стану виділяйте великий і середній палець правої руки золотистим або зеленим кольором, в декорі використовуйте символи золотих рибок, черепах, фонтанів, декорують нігті стразами і блискітками.

Для здоров’я як фізичного, так і духовного, важливо приділити увагу мізинця обох рук. Кольорова гамма в цьому випадку – чорний і відтінки синього, а вдалими символами будуть птиці і плетисті рослини.

Для удачі і успіху декорують вказівні і великі пальці яскравими сонячними або вогняними відтінками, доповнюйте дизайн малюнками лотоса, дракона або віяла.

І пам’ятайте, найголовніше, щоб манікюр подобався вам і гармонійно поєднувався з вашим загальним чином, тоді і його енергетика буде працювати на вас!

Китайські ієрогліфи.Де, який лист використовується?

Спрощене лист використовується повсюдно на материковому Китаї, але також широко поширене в Сінгапурі і Малайзії.

Традиційне написання використовують в Гонконзі, Макао і на Тайвані. Також пишуть повними ієрогліфами емігранти з Китаю.

Рекламні вивіски на традиційному китайському в Гонконзі. Фото: ccn.com

До кінця XX-го століття Гонконг належав Великобританії, а Макао – Португалії. Але після повернення цих територій в лоно КНР місцева влада зберегли більшість колишніх привілеїв в рамках політики «одна країна – дві системи».Однією з таких привілеїв залишається використання традиційної писемності китайської мови.

Тайвань по ряду історичних подій знаходиться в протиборстві з КНР. Для адміністрації Тайваню перехід на новий тип письма стане підтвердженням влади Комуністичної партії, чого вони допустити не можуть. Використання традиційної китайської писемності як би підкреслює їх незалежний статус.

В Японії також використовується кілька тисяч китайських традиційних ієрогліфів і ієрогліфів, спрощених самими японцями.Китайські ієрогліфи, які використовуються в сучасній японській мові, називаються кандзі (漢字 яп. Kanji). Це означає просто «ханьские знаки». За звучанням дуже схоже на китайське ханьцзи (汉字 hànzì).

Навіть в назві своєї країни японці використовую китайські ієрогліфи (日本 rìběn, досл. Корінь сонця). Фото: linkedin.com

Додамо, раніше китайську мову використовувався в Кореї, В’єтнамі та Монголії, тому знання китайської стане в нагоді тим, хто вивчає історію цих країн.

Ієрогліф удача на нігтях. Манікюр з ієрогліфами – залучаємо здоров’я, багатство і любов

Ще на початку 2000-х років азіатська культура увійшла в моду європейців. Підвищений інтерес став проявлятися до східних традицій, одязі, інтер’єру, азіатської кухні. Не залишилася осторонь індустрія нігтьового дизайну. Вже багато сезонів поспіль в нейл-арте популярністю користуються написи на китайській і японській мовах.

Для жінок, які захоплюються традиціями і навчаннями сходу, ієрогліфи на нігтях не проста прикраса, вони вкладають в них велике значення, намагаючись у такий спосіб привернути до себе удачу, здоров’я, багатство і любов.

Тим, хто не дуже знайомий із значенням східних символів, не варто копіювати першу вподобану картинку з ієрогліфом, не знаючи її значення, так як ієрогліфи несуть певну енергетику. Обов’язково варто поцікавитися значенням обраного символу.

У більшості випадків для прикраси манікюру вибирають символи дають здоров’я, силу, пристрасть, які залучають удачу, любов, фінансове благополуччя. Також зображують символіку природних стихій.

Крім японських і китайських ієрогліфів, які відтворити на нігтях не так вже й складно, справжні цінителі сходу малюють єгипетські ієрогліфи.Вони більш складні до виконання, так як мають безліч дрібних ліній і рисок. Написи з єгипетських ієрогліфів зазвичай займають всю поверхню нігтьової пластини. Щоб втілити подібний дизайн буде потрібно більше часу і праці.

Основні особливості

Вибирати нейл-арт з ієрогліфами краще власницям нігтів середньої довжини. На короткій нігтьової пластини великий ієрогліф може зайняти весь простір і буде виглядати не дуже красиво.

Фоном може служити покриття, як насичених тонів, так і приглушених пастельних.Для манікюру в китайському або єгипетському стилі дизайнери рекомендують використовувати лаки червоного, рожевого, білого, золотого, бронзового кольорів або модного нюдового відтінку.

Ієрогліфи повинні бути чіткими і виразними. Для цього їх в більшості випадків малюють чорними. Але створити гарний манікюр можна намалювавши на темному тлі контрастний білий символ.

Необхідні матеріали та інструменти

Щоб намалювати акуратний і красивий ієрогліф потрібно:

Для початку потренуватися малювати сподобався символ олівцем на аркуші звичайного паперу.Це допоможе чітко і впевнено наносити лінії на ніготь. Робити це без підготовки виходить не у кожного.

Приготувати найтоншу кисть-волосок. З її допомогою можна точно відтворити форму ієрогліфа. Замінити таку кисть можна звичайною дерев’яною зубочисткою або голкою.

Використовувати гель-фарбу або звичайний лак для нігтів густої консистенції. Невелику краплю кошти потрібно капнути на палітру або тарілочку, щоб контролювати кількість, яке потрапило на пензлик або інший інструмент.

Спростити створення подібного нейл-арту допоможе манікюрний стемпинг. З його допомогою символи на всіх нігтях виходять однаковими і акуратними. Наносити малюнок спеціальним штампом досить просто. Єдина складність в тому, що б знайти відповідний трафарет.

Найпростіший і швидкий спосіб створення манікюру з ієрогліфом – скористатися готовими наклейками. Їх можна придбати в будь-якому відділі косметики. В результаті їх застосування манікюр буде виглядати акуратно, до того ж цей спосіб дозволяє заощадити час і сили.

Ідеї оформлення та декорування

Добре лягають ієрогліфи на однотонні нігті або на нігті, пофарбовані в різні відтінки одного кольору. Для такого дизайну краще використовувати лак пастельних відтінків.

 • Особливість дизайну з ієрогліфом в тому, що додатковий декор до нього потрібно підбирати з великою обережністю. Слід дотримуватися загальної тематики, враховувати сполучуваність окремих елементів.
 • Найбільш підходящим доповненням до китайського або японського ієрогліфу стане квітуча сакура.Досвідчені майстри здатні створювати композиції з складних переплетень квітучих гілочок цього дерева, в які гармонійно впишеться ієрогліф.
 • Сам ієрогліф теж можна розглядати як елемент декору. Наприклад, відмінно доповнить і урізноманітнить класичний французький манікюр, намальований на основній частині нігтьової пластини, білий ієрогліф. Непогано виглядає китайський символ на тлі френча з червоними посмішками.

Ієрогліфи здатні доповнити будь-який нейл-арт, надавши йому оригінальності і таємничості.Експерти запевняють, що подібний манікюр – не лише данина моді, а й спосіб змінити своє життя на краще.

Магічні символи на нігтях. За що відповідає кожен палець: навіщо виділяти нігті різними кольорами

В сучасній версії нейл-арту по фен-шую дозволяється виділяти не тільки середній і безіменний палець, а й будь-які інші по особистим уподобанням. Кожен палець на руці пов’язаний з певними потоками енергії, що відповідають за різні сфери життя. Щоб посилити активність подій в бажаній сфері, виділяється ніготь або нігті, що відповідають за потрібні напрямки.Нігті можна акцентувати не лише відтінками лаку, але і знаками, написами, декором зі стразів, бульонок, наклейок, ліпнини, рідких каменів і пудровим, матовими текстурами.

 • Мізинець управляє енергіями, пов’язаними з творчістю, художніми і кінотворами, науковими відкриттями, успіхом в комерційних підприємствах та особистої креативністю в будь-яких справах.
 • Безіменний дарує гармонію і красу в стосунках, зміцнює дружбу, прихильність, допомагає будувати сімейне щастя і гармонію.
 • Середній – провідник енергії багатства, здоров’я, почестей, успішної кар’єри в житті.
 • Вказівний акцентує розвиток лідерських якостей, зміцнює позиції в суспільстві і сприяє встановленню чітких життєвих позицій.
 • Великий палець відповідає за силу духу, характер і витривалість в стресових ситуаціях.

Крім стихій за кожним пальцем варто і планета. Це дає можливість провести тонкі паралелі між астрологією і нейл-артом по фен-шуй, направити вплив планет в сприятливу для себе сферу.

 1. Великий палець схильний до впливу Марса, який контролює розумовий, фізичне і психічне здоров’я людини.
 2. Юпітер пов’язаний з вказівним пальцем, дарує владу і часто веде в егоцентризм.
 3. Середній – провідник впливу Сатурна, який дарує багатство, а також схильність до образ і конфліктів.
 4. За безіменний палець відповідає Сонце, що зміцнює сім’ю і дарує оптимістичний настрій на події в житті.
 5. Акцентований мізинець, за який відповідає Меркурій, сприяє розвитку творчих здібностей і більш легкому відношенню до життя.

Відчуваєш, що в якийсь із життєвих сфер необхідно підправити ситуацію, зроби фен-шуй манікюр. Він не тільки направить енергії в потрібне русло, а й послужить відмінним нагадуємо, що тобі необхідно приділити пріоритетну увагу певних дій і подій в цьому напрямку.

Ієрогліфи на нігтях дизайн. Дизайн

Після вибору символів, значення яких вам близько, потрібно подбати про те, як їх виграшно піднести. Дизайн нігтів з ієрогліфами добре виглядає в контрастною кольоровій гамі: класичні чорні обриси знаків на світлому суцільному тлі або з білим або кольоровим французьким манікюром.Підбирайте нові поєднання текстур, і цей вид нейл-арту вам довго не набридне.

Щоб нігті з ієрогліфами не так сильно привертали увагу, можна використовувати контрастують текстури: матову і глянсову або напівпрозору з блискучою.

Китайські ієрогліфи: фото і значення

Перше, що спадає на думку при думці про східному нейл-дизайні, це манікюр по фен шуй з візуально виділеним безіменним пальцем, приклад якого ви можете бачити на фото:

До речі, прочитайте нашу статтю про манікюр по фен-шуй!

Грошові ієрогліфи на нігтях.Манікюр по фен-шуй для залучення любові і багатства

Манікюр по фен-шуй залишається в моді вже не один рік: він не тільки має особливе значення, а й актуально виглядає. Існує кілька правил подібного дизайну нігтів, проте в іншому це творчий процес, який залежить від фантазії та інтуїції. Розглянемо, як фарбувати нігті по фен-шуй, щоб змінити свій образ і життя на краще.

Найпростішим варіантом, як фарбувати нігті по фен-шуй, вважається виділення одного пальця згідно задуманої мети.Дуже популярний варіант – виділення середнього і безіменного пальця одним кольором або двома різними кольорами (по відношенню до фону). Даний дизайн означає успіх в любові в поєднанні з матеріальним процвітанням. Якщо пріоритетними цілями є гроші і кар’єрний ріст – потрібно виділити середній пальчик і вказівний.

Для гарного навчання, успішних іспитів, інтелектуальних і творчих досягнень варто нафарбувати в інший колір великий палець і мізинчик. Великий палець в поєднанні із середнім виділяють для матеріалізації інтелектуальної діяльності та отримання прибутку від неї.Якщо Ви хочете поліпшити стан справ у всіх сферах життя – можна пофарбувати кожен ніготь в індивідуальний колір, відповідний його стихії.

Кольори і стихії

Для залучення додаткової енергії в ту чи іншу сферу життя можна виділяти потрібні нігті квітами відповідних стихій. Так, стихії Дерева належать кольори і відтінки в гаммі зеленого і блакитного, а також – коричневий, чорний і всі природні забарвлення. Вдалим поєднанням буде комбінація з двох відтінків зеленого гами і одного – з синьо-блакитний (Дерево харчується водою).Стихію Вогню характеризують всі відтінки червоного, яскраво-оранжевого, червоно-фіолетового. Підбираючи гармонійні відтінки, можна поєднувати кольори даної стихії з колірною гамою Дерева (Дерево дає життя Вогню).

Стихію Землі уособлюють жовто-коричневі, зелені і золотисті кольори в різних відтінках. Вдалою комбінацією стане їх поєднання з відтінками Вогню (Земля отримує енергію від Вогню). Для стихії Металу характерні кольору металік – сріблястий, мідний, золотистий і т.п., а також – білий, сірий, чорний, приглушені відтінки жовтого, коричневого.Поєднувати їх потрібно з колірною гамою Землі (Земля створює Метал). Воду характеризують всі відтінки синього – блакитні, лілово-бузкові, індиго і ін. Їх можна комбінувати з квітами стихії Металу (Вода отримує енергію від Металу).

Особиста стихія

Якщо ми фарбуємо нігті по феншуй, не зайвим буде дізнатися свою особисту стихію, щоб використовувати її кольору в дизайні. Найімовірніше – визначити свою стихію за спеціальними таблицями. Існує також простий метод на основі останньої цифри року народження (для тих, хто народився до 20 лютого, потрібно дивитися на останню цифру попереднього народженню року).Якщо Ваші цифри відповідають 0 або 1 – використовуйте для дизайну кольору стихії Металу; 2 або 3 – робіть покриття в колірній гамі стихії Води; 4 або 5 – запасіться лаками згідно квітам стихії Дерева; 6 або 7 – використовуйте кольору стихії Вогню; 8 або 9 – зробіть нейл арт в кольоровій гамі Землі.

Додаткові поради

 • Принципи фен-шуй в манікюрі цілком можна поєднувати з модними трендами 2018 року. Дизайн Ваших нігтів буде особливо актуальний в ніжних пастельних тонах, в кольорах металік при використанні техніки «карбування», в розпису «по-мокрому», в малюнках з ефектом каменю і інкрустацією безбарвними стразиками.
 • Для залучення любові, грошей, удачі і т.п. можна використовувати не тільки кольору, а й символічні малюнки, а також – прикрашати нігті ієрогліфами. Розміщувати малюнки можна на одному або двох нігтях, які виділяємо, а ієрогліфами краще виділяти по одному пальчику на кожній руці.
 • Роблячи манікюр по феншуй, використовуйте для покриття кольори, що гармонують між собою. Навіть повністю різнокольорові нігті не повинні Вас дратувати – придбайте для такого випадку лаки пастельних тонів або підберіть добре поєднувані відтінки.
 • Особливість науки фен-шуй – в порядку, гармонії і чистому просторі, необхідному для вільної циркуляції енергій. До манікюру слід підходити за тими ж принципами: перед процедурою нанесення лаку нігті повинні бути ретельно очищені, укріплені і підпиляні. Не варто фарбувати іншим кольором поверх строго шару лаку – щоразу починайте манікюр з повного очищення.

Якщо вам сподобалася підбірка, ставте лайк і підписуйтесь на наш канал.

Дизайн нігтів з китайськими ієрогліфами

Схід завжди залишиться для нас чимось незбагненним і загадковим.Ми, напевно, ніколи не зрозуміємо значення кожної квітки на кімоно японської дівчини. Як і не зрозуміємо значення кожного листочка в ікебани. Але, не дивлячись на це, мода на схід утримує свої позиції вже не одне десятиліття. І якщо раніше вона обмежувалася тільки нарядами і облаштуванням інтер’єру, то сьогодні вже проникла в хобі (багато хто відвідує курси каліграфії або курси поведінки чайних церемоній), і навіть в сферу краси. Все частіше можна побачити дівчат з зачісками, що імітують зачіски красунь гейш, все частіше зустрічаються молоді люди з татуюваннями драконів та інших східних символів і, звичайно ж, в цьому східному різноманітності особливе місце займають ієрогліфи.Китайські ієрогліфи на нігтях це не рідкість і вони стають все більш оригінальні і вишукані. Але перед тим як відтворити на нігтях ієрогліфи, необхідно як мінімум ознайомитися з їх значенням. Адже ієрогліфи це не просто красиві малюнки – це символи, значення яких часом буває найнесподіваніше.

Фен шуй на нігтях (фото)

Фен шуй – це візерунок «вітру і води». Древнекитайская наука, яка вчить облаштовувати людини своє життя і свій побут відповідно до законів вселенської гармонії і інтегрувати людини в навколишній простір так щоб отримати максимально сприятливий вплив зовнішніх факторів на життя і долю людини.Основа науки Фен Шуй – знаменита Книга Змін. Можливо нам, європейцям складно осягнути всі нюанси цієї складної філософії і часом ми сприймаємо китайські ієрогліфи як просто красиві химерні малюнки. Але не варто поспішати з вибором символів, які прикрасять ваші нігті, а тим більше частина тіла. Правильно підібрана розпис не тільки буде виглядати оригінально і незвично, але згідно з китайським повір’ям принесе щастя або любов, здоров’я або благополуччя або навпаки принесе в будинок розбрат і горе.

Символи – на любов і на здоров’я

Крім того що китайські ієрогліфи мають смислове навантаження вони ще кожен! несе в собі певний заряд позитивної мул негативної енергетики. Тому вирушаючи в салон з наміром прикрасити свої нігтики химерними китайськими ієрогліфами порадьтеся з фахівцем які з них краще нанести, а від яких варто відмовитися. В ідеалі, нейл майстер повинен знати хоча б основні значення основних символів. Якщо у нього такої практики немає, перед тим як намалювати ієрогліфи на нігтях проконсультуйтеся хоча б з Гугл.

Якщо знак підібраний нейл майстром правильно, то дизайн не тільки підніме настрій клієнту, але і може вплинути на його характер.

Енциклопедія знаків (фото)

У мережі можна знайти фото практично всіх ієрогліфів, які прийнято використовувати як дизайн для нігтів. Деякі з них настільки складні, що малювати їх можуть тільки справжні майстри, що набили руку. Якщо такого досвіду немає – можна вибрати більш прості, але не менш важливі символи і відтворити химерні ієрогліфи на нігтях.

Знак Фен шуй приносить удачу в родину і бізнес, а так само щастя людині, яка вірить в його силу і енергетику.

Знак Ангел – це улюблений символ китайських жінок і дітей. Адже ангел – це опікун, радник і охоронець. А саме в ньому потребують діти т жінки.

Знаки «Доля» і «Рост» – ці ісімволи вибирають люди, які прагнуть до духовного розвитку, кар’єрного росту та ін. Такий ієрогліф на нігтях додасть вам сили і впевненості в собі.Ну а хто відмовиться відчути себе творцем своєї долі!

Знак «вода гірська» – цей ієрогліф принесе фінансове благополуччя. Напевно, тому малюнки, в яких присутня саме цей символ, вважають за краще бізнес вумен.

Знак «Доброта» буде доречний на нігтях дівчини, яка хоче розвинути в собі такі якості як чуйність і безкорисливість, співчуття і бажання допомагати іншим.

Якщо ви хочете наповнити своє життя любов’ю і позитивними емоціямі- створіть на нігтях малюнки і дизайн в червоній кольоровій гамі і обов’язково прикрасьте ніготь ієрогліфами «Удача» або «Любов ».

На нігтях можна так само малювати знаки, які приведуть в ваше життя птаха щастя і вам залишиться тільки схопити її за хвіст. До речі, ієрогліф так і називається «Щастя» . Знайти його фото можна в мережі.

Манікюр та педикюр може багато розповісти не тільки про становище людини в суспільстві, а й про його стосунки з батьками. Наприклад, розпис на нігтях прикрашену ієрогліфом «Мати» вибирають жінки, які шанують свої матерів і пам’ятають про важливість материнської любові.
Якщо ви хочете наповнити свій будинок повною чашею благополуччя – манікюр з ієрогліфами «повний» і «наповнений» допоможе вам в цьому, головне вірити!

У принципі кожен ієрогліф щось значить. Головне щоб він підходив вам на ментальному рівні. Будь-манікюр додає жінці впевненості в собі і своїй красі. Ну а якщо манікюр ще принесе у ваше життя трохи чарівництва – то чому б і не прикрасити свої кігтики красивими, вишуканими, незвичайними китайськими ієрогліфами.А який з них вибрати «Розум» або «Молодість», «Гроші» або «Гармонію» вирішувати вам. Тим більше що фото всіляких варіантів можна знайти в інтернеті.

Як правильно підібрати ієрогліфи на нігті?

Сучасна тенденція серед шанувальників мистецтва Фен шуй – ієрогліфи на нігтях. Кожен знак має своє значення, і якщо правильно підібрати ієрогліфи, розділяючи їх за змістом, то подібний дизайн нігтів, безсумнівно, притягне в життя все, що тільки побажаєте.

Ієрогліфи на нігтях малювати нескладно – особлива увага при такому манікюрі варто приділити позначенню знаків та їх розташування на руці.Для нанесення малюнків зазвичай використовують чорні, червоні, золоті або фіолетові кольори.

Як наносити ієрогліфи на нігті

Китайська каліграфія несе в собі величезну силу і потенційну енергію, тому варто відповідально підійти до дизайну нігтів, виконуючи подібний манікюр.

Перш за все, як і при будь-якому манікюрі, потрібно очистити кожен ніготь від надлишків жиру за допомогою рідини для зняття лаку і нанести базове покриття. Перед цим слід надати нігтям бажану форму за допомогою пилочки (при китайському манікюрі не рекомендується використовувати гостру форму нігтя), позбутися від кутикули апельсиновою паличкою.

Далі вибираємо базовий колір. Наприклад, зелений колір надає сили і впевненості в завтрашньому дні, призводить до балансу людські можливості.

Якщо використовувати для малюнків значення основних кольорів, то можна створити цілу композицію позитивних енергій і значень, виражену в символіці.

Жовтий – внутрішній спокій, життєвий успіх. Колір сонця і щастя.

Червоний – життєрадісність і тепло (в надлишку призводить до підвищення артеріального тиску).

Пурпурний – допомагає при безсонні.

Бірюзовий – символ витонченості і жіночності.

Помаранчевий – допомагає від депресії.

Блакитний – покращує розумові здібності і концентрацію.

Основи виконання китайського манікюру

Після вибору основного кольору можна перейти і до виконання малюнків. Ієрогліфи на нігтях можна позначати різними кольорами. Деякі ідеї для виконання дизайну можна почерпнути з фото. Виконувати малюнки варто тонким пензлем і дуже акуратно, щоб випадково не намалювати зайву точку або смугу – це не зіпсує манікюр, але в корені змінить значення ієрогліфа, що дуже небажано.

Варто пам’ятати, що кожен ієрогліф повинен наноситися в один рух (не слід відривати кисть і домальовувати елементи знака, інакше він втратить своє сакральне значення) і або зверху вниз, або знизу вгору. Існує більше 3000 символів зі своїми значеннями і стародавніми силами, прихованими в кожному візерунку. Кожна найдрібніша деталь, лінія грає свою роль і може докорінно змінити значення ієрогліфа.

Перед нанесенням малюнка на підготовлену поверхню нігтя краще потренуватися виконувати його на папері.

Нігті з ієрогліфами, виконані відповідно до норм Фен шуй, привнесуть в життя модниці все те, що вона захоче і зобразить за допомогою лаків і пензликів на своїх нігтях. Не варто відразу просити і щастя, і здоров’я, і ​​грошей – багато практики одностайні в думці, що нанесення одного ієрогліфа на руку здатне посилити його значення і не дозволити вищим силам заплутатися в проханнях і побажаннях питається.

Дизайн нігтів з ієрогліфами можна урізноманітнити стразами і блискітками.Це тільки додасть сили знакам і стилю в дизайн – манікюр буде грати всіма барвами на сонці або при штучному освітленні.

140+ ескізів і їх значення російською

Є кілька категорій людей, які набивають собі тату ієрогліфи. Одні – любителі азіатської культури. Інші – тому що можна приховати сенс татуювання, на відміну від звичайного малюнка. Треті – вірять в містичне значення даного оберега. Ну і четверті просто для краси.

В будь-якому випадку, таких людей досить багато, як серед чоловіків, так і серед жінок.Якщо ви є одним з них, то ця стаття якраз для вас. Тут ми розповімо про значення різних ієрогліфів, переведемо їх на російську мову і покажемо приклади готових татуювань на всіх частинах тіла.

Ескізи ієрогліфів і їх значення

Великим плюсом цього типу татуювань є простота. Практично будь-який адекватний майстер впорається з цим завданням. Цей факт дозволяє заощадити чимало грошей на татуювальник.

Таким чином, ціна татуювання сильно зменшується.

Але є і великий мінус. Запросто можна помилитися в написанні ієрогліфа. Особливо, коли їх кілька, які вкладають цілу напис. Точно також можна накосячіть і з перекладом. У мережі безліч фото тату, де значення відрізняється від задуманого.

Багато хто не знає, але більшість тату ієрогліфів – китайські і японські. Попит на корейські дуже малий. Та й в самій Кореї до татуювань відносяться негативно.

Китайські з перекладом

Найчастішими ієрогліфами в тату є китайські.

До речі, багато хто відносить до ієрогліфів арабську символіку (наприклад, єгипетські), хоча це не зовсім правильно.

Японські з перекладом

На другому місці за популярністю – японські ієрогліфи. В Японії дуже люблять татуювання, навіть є свій власний однойменний стиль тату.

На шиї і голові

За статистикою, найчастіше, тату ієрогліфи набивають саме на шиї. Думаю, багато зустрічали людей, з набитим на цьому місці символом китайського гороскопу.На самій голові такі татуювання можна зустріти рідко. Винятком є ​​тільки улюблене жіноче містечко – за вухом.

Також останнім часом в моду входять татуювання на обличчі.

Уже можна зустріти персонажа зі східним символом над бровою або під оком.

На животі і грудях

На торсі місце для татуювання зазвичай залежить від статі. Дівчата вважають за краще бити ієрогліфи на ключицях, під грудьми або на боці і ребрах. Останні, до речі – відмінне місце для будь-якої великої цитати або довгою розумної фрази, значення якої російською будете знати тільки ви.

Хлопці ж вибирають зону на грудях або на животі. На цих частинах тіла саму по собі тату ієрогліфа зустрінеш не часто. Зазвичай його набивають в парі з яким-небудь малюнком в японському стилі.

До речі, кому цікаво, на інтимних частинах тіла зустріти ієрогліфи майже не реально. Чи не б’ють їх там.

На спині і хребті

Так як спина – дуже велика зона, було б нерозумно забивати її одним японським ієрогліфом. Але їх можна набити на попереку, на лопатці або під шиєю.Зазвичай це якраз варіант тату для дівчат.

Чоловіки, як і в випадку з грудиною, забивають частина тіла масштабним малюнком, що включає в себе ієрогліфи. Або роблять татуювання з японськими або китайськими символами уздовж хребта.

На руці

Руки знаходяться на другому місці після шиї. Тату ієрогліфи набивають і на плечі, і на передпліччі, і на зап’ясті. Так навіть на кистях і пальцях роблять, але менше.

У цих місцях доречно виглядатимуть тату з іменами і життєві девізи на китайському або японському мові.

На нозі

Бити китайські тату ієрогліфи на стегнах і литках люблять чоловіки. Для цих місць краще використовувати більш товсті лінії і цікаві шрифти. Знову ж ніхто не забороняє додати красивий малюнок.

А ось на стопі японські ієрогліфи зустрічаються в основному у жінок. Акуратні тонкі лінії, з яких складається ієрогліф, прикрашають жіночу ніжку і надають витонченості. За допомогою маленької татуювання щиколотка або кісточка буде виглядати особливо жіночно.

Фото татуювань

Навіть якщо вище в статті ви вибрали підходящий для себе ескіз, то все одно залишається питання: як він буде виглядати на тілі у вигляді тату. Для цього ми і зібрали фото каталог готових татуювань для хлопців і дівчат.

Натисніть на картинку для збільшення фото.

Для чоловіків

Чоловіча частина населення вибирає китайські тату ієрогліфи, що позначають воістину чоловічі якості: сміливість, силу, хоробрість, відданість і т.д. Також це може бути назва тварини:

 1. Лев;
 2. Тигр;
 3. Дракон.

Не менш популярні татуювання ієрогліфів з філософським змістом:

 • Здоров’я;
 • Багатство;
 • Удача.

Для жінок

Дівчата теж люблять тату ієрогліфів з назвами тварин на китайському. Але вони вважають за краще не хижаків, а більш милих створінь:

 1. Кішка;
 2. Лиса;
 3. Панда.

У плані життєвих цінностей у жінок актуальні ієрогліфи зі значенням російською:

 • Щастя;
 • Любов;
 • Сім’я.

Китайський гороскоп

.