Ногти

Чому не тримається гель лак на нігтях причини: Чому не тримається гель лак на нігтях: причини, ідеї, поради

основні причини, що робити? : Labuda.blog

Гель-лак має властивості класичного лаку і гелевого покриття. Тому він відрізняється стійкістю – тримається не менше 3 тижнів, а яскравий колір зберігається трохи менше двох. А наносити його можна пензликом. Чому гель-лак не тримається на нігтях? Про найпоширеніші причини і методи усунення недоліку розказано в статті.

Що це таке?

Гель-лак, або шелак, є вдосконаленою формою лаку.На вигляд це звичайна покриття для нігтів, але його структура подібна до гелевою основі. Після процедури манікюр виглядає акуратним.

Наносять засіб так само, але є деякі тонкощі. Наприклад, перед цим потрібно покрити спеціальною основою, а сушити слід під УФ-лампою. При цьому процедуру краще виконувати у фахівця, в салоні. При самостійному проведенні вірогідна поява помилок, через які завдається шкода структурі нігтів.

Причини

Чому гель-лак погано тримається на нігтях? Зазвичай відколи й відшаровування відбуваються через недотримання технології.Хоч правила процедури прості, все ж їх порушують, а це призводить до потускнению і неохайно облупленим краях.

Навіть стандартний манікюр повинен виконувати лише перевірений майстер. А гелевий так тим більше. Репутація і досвід фахівця вважаються гарантією довгого збереження блиску нігтів. Тому важливо уважно вибирати майстра. Іноді гель-лак погано тримається на кінчиках нігтів. Нерідко це відбувається при недотриманні правил процедури або догляду.

Якщо гель-лак не тримається на нігтях, причини цього явища можуть бути наступні:

 1. Неякісно оброблений ніготь: погано виконана просушка пластини, не усунений жир, неефективний праймер.
 2. Ніготь сильно Обпиляєте, є пошкодження на кутикули. У цьому випадку з’являється гематома, через яку складно буде правильно нанести лак.
 3. Чи не висушений основний шар або витримано мало часу.
 4. Неякісне просушування є причиною розшарування покриття.
 5. Сильно товстий шар лаку полимеризуется нерівномірно, тому утворюються «слабкі» ділянки, які швидше руйнуються.
 6. Засіб знаходиться на навколонігтьової валика і не було усунуто своєчасно.Так як шкірний жир був там у великій кількості, гель-лак втриматися не може, тому зашкодить і покриття на нігті.
 7. Близько 3 години заборонено мити руки або використовувати зволожуючі засоби. Гелеве покриття ще не полимеризованной повністю і може бути пошкоджено. Блиск буде зменшений.

На вологих нігтях не тримається гель-лак. Щоб результат зберігався якомога довше, майстер повинен дотримуватися процедури виконання манікюру.

Інші причини

Ніготь є живою частиною тіла, тому здатний реагувати на ендокринні та гормональні порушення.Існують і інші причини, чому гель-лак не тримається на нігтях:

 1. Індивідуальні особливості. У цьому випадку від фахівця нічого не залежить. Трапляється так, що нігтьова пластинка не утримує покриття через нерівностей.
 2. Конкретні недуги – цукровий діабет, запалення, при яких потрібно приймати антибіотики, сильно впливають на обмін речовин. А він викликає зміна стану нігтів.
 3. Приводом для відмови виконання манікюру буде сильна пітливість рук.
 4. При менструаціях, під час вагітності бажано не використовувати гель-лак. Ніготь в цей час буде пористим і тому погано тримає покриття.
 5. Манікюр швидко знищується від побутової хімії. Всю роботу по дому бажано виконувати в рукавичках.

Це все причини, через що гель-лак не тримається на нігтях. Виявити її зможе тільки фахівець.

Різновиди отслоек

Часто майстри чують про наступні пошкодженнях:

 1. Шматки покриття відкололися по краях нігтя на торцях.Особливо це з’являється на квадратних пластинах.
 2. Гель-лак усувається в області кутикули.
 3. Покриття легко відшаровується по всій пластині.

Неприємність з торцями зазвичай зникає через кілька тижнів шкарпетки, зазвичай після миття посуду жорсткою губкою або зачіпки за щось нігтів. А якщо відшаровується лакова плівка усувається через кілька днів, то це свідчить про грубе порушення технології роботи.

Скільки тримається?

Лише невелику роль має якість кошти і правильність його використання.Зазвичай навіть дешевий гель тримається протягом тижня. Якісна продукція не змінює колір, блиск і форму протягом трьох тижнів.

На практиці час збереження обмежена двома тижнями. За цей період ніготь відростає, і виникла світла смужка псує картину. Знімати лак стоїть біля того ж майстра за допомогою змивання без підпилювання.

Як продовжити?

Якщо гель-лак не тримається на нігтях, слід користуватися рекомендаціями, щоб зберегти його довше.Щоб він залишався 2-3 тижні, потрібно дотримуватися певних правил:

 1. Необхідна ретельна підготовка до процедури. Масляний манікюр, ванночки для нігтів і інші СПА-процедури подібного виду краще не виконувати за добу.
 2. Класичний манікюр є мокрим, потрібно виконувати за 2-3 години, щоб нігті досить просушилися.

При наявності деяких недоліків потрібна додаткова обробка. «Мокрі» нігті потрібно покрити праймером – засобом, який посилює адгезію пластини і лаку.А м’які заздалегідь покривають зміцнює засобом, а потім обов’язково змивають.

Використовувати необхідно якісні матеріали та виконувати процедури лише у перевірених фахівців. Перед нанесенням нігті шліфують, підпилюють, навіть якщо не потрібно укорочення, а також знежирюють. Причому обробляють обов’язково нігтьову пластину і кутикулу.

Якщо гель-лак не тримається на нігтях, його наносять тонким шаром. Кожен шар потрібно сушити під УФ-лампою 60-120 секунд. Зріз нігтя потрібно підфарбовувати.Протягом 2-3 годин не можна допускати контакту з водою. Протягом 10-12 годин не можна купатися, а також виконувати масляні процедури. Заборонено підпилювати нігті: це знищує друку.

Тому, якщо гель-лак погано тримається на нігтях, необхідно правильно виконати процедуру, пройшовши підготовку. Тоді покриття збережеться на довше.

Термін збереження звичайного лаку

Це питання не такий однозначний, як здається. Це пов’язано не тільки з якістю кошти, а й зі станом пластини:

 1. При нерівності і «вологості» нігтя лаки не утримуються більше 1-2 днів.
 2. Без закріплення засіб зберігається на 2-4 дня.
 3. Із закріпленням покриття буде стійким, може утримуватися тиждень.

Виконувати домашню роботу треба в рукавичках. Особливо це стосується вологого прибирання і миття посуду. Такі заходи безпеки продовжують «життя» манікюру. Зазвичай лак витримує у тих, хто стежить за своїми руками і виконує це проста вимога.

Правила фарбування

Нерідко на тонких нігтях не тримається гель-лак.Процедура фарбування виконується наступним чином:

 1. Не варто допускати контакту з водою за 1-2 години до процедури. Особливо негативно впливає розпарювання: пори розширюються, і пластина буде більш пухкою, а на цій поверхні лак погано тримається.
 2. Обов’язково потрібна підпилком краю, щоб не допустити ламкість.
 3. Перед процедурою нігті знежирюють розчином оцту, наприклад, спеціальним засобом без ацетону.
 4. Заборонено потрапляння матеріалу на кутикулу.
 5. На верх нігтя основне покриття наносять 2 рази, так як край схильний сколів.
 6. Флакон перед процедурою не струшують, а обертають між долонями, щоб зменшити ризик виникнення повітряних бульбашок. У цьому випадку буде рівномірне покриття.
 7. Потрібно нанесення шару лаку – навіть основи, на край.
 8. Сушити нігті треба холодним повітрям: гарячий уповільнює полімеризацію.
 9. Для захисту від відколів 2-3 дня виконують оновлення прозорим лаком.

Плюси і мінуси

До переваг гель-лаку відносять:

 1. Швидку сушку. Під УФ-лампою це покриття сохне швидко. А звичайний лак так не сушать.
 2. Зміцнення. Нігті, які покрили гель-лаком, будуть міцними. До того ж вони швидко ростуть. Наприклад, при моделюванні і нарощуванні нігті обтяжують, що робить пластину тонкої. В цьому випадку має значення те, що гель-лак носять 14 днів, а нарощені нігті помітно довше.
 3. Стійке покриття.Якщо дотримуватися порад майстра і зменшити контакт з гарячою водою 48 годин, то шелак збережеться 14-21 день. Краще не «перетримувати» покриття, так як ніготь відростає. До того ж це шкідливо.
 4. Можна виконувати манікюр навіть на короткі нігті.
 5. Доступна вартість.

Але процедуру можна виконати лише в салоні. Роботу проводять і вдома, але для цього потрібно УФ-лампа, яка має високу вартість. Для зняття потрібні спеціальні засоби, щоб не зіпсувати пластину.

Носити шелак довго шкідливо. Після 4-5 разів нанесення потрібен відпочинок. Це скоріше не недолік, а його особливість. Також може бути алергія на склад. Деякі вважають, що УФ-лампа є шкідливою.

З приводу виконання манікюру з гель-лаком краще порадитися з майстром. Робити процедуру слід тільки в тому випадку, якщо нігті абсолютно здорові. В інших випадках спочатку виконується їх лікування і відновлення, а потім манікюр.

Кращі засоби

Думки про лаки різні.Для власниць здорових нігтів однаковими здаються практично всі кошти. До кращих лаків відносять такі:

 1. IsaDora. Це популярна шведська марка, що випускає багату кольорову гаму. Манікюр виходить акуратним, засіб висихає швидко, процедури виконують за допомогою широкої пензлики.
 2. Американська фірма Orly пропонує лаки, базові покриття, сушіння. Є кошти, насичені вітамінами.
 3. Польська фірма Belweder виробляє багато лікувальних препаратів.Лаки цієї марки не тільки здатні прикрасити нігті, але і зміцнити їх. Продукція продається в аптеках.
 4. OPI – популярна марка лаків в країні. Затребуваність пов’язана з різноманітністю. Є лаки, різні за кольором, фактурі, ціною.
 5. Ефективний гель-лак VINYLUX від CND. Судячи з відгуків, засіб дійсно зберігається на тривалий час.
 6. Продукція Revlon теж є затребуваною.

Таким чином, гель-лак здатний триматися довгий час при правильно виконаній процедурі.Також слід дотримуватися правил по догляду за нігтями.

5 причин, чому гель-лак не тримається на нігтях – Рамблер / новини

З появою гель-лаків зробити ефектний, а головне, стійкий манікюр стало набагато простіше. Виробники цих чудо-продуктів обіцяють: манікюр з гель-лаком залишиться в первозданному вигляді до двох тижнів. Але кожна з нас хоч раз помічала, що іноді гель-лак починає відколюватися вже через пару днів. Чому так відбувається? Давайте розбиратися.

Дійсно, існує ряд причин і факторів, від яких залежить стійкість покриття.

Стан нігтів

По-перше, у всіх дівчат різна нігтьова пластина: у кого-то вона досить міцна, а у когось не дуже. При слабких нігтях nail-експерти рекомендують робити зміцнення, для якого найкраще підійде каучукова база. Тут багато що залежить від професіоналізму майстра: чи правильно він дасть оцінку нігтьової пластини і правильно підбере матеріали.

Технологія нанесення

Звичайно ж, дуже важливо дотримуватися технологію нанесення кожного з продуктів, які використовуються при покритті гелем. Припустимо, якщо гель-лак недосушити в лампі, то покриття триматися не буде. Також важливо «запечатувати» кінчики нігтьової пластини при нанесенні фінішного шару топа, це подовжує термін носіння покриття.

Якість гелів

Важливу роль також відіграють матеріали, якими виконують покриття. Не варто забувати, що дешеві продукти не можуть бути якісними в принципі.Таке покриття небезпечно для вашого здоров’я і може викликати алергію, та й стійкість залишає бажати кращого.

Стан здоров’я

Існує ще один важливий фактор, на який дуже складно вплинути, – стан нашого організму. Під час хвороби краще відмовитися від будь-якого покриття. Гормональні препарати, курси антибіотиків, стреси і сильні емоційні переживання також не кращим чином позначаються на стійкості покриття. Окремо хочеться виділити такий фактор, як вагітність: тут покриття може або триматися «намертво», або не триматися взагалі.У даній ситуації непередбачувано все, і, як показує практика, на різних термінах вагітності покриття теж тримається по-різному.

«Ручна робота»

У кожного з нас різний ритм життя, а це також впливає на стійкість гель-лаку. Частий контакт з водою при готуванні або прибирання (нігтьова пластина при цьому стає дуже м’якою), постійний контакт з побутовою хімією, тривала щоденна робота з клавіатурою (якщо ви весь час друкуєте), постійні тренування в спортзалі (особливо в групу ризику потрапляють довгі нігті) , та й просто неакуратне поводження з нігтями – все це може спровокувати відшарування покриття.

Відео дня. Шокуючі подробиці найгучнішого розлучення року

основні причини, що робити? . Мила Я

Гель-лак має властивості класичного лаку і гелевого покриття. Тому він відрізняється стійкістю – тримається не менше 3 тижнів, а яскравий колір зберігається трохи менше двох. А наносити його можна пензликом. Чому гель-лак не тримається на нігтях? Про найпоширеніші причини і методи усунення недоліку розказано в статті.

Що це таке?

Гель-лак, або шелак, є вдосконаленою формою лаку.На вигляд це звичайна покриття для нігтів, але його структура подібна до гелевою основі. Після процедури манікюр виглядає акуратним.

Наносять засіб так само, але є деякі тонкощі. Наприклад, перед цим потрібно покрити спеціальною основою, а сушити слід під УФ-лампою. При цьому процедуру краще виконувати у фахівця, в салоні. При самостійному проведенні вірогідна поява помилок, через які завдається шкода структурі нігтів.

Причини

Чому гель-лак погано тримається на нігтях? Зазвичай відколи й відшаровування відбуваються через недотримання технології.Хоч правила процедури прості, все ж їх порушують, а це призводить до потускнению і неохайно облупленим краях.

Навіть стандартний манікюр повинен виконувати лише перевірений майстер. А гелевий так тим більше. Репутація і досвід фахівця вважаються гарантією довгого збереження блиску нігтів. Тому важливо уважно вибирати майстра. Іноді гель-лак погано тримається на кінчиках нігтів. Нерідко це відбувається при недотриманні правил процедури або догляду.

Якщо гель-лак не тримається на нігтях, причини цього явища можуть бути наступні:

 • Неякісно оброблений ніготь: погано виконана просушка пластини, не усунений жир, неефективний праймер.
 • Ніготь сильно Обпиляєте, є пошкодження на кутикули. У цьому випадку з’являється гематома, через яку складно буде правильно нанести лак.
 • Чи не висушений основний шар або витримано мало часу.
 • Неякісне просушування є причиною розшарування покриття.
 • Сильно товстий шар лаку полимеризуется нерівномірно, тому утворюються «слабкі» ділянки, які швидше руйнуються.
 • Засіб знаходиться на навколонігтьової валика і не було усунуто своєчасно.Так як шкірний жир був там у великій кількості, гель-лак втриматися не може, тому зашкодить і покриття на нігті.
 • Близько 3 години заборонено мити руки або використовувати зволожуючі засоби. Гелеве покриття ще не полимеризованной повністю і може бути пошкоджено. Блиск буде зменшений.

На вологих нігтях не тримається гель-лак. Щоб результат зберігався якомога довше, майстер повинен дотримуватися процедури виконання манікюру.

Інші причини

Ніготь є живою частиною тіла, тому здатний реагувати на ендокринні та гормональні порушення.Існують і інші причини, чому гель-лак не тримається на нігтях:

 • Індивідуальні особливості. У цьому випадку від фахівця нічого не залежить. Трапляється так, що нігтьова пластинка не утримує покриття через нерівностей.
 • Конкретні недуги – цукровий діабет, запалення, при яких потрібно приймати антибіотики, сильно впливають на обмін речовин. А він викликає зміна стану нігтів.
 • Приводом для відмови виконання манікюру буде сильна пітливість рук.
 • При менструаціях, під час вагітності бажано не використовувати гель-лак. Ніготь в цей час буде пористим і тому погано тримає покриття.
 • Манікюр швидко знищується від побутової хімії. Всю роботу по дому бажано виконувати в рукавичках.

Це все причини, через що гель-лак не тримається на нігтях. Виявити її зможе тільки фахівець.

Різновиди отслоек

Часто майстри чують про наступні пошкодженнях:

 • Шматки покриття відкололися по краях нігтя на торцях.Особливо це з’являється на квадратних пластинах.
 • Гель-лак усувається в області кутикули.
 • Покриття легко відшаровується по всій пластині.

Неприємність з торцями зазвичай зникає через кілька тижнів шкарпетки, зазвичай після миття посуду жорсткою губкою або зачіпки за щось нігтів. А якщо відшаровується лакова плівка усувається через кілька днів, то це свідчить про грубе порушення технології роботи.

Скільки тримається?

Лише невелику роль має якість кошти і правильність його використання.Зазвичай навіть дешевий гель тримається протягом тижня. Якісна продукція не змінює колір, блиск і форму протягом трьох тижнів.

На практиці час збереження обмежена двома тижнями. За цей період ніготь відростає, і виникла світла смужка псує картину. Знімати лак стоїть біля того ж майстра за допомогою змивання без підпилювання.

Як продовжити?

Якщо гель-лак не тримається на нігтях, слід користуватися рекомендаціями, щоб зберегти його довше.Щоб він залишався 2-3 тижні, потрібно дотримуватися певних правил:

 • Необхідна ретельна підготовка до процедури. Масляний манікюр, ванночки для нігтів і інші СПА-процедури подібного виду краще не виконувати за добу.
 • Класичний манікюр є мокрим, потрібно виконувати за 2-3 години, щоб нігті досить просушилися.

При наявності деяких недоліків потрібна додаткова обробка. «Мокрі» нігті потрібно покрити праймером – засобом, який посилює адгезію пластини і лаку.А м’які заздалегідь покривають зміцнює засобом, а потім обов’язково змивають.

Використовувати необхідно якісні матеріали та виконувати процедури лише у перевірених фахівців. Перед нанесенням нігті шліфують, підпилюють, навіть якщо не потрібно укорочення, а також знежирюють. Причому обробляють обов’язково нігтьову пластину і кутикулу.

Якщо гель-лак не тримається на нігтях, його наносять тонким шаром. Кожен шар потрібно сушити під УФ-лампою 60-120 секунд. Зріз нігтя потрібно підфарбовувати.Протягом 2-3 годин не можна допускати контакту з водою. Протягом 10-12 годин не можна купатися, а також виконувати масляні процедури. Заборонено підпилювати нігті: це знищує друку.

Тому, якщо гель-лак погано тримається на нігтях, необхідно правильно виконати процедуру, пройшовши підготовку. Тоді покриття збережеться на довше.

Термін збереження звичайного лаку

Це питання не такий однозначний, як здається. Це пов’язано не тільки з якістю кошти, а й зі станом пластини:

 • При нерівності і «вологості» нігтя лаки не утримуються більше 1-2 днів.
 • Без закріплення засіб зберігається на 2-4 дня.
 • Із закріпленням покриття буде стійким, може утримуватися тиждень.

Виконувати домашню роботу треба в рукавичках. Особливо це стосується вологого прибирання і миття посуду. Такі заходи безпеки продовжують «життя» манікюру. Зазвичай лак витримує у тих, хто стежить за своїми руками і виконує це проста вимога.

Правила фарбування

Нерідко на тонких нігтях не тримається гель-лак.Процедура фарбування виконується наступним чином:

 • Не варто допускати контакту з водою за 1-2 години до процедури. Особливо негативно впливає розпарювання: пори розширюються, і пластина буде більш пухкою, а на цій поверхні лак погано тримається.
 • Обов’язково потрібна підпилком краю, щоб не допустити ламкість.
 • Перед процедурою нігті знежирюють розчином оцту, наприклад, спеціальним засобом без ацетону.
 • Заборонено потрапляння матеріалу на кутикулу.
 • На верх нігтя основне покриття наносять 2 рази, так як край схильний сколів.
 • Флакон перед процедурою не струшують, а обертають між долонями, щоб зменшити ризик виникнення повітряних бульбашок. У цьому випадку буде рівномірне покриття.
 • Потрібно нанесення шару лаку – навіть основи, на край.
 • Сушити нігті треба холодним повітрям: гарячий уповільнює полімеризацію.
 • Для захисту від відколів 2-3 дня виконують оновлення прозорим лаком.

Плюси і мінуси

До переваг гель-лаку відносять:

 • Швидку сушку. Під УФ-лампою це покриття сохне швидко. А звичайний лак так не сушать.
 • Зміцнення. Нігті, які покрили гель-лаком, будуть міцними. До того ж вони швидко ростуть. Наприклад, при моделюванні і нарощуванні нігті обтяжують, що робить пластину тонкої. В цьому випадку має значення те, що гель-лак носять 14 днів, а нарощені нігті помітно довше.
 • Стійке покриття. Якщо дотримуватися порад майстра і зменшити контакт з гарячою водою 48 годин, то шелак збережеться 14-21 день. Краще не «перетримувати» покриття, так як ніготь відростає. До того ж це шкідливо.
 • Можна виконувати манікюр навіть на короткі нігті.
 • Доступна вартість.

Але процедуру можна виконати лише в салоні. Роботу проводять і вдома, але для цього потрібно УФ-лампа, яка має високу вартість.Для зняття потрібні спеціальні засоби, щоб не зіпсувати пластину.

Носити шелак довго шкідливо. Після 4-5 разів нанесення потрібен відпочинок. Це скоріше не недолік, а його особливість. Також може бути алергія на склад. Деякі вважають, що УФ-лампа є шкідливою.

З приводу виконання манікюру з гель-лаком краще порадитися з майстром. Робити процедуру слід тільки в тому випадку, якщо нігті абсолютно здорові. В інших випадках спочатку виконується їх лікування і відновлення, а потім манікюр.

Кращі засоби

Думки про лаки різні. Для власниць здорових нігтів однаковими здаються практично всі кошти. До кращих лаків відносять такі:

 • IsaDora. Це популярна шведська марка, що випускає багату кольорову гаму. Манікюр виходить акуратним, засіб висихає швидко, процедури виконують за допомогою широкої пензлики.
 • Американська фірма Orly пропонує лаки, базові покриття, сушіння. Є кошти, насичені вітамінами.
 • Польська фірма Belweder виробляє багато лікувальних препаратів. Лаки цієї марки не тільки здатні прикрасити нігті, але і зміцнити їх. Продукція продається в аптеках.
 • OPI – популярна марка лаків в країні. Затребуваність пов’язана з різноманітністю. Є лаки, різні за кольором, фактурі, ціною.
 • Ефективний гель-лак VINYLUX від CND. Судячи з відгуків, засіб дійсно зберігається на тривалий час.
 • Продукція Revlon теж є затребуваною.

Таким чином, гель-лак здатний триматися довгий час при правильно виконаній процедурі.Також слід дотримуватися правил по догляду за нігтями.

Чому гель-лак не тримається на нігтях: причини, рішення

На сьогоднішній день найвідоміший і популярний спосіб прикрасити свої нігті – це нафарбувати їх гель-лаком. Завдяки такому способу, ваші нігті будуть виглядати цікаво і незвично, безумовно, поза увагою і компліментів ви не залишитеся. Незважаючи на те, що гель наноситься далеко не одним шаром, кожен з яких має потреби в сушінні, багато представниць прекрасної статі готові жертвувати своїм часом, заспокоюючи себе тим, що результат буде просто чудовим.

Однак подібне покриття може принести і засмучення, так як з часом гель починає відходити від поверхні нігтів. Тому багато дівчат задаються питанням про те, чому гель лак не тримається на їх нігтях і з чим це може бути пов’язано.

Правильно нанесений гель-лак або шелак тримається на поверхні нігтів близько трьох тижнів. Як правило, після того як зазначений термін проходить, пора йти на корекцію або ж зняття, все залежить від ваших уподобань. Однак іноді трапляється так, що шелак або гель-лак починає відшаровуватися вже буквально через кілька днів після нанесення і його припадати видаляти.

Насправді причин, через які стався такий конфуз, може бути кілька, тому не варто відразу ж звинувачувати у всьому майстра з манікюру. Існують особливі рекомендації, дотримання яких допомагає уникнути подібної проблеми, важливо вивчити їх і робити все можливе, щоб такого не сталося.

Основні причини

Як вже було сказано раніше, причин того, що шелак або гель-лак ні за яких умов не хоче залишатися на поверхні нігтя – кілька. Основна їх частина пов’язана з технікою накладання шарів, якістю матеріалів та недостатнім досвідом майстра.Отже, до найбільш часто зустрічається причин відносяться:

 • Спеціаліст, до якого ви звернулися в надії на отримання красивого і якісного манікюру, справив неправильну обробку нігтів і зони кутикули.
 • Щоб шелак або ж гель лак довше тримався на нігтях, важливо добре просушити шар базового покриття.
 • Під час нанесення шару, лак випадково потрапив на околоногтевую зону і не був вчасно вилучений за допомогою апельсинової палички. Робитися це повинно до просушування в ультрафіолетовій лампі.
 • У перші два або три години потрібно оберігати руки від впливу вологи, а дуже багато представниць прекрасної статі просто ігнорують це правило.
 • відшарувався шелак може і від впливу побутової хімії, яку ви використовуєте для миття посуду чи підлоги, тому краще вдягати гумові рукавички.
 • Будова нігтьової пластини у всіх різний і, звичайно ж, у кожного з нас є свої особливості, які можуть відторгати будь-який лак, незалежно від фірми-виробника.
 • Ви здивуєтеся, але навіть прийом антибіотиків і наявність таких хвороб, як цукровий діабет і порушення нервової системи, можуть вплинути на те, що лак незабаром почне відшаровуватися.
 • Надмірна пітливість рук.
 • Особливості, пов’язані з жіночим організмом, так як критичні дні, гормональні збої і період виношування дитини впливають на відшаровування і шелак тримається не так довго, як хотілося б.

Врахуйте, що якщо у вас нерівні і шорсткі нігті, то і шелак на них буде триматися недовго, як правило, майстер з манікюру попереджає про це заздалегідь.

Якщо ви не хочете зіткнутися з такою проблемою і не бажаєте викидати гроші на вітер, пройдіть невеликий курс лікування, який значно зміцнить і поліпшить зовнішній стан нігтьових пластин. Деякі клієнтки чомусь ігнорують таке зауваження, а потім приходять до майстра і звинувачують його в тому, що він зробив їм неякісний манікюр.

Якщо ви хочете отримати якісну послугу, то краще вибирати той салон краси, який користується певною популярністю серед жіночої половини населення.Не варто економити і звертатися в незрозумілі закладу до майстрів, про яких ви нічого не знаєте, як правило, нічим хорошим це не закінчиться.

З особливою обережністю варто звертатися до приватних фахівцям, які працюють на дому, так як більшість з них самоучки. Отримавши в такому випадку неякісний результат, буде досить складно комусь щось довести і тим більше повернути свої гроші, на додачу до всього у вас залишиться неприємний осад. Ось чому слід вибирати тільки перевіреного і кваліфікованого майстра.

Порушення при нанесенні лаків

Дуже часто покриття у вигляді гель-лаку або шелаку деформується через те, що під час роботи не була дотримана певна технологія, не забувайте також і про недосвідченість і недбалість майстра. Якщо покриття робилося в салоні краси, то ви спокійно можете пред’явити результат неякісної роботи того майстру, до якого зверталися, як правило, робота або переробляється, або вам повертаються гроші – це на ваш розсуд.

Найчастіші помилки, які зазвичай допускають початківці майстра з нарощування це:

 • Був неякісно видалений найм’якший шар кутикули.
 • Перш ніж робити манікюр, була погано і неакуратно знежирена нігтьова пластина і відповідно зона біля неї.
 • Занадто товсті шари лаку, які не до кінця висушуються під ультрафіолетовою лампою, що природно призводить до того, що він починає відшаровуватися.
 • Вільний край був занадто погано запечатаний.
 • Топовий шар повинен наноситися на всю поверхню нігтя, якщо цього не було зроблено, значить, манікюр можна вже вважати неякісним.
 • Використання дешевих матеріалів, які до того ж поєднуються з продукцією різних виробників.

Іноді трапляється так, що клієнтки по своїй неуважності самі порушують цілісність шару лаку, наприклад, при приміщенні пальчиків під ультрафіолетову лампу, тому потрібно бути акуратніше і терпляче чекати моменту, коли майстер скаже вам, що робота закінчена. Існує кілька цікавих правил, дотримання яких дійсно допоможе вам зберегти шар шелаку або гель-лаку на довгі три тижні.

Отже, що потрібно робити: по-перше, напередодні покриття слід відмовитися від масляного манікюру і різних спа-процедур, по-друге, під час запилювання вільного краю нігтя, потрібно бути гранично обережною. Іноді трапляється так, що перестаравшись, майстер спилює занадто велику частину покриття, в результаті повітря проникає між шарами, викликаючи розшарування.

Багато дівчат запитують: чому лак відшаровується, адже технологія нанесення була повністю дотримана? Так, таке теж може статися, тоді причини варто шукати в особливостях свого організму, яких насправді досить багато.

Наприклад, якщо у вас порушений гормональний фон, то навіть самий висококваліфікований майстер з манікюру нічого не зможе зробити. Якщо ви проходите будь-яке лікування, то спочатку його потрібно закінчити і відновити свої нігтьові пластини, тільки після цього можна буде робити манікюр.

Іноді для вирішення проблеми досить просто змінити салон краси, майстра і фірму-виробника використовуваних матеріалів, як від проблеми не залишається і сліду.А ось якщо вам нічого не допомагає, то варто задуматися про те, щоб відвідати доктора, так як проблеми, пов’язані з нігтиками, можуть сигналізувати про порушення роботи організму. Не ігноруйте такі проблеми, адже чим довше ви затягуєте з візитом до лікарні, тим складніше буде лікування.

.