Ногти

Лампа для сушки нігтів в домашніх умовах: Led УФ лампа для сушіння нігтів в домашніх умовах

види ламп і правила роботи з ними

Використання інноваційних гель-лаків дали можливість забезпечити довговічність манікюру, але для ефективності проведення процедури необхідна лампа для сушки нігтів. Тільки при використанні ультрафіолетових променів покриття на нігтях набуває потрібну міцність.

Відвідини салонів, нарощування нігтів, покриття сучасними засобами зараз коштують недешево. Багато жінок стали освоювати технологію і виконувати манікюр будинку.Купівля лампи для сушіння нігтів стала актуальним питанням. Це цілком виправдано. Адже неодноразове проведення нарощування, покриття гель-лаками в домашніх умовах в результаті демонструють істотну економію коштів.

На що необхідно звернути увагу, купуючи лампи для сушіння нігтів?

Сучасні лампи – високотехнічні прилади з великим функціоналом. Їх успішно використовують і в салонах, і вдома. Технологія вимагає застосування ультрафіолетової лампи для полімеризації нарощених нігтів і затвердіння покриття шелак.Однак і для звичайного лаку також можна використовувати універсальний прилад. Сушка займе дуже короткий час, а триматися на нігтях лак буде дуже міцно!

Правильно підібрати лампу не дуже легко, адже в магазинах представлено безліч моделей. Для початку необхідно вивчити її характеристики.

Потужність. Професійна лампа для гелевих нігтів має велику потужність, адже постійний приплив клієнток в салоні вимагає максимум результативності за короткий час.Для домашніх цілей рекомендується використовувати лампу середньої потужності.

Конструкція. Закритий корпус має отвір для рук. Ультрафіолет не повинен потрапляти в очі. Існують прилади з можливістю впливу на одну або дві руки одночасно. Другу з метою економії часу найчастіше купують для манікюрних салонів.

Наявність автоматичного лічильника часу (регулятора). Зручне пристосування дозволяє не хвилюватися про те, скільки підсушується шар гелю.Вручну засікати час при наявності лічильника немає необхідності.

Наявність або відсутність вентилятора , що дозволяє зменшити печіння на пальці.

Кількість діючих ламп , тип вбудованих ламп.

Яку лампу для сушіння нігтів вибрати?

Існує кілька видів ламп.

УФ лампа для сушіння нігтів з люмінесцентними елементами

Використання люмінесцентних ламп має багато переваг :

 • низьке споживання енергії;
 • великий термін служби ламп – 5 000-10 000 годин;
 • доступна ціна.

Недоліки цього виду ламп:

 • рядків служб залежить від частоти включень;
 • висока температура (близько 50 градусів) при неправильному використанні може привести до обпеченю гелю, нагрівання корпусу приладу;
 • при зниженні температури в приміщенні до 10 градусів лампи можуть зіпсуватися;
 • нестабільність напруги в мережі також може привести до виходу ламп з ладу;
 • не рекомендується дивитися на лампи в приладі.Це шкідливо для очей;
 • в складі ламп знаходяться шкідливі пари ртуті. Необхідно утилізувати лампу і чітко дотримуватися запобіжних заходів після виходу приладу з ладу.

Ультрафіолетові лампи можуть бути індукційного і електронного типу. Електронні УФ лампи чутливі до перепаду температур. Індукційним такі перепади не страшні, тому й коштують вони дорожче.

газосвітних лампи

Працюють з використанням ламп CCFL на основі світіння газу.Вони застосовуються в приладах для сушіння нігтів порівняно недавно.

Переваги газосвітних ламп:

 • величезний рядків роботи – до 80 000 годин.
 • незначне нагрівання, що виключає припікання шару гелю, нагрівання рук;
 • значне енергозбереження;
 • відсутність шкідливого впливу на шкіру і очі.

Світлодіодні led-лампи для сушіння нігтів

Вони працюють на основі світлодіодів, мають безліч переваг :

 • незначне нагрівання;
 • сушка нігтів займає кілька секунд;
 • низьке енергоспоживання;
 • екологічна безпека для здоров’я, шкіри та очей;
 • незначне нагрівання елементів;
 • при перегорання одного-двох елементів не відбувається значного погіршення якості сушіння, відбувається перерозподіл світла.В цьому випадку замінити лампи можна і пізніше;
 • термін служби ламп до 100 000 годин.

Світлодіодні лампи все ж мають недоліки :

 • не підходять для полімеризації твердих акрилових гелів;
 • мають досить високу ціну.

Гібридні лампи

Їх називають найбільш підходящими і досконалими для сушіння нігтів. Гібридні апарати оснащені двома видами ламп – LED і CCFL.Вони запалюються одночасно, смакоти переваги двох приладів:

 • полімеризація всіх видів гель-лаків;
 • час висихання – мінімальне;
 • при роботі апарат не нагрівається. Скручування і обжог гелю не спостерігається;
 • економія електроенергії;
 • безпеку для здоров’я;
 • довговічність. Термін експлуатації не залежить від числа включень.

Відповідно, і ціна на такі високотехнічні апарати висока.

шкідлива УФ лампа для сушіння нігтів?

Повідомлення про шкоду лампи почали з’являтися тоді, коли у двох жінок виявили прогресуючий рак на кистях рук. Після анкет і опитувань з’ясувалося, що обидві вони систематично робили манікюр з використанням УФ лампи. Тоді й почалися численні дослідження! Але результати дослідів американських вчених довели, що ризик виникнення пухлин дуже низький! При щотижневому впливі протягом 10 хвилин на протязі 250 років датчики показали низький поріг ризику.Нагадаємо, що в манікюрних салонах для сушки гель-лаку досить лише 3 хвилин.

У медицині застосовуються деякі препарати, в основі яких лежить лікування ультрафіолетом. Не було помічено ризику виникнення ракових клітин при такому впливі.

Правила роботи з лампою для сушки нігтів

Для тих, хто освоює манікюр в домашніх умовах необхідно знати правила безпеки при користуванні лампою.

 • Очищення лампи значно подовжить термін її експлуатації.Якщо залишки гелю прилипли до поверхні, то обережно видаліть їх твердим предметом. Чи не застосовуйте для цих цілей розчинник, тому що він роз’їдає поверхню лампи. Пил необхідно прибрати з приладу м’яким пензликом.
 • Дезінфекція поверхні повинна проводитися кожного разу після того, як інша людина скористався лампою. Це запобіжить можливість зараження грибковими інфекціями або іншого роду мікроорганізмами. Дезінфекція проводиться спеціальними засобами.
 • Лампа не повинна перегріватися. Вплив прямих сонячних променів також небажано для приладу.
 • Якщо в лампі перегоріли світяться елементи , то слід якнайшвидше замінити їх. Недостатнє і нерівномірне висвітлення не забезпечить належної сушки акрилових нігтів. Навіть якщо час впливу збільшити, то гарантії якісного манікюру з необхідною міцністю немає.
 • Вбудовані в прилад лампи рекомендовано змінювати після 2000 годин роботи.Після цього часу вони виснажуються, що зробить проведення манікюру неякісним. Крім того, експлуатація понад 2000 годин стає небезпечною для рук.

Виконання цих правил дозволить створити такий же ідеальний манікюр, як на фото!

Лампи для сушіння нігтів сьогодні не є розкішшю. Їх часто купують любительки домашнього манікюру. Жінки твердо впевнені, що проведення манікюрних процедур будинку повністю відповідає всім стандартам, їх якість не поступається салонному догляду! А виконати нейл-арт будь-якої складності можна самостійно, в зручний час!

Лампа для сушки нігтів в домашніх умовах: відгуки

На сьогоднішній день велике розмаїття гель-лаків для нігтів вражає уяву, і часом досить складно визначитися з вибором, стоячи перед стійкою в спеціалізованому магазині.Крім такого великого асортименту, лаки відрізняються між собою складом, текстурою, наприклад, деякі з них сохнуть, тільки якщо використовувати для цього спеціальну лампу.

Однак правильно вибрати лампу для сушіння нігтів в домашніх умовах не завжди так легко, як може здатися на перший погляд. Вся справа в тому, що цей прилад має різними характеристиками, з якими найкраще ознайомитися ще перед покупкою.

За допомогою ультрафіолетових променів гель-лак і набуває необхідну міцність на нігтях. Останнім часом все більше і більше представниць прекрасної статі намагаються купувати лампи для манікюру і використовувати їх в домашніх умовах, так як постійне відвідування салону краси вимагає чимало грошей.

Судячи з численних відгуків, можна впевнено точно сказати, що за допомогою гель-лаку і правильно підібраною лампи, можна зробити не менш якісний манікюр самостійно без будь – чиєї допомоги.

Купівля приладу

Сучасні лампи являють собою високотехнічні прилади, які володіють досить великим функціоналом, тому їх можна використовувати не тільки в салоні краси, але і вдома.Перед тим як відправитися в магазин, де продаються лампи для манікюру і вибрати першу-ліпшу, спочатку варто розібратися з її характеристиками.

Отже, на що в першу чергу слід звертати свою увагу:

 • Потужність. Професійні лампи для нігтів, як правило, мають дуже велику потужність, через те, що постійний приплив клієнток вимагає від них максимального результату за короткий проміжок часу. Однак якщо планується тільки домашнє використання, то фахівці рекомендують зупинити свій вибір краще на приладі середньої потужності.
 • Конструкція апарату повинна мати закритий корпус з отвором для рук. У салонах краси використовуються прилади, які дозволяють вміщати одночасно обидві руки – для економії часу. Але якщо ви не плануєте відкривати у себе вдома салон краси, то досить буде придбати лампу і поменше.
 • Автоматичний лічильник часу. Наявність такого регулятора досить зручно, тому, що вам не доведеться вручну засікати час і хвилюватися про те, чи достатньо підсушити гель-лак чи ні.
 • Вентилятор. Лампа для шелаку може бути оснащена спеціальним вентилятором, який суттєво знизить печіння на пальці під час сушіння. Однак прилад може бути, і не оснащений подібним девайсом.
 • Кількість діючих ламп. Перед покупкою обов’язково поцікавтеся у продавця про те, яким типом вбудованих нагрівальних елементів володіє сподобався вам прилад.

Мабуть, це самі основні характеристики, знання яких неодмінно допоможе вам зробити дійсно правильний вибір, і ви зможете порадувати себе гарним і якісним манікюром.

Порада: вибираючи лампу для манікюру, яку ви плануєте використовувати в домашніх умовах, не купуйте найдешевшу або найдорожчу, орієнтуйтеся на середню цінову категорію.

Види ламп

Треба відзначити, що складність вибору лампи полягає не тільки в різноманітності її характеристик, а й її видів, яких насправді існує кілька. Звичайно ж, кожен вид має ряд своїх переваг і недоліків, про які, на жаль, далеко не всім відомо.Отже, основні види:

 • Лампа для манікюру з люмінесцентними елементами. Застосування таких приладів має досить багато плюсів, які полягають в мінімальному споживанні електрики, великому експлуатаційному терміні і доступною ціною. Однак у такої лампи є і недоліки такі, як висока температура, через яку нагрівається корпус апарату, термін служби залежить від частоти включення, використання вимагає обережності, так як в складі нагрівальних елементів присутні пари ртуті.
 • газосвітних лампа для сушки нігтів володіє куди більш довгим списком переваг і, судячи з відгуків, сушити в ній гель-лак набагато простіше і безпечніше. По-перше, прилади з такими нагрівальними елементами володіють величезним терміном роботи, по-друге, ледь відчутний нагрівання виключає випалювання рук, по-третє, ніякого шкідливого впливу і останнє – значна економія електроенергії.
 • Світлодіодна led-лампа для шелаку має, мабуть, найдовший список переваг, тому і користується такою популярністю серед представниць прекрасної статі.Такий апарат незначно нагрівається, всього за кілька секунд сушить нігті, володіє низьким споживанням електрики, безпечний для очей і шкіри, перегорання одного або двох елементів не відбивається на якості сушки гель-лаку, а термін його служби досягає ста тисяч годин. Однак у цього практично ідеального приладу є один мінус – це його ціна, яка для багатьох видасться надто високою.
 • Останній вид – це гібридні лампи. Такий апарат включає в себе переваги двох приладів, завдяки тому, що він оснащений не тільки газосвітними, а й led лампами, які при включенні запалюються одночасно.Тому не дивно, що час висихання зведено до мінімуму, при роботі лампа не нагрівається, сушити в ній можна абсолютно будь-який гель-лак, а термін її експлуатації ніяк не залежить від числа включень.

Вирішувати, яка саме потрібна лампа для домашнього манікюру, звичайно ж, дівчатам, які звикли виглядати красиво і доглянуто, але не варто забувати і про безпеку. Керуючись основними правилами, і знаючи всі необхідні характеристики, можна вибрати цілком гідну лампу, яка підійде для домашнього користування.

Правила роботи з приладом

Для дівчат, які ще тільки освоюють техніку манікюру в звичних умовах будинку, важливо знати і кілька правил, які забезпечують безпечну роботу з лампою. Постійна чистка апарату значно збільшить термін його експлуатації.

Якщо після зробленого манікюру ви помітили, що гель-лак прилип до стінок лампи, необхідно відразу ж видалити його яким-небудь твердим предметом. Ні в якому разі не використовуйте для цієї мети розчинник, так як він роз’їдає поверхню лампи.

Дезинфікуйте поверхню лампи після кожного її використання, особливо якщо вона експлуатувалася іншою людиною. Така дія запобіжить можливість зараження грибковими інфекціями або ж іншими мікроорганізмами.

Для дезінфекції найкраще використовувати спеціальні засоби. Не допускайте перегріву лампи, а якщо її елементи перегоріли, то намагайтеся якомога швидше провести їх заміну. Якщо слідувати цим правилам, то з часом можна домогтися дійсно вражаючих результатів і замість звичайного і нудного манікюру на ваших нігтях буде саме справжній витвір мистецтва.

як довго хвилин потрібно тримати шелак в УФ, лід і гібридної лампах

Гель-лак – це матеріал, який використовується в нейл-індустрії для створення стильного і красивого манікюру. Являє собою суміш лаку і гелю. Для її сушіння необхідні спеціальні прилади: УФ, ЛІД, CCFL і гібридні лампи. Кожна з них сушить кольорове покриття по-різному, отже, і тривалість полімеризації матеріалу неоднакова.

Як довго тримати нігті в залежності від потужності 9, 24, 36 і 48 Ватт?

УФ лампа

– це ветерани на ринку, в яких гель-лак сохне під дією ультрафіолетового випромінювання.Але в сучасній нейл індустрії такі прилади витісняють конкуренти – ЛІД і гібрид лампи. УФ-лампи полимеризуют будь-який матеріал, крім того, що має маркування ЛІД.

На замітку! Істотним мінусом УФ-апаратів є нетривалий термін експлуатації. Вже через 2-3 місяці люмінесцентний випромінювач доведеться замінити. Шар люмінофора швидко стоншується, а для сушіння гель-лаку доводиться витрачати більше часу.

Залежно від потужності лампи полімеризація гель-лаку займає певну кількість часу:

 • 9 Вт – 4 хв.;
 • 24 Вт – 3 хв .;
 • 36 і 48 Вт – 2 хв.

Якщо розглядати високо-пігментовані відтінки, такі як білий, чорний і бежевий, то їх полімеризація триває 4 хвилини в приладі 36 Вт.

Скільки хвилин сохне шелак в ЛІД лампі?

ЛІД лампа також виробляє УФ-промені, але їх джерелом є світлодіоди. Вони довговічні і екологічні, а функціонувати можуть до 50000 годин. За допомогою ЛІД лампи матеріал полімеризується в 2 рази швидше. Але є в апарата зі світлодіодами один недолік – висока вартість.

При виборі лампи варто звернути увагу на розташування світлодіодів всередині приладу. Щоб гель полимеризованной рівномірно, діоди повинні знаходитися не тільки зверху, але і з боків апарату. Спрощує роботу майстру функція сенсорного включення. Лампи автоматично включаються, коли клієнт вставляє руку, далі заздалегідь виставлений таймер відключає світло.

В ЛІД лампах час полімеризації кольорового покриття визначається з урахуванням бренду і потужності:

 • 9 Вт – 1 хвилина;
 • 18 Вт – 20-30 секунд;
 • 36 Вт – 10-20 секунд.

Проблемні відтінки, базу і топ краще полимеризовать протягом 60 секунд, а гель-фарби застигають через 10-20 секунд.

CCFL-лампа

CCFL-лампи – це люмінесцентні прилади, оснащені катодом замість нитки розжарювання. Завдяки наявності холодного катода розжарювання лампа не перегрівається, а термін її експлуатації збільшується.

В асортименті є CCCL – прилади на 1 і 3 лампи. На тунелях з 3 лампочками світло розподіляється рівномірно завдяки дугообразно розташування світлодіодів.Потужність кожного з трьох знижена, щоб збільшити термін експлуатації апарату, адже подібні лампи не підлягають заміні.

Спектр випромінювання у CCFL-приладів такий же, що і у стандартних, тобто 350 – 400 нм, де основне випромінювання – це УФ-промені. З цієї причини в таких лампах можна сушити не тільки гель-лак, але і твердий гель. Потужність однієї лампи становить 12 Вт. Інтенсивність подачі випромінювання у неї вище, ніж в тунелі з класичними лампами. Завдяки цьому полімеризація кольорового покриття відбувається швидко.

На замітку! Так як ЛІД лампи і CCFL є близькими родичами, то і гель-лак в них потрібно сушити однаковий час.

Скільки ват повинна бути гібридна лампа UV-LED?

є універсальною, так як в ній сохне абсолютно будь-який матеріал як УФ, так і ЛІД. Цей апарат поєднує світлодіоди ЛІД і лампи холодного катода CCFL.

В гібридному апараті кольорове покриття полимеризуются в залежності від його потужності:

 • 9 Вт – 2 хв.;
 • 24 Вт – 1,5 хв .;
 • 36 Вт – 1 хв .;
 • 48 Вт – 1 хв.

У гібриді база і топ полимеризуются протягом 30-60 секунд.

Як здійснити збільшення швидкості висихання гелів?

Якщо для полімеризації гель-лаку використовується УФ-апарат, то прискорити цей процес можна тільки за допомогою лампи ЛІД, CCFL. Крім цього, на швидкість сушіння впливає і потужність приладу, чим потужніший лампа, тим швидше полімеризація. Для покриття нігтів потрібно використовувати тільки якісні матеріали, які швидко схоплюються на нігтьової пластини і мають середню по густоті концентрацію.А оптимальним варіантом стане покупка двох приладів для кожної руки.

В магазинах продаються спеціальні гель-лаки, для сушки яких не потрібно використовувати лампи. Деякі матеріали полимеризуются під дією холодної води. Пам’ятайте, що швидкість створення манікюру також залежить від досвіду майстра, так що з кожним днем ​​практиці він буде тільки підвищуватися, а тривалість процедури зменшуватися.

Читайте також! .

Нейл індустрія з кожним днем ​​розвивається і підносить новинки.Яку лампу для сушіння кольорового покриття застосовувати, залежить від безлічі факторів: колір покриття, що застосовується база і топ, в яких умовах створюється манікюр (салон або будинок). Для домашнього користування цілком достатньо купити УФ-апарат 24 і 36 Вт, а ось для салонного користування оптимальні ЛІД або гібридні лампи.

Рейтинг автора

Автор статті

Автор статей про індустрію жіночої краси.

Написано статей

Попередня

Для сушки гель лакаУльтрафіолетовая лампа для сушки нігтів: ремонт, обслуговування, збірка в домашніх умовах

Лампа для сушки нігтів в домашніх умовах

Жінки, які приділяють увагу своїй зовнішності, прагнуть бути бездоганними від коренів волосся до кінчиків пальців.Але особистий бюджет не завжди дозволяє постійні походи по салонах краси. Тому багато представниць прекрасної статі стали освоювати технологію домашнього манікюру. І якщо сподобалися лаки та покриття легко замовити, навіть не виходячи з дому, то вибір такого апарату, як лампа для сушки нігтів в домашніх умовах,

вимагає більш детального підходу. Правильно підібрати цей прилад не так-то легко, адже ринок представляє безліч моделей. Для початку необхідно вивчити їх характеристики.З усім цим ми і розберемося в цій статті.

до змісту ↑

Головні вимоги

високотехнічних апарати з великою кількістю функцій – ось що представляють собою сучасні лампи для сушіння нігтів. З їх допомогою можна за лічені секунди як висушити звичайний лак, так і домогтися полімеризації нарощених нігтів. Тому, переглядаючи характеристики того чи іншого приладу, перш за все враховуйте, для яких цілей ви будете його використовувати:

 1. Професійна лампа для гелевих нігтів має велику потужність, як правило 54 Ватт.І це – необхідність, адже майстрам салонів потрібно отримувати максимальний результат за короткий термін. Якщо ви плануєте застосування лампи будинку, то можна вибрати потужність 9-18 Ватт.
 2. Корпус апарату краще вибирати закритий, особливо це актуально для ультрафіолетових ламп, їх світло не повинен потрапляти в очі.
 3. Ідеально, якщо у лампи буде автоматичний регулятор. З його допомогою ви зможете задати необхідний час перебування ваших нігтьових в апараті. Інакше – доведеться іншою рукою запускати секундомір.
 4. Також варто зупинити свій вибір на лампі з вбудованим вентилятором. Сушка деяких матеріалів викликає сильне печіння, потік повітря на нігті дозволяє уникнути дискомфортних відчуттів.

Важливо! Якщо лампа потрібна вам для роботи, то коштувати розглянути варіант покупки приладу для сушіння одночасно двох рук. Якщо передбачається лише домашнє застосування, то можна зупиниться на пристрої компактних розмірів, яке коштує недорого, не займатиме багато місця і економічно витрачає електроенергію.

до змісту ↑

Види ламп

Перш ніж вирішити, яку лампу для сушіння нігтів краще вибрати, варто знати, що існують три типи таких приладів. У кожного є свої особливості та нюанси застосування.

Ультрафіолетова

УФ-лампи стали першопрохідцями в індустрії краси та досі зберігають лідируючі позиції. Багато дівчат постійно задаються питанням: УФ-лампа для нігтів – яка краще? Щоб зрозуміти це, потрібно знати кілька особливостей:

 • В кожному такому приладі знаходиться одна або кілька флуоресцентних лампочок.Від кількості і залежить їх потужність. Маркування 9W показує, що в приладі 1 лампа, 18W дає наявність двох ламп, 36W – чотирьох.

Важливо! Чим більше цей показник, тим швидше висохне ваше покриття.

 • Термін служби ультрафіолетових ламп залежить від умов роботи. Чим частіше й інтенсивніше використовуєте, тим менше прослужить. Стандартний час, на яке розрахована робота цього приладу – від 5000 до 10000 годин.

Плюси такого приладу очевидні:

 1. Має невеликі розміри, завдяки яким легко поміщається в сумочці.Про красу нігтів можна піклуватися як у відрядженні, так і у відпустці.
 2. Термін служби прі не частому використанні може доходити до декількох років.
 3. Лампочки легко міняються, коштують недорого і створюють всередині рівномірне випромінювання.
 4. Таку лампу можна придбати не тільки в спеціалізованому магазині, але навіть в інтернеті.
 5. Цей вид ламп є найдоступнішим в плані ціни.

Але також варто знати і про мінуси придбання:

 1. Використовуючи таку невелику лампу можна одночасно сушити тільки 4 пальці, ніготь великий руки обробляється окремо.
 2. У бюджетних моделей часто відсутня таймер.
 3. У середньому на висихання одного шару потрібно три-чотири хвилини, що досить багато, в порівнянні з іншими апаратами.
 4. Така лампа може нагріватися до 50 градусів, і якщо не бути акуратною, то можна отримати опік.
 5. Не можна дивитися на лампи цього приладу, ультрафіолет в чистому вигляді шкідливий для очей.

Важливо! У складі ламп знаходяться шкідливі пари ртуті. Необхідно утилізувати прилад і чітко дотримуватися запобіжних заходів після виходу приладу з ладу.

газосвітних лампа

Розглядаючи питання, сушарка для нігтів – яка краще, варто згадати газосветние апарати. В таких приладах, як зрозуміло з назви, застосовують лампи на основі світіння газу, без ртуті, що робить таке обладнання безпечним. Ті, хто вже застосовує їх у роботі, відзначають кілька головних плюсів:

 • Величезний термін роботи без заміни ламп – до 80 000 годин.
 • Низьке енергоспоживання, в порівнянні з УФ-лампами.
 • Безпека для здоров’я шкіри і рук. Незначне нагрівання шарів гелю виключає опіки пальців.
 • Чи не має на увазі шкідливого впливу на очі.
 • Дозволяє швидко і якісно сушити всі види гелів-лаків.

Важливо! Найголовнішим мінусом цього приладу є його висока ціна. Якщо ви – майстер салону, то таке придбання може швидко окупити себе. А ось для домашнього використання газосвітних обладнання не дуже підходить.

LED-лампа для манікюру

Найпопулярнішими на сьогоднішній день вважаються LED-лампи, які працюють на світлодіодах. Цей варіант вважається ідеальним рішенням для висушування гелів. У нього є такі переваги: ​​

 • Світлодіоди абсолютно безпечні для здоров’я, не містять ніяких шкідливих елементів.
 • Це потужне обладнання дозволяє скоротити полімеризацію лаку з трьох хвилин по тридцять секунд.
 • Лак за цей час встигає досить затвердіти, покриття відрізняється гарною якістю.
 • Лампа має низьке енергоспоживання.
 • При перегорання одного-двох елементів якість сушіння не знижується, адже світло всередині приладу перерозподіляється.
 • Світлодіоди з часом не втрачають свою потужність, термін їх служби розрахований на 100 000 годин.

Вирішуючи питання, як вибрати ЛІД-лампу для нігтів, варто знати і мінуси цього обладнання. Їх не так багато:

 • При такому великому списку переваг, зрозуміло, що ціна лампи не може бути низькою.
 • ЛІД-лампа не підходить для полімеризації твердих акрилових гелів.

до змісту ↑

Лідери нейл-індустрії

Для того щоб полегшити вам завдання при виборі цього приладу, ми вирішили скласти рейтинг ламп для сушки гель лаку. Вам не доведеться думати, що потрібно врахувати, які характеристики важливі, скористайтеся порадами професіоналів, які давно застосовують різні лампи в своїй роботі.

Рейтинг ультрафіолетових ламп

Щоб зрозуміти, яка УФ-лампа краще, візьмемо за основу співвідношення таких показників, як ціна і функціонал:

 • Відкриває наш рейтинг лампа CND UV Lamp 36.Виробники забезпечили цей апарат відразу 4 таймерами, ручним програмуванням, ручкою для перенесення, таймером зворотного відліку, індикатором потужності лампи, вентилятором і висувається піддоном для пальців.

Важливо! Купуючи такий товар, коштувати мати на увазі його дорожнечу – близько 200 доларів, і велика кількість підробок на ринку.

 • Продовжує список лідерів апарат російського виробництва, що не може не радувати. Лампа Jessnail 36 ВТ має класичну форму і дозволяє сушити відразу 5 пальців.До переваг можна віднести знімний піддон і здатність сушити будь-який вид гелів і акрилів. Ще один плюс – доступна ціна, близько 30 доларів.
 • Лампа Planet Nails ідеально підійде як професіоналам, так і любителям. Таймер, що висувається відбивач, можливість сушити 5 пальців. Виробник намагався догодити покупцям, продумавши навіть різні колірні рішення. Ціна також порадує – близько 40 доларів. Можливість робити за допомогою цієї лампи педикюр, мабуть, дозволить остаточно визначитися з вибором.

Рейтинг ЛІД-ламп для манікюру:

 • Цей рейтинг відкриває лампа, яка стала улюбленицею у професіоналів. Opiled Light виглядає як маленький космічний корабель, настільки вона стильна і сучасна. Надяскраві діоди миттєво сушать покриття, надаючи нігтям дзеркальний ефект. Сенсорні датчики, таймер, ручка для перенесення – все це присутнє.

Важливо! Мінуси Opiled Light – вона призначена не для всіх гелів-лаків і коштує зовсім недешево, близько 300 доларів.

 • Друга в цьому списку лампа під промовистою назвою Diamond, що перекладається як “діамант”. Вона об’єднала в собі дві технології – ЛІД і газосвітло. 12 ламп дозволяють сушити будь-яке покриття за півхвилини. Якщо необхідно зробити манікюр, то дно цього апарату від’єднується. Його головний мінус для майстрів – невеликий розмір, який дозволяє сушити 4 пальця.

Важливо! Для домашнього використання незручність полягає в тому, що таймер розташований на задній частині корпусу.Ціна такої лампи – 300 доларів.

 • Завершує рейтинг лід ламп для манікюру W Mini Nail Dryer. Її головний плюс – маленький розмір. Зручна за формою, проста у використанні робить лампу ідеальної для домашнього застосування. Серед переваг потрібно відзначити наявність таймера, дивно низьку вартість. При тому, що використання цього апарата дає швидкий і хороший по якості результат.

Важливо! Недоліком можна вважати невелику потужність, яка не дозволяє просушити покриття за тридцять секунд.Для повного висихання потрібно кілька сеансів. Але це з лишком компенсує вартість цього міні-приладу – менше 10 доларів.

до змісту ↑

Умови експлуатації

Для тих, хто тільки освоює манікюр в домашніх умовах, необхідно знати правила безпеки при користуванні лампою. Дотримуючись їх, термін служби вашого приладу можна значно збільшити:

 1. Будь-яку лампу необхідно очищати. Залишки гелю можна обережно видалити твердим предметом без розчинника – він може роз’їдати поверхню.Пил потрібно прибирати м’яким пензликом.
 2. Дезінфекція поверхні за допомогою спеціальних засобів повинна проводитися кожного разу після того, як інша людина скористався лампою. Це виключить зараження грибковими або іншими інфекціями.
 3. Слідкуйте за тим, щоб апарат не перегрівався. Прямі сонячні промені можуть також негативно позначитися на роботі лампи.
 4. Якщо в апараті перегоріли лампи, то постарайтеся замінити їх якомога швидше. Недостатнє і нерівномірне висвітлення не дасть стовідсотковий результат при сушінні, навіть при збільшенні час впливу.
 5. Вбудовані в прилад лампи рекомендується міняти після 2000 годин роботи. Через такий проміжок часу потужність починає зменшуватися, що, знову ж таки, не кращим чином, позначиться на якості манікюру. До того ж, тривала експлуатація може призвести до перегріву ламп, як наслідок – ви ризикуєте отримати опік.

до змісту ↑

Відеоматеріал

Чи можна обійтися без лампи? Будь-майстер відповість вам негативно.Хоч шелак і нагадує звичайний лак для нігтів, його хімічні складові диктують свої правила роботи з цим матеріалом, тому лампа – необхідна для роботи і успішного результату. Не потрібно проводити експерименти, всі вони закінчуються невдало. Вибираючи кращу лампу для манікюру, не варто робити передчасні вкладення, найкраще скористатися доступною інформацією і чужим досвідом.

Поділитися в соц. мережах:

.