Маникюр

Місячний манікюр це: Місячний манікюр – покрокові інструкції та ідеї для реалізації

Місячний манікюр

Місячний манікюр (англ. Moon manicure) – з’явився наприкінці 1920-х років. У той час більш поширеним був термін манікюр-півмісяць (англ. Half-moon manicure).

1930 роки – час розквіту моди на місячний манікюр . У 1940-і його почав витісняти локальний манікюр червоного кольору.

Для місячного манікюру 1930-х років було характерним покривати лаком середину нігтя, залишаючи вільним від лаку, край нігтя і лунку нігтя, латинська назва якої lunula (маленька місяць), що і дало назву даного виду манікюру – місячний або манікюр-півмісяць.У деяких випадках на ніготь попередньо накладався прозорий лак, щоб зони, не покриті кольоровим лаком (лунка і вільний край), виглядали більш привабливо. Найчастіше вони залишалися природними, так як прозорий лак-блиск в той час був новинкою косметичної продукції, і не був широко доступний. Форма нігтя в 1930-і роки зазвичай була загостреною.

Місячний манікюр увійшов в моду завдяки появі рідкого кольорового лаку. До появи такого лаку нігті підфарбовувалися за допомогою різних тонуючих засобів у вигляді пасти або порошку, які втирали в нігтьову пластину.Такі пасти і порошки, відомі ще з давніх часів, виробляли багато косметичних компаній на рубежі XIX – XX століть. Американська компанія Cutex почала виробляти перші тонують кошти для нігтів в 1914 році. У 1917 році компанія Cutex представила тонований рідкий лак для нігтів, а через деякий час прозорий рідкий блиск. До 1925 року рідкі лаки Cutex, були практично єдиним рідким лаком для нігтів.

У 1930-і роки, виробництво лаків стало розширюватися, технології виробництва удосконалилися, з’явилися яскраві лаки.На ринок, де в основному панував Cutex, вийшла компанія Revlon, яка запропонувала нову палітру лаків для нігтів, а також інші компанії, такі як Helena Rubinstein, Max Factor і ін.

Однак основним пропагандистом місячного манікюру залишалася компанія Cutex, часто використовувала цей тренд в своїй рекламі.

У 1930-і роки місячний манікюр отримав широку популярність завдяки голлівудським кінозірок, які часто демонстрували нову тенденцію.Лаки 1930-х років, на відміну від лаків 1920-х років, стали яскравими, з’явилася можливість розглянути незвичайний манікюр на кіноекранах і на фотографіях із зображенням актрис. В кінці 20-х років, незважаючи на те що деякі актриси вже використовували прийом місячного манікюру, через ненасиченого кольору лаків, він практично залишався непомітним, тому не отримував широкого поширення.

Пропагандистами half-moon manicure були – Пола Негрі (Pola Negri), Мері Пікфорд (Mary Pickford), Джин Харлоу (Jean Harlow), Бетт Девіс (Bette Davis), Джоан Кроуфорд (Joan Crawford), Керол Ломбард (Carole Lombard) і багато інші.

На авансцену сучасної моди місячний манікюр знову вийшов після одного з модних показів колекції Крістіана Діора (Christian Dior).

Техніка місячного манікюру

Дана техніка може виконуватися за допомогою звичайних лаків або гель-лаків (або Шелак). Незабарвлений ділянку нігтя може бути оформлений в контрастний колір або колір, що підтримує загальний стиль, сама лунка може бути будь-якого відтінку.Вибір колірної гами залежить від фантазії і грунтується на сполучуваності тонів.

Так звану, лунулу (лунку) можна малювати з вигином в обидві сторони.

Крім того можна зробити лунулу (лунку) не тільки круглої, а трикутної або прямий, а також можна намалювати її за допомогою пензлика.

Щоб зробити місячний манікюр будинку, варто скористатися круглими або напівкруглими стікерами -трафаретам, які продаються в спеціалізованих магазинах.Техніка виконання досить проста. Перш за все, потрібно вибрати поєднання кольорів майбутнього манікюру.

На оброблений ніготь нанести базовий шар лаку. Потім нафарбувати ніготь декоративним лаком і дочекатися повного висихання.

Наклеїти стікер-трафатер на лунку нігтя.

Фарбувати частина нігтя від стікера до вільного краю лаком іншого кольору.

Відклеїти стікер і дочекатися висихання верхнього шару.

Нанести фінішне покриття.

Існує техніка виконання місячного манікюру від руки, але вона вимагає навику. Такий манікюр краще робити в салоні.

Щоб зробити будинки місячний манікюр від руки, необхідна найтонша пензлик.

На оброблені нігті наноситься основа.

Потім декоративним лаком за допомогою дуже тонкого пензлика наноситься лак на лунку нігтя.

Лаком-компаньйоном покривається верхня частина нігтя – від лінії, яка відділяє лунку, до кінчика. Після висихання першого шару при необхідності нанести другий. Потім фінішне покриття. Намагатися не заходити за лінію лунки, інакше місячний манікюр вийде неохайним. Вдруге пензликом зафарбовуються всі вади і недоліки. Покриття має лягти рівно і без розлучень.

Маленька хитрість, щоб лінія, яку називають «посмішкою» вийшла рівною, можна скористатися звичайним олівцем для губ.Стрижнем намалювати жирну лінію-дугу трохи вище лунки, зафарбувати лунку, після повного висихання лунки, прибрати слід від олівця ватною паличкою, змоченою лосьйоном для зняття макіяжу. Потім намалювати дугу олівцем по нижньому контуру лінії лунки, нанести кольорове покриття і прибрати олівцеву лінію.

Класичний варіант однотонного місячного ретро-манікюру – це поєднання світлої лунки і червоного нігтя. Непокрита лаком лунка прекрасно виглядає в поєднанні з яскравою поверхнею нігтя.Попередньо на ніготь наноситься прозора основа-блиск, потім базовий колір. Трафарет кріпити потрібно прямо на основу (після її повного висихання), так як лунка кольором не покривається.

Якщо дотримуватися моди 1930-х років, то вільний кінець нігтя слід також залишати світлим. Зараз для такого ефекту є готові трафарети, які широко застосовують у французькому манікюрі .

У сучасному місячному манікюрі існує безліч різних комбінацій.

При підборі декоративних лаків особлива увага приділяється їх текстурі. Матове покриття не рекомендується поєднувати з глянцевим. Така композиція виглядає не дуже елегантно. Ефектно виглядає манікюр, що поєднує в собі матове і металеве покриття.

Випускаються спеціальні манікюрні маркери, за допомогою яких поверх основного лаку можна нанести малюнок, що доповнює місячний манікюр.

З’явився місячний манікюр, робити за допомогою фольги .Такий вид відрізняється середньої складністю виконання при наявності всіх необхідних інструментів:
· Базове покриття;
· ватні палички;
· Фольга для нейл-арту;
· Лак бажаного кольору;
· Закріплювач;
· Дерев’яні палички для манікюру.

На нігтьову пластину наносять тонким шаром основу, висушують, але не до кінця. До основи нігтя притискають і розрівнюють фольгу, щоб вона лягла рівним шаром.Коли фольга приклеїться до основи, зайві частини обрізають. Фольгу розташовують так, щоб не утворювалися тріщини і горбики.

Сучасні нігтьові сервіси постійно поповнюються новими засобами, за допомогою яких можна зробити різний дизайн місячного манікюру .

Місячний манікюр – що це таке і як його зробити самостійно

Місячний манікюр, фактично є одним з підвидів французького манікюру сьогодні все частіше розглядається як самостійний вид обробки нігтів.Свою назву він отримав завдяки імітації місячного затемнення на нігті за допомогою контрастних зон, розташованих з точністю навпаки по відношенню до традиційного французькому манікюру.

Не дивлячись на те, що місячний манікюр – це різновид френча, деякі джерела стверджують, що з’явився він раніше, вже в тридцятих роках минулого століття на піку хвилі розкоші і стилю, які і сьогодні надихають всіх модельєрів і дизайнерів. Після початку Другої світової війни місячний манікюр очікував період незаслуженого забуття.

На пік популярності він повернувся тільки з появою на горизонті шоу-бізнесу гламурної Діти фон Тіз, шанувальниці Крістіана Діора, яка підхопила цю тенденцію з колекції модного будинку 2007 року. Але справжня мода на манікюр з затемненням встановилася тільки з приходом на музичний Олімп Леді Гаги, яка зробила його незмінним атрибутом своїх епатажних образів.

Місячний манікюр дійсно за своєю суттю є «перевернутим» френчем. Лаком контрастного кольору, яким зазвичай забарвлюють вільний кінчик нігтя, в цьому виді манікюру закрашивается лунула – нижня частина нігтьової пластини.Незважаючи на те, що більшість майстрів і фахівців називають цю смужку затемненням, назва місячного манікюру історично пов’язано не з місячними циклами і явищами, а саме з назвою лунули.

Особливості місячного манікюру

Даний вид манікюру досить істотно оптично вкорочує довжину нігтів, тому він підходить тільки для оформлення нігтів від 6 міліметрів завдовжки. Місячний манікюр виконують тільки на доглянутих руках з ідеальним або максимально близьким до нього станом шкіри.Так само, як і в будь-якому іншому вигляді французького манікюру, і кутикула, і нігті повинні бути підготовлені бездоганно, адже найменші прорахунки і недоробки будуть моментально кидатися в очі.

Як і класичний френч, його можна зробити і вдома за допомогою трафаретів-наклейок, але будьте готові до значної тривалості процедури і невдачах при перших дослідах – місячний манікюр вимагає певних навичок і акуратності, якої не завжди можна домогтися в домашніх умовах.

У класичному місячному манікюрі не вітається поєднання матових і перламутрових лаків (але не матових і металевих!), Але сьогодні в сучасних варіаціях цією вимогою все частіше нехтують.При підборі лаків потрібно враховувати, що сміливі поєднання повинні «відбиватися» в наряді і аксесуарах, вони будуть більш доречні в вечірньому манікюрі для особливих подій, тоді як для повсякденного способу підійдуть класичні поєднання текстур.

Що стосується форм, то класично нігтя надають квадратну форму із закругленими кутами, але допустимими є і овали у всіх варіаціях. Традиційна форма оформлення лунули – півколо або дуга, але є варіанти і з трикутною формою, і з подвійним контуром і навіть подвійні півмісяці вгорі і внизу нігтя.

Як зробити місячний манікюр

Перед тим, як приступати до нанесення місячного малюнка і на нігті, нігтьовим пластин надають бажану форму і ретельно приводять в порядок кутикулу. Обов’язкові процедури – пом’якшувальна ванночка і масаж з зволожуючими засобами для шкіри рук. Після його завершення нігтьові пластини знежирюють спеціальними засобами без вмісту ацетону.

Обов’язковим компонентом місячного манікюру є нанесення під два основних лаку бази, яка дозволить декоративних покриттів довше протриматися і полегшить процес створення малюнка, але головне її призначення – захист і зміцнення нігтьової пластини.Базового шару дають повністю просохнути і тільки потім приступають до нанесення декоративних лаків.

Якщо ви володієте достатніми навичками для нанесення малюнка лунули вручну, то місячний манікюр слід виконати стандартним способом, спочатку покривши пластину основним лаком і після його повного висихання вималювати півмісяць в основі лунули бажаної форми.

Набагато простіше виконати місячний манікюр іншим способом: зафарбувати ніготь лаком, який повинен грати роль лунули, потім обмежити зону півмісяця стікером і зафарбувати верхню частину нігтя основним контрастним покриттям.

Вам сподобалася стаття? Збережіть собі посилання, натиснувши кнопку улюбленої соціальної мережі

Місячний манікюр.

Історія створення місячного манікюру

Такий вид жіночого манікюру з’явився на світло досить давно, приблизно в двадцяті роки минулого століття. Йому вже майже сто років. Найбільш популярний він був в тридцяті роки, після він вийшов з моди і про нього надовго забули. Хто його придумав – невідомо, але саме в ті роки було прийнято, за нормами етикету, фарбувати нігті, залишаючи непокритою лаком лунулу (частина нігтя біля основи).Можливо, від цього і пішла така назва, адже неокрашенная частина нігтики нагадує перевернутий півмісяць. Такий манікюр також був відомий і як «голлівудський френч». Він був популярний протягом 20-х років минулого століття. Чи не згадували про нього до 2009 року, коли відома і знаменита шанувальниця ретро-стилю Діта фон Тіз не воскрес інтерес до нього. Приблизно в цей же час він з’явився на подіумах модних будинків, і став прикрашати нігті знаменитих манекенниць, зачаровуючи і нагадуючи часи старого Голлівуду.

З тих пір місячний манікюр впевнено йде в ногу з модою і не втрачає своїх позицій, конкуруючи з відомим всім французьким манікюром. Модниці всього світу як і раніше придумують і експериментують зі всілякими варіантами місячного манікюру.

Модний місячний манікюр – суперник класики

Такий манікюр популярний вже кілька років. Ще його називають «зворотний французький манікюр», в якому не зафарбовується або покривається більш світлим лаком НЕ кромка, а лунка нігтя.Основне в такому тандемі – це вміння підібрати естетично правильне поєднання відтінків і кольорів, наприклад: білий з чорним, синій з сріблястим кольором, темно-бордовий і рожевий, до золота прекрасно підійде синій колір, а шоколадний буде дивовижно виглядати з білим.

Місячний манікюр доречний скрізь: і на ділових зустрічах, в офісах і на вечірках, на урочистих заходах. Головне в цій справі – правильно підібрати колірні поєднання, відповідні нагоди.

Основні правила місячного манікюру

Такий манікюр повинен складатися з яскравих і насичених відтінків, і регулярно оновлюватися.Адже буквально кілька міліметрів відростила нігтя можуть зіпсувати загальне враження вашого маленького шедевра.

Місячний манікюр найбільше підійде дівчатам і жінкам з довгими нігтями, – адже він візуально укорочує їх. Якщо все-таки ви хочете зробити його на коротких нігтях, то форма їх повинна бути овальної або закругленою. Майстри манікюру стверджують, що найбільш кращими відтінками поєднання в місячному манікюрі будуть чорний з золотом, сріблом або білим кольором, червоний і бежевий.Але заборон в цьому виді «мистецтва» немає. Можна експериментувати з будь-якої колірної гами, яку ви побажаєте вибрати під колір вашого плаття або просто настрою. Головне – не порушувати основне правило: лунка – світлого відтінку, все інше – темного.

Для того, щоб зробити такий манікюр, потрібно мати під рукою базове покриття, а саме, два лаку за кольором гармоніюють один з одним, трафарет або спеціальні наклейки для французького манікюру і закріплювач.

Спочатку гарненько видаляємо залишки попереднього манікюру.Надаємо вашим нігтям потрібну форму, знежирюємо їх рідиною, яка містить ацетону. Наступний етап – це нанесення базового покриття після декількох хвилин для просушування. Це допоможе не тільки зберегти манікюр, але і зберегти природний блиск самих нігтів. Коли все висохне, починаємо покривати нігті основним кольором. Дуже красиво і ефектно виглядають, при такому манікюрі, матові відтінки. Після того, як лак висох, можна приступити до основи нігтя. Виділяємо кордону півмісяця тонким пензликом вручну, (метод хороший для майстринь, які вміють проводити чіткі прямі лінії), а потім підставу зафарбовує дуже обережно і акуратно.Або використовуємо трафарет, приклеївши його в потрібному положенні, а потім фарбувати решту нігтя іншим лаком. Після декількох хвилин сушки акуратно знімаємо трафарет.

Існує безліч варіантів носіння такого манікюру. Півмісяць можна намалювати як класичним, так і «ріжками» вгору, можна зробити поєднання французької та місячного манікюрів (такий собі «мікс»), залишаючи світлими підставу і верхівку нігтя.

Манікюр готовий, і часу на його створення пішло зовсім небагато.Можна залишити все як є, або поекспериментувати у творчій фантазії. Вирішувати вам!

Місячний манікюр. Новинки моди. Місячний манікюр, покрокове керівництво по створенню місячного манікюру. Фото місячного манікюру. Ідеї ​​для місячного манікюру. Модні тенденції. Поради стилістів.

Всі дівчата, які бажають бути модними і вишуканими, можуть спробувати елегантний місячний манікюр. Тим більше що це – гідна заміна французькому манікюру.Проблема в тому, щоб створити цей варіант оформлення нігтів правильно.

Цей вид манікюру з’явився ще в 90-і роки, і тепер мода на нього знову повернулася. З 2009 року він з’явився на показах мод, а в нинішній час він зустрічається всюди. Деякі жінки вважають його відносно простим.

Він нагадує французький манікюр в перевернутому вигляді і техніка виконання практично однакова. Єдина відмінність – в «усмішці», яку роблять зверху близько кутикул. Ця «посмішка» має схожість з місяцем, тому і вийшло таку назву.

Не у всіх дівчат є час і кошти на салони краси, тому представниці прекрасної статі роблять такі процедури самі в домашніх умовах. Створення такого манікюру займає мінімум часу. Для нього буде потрібно наступні компоненти:

  • лаки двох видів (один насиченого тону, інший – матового, який підбирають разом з першим лаком),
  • полосочки, призначені для французького манікюру.

Технологія створення, варіанти

До того, як приступити до техніки виконання, спочатку чистять нігті і кутикулу.Важливо приділити увагу кутикули, адже на них акцентується техніка. Якщо вийде неакуратно, то і зовнішній вигляд нігтя буде відповідним. Коли гігієнічна процедура завершена, приступають до самого місячним манікюру.

Фото нігтів з місячним манікюром

За основу береться лак яскравого кольору. Як тільки його нанесли, чекають, поки він підсохне. Це триває до 15 хвилин і залежить від самого лаку. Далі застосовують смужки, які купують або роблять самостійно, користуючись трафаретом.Їх чіпляють до основи нігтів таким чином, щоб посеред кутикули і полосочки вийшла четвертинка місяці. Такі кроки роблять з кожним пальцем.

Наступний етап – накладання на нігтики від смужки до кінця іншого матового відтінку. Робиться це обережно, щоб лак не виходив за рамки наклейки. Після видалення смужок місячне оформлення вже створено. Для прикрас ліній переходу застосовують стрази і різнобарвне акрилове речовина для декору нігтів.

Додаткові поради

  1. Колірна гамма – основа всього.Вибирайте уважно текстуру лаку і колірну палітру.
  2. Роблячи самостійно місячний манікюр 2016, запам’ятайте хитрість: не чекайте висихання посмішки. Відразу знімайте її. Рівномірне висихання призведе до пошкодження великого фрагмента.
  3. Місячний манікюр, фото якого красномовно говорить за себе, може стати ще привабливішим. Використовуйте декоративні вироби, стрази. Фіксуйте їх на лінії перетину квітів. Купіть наклейки, призначені для такого манікюру. Але все ж знайте міру в дизайні нігтьової пластини.
  4. Додатковий зміцнюючий шар обов’язковий. Це особливо важливо, якщо ви вибрали не матову основу.

Основний мінус такого манікюру – обмежена кількість сумісності тонів. Його варіацій існує досить багато. На сьогоднішній день крім насичених відтінків, досить популярні білі і прозорі лаки, які часто застосовують в якості основи. А ще штучні компоненти надають ексклюзивності, на якій і робиться акцент в образі.

Можна скористатися найпопулярнішим варіантом цього манікюру: замість четвертинки місяці намалювати тоненьку дугу по периметру кутикули.Взагалі, до різних форм нігтів підходять різні варіанти, тому бажано спробувати подивитися на кілька варіацій і з них вибрати кращий.

Корисні рекомендації по виконанню

Дівчатам слід акуратно підбирати колірну гамму. Їх також важливо поєднувати з обраної одягом. Тут можна виділити одна порада по домашньому манікюру: після накладання лаку на смужку не потрібно чекати, щоб він висох, а відразу ж прибрати наклейку. Він сам висохне рівно. Коли буде зніматися смужка, застиглий лак на ній, скоріше, зіпсує все старання, захопивши на собі трошки лаку.

На фото ідеї для місячного манікюру

Використовуючи декоративні елементи для прикраси, їх прикріплюють лише по межі переходу, а не в центральній частині нігтя. Для прикраси нігтьового центру застосовують особливі наклейки. І ще одна рекомендація: коли модний місячний манікюр виконаний і лак висох, необхідно нанести поверх нігтів прозорий закріплювач.

Місячний манікюр – це не тільки привабливість і мода, а й своєрідна оригінальність стилю.

.