Маникюр

Лампа для манікюру навіщо потрібна: Навіщо потрібна лампа для сушки нігтів

Навіщо потрібна лампа для сушки нігтів

Практично кожна жінка бажає мати гарний манікюр. Однак він вимагає постійного догляду і обережності, оскільки, зламавши один ніготь, доведеться зрізати всі. Саме для вирішення такої проблеми і був придуманий гель для нарощування нігтів, який згодом стали застосовувати повсюдно, і не тільки для корекції, але і для формування штучних нігтів на всіх пальцях.

Для роботи з таким гелем необхідна лампа для нарощування, як її називають в народі, яка являє собою невеликий контейнер зі светоелементом, що випромінюють ультрафіолет.Саме таке світло надає на гель вплив, яке сприяє практично миттєвого застигання.

Деякі жінки вважають, що при проведенні такого манікюру лампа для сушки гелевих нігтів необов’язкова. Частково вони мають рацію, оскільки гель може висохнути і самостійно, на сонячному світлі, тому якщо манікюр робився ввечері, досить почекати до ранку, а в похмуру погоду доведеться сидіти на світлі кілька годин. Також варто враховувати і те, що при самостійному висиханні гель має зовсім іншу структуру.Він стає крихким і непрактичним, часто деформується і може відшаровуватися. Саме тому лампа для сушки нігтів повинна обов’язково бути присутнім в манікюрних салонах, де виробляється нарощування гелю.

Існує думка, що в цьому пристрої також може здійснюватися сушка лаку. Таке припущення помилково, оскільки лаку для висихання потрібна певна температура і час, а промені ультрафіолету ніяк на нього не впливають. Для цих цілей існує спеціальний спрей, який розпилюють зверху на покриті нігті.Він, вступаючи в хімічну реакцію, сприяє швидкому затвердінню лаку. Тому лампа для сушки нігтів після їх фарбування не потрібна.

На сьогоднішній день придбати такий пристрій може будь-хто, відвідавши спеціалізований магазин або оформивши замовлення через інтернет. При цьому ціна на нього не дуже висока, тому доступна практично кожному. Однак варто враховувати, що лампа для сушки нігтів заснована на світловому елементі, випромінюють ультрафіолет. Тому перед покупкою варто уточнити, чи існують такі елементи в окремий продаж, які саме з них підійдуть до обраної моделі.

Багато майстрів манікюру воліють купувати більш дорогі пристрої подібного типу. На них зазвичай встановлюється таймер і навіть сенсор, який автоматично включає прилад при приміщенні в нього об’єкта і запускає відлік часу. Така лампа для сушки нігтів за якістю практично нічим не відрізняється від більш дешевих моделей, оскільки її пристрій також засновано на світловому елементі, вміщеному в спеціальний корпус. Тому якість всіх приладів подібного типу залежить саме від надійності лампи, встановленої в них.

Таким чином, лампа для нарощування гелевих нігтів повинна бути у будь-якого майстра манікюру. Ті жінки, які вважають за краще доглядати за своїми нігтями самостійно, можуть придбати її за відносно невеликій ціні.

для чого потрібна, як вибрати, як користуватися, фото і відео поради

Ультрафіолетова лампа – це незамінна річ для кожної креативної дівчини, яка хоче самостійно створювати дизайн нігтів, крім того, подібні лампи використовуються всіма майстрами манікюру.Що ж це таке і як вибрати оптимальну модель?

Що являє собою ультрафіолетова лампа для нігтів

Ультрафіолетова лампа (або УФ-лампа) – спеціальний прилад, який забезпечує полімеризацію косметичних засобів для нігтів.

Складається апарат з пластмасового корпусу, в ньому вбудована ніша для розташування нігтів, які будуть під впливом ультрафіолетових ламп, висушують за потрібне чином лак або гелеве покриття.

Подібні лампи використовуються для нарощування нігтів, закріплення лаку, сушіння гель-лаку.Крім того, подібні лампи використовуються не тільки в салонах краси, але і в медицині, промисловості, спеціальних оптичних приладах.

Для чого потрібна УФ-лампа?

Для чого потрібні ультрафіолетові лампи та як за ними доглядати? Давайте розберемося.

Основний принцип, завдяки якому ви отримаєте міцне і довгострокове лакове покриття, – це інтенсивний вплив ультрафіолетових променів на кошти для нігтів. Під їх дією особливі компоненти, що містяться в спеціальному гель-лаку, кристалізуються і стають твердими, ось чому такий манікюр буде служити дуже довго, поки нігтьова пластина не відросте.

Цей процес забезпечують спеціальні лампи, яких, в залежності від розміру приладу, може бути одна або декілька. Тільки в справному стані вони випромінюють промені достатньої інтенсивності. Якщо ви помітили, що тривалість сушіння стала довше, на покритті є тріщини або нерівномірно висушені ділянки, то такі лампи потрібно міняти.

Після проведення всіх процедур необхідно ретельно очистити поверхню ламп м’якими серветками, а якщо на них потрапив лак, то акуратно його прибрати голочкою.Ніякі абразивні речовини не можна застосовувати для догляду за ультрафіолетовими лампами.

Як вибрати ультрафіолетову лампу для нігтів?

Коли заходиш в спеціалізований магазин, очі починають розбігатися від широкого асортименту ультрафіолетових ламп.

Для того, щоб не помилитися у виборі і не переплатити гроші, потрібно визначитися з кількома параметрами. Залежно від них, ви обов’язково виберете правильну модель.

По-перше, навіщо вам потрібна ультрафіолетова лампа? Якщо для домашнього використання для самої себе і 1-2 подруг, то краще вибрати прилад невеликої потужності до 36 Ватт.Така потужність забезпечить достатню опромінення, а за ціною вона буде істотно відрізнятися в кращу сторону від професійних.

Для майстрів, які професійно займаються манікюром, краще вибрати лампи більш потужні. Вони виробляють інтенсивне випромінювання, а через це відбувається більш швидка сушка (до 5-7 хвилин швидше моделей середньої потужності). Такі УФ-лампи дозволять обслужити клієнтів в короткі терміни.

По-друге, які вам потрібні розміри? Для звичайного домашнього манікюру досить моделі, в яку можна помістити одну руку.Для поїздок краще вибрати зменшену модель, так як вона займе менше місця, а ось для майстра виходом буде УФ-лампа з можливістю розміщення обох рук.

Ну і, по-третє, це наявність додаткових конструкційних рішень і різних функцій, які полегшать процес сушіння нігтьового покриття. Найкориснішим доповненням є таймер, який допомагає відстежити готовність нігтів. Також, за відгуками постійних користувачів, полегшує процес сушіння спеціальний вентилятор, який не погіршує якість покриття, але охолоджує пальчики від випромінювання.Крім того, існують спеціальні поворотні лампи, які полегшують процес закріплення педикюру. Природно, в залежності від набору функцій, варіює і ціна УФ-ламп.

Дівчатам, яким важлива зовнішня форма, краще подивитися в інтернеті фото ламп різних марок і вибрати для себе найоптимальнішу.

Шкода і користь УФ-ламп

Вчені провели ряд випробувань, в яких було доведено, що ультрафіолетові лампи для нігтів абсолютно нешкідливі для шкіри і нігтьової пластини.

Єдиний мінус, з яким стикаються деякі дівчата при сушінні манікюру, – це сильне нагрівання і печіння шкіри. Саме для таких чутливих дам існують ультрафіолетові лампи з вентилятором.

Скептики можуть сказати, що і користі від неї немає ніякої, проте, з цим можна не погодитися.

Справа в тому, що створюючи манікюр на основі гелю, ви його не тільки робите красивим і довговічним, але і зберігаєте нігті від різних фізичних впливів надовго.Мінімальна обробка ацетоном, нечасте користування ножицями, пилками, різними інструментами по догляду за нігтями дозволять зберегти нігті без пошкоджень, мікрорасслоеній або тріщин, а це сьогодні дуже важливо, адже здорові нігті – це важливий аспект в красі будь-якої жінки.

Відео по темі статті

як? навіщо? чому? – Nail Couture

Лампи для нігтів: як? навіщо? чому?

Найголовнішим інструментом фахівця з нарощування нігтів є ультрафіолетова лампа, а саме коли нарощування здійснюється за допомогою гелю.

Головне призначення ультрафіолетової лампи в косметології це сушка гелю. І швидкість перетворення гелю в твердий матеріал безпосередньо залежить від потужності самої лампи для нігтів. В наш час є багато різновидів ультрафіолетових ламп, існують, наприклад, лампи з різним об’ємом, зі столиком і без нього. Бувають також лампи з вентилятором. А ще вони відрізняються по потужності.

Ультрафіолетова лампа для нігтів, що має високу потужність, при сушінні гелю, надає клієнтові не дуже приємні відчуття, схожі на печіння.Для того щоб сушіння проходило більш комфортно для клієнта, до лампи встановлюється вентилятор. Вентилятор в свою чергу обдуває руку і нігті, зокрема, легким потоком повітря. Тим самим знімає з клієнта неприємні відчуття печіння. Кожна ультрафіолетова лампа для нігтів в комплекті має інструкцію по експлуатації, раджу дотримуватися написаного в ній.

Гель має здатність перетворюватися в твердий матеріал тільки при впливі на нього ультрафіолетовими променями.Тому для гелиевого нарощування нігтів обов’язково потрібно така лампа для нігтів.

Для початківців косметологів по нарощуванню нігтів, підійде не дуже потужна лампа для нігтів в 9 Ватт. Для справжніх професіоналів лампи є з потужністю понад 36 Ватт.

Потужність ультрафіолетової лампи ніяким чином не впливає на якість нарощених нігтів, від неї залежить швидкість сушіння гелю.

Будь-яка лампа для нігтів підійде для будь-якого типу гелю.Марка виробника не має ніякого значення.

При манікюрі нігтів на основі акрилу, ультрафіолетова лампа для нігтів використовується найчастіше. Знімати подібний манікюр рекомендується рідинами на масляній основі, у складі яких немає ацетону. Акрилові нігті, при великому бажанні, можна підпилювати не залізні пилкою для нігтів. Існує нова, вдосконалена технологія нарощування акрилових нігтів. У ній використовується акрил, який не має ніякого запаху.

При використанні цієї технології користуються мономером, який твердне при дії на нього ультрафіолетовими променями.

Висновок, при використанні цього методу, як і методу з гелем, використовується ультрафіолетова лампа для нігтів. Такий спосіб дає кращий результат, акрил без запаху більш стійкий і міцний ніж звичайний. Додаткову дезінфекцію вашим нігтям надасть все та ж ультрафіолетова лампа.

Якщо ви активний, енергійний чоловік, то дана технологія з більш міцними акриловими нігтями підходимо саме вам. Також ця технологія повністю задовольнить дівчат страждають на алергію .Акрил без запаху не викликає алергічних реакцій.

У наш час майже кожна жінка проходила процедуру нарощування нігтів. Цю процедуру просто неможливо уявити без використання ультрафіолетової лампи. При нарощуванні нігтів за допомогою спеціального гелю цими лампами проводиться сушка гелю. При якій він перетворюється в твердий матеріал.

Якщо ви в домашніх умовах проводите процедуру нарощування нігтів на основі гелю, вам цілком підійде невелика за розмірами і по потужності ультрафіолетова лампа для нігтів.

Якщо ж ви справжній професіонал у сфері нарощування і моделювання нігтів, то вам потрібно придбати ультрафіолетову лампу великої потужності. У комплекті з такою лампою є спеціальний вентилятор, що не дає шкірі клієнта перегріється. Також в комплекті до такої лампі є спеціальний таймер, який полегшує роботу з засекания часу проходження процедури. І, найголовніше, більш потужні ультрафіолетові лампи для нігтів прискорюють процес застигання гелю.

Залишайтеся з нами на зв’язку:

Наш сайт: http: // www.tristar77.ru

Навчання: tristarm.ru

Вконтакте: http://vk.com/nailcouture

Facebook: http://www.facebook.com/nailcouture

Twitter.com: https://twitter.com/#!/nailcouture

Livejournal.com: http://nailcouture.livejournal.com

Ви завжди можете залишити відгук про нашу роботу:

Вконтакте: http://vk.com/topic-5418393_26548236

ультрафіолетова, led, лід 36Вт, для манікюру

Навіщо потрібна УФ лампа?

Уф лампа потрібна для сушіння нігтів після процедури гелевого нарощування або нанесення гель-лаку.У матеріалах для цих процедур присутні фотоініціатори.Ето компоненти, які роблять покриття твердим під впливом вивчення. Гелі та гель-лаки полимеризуются і ір стають міцними.

Ультрафіолетові лампи абсолютно неприйнятні для звичайних лаків. У них процес затвердіння відбувається інакше. У простих лаках присутній компонент-розчинник, який випаровується на повітрі і робить кольоровий шар твердим.

Насправді існує кілька видів ламп для манікюру.Як правило, вибір стоїть між ультрафіолетової і лід лампою.

Чим UV відрізняється від LED?

UV відрізняється від LED потужністю, терміном експлуатації і обслуговуванням.

  • LED лампи більш потужні і набагато швидше сушать гелі та гель-лаки. Ультрафіолетовій лампі на це потрібно до 5 хвилин, а ось лід справляється із завданням, наприклад, з полімеризацією шелаку, за 10-30 секунд.

  • З іншого боку, термін експлуатації UV обмежений трьома тисячами годин, а ось LED можна використовувати до п’ятдесяти тисяч годин.

  • У ультрафіолетових лампах час від часу потрібно міняти лампочки, а в LED – немає.

Здається, ніби-то лід лампа має абсолютну перевагу перед ультрафіолетовими апаратами. Але чому ж тоді вони не зникають з ринку?

Але чому тоді UV?

UV володіє великим діапазоном хвиль. Гель-лаки та гелі полимеризуются при хвилях певної частоти. В однакові за складом кошти різні виробники можуть додати відрізняються фотоініціатори.Вони будуть зміцнювати покриття при різному хвильовому впливі.

Діапазон хвиль UV ламп варіюється від 315 до 400. LED охоплюють тільки 400-410.

Це означає, що ультрафіолетові лампи можна використовувати для більшої кількості різних матеріалів. Працюючи з таким приладом ви не будете залежати від продукції конкретного виробника.

З іншого боку, УФ лампи значно дешевше. З одного боку, це компенсується витратними матеріалами. Але з іншого боку, якщо ви купуєте лампу для домашнього використання, швидше за все вам не доведеться зіткнутися з цією проблемою.Тому ціна має не останнє значення при виборі апарату.

Три речі, на які потрібно звернути увагу при покупці

При покупці ультрафіолетової лампи обов’язково потрібно звернути увагу на 3 речі:

  • Технічні характеристики лампи

  • Магазин, в якому ви її купуєте

  • фірма-виробник

Якщо перший пункт здається логічно обґрунтованим, то інші два вже нагадують зайві турботи.Але саме від них залежатиме, як довго прослужить вам лампа і чи буде вона працювати взагалі.

Технічні характеристики

Технічні характеристики лампи не повинні відрізнятися від стандартних. Якщо виробник обіцяє вам неймовірну потужність або термін життя сушки, варто задуматися, чи не намагається він вас обдурити.

  • Уф лампи бувають декількох потужностей: 7Вт, 9Вт, 14Вт, 18Вт, 36Вт, 42Вт, 54Вт. Якщо ви рідко працюєте з гелями і гель-лаками, вам буде досить 7-14 ват.Професійні майстри використовують потужності від 36 ват і вище.

  • Корисним технічним доповненням стане наявність таймера. Зазвичай він включає в себе кілька часових проміжків, наприклад 3, 5 і 7 хвилин. По закінченню цього часу лампа автоматично відключається. Таймер дозволяє уникати занадто довгого перебування гель-лаку в лампі, а також продовжити термін її служби заощадженням ресурсів.

  • Середньостатистична УФ лампа працює до 3000 годин. Сильне відхилення від цього показника повинно вас насторожити.

  • Розміри лампи. Є апарати зовсім скромних розмірів, в які рука не поміщається повністю. У них не зовсім зручно сушити гель-лак, але зате вони займають менше місця на робочому столі. Уподобання в розмірах – річ суто індивідуальна. Орієнтуйтеся на власні умови роботи.

Технічні характеристики можуть багато розповісти вам про лампу. Але набути впевненості в їх правдоподібності можна лише переконавшись в честолюбстві продавця і виробника.

Магазин

Багато хто скаже, що зовсім не важливо, в якому магазині ви купите лампу. Але ми заперечуємо. Маленькі постачальники без відгуків та рекомендацій з високою ймовірністю торгують підробленою продукцією. Навіть, якщо вона буде працювати, швидше за все, дуже скоро безповоротно зламається.

Зовсім не обов’язково купувати лампи від гучних і дорогих брендів. Ви можете вибрати гідну техніку серії мас-маркет. В цьому випадку ви хоча б можете бути впевнені в чесності продавця.

Фірма

Ще одна річ, якої майстри не завжди приділяють достатньо уваги – це фірма-виробник.

З одного боку ви дійсно можете купити якісний продукт no-name. Такий покупкою стане, наприклад, гібридна лампа Diamond (суміш LED і CCFL), яку багато хто замовляє з Китаю через інтернет.

З іншого боку, купуючи апарат від нікому не відомого виробника, ви позбавляєте себе гарантії на нього і можливості придбати запчастини для ремонту.

Це, звичайно, незначна дрібниця – в будь-який конторі по ремонту з легкістю полагодять зламану лампу. Але відсутність гарантій дозволяє виробнику халатно ставитися до виготовлення техніки.

Такі апарати набагато частіше вимагають ремонту, а іноді і зовсім не виконують свого завдання.

Від якості придбаного апарату буде залежати і термін носіння покриття. Погані лампи не дають лаку повністю полимеризоваться і він дуже скоро злазить і сколюється. Першими всі недоліки апарату видають темні відтінки гель-лаків.І в останню чергу перестають полимеризоваться білі покриття.

Поки ви остаточно не зважилися на покупку ультрафіолетової лампи, придивіться до CCFL апаратів. Вони являють собою поліпшену версію UV ламп. CCFL володіють максимальним хвильовим діапазоном: від 315 до 410. При цьому термін їх експлуатації досягає 50 тисяч годин. Крім того, вони абсолютно не нагріваються. Це оптимальне рішення для майстрів-манікюру.

Яку б лампу ви не вибрали, пам’ятайте про те, що техніка вимагає своєчасного обслуговування та обережного поводження.

Яку лампу для домашнього використання ви б могли порекомендувати? Якою має бути техніка для професійного майстра з манікюру? Діліться своїми відгуками на апарати та порадами щодо їх вибору та експлуатації!

Лампи для манікюру – переваги і недоліки!

Бажання кожної жінки бути красивою, її прагнення до досконалості – генетична потреба. Її образ повинен бути бездоганний. Особливо гостро це відчувається в передчутті торжества, коли наряд, зачіска, макіяж можуть охарактеризувати свою господиню краще всяких слів.Останнім важливим акордом в образі виступить манікюр. Звичайний лак недовговічний, до того ж покриті їм нігті пошкоджуються при роботі по дому. На зміну йому прийшли Гель-лаки та чудово себе зарекомендували. Вони наносяться на нігтьову пластину подібно до традиційного лаку. Однак, на відміну від нього, Гель-лак тримається до двадцяти днів без пошкоджень. Перевага полягає в використанні спеціальних приладів для полімеризації (ламп). Завдяки їм просушиваются послідовно нанесені шари Гель-лаку і згодом зберігають первісну міцність.

Ультрафіолетова UV лампа

Ультрафіолетова лампа використовується для фіксації всіх видів матеріалів для манікюру (Гель-лаку, шелаку, color лаку). З її допомогою виконується нарощування нігтів з акрилу і гелю. Будучи одним з економічних варіантів, електроприлад потужністю 9 Вт, працює як від мережі, так і на батарейках. Через маленького розміру час процедури збільшується (полімеризації відразу можна піддати лише 2-3 нігтя). Відсутня можливість висунути або зняти дно, що ускладнює зміну згорілих ламп.Чи не містить додаткових функцій, через невисоку ціну кращий як для використання в домашніх умовах, так і для майстрів з невеликим досвідом роботи.
Обробити відразу п’ять нігтів дозволяє великогабаритна, потужна (36 Вт), лампа. Дзеркальні пластини всередині збільшують температуру, що зменшує час просушування. На відміну від малогабаритних моделей, оснащена знімним дном, що спрощує процедуру зміни ламп, а також таймером, що дозволяє майстру особисто не контролювати час процедури.Призначення лампи – використання в салонах педикюру.

У салонах професіоналами можуть використовуватися лампи високої потужності (45-54 Вт). Оснащені вентиляторами і досить великою поверхнею, що дозволяє просушити одночасно десять нігтьових пластин, лампи в порівняно короткий час дозволять виконати процедури педикюру і манікюру.
За винятком ультрафіолетових ламп високої потужності (45-54 Вт), прилади мають доступну ціну, в експлуатації прості. Дуже широко поширені.

Недоліки: Лампи недовговічні: мають термін служби не більше трьох тисяч годин, після чого вимагають заміни. Істотні витрати часу йдуть на просушку одного шару гель лаку. Через вміст ртуті в лампах, прилад становить небезпеку при незручному поводженні з ним. До того ж непридатні лампи необхідно утилізувати відповідно до закону.
Догляд: Лампу слід включати виключно на час полімеризації. Рідиною для зняття лаку обробляється поверхню всередині приладу після закінчення кожного застосування, потім антисептичним засобом потрібно продезінфікувати її.Чутливість приладу до перегріву вимагає зберігання його на досить безпечній відстані від теплових джерел. Неповне застигання Гель-лаку і збільшення часу просушування свідчить про необхідність заміни ламп на нові, як відпрацювали свій термін.

Світлодіодна ульрафіолетового LED-лампа

Компактна і дуже зручна для сушки нігтьових покриттів з гелю за допомогою світлодіодів, лампа. Світлодіоди – єдине джерело світла, який дозволяє перетворити енергію в ультрафіолет.Лампа в експлуатації економічна, практична і зручна через мінімального нагріву, невеликого розміру і стійкості до ударів. Всього за 10 секунд в ній застигає один шар гель лаку, а це значно скорочує час обслуговування одного клієнта. Однак, купуючи таку лампу, слід уважно ознайомитися з інструкцією, щоб згодом уникнути непорозумінь і розчарувань: в LED-лампах не всі матеріали здатні застигати. Така лампа не шкодить здоров’ю.

Переваги: ​​
– Енергозберігаюча і безпечна лампа.
– Великий термін експлуатації – 50000 годин.
– Набагато перевершують звичайні УФ лампи по швидкості закріплення гель-лаку (10-30 сек.).
– Екологічність CCFL і LED лампи не вимагають утилізації після закінчення терміну експлуатації, тому що не містить шкідливих речовин (ртуті і т.д.).
– UV LED лампи безпечні для вашої шкіри і нігтьової пластини.

Недоліки: При досить високій ціні сфера її застосування обмежена: для нарощування нігтів не використовується, не всі матеріали здатна висушити.

Гібридна флуоресцентна UV CCFL + LED лампа

Сьогодні є самою функціональною: здатна обробити абсолютно все покриття для моделювання нігтів. Поєднавши в собі функції світлодіодних і ультрафіолетових ламп, оснащена холодним катодом, вона представляє нове покоління техніки для манікюру.

Переваги: ​​
– Енергозберігаюча і безпечна лампа.
– Великий термін експлуатації (50 000 годин) і не залежить від кількості включень
– полимеризует будь-які тверді лаки і гель-лаки
– Гібридна флуоресцентна UV-лампа здатна в 3-4 рази швидше полимеризовать гелі та гель-лаки ніж Ультрафіолетова UV лампа .
– екологічність CCFL і LED лампи не вимагають утилізації після закінчення терміну експлуатації, тому що не містить шкідливих речовин (ртуті і т.д.)

Недоліки: При досить високій ціні недостатня практичність: не підлягає ремонту після закінчення встановленого терміну експлуатації. При ремонті вимагає виключно професійного втручання.

При виборі лампи для манікюру перш за все необхідно визначити мету її придбання. Поза салону, для особистого застосування досить лампи малої потужності без додаткових функцій.Від її придбання сімейний бюджет не постраждає.
Для професійного використання в салонах пріоритетним є технічні характеристики: термін експлуатації, час обслуговування клієнта, доступність ринку запасних частин. Ціна важлива, але в цьому випадку – вторинна.

.