Маникюр

Об’ємний манікюр гель лаком: Об’ємний манікюр гель лакомМанікюроф – Портал про манікюр і красу нігтів, салон в Москві

Об’ємний дизайн нігтів гель-лаком з малюнками

Дизайнерські можливості, які дає гель лак розкриваються кожен раз з несподіваного боку. Так, модним трендом декількох сезонів тримається об’ємний манікюр гель-лаком. Візерунки, складні композиції обмежуються тільки польотом творчої фантазії. В арсеналі майстрів неймовірні об’ємні квіти, тварини, фактури, наприклад, в’язаного полотна, абстракції, та ін.

Дизайн нігтів гель лаком

Техніка об’ємного малюнка

Щоб зробити гарний об’ємний малюнок необхідно прикупити додаткові матеріали і придбати початковий навик в їх використанні.

Імітація шкіри рептилії гель-лаком

Ось деякі тонкощі нанесення неповторного манікюру.

 • Об’ємні композиції можна створювати за допомогою гель-лаку, гель-пластиліну, «рідких каменів».
 • Тривимірність можна підкреслити, використовуючи оксамитовий пісок. Їм припорошують вже готову композицію.
 • Початківцям в техніці об’ємного манікюру рекомендується попрактикуватися на нескладних малюнках. Вони прості у виконанні і виходити обов’язково, що додасть впевненості і надихне до розширення можливостей.
 • Об’ємні композиції фахівці рекомендують створювати на одному-двох нігтях, щоб візуально не перевантажувати образ.
 • Відзначено, що об’ємний малюнок рельєфніше виступає на лакових покриттях пастельних тонів. На насичених, темних лаках він візуально скрадається.
 • Кожен елемент рекомендується сушити окремо, таким чином можна досягти більш опуклого візерунка.
 • Для отримання ефекту матовості слід скористатися матовим закрепителем або легким дотиком обробити бафом.

В’язаний манікюр

А тут якраз і до об’ємного малюнка припадуть намистини, стрази, бісер та інші деталі.

 • Для щоденного носіння використовують світлі тони лаків. Це можуть бути нюдовие відтінки, бежеві, ніжно-рожеві і т.д.

На кожен випадок життя і для кожного дня існує безліч неймовірних ідей. Так, для весілля підходять ніжні троянди білого або пастельного тону, влітку «носять» рослинні візерунки, орнаменти яскравих забарвлень.У холодну пору популярними стали в’язані фактури, в яких ефектно передаються мотиви з косами. Підбірка фото допоможе визначитися з вибором малюнка.

Об’ємний манікюр

Покрокове створення нескладного візерунка

Новачкам рекомендується починати з нескладних композицій – написів, точок, завитків, листочків, простих кольорів. З матеріалів знадобляться:

 • типовий набір для нанесення гель-лаку або шелаку;
 • однофазний гель білого або прозорого тону;
 • кисть нульового номера, т.е. дуже тонка.

Об’ємний дизайн нігтів

Підготовка нігтя і покриття його гель-лаком проходить стандартно і покроково описана в окремій статті. Розглянемо створення тривимірного малюнка.

 1. Об’ємний малюнок створюється на просушеному лаку. До речі, фон під майбутню композицію не обов’язково вибирати однотонний, можна зробити розпис або французький манікюр.
 2. Поверхня нігтя слід знежирити спеціальним засобом.
 3. Тонким пензликом наноситься об’ємний візерунок однофазним гелем.Гель рекомендується набирати дуже маленькими порціями, щоб уникнути розтікання.
 4. Якщо якийсь елемент візерунка почав розтікатися, то його необхідно підсушити кілька секунд в лампі, для загустіння речовини.
 5. Щоб домогтися більш опуклого малюнка, наприклад, троянди, слід наносити його в кілька етапів, поступово нарощуючи обсяг. При цьому кожен шар необхідно підсушувати в лампі, враховуючи, що багатошаровий пласт сохне довше.
 6. Після того як малюнок буде створений можна покрити його за потрібне відтінком гель-лаку.Якщо запланований білий візерунок або прозорий, то композиція покривається топом. І отриманий об’ємний малюнок гель-лаком сушиться в лампі.

Опуклі завитки на нігтях

Зробити об’ємний манікюр можна самостійно, маючи всі необхідні інструменти і матеріали. Починаючи з простих візерунків, поступово ускладнюючи їх і закріплюючи отримані навички можна надалі створювати складні прекрасні композиції не гірше майстрів Найл-дизайну.

Процедура нанесення гель лаку

Пісочний візерунок

На кожен день зазвичай вибирають декоративний манікюр без яскравих і помітних елементів у вигляді блискіток, «рідких каменів», страз і ін.ідеально на цей випадок підійде візерунок з теплим пісочним ефектом.

Дизайн нігтів «Оксамитовий пісок»

Для його створення необхідні:

 • однофазний гель;
 • гель-лак;
 • кисть нульового номера;
 • акрилова пудра;
 • кисть широка, м’яка;
 • манікюрна лопаточка.

Об’ємний дизайн гель-лаком проводиться стандартно, як було описано вище. Однак об’ємні малюнок не закріплюється в лампі.Акрилова пудра розпорошується за допомогою лопатки. При цьому не слід боятися, що вона потрапить на поверхню нігтя без візерунка. Після сушіння залишки пудри змітають широкою м’якою кистю. Текстура візерунка закріплюється фінішним покриттям.

Об’ємні нігті гель-лаком часто створюються в поєднанні з різними техніками нанесення гель-лаку. При цьому використовуються найрізноманітніші матеріали. Підбірка фото і відео допоможуть з цікавими ідеями.

Об’ємний манікюр гель лаком – розкриваємо секрети

Питома манікюр – це модний тренд останніх декількох сезонів.Виступаючі над поверхнею нігтя елементи надають манікюру особливу родзинку.

Зробити об’ємними можна різні малюнки – квіти, орнаменти, фігури тварин, абстрактні візерунки, написи.

При цьому «хітами» залишаються: в’язаний манікюр, дизайн під шкіру рептилії, а також об’ємні троянди гель лаком .

Такий дизайн на гель лаку цілком під силу виконати самостійно без відвідування майстра манікюру і доповнити його різними елементами, наприклад, стразами, стрічкою або сіточкою.

Як зробити об’ємні малюнки на нігтях гель лаком


Для виконання об’ємного манікюру гель лаком будуть потрібні:

 • однофазний гель лак або ж звичайний в поєднанні з топом і базою,
 • обезжириватель,
 • пензлик,
 • баф,
 • УФ-лампа.

Розглянемо кілька варіантів об’ємного дизайну гель лаком.

Об’ємні малюнки гель лаком

Незалежно від того, який варіант ви виберете, підготовка нігтів буде наступною:

 1. Знімаємо бафом глянець з нагідок, запилюють торець.
 2. Знежирюємо нігтьові пластини і наносимо перший шар гель лаку на один або кілька нагідок (там де буде малюнок), запечатуючи торець. У нашому прикладі лак однофазний, тобто базове і топове покриття не потрібні.
 3. Лак іншого кольору наносимо на інші нігтики в три шари. Для того, щоб отримати матове покриття без використання топа, шліфувальником натираємо верхній шар акуратними рухами без сильного тиску.

Тепер можна приступати до нанесення візерунків.

Ажурна рамка

 1. За допомогою Дотса – спеціального пензлика ставимо на нігтики точки з такого ж лаку, що вже було завдано, так, щоб вийшов круг або овал. Точки можуть бути різного розміру, наприклад, через кожні дві маленькі ставимо більшу точку. Просушуємо вийшов коло в лампі.
 2. Малюємо вензель близько вільного краю нігтя, а також під колом ближче до зони кутикули і знову сушимо під лампою.
 3. Починаємо тонким пензлем з гель лаком обводити вензелі, а також точки в колі.Робимо це так, щоб гель тягнувся за пензликом. Сильно не тиснемо, адже нам потрібен об’ємний малюнок. Доповнюємо рамку штрихами по краях кола. Чорним гель лаком робимо тонкі штрихи – тіні, що додають візуального обсягу.
 4. В центрі іншим лаком малюємо овал, що імітує камінь, ставимо також точки в центрі вензелів. Можна додати блискіток, щоб промальовувати прожилки. Не забуваємо всі верстви ретельно сушити під лампою.

Об’ємна ажурна рамка, ліпні квіти, вензелі

Ракушка

 1. Шліфуємо основний колір, потім пензлем середньої довжини наносимо гель лінією від кінчика нігтя до кутикули.Спочатку натискаємо на кисть, а потім поступово послаблюємо, щоб лінія стала тоншою. Робимо ще кілька таких ліній по всій ширині нігтя. Виходить візерунок, що імітує фактуру черепашки. Сушимо в лампі.
 2. Додаємо обсяг – для цього наносимо ще один шар гель лаку поверх одержані ліній, при цьому верхні лінії повинні бути трохи тонше, ніж попередні. Сушимо в лампі. Можна доповнити узор золотистим гель лаком – проставляємо їм точки по лінії місячного манікюру.

Ліплення

 1. Наносимо гель лаком контрастного кольору легкі штрихи так, щоб вийшло щось схоже на пелюстки квітки.Поруч малюємо два листочка. Наносимо лінії в два шари, просушуючи кожен під лампою.
 2. Перекриваємо тонким шаром того ж гель лаку намальований контур. Робимо це дуже тонко і акуратно, так, щоб лак трохи «смуги» – це допоможе створити додатковий обсяг. Просушуємо квітка під лампою.
 3. Акуратно шліфуємо глянець куточком Бафа (щоб не стерти малюнок) – це необхідно для того, щоб отримати матове покриття.
 4. Доповнюємо манікюр золотистими точками в центрі квітки і по краях.Малюнок виглядає так, ніби була використана гель фарба і акрилова пудра.

Кришталева троянда

 1. Шліфуємо глянець і наносимо візерунок у вигляді троянди (добре виглядає малюнок темним гель лаком з блискітками по темному же кольором).
 2. Додаємо обсяг, завдавши другий шар ліній за допомогою того ж гель лаку – обводимо їм контури квітки. Сушимо в лампі.

ВІДЕО ІНСТРУКЦІЯ

Секрети об’ємного дизайну гель лаком


 • Для створення об’ємних малюнків можна використовувати гель-пластилін.Його випускають Lady Victory, Vogue Nails, Arnelle. Також зручні в роботі «рідкі камені».
 • Ідей для створення дизайну неймовірно багато. Для весільного манікюру як не можна до речі підійдуть об’ємні квіти, для літнього періоду – рослинні орнаменти, черепашки, а для зими – в’язані візерунки.
 • Підкреслити обсяг малюнка допоможе оксамитовий пісок – його посипають поверх готового візерунка.
 • Якщо ви вперше пробуєте об’ємний манікюр, починайте з нескладних малюнків.
 • Пам’ятайте про почуття міри – яскравого візерунка буде досить на одному, максимум на двох нігтях.
 • Рельєфні малюнки більш помітні на пастельних лаках.
 • Кожен штрих або смужку краще сушити по-окремо. Так візерунок вийде більш об’ємним.
 • Якщо ви хочете одержати не глянсове, а матове покриття, можна не тільки шліфувати ніготь бафом, але і нанести матовий закріплювач. Це швидше і простіше.
 • Прекрасним доповненням до об’ємного манікюру для особливого випадку стануть бісер, стрази та фольга.
 • Для створення об’ємного манікюру на кожен день найкраще підійдуть світлі і нейтральні кольори гель лаків, наприклад, бежевий, світло-рожевий, білий, кавовий.

ВІДЕО


Трохи тренування, і ви навчитеся робити незвичайний і яскравий, об’ємний дизайн гелем на кожен день і для урочистих випадків.

Вконтакте

Facebook

Twitter

Google+

Об’ємний манікюр

Зміст

Модний об’ємний манікюр надає неосяжні можливості для декорування, і його цілком можливо зробити вдома, не вдаючись до послуг майстра.

Основні матеріали, які використовуються для об’ємного nail art, – це полімерна глина і акрил. Також часто використовують тіпси, блискітки, гліттер, камінчики (наприклад, перлини) та інше. Можна користуватися готовими мотивами для нанесення на нігті. Це так звані «Юхимку»: палички з полімерної глини з малюнками всередині. Краще купити їх готовими до застосування: нарізаними на найтонші платівки.

Самостійно можна виконувати найрізноманітніші види манікюру 3D, але найактуальнішими в цьому і минулому сезоні були:

 • в’язані та хутряні візерунки,
 • об’ємні квіткові мотиви,
 • вензелі, мережива, ажурні рамки,
 • намистинки, «ікра», абстракції та інше.

Збираєтеся виконати карколомний об’ємний дизайн нігтів? Спочатку їх потрібно грунтовно підготувати. Потім наноситься база, основний лак. А далі починається найцікавіше: ліплення з полімерної глини, виконання аплікацій з фольги, квіточок і бульонок.

Підготовка

 1. Зніміть глянець з нігтів за допомогою бафіка. Запив торець.
 2. Обробіть нігті знежирюючим складом. Якщо використовуєте однофазний лак, то нанесіть перший шар, запечатав торець.Якщо використовуєте базу, то нанесіть її, а потім шар гель-лаку.

Ажурна рамка або вензель

 • Щоб намалювати на нігті такий узор 3д гелем, візьміть ДОТС і точками намітьте контур малюнка, перш за все тим же лаком, яким вже покритий ніготь. Точки можуть бути більше і трохи менше, – залежить від того, якої товщини буде лінія. Просушуємо.
 • Наступний крок – малювання ліній тим же кольором. Починати краще від вільного краю нігтя і рухатися по овалу до кутикули, де лінія стає тоншою.Просушуємо.
 • Далі потрібно працювати гель-лаком: обводити вензелі, візерунки і точки. Малювати потрібно без натиску, щоб був більший обсяг. Гель-лак повинен тягнутися за пензликом.
 • Після сушіння основного шару можна додати малюнку обсяг. Це робиться штрихами базового кольору, як ніби накладаєте тіні. Наступним етапом додаються прожилки, золоті блискітки та інші прикраси.

Весільний об’ємний манікюр

У модних варіантах весільного нейл-арту використовуються ніжні романтичні кольори, витончені узорчіков, помітні камінчики.Об’ємний манікюр гель лаком на нігтях нареченої завжди доречний і чудово виглядає.

Варіанти повсякденного об’ємного манікюру

3 д манікюр гелем відмінно підходить для щоденного носіння, якщо їм не зловживати. Нехай ефектний об’ємний візерунок красується на одному або двох пальцях. Цього достатньо, щоб справити враження. Поєднуйте його з омбре і різними видами френча.

Ліпні квіточки

Цей вид об’ємного дизайну нігтів гель лаком вимагає вироблення навички.Для ліплення нігтьових прикрас існує гель-пластилін. Він випускається під брендами Arnelle, Lady Victory і іншими. Деякі майстри для створення нігтьових барельєфів використовують «рідкі камені». Щоб виконати простий квітка на підготовлений відшліфований ніготь наносимо тонкими штрихами пелюстки. Додаємо обсяг кожним новим шаром, просушуючи попередній.В’язаний манікюр

Ефектний об’ємний манікюр, що імітує коси та інші в’язані візерунки зараз знаходиться в тренді.Вони виконуються тільки гель-лаком, так як інші види матеріалів не дають подібного ефекту. Як зробити такий нейл арт? Спосіб створення візерунка схожий на вимальовування вензелів: спочатку намітьте точками загальний вигляд візерунка, а потім без натиску ДОТС завдає гель-лак, виплітаючи узорчіков. Шарів повинно бути не менше трьох. Кожен наступний штрих повинен бути вже попереднього. І кожен повинен бути ретельно просушений. Верхній шар перед просушуванням можна занурити у флок, або надати йому шорстку текстуру. В’язані візерунки особливо гарні в пастельних тонах.


3D-ефекти на матовому тлі

Варто «пограти» з матовим і глянсовим лаком одного тону або з квітами компаньйонами. Цього достатньо для додання об’ємного виду манікюру. Якщо у вас немає відповідного за кольором матового топа, то натріть бафіком акуратними рухами сухий глянсовий шар. Не тисніть сильно, використовуйте рівномірний натиск. Після цього намалюйте вензель або інший візерунок описаним вище способом. Стразики по «місячної» лінії, по краю нігтя або уздовж завершать створення благородного і стильного нейл-дизайну.


Хутряний манікюр

Якщо об’єднати об’ємні малюнки з напиленням з оксамитового порошку (флока), можна отримати ефект хутряний поверхні. Такий порошок складається з подрібненої вискозной нитки. Він досить міцно тримається: можна спокійно займатися домашньою роботою.

Якщо нитки дуже дрібно подрібнені, то вийде велюрова поверхня. Намалюйте об’ємний малюнок: вензель, серце, троянду або що-небудь ще, а потім занурте ніготь з непросушених лаком в флок.Струсіть і приберіть сухим пензликом зайві частинки. Висушіть нігті, і хутряної об’ємний дизайн гель лаком готовий.

Якщо нанести шар лаку поверх флока, то виходить ось такий суперфактурний ефект.

Манікюр з фотодруком

Відмінний приклад нібито об’ємного манікюру. Крапельки води на поверхні з’явилися завдяки наклейкам з реалістичним малюнком. Так за допомогою простих засобів і мінімуму зусиль можна домогтися приголомшливого 3D-ефекту.

Ікорний манікюр, бульонкі

Цей популярний вид нейл-арту за визначенням має обсяг і фактуру. Він дуже простий для виконання. В даному випадку різнокольорові бульонкі застосовуються разом з фольгуванням на чорній поверхні, і це дає винятковий декоративний ефект.


Об’ємний манікюр Ракушка


3D дизайн нігтів – це просто! Прикладіть трохи зусиль для вироблення навички, і ви зможете створювати такі ж ліпні візерунки, як в салонах!

кращі малюнки на нігтях (фото)

На beauty-ринку з кожним роком з’являється все більше і більше новинок, в тому числі і в nail-арті.Однак одним з найбільш затребуваних видів дизайну нігтів як і раніше можна назвати манікюр з квітами. Особливо актуальний квітковий принт в сезоні весна-літо, коли кольору нігтів стають яскравішими, малюнки більш природними і природними. Технік дизайну манікюру з квітами на даний момент досить багато, про найпопулярніші розповімо в цьому огляді, який містить новинки дизайну, секрети виконання квіткового манікюру, покрокові уроки і велику колекцію фото з ідеями оформлення нігтів.

Зміст:

Техніки виконання манікюру з квітами

Манікюр з квітами можна виконати в різних техніках.Напевно найпопулярнішим можна назвати манікюр з малюнком пензлем, коли майстер озброївшись лупою, як художник починає розписувати ваші нігтики гель-лаками, аквареллю або гель-фарбами. Залежно від майстерності можуть виходити найрізноманітніші квіткові орнаменти. Початківці майстра вибирають малюнки на нігтях простіше і для надання більшої ефектності використовують додатковий декор у вигляді страз. Досвідченим фахівцям з nail-арту досить мати в арсеналі пару-трійку зручних кистей, щоб створити на коротких нігтях запаморочливі малюнки з квітами.Розглянемо різні види і сучасні техніки виконання манікюру з квітами на нігтях.

Як робити гарний об’ємний манікюр гель-лаком в домашніх умовах

Напевно, неможливо зустріти представницю прекрасної статі, яка не бажала б бачити свої руки доглянутими і красивими. А що може надати привабливості рукам? Звичайно ж, ефектний манікюр. І якщо раніше для створення такої краси потрібно було йти в салон краси, то тепер можна зробити його в звичайних домашніх умовах.

Більш того, якщо буде обраний для нанесення гель-лак, то манікюр протримається набагато довше. А завдяки різноманітності основи і різних відтінків можна легко робити самостійно навіть об’ємний манікюр, якщо виконувати його покроково і з урахуванням рекомендацій.

Яким буває об’ємний манікюр

Об’ємний манікюр може називатися в’язаним або стегнами, в залежності від того, який дизайн буде використаний і яким малюнком будуть прикрашені нігті.

В’язаний варіант найчастіше наносять в зимовий період часу, його прикрашають теплими і ненав’язливими візерунками.А стьобаний варіант нанесення використовують для будь-яких випадків, його прикрасить будь-який візерунок або малюнок, в залежності від темпераменту і характеру жінки. Наприклад, загадкова рептилія, нанесена на нігті, допоможе привернути до себе увагу і доповнить образ таємницею. А прикрасивши нігті об’ємними квітами, можна отримати такий манікюр, який підійде для всіх випадків життя.

Поради по роботі

Щоб гелеве нанесення вийшло ефектним і об’ємним, створювати дизайн на нігтях потрібно з урахуванням наступних рекомендацій:

 1. Об’ємний манікюр можна зробити не тільки за допомогою гелевою основи, проте фахівці рекомендують використовувати саме гель-лаки, так як вони довше висихають, а значить, буде досить місце для нанесення будь-якого малюнка або орнаменту.
 2. Перед тим як робити манікюр, потрібно придбати кілька якісних лаків, які підходять один до одного за кольором, але трохи відрізнятися по тону. За допомогою двох лаків набагато простіше домогтися бажаного обсягу.
 3. При першому нанесенні об’ємного манікюру не слід вибирати складні візерунки або малюнки. А ось після того, як ви отримаєте навички, можна втілити будь-які мрії в реальність.

Читайте також: Відмінність гель лаку від гелю для покриття нігтів

Як робиться об’ємний манікюр поетапно

В першу чергу необхідно підготувати всі інструменти і предмети, які можуть знадобитися в процесі і вибрати потрібний варіант малюнка для нанесення.Далі робиться наступне:

 • готується поверхню нігтів. При цьому потрібно видалити старий лак, відсунути відросло кутикули, підпиляти нігті до потрібної довжини. На нігті наносять шар знежирюючого кошти, розміщують їх для просушування в спеціальну лампу;
 • наноситься основа у вигляді гель-лаку пастельних тонів. Нігті знову сушать під ультрафіолетовими променями. Після просушування наносять другий шар основи, його також просушують під лампою;
 • використовуючи гель-лак такого ж кольору, але світліше відтінку, робиться малюнок на нігтях.Малюнок слід наносити спеціальним пензлем. Кількість лаку повинно бути таким, щоб вистачило на весь об’ємний малюнок. Фахівці рекомендують підносити нігті до лампи після нанесення кожної лінії або штриха, щоб кінцевий результат вийшов якісним і ефектним;
 • після того як перший малюнок повністю просохне під лампою, всю процедуру повторюють заново. Тобто при цьому етапі потрібно нанести аналогічний малюнок, причому точно потрапляючи на вже намальовані лінії. Далі повторюється процес просушування і наноситься тритій шар малюнка, аналогічно першому і другому.Єдиною різницею при нанесенні третього шару буде те, що просушувати шар потрібно не повністю. До цієї основи краще зможе прилипнути акриловий вид пудри або оксамитовий пісок, який посипається манікюр. Не слід жаліти присипки, адже з її допомогою манікюр стане набагато ефектніше і красивіше, а надлишок легко забирається за допомогою косметичної кисті.

На цьому етапі продедур нанесення об’ємного манікюру буде закінчений. Якщо в процес нанесення виникнуть труднощі, можна в будь-який час відвідати сайт і переглянути навчальний відеоурок, який проведуть професіонали своєї справи.

.