Ногти

Найкоротші нігті в світі: Фото найдовших нігтів у світі на руках і ногах.

Фото найдовших нігтів у світі на руках і ногах.

Багато дівчат мріють про довгих нігтях і відрощують їх досить довгий час. Але, як відомо, все добре в міру. Дуже довгі нігті, як видно на фото виглядають вкрай своєрідно. Багато, можливо, можуть вважати їх зовсім неестетичними.

Рекордсмен з Солт-Лейк-Сіті і її послідовники

Книга рекордів Гіннеса присвятила окрему статтю жінці, яка має найдовші нігті на руках в світі, ці нігті представлені на фото.Сумарна довжина десяти нігтьових пластин на її руках досягає майже 9 – ти метрів. При цьому, найдовший її ніготь довжиною 80 см розташовується на великому пальці лівої руки, а найкоротший, 71, 6 см – на мізинці правої. Виміри проводилися в 2008 році в Іспанії.

В даний час жінка з найдовшими нігтями Лі Редмон проживає в місті Солт-Лейк-Сіті в США. Вона каже, що на відрощування рекордної довжини у неї пішло без малого більше 30 років. Нігті вона не обрізала і не спилювати з 1979 року.Чи заявила, що такі нігті зовсім не заважає їй в побуті.

Але вже 10 лютого 2009 року міс Редмон позбулася свого титулу. Вона потрапила в автокатастрофу, в якій отримала ряд травм. І хоча на даний момент її здоров’ю ніщо не загрожує, наслідки аварії виявилися дуже серйозними. У ній Лі втратила свої найбільші нігті в світі, які тепер залишилися лише на фото.

Повторити світовий рекорд Лі поки нікому не вдалося, але спроби цього робляться регулярно багатьма людьми.Так 38 – ми річний індус Шрідхара Чиллал НЕ зістригали нігті на лівій руці останні 15 років. І хоча поки його пластини не визнані як найбільші в світі нігті, в майбутньому чоловік надеелся побити рекорд Лі. Однак йому довелося позбутися «краси» в 2000 – му році, так як з – за великої ваги лівої руки сталася травма нервів і чоловік оглух на одне вухо.

45 – річна Кріс Волтон, відома в Лас – Вегасі як співачка Графиня, має нігті найдовші в світі за даними на 2014 рік.Сумарна довжина її пластин більше 6 метрів, а найдовший ніготь – 91 см. Це, як і Редмон, ніготь на великому пальці лівої руки.

Китаєць Вен Жан ніколи не претендував на звання «Людина з найдовшими нігтями». Він став відрощувати їх лише для того щоб, за його власним визнанням, йому стало складно стискати руку в кулак. Завдяки цьому він став рідше битися і зміг приборкати свою буйну вдачу. Довжина найдовшого його нігтя 35 см.

Відрощування нігтів на ногах

Найдовші в світі нігті на ногах також зафіксовані у однієї з мешканок США.Луїза Холліс живе в передмісті в Каліфорнії і її дуже «видатні» нігті їй не дуже заважають. Хоча довжина кожного з них близько 16 см і, здавалося б, вони повинні служити серйозною перешкодою при ходьбі. Однак, як показують фото і картинки, найдовші нігті на ногах – не перешкода пересуванню. Луїза купує взуття на дуже високій підошві і більшого розміру, таким чином, пластини не пошкоджуються.

Завдяки м’якому клімату Каліфорнії вона може дозволити собі носити взуття з відкритим мисом майже весь рік.Однак в зимовий період навіть в цьому регіоні досить прохолодно. За часів холодів Луїза перевзуватися в свої спеціальні теплі чоботи на платформі і, що найголовніше, без миска. Таким чином нігті не піддаються травмам від взуття.

З – за свого дивного захоплення місіс Холліс навіть втратила чоловіка. Одного разу він поставив її перед вибором, кидати своє хобі або продовжувати спільну з ним сімейне життя. Луїза, звичайно, вибрала хобі і, як виявилося, не дарма. Тепер вона відома всьому світу як володарка найдовших у світі нігтів на ногах.

Антирекорди

Здавалося б, найкоротші в світі нігті визначити просто неможливо. Адже межа в цьому сенсі обмежується початком нігтьового ложа. Однак, як виявилося, і в цій області є свої рекордсмени.

Найкоротші нігті в світі, представлені на фото, мали довжину всього лише 2 мм при вимірюванні від кутикули до кінця пластини. Належали вони юній дівчині Бізлі, яка мешкає в США. Такого результату вона досягла з – за своєї звички гризти нігті.Неконтрольована тяга до обкушування нігтів перевершувала навіть біль від цього процесу на деяких стадіях. Сама Бізлі завжди порівнювала цю тягу з наркоманією.

Після того, як у віці 12 років вона встановила свій «антирекорд», нею було прийнято рішення позбутися від шкідливої ​​звички. Зробити це вона захотіла вельми несподіваним способом – почавши грати на фортепіано. Однак така завзятість принесло свої плоди і дівчина втратила звичку, а разом з нею і свій титул «Найменші нігті в світі», які тепер представлені лише на фото.Але дівчина і раніше впевнена, що для гри на фортепіано довжина нігтів в 2 мм є найбільш зручною.

Як зрозуміло зі статті, краса – досить відносне поняття. Навряд чи хоч хтось – то зможе назвати 80 сантиметрові пластини красивими. Відео, на якому представлені найдовші нігті у світі можна побачити нижче. Можливо воно допоможе Вам повірити в те, що така «краса» аж ніяк не є перешкодою виконанню повсякденних маніпуляцій руками.

Американка з найдовшими в світі нігтями потрапила в книгу рекордів Гіннесса

У рідному Х’юстоні 60-річна Аянна Вільямс – справжня пам’ятка: абсолютно незнайомі люди зупиняють її на вулиці і просять сфотографуватися з ними. Тепер про американку знає і весь світ, адже у неї – найдовші нігті на планеті. Аянна ростила їх 23 роки, за цей час кожен її ніготь виріс в середньому до 60 сантиметрів. А якщо скласти їх довжину на обох руках – виходить майже п’ять метрів! А якщо точніше – 5 метрів 76,4 сантиметра.Саме з цим показником Аянна стала світовою рекордсменкою і потрапила в «Книгу рекордів Гіннесса-2018» як володарка найдовших у світі нігтів на обох руках серед жінок.

Довжина її нігтів в сукупності – 5 метрів 76,4 сантиметра. Саме з цим показником Аянна стала світовою рекордсменкою і потрапила в «Книгу рекордів Гінесса-2018». Фото: Facebook.

Дивлячись на довгі, згинаються кігті, багато хто задається питанням: і як вона з ними живе? «Дуже добре!» – запевняє жінка.Вона примудряється не тільки готувати, водити машину, робити зачіску і макіяж, але і прекрасно управляється по дому. Більш того, недавно Аянна вирішила відрощувати нігті ще й на ногах. Правда, тепер їй доводиться ходити виключно в босоніжках, але клімат в її рідному штаті Техас, де цілий рік літо, дозволяє. Єдина складність, за словами жінки, з якою їй доводиться стикатися – їй важко втискуватися в джинси. Нігті заважають.

Аянна ростила нігті 23 роки. Фото: Facebook.

У незвичайної американки навіть з’явилися послідовниці. Аянна заснувала групу «Real Nails Qweenz», куди входять жінки, які відрощують нігті так само, як вона. Вільямс володіє власним манікюрним салоном і займається дизайном нігтів.

Аянна заснувала групу «Real Nails Qweenz», куди входять жінки, які відрощують нігті так само, як вона. Фото: Facebook.

Потрапити в Книгу Рекордів Гіннеса Аянна мріяла давно, але все не виходило. Кілька років світовим рекордсменом залишався індієць Шрідхара Чиллал – він не стриг нігті з 1952 року, і вони у нього доросли до 909 сантиметрів! Правда, нігті він відрощує тільки на одній руці – на лівій.«Слабак!» – вважає Аянна, – «Спробував би він впоратися відразу з двома!» Проте, Вільямс знайшла лазівку – вона подала заявку в Книгу рекордів як володарка найдовших нігтів серед жінок. І домоглася-таки свого!

Нещодавно Аянна вирішила відрощувати нігті ще й на ногах. Фото: Facebook.

Ну а найдовше світовий рекорд в Книзі Гіннесса утримувала Лі Реймонд, мешканка Солт-Лейк-Сіті. Її нігті довжиною в 8 метрів залишалися неперевершеним результатом до 2009 року, поки Лі не потрапила в автокатастрофу і не позбулася свого скарбу.

Поділитися відео

Американка 23 роки відрощувала нігті. Американка з найдовшими в світі нігтями потрапила в Книгу рекордів Гіннесса. Аянна Вільямс з Техасу відрощувала їх 23 роки!

загальна довжина на руках і ногах у чоловіків і жінок, рекорди довгих нігтів в книзі Гіннеса, спосіб життя

Не секрет, що хороший манікюр – показник краси жіночих рук. Однак коли мова заходить про найдовших в світі нігтях, з цим можна посперечатися.

Деякі люди своїм прагненням до їх відрощування потрапили в книгу рекордів Гіннеса.Хтось ростив для краси, хтось просто відмовлявся стригти. В результаті нігтьові пластини брали звивисту форму і відростало до небувалих розмірів, а люди примудрялися жити з такою довжиною багато років.

У кого найдовші

Відрощування «рекордних» нігтів займає дуже багато часу: за ними потрібно трепетно ​​вуха проживати. Тому в книгу Гіннеса не часто вносяться нові рекорди.

Кріс Волтон

Кріс Волтон, відома в Лас-Вегасі як популярна співачка, яка виступає під псевдонімом Графиня, почала ростити нігті 18 років тому.Її метою не було відростити таку довжину – просто перестала їх стригти. За словами жінки, з таким манікюром вона ходить не заради рекордів, а заради себе самої. Рекорд для Кріс – ще одна галочка в популярності, і не тільки як співачки.

Перешкоди на руках жінка не відчуває, рекордна довжина ніяк не впливає на її спосіб життя: Кріс користується комп’ютером, водить автомобіль, грає в гольф. Довжина нігтів не заважає Кріс Волтон перебирати клавіші на фортепіано.

Лі Редмонд

Лі Редмонд, якій в 2018 році виповнилося 77 років, проживає в США в Солт-Лейк Сіті.Внесена в книгу рекордів Гіннеса як жінка з найдовшими нігтями – сім метрів п’ятдесят три сантиметри, які вона не стригла з 1979 року.

Домашні справи Лі давалися без перешкод: вона відмінно пристосувалася готувати, писати і навіть доглядати за хворим чоловіком, намагаючись не використовувати кінчики пальців. Єдиний недолік, за визнанням самої жінки, полягав в тому, що їй було складно надіти пальто з довгими рукавами без сторонньої допомоги. В іншому вона вела життя звичайної людини, а також часто брала участь в різних шоу і благодійних акціях.

Рекордсменка без проблем водила автомобіль – довжина манікюру зовсім не заважала їй триматися за кермо і повертати його.

Природно, такі довгі нігті вимагали відставки. Чи змащувала їх гарячим оливковою олією, так як пластини дуже сохли, стаючи ламким, і вживала багато білка.

Спочатку жінці просто було цікаво займатися нігтями; потім вони почали відростати, не заважаючи в звичайному житті, і приносити непоганий дохід.І про те, щоб їх обрізати, мови вже не йшло. У 2009 році жінка потрапила в аварію на своїй машині. Вона отримала важкі травми і зламала нігті, які ростила тридцять років.

Після аварії жінка деякий час перебувала в депресії і спочатку не збиралася більше відрощувати рекордну довжину.

У інтерв’ю Huffington Post вона сказала: «Я вже не в тому віці, щоб починати все заново. Мої руки тепер такі легкі! »

Але депресія пройшла, нігті почали зростати, а шанувальники – чекати від Лі Редмонд нових рекордів.

Шрідхара Чиллал

Шрідхара Чиллал потрапив в Книгу рекордів Гіннесса в 2015 році. Останній раз стриг нігті в 1952 році у віці чотирнадцяти років, причому тільки на лівій руці. Коли їх довжину вимірювали в останній раз, вона склала дев’ять метрів і дев’ять сантиметрів.

Найкоротший ніготь у нього був на вказівному пальці – 1,64 метра. Найдовший на великому – 1,97 метра. Щоб їх випадково не поламати, чоловікові доводилося прокидатися вночі мало не щопівгодини і міняти положення руки.

Через особливості зовнішності Шрідхара довго не міг знайти роботу і одружитися. Однак це його не сильно засмучувало. Чоловік заспокоював себе тим, що йому не доводиться стояти в черзі – завжди пропустять. Крім того йому подобалося завжди бути в центрі уваги.

На встановлення рекорду індієць зважився випадково: одного разу вчитель вилаяв хлопчика за зламаний йому довгий ніготь, і порадив самому відростити, щоб зрозуміти, наскільки це важко.

Такий рекорд негативно відбився на здоров’я чоловіка: нерви на руці отримували тривалий час велике навантаження, і в результаті він оглух на одне вухо.

Після того як Шрідхара отримав підтвердження в книзі рекордів Гіннеса, у 2000-му році він відрізав свої нігті, причому замість пилочки і ножиць довелося скористатися електроінструментами, і віддав їх в музей Нью-Йорка.

До цього дня експонат і фото його господаря можна побачити на вітрині музею.

Луїз Холліс

Мешканка Каліфорнії Луїз Холліс – жінка з дуже довгими нігтями на ногах і руках.Загальна їх довжина на десяти пальцях ніг склала два метри двадцять один сантиметр (87 дюймів).

Відрощувати нігті на ногах Луїз початку для того, щоб вони красиво виглядали у відкритому взутті влітку. Потім їй дуже сподобалося це заняття і ту увагу, яку вона до себе привертала.

Через незвичайного захоплення жінка навіть розлучилася з чоловіком, який зажадав від неї позбутися такої довжини.

Доглядати за манікюром жінці допомагає вся сім’я. На пальці рук і ніг йде два з половиною бульбашки лаку.Носити доводиться тільки відкрите взуття на підборах в 3 дюйми, щоб нігті були в безпеці.

Вен Жан

Вен Жан з китайської провінції Фуцзян почав відрощувати нігті через бажання стати рекордсменом. Але це не єдине, що привело його до такого рішення. Протягом усього життя Вен Жан був баламутом, вплутується в різні бійки і «розборки». Одного разу він вирішив, що відростить нігті, які більше не дозволять йому стиснути руку в кулак.

Довжина нігтів в тридцять п’ять сантиметрів принесла чоловікові велику славу на батьківщині – в Китаї.Однак Відень доводиться миритися з деякими незручностями. Так, вкладаючись в ліжко, він звішує руки і кладе їх в картонні коробки з-під взуття, щоб випадково не пошкодити манікюр.

Мелвін Бут

Мелвін Бут потрапив в книгу рекордсменів у 2008 році: його «нігтьова» довжина становила дев’ять з половиною метрів.

Про нього самому відомо мало. Народився в 1948 році, служив в армії США. Майже тридцять років пропрацював лікарем у госпіталі Понтіак. Жив замкнуто, рідко виходив з дому, прийнявши для себе життя затворника, і рідко демонстрував своє досягнення на публіці.

Мета відрощування Мелвіном нігтів залишилася загадкою. Одного разу чоловік просто перестав користуватися ножицями для манікюру. Нікому не відомо, що послужило причиною такої дивної поведінки. За довгі роки він так і не навчився доглядати за своїми руками і невимушено займатися домашньою роботою, тому вибрав шлях заручника будинку і свого досягнення. У 2009 році Мелвін Бут помер.

Лоретта Адамс

Двадцять чотири роки свої нігті відрощувала Лоретта Адамс, яка проживає в Далласі.Найдовший з них – 89 см. Всього загальна довжина склала три метри вісімдесят одна сантиметр. Вона мала всі шанси поборотися за титул володарки рекордної довжини, проте не захотіла.

Свої нігтики жінка отстрігла, статут оберігати і доглядати, і нітрохи про це не шкодує. Тепер вони зберігаються вдома як реліквія.

Антирекорд

Якась дівчина Бізлі з Америки стала анти-рекордсменкою. Але її рекорд – в коротких нігтях.

Гризти нігтьові пластини вона почала так сильно і часто, що вкоротила їх до двох міліметрів (відстань від кутикули до кінця пластини).Можливо, у дівчини було якесь психологічне розлад (сама вона порівнювала свою пристрасть з наркоманією). Але все-таки свій рекорд вона зробила, нехай і своєрідним способом.

У віці дванадцяти років Бізлі вирішила позбутися згубної звички, причому в оригінальний спосіб: почавши грати на фортепіано. Її антирекорд залишився тільки на фотографіях.

Відео

У відео представлений Топ 5 рекордсменів по найдовшим нігтям в світі.

Найдовші в світі нігті: новий рекорд Гіннесса

Людина з Індії потрапив в Книгу рекордів Гіннесса, не роблячи при цьому, по суті, взагалі нічого.Він не їв величезну кількість хот-догів, не стрибав з даху будівлі. Все, що він зробив, – це відмовився від базової гігієни і відрощував нігті на руці неймовірно довгий час.

Новий рекорд

Шрідхара Чиллал Не будете стригти нігті протягом 62 років. В останній раз він скористався манікюрними ножицями в 1952 році. В результаті на лівій руці закручуються в хитромудрі спіралі величезні нігті, довжина яких становить близько дев’яти метрів. Такі нігті, природно, викликали масу питань: як чоловік весь цей час їв або відповідав на телефонні дзвінки? Взагалі, як це можливо? Ось три найбільш хвилюючих громадськість питання, що стосуються нігтів.

Чому вони є у людей?

Звичайно, нігті виглядають симпатично, коли вони підстрижені, роблять процес відкриття банки з газованою водою значно простіше – але це все не причини, за якими у людей ростуть нігті. А в чому ж причина? Це відбувається тому, що люди – це примати. На відміну від більшості ссавців, забезпечених кігтями, щоб мати можливість копати і дертися, люди і інші примати мають на руках такі пальці, якими було б зручно брати інструменти та інші об’єкти.Але нігті до сих пір залишаються якоюсь подобою загадки. Вчені все ніяк не можуть з’ясувати, чи є нігті звичайним еволюційним залишком від втрачених кігтів – або ж вони допомагали приматам більш ефективно використовувати пальці? Останній варіант, найімовірніше, є найбільш близьким до правди. У приматів вже були нігті навіть 55 мільйонів років тому – саме з цього періоду був знайдений найдавніший ніготь. Примати, найімовірніше, використовували нігті, щоб краще чіплятися за дерева, за якими пересувалися.

Як вони ростуть?

Дане питання відноситься до розряду таких, як «як паста видавлюється з тюбика?» – вони побутові, але вони неймовірно загадкові. Нещодавно сформовані клітини біля основи нігтя виштовхують старі клітини на поверхню, в ході чого ті витягуються і вирівнюються. Підстава нігтя знаходиться під шкірою трохи вище першого суглоба пальця. Велика частина процесу зростання нігтя проходить саме там, тому ви не можете цього бачити. Як тільки клітини виштовхуються на поверхню, вони втрачають свої ядра і тверднуть, перетворюючись в те, що ви знаєте як «ніготь».Коли ніготь тільки з’являється на поверхні, він також забезпечується особливими клітинами, які забезпечують йому велику товщину і міцність. Є також ділянку позаду кутикули, який постачає ніготь вже іншими клітинами – вони дають йому всім відомий блиск.

Наскільки вони можуть бути довгими?

Рекорд Гіннеса, встановлений Чіллалом, наочно демонструє, що ноги можуть виростати на дуже велику довжину. Найдовший ніготь Чіллала – на великому пальці, він має довжину два метри, при цьому закінчується він, сворачиваясь в котушку.Природно, через подібні нігтів чоловік отримує безліч зайвих турбот, його життя стає набагато складніше. Вночі він прокидається кожні півгодини, щоб поворушити лівою рукою з нігтями, що лежить на іншій стороні ліжка. У нього були проблеми з працевлаштуванням, тому що роботодавці говорили йому, що він недоглянутий, а також він насилу міг пробратися через місто, щоб знайти свою дружину – єдину людину, який його не боїться. Звичайно ж, більшість людей стрижуть свої нігті на регулярній основі і не допускають того, щоб вони ставали довгими, і навіть ті, хто хоче відростити собі нігті для краси, помічають, що ростуть вони дуже повільно.Крім того, навіть нігті на одній руці не ростуть з однаковою швидкістю. Доказом цьому служать ті ж нігті Чіллала. Ніготь на середньому пальці в більшості випадків є найбільш швидкозростаючим, в той час як нігті на великому пальці і мізинці – самі повільні.

Знайшли порушення? Поскаржитись на утримання

Найдовші нігті у світі

Кожна жінка хоче мати красиві нігті. Для досягнення цієї мети необхідно робити собі манікюр, стригти їх, наносити лак і підтримувати в хорошому стані.Але деякі люди йдуть іншим шляхом – просто перестають стригти свої нігті, відрощуючи їх до немислимої довжини, що не заважає їм захоплюватися власним манікюром. Нижче наводиться список справжніх рекордсменів, які відростили нігті до такої довжини, що вважаються людьми з найдовшими нігтями в світі:
1.

Лі Редмонд не тільки ростила свої нігті протягом 30 років, але і запевняла, що такий манікюр не заважає їй займатися повсякденними побутовими справами.Справжній шок наздогнав рекордсменку, коли вона потрапила в автомобільну аварію і зламала нігті. Повторно ставити рекорд Лі Редмонд відмовилася, заявивши, що у неї немає в запасі ще 30 років, щоб повторити власне досягнення.

2.

Мелвін Бут відрощував свої нігті цілих 25 років, але був менш відомий, ніж Лі Редмонд. Здебільшого це пов’язано з самотній спосіб життя, Мелвін рідко залишав свій будинок і нечасто демонстрував своє досягнення на публіці.Мелвін помер в кінці 2009 року, будучи чинним рекордсменом по довжині нігтів серед чоловіків.

3.

Кріс Волтон, співачка з Лас-Вегаса, приваблює публіку не тільки своїм голосом, а й вражають своєю довжиною нігтями. Вона завжди мріяла про популярність, і її мрія здійснилася після потрапляння до Книги рекордів Гіннесса. Для цього Уолтон знадобилося 18 років, щоб сумарна довжина нігтів досягла 6,5 метра.

4.
Шрідхара Чиллал відрощував свої нігті більше 50 років, але тільки на лівій руці і їх довжина перевищила показник в 6 метрів.Невідомо будь рекордів він міг домогтися, якби не проблеми зі здоров’ям. Така довжина нігтів викликала ряд ускладнень: пальці на лівій руці атрофувалися і перестали рухатися, ліве вухо перестало чути. За рекомендацією лікарів Чиллал зістриг свої нігті, але залишив їх собі в якості талісмана.

5.

Джаз Ісон Сінкфілд початку відрощувати свої нігті заради участі в телешоу, але продовжила це робити навіть після того, як телевізійна передача, в якій вона брала участь, була знята з ефіру.Цей процес зайняв 22 роки, і за цей час сумарна довжина нігтів Сінкфілд дійшла до позначки в майже 7 метрів. Рекордсменка не тільки відрощує нігті, але і любить їх фарбувати, використовуючи незвичайні колірні рішення, що робить її манікюр ще більш оригінальним.

6.

Луїз Холліс, що проживає на території США, також стала ще однією рекордсменкою з відрощування нігтів, але не на руках, а на ногах. Сумарна довжина її педикюру перевищила 2 метри.До її щастя клімат, в якому вона проживає, дозволяє носити відкрите взуття практично цілий рік.

7.

Іншим рекордсменом серед чоловіків є Вен Жан, що проживає на території Китаю, який так само, як і Шрідхара Чиллал відрощував нігті виключно на лівій руці, але у нього цей процес зайняв 14 років. За цей час нігті виросли до 30-35 сантиметрів кожен. За словами Ван Жана, він мав украй запальним характером і для того, щоб поменше брати участь в бійках вирішив почати відрощувати нігті, оскільки наносити удари з таким манікюром було неможливо.

8.

Лоретта Адамс з США цілком могла стати абсолютною світовою рекордсменкою, відростивши за 24 роки нігті майже в 4 метри довжиною. Цьому не судилося статися, оскільки в один день Лоретті просто набридло доглядати за своїм манікюром, і вона вирішила його позбутися.

9.

Ді Адамс теж є мешканкою США, вона відрощує свої нігті і вже стала знаменитістю в рідному Чикаго.Її манікюр дозволяє заробляти хороші гроші, але Ді Адамс планує з часом побити світові рекорди.

10.

Барбара Вінг , яка також проживає в США, не стала переможницею світових рекордів і не потрапила в Книгу рекордів Гіннесса, але її нігті є воістину унікальним шедевром. За 15 років кожен її ніготь виріс на 45 сантиметрів, а Барбара постійно доглядає за ними, проводячи корекцію і завдаючи оригінальні візерунки на свій манікюр: від різних написів до портретів знаменитостей.

Інтернет магазин рукоділля та вишивки igolochka пропонує відмінні набори і пристосування за дуже доступними цінами.

.