Ногти

Кюретка для врослого нігтя: Кюретка для врослих нігтів – купити в інтернет-магазині Імкосметік

Кюретка для педикюру для врослого нігтя

Відповідно до офіційної історії перші професійні для педикюру були створені ще два тисячоліття тому за часів Стародавнього Єгипту. Можете вірити, а можете не вірити, але прямим свідченням цього твердження є численні археологічні розкопки. Спеціальні інструменти і пристосування виготовлялися з срібла, золота і платини і використовувалися для стрижки нігтів, видалення кутикули і мозолів. Цікавим фактом може бути те, що чим яскравіше і інтенсивніше було покриття, яке використовується для нігтів, тим вище було соціальне становище людини.

Справедливості заради, необхідно відзначити, що однакове увага приділялася як нігтям на руках, так і нігтям на ногах. Це пов’язано з тим, що з цілком об’єктивних причин в давнину людям доводилося багато ходити, при цьому взуття була далека від ідеальної, що неминуче призводило до сильних пошкоджень стоп, шкіри і нігтьових пластин.

Необхідно знати: Мазь Вишневського при врослому нігті

Як в давнину, так і сьогодні, однією з найістотніших проблем з нігтями є їх вростання по внутрішньому або зовнішньому краю в навколонігтьові валики.Завдяки розвитку медицини в наші дні для боротьби з даною патологією використовуються найрізноманітніші методики і інструменти, в числі яких не останнє місце займає спеціальна кюретка для педикюру.

Кюректка призначена для виявлення глибини вростання нігтьової пластини в шкіру. У тому випадку, якщо глибина не велика, за допомогою цього інструменту здійснюється відділення нігтьової пластини від м’яких тканин. Так само допускається використання педикюру кюретки для видалення сухої шкіри.

Необхідно знати: Ціни на видалення (лікування) нігтя лазером

Типи кюректок

В даний час на косметичному ринку зустрічається два типи кюреток – односторонні і двосторонні. Як багато, напевно, вже здогадалися з назви, перші відрізняються від других тим, що спеціальна поверхня для обробки пошкодженого нігтя у них є з обох сторін рукояті. Для проведення процедури гострий край кюретки максимально щільно притискається до поверхні нігтьової пластини, після чого починається переміщення інструменту уздовж нігтя. Для отримання бажаного результату операцію необхідно провести кілька разів.

Використовувати кюретки для педикюру слід дуже обережно, справа в тому, що непрофесійний монтаж з інструментом може стати причиною серйозних травм епонхія, що в свою чергу може привести до утворення грибкової інфекції або створити сприятливі умови для розмноження хвороботворних і патогенних бактерій.Саме з цієї причини дуже важливо своєчасно і ретельно дезінфікувати кюретки, з цією метою даний інструмент виготовляється з високоміцної сталі, яка має стійкістю до корозії металів і негативному впливу хімічних речовин.

Для того, щоб ручка кюретки не ковзала в руці її виготовляють з рифленої сталі. З метою підвищення результативності та швидкості роботи з кюреткой сьогодні випускають найрізноманітніші моделі цього інструменту, які оснащуються всілякими додатковими пристосуваннями, наприклад, манікюрною пилкою.

У руках досвідченого і професійного майстра спеціальна кюретка для педикюру є відмінним способом, який дозволяє швидко позбутися від врослого нігтя. Для полегшення роботи іноді використовується лупа або збільшувальне скло, які дозволяють обережно відокремлювати ніготь від м’яких тканин.

Необхідно знати: Як проявляються хвороби шкіри на руках?

У тому випадку, якщо ви приділяєте належну увагу своїм ногам, і регулярно відвідується фахівця з педикюру, у вас є всі шанси для того, щоб запобігти утворенню багатьох неприємних хвороб і процесів.У їх числі можна назвати надмірні втрати вологи, всілякі запалення, підвищена стомлюваність ніг, мозолі і тріщини, а так само трансформація стоп. Напевно, кожна людина, яка регулярно балує свої ніжки масажем, педикюром і теплими ванночки з розслаблюючими розчинами знає, що саме завдяки цим дрібницям хода стає легше, ноги втомлюються менше, а настрій помітно поліпшується.

Висновки:

дійсно вас влаштовує життя з такою хворобою? З її побічними результатами? Чи готові ви терпіти свербіж, приховувати ноги від інших, мучитися від болю, втрачати нігті?

Адже рішення вже давно придумали, препарат, який позбавив тисячі людей від подібних страждань – спеціальний гель “НоваСтеп”

Не чекайте, поки хвороба забере все, що може.Позбавте себе і близьких від непотрібних болів, негативу і мук – ДІЗНАТИСЯ ПОДРОБИЦІ

Головна> Вросший ніготь> Кюретка для педикюру для врослого нігтя

Оцініть статтю:
Завантаження …

Педикюр при врослому нігті. Підкорений набір. Медичний апаратний педикюр

Навіть якщо педикюр, домашній або салонний, – ваша регулярна косметична процедура, все одно високий ризик появи врослого нігтя. Явище це неприємне і навіть болюча.Але шляхом застосування декількох методик від нього можливо позбутися і навіть запобігти.

Все це вийде зробити за допомогою звичайного набору. А можна скористатися сучасною послугою апаратного педикюру з медичної специфікою. Про що ж ідеться?

Вросший ніготь – серйозна проблема або незначний дефект?

оніхокріптоз – так згідно з медичною термінологією іменується врослий ніготь. Цю проблему можна легко розпізнати, навіть якщо вона з’явилася вперше.Найчастіше подібний недуга спостерігається на великому пальці. Врослий ніготь – це загинання країв нігтьової пластини і вростання їх в околоногтевую тканину. В результаті ділянку околоногтевого валика червоніє, запалюється, з’являється нагноєння і тягнуть болі, що посилюються при натисканні.

Запалення і почервоніння при вростають нігті позначаються і на естетиці ніг. Тому недуга є не тільки медичний, але і косметичний дефект.

Причини, що призводять до проблеми

Вросший ніготь, педикюр при якому не протипоказаний, виникає з ряду причин:

 1. Поява грибка нігтів на ногах.
 2. Нехтування правилами елементарної гігієни.
 3. Педикюр, при якому неправильно були зрізані краю нігтьової пластини.
 4. Постійне носіння тісного взуття.
 5. Велике навантаження на ноги, яка надається через надмірної ваги.
 6. Травмування пальців ніг.
 7. Сколіоз і інші дефекти з поставою, що впливають на тиск на стопу.
 8. Генетична схильність.

Поява захворювання

Найчастіше проблеми врослого нігтя схильні чоловіки до 35 років.Жінки, в силу того що ретельніше доглядають за своїми ніжками, страждають менше від вростання нігтьової пластини.

Всього 10-15% населення в країні стикаються з вростанням нігтя. Але як тільки ця проблема дала про себе знати, обов’язково варто звернутися до хірурга. Він призначить пройти курс педикюру медичної спрямованості.

Хоча, як кажуть багато зіткнулися з вросшим нігтем, швидкому позбавленню від недуги посприяє самостійне правильне обрізання нігтьового краю і використання деяких мазей.

Переваги медичного методу

Обробка врослого нігтя при педикюрі має масу переваг:

 1. Відсутність хворобливих відчуттів в процесі процедури.
 2. В переважній кількості випадків медичний педикюр не вимагає додаткового хірургічного втручання.
 3. До процедури немає абсолютно ніяких протипоказань.
 4. Після її проведення всі протигрибкові засоби діють інтенсивніше, оскільки апаратний педикюр врослого нігтя робить шкіру м’якше.
 5. Перевагою є і те, що процедура спрямована на захист здорових нігтів від зараження грибком і вростання країв.
 6. Крім лікувальної, підкорений апарат має ще й косметичної спрямованістю, тобто надає ногам естетику.

Протипоказання для медичного педикюру

Не дивлячись на користь медичної процедури при вростання нігтьової пластини, все ж через її впливу можуть з’являтися деякі проблеми з організмом. Тому вкрай не рекомендується від проблеми врослого нігтя позбавлятися медичним педикюром:

 1. Якщо є алергічні реакції на засоби, що застосовуються в процесі обробки.
 2. При хронічній дисфункції печінки і нирок, оскільки в результаті такого недуги відбувається порушення метаболізму в організмі.
 3. При захворюваннях крові, поганий її згортання. У процесі медичного педикюру не виключений ризик появи кровотеч.
 4. При алергічний дерматит. Вся справа в тому, що вплив на запалену шкіру може посилити розвиток дерматиту.
 5. При наявності злоякісних утворень на стопах ніг, пальцях і нігтьових пластинах.Порушення цілісності таких утворень призведе до прогресування онкологічного розвитку.
 6. При інфікуванні шкіри стоп і шкіри пальців, а також нігтьової пластини. За допомогою використовуваних інструментів великий ризик інфікування здорових органів від уже заражених ділянок тіла.
 7. Цукровий діабет 1 і 2 типу. Особливу згубний вплив може позначитися на літніх людях, які страждають на цю недугу.

Медичний педикюр при врослому нігті

Процедуру медичної спрямованості при врослому нігті необхідно проводити тільки у кваліфікованого фахівця з медичною освітою: лікаря-подолога або косметолога.

Послідовність процедури складається з декількох методик:

 1. Золота пластина. Чи можна застосувати при підвищеній чутливості шкірного валика і тонкої структурі нігтьової пластини. Виріб щільно прикріплюється до нігтя і коригує його форму. Цей інструмент виготовлений з хірургічної сталі з золотим покриттям.
 2. Пластина “Подофікс” виготовлена ​​з гнучкого пластику, вона міцно прикріплюється до поверхні нігтьової пластини за допомогою спеціального клею. Спосіб застосуємо при інтенсивному запальному процесі.
 3. Дюропластіковая пластина. Володіє пружним ефектом. При наклеюванні її на нігтьову пластину вдасться підняти її вростають край над шкірним валиком.
 4. «КОМБІпед». Актуальна при запущеній формі вростання, коли валик сильно запалюється і утворюються гнійні скупчення. «КОМБІпед» – це металева скоба, яку підводять під край вростаючого нігтя і закріплюють за допомогою пластикового наконечника. Такий метод використовується для коригування вростаючого нігтя тільки з одного боку.

Інструменти для процедури

Педикюрний набір, необхідний для “лікування” врослого нігтя, складається з декількох інструментів. Як правило, вони використовуються в салонах, але і в домашніх умовах їх теж можна задіяти.

 1. Педикюрний апарат. Є професійний, а є звичайний, для домашніх умов. Але краще віддати перевагу першому, оскільки він оснащений більшою потужністю.
 2. Педикюрний набір фрез: голдшпага з хірургічної сталі з золотим напиленням, подофікс з гнучкого пластику, металевий онокліп з покриттям з епоксиду, дюропластіковая зі скловолокном.
 3. Обладнання, велике або маленьке, для стерилізації підкорених інструментів.
 4. Антисептичний засіб для обробки стоп.
 5. Склади, призначені для розм’якшення шкіри ступень і нігтьової пластини.
 6. Ножички.
 7. Щипчики.
 8. Засоби для протезування нігтьової пластини, а саме: відновлює гель “Геволь” (застосовується найчастіше, легкий у використанні), двокомпонентний склад “Унгізан” і ін.
 9. Індивідуальний підкорений набір, що складається з одноразової пилочки для нігтів, серветки, роздільників для пальців ніг.Всі ці пристосування разового використання і після проведеної процедури утилізуються.

Сеанс корекції

Отже, педикюр-корекцію врослого нігтя варто проводити кожні місяць-два. Корекція полягає в повторному підпилюванні і обрізанні вростаючого нігтя і запобігання його повного вростання. Однак в деяких випадках може знадобитися хірургічна корекція. Остання, в свою чергу, ділиться на кілька методів:

 • обробка нігтьової пластини за допомогою радіочастотних апаратів;
 • припікання електричним струмом;
 • коригувальний метод за допомогою лазера або хімічних апаратів;
 • хірургічне вплив за допомогою звичайних інструментів, якими видаляють врослу частина нігтя, гранульовану тканину і корінь нігтьової пластини;
 • в разі якщо фрагментаціонное видалення нігтьової пластини не допомогло, лікар вдається до повного її видалення.

Правила догляду за ногами після медично-косметичної процедури

Після проведення медичного педикюру при врослому нігті необхідно дотримуватися правил подальшого догляду за ногами. Це потрібно для того, щоб недуга не повторювався.

 1. Після процедури протягом доби не варто приймати гарячу ванну. Гаряча вода і пар висушать тільки що оновлений шар нігтьової пластини.
 2. Для підтримки здоров’я ніг і запобігання подальшого вростання нігтів необхідно проробляти медичний педикюр кожні 30-60 днів.
 3. В проміжках між медичним педикюром не варто нехтувати звичайним косметичним доглядом за ногами.
 4. Уникнення носіння тісного взуття перешкодить відновленню розвитку оніхокріптоз.
 5. Необхідні також доглядають профілактичні процедури.

Педикюр будинку

Педикюр врослого нігтя в домашніх умовах проводиться не так вже й складно, хоча і вимагає акуратності й уваги. Інструменти можуть бути задіяні не професійні, головне – продезінфіковані.Навіть не буде потрібно проходити навчальні курси по педикюру.

Послідовність дій така:

 1. Спочатку необхідно підготувати всі пристосування для педикюру: ванночку для ніг, рушник, кюретку і щипчики, полірувальні камені для стоп, верстат з лезами для видалення грубої шкіри або пемзу (в залежності від ступеня занедбаності), засіб для дезінфекції інструментів, крем-пілінг або скраб для ніг, крем для ніг (зволожуючий, пом’якшувальний або живильний).
 2. Стопи необхідно розпарити, щоб і нігті, і навколишні їх шкірні валики стали м’якими і податливими обробці.
 3. Далі за допомогою кюретки обробляють врослі нігті, акуратно відсувають край шкірного валика і спилюють вросла край, надаючи йому рівну вертикальну форму.
 4. Зрізають задирки, відсувають все краю, формуючи рівну форму нігтів, обрізають кутикулу.
 5. За допомогою верстата або пемзи обробляють стопи, видаляючи ороговілі шкіру.
 6. Обробляють ступні скрабом.
 7. На закінчення змащують ноги обраним кремом.

Також можна змастити запалену ділянку шкірного валика “Левомеколь” або іншим засобом, що витягає нагноєння і знімають запалення.Обмотують палець бинтом або пластиром.

Профілактичні заходи

Регулярний курс педикюру при врослому нігті – це вже гідна профілактична процедура. Але не зайвим буде проведення ще низки заходів, які суттєво знизять ризик появи недуги. До таких належать:

 • перманентний догляд за нігтями: включає зріз краю нігтьової пластини, який не повинен бути занадто коротким, а трохи підніматися на м’якій околоногтевой тканини;
 • правильний підбір взуття: найчастіше саме носіння тісного взуття може призвести до врослого нігтя на великому пальці; а також не рекомендується регулярне носіння туфель з загостреними носами;
 • щоденна гігієна ніг, що складається з миття, скрабування, ножних ванночок і масок, використання коштів для пом’якшення шкіри і нігтьових пластин.

Використання кюретки при врослому нігті

Частиною манікюру або окремою процедурою є робота кюреткой – спеціальної металевої пилою. Вона використовується для педикюру та корекції врослого нігтя.

Кюретка випускається в двох видах:

 • одностороння;
 • двостороння.

І ті, і інші виконуються з високоміцного металу, стійкого до корозійних руйнувань. Різниця між двома видами полягає в тому, що у односторонньою тільки з одного кінця розташована поверхню для обробки врослого нігтя, у двосторонньої, зрозуміло, з двох.

Після кожного використання металевої пилки необхідна її антисептична обробка. Принцип використання інструменту такий:

 1. Рашпіль (гострий край кюретки) щільно притискають до нігтьової пластини і проводять кілька разів по всій його поверхні.
 2. Другим кінцем пилки спилюють вросла край нігтя.

Обробка врослого нігтя при педикюрі кюреткой повинна проводитися тільки досвідченим майстром, оскільки в невмілих руках цей інструмент може завдати шкоди поверхні нігтя, у зв’язку з чим можливий ризик інфікування.

Висновок

Де зробити педикюр при врослому нігті: вдома чи в салоні? Зрозуміло, варто довіритися фахівцеві з медичною освітою. Та й якщо простий косметичний педикюр є частиною вашої звичного життя, то дана недуга вам не загрожує.

Домашній педикюр для позбавлення від врослого нігтя буде кардинально відрізнятися від медичного, оскільки в процесі самостійного опрацювання використовуються, як правило, “підручні” матеріали, призначені для звичного догляду за стопами і нігтями.

Головне – намагатися уникати травмування запальної ділянки шкіри і нігтя. Це не тільки дозволить уникнути додаткових больових відчуттів, а й знизить ризик зараження шкірного покриву околоногтевого ділянки.

Лопатка педикюрная ЛВ-04 «EXPERT» Сталекс

Лопатка педикюрная EXPERT 20 TYPE 1

Робоча частина: кюретка півсфера + піку

Ключові особливості

 • кюретка “півсфера” та піку
 • для часткового видалення сухих мозолів і роботи з вросшим нігтем
 • півсфера округлена і не травмує нігтьову пластину і шкіру
 • вигнута форма піки дозволяє легко очистити нігті від забруднень
 • рекомендовано для виконання педикюру
 • рифлена ручка покращує фіксацію інструменту в руках
 • додаткова стійкість інструменту до корозії, яка забезпечується поліруванням пастою ГОІ
 • нержавіюча сталь 20Х13

Перший професійний інструмент для педикюру з’явився ще в Стародавньому Єгипті.Необхідність догляду за стопами і нігтями на ногах була пов’язана з тривалою ходьбою в незручному взутті, що призводило до виникнення тріщин і мозолів. Інструмент виготовляли з дорогоцінних металів, тому він був доступний лише для знаті і багатіїв.

Згодом інструмент для манікюру і педикюру став доступним, а сама процедура частіше робиться з естетичних міркувань, ніж з медичної необхідності. Крім кусачок, ножиць і терок для повноцінного педикюру необхідна лопатка.

Види підкорених лопаток і їх призначення

Шкіра і нігті на ногах часто грубіше, ніж на руках, тому педикюрная лопатка трохи відрізняється від манікюрною. Крім стандартного пушера, піки або топірця, лопатка для педикюру має такі робочі частини:

 • Кюретка. Використовується для видалення омертвілої шкіри під нігтьової пластиною і в бічних нігтьових пазухах. Може мати наконечник у формі ложечки. Вигнута форма робочої частини дозволяє частково видаляти грубі мозолі і працювати з вросшими нігтями
 • Лопата.Призначена для очищення нігтьової пластини і видалення ороговілих тканин
 • Пилка. Спеціальна насадка для запила врослого нігтя. Буває прямий і зігнутої форми з різними типами жорсткості (чим рідше розташовані зубці, тим жорсткіше пилка)

Використання кюретки в роботі з вросшим нігтем

Вростання нігтя в околоногтевой валик – досить поширена проблема, яка приносить біль і дискомфорт. В руках досвідченого професіонала педикюрная кюретка є відмінним способом її вирішення.Процес видалення врослого нігтя здійснюється наступним чином:

 1. Дезінфекція інструменту і нігтьової пластини. Професійна кюретка повинна бути з нержавіючої сталі, що дозволяє неодноразово піддавати її процедурі дезінфекції.
 2. Шліфування шкіри біля нігтя спеціальною пилкою. Після цього її можна акуратно видалити за допомогою кусачок або ножиць.
 3. Видалення бруду і відсунення розрослася шкіри біля нігтя за допомогою кюретки. Для цього заводимо її кінчик під врослий ніготь.
 4. Підпилювання внутрішньої частини вільного краю нігтьової пластини спеціальною пилкою на лопатці.
 5. Видалення вільного краю шкіри кусачками для врослого нігтя.
 6. Обробка околоногтевого валика антисептиком.
Лопатка педикюрная для врослого нігтя ЛВ-01 «EXPERT» Сталекс

Лопатка педикюрная EXPERT 60 TYPE 1

Робоча частина : пилка під нахилом + лопать

Ключові особливості

 • пилка широка і лопать
 • лопать для очищення нігтьової пластини і видалення ороговілих тканин
 • пилка під нахилом для запила врослого нігтя
 • рекомендовано для виконання педикюру
 • рифлена ручка покращує фіксацію інструменту в руках
 • додаткова стійкість інструменту до корозії, яка забезпечується поліруванням пастою ГОІ
 • нержавіюча сталь 20Х13

Перший професійний інструмент для педикюру з’явився ще в Стародавньому Єгипті.Необхідність догляду за стопами і нігтями на ногах була пов’язана з тривалою ходьбою в незручному взутті, що призводило до виникнення тріщин і мозолів. Інструмент виготовляли з дорогоцінних металів, тому він був доступний лише для знаті і багатіїв.

Згодом інструмент для манікюру і педикюру став доступним, а сама процедура частіше робиться з естетичних міркувань, ніж з медичної необхідності. Крім кусачок, ножиць і терок для повноцінного педикюру необхідна лопатка.

Види підкорених лопаток і їх призначення

Шкіра і нігті на ногах часто грубіше, ніж на руках, тому педикюрная лопатка трохи відрізняється від манікюрною.Крім стандартного пушера, піки або топірця, лопатка для педикюру має такі робочі частини:

 • Кюретка. Використовується для видалення омертвілої шкіри під нігтьової пластиною і в бічних нігтьових пазухах. Може мати наконечник у формі ложечки. Вигнута форма робочої частини дозволяє частково видаляти грубі мозолі і працювати з вросшими нігтями
 • Лопата. Призначена для очищення нігтьової пластини і видалення ороговілих тканин
 • Пилка. Спеціальна насадка для запила врослого нігтя.Буває прямий і зігнутої форми з різними типами жорсткості (чим рідше розташовані зубці, тим жорсткіше пилка)

Використання кюретки в роботі з вросшим нігтем

Вростання нігтя в околоногтевой валик – досить поширена проблема, яка приносить біль і дискомфорт. В руках досвідченого професіонала педикюрная кюретка є відмінним способом її вирішення. Процес видалення врослого нігтя здійснюється наступним чином:

 1. Дезінфекція інструменту і нігтьової пластини.Професійна кюретка повинна бути з нержавіючої сталі, що дозволяє неодноразово піддавати її процедурі дезінфекції.
 2. Шліфування шкіри біля нігтя спеціальною пилкою. Після цього її можна акуратно видалити за допомогою кусачок або ножиць.
 3. Видалення бруду і відсунення розрослася шкіри біля нігтя за допомогою кюретки. Для цього заводимо її кінчик під врослий ніготь.
 4. Підпилювання внутрішньої частини вільного краю нігтьової пластини спеціальною пилкою на лопатці.
 5. Видалення вільного краю шкіри кусачками для врослого нігтя.
 6. Обробка околоногтевого валика антисептиком.

.