Ногти

Як зробити з паперу нігті: Як зробити кігті з паперу. Покрокові інструкції +300 фото

Як зробити кігті з паперу. Покрокові інструкції +300 фото

кігті з паперу своїми руками

У цій статті представлені різні варіанти, як зробити кігті з паперу своїми руками . Падалка виглядають досить круто, а якщо ще пофарбувати світиться фарбою, то в темній кімнаті і моторошно. У будь-якому випадку, паперові кігті – це дешевий і простий проект, який ідеально підходить для дитячої тематичної вечірки або просто для розваги.

Падалка кігті з паперу в основному виконані в техніці орігамі, хоча є й інші варіанти, такі як кігті росомахи з паперу . Тут ви дізнаєтеся, як зробити:

 1. Орігамі кігті з паперу
 2. Кігті з паперу А4
 3. Кігті росомахи з паперу
 4. Кігті дракона з паперу
 5. Котячі кігті з паперу

А також схеми кігтів орігамі , покрокові фото, посилання на інструкції і навіть як зробити ручний маніпулятор з картону з висувними кігтями з паперу.

Кігті орігамі з паперу

Це дивовижний і веселий проект, ви можете зробити кігті орігамі з паперу по одному на кожен палець, як у монстра або супергероя. Вони також можуть бути частиною костюма для вечірки, який також можна зробити своїми руками. Для вироби вам знадобиться всього лише один аркуш паперу (краще, звичайно кольоровий). Як зробити, показано на покрокових фото. Примітка. Якщо останній складений язичок не залишився в кишені (можливо, через вільного складання), можна закріпити складку шматком скотчу.

Джерело фото: www.instructables.com/id/Origami-Claws/

Як зробити паперові кігті

Насправді зробити кігті з паперу дуже просто. Коротка інструкція. Складіть вниз у правий кут, поки край не співпаде з лівою стороною паперу. Загніть верхній лівий кут, щоб сформувати трикутник. Складіть нижні кути, поки краю не зійдуться. Потім нижню частину вгору над верхньою областю трикутника. Поверніть папір догори дном. Візьміть праву частину і складіть, поки правий край НЕ вирівняється в середині трикутної частини.Складіть тільки що складений розділ. Потім ще раз. З протилежного боку, засуньте вільний листок паперу в кишеню. Заправте і зігніть. Вставте палець в простір в клапані. Зробіть ще 4 кігтя з паперу, надіньте і розважайтеся.

Джерело фото: snapguide.com/guides/make-paper-claws/

Як зробити кігті з паперу на пальці

Ось ще схожий спосіб, як зробити кігті з паперу своїми руками .

Всі дуже просто, але будьте обережні, навіть паперові кігті можуть бути дуже гострими, тому вже точно не варто ними тикати в обличчя собі або іншої людини.

Джерело фото: www.instructables.com/id/Paper-Claws-2/

Орігамі кігті на пальці: три способи

Тут показано три способи, як зробити кігті орігамі з паперу . Перший, зі звичайного паперу. Ви можете використовувати будь-який тип паперу, який є у вас вдома. Якщо хочете міцні кігті, тоді використовуйте щільний папір. Швидше за все вийде не дуже красиво, але чи вистачить надовго. Другий варіант, з використанням паперу орігамі. Стандартний лист 22 х 28 см, потрібно буде частина відрізати, щоб вийшов рівний квадрат.І третій варіант зі звичайного паперу, але використанням альтернативної техніки.

Як використовуючи ці три способи, зробити паперові кігті, читайте в інструкції на сайті, а може, буде досить покрокових фото.

Джерело фото: www.twoeggz.com/int/5326666.html

Кіготь з паперу схема

У паперових кігтів є багато застосувань: лякати людей (бояться чомусь не всі) і просто дивитися і насолоджуватися своїми крутими кігтями з паперу .Є різні варіанти цієї саморобки – прості і складні, довгі і короткі, складні, кігті росомахи і котячі пазурі. За цією схемою ви зможете зробити звичайний кіготь орігамі з паперу , а інші традиційні варіанти в основному складаються за таким же принципом, окрім специфічних виробів, таких як шаблевидні кігті росомахи.

Джерело фото: www.instructables.com/id/freaking-awesome-paper-claw/

Подивіться ще кілька схем, як скласти кігті з паперу

Як зробити кігті з паперу А4

Ви вже бачили різні приклади, а тут показано, як зробити кігті з паперу в одному колажі.

Джерело фото: krokotak.com/2016/10/origami-claws/

Як зробити кігті росомахи з паперу

У цьому керівництві показано, як зробити кігті Росомахи з паперу своїми руками. Для цього проекту вам знадобиться 7 аркушів паперу формату А4, 6 зубочисток, супер клей і якщо захочете пофарбувати, то срібна фарба. На покрокових фото показано, як зробити один кіготь, інші п’ять складіть за цим зразком. Ідея напевно зрозуміло.Складаємо лист в вузьку смужку, кінці заклеює і робимо держак з зубочисток, на яких триматимуться інші кігті росомахи. Детальніше можна прочитати в інструкції на сайті.

Джерело фото: www.instructables.com/id/Wolverine-Claws-Out-of-Paper/

Кігті Росомахи з картону

Якщо вам сподобалася ідея, але хочете щось солідніше, то ось приклад, як зробити кігті росомахи з картону.

Ці небезпечні кігті шаблі зроблені зі звичайної картонної коробки, так що матеріал можна довго не шукати.Хочете дізнатися подробиці, посилання на сайт під галереєю.

Джерело фото: www.cassricorn.co.za/2019/08/12/how-to-make-wolverine-claws/

Кігті росомахи з паперу фото

Кігті дракона з паперу

Немає кращого способу оцінити містичні істоти, ніж стати схожим на них! Зробіть на одну руку ось такі кігті дракона з паперу для гри або домашньої вечірки і нехай гості тремтять від страху. Для вироби вам потрібно приготувати по одному аркушу паперу для кожного пальця.Майте на увазі, що чим тонше папір, тим легше буде скласти! Візьміть верхній правий кут і складіть його так, щоб верхній край збігався з лівою стороною вашого листа паперу. Послідовність, як зробити кіготь з паперу , показана нижче на фото.

Якщо коротко, це повинно виглядати так.

Візьміть правий верхній кут і складіть вниз. Потім лівий верхній кут і складіть вправо, щоб сформувати трикутник. Після цього складіть лівий нижній кут, щоб зустріти в нижній частині трикутника, потім те ж саме з правим нижнім кутом.Складіть все нижче трикутника, щоб кінці лежали на вершині трикутника.

Поверніть на 180 °, щоб короткий кінець трикутника тепер вказував вниз. Візьміть праву сторону трикутника і складіть вгору, щоб він вирівнявся з невидимою лінією по середині трикутника. Складіть цю нову форму один раз вліво …

Переверніть, і попереду буде вільний наконечник. Заправте в маленький кишеню за ним і зігніть, щоб закрити.

На короткому кінці кігтя має бути невеликий отвір.Вставте палець, і ваш перший кіготь готовий! Продовжуйте цей процес для кожного пальця, поки не зробите повний набір паперових пазурів дракона. Звичайно, це скорочена інструкція, еслші вам щось не зрозуміло з фотографій, повну версію інструкції, як зробити кігті з паперу своїми руками можете прочитати на сайті. Вдало повеселитися, тільки будьте обережні.

Джерело фото: www.sweetyhigh.com/read/origami-dragon-claw-diy

Котячі кігті з паперу

Тут показано, як зробити котячі пазурі з паперу в техніці орігамі.Якщо ще мало знайомі з цим мистецтвом, використовуйте клей і ножиці.

Котячі паперові нігті маленькі, тому складати їх трохи важче. Ось перший етап, на фото показано, які потрібно зробити згини.

У другій частині потрібно акуратно загнути заготовку, щоб вийшов кишеньку, вставляєте в нього вільний кут і вийде кільце.

Зробити це не складно, але якщо ви новачок в орігамі, прочитайте інструкцію на сайті.

Джерело фото: megamaster.info / kak-sdelat-kogti-iz-bumagi / # i-3

Котячі кігті фото

Подивіться ще кілька прикладів, котячі пазурі з паперу зазвичай роблять короткими і надягають на кісточки пальців.

Як зробити довгі кігті з паперу

Ви, ймовірно, вже знаєте, як робити звичайні кігті з паперу своїми руками . Тут представлений всього лише варіант, спосіб, як зробити паперові кігті довше! В першу чергу вам знадобиться стопка паперу, будь-якого кольору, який виберете.Також приготуйте скотч, гострі ножиці і запасіться терпінням – це займе якийсь час. Як зробити подовжений кіготь , показано на покрокових фото, але краще прочитати інструкцію, щоб дізнатися всі нюанси, вона не велика, але докладна. Тут показаний тільки один розмір, інші розміри зробити досить легко, просто прямуєте тим же принципом, що і в показаному прикладі.

Джерело фото: www.instructables.com/id/Paper-Claws-Redux-Variations/

Великий кіготь з паперу

Тут показано, як зробити великий паперовий кіготь без скотчу .Так що все, що вам потрібно, це папір і ваші руки. Просто візьміть аркуш паперу, зігніть верхній правий кут в сторону, сформувавши трикутник. Потім складіть верхній лівий кут і загніть в протилежну сторону, тільки вниз. Потім складіть папір, щоб вийшов квадрат. Складіть верхній край в протилежну сторону, а верхній лівий кут посередині. Потім ще раз вправо, а іншу сторону паперу на ліву сторону. І, нарешті, все, що вам потрібно зробити, це поставити верхню точку і скласти її всередині трикутника.І ось величезний паперовий кіготь, як руки у Едварда Ножиці готовий.

Джерело фото: www.instructables.com/id/Paper-Claw-21/

Як зробити кігті орігамі на пальці

Колись думав про те, щоб зробити кігті з паперу ? Якщо у вас є дитина, який любить Росомаху, кішок або монстрів, тоді ця саморобка для вас. Вище ви бачили кілька різних прикладів, але це, можна сказати, спрощений варіант. Так що просто візьміть два аркуші звичайного паперу і зробіть кігті орігамі.По-перше, розріжте папір на 8 рівних прямокутників. Це маленькі кігті, тому багато матеріалу не знадобиться. Не знаю, чи знадобиться вам інструкція, на покрокових фото все показано дуже чітко.

Джерело фото: www.pinkstripeysocks.com/2018/07/how-to-fold-origami-paper-claws.html

Орігамі паперові кігті

Просто надіньте ці кігті орігамі на пальці і спостерігайте, як все зі страхом розбігаються в різні боки! Вам знадобиться аркуш квадратної паперу для кожного пальця, а зробити паперові кігті дуже легко.Складіть верхню половину вниз, щоб вийшов перевернутий трикутник. Потім загніть ліву половину вправо, вийде маленький трикутник. Складіть маленький трикутник, вирівнюючи краю праворуч, потім розгорніть. Відкрийте отвір в більшому трикутнику, щоб сформувати кишеню і заправте туди маленький трикутник. Вставте палець в кишеню і все. Просто, правда?

Джерело фото: www.origamiway.com/origami-claws.shtml

Як зробити кігті з паперу поетапно

Подивіться, як зробити кігті з паперу за допомогою цього простого покрокового керівництва.Це легке орігамі, забавний проект, який дітям ніколи не набридне.

Просто візьміть аркуш паперу і робіть, як показано в майстер класі на покрокових фото.

Джерело фото: mommysmemorandum.com/how-to-make-wolverine-claws-diy/

Кігті з паперу – друковане орігамі

Діти різного віку люблять робити кігті орігамі . Олівці або фломастери можна використовувати, щоб пофарбувати паперові кігті, але результати виходять нерівномірними.Набагато кращим варіантом є друк . Як зробити кігті орігамі, використовуючи друковану папір, можна прочитати в статті на сайті, посилання знайдете під галереєю. Виходить дуже красиво. Повнорозмірні зображення чотирьох шаблонів і як скласти з них кігті орігамі, ви можете подивитися на покрокових фото в галереї. Також на сайті є відео, яке містить додаткову інформацію і може допомогти краще пояснити процес виготовлення виробу.

7 легких схем, покрокові фото і відео

Дітей або гостей тематичної вечірки обов’язково приведуть в захват паперові кігті.Думаєш, що їх занадто складно робити? Нічого подібного! І ми вже готові продемонструвати на практиці 7 простих схем, як зробити кігті з паперу в домашніх умовах.

1. Кігті з смужки паперу

Прямокутну смугу паперу з співвідношенням сторін мінімум 1: 3 – 1: 4 зігни в рівний п’ятикутник. Склади його навпіл і розмітити діагональ від нижнього кута до вершини. Заклади до неї сторону, яка сильніше виступає, і знову зверни деталь навпіл. Маленький край просмикни у великій кишеньку, щоб сформувати кіготь.Готово!

2. Кігті дракона

Щоб зробити невеликі, але потужні кігті на кінчики пальців, розріж аркуш паперу на вісім частин. Для всього кігтя знадобиться одна така заготовка. Краще бери листи щільніше, тому що інакше вони будуть дуже тонкі і мнуться.

До середини маленького прямокутника загорни обидва кута з протилежних сторін по діагоналі. Розверни деталь і зігніть її посередині, щоб вийшла своєрідна буква «М». Ще раз склади заготовку навпіл і встав один кут в інший, щоб сформувати і закріпити кіготь.

3. Гострі кігті на весь палець

Розверни до себе кутом паперовий квадрат і розмітити вертикальну діагональ. Загорни до неї обидві бічні частини від верхньої вершини і ще раз склади заготовку навпіл згином вліво. Приблизно посередині загорни нижню частину вправо і переклади майбутній кіготь на іншу сторону.

відігніть в бік високий трикутник по краю, а залишився виступаючий куточок використовуй для формування кишеньки, щоб закріпити кіготь. Акуратно одягни їх на фаланги так, щоб виступаюча частина прикривала палець.

4. Кігті з паперу А4

Розділи на квадрат і витягнутий прямокутник звичайний аркуш паперу формату А4. Необов’язково креслити смуги олівцем – можеш просто відзначити собі візуально. Подвірне кут квадрата по діагоналі до цієї лінії і склади ще раз в трикутник. Загорни до тієї ж лінії верхній і нижній куточки, щоб справа вийшла трапеція.

Склади заготовку навпіл двічі, розверни останній згин та заклади до нього вістрям нижню частину. Повтори те ж саме зі зворотного боку, щоб у тебе вийшов конус-стаканчик.Один або обидва виступають краю загорни всередину, щоб паперовий кіготь краще тримав форму і міцно сидів на пальці.

5. Пазурі з паперу для початківців

Рівний паперовий квадрат розверни до себе кутом і розмітити вертикальну діагональ. Загнив до неї праву сторону, а верхню вершину спусти назад по тій же лінії. Заклади бічний трикутник по центральному згину вліво і встав вільний край в імпровізований кишеньку.

6. Кігті Росомахи з паперу

Тобі знадобиться шість аркушів паперу А4, кожен з яких потрібно розмітити на шість частин уздовж довгої сторони.Подвірне краю зверху і знизу двічі, щоб вони зійшлися у центру. З одного боку смужки загорни куточки, а потім ще раз, але побільше.

Скрепі прозорим скотчем або клеєм гостру частину і основу довгих кігтів. Можеш прикріпити по три штуки до короткої трубці з паперу, яку будеш стискати в руці. Під час ігор з кігтями Росомахи – стеж за безпекою, тому що вони досить довгі і гострі!

7. Маленькі кігті на фаланги пальців

Візьми паперовий квадрат, склади його по діагоналі і зроби загин посеред отриманого трикутника.Відігніть верхні кути і розклади назад, щоб кіготь було легше формувати по пальцю. Під кінець склади низ трикутника до лінії згину і зверни фігуру в кільце, вставляючи виступаючі кути один в інший.

Відео: Великі кігті з паперу А4 – покроково

Як зробити кігті (кіготь) з паперу? – Вироби з паперу

В нашій статті ми розглянемо кілька схем по виготовленню кігтів з паперу. Якщо ви хочете сказати, що робити кігті з паперу, це безглузда витрата часу.Я з вами посприяє. Як часто ви ламали голову в спробах придумати оригінальний костюм на halloween, костюмований корпоратив, або дитяче свято. І не завжди хочеться бути зайчиком, принцесою, мушкетером або піратом. А кігті стануть незамінною основою, страхітливого образу і крім того такі кігті можна зробити власними руками, а якщо приділити трохи більше часу і прикрасити їх, або зробити з якоїсь оригінальної, різнокольорового паперу. Ви станете зіркою вечора.

Так само
Зараз дуже популярні креативні фотосесії.І такі кігті будуть тільки
доповнювати ваш образ, на них не потрібно багато витрачатися, пару аркушів паперу
півгодини вашого часу і готово.

Так само подібні вироби з паперу, з головою захоплять дітей, особливо хлопчиків. Адже зробити їх не складно, достатньо просто ознайомиться зі схемами, або подивитися відео, і у вас готові кігті. З ними буде цікаво грати, і пробувати чи зможете ви захопити маленькі предмети такими кігтями, це дуже весело і захоплююче. Це відмінна гра, наприклад для дитячого свята, діти зможуть спочатку кожен для себе зробити 10 кігтів, а потім ведучий визначить, у кого вийшли найкращі.І далі можна грати в динозаврів і в усі що завгодно, наскільки вистачить фантазії, у аніматорів свята. Діти напевно запам’ятають цей день і ще довго будуть згадувати про хороше проведення часу.

Взагалі
вироби з паперу, це дуже корисне заняття, для дітей і дорослих. А якщо ви
робите щось разом, навіть кігті з паперу, це дуже зближує, за таким
заняттям час летить непомітно.

Що ж переступимо до виготовлення пазурів з паперу!)

Кігті з паперу А4

Якщо ви хочете зробити кігті на всі 10 пальців вам знадобиться, 10 аркушів паперу А4.Переступимо до роботи.

Як зробити нігті з паперу (фото)

Доглянуті і здорові руки з гарним манікюром здатні підвищити самооцінку кожної дівчини, роблять її більш красивою і елегантною. Проте, постійна турбота про власних нігтях, про їх акуратному відрощування, безсумнівно, є трудомістким процесом. Тому, штучні нігті є подар кому для тих, хто мріє надати ідеальний вид своїх рук .Красивіші і довше тримаються на руках, ніж натуральні, штучні нігті в основному є модним аксесуаром, який додає стилю і елегантності загальному образу кожної дівчини.

Типи штучних нігтів

Штучні нігті бувають декількох типів – це нарощені акрилові або гелеві, а також пластмасові накладні «кігтики». Однак, багатьом з юних дівчат всі ці види нігтів недоступні в зв’язку з високою ціною на процедуру, а деяким навіть просто не вистачає часу ходити по салонах. Що ж робити, якщо хочеться мати красиві, доглянуті руки, а з якихось причин відвідати майстра не представляється можливим? Вихід є завжди, не варто впадати у відчай. Отже, сьогодні ми вам розповімо про те, як за допомогою простих дій можна в домашніх умовах зробити штучні нігті з паперу. Да-да, саме з паперу, це не помилка. Повірте, у такого виду нейл-арту знайдуться свої юні шанувальниці, для яких процедура створення нігтів з паперу стане захоплюючим заняттям.

Інструменти для створення нігтів

Отже, нам необхідно підготувати всі інструменти, за допомогою яких ми будемо робити штучні нігті . Нам знадобитися:

 • папір;
 • олівець;
 • кусачки для манікюру;
 • паличка для зрушування кутикули;
 • звичайні ножиці для нарізки паперу;
 • прозорий лак для нігтів.

Покрокова інструкція для створення нігтів з паперу

Готуємо нігті.

Перш, ніж зробити штучні нігті, потрібно підготувати власні. Для цього за допомогою кусачок зрізаємо нігтьову пластину під корінь і підпилюємо, потім очищаємо її і кутикули від жиру і бруду про допомоги кошти для зняття лаку. Далі потрібно за допомогою палички для зрушування кутикули надати правильну форму вашому нігтя, для цього паличкою акуратно зрушуємо вгору кутикулу, яка наростає на нігтьову пластину.

Вимірюємо власні нігті і переносимо розміри на папір.

Кожен ніготь вимірюємо і прорисовуємо його на папері. Щоб не помилитися в розмірах, на папері найкраще малювати заготовки трохи більше, ніж ваші натуральні нігтьові пластини, тоді у вас буде можливість підкоригувати їх при накладанні. Ця частина процедури найважливіша, тому що якщо ви виріжете заготовки меншого розміру, вони будуть виглядати неакуратно і некрасиво, тому пам’ятайте про те, що краще сім разів відміряти і один раз відрізати, а не навпаки. На замітку: для того щоб зробити красиві штучні нігті, слід використовувати хорошу якісний папір.

Вирізаємо штучні нігті.

Беремо маленькі гострі ножиці і акуратно по малюнку вирізаємо наші заготовки.

Покриваємо власні нігті лаком.

Після того, як ви вирізали все заготовки, слід приступати до покриття власних нігтів базовим шаром прозорого лаку. Якщо у вас немає такого лаку, то замість нього можна використовувати клей, який застосовується для приклеювання пластмасових кігтиків.На замітку: надлишки лаку (або клею) можна видалити за допомогою ватного тампона, змоченого в рідині для зняття лаку.

Накладаємо штучні нігті.

Відразу ж після нанесення лаку беремо паперові заготовки і приклеюємо їх кожну до потрібної нігтьової пластини. Чекати висихання лаку не потрібно, ви повинні приклеїти все до того, як лак почне підсихати і втратить свою здатність, що клеїть. Щоб нігті краще трималися, їх слід притиснути до нігтьової пластини на 10-15 секунд.

Ось і все, як бачите, зробити штучні нігті в домашніх умовах дуже просто. Підключайте фантазію, творіть і насолоджуйтеся отриманими результатами!

Якщо Вам сподобалася наша стаття і Вам є що додати, поділіться своїми думками. Нам дуже важливо знати Вашу думку!

Як зробити з паперу нігті для дівчаток

Як зробити нігті з паперу

Жіночий журнал – Краса – Догляд за нігтями – Як зробити нігті з паперу

 • Технологія виготовлення
 • Як прикрасити картонаж

Паперові нігті частіше роблять дівчинки

На тему, як зробити нігті з паперу, в Мережі існує маса відеороликів.Щоб не витрачати ваш час даремно на тривалі перегляди і пошуки, ми вирішили зібрати всі поради воєдино. Зрозуміло, мова йде не про нігті для дівчаток.

Розмова піде про те, як навчитися створювати орігамі з паперу для Хеллоуїна, де будуть доречні образи з кігтями, як у легендарного Фреді Крюгера або Росомахи! Звичайно ж, зробити їх можна своїми руками.

Технологія виготовлення

Виготовляти нігті потрібно за технологією

Отже, виготовлення наших нігтів з паперу слід почати робити з мінімальних приготувань того, що нам знадобиться для вироби:

 • Кілька альбомних листів картонного паперу, адже гарні нігті (читай: кігті) повинні бути на кожному пальчику!
 • Олівець.
 • Лінійка.

Звичайно, для нашого вироби можна використовувати і листи із зошита, але в цьому випадку наші кігті, зроблені своїми руками, не будуть такими страшними на вигляд, і ними нікого не налякаєш, а ефект адже потрібен зворотний.

На столі розкладаємо наші майбутні нігті з паперу – поки що аркуші формату А4. До собі слід присунути ближче ту сторону листа, що коротше. Далі згинаємо лівий край паперу до правого боку. Зверху утворюється тоненька смужка, виходить квадрат, у якого не обрізаємо верхній край.Потім ті ж маніпуляції потрібно проробити з іншою стороною. Тонку смугу, яку до цього не обрізали, потрібно акуратно зігнути. Лівий і правий краї спрямувати до центру. В результаті у нас повинен вийти 5-кутник.

Далі згинаємо цю конструкцію навпіл. У нас утворюється трикутник, спрямований до нас вістрям. Після цього нам знадобиться олівець. Для подальшого формування дизайну пазурів потрібно намалювати смужку, яка буде проходити рівно посередині, і зробити відповідний згин.

Лівий край ведемо до правого і згинаємо, робимо як би легку вм’ятину. Це потрібно лише для того, щоб надати обрис. Після цього конструкцію розправляємо. До центру фігури прикладаємо лівий куточок, після цього ще раз складаємо цей же кут. Ті ж маніпуляції потрібно зробити з правим кутом.

Як прикрасити картонаж

Нігті можуть бути з малюнками

Дуже скоро ми будемо тримати готові нігті з паперу в руках!

Звичайно, ні слайдер, ні лак для їх прикраси не підійдуть, але від цього вони не стануть гірше.

Хоча для різноманітності і більшої переконливості, закінчивши робити коготок, можна намалювати на ньому краплі крові або будь-який інший малюнок по темі, тоді це будуть справжні нігті Фредді Крюгера.

Кіготь майже готовий. Від нас вимагається лише пригладити все лінії і загнути один край в утворену ямку. До речі, якщо ви не прихильниця орігамі, можете просто знайти в Мережі трафарети таких ногтей (таких теж є) і перевести їх на папір, потім вирізати і склеїти. Кігті на Хелловін готові!

(рейтинг поки відсутня, оцініть першим) Loading.

vselady. ru

Як зробити нігті з паперу

Відмінною ідеєю для доповнення образу Фредді Крюгера чи іншого монстра для Хеллоуїна будуть довгі паперові нігті. Вони зроблені з простого паперу, тому особливих витрат від вас не зажадають. Такими нігтями можна налякати дівчину, що сиділа перед вами в класі або розіграти друзів на вечірці. Для виготовлення нігтів також підійде набір паперу для орігамі. Після завершення всіх етапів роботи, можна покрити їх темною фарбою, щоб створити страхітливий образ привиди.Для кожного пальця робиться окремий ніготь. Він може бути тупим або загостреним, м’яким або негнучким на ваш розсуд.

Покладіть папір вертикально на стіл або будь-яку рівну поверхню. Можна використовувати будь-який тип паперу, яка є вдома. Негнучкі нігті робіть з більш щільного паперу.

Починаємо формувати трикутник. Опустіть верхній правий кут вниз. Зіставте його край з бічною частиною паперу.

Під трикутником з двох сторін загинаємо два маленьких трикутника.

Верхню частину великого трикутника з’єднайте з правої нижньої частиною (складіть трикутник по центру).

Складіть в нижній частині два бічних трикутника з великим (як зазначено на малюнку).

Тепер у вас вийшов один великий трикутник.

Складіть модель навпіл. Уявіть вертикальну лінію, що розділяє фігуру навпіл (від точки до підстави, прямо посередині). Ви створюєте правильний трикутник. Можете в перший раз намалювати лінію олівцем.Переконайтеся, що вона опускається під прямим кутом до основи трикутника. Це складка матиме важливе значення для подальших етапів.

Зігніть ліву сторону в складку до центру підстави. Переконайтеся, що ви робите кожен згин дуже щільно і під потрібним кутом. Якщо складки починають нахилятися вгору, замість того, щоб залишатися рівними, ніготь не буде настільки міцним.

Лівий край загорніть ще раз і накрийте його зверху правою стороною. Ви вже бачите, що ваш ніготь майже готовий.Будьте обережні, вирівнюйте добре згини ваших уявних ліній.

Заправте нижній клапан в середину фігури. Тримайте її так, щоб палець легко вставлявся в одну із стулок.

При першій примірці може здатися, що отвір вийшло занадто щільне, таким чином ніготь зафіксується на вашому пальці і не спаде на своєму шляху.

Нігті з паперу: способи орігамі для виготовлення паперових кігтиків

Відійшовши від теми манікюру, поговоримо про нігті з точки зору театру.Для різних шоу або постановок іноді потрібно імітація довгих нігтів нестандартної форми. І для їх виготовлення нерідко використовується звичайний папір. Звичайно, в професійних фільмах або спектаклях є спеціалізований реквізит, але на будь-якій вечірці вільного формату, на різних жартівливих конкурсах і домашніх постановках нігті з паперу припадуть як не можна до речі.

Для виготовлення підійде як папір для ксерокса, так і будь-яка різнобарвна, для дитячих аплікацій. У статті ми постараємося розповісти, які варіанти підійдуть для вашого свята або сценічної постановки.

Образ хижачки або вампірші

Вулична мода не терпить занадто довгих нігтів, але вампирша може дозволити собі все, що завгодно. Якщо вам належить грати роль хижачки або войовничої дівчини (наприклад, на Хеллоуїн), спробуйте виготовити такі кігті, як на відео. Такі нігті з паперу будуть дуже яскраво виглядати в поєднанні з різними леопардовими принтами, а так само з яскравими вбраннями червоного кольору. Для того щоб зробити нігті орігамі своїми руками в цьому стилі, можна взяти фольгу золотистого кольору і червоний лак.Фольгу легко знайти навіть в найближчому магазині, де упаковують подарунки або там, де продають букети. Але іноді досить буде просто дістати її з коробки цукерок. Довгі нігті орігамі зробити з цього матеріалу досить легко, так як він досить пластичний і добре згинається. Ті, хто вміють робити таку красу, впоратися з подібним завданням буде легко, особливо, якщо потім занурити їх кінчики в фарбу червоного кольору або просто покрити їх лаком, що нагадує стиглу вишню. Але тільки він найкраще зможе передати образ жорстокої королеви або кованої хижачки і стерви в поєднанні з таким же нарядом.Такий варіант буде відмінно виглядати не тільки на сцені, а й у клубі на вечірці.

Образ Снігової королеви

Для нього підійдуть довгі і гострі нігті білого кольору. Вони можуть бути як блискучими, так і матовими. На сцені ви можете використовувати будь-який з цих варіантів, в залежності від вашого костюма.

Білий папір для орігамі буде цікаво виглядати з поєднаннями прозорою і матової тканини цього кольору в костюмі, особливо, якщо мова йде про тюлевим матеріалі, а блискуча – до струмує мерехтливої ​​органзе блакитного або перлового відтінку.Гарний варіант можна зробити, якщо на готові нігті, зроблені своїми руками, нанести трохи мазків прозорого лаку з блискітками різних тонів. Вони будуть красиво виглядати в електричному освітленні, надаючи вашому образу крижаний блиск, що нагадує мерехтіння кристалів льоду на сонці. Але такі нігті не підійдуть до ніжних і повітряних образам, особливо, якщо ви вибираєте роль Снігуроньки, Сніжинки, Доброї Феї або Лебедя. З кольоровими варіантами можна створювати більш містичні ролі.

Образ лісового ельфа

Його легко доповнити, якщо ви оберете нігті орігамі з блискучого паперу зеленого або темно-фіолетового кольору.Їх можна зробити своїми руками, якщо переглянути відео вище. Такий папір продається в магазинах для творчості або в звичайній канцелярії, при цьому вона може бути як з малюнками і різними візерунками, так і з імітацією риб’ячої луски. Вони будуть виглядати дуже стильно і яскраво, якщо ви вибираєте роль лісової феї і в вашому костюмі буде багато зелених тонів або відтінків морської хвилі або зеленки. Також для цього способу можна дістати нігті, які легко можна зробити своїми руками з матеріалу шоколадного кольору або навіть з яскравою фольги.У будь-якому електричному світлі вони виглядають яскраво і привертають до себе багато уваги.

Образ чаклунки

Ідеальний варіант для Хеллоуїна вийде у вас, якщо з чорного паперу зробити манікюр орігамі чорного кольору. Його можна поєднувати з будь-яким нарядом, особливо з ефектними вирізами. Для них вам знадобиться щільний папір чорного кольору, однакова з усіх боків. З неї потрібно зробити дуже довгі нігті орігамі і надіти їх на вечір в поєднанні з золотими кільцями або біжутерією в тон.При цьому папір не повинна бути прозорою або м’якою, хоча блискучі варіанти теж прекрасно виглядатимуть. Такі нігті будуть яскраво виглядати на сцені, надаючи вашому образу страхітливий вигляд. Особливо, якщо папір, яку ви використовуєте, буде не однотонної, а з напиленням або прожилками, які можна заздалегідь намалювати контрастним лаком зеленого кольору. Орігамі справлять враження на святі відьом і допоможуть вам створити потрібний образ.

Звичайно, паперові нігті не замінять справжнього акуратного манікюру.Але іноді ситуація вимагає: хто знає, раптом вам належить грати роль казкового персонажа в театральній постановці у дитини в саду, або ви підете на Гелловіну вечірки і справите там фурор.

nanogte. ru

Паперові нігті – рішення для карнавалу

Як можна з паперу зробити нігті

Для Хеллоуїна або костюмованої вечірки багато дітей (та й дорослі) вибирають для себе костюми персонажів, що володіють довгими і агресивними нігтями.Це можуть бути тварини, перевертні та подібні костюми. Для того щоб образ був повністю завершеним, довгі нігті абсолютно необхідні. При цьому не завжди їх можна знайти в магазині. У цьому випадку Ви цілком можете виготовити накладні нігті з паперу самостійно.

Загальна інформація

Як робити нігті з паперу

Є дві основні техніки, як робити нігті з паперу, представлені на відео, – орігамі і простим склеюванням. Який би спосіб Ви не обрали, необхідно пам’ятати, що виготовити такі кігті якісно можна тільки з щільного паперу, типу тієї, що призначена для роботи аквареллю.У разі, якщо потрібні кольорові нігті, можна використовувати кольоровий картон з дитячих наборів для творчості або ж розфарбувати білий папір. Можна декорувати нігті вже після їх виготовлення.

Як зробити накладні нігті з паперу

Такі вироби одягаються безпосередньо на пальці. Вони, найчастіше, не кріпляться ніяким чином, а тому не підходять для тривалого носіння. Хоча існують дизайни, коли вироби приклеюються на рукавичку, яка також декоруються, і надягають на кисть разом з нею.У будь-якому випадку, такі нігті потрібно берегти від попадання води, а також тримати подалі від свічок і іншого відкритого вогню.

Своїми руками з паперу нігті

Їх експлуатація досить складна, навіть в тому випадку, якщо вони тримаються надійно. Хоча довжину таких нігтів вдається варіювати в деякому діапазоні, вони все одно залишаються дуже довгими. Це робить їх вкрай незручними. Хоча і покупні нігті такого типу характеризуються тим же.

Склеювання кігтів

Як зробити нігті з паперу

Для того, щоб створити довгі і вигнуті нігті з щільною б

.