Ногти

Ламаються нігті на руках до чого: прикмета – зламався на великому, вказівному, середньому, безіменному пальці, мізинці

До чого згідно з прикметами ламаються нігті на руках?

У культурі різних народів існує безліч прикмет і забобонів, пов’язаних з нігтями на руках. З давніх-давен ці частинки людського організму наділялися особливим, метафізичним значенням. Вони вважалися свого роду провідниками між людиною і вищими силами. Нігті застосовувалися відьмами і чаклунами в ритуалах і закляття зі зміни долі людини. Для знахарів вони були показником самопочуття і стану здоров’я, використовувалися в якості інгредієнта в різних зілля.Хіроманти визначали життєвий потенціал людини по нігтям на його руках. Астрологи стверджували про взаємозв’язок цих частинок організму з потоками космічної енергії.

У соціальному аспекті красиві, доглянуті нігті на руках були символом високого положення, ознакою представників аристократії, багатих станів, науки і мистецтва. Пошкодження нігтьових пластин часто сприймалося ними як підступи заздрісників і недоброзичливців. Для простих людей, чиє життя було пов’язане з щоденним фізичною працею, поломка нігтів на руках крім болю означала також тимчасову втрату працездатності, а, значить, ще більшу бідність і злидні.

дивно, що в більшості прийме пошкодження нігтів вважалися поганою ознакою. Втім, невикорінна надія і віра в краще майбутнє сприяли народженню і позитивних забобонів про зламані нігтях. Наприклад, існує прикмета, що якщо у незаміжньої дівчини починають часто ламатися нігті, то незабаром вона зустріне свого призначеного долею судженого.

У наш час манікюр і хороший догляд за нігтями доступні кожному. Їх пошкодження вже не сприймаються чимось катастрофічним, досить звернутися за допомогою до лікаря або косметолога.Однак прикмети про те, до чого ламаються нігті на руках, як і раніше затребувані і такі пошкодження багатьма сприймаються як особливий знак.

Прикмети про зламані нігтях на правій і лівій руці

Зламаний ніготь на лівій руці не несе злих ознак

Прийнято вважати, що з правого боку людини знаходяться світлі, ангельські сили. Зліва ж їм намагаються керувати темні, демонічні сили зла. Звідси, до речі, прикмета, що для успіху будь-яких починань необхідно тричі сплюнути через ліве плече.Тому зламалися і тріснуті нігті лівої руки означають порушення планів нечистої сили і, відповідно, хорошою ознакою. Пошкодження нігтів правої руки, навпаки, символізує зруйновані ангельські наміри, пророкує невдачу і неприємності.

Поява білих плям на нігтях рук за прикметами означає, що події будуть розвиватися не так, як очікує людина. Можуть бути різні сюрпризи і несподіванки.

Зламався ніготь на великому пальці

Зламаний ніготь на великому пальці

В езотериці великі пальці на руках є символом сили волі, наполегливості і цілеспрямованості.Поломка нігтя на цьому пальці може означати наступне:

 • на правій руці – плани і наміри на майбутнє будуть зірвані і закінчаться невдачею, слід ретельно переглянути, а краще на якийсь час відкласти їх втілення в життя;
 • на лівій руці – всі перепони на шляху зламані, реалізація планів буде успішною.

Пошкоджений ніготь великого пальця також може означати, що його володар ризикує зламатися під вагою своїх планів і обов’язків. Йому необхідно правильно розподілити сили, відмовитися від деяких зобов’язань і намірів.Існує також прикмета, що з життя людини з поламаними нігтем на великому пальці зникне неприємна, докучаюча йому чимось особистість.

Зламався ніготь на вказівному пальці

Зламаний ніготь на вказівному пальці

Вказівний палець є показником лідерських якостей та авторитетності його власника. Тріщини і поломки нігтів на правій руці для керівника є свідченням зниження його авторитету у підлеглих або появі непокірних співробітників.В цілому прикмети говорять про проблеми і труднощі в робочому колективі.

Пошкодження нігтя на вказівному пальці лівої руки пророкують, що всі неприємності на роботі вирішуватися вдало і в підсумку принесуть користь. Відносини в колективі налагодяться, авторитет відновиться.

Езотерики радять при появі пошкоджень на вказівному пальці не дуже тиснути на інших людей своїми вказівками і впливом. В іншому випадку можна викликати негативне ставлення до себе і в підсумку залишитися в повній самоті, позбутися поваги і підтримки з боку друзів, близьких і колег по роботі.

Зламався ніготь на середньому пальці

Зламаний ніготь на середньому пальці

Середній палець символізує совість, моральні установки і цінності, а також інтуїцію людини. Ламаються нігті на цьому пальці пророкують наступне:

 • на правій руці – в найближчому майбутньому має бути довга, складна дорога, можливі фінансові збитки і непередбачені витрати;
 • на лівій руці – поїздка очікується довгої, але приємною, можливі великі виграші в ризикованих підприємствах.

Пошкодження нігтя на середньому пальці також може говорити про нервову і емоційної виснаженості, почутті провини і каяття в будь-яких вчинках або по відношенню до інших людей. У такій ситуації необхідно перестати картати себе за всі гріхи світу, інакше це призведе до зниження самооцінки, депресій і негативних наслідків для психіки.

Зламався ніготь на безіменному пальці

Зламаний ніготь на безіменному пальці

Безіменні пальці відповідають за любов, почуття і емоції по відношенню до близьких людей.Недарма на цей палець надягають обручку. Він також є показником стану здоров’я людини.

Пошкодження нігтя на правій руці пророкує сварку між подружжям або родичами. Крім цього можуть виникнути проблеми зі здоров’ям.

Зламаний ніготь лівого безіменного пальця знаменує приємну новину, пов’язану з близькими людьми або фінансовим прибутком. Також можливе успішне лікування від хвороб.

У цілому зламані нігті безіменних пальців символізують нерішучість і невпевненість у своїй привабливості, у відносинах з протилежною статтю або недовіру до партнера.Всі ці сумніви часто засновані на внутрішній закомплексованості, зазвичай не має під собою серйозних причин. Побороти свої комплекси можна за допомогою більшого спілкування, а також розвитку своїх кращих якостей і особливостей для підвищення особистої самооцінки.

Зламався ніготь на мізинці

Зламаний ніготь на мізинці

Найменші пальці на руках символізують готовність і здатність до спілкування, вміння дружити і зберігати вірність товаришам. Можливо, з цим пов’язаний дитячий спосіб миритися або давати один одному обіцянки «на мізинчик», зчепившись цими пальцями між собою.Мізинець також пов’язаний з різного роду несподіванками і непередбачуваними поворотами в житті.

Зламаний ніготь мізинця правої руки пророкує швидку втрату грошей або виникнення сварок і непорозумінь у відносинах з родичами, друзями, товаришами по роботі. Особливо часто ця прикмета збувається у дівчат.

На лівій руці зламаний ніготь може означати приїзд бажаних гостей. Існує також прикмета, пророкує нові любовні стосунки.

Способи уникнути негативних наслідків прийме

Велике дзеркало може зняти негативні наслідки прийме

Особливо великі неприємності обіцяє прикмета про зламаний нігті на середньому пальці лівої долоні в день Хрещення.За народним повір’ям уникнути негативного впливу такої події можна в такий спосіб: встати перед великим дзеркалом і три рази повернутися проти годинникової стрілки, справа наліво навколо своєї осі. В цьому випадку негативне передбачення втратить силу.

Слід пам’ятати, що навіть невелике і невинне магічну дію в велике християнське свято церквою не вітається. Віруючим, релігійним людям в цей, та й будь-який інший день краще обстригти зламаний ніготь, сходити в храм, поставити свічку, помолитися і попросити Бога про захист.

Треба також знати, що стан нігтьових пластин на руках є певним індикатором здоров’я. Тріщини і поломки нігтів свідчать про порушення обміну речовин, нестачі вітамінів в організмі. Вони також можуть бути симптомами псоріазу, ревматизму, захворювань печінки, крові, серцево-судинної системи. Нерідко ушкодження нігтів виникають через неправильне манікюру, лаку низької якості або в результаті впливу різних складів з агресивними компонентами. У будь-якому випадку проблему не слід запускати і необхідно відразу звернутися до лікаря, інакше негативні прогнози про здоров’я збудуться обов’язково.

Чи достатньо ви заробляєте?

Перевірте, чи стосується це до вас:

 • грошей вистачає від зарплати до зарплати;
 • зарплати вистачає лише на квартплату і їжу;
 • борги і кредити забирають все те, що дістається з великими труднощами;
 • все просування по службі дістаються комусь іншому;
 • ви впевнені, що вам платять на роботі занадто мало.

Можливо, на вас накладена порча на гроші. Зняти безгрошів’я допоможе цей амулет читати тут

До чого сниться зламаний ніготь?

Стан нігтів говорить про загальне здоров’я людини.Якщо нігті ламаються або змінюють форму, значить, відбуваються патологічні зміни в організмі. Що позначають нігті в сновидінні, до чого сниться зламаний ніготь? Розглянемо тлумачення з різних сонникам.

Значення нігтів в сновидіннях

Образ нігтів уві сні говорить про статус людини в соціумі і його матеріальне забезпечення. Зламані або втратили форму нігті символізують проблеми в цих сферах життя. Якщо ви побачили зламані на руках нігті в своєму сновидінні, підсвідомість попереджає про прийдешні випробуваннях, що стосуються роботи і фінансів.Також не виключена ймовірність захворювання, пов’язаного з порушенням обміну речовин в організмі.

На численні прохання передплатників ми підготували точний гороскоп-додаток для мобільного телефону. Прогнози будуть приходити для вашого знака зодіаку щоранку – пропустити неможливо!

Скачайте безкоштовно: Гороскоп на кожен день 2020 (є на Android)

Щоб розтлумачити сновидіння, необхідно детально пригадати:

 • де зламалися нігті – на руках / на ногах;
 • якими були нігті – довгими, короткими, брудними;
 • чиї нігті ви бачили уві сні – свої або чужі.

В старовинних сонниках зазначено наступне тлумачення: відсутність взаєморозуміння з оточуючими, конфлікт з родичами. Про що говорять зламані нігті на ногах ? Даний образ попереджає про фізичний і моральний виснаженні, занепаді сил. Якщо зі здоров’ям проблем немає, зламаний ніготь може попереджати про перешкоду. Однак перешкода буде легко переборним, і ви самостійно впораєтеся з проблемою.

Поганим знаком вважається повністю зірваний з пальця ноги ніготь .Даний образ попереджає про швидке фінансовому краху або повному руйнуванні. У старовинних сонниках зірваний ніготь вважається символом провини: людина боїться відповідальності за свої вчинки.

Якщо нігті просто потріскалися , попереду чекає важка робота або стомлююче подорож. Китайський сонник бачить в образі потрісканих нігтів неможливість виправити ситуацію, що склалася.

Що ще означає дане сновидіння? Поламаний ніготь може передвіщати крах мрії, яку плекав сновидец довгий час.Якщо хтось навмисно ламає вам нігті , слід очікувати дрібних неприємностей з боку близьких або знайомих. Якщо сновидец сам собі зриває ніготь з пальця , незабаром відбудеться примирення з родичем.

Щасливим символом є образ відросло нігтів на місці зірваних – ви отримаєте несподіваний дохід, велику суму грошей.

Що означає сновидіння, в якому ви бачите нігті іншої людини ? Сонники вважають, що сновидіння очікують перешкоди на шляху до мети з боку сторонніх людей.Також даний образ попереджає про ймовірність нещасного випадку з вини іншої людини. Розглядати уламки чужих нігтів в сновидінні – образ вважається передвісником розкриття чужий таємниці.

Брудні нігті

Брудні нігті попереджають про розпусканні пліток на адресу сновидіння. Також зламаний брудний ніготь може попереджати про початок захворювання: стежте за своїм здоров’ям, піклуйтеся про себе.

Брудні нігті можуть попереджати не зв’язуватися з людьми, репутація яких сумнівна.Якщо вас запрошують до участі в сумнівну оборудку, відмовтеся від даної пропозиції.

Іноді зламаний брудний ніготь сниться перед публічним приниженням. У деяких випадках дане сновидіння попереджає про неприємної ситуації, впоратися з якою буде нелегко.

Довгі нігті

Зламати уві сні довгий ніготь – до розриву довголітньої дружби або близьких відносин. Якщо ви не будете розпалювати конфлікт, розриву відносин можна уникнути. Тому контролюйте свої емоції.

Якщо довгий ніготь ламається під корінь з кров’ю , в родині хтось важко захворіє. Якщо ламаються неприродно довгі нігті , шлях до мрії буде наповнений перешкодами. Ви зможете досягти заповітної мети, приклавши старання і завзятість.

Якщо зламані нігті болять і дискомфорт , а кути у них гострі, належить великий конфлікт в родині. Намагайтеся не допускати образливих висловлювань, щоб запобігти розриву відносин.

Якщо ви в розпачі когось дряпаєте і ламаєте нігті , значить, вас ранять висловлювання інших людей.Постарайтеся спокійно ставитися до протилежних точок зору, адже вони мають право на існування. Або не приймайте близько до серця чиюсь думку.

Що означає зламаний накладної ніготь для дівчини? Це несприятливий знак: пріоритет буде у заздрісників і злостивців. Прикре непорозуміння виб’є зі звичної колії і доставить багато переживань.

Що кажуть про нігтях сонники

Універсальний сонник тлумачить даний сюжет як провіщення неприємностей.Якщо ви задумали якусь справу, краще не братися за його здійснення: не вистачить сил і можливостей. Якщо нігті належать сторонній людині, сюжет обіцяє конфлікти з оточуючими.

Самостійно ламати нігті на руках – влаштувати собі важке життя, братися за важкоздійснювані проекти. Повністю зірвані нігтьові пластини попереджають про захворювання.

Сучасний сонник вважає відпали ніготь провіщенням розриву непотрібних відносин, від яких сновидець хоче позбутися.Це стосується будь-яких відносин – особистих або ділових. Брудні пластини віщують хворобу і фінансові збитки. Гризти нігті і ламати їх – до розчарування в хорошому знайомому.

Сонник Міллера розглядає сюжет в залежності від пальців. Поламаний ніготь на мізинці правої руки обіцяє грошові втрати, на безіменному пальці – сварку з ріднею, на середньому – далеку дорогу, на вказівному – проблеми в особистих відносинах, на великому пальці – неприємності в бізнесі.

Пальці лівої руки вносять свою коригування в тлумачення.Ніготь на мізинці обіцяє несподіваний приїзд гостей, на безіменному пальці – приємні новини, на середньому – благородний ризик, на вказівному – повага, на великому – несподівану приємну зустріч.

Езотеричний сонник дає позитивний тлумачення цього сюжету: закінчення смуги невдач. Попереду сновидіння очікує сприятливий життєвий етап, удача і везіння. Всі тяготи і випробування в минулому, можна вільно зітхнути на повні груди.

Сонник Зламалися нігті на руках.До чого сниться Зламалися нігті на руках бачити уві сні

Якщо вам снилося, що ви стрижете нігті, поліруете їх і робите манікюр, це означає, що ви занадто дбаєте про те, що про вас скажуть люди. Те ж значення має і сон, в якому ви бачите свої нігті довгими і яскраво нафарбованими.

Накладні нігті уві сні говорять про те, що ви схильні до брехні і ваші знайомі вас за це недолюблюють.

Бачити свої нігті здоровими і міцними – ваші труди будуть оцінені по достоїнству.

Якщо ж нігті жовті, хворі, ламаються – вам належить важка праця за мізерну плату.

Якщо уві сні нігті у вас були брудними, це означає, що хтось розпускає про вас брудні чутки, – на жаль, не без підстав.

Якщо жінці сниться, що вона дряпає кого-небудь своїми довгими нігтями, сон віщує сексуальне інтрижку на стороні. Якщо при цьому з подряпини йде кров – про зраду дізнається її чоловік.

Якщо ж подібний сон сниться чоловікові, наяву його агресивність може стати причиною сварки з коханою жінкою.

Якщо уві сні ви подряпали самого себе, це означає, що якась ваша помилка принесе вам чимало неприємностей.

Якщо ви подряпалися до крові – в ці неприємності будуть залучені і ваші рідні.

Якщо вам сниться, що у вас випали нігті (або ж їх вирвали) – сон дуже поганий, може означати втрату близької людини.

Викидати або спалювати власні обрізані нігті – ви зробите ненавмисне злочин, яке спробуєте приховати від оточуючих.

Якщо у вашому сні при цьому ніхто не був присутній, наяву вам вдасться сховати кінці.

Якщо ж уві сні хтось був поруч, значить, і наяву у вас знайдуться свідки.Відпрацювати цей сон можна, уявивши, що обрізані нігті не ваші, а чужі.

Бачити, як ростуть нігті – сприятливий знак. Сон говорить про те, що ви доживете до глибокої старості.

Надмірно короткі нігті – до короткого життя.

Бачити нігті на ногах – до подорожі.

Якщо нігті були брудними, в пилу – подорож буде далеким і не дуже приємним.

Грибок на нігтях – до пліток і інтриг.

Універсальним чином відпрацювати сон про нігті можна, уявивши, що ваші нігті нормальної довжини, не надто короткі і не надто довгі, чисті, здорові і міцні.

Сонник Ламаються нігті. До чого сниться Ламаються нігті бачити уві сні

Якщо вам снилося, що ви стрижете нігті, поліруете їх і робите манікюр, це означає, що ви занадто дбаєте про те, що про вас скажуть люди. Те ж значення має і сон, в якому ви бачите свої нігті довгими і яскраво нафарбованими.

Накладні нігті уві сні говорять про те, що ви схильні до брехні і ваші знайомі вас за це недолюблюють.

Бачити свої нігті здоровими і міцними – ваші труди будуть оцінені по достоїнству.

Якщо ж нігті жовті, хворі, ламаються – вам належить важка праця за мізерну плату.

Якщо уві сні нігті у вас були брудними, це означає, що хтось розпускає про вас брудні чутки, – на жаль, не без підстав.

Якщо жінці сниться, що вона дряпає кого-небудь своїми довгими нігтями, сон віщує сексуальне інтрижку на стороні. Якщо при цьому з подряпини йде кров – про зраду дізнається її чоловік.

Якщо ж подібний сон сниться чоловікові, наяву його агресивність може стати причиною сварки з коханою жінкою.

Якщо уві сні ви подряпали самого себе, це означає, що якась ваша помилка принесе вам чимало неприємностей.

Якщо ви подряпалися до крові – в ці неприємності будуть залучені і ваші рідні.

Якщо вам сниться, що у вас випали нігті (або ж їх вирвали) – сон дуже поганий, може означати втрату близької людини.

Викидати або спалювати власні обрізані нігті – ви зробите ненавмисне злочин, яке спробуєте приховати від оточуючих.

Якщо у вашому сні при цьому ніхто не був присутній, наяву вам вдасться сховати кінці.

Якщо ж уві сні хтось був поруч, значить, і наяву у вас знайдуться свідки. Відпрацювати цей сон можна, уявивши, що обрізані нігті не ваші, а чужі.

Бачити, як ростуть нігті – сприятливий знак. Сон говорить про те, що ви доживете до глибокої старості.

Надмірно короткі нігті – до короткого життя.

Бачити нігті на ногах – до подорожі.

Якщо нігті були брудними, в пилу – подорож буде далеким і не дуже приємним.

Грибок на нігтях – до пліток і інтриг.

Універсальним чином відпрацювати сон про нігті можна, уявивши, що ваші нігті нормальної довжини, не надто короткі і не надто довгі, чисті, здорові і міцні.

Сонник Ламаються нігті на руках. До чого сниться Ламаються нігті на руках бачити уві сні

Якщо вам снилося, що ви стрижете нігті, поліруете їх і робите манікюр, це означає, що ви занадто дбаєте про те, що про вас скажуть люди. Те ж значення має і сон, в якому ви бачите свої нігті довгими і яскраво нафарбованими.

Накладні нігті уві сні говорять про те, що ви схильні до брехні і ваші знайомі вас за це недолюблюють.

Бачити свої нігті здоровими і міцними – ваші труди будуть оцінені по достоїнству.

Якщо ж нігті жовті, хворі, ламаються – вам належить важка праця за мізерну плату.

Якщо уві сні нігті у вас були брудними, це означає, що хтось розпускає про вас брудні чутки, – на жаль, не без підстав.

Якщо жінці сниться, що вона дряпає кого-небудь своїми довгими нігтями, сон віщує сексуальне інтрижку на стороні.Якщо при цьому з подряпини йде кров – про зраду дізнається її чоловік.

Якщо ж подібний сон сниться чоловікові, наяву його агресивність може стати причиною сварки з коханою жінкою.

Якщо уві сні ви подряпали самого себе, це означає, що якась ваша помилка принесе вам чимало неприємностей.

Якщо ви подряпалися до крові – в ці неприємності будуть залучені і ваші рідні.

Якщо вам сниться, що у вас випали нігті (або ж їх вирвали) – сон дуже поганий, може означати втрату близької людини.

Викидати або спалювати власні обрізані нігті – ви зробите ненавмисне злочин, яке спробуєте приховати від оточуючих.

Якщо у вашому сні при цьому ніхто не був присутній, наяву вам вдасться сховати кінці.

Якщо ж уві сні хтось був поруч, значить, і наяву у вас знайдуться свідки. Відпрацювати цей сон можна, уявивши, що обрізані нігті не ваші, а чужі.

Бачити, як ростуть нігті – сприятливий знак. Сон говорить про те, що ви доживете до глибокої старості.

Надмірно короткі нігті – до короткого життя.

Бачити нігті на ногах – до подорожі.

Якщо нігті були брудними, в пилу – подорож буде далеким і не дуже приємним.

Грибок на нігтях – до пліток і інтриг.

Універсальним чином відпрацювати сон про нігті можна, уявивши, що ваші нігті нормальної довжини, не надто короткі і не надто довгі, чисті, здорові і міцні.

.