Ногти

Червоний лак на нігтях з точки зору психолога: Червоний лак для нігтів психологія. Колір нігтів багато розповідає про особистості. Перевіримо, що скаже ваш манікюр

Червоний лак для нігтів психологія. Колір нігтів багато розповідає про особистості. Перевіримо, що скаже ваш манікюр

Колір нігтів багато розповідає про особистості. Перевіримо, що скаже ваш манікюр?

Коли жінка вибирає колір лаку для нігтів, вона враховує безліч факторів. По сезону чи колір? Чи поєднується він з тоном шкіри? Чи буде він доповнювати ваш дивовижний наряд?

Виникає стільки питань, що простіше, в кінцевому підсумку, піти зі стандартним нудним лаком і знати, що це безпечно.

Ви можете не усвідомлювати, але колір манікюру, насправді, багато що говорить про вашу особистості.

Виявляється, різні кольори лаку на нігтях, випромінюють різні флюїди.

Ви можете думати, що обраний колір нахабний і кокетливий, але насправді, ваші нігті говорять світу, що ви байдужа і недружня!

Звичайно ж, це не точна наука і сприйняття кольорів може незначно відрізнятися, але, інтуїтивно, ми відносимо різні особистості до різним кольорам.

Так що, дізнавшись, ЩО ваш колір нігтів говорить про вас, ви легко зможете виразити себе і правильно подати світу.

Як ви могли здогадатися, рожевий лак означає, що ви дівчинка, анти-шибеник. У дитинстві ви були фанаткою Барбі і, ймовірно, як і раніше грали б з ними, якби не вік.

Рожевий також означає, що ви виховані, веселі і безтурботні.

Ті, хто носить помаранчевий – вічні оптимісти. Ви завжди звернені до світлій стороні життя і не боїтеся ризикувати.

Ви творча та енергійна, але вам може бути важко знайти людей, яким під силу такий активний спосіб життя.

Фіолетовий – колір фантазій. Ви творча, високодуховна, хоча, можливо, і не релігійна особистість. Ви амбітні і проваджені успіхом.

Кожен колір говорить про щось конкретне!

Ви все ще не вірите, що колір нігтів характеризує жінку? Просто згадайте момент, коли ви зустріли когось з певним кольором нігтів.Ви, ймовірно, зробили миттєве припущення про її особистості, на підставі манікюру.

Колір манікюру має великий вплив на перше враження про людину. Ви носите чорний? Золото? Червоний? Читайте далі, щоб дізнатися, що ваші нігті говорять про вас!

Цей колір знаходиться між абсолютністю чорного і білого і означає відсутність емоцій. Ви нерішучі і схильні ухилятися від ризиків. Сірий колір також може символізувати відчуженість або тугу. Незважаючи на це, ви стильна і завжди чудово виглядаєте.

Люди з синім лаком для нігтів лояльні та надійні. Синій колір символізує довіру, чесність і стабільність.

Синій не самий кокетливий колір, але він привертає людей, які шукають значимі дружні стосунки.

Цей колір пов’язаний з сонячним світлом і символізує радість, щастя і тепло. Він представляє нові починання. Коли ви носите жовтий, то говорите світу, що ви оптимістичні і готові використовувати шанси, надані життям.

Червоний – колір пристрасті і тепла. Ви впевнена в собі людина і, як правило, слухаєте своє серце більше, ніж голову. Ви запальні і можете бути мінливою і агресивною.

Білий – колір досконалості. Він символізує чистоту і невинність. Цей колір є чистоту і охайність. Ті, хто носить білий, розглядаються як милі, приємні, і чуйні люди.

Якщо ви носите чорний, то світ думає, що ви складна загадка.Чорний колір нігтів означає скритність і невідомість. Це потужний, елегантний і офіційний колір. Деяких він може залякати, але, в той же час, створить відчуття загадковості і приверне розумних людей.

Коричневий – досить незвичайний колір лаку для нігтів, так що він допоможе вам виділитися. Він натуральний, земний і говорить світові, що ви приземлені.

Ви, ймовірно, їсте в основному органічні продукти і повністю вегетаріанка. Ви доброзичливі, але для того щоб зблизиться з новими людьми вам потрібен час.

Зелений – колір природи і оновлення. Ви – самостійна, впевнена в собі і збалансована. Іноді ви можете домінувати, але у вас добре серце і ви дбайливі.

Нігті в стилі ню говорять світу, що ви розумні і незалежні. Нейтральні відтінки нігтів до всього підходять і вписуються в будь-якому місці – як і ви.

Вам комфортно в будь-якій соціальній ситуації, ви відкриті до спілкування.

Срібло – містичне і духовне.Ви глибоко пов’язані з духовністю і прислухаєтеся до своєї інтуїції. Ви емоційні і жіночні, але і дуже сильні. Ваші друзі покладаються на вас, і ви рідко підводите.

Золотий – колір тріумфу і перемоги. Ви любите конкуренцію і неймовірно керовані. Ви амбітні, прагнете до багатства і корпоративному успіху.

Ви володієте вишуканим смаком, і в п’ятницю ввечері краще підете в місто в дивовижному плаття, ніж будете байдикувати і дивитися телевізор.

Збіглися чи результати цього тесту з вашими очікуваннями? Розкажіть нам в коментарях!

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook:

Тест за кольором лаку для нігтів: що розповість колір про вашої особистості

Лак для нігтів не тільки прикрашає жінку.

Він також може багато чого розповісти про її внутрішньому «Я».

Колірні переваги можуть розповісти багато про людину. А, вибираючи лак того чи іншого кольору, жінка мимоволі дає характеристику собі як особистості.

Отже, що ж розповість колір улюбленого лаку на нігтях про самій жінці?

Колір лаку і характер

Подивіться на картинку і швидко виберете той колір, який вам ближче всього і, який, можливо, ви вибираєте частіше, як лаку для нігтів.

Отже, який колір ви помітили в першу чергу?

Цей колір і розповість все про вашої особистості!

Наступні вісім варіантів відтінків абсолютно різні. Ось що вони означають з точки зору ваших особистісних якостей.

Чорний лак для нігтів вибирають не тільки підлітки, що переживають бунтівну фазу – це насправді колір, який вважають за краще більшість творчих людей.

Якщо ви шанувальник темних відтінків лаку, таких як чорний або вугільно-сірий, це означає, що у вас розвинена творча сторона.

Швидше за все, ви людина тонкої душевної організації. І ви або художник, або поет, або скульптор. А, можливо, навіть шеф-кухар.

Навіть якщо ви не вважаєте себе особливо артистичною, але ви знову і знову вибираєте чорний лак, це може означати, що у вас дуже творчий розум, і вам потрібно розвивати свої творчі здібності.

Що означає колір лаку

Як ви вже могли здогадатися, неоново-зелений лак для нігтів вибирають енергійні й активні особистості.

Як і інші неонові кольори, зелений колір дуже яскравий і сміливий. А оскільки сам по собі зелений колір також відомий як заспокійливий, він менше ріже око, як, наприклад, неоновий рожевий або неоновий оранжевий.

Хоча у вас багато енергії, ви досить приземлений людина і не літаєте в хмарах. Ви змушуєте людей посміхатися і завжди готові до різних пригод.

Жінки, які вибирають м’яке бузкове покриття для нігтів, як правило, спокійні, врівноважені і розслаблені особистості.

В очах оточуючих такі люди виглядають надійною опорою і кам’яною стіною, всі знають, що їм можна довіряти і звертатися за порадою з будь-якими проблемами.

Любителі лілових відтінків ніколи не засуджують, вони відкриті і щирі особистості.

Люди, які вважають за краще цей колір, не лідери по своїй натурі, вони ніколи не знаходяться в центрі уваги, та їм це і не потрібно.Але вони надійні, люблячі і випромінюють добро і світло особистості.

Вибрати лак за кольором

Дівчата, які вибирають помаранчевий лак для нігтів, зухвалі і імпульсивні. Апельсинові, мандаринові і помаранчеві відтінки вибирають такі ж яскраві та неординарні особистості.

Як правило, шанувальниці оранжевого лаку для нігтів це завжди лідери, вони голосно і смішливо розповідають цікаві історії, змушуючи інших голосно сміятися.

Це також люди, які готові до божевільних пригод, захоплюючи за собою оточуючих.

Якщо ви вибираєте помаранчевий лак для нігтів, вам, ймовірно, подобається бути в центрі уваги і дивувати всіх своїм стилем.

Вам байдуже, що інші люди думають про вас, ви вільна духом особистість і любите повеселитися.

5. Нащенний бургунди

Глибокий бордовий або колір бургунди це складний і сексуальний колір.

Якщо ви обираєте такий відтінок лаку, це означає, що ви дуже зріла особистість.

Близькі та друзі звертаються до вас за порадою (особливо, коли мова йде про їх любовних справах), вони знають, що можуть розраховувати на вас, коли їм потрібно серйозно поговорити.

Жінки, які вибирають бордовий лак для нігтів, впевнені в собі і впевнені в тому, що в очах оточуючих вони надзвичайно привабливі.

Білий лак для нігтів для дівчат молодих душею і легких.

Якщо ви вибираєте біле покриття для нігтів, це означає, що в душі ви дуже молоді, і у вас досить легке ставлення до життя.

Ви не дозволяєте оточуючим втягувати вас у конфлікти і намагаєтеся не думати про негатив і серйозних життєвих проблемах.

Ваші друзі знають, що вони завжди можуть на вас розраховувати.Ви піднімаєте їм настрій і робите життя інших радісніше і світліше.

Якщо ви вибираєте білий лак для нігтів, ви, ймовірно, є законодавцем моди серед подруг і без розуму від красивих речей.

7. Конфетно- рожевий

Рожевий це улюблений колір Барбі.

Рожевий лак для нігтів це класичний колір, які вибирають ніжні і повітряні особи.

Якщо вас приваблює цей цукерковий відтінок або інший нейтральний колір, це означає, що ви яскрава особистість, яка випромінює тепло, добро і позитивну енергію.

Світло-рожеві лаки для нігтів вибирають особистості амбітні і орієнтовані на кар’єрний ріст.

Цей колір також говорить про те, що ви витончена, стильна і царствена жінка, яка знає собі ціну і вміє себе правильно подавати.

8. Вогняний червоний

Ну і нарешті, червоний колір.

Не знаєте, який колір вибрати? Намалюйте нігті червоним.

Вогненний червоний колір – завжди безпрограшний варіант. Цей колір лаку для нігтів вибирають жінки з домінуючим, наполегливим і сильним характером.Це, як правило, сильні духом особистості.

Ті, які вважають за краще вогненно-червоний, є природженими лідерами і люблять бути в оточенні великої кількості людей.

У жінок, які люблять червоний лак, як правило, багато друзів. До них часто тягнуться люди, їх люблять друзі, родичі і колегії.

Любительки яскравого лаку легко уживаються з оточуючими і є фантастичними оповідачами.

Отже, який колір лаку ви вибрали? Який з цих відтінків ви найчастіше носите в повсякденному житті?

Якщо ви вибираєте два і більше кольорів, цілком можливо, що в вас поєднується риси характеру кількох описаних вище особистостей.

Колір Нігтів Багато Розповідає Про Особистості. Що скаже Ваш Манікюр?

Ви можете не усвідомлювати, але колір манікюру, насправді, багато що говорить про вашу особистості ….

Виникає стільки питань, що простіше, в кінцевому підсумку, піти зі стандартним нудним лаком і знати, що це безпечно.

Ви можете не усвідомлювати, але колір манікюру, насправді, багато що говорить про вашу особистості.

ВИЯВЛЯЄТЬСЯ, РІЗНІ КОЛЬОРИ ЛАКУ на нігтях, випромінює РІЗНІ флюїди.

Ви можете думати, що обраний колір нахабний і кокетливий, але насправді, ваші нігті говорять світу, що ви байдужа і недружня!

Звичайно ж, це не точна наука і сприйняття кольорів може незначно відрізнятися, але, інтуїтивно, ми відносимо різні особистості до різним кольорам.

Так що, дізнавшись, ЩО ваш колір нігтів говорить про вас, ви легко зможете виразити себе і правильно подати світу.

Як ви могли здогадатися, рожевий лак означає, що ви дівчинка, анти-шибеник.У дитинстві ви були фанаткою Барбі і, ймовірно, як і раніше грали б з ними, якби не вік.

Рожевий також означає, що ви виховані, веселі і безтурботні.

Ті, хто носить помаранчевий – вічні оптимісти. Ви завжди звернені до світлій стороні життя і не боїтеся ризикувати.

Ви творча та енергійна, але вам може бути важко знайти людей, яким під силу такий активний спосіб життя.

Фіолетовий – колір фантазій. Ви творча, високодуховна, хоча, можливо, і не релігійна особистість.Ви амбітні і проваджені успіхом.

КОЖЕН КОЛІР ГОВОРИТЬ ПРО ЩОСЬ КОНКРЕТНОМУ!

Ви все ще не вірите, що колір нігтів характеризує жінку? Просто згадайте момент, коли ви зустріли когось з певним кольором нігтів. Ви, ймовірно, зробили миттєве припущення про її особистості, на підставі манікюру.

Цей колір знаходиться між абсолютністю чорного і білого і означає відсутність емоцій. Ви нерішучі і схильні ухилятися від ризиків. Сірий колір також може символізувати відчуженість або тугу.Незважаючи на це, ви стильна і завжди чудово виглядаєте.

Цей колір пов’язаний з сонячним світлом і символізує радість, щастя і тепло. Він представляє нові починання. Коли ви носите жовтий, то говорите світу, що ви оптимістичні і готові використовувати шанси, надані життям.

Червоний – колір пристрасті і тепла. Ви впевнена в собі людина і, як правило, слухаєте своє серце більше, ніж голову. Ви запальні і можете бути мінливою і агресивною.

Білий – колір досконалості.Він символізує чистоту і невинність. Цей колір є чистоту і охайність. Ті, хто носить білий, розглядаються як милі, приємні, і чуйні люди.

Якщо ви носите чорний, то світ думає, що ви складна загадка. Чорний колір нігтів означає скритність і невідомість. Це потужний, елегантний і офіційний колір. Деяких він може залякати, але, в той же час, створить відчуття загадковості і приверне розумних людей.

Коричневий – досить незвичайний колір лаку для нігтів, так що він допоможе вам виділитися.Він натуральний, земний і говорить світові, що ви приземлені.

Ви, ймовірно, їсте в основному органічні продукти і повністю вегетаріанка. Ви доброзичливі, але для того щоб зблизиться з новими людьми вам потрібен час.

Зелений – колір природи і оновлення. Ви – самостійна, впевнена в собі і збалансована. Іноді ви можете домінувати, але у вас добре серце і ви дбайливі.

Нігті в стилі ню говорять світу, що ви розумні і незалежні. Нейтральні відтінки нігтів до всього підходять і вписуються в будь-якому місці – як і ви.

Вам комфортно в будь-якій соціальній ситуації, ви відкриті до спілкування.

Срібло – містичне і духовне. Ви глибоко пов’язані з духовністю і прислухаєтеся до своєї інтуїції. Ви емоційні і жіночні, але і дуже сильні. Ваші друзі покладаються на вас, і ви рідко підводите.

Золотий – колір тріумфу і перемоги. Ви любите конкуренцію і неймовірно керовані. Ви амбітні, прагнете до багатства і корпоративному успіху.

Ви володієте вишуканим смаком, і в п’ятницю ввечері краще підете в місто в дивовижному плаття, ніж будете байдикувати і дивитися телевізор.

Джерела:

http://lamp.im/tsvet-nogtey-mnogoe-rasskazyivaet-o-lichnosti-proverim-chto-skazhet-vash-manikyur/
http://www.infoniac.ru/news/Test-po-cvetu- laka-dlya-nogtei-chto-rasskazhet-cvet-o-vashei-lichnosti.html
http://happywomens.ru/tsvet-nogtey-mnogoe-rasskazyivaet-o-lichnosti-chto-skazhet-vash-manikyur.html

ᐉ Червоний колір в манікюрі значення. Червоний лак на нігтях ➡ klass511.ru

Ворожіння на манікюрі: який колір лаку видає ваш характер?

Білий колір – символ чистоти і досконалості.Дівчата, які вибирають білий лак або френч, зазвичай акуратні, чесні і щирі. Або хочуть такими здаватися. Їх характер кілька консервативний, а любов до порядку іноді доходить до педантичності. Зате вони вірні, цінують серйозні відносини і будуть уважними матерями. Оптимізм, завзятість і розважливість допомагають їм добитися великих висот в кар’єрі.

Бежевий лак

Нейтральний манікюр носять упевнені в собі дівчата. Їх стиль витончений і мінімалістичний – як у Грейс Келлі, Дженніфер Еністон або Гвінет Пелтроу.Люблять якісні речі, але точно не женуться за модними трендами: зайві гроші витратять на плаття, а на свій комфорт (будинок, машину або поїздку). Такі жінки цінують сім’ю і традиції, вміють налагоджувати побут. Саме їх називають відмінними господарками. Але і в кар’єрі вони добиваються великих успіхів – завдяки своїй врівноваженості і увазі до деталей.

Рожевий лак

Рожевий колір вибирають натури чуттєві, ніжні і романтичні. Вони люблять помріяти і все життя вірять в чудеса.Дуже вразливі, не терплять жорстокості. Але такі дівчата не погодяться на рай в курені – вони обожнюють комфорт і затишок. Головна риса їх характеру – вміння швидко заспокоюватися навіть після великих неприємностей. Такі дівчата люблять кокетувати і вередувати, але з віком стають дуже добрими і турботливими матерями. Можуть домогтися великого успіху в професійному середовищі, так як вміють ладнати з людьми.

Червоний лак

Червоний манікюр вибирають пристрасні, емоційні жінки.Їх характер відрізняється сміливістю, силою волі і впертістю. Рад не слухають і завжди надходять по-своєму. Такі дівчата горді і норовливі, але володіють великим серцем: чи готові безкорисливо допомогти близьким людям. Вони цінують любов, романтику і міцну дружбу. Їх стиль – елегантна класика, а улюблені аксесуари – взуття і сумки. Такі дівчата успішні в кар’єрі і часто домагаються керівній посаді.

Синій колір – для незалежних осіб. Такі дівчата найчастіше мають творче хобі, наприклад, дизайн одягу або фотографія.Уникають великих компаній і цінують близьких друзів, яким дійсно можна відкрити своє серце. Характер скромний і довірливий. Завжди прагнуть до гармонії і спокою, володіють великим терпінням і почуттям відповідальності, а тому дуже важко переживають розчарування і зради. Схильні до меланхолії і швидко втомлюються: «синьої» натурі потрібно частіше відпочивати.

Фіолетовий лак

Любов до ліловим відтінкам видає творчої людини, яка не боїться порушувати правила.Такі натури зазвичай загадкові і схильні до містики, їх внутрішній світ дуже ніжний і ранимий. З ними не доведеться нудьгувати, вони дуже люблять мріяти і виділятися з натовпу. Такі дівчата точно знають, як захоплювати і зачаровувати чоловіків. Вміють дружити, але мають потайним характером і до кінця не розкриваються навіть найближчим людям. Фіолетовий – колір королівських осіб, які люблять розкіш і щедрість.

Чорний лак

Відтінки лаку на межі чорного вибирають владні і пристрасні натури.Такі дівчата можуть здатися зарозумілими, але вони просто знають, чого хочуть, і не бояться труднощів на життєвому шляху. До мети йдуть напролом і можуть досягти будь-яких висот в кар’єрі. Люблять шик і пристрасть, не мислять себе без любові. Дуже вибагливі і пред’являють до чоловіків високі вимоги. Їх вибір – сексуальність, вони не бояться провокацій.

А ви зможете відрізнити дорогий лак від дешевого по фото? Пройдіть тест на звання кращого лакоголіка.

Манікюр: колір нігтів і таємниці характеру

Кажуть, що справжню леді можна завжди дізнатися по її нігтиками: «Вони у неї завжди в блискучому стані, але вона ніколи не виставляє їх напоказ».Нігті – досить яскравий елемент зовнішності і тому волею-неволею він приковує до себе погляди. Якщо згадати варіанти кольорів лаків для нігтів, то палітра дуже різноманітна. Колір часто підбирають по модним тенденціям цього сезону. Але багато модниць вибирають колір лаку для нігтів за своїм характером. Яскравий лак на таких нігтях свідчить про те, що людина ставить перед собою чіткі певні цілі і готовий дотримуватися їх, не дивлячись ні на що, як то кажуть, «йдучи по головах». Чорний. Вибір цього відтінку зазвичай притаманний впливовим, владним персонам, які знають чого хочуть і не бояться труднощів на життєвому шляху. Хтось скаже, що дівчина з чорними нігтями пихата, проте вони, швидше за все, просто-напросто заздрять вольовому характеру. Червоний і яскраво-малиновий. любителька цих відтінків є пристрасні, емоційні дівчата, яких не лякає можливість виділитися з сірої маси. Вони цінують любов і романтику. Рожевий. Такий лак вибирають натури чуттєві, ніжні, які знають собі ціну, але не хочуть залучати пильну увагу оточуючих до своєї персони. Блакитний . Цей відтінок воліють спокійні, умиротворений, безтурботні і в той же час високопродуктивні дівчата. З боку може здатися, що такі персони кілька холодні, але близькі друзі напевно знають про їх лояльності. Зелений .Віддаєте перевагу зелений колір лаку? Тоді психологи охарактеризує вас, як живу, невимушену особу, що знаходиться в гармонії з природою. Жовтий. Зазвичай жовтий відтінок лаку вибирають яскраві і життєрадісні дівчата з сонячним характером і вражаючою уважністю. Фіолетовий і ліловий. Шанувальниць фіолетового відтінку лаку психологи називають королівськими, витонченими особами, які люблять розкіш. Навіть, незважаючи на романтику в душі, любов до розкоші може комусь здатися легковажною. Білий лак , а також французький манікюр, вибирають особи, які точно знають, чого хочуть від життя. Однак при цьому такі жінки назавжди залишаються в душі маленькими дівчатками, охочими зустріти принца і опинитися під його надійним захистом. Лак пастельних тонів , навіть якщо при цьому використовується вигадливий малюнок і всілякі прикраси та аксесуари, говорить про відсутність фантазії в любові. Така жінка буде незамінна в впорядкованої сімейного життя з налагодженим побутом, свежевиглаженнимі простирадлами і сімейними обідами по неділях.Але ось бурхливого сексу в найнесподіваніших місцях ви від неї не дочекаєтеся. Звичайно, це все умовно) Найчастіше вибір лаку залежить від одягу або настрою. До того ж кількість існуючих зараз відтінків не підлягає не одному психологічному аналізу. Ну, або від активної піар компанії (в цьому сезоні все збожеволіли на Мімоза від Chanel) Тільки ледачий б’юті-блогер не виклав з нею фото. 😉 Але все одно у кожної дівчини переважає свій колір.У мене це пастельні оттенкі.Я навіть фото з ними мимоволі більше виклала)) А які кольори віддаєте перевагу Ви? і наостанок неординарна Ліндсі)

Коментарі

У мене зараз чорний)))

13 травня 2011, 17:15

я люблю чорний. одного разу зайшла в випадковий салон, а мені: у вас депресія? мовляв, чорний воліють депресивні і сумні люди)))

13 травня 2011, 18:08

все це фігня))) в добірці одні і ті ж зірки з різними відтінками..яркій показник або вони в собі пунктів 5 сочетают..одновременно стерви і кульбаби!) але особисто я короткі нігті з червоним лаком)

13 травня 2011, 17:17

За темі поста нічого не скажу, як правило дівчата вважають за краще різні кольори, але ось що вразило незабутнє: чому так похабно нафарбовані нігті у моделей демонструють кольору лаків (крупний план нігтів).

13 травня 2011, 17:18

да вони все так красят.я кілька разів говорила манікурше щоб до кутикули фарбувала..я так звикла! але багато хто залишає місце з боків і у кутикули

13 травня 2011, 17:27

Дивно. Зазор між крайової лаку і кутикулою повинен бути, все вірно, тільки він повинен бути ідеально рівний і однаковий на всіх нігтях. І якщо вашій манікюрниці це якось так можна пробачити, то для реклами так фарбувати .. Цікаво що за лаки?

13 травня 2011, 17:32

лаки Chanel, Rescue Beauty Lounge і China Glaze.

13 травня 2011, 17:49

А навіщо зазор? Це більш гігієнічно? Або щось інше
Я 4 хвилини тому мамі нігті докрасіть, старанно все фарбує, виходить даремно (((

13 травня 2011, 19:02

ти мамі нігті фарбувати? Респект і уважуха так би мовити))

13 травня 2011, 19:05

13 травня 2011, 19:19

зазор, тому що нігті «дихають» »через корінь, але він таким великим не повинен бути, як тут.

13 травня 2011, 19:07

Спасибі, буду знати) Тепер буду більш кваліфікованим фахівцем))

13 травня 2011, 19:19

ой, як здорово такого сина мати! я теж мамі фарбую іноді))

13 травня 2011, 19:51

А я мамі манікюр роблю))) Їй навіть до манікюрниці ходити не треба)

13 травня 2011, 22:36

ну я теж все відразу)))

14 травня 2011, 21:17

не знаю навіщо зазор!
може у них так прийнято фарбувати..

може видали це не так уже й погано виглядає, просто тут дуже близько.

13 травня 2011, 21:33

згодна на всі 100! лак надмірно далеко від кутикули. ніби нігті два тижні тому нафарбували.

13 травня 2011, 17:30

а мене і наявність відростила кутикули здивувало

13 травня 2011, 19:41

стрьомно і як нафарбовані і сам стан нігтів, точніше шкіри навколо них

Червоний лак на нігтях

Червоний лак на нігтях з точки зору психології

Психологи запевняють, що вибір лаку для нігтів, може чимало розповісти про темперамент і характер жінки.Перевага червоним відтінкам говорить про пристрасної і палкої натурі. Така дівчина не уявляє свого життя без любові, сильних почуттів і яскравих вражень. Чоловіки від таких осіб буквально божеволіють! Підступні спокусниці здатні підкоряти серця і завойовувати прихильність одним лише поглядом.

Такі натури дуже сильні духом, вперті і завжди йдуть до своєї мети. Вони здатні завжди дивувати оточуючих своєю незвичністю і епатажністю, привносячи в повсякденність цілий вихор емоцій.

Види манікюру червоним лаком

Навіть однотонний червоний лак на нігтях виглядає дуже ефектно. Якщо ж додати малюнки і візерунки, скомбінувати кольори і відтінки – вийде ще більш помітно і яскраво. Ось кілька стильних рішень.

    Чорні нігті з червоним. Цей варіант називають манікюром-Лубутен в честь відомого дизайнера взуття. Крістіан Лубутен створює свої відомі моделі з оригінальним відмінністю – червоною підошвою. Пропонуємо відтворити цей тренд на нігтях.Ви будете воістину неповторні!

Червоний френч з золотом. Такий манікюр ідеально підійде для вечірнього виходу. Нігті будуть виглядати просто чудово і шикарно!

Є безліч варіантів цього манікюру. Можна зробити золоту смужку по краю нігтя, а інший простір пофарбувати червоним, а можна і навпаки.

Також «золотий» ефект можна створити за допомогою блискіток або страз.

Червоний лак на нігтях з малюнком або візерунком.

Любителькам абстрактних візерунків сподобаються дизайни, представлені нижче.

Також дуже вигідно виглядають цільні малюнки, наприклад, квітів, сердечок або цілих картин.

Фантазії немає меж! Подібний манікюр можна зробити самостійно, навіть якщо ви не вмієте малювати. В даному випадку, вас виручать малюнки-наклейки.

Червоний лак чудово прикрашає і жіночі ніжки.На ногах пурпурні відтінки підкреслюють жіночність та сексуальність. Дуже ніжно виглядає французький манікюр.

З чим носити червоний лак?

Червоний лак підходить найкраще під однотонний і не дуже помітний наряд. Наприклад, дуже елегантно виглядає біле або чорне плаття в поєднанні з червоними нігтиками. Добре комбінувати червоний лак з аксесуарами в такий же гамі: клатчем, парасолькою, сумкою, туфлями або обручем для волосся.Головне, не перестаратися з квітами, щоб не виглядати вульгарно і без смаку.

Важливо вибрати відповідну палітру червоного під одяг. Існує безліч різних відтінків: пурпур, кораловий, яскраво-червоний, вишневий, бордовий і т.д.

Значення червоного лаку в сонник

Виявляється, червоний лак знайшов своє місце навіть у тлумаченні снів. Сон, в якому ви покриваєте свої нігті червоним кольором, говорить про ваше бажання приховати власні недоліки і недосконалості.

Бачити уві сні акуратний манікюр з червоними нігтями обіцяє вам довгоочікуване примирення з кимось із близьких людей.

Молодим людям такий сон сниться до втілення в життя своїх еротичних фантазій.Еслі ж ви перете червоний лак з нігтів, то стережіться неприємного побачення або раптової зустрічі з ворогом.

Джерела:

http://www.yapokupayu.ru/blogs/post/gadanie-na-manikyure-kakoy-tsvet-laka-vydaet-vash-harakter
http: // www.spletnik.ru/blogs/krasota/30354_manikyur_cvet_nogtej_i_tajny_xaraktera
http://www.allwomens.ru/41565-krasnyy-lak-na-nogtyah.html

ᐉ Що означає червоний колір нігтів. Колір лаку і його значення ➡ klass511.ru

Як манікюр характер видає. Хто насправді носить рожевий, графіку, чорний, нюд, червоний: психологія нейл-арту

З посмішкою про серйозне, з часткою жарти про правду: що приховує улюблений нею-арт, і як наш манікюр характер видає. Думки психологів, сувора правда життя.

Несподівана психологія манікюру:

А манікюр, виявляється, зрадницьким буває: розкриє всю нашу жіночу непізнану натуру як на долоні. А розповісти може багато чого – і то, що самі не знали. Тільки потрібно стерти з підкірки стереотипи і подивитися на все інакше. Разом: характер і манікюр.

Рожевий манікюр: про жінок-кішок

Це стереотип: у власниць рожевих нагідок з перламутровим лаком ніжні долоньки, і такий же м’який і поступливий характер.Як би не так.

За цією м’якістю – залізна хватка! Винятки є, але – виключно рідко.

Факт: рожевий манікюр носять особи продумані, зважені, практичні. І – зі сталевим характером. За видимої м’якістю – цілеспрямованість, наполегливість. Це жінки-кішки: пухнасті зовні, але якщо кігтики випустять …


Ніколи не сперечайтеся з носіями рожевого манікюру, та ще з короткими нігтиками: вони вміють за себе постояти.І не здумайте їх обманювати – як всі кішки, вони проникливі.

І ніколи, ніколи не переходьте їм дорогу: не пробачать і помстяться – у них хороша пам’ять.

Особливо у тих, хто рожевий зі сталевою, перловою втіркой любить.

Чому? А це стратегічна хитрість. І усвідомлена мімікрія під обстановку, і неусвідомлена спроба приховати справжні риси.


І – бажання внести то, чого душа не вистачає: теплоту, м’якість, ніжність.Іноді це виходить.

Чорний манікюр і чорно-білий: броня і голки їжачка

Звично говорити, що це колір категоричних, сильних і незалежних Залізних Леді, якщо не колір вечірнього манікюру. Це не так – хоча пам’ятаємо про винятки.


Це колір незахищеності, тонкої, ранимою натури, які не вариабельной – не дуже спритно лавірує в життєвому океані, часто звикли плисти за течією.


Категоричність таки є: вони все ділять на біле і чорне – такий собі юнацький максималізм, легка інфантильність.Швидше нелегка – важко жити в рожевих окулярах і ділити все на біле і чорне.

Нонсенс? Немає: чорний – це панцир, кольчуга. Броня, захист вразливою натури від недружнього для неї світу. Це голки їжачка. Це просто самозахист (самозахист, так).


Чому? Згадаймо про підкірці: підсвідоме чи свідоме прагнення виглядати сталевий натурою проступає в нейл-арте.


Невпевнена колись дівчина буде компенсувати його вигадливим вечірнім манікюром в повсякденній обстановці.


Боязка, тиха жінка в діловому середовищі одягне чорний, чорно-білий манікюр на пальчики – замість боксерських рукавичок. І в якості вечірнього вибере дуже, дуже чорний манікюр.

Червоний манікюр

Прийнято називати червоний кольором вольових натур, життєрадісних, енергійних. Не без цього, але у психологів інший погляд. А вважають вони ось що: те, чого нам не вистачає, в чому ми вкрай потребуємо – ми вносимо у своє життя за допомогою дрібниць.


Хочеться змінити життя, а ніяк – міняємо зачіску або переставляємо чашки на кухні. З дитинства невпевнена, боязка дівчинка хоче довести і собі, і всьому світу, що вона яскрава, активна, сильна.

Немає сил змінити себе, немає можливості змінити сірий побут – нехай сяє червоний на нігтики, червоно-оранжевий. І це допомагає!

Жінці втомленою, який не вистачає енергії, але потрібно тримати спину – їй як повітря необхідний енергійний червоний, яскравий, життєстверджуючий.

А ще – це колір жіночності, колір любові. Його носять жінки, розкриті почуттям і ті, яким не вистачає емоцій.

Ті, кого люблять, і хто потребує любові, залучаючи її червоним. І до речі, це виходить: не випадково чоловіки вважають червоний манікюр самим жіночним.

Непроста геометрія душі. І графіка


Думаєте, геометрію, лаконічний дизайн носять прямолінійні натури, такі ж прості, як малюнок на їх нігтики? А знову все навпаки.

Графічні головоломки малюють власниці непростого характеру. Звикли ускладнювати, перебільшувати складності, недооцінюючи при цьому важливе.

І вся це складно-заплутана і плутається в емоціях натура проступає в лаконічних лініях.

Чому? Простота графіки оманлива: нейл-арт складно підібрати, і тим більше створити самій це вибір не шукають легких рішень.

А оманлива лаконічність – прагнення знайти спокій, просту “зрозумілість” якщо не в житті і заплутаних справах, то хоча б в манікюрі.

Нюд, мінімалізм: вічна молодість, втома і залізний характер

Що кажуть стереотипи: це нейл-арт відкритих, простих, чистих натур, категоричних – по-юнацькому, і таких же незіпсованих побутом. Так, всі ми буваємо відкриті, прості і чисті. Але …

Нюд – це колір розумних дівчат, які знають ціну цвітінню весни і здогадуються про її швидкоплинність.

Вони не пропускають момент блиснути діамантом ніжності, відкритості.

Нюд носять і ті, хто хоче продовжити вислизає водою та крізь пальці юність. А іноді все набагато простіше: це простий спосіб пристойного манікюру для поспішає дівчата.

І варіант для втомленою як від справ, так і від калейдоскопа фарб жінки – і калейдоскопа життя. Чогось спокійного, зовсім спокійного хочеться … Це як зручні джинси або теплий плед: просто, спокійно, затишно.

А мінімалізм? З юнацьким він має спільні риси: з одного боку, це спроба прикрити невпевненість зухвалістю.З іншого, скажімо пафосне слово – юнацька відвага. Або безбашенность, про яку з ніжністю згадую все життя.

А манікюр причому? Та тому як мінімалізм – або те саме юнацького самовираження, спроба довести світові право на свою особливу точку зору за допомогою чорних крапок на білому топі або косих смужок.

І неймовірна відвага: бути білою вороною з лаконічним нейл-артом на тлі сяючих глітером, розписом і асиметрією всіх кольорів веселки – це відвага.Тільки сильна, самодостатня натура здатна на такий крок!

А якщо вона переступила рубіж того самого юнацького максималізму – залізний характер, така ж життєва хватка і сталеві нерви.

А ще – це видає хороший смак і почуття стилю: зробити істинно красивий мінімалістичний манікюр непросто.

Ось така, виявляється, несподівана психологія манікюру. Бувальщина чи не бувальщина – яка різниця. Будемо красиві з будь-яким манікюром – з будь-яким характером будемо красиві!

Ворожіння на манікюрі: який колір лаку видає ваш характер?

Білий колір – символ чистоти і досконалості.Дівчата, які вибирають білий лак або френч, зазвичай акуратні, чесні і щирі. Або хочуть такими здаватися. Їх характер кілька консервативний, а любов до порядку іноді доходить до педантичності. Зате вони вірні, цінують серйозні відносини і будуть уважними матерями. Оптимізм, завзятість і розважливість допомагають їм добитися великих висот в кар’єрі.

Бежевий лак

Нейтральний манікюр носять упевнені в собі дівчата. Їх стиль витончений і мінімалістичний – як у Грейс Келлі, Дженніфер Еністон або Гвінет Пелтроу.Люблять якісні речі, але точно не женуться за модними трендами: зайві гроші витратять на плаття, а на свій комфорт (будинок, машину або поїздку). Такі жінки цінують сім’ю і традиції, вміють налагоджувати побут. Саме їх називають відмінними господарками. Але і в кар’єрі вони добиваються великих успіхів – завдяки своїй врівноваженості і увазі до деталей.

Рожевий лак

Рожевий колір вибирають натури чуттєві, ніжні і романтичні. Вони люблять помріяти і все життя вірять в чудеса.Дуже вразливі, не терплять жорстокості. Але такі дівчата не погодяться на рай в курені – вони обожнюють комфорт і затишок. Головна риса їх характеру – вміння швидко заспокоюватися навіть після великих неприємностей. Такі дівчата люблять кокетувати і вередувати, але з віком стають дуже добрими і турботливими матерями. Можуть домогтися великого успіху в професійному середовищі, так як вміють ладнати з людьми.

Червоний лак

Червоний манікюр вибирають пристрасні, емоційні жінки.Їх характер відрізняється сміливістю, силою волі і впертістю. Рад не слухають і завжди надходять по-своєму. Такі дівчата горді і норовливі, але володіють великим серцем: чи готові безкорисливо допомогти близьким людям. Вони цінують любов, романтику і міцну дружбу. Їх стиль – елегантна класика, а улюблені аксесуари – взуття і сумки. Такі дівчата успішні в кар’єрі і часто домагаються керівній посаді.

Синій колір – для незалежних осіб. Такі дівчата найчастіше мають творче хобі, наприклад, дизайн одягу або фотографія.Уникають великих компаній і цінують близьких друзів, яким дійсно можна відкрити своє серце. Характер скромний і довірливий. Завжди прагнуть до гармонії і спокою, володіють великим терпінням і почуттям відповідальності, а тому дуже важко переживають розчарування і зради. Схильні до меланхолії і швидко втомлюються: «синьої» натурі потрібно частіше відпочивати.

Фіолетовий лак

Любов до ліловим відтінкам видає творчої людини, яка не боїться порушувати правила.Такі натури зазвичай загадкові і схильні до містики, їх внутрішній світ дуже ніжний і ранимий. З ними не доведеться нудьгувати, вони дуже люблять мріяти і виділятися з натовпу. Такі дівчата точно знають, як захоплювати і зачаровувати чоловіків. Вміють дружити, але мають потайним характером і до кінця не розкриваються навіть найближчим людям. Фіолетовий – колір королівських осіб, які люблять розкіш і щедрість.

Чорний лак

Відтінки лаку на межі чорного вибирають владні і пристрасні натури.Такі дівчата можуть здатися зарозумілими, але вони просто знають, чого хочуть, і не бояться труднощів на життєвому шляху. До мети йдуть напролом і можуть досягти будь-яких висот в кар’єрі. Люблять шик і пристрасть, не мислять себе без любові. Дуже вибагливі і пред’являють до чоловіків високі вимоги. Їх вибір – сексуальність, вони не бояться провокацій.

А ви зможете відрізнити дорогий лак від дешевого по фото? Пройдіть тест на звання кращого лакоголіка.

Тест за кольором лаку для нігтів: що розповість колір про вашої особистості

Лак для нігтів не тільки прикрашає жінку.

Він також може багато чого розповісти про її внутрішньому «Я».

Колірні переваги можуть розповісти багато про людину. А, вибираючи лак того чи іншого кольору, жінка мимоволі дає характеристику собі як особистості.

Отже, що ж розповість колір улюбленого лаку на нігтях про самій жінці?

Колір лаку і характер

Подивіться на картинку і швидко виберете той колір, який вам ближче всього і, який, можливо, ви вибираєте частіше, як лаку для нігтів.

Отже, який колір ви помітили в першу чергу?

Цей колір і розповість все про вашої особистості!

Наступні вісім варіантів відтінків абсолютно різні. Ось що вони означають з точки зору ваших особистісних якостей.

Чорний лак для нігтів вибирають не тільки підлітки, що переживають бунтівну фазу – це насправді колір, який вважають за краще більшість творчих людей.

Якщо ви шанувальник темних відтінків лаку, таких як чорний або вугільно-сірий, це означає, що у вас розвинена творча сторона.

Швидше за все, ви людина тонкої душевної організації. І ви або художник, або поет, або скульптор. А, можливо, навіть шеф-кухар.

Навіть якщо ви не вважаєте себе особливо артистичною, але ви знову і знову вибираєте чорний лак, це може означати, що у вас дуже творчий розум, і вам потрібно розвивати свої творчі здібності.

Що означає колір лаку

Як ви вже могли здогадатися, неоново-зелений лак для нігтів вибирають енергійні й активні особистості.

Як і інші неонові кольори, зелений колір дуже яскравий і сміливий. А оскільки сам по собі зелений колір також відомий як заспокійливий, він менше ріже око, як, наприклад, неоновий рожевий або неоновий оранжевий.

Хоча у вас багато енергії, ви досить приземлений людина і не літаєте в хмарах. Ви змушуєте людей посміхатися і завжди готові до різних пригод.

Жінки, які вибирають м’яке бузкове покриття для нігтів, як правило, спокійні, врівноважені і розслаблені особистості.

В очах оточуючих такі люди виглядають надійною опорою і кам’яною стіною, всі знають, що їм можна довіряти і звертатися за порадою з будь-якими проблемами.

Любителі лілових відтінків ніколи не засуджують, вони відкриті і щирі особистості.

Люди, які вважають за краще цей колір, не лідери по своїй натурі, вони ніколи не знаходяться в центрі уваги, та їм це і не потрібно. Але вони надійні, люблячі і випромінюють добро і світло особистості.

Вибрати лак за кольором

Дівчата, які вибирають помаранчевий лак для нігтів, зухвалі і імпульсивні.Апельсинові, мандаринові і помаранчеві відтінки вибирають такі ж яскраві та неординарні особистості.

Як правило, шанувальниці оранжевого лаку для нігтів це завжди лідери, вони голосно і смішливо розповідають цікаві історії, змушуючи інших голосно сміятися.

Це також люди, які готові до божевільних пригод, захоплюючи за собою оточуючих.

Якщо ви вибираєте помаранчевий лак для нігтів, вам, ймовірно, подобається бути в центрі уваги і дивувати всіх своїм стилем.

Вам байдуже, що інші люди думають про вас, ви вільна духом особистість і любите повеселитися.

5. Нащенний бургунди

Глибокий бордовий або колір бургунди це складний і сексуальний колір.

Якщо ви обираєте такий відтінок лаку, це означає, що ви дуже зріла особистість.

Близькі та друзі звертаються до вас за порадою (особливо, коли мова йде про їх любовних справах), вони знають, що можуть розраховувати на вас, коли їм потрібно серйозно поговорити.

Жінки, які вибирають бордовий лак для нігтів, впевнені в собі і впевнені в тому, що в очах оточуючих вони надзвичайно привабливі.

Білий лак для нігтів для дівчат молодих душею і легких.

Якщо ви вибираєте біле покриття для нігтів, це означає, що в душі ви дуже молоді, і у вас досить легке ставлення до життя.

Ви не дозволяєте оточуючим втягувати вас у конфлікти і намагаєтеся не думати про негатив і серйозних життєвих проблемах.

Ваші друзі знають, що вони завжди можуть на вас розраховувати.Ви піднімаєте їм настрій і робите життя інших радісніше і світліше.

Якщо ви вибираєте білий лак для нігтів, ви, ймовірно, є законодавцем моди серед подруг і без розуму від красивих речей.

7. Конфетно- рожевий

Рожевий це улюблений колір Барбі.

Рожевий лак для нігтів це класичний колір, які вибирають ніжні і повітряні особи.

Якщо вас приваблює цей цукерковий відтінок або інший нейтральний колір, це означає, що ви яскрава особистість, яка випромінює тепло, добро і позитивну енергію.

Світло-рожеві лаки для нігтів вибирають особистості амбітні і орієнтовані на кар’єрний ріст.

Цей колір також говорить про те, що ви витончена, стильна і царствена жінка, яка знає собі ціну і вміє себе правильно подавати.

8. Вогняний червоний

Ну і нарешті, червоний колір.

Не знаєте, який колір вибрати? Намалюйте нігті червоним.

Вогненний червоний колір – завжди безпрограшний варіант. Цей колір лаку для нігтів вибирають жінки з домінуючим, наполегливим і сильним характером.Це, як правило, сильні духом особистості.

Ті, які вважають за краще вогненно-червоний, є природженими лідерами і люблять бути в оточенні великої кількості людей.

У жінок, які люблять червоний лак, як правило, багато друзів. До них часто тягнуться люди, їх люблять друзі, родичі і колегії.

Любительки яскравого лаку легко уживаються з оточуючими і є фантастичними оповідачами.

Отже, який колір лаку ви вибрали? Який з цих відтінків ви найчастіше носите в повсякденному житті?

Якщо ви вибираєте два і більше кольорів, цілком можливо, що в вас поєднується риси характеру кількох описаних вище особистостей.

Джерела:

http: //xn--6kcncjkhld4bbnea3de8a.xn--p1ai/harakter-i-manikyur/
http://www.yapokupayu.ru/blogs/post/gadanie-na-manikyure-kakoy-tsvet-laka-vydaet- vash-harakter
http://www.infoniac.ru/news/Test-po-cvetu-laka-dlya-nogtei-chto-rasskazhet-cvet-o-vashei-lichnosti.html

який колір лаку видає ваш характер ➡ klass511.ru

Ворожіння на манікюрі: який колір лаку видає ваш характер?

Білий колір – символ чистоти і досконалості.Дівчата, які вибирають білий лак або френч, зазвичай акуратні, чесні і щирі. Або хочуть такими здаватися. Їх характер кілька консервативний, а любов до порядку іноді доходить до педантичності. Зате вони вірні, цінують серйозні відносини і будуть уважними матерями. Оптимізм, завзятість і розважливість допомагають їм добитися великих висот в кар’єрі.

Бежевий лак

Нейтральний манікюр носять упевнені в собі дівчата. Їх стиль витончений і мінімалістичний – як у Грейс Келлі, Дженніфер Еністон або Гвінет Пелтроу.Люблять якісні речі, але точно не женуться за модними трендами: зайві гроші витратять на плаття, а на свій комфорт (будинок, машину або поїздку). Такі жінки цінують сім’ю і традиції, вміють налагоджувати побут. Саме їх називають відмінними господарками. Але і в кар’єрі вони добиваються великих успіхів – завдяки своїй врівноваженості і увазі до деталей.

Рожевий лак

Рожевий колір вибирають натури чуттєві, ніжні і романтичні. Вони люблять помріяти і все життя вірять в чудеса.Дуже вразливі, не терплять жорстокості. Але такі дівчата не погодяться на рай в курені – вони обожнюють комфорт і затишок. Головна риса їх характеру – вміння швидко заспокоюватися навіть після великих неприємностей. Такі дівчата люблять кокетувати і вередувати, але з віком стають дуже добрими і турботливими матерями. Можуть домогтися великого успіху в професійному середовищі, так як вміють ладнати з людьми.

Червоний лак

Червоний манікюр вибирають пристрасні, емоційні жінки.Їх характер відрізняється сміливістю, силою волі і впертістю. Рад не слухають і завжди надходять по-своєму. Такі дівчата горді і норовливі, але володіють великим серцем: чи готові безкорисливо допомогти близьким людям. Вони цінують любов, романтику і міцну дружбу. Їх стиль – елегантна класика, а улюблені аксесуари – взуття і сумки. Такі дівчата успішні в кар’єрі і часто домагаються керівній посаді.

Синій колір – для незалежних осіб. Такі дівчата найчастіше мають творче хобі, наприклад, дизайн одягу або фотографія.Уникають великих компаній і цінують близьких друзів, яким дійсно можна відкрити своє серце. Характер скромний і довірливий. Завжди прагнуть до гармонії і спокою, володіють великим терпінням і почуттям відповідальності, а тому дуже важко переживають розчарування і зради. Схильні до меланхолії і швидко втомлюються: «синьої» натурі потрібно частіше відпочивати.

Фіолетовий лак

Любов до ліловим відтінкам видає творчої людини, яка не боїться порушувати правила.Такі натури зазвичай загадкові і схильні до містики, їх внутрішній світ дуже ніжний і ранимий. З ними не доведеться нудьгувати, вони дуже люблять мріяти і виділятися з натовпу. Такі дівчата точно знають, як захоплювати і зачаровувати чоловіків. Вміють дружити, але мають потайним характером і до кінця не розкриваються навіть найближчим людям. Фіолетовий – колір королівських осіб, які люблять розкіш і щедрість.

Чорний лак

Відтінки лаку на межі чорного вибирають владні і пристрасні натури.Такі дівчата можуть здатися зарозумілими, але вони просто знають, чого хочуть, і не бояться труднощів на життєвому шляху. До мети йдуть напролом і можуть досягти будь-яких висот в кар’єрі. Люблять шик і пристрасть, не мислять себе без любові. Дуже вибагливі і пред’являють до чоловіків високі вимоги. Їх вибір – сексуальність, вони не бояться провокацій.

А ви зможете відрізнити дорогий лак від дешевого по фото? Пройдіть тест на звання кращого лакоголіка.

Тест за кольором лаку для нігтів: що розповість колір про вашої особистості

Лак для нігтів не тільки прикрашає жінку.

Він також може багато чого розповісти про її внутрішньому «Я».

Колірні переваги можуть розповісти багато про людину. А, вибираючи лак того чи іншого кольору, жінка мимоволі дає характеристику собі як особистості.

Отже, що ж розповість колір улюбленого лаку на нігтях про самій жінці?

Колір лаку і характер

Подивіться на картинку і швидко виберете той колір, який вам ближче всього і, який, можливо, ви вибираєте частіше, як лаку для нігтів.

Отже, який колір ви помітили в першу чергу?

Цей колір і розповість все про вашої особистості!

Наступні вісім варіантів відтінків абсолютно різні. Ось що вони означають з точки зору ваших особистісних якостей.

Чорний лак для нігтів вибирають не тільки підлітки, що переживають бунтівну фазу – це насправді колір, який вважають за краще більшість творчих людей.

Якщо ви шанувальник темних відтінків лаку, таких як чорний або вугільно-сірий, це означає, що у вас розвинена творча сторона.

Швидше за все, ви людина тонкої душевної організації. І ви або художник, або поет, або скульптор. А, можливо, навіть шеф-кухар.

Навіть якщо ви не вважаєте себе особливо артистичною, але ви знову і знову вибираєте чорний лак, це може означати, що у вас дуже творчий розум, і вам потрібно розвивати свої творчі здібності.

Що означає колір лаку

Як ви вже могли здогадатися, неоново-зелений лак для нігтів вибирають енергійні й активні особистості.

Як і інші неонові кольори, зелений колір дуже яскравий і сміливий. А оскільки сам по собі зелений колір також відомий як заспокійливий, він менше ріже око, як, наприклад, неоновий рожевий або неоновий оранжевий.

Хоча у вас багато енергії, ви досить приземлений людина і не літаєте в хмарах. Ви змушуєте людей посміхатися і завжди готові до різних пригод.

Жінки, які вибирають м’яке бузкове покриття для нігтів, як правило, спокійні, врівноважені і розслаблені особистості.

В очах оточуючих такі люди виглядають надійною опорою і кам’яною стіною, всі знають, що їм можна довіряти і звертатися за порадою з будь-якими проблемами.

Любителі лілових відтінків ніколи не засуджують, вони відкриті і щирі особистості.

Люди, які вважають за краще цей колір, не лідери по своїй натурі, вони ніколи не знаходяться в центрі уваги, та їм це і не потрібно. Але вони надійні, люблячі і випромінюють добро і світло особистості.

Вибрати лак за кольором

Дівчата, які вибирають помаранчевий лак для нігтів, зухвалі і імпульсивні.Апельсинові, мандаринові і помаранчеві відтінки вибирають такі ж яскраві та неординарні особистості.

Як правило, шанувальниці оранжевого лаку для нігтів це завжди лідери, вони голосно і смішливо розповідають цікаві історії, змушуючи інших голосно сміятися.

Це також люди, які готові до божевільних пригод, захоплюючи за собою оточуючих.

Якщо ви вибираєте помаранчевий лак для нігтів, вам, ймовірно, подобається бути в центрі уваги і дивувати всіх своїм стилем.

Вам байдуже, що інші люди думають про вас, ви вільна духом особистість і любите повеселитися.

5. Нащенний бургунди

Глибокий бордовий або колір бургунди це складний і сексуальний колір.

Якщо ви обираєте такий відтінок лаку, це означає, що ви дуже зріла особистість.

Близькі та друзі звертаються до вас за порадою (особливо, коли мова йде про їх любовних справах), вони знають, що можуть розраховувати на вас, коли їм потрібно серйозно поговорити.

Жінки, які вибирають бордовий лак для нігтів, впевнені в собі і впевнені в тому, що в очах оточуючих вони надзвичайно привабливі.

Білий лак для нігтів для дівчат молодих душею і легких.

Якщо ви вибираєте біле покриття для нігтів, це означає, що в душі ви дуже молоді, і у вас досить легке ставлення до життя.

Ви не дозволяєте оточуючим втягувати вас у конфлікти і намагаєтеся не думати про негатив і серйозних життєвих проблемах.

Ваші друзі знають, що вони завжди можуть на вас розраховувати.Ви піднімаєте їм настрій і робите життя інших радісніше і світліше.

Якщо ви вибираєте білий лак для нігтів, ви, ймовірно, є законодавцем моди серед подруг і без розуму від красивих речей.

7. Конфетно- рожевий

Рожевий це улюблений колір Барбі.

Рожевий лак для нігтів це класичний колір, які вибирають ніжні і повітряні особи.

Якщо вас приваблює цей цукерковий відтінок або інший нейтральний колір, це означає, що ви яскрава особистість, яка випромінює тепло, добро і позитивну енергію.

Світло-рожеві лаки для нігтів вибирають особистості амбітні і орієнтовані на кар’єрний ріст.

Цей колір також говорить про те, що ви витончена, стильна і царствена жінка, яка знає собі ціну і вміє себе правильно подавати.

8. Вогняний червоний

Ну і нарешті, червоний колір.

Не знаєте, який колір вибрати? Намалюйте нігті червоним.

Вогненний червоний колір – завжди безпрограшний варіант. Цей колір лаку для нігтів вибирають жінки з домінуючим, наполегливим і сильним характером.Це, як правило, сильні духом особистості.

Ті, які вважають за краще вогненно-червоний, є природженими лідерами і люблять бути в оточенні великої кількості людей.

У жінок, які люблять червоний лак, як правило, багато друзів. До них часто тягнуться люди, їх люблять друзі, родичі і колегії.

Любительки яскравого лаку легко уживаються з оточуючими і є фантастичними оповідачами.

Отже, який колір лаку ви вибрали? Який з цих відтінків ви найчастіше носите в повсякденному житті?

Якщо ви вибираєте два і більше кольорів, цілком можливо, що в вас поєднується риси характеру кількох описаних вище особистостей.

Приховане значення кольору для манікюру: розгадуємо загадки характеру і вибираємо колір

Красиві, доглянуті руки і нігті багато розкажуть про твій стиль життя і прагненні доглядати за собою. А що повідає нам колір манікюру? Чи є приховані мотиви в тому, які відтінки ти вибираєш, з чим їх поєднуєш, і як підійди до цього вибору з логічної точки зору? Психологія кольору, манікюр по фен-шуй і трендові дизайни в нейл-арте дають нам відповіді на всі питання. Підемо від простого до складного.

Нейл-арт по фен-шуй: навіщо виділяти кольором окремі нігті

У східних традиціях кожен палець відповідає за певні сфери життя людини, і через руки здійснюється зв’язок з енергією в навколишньому світі. Звідси і популярність акупунктури.

Коли необхідно створити додаткові вібрації в оточенні і закцентувати увагу на потрібній сфері життя, виділи цю сферу на руках за допомогою стильного кольорового манікюру.

Уже сьогодні дива не станеться, але постійний фокус уваги на те, до розвитку чого ти прагнеш, дозволить побачити в повсякденному житті більше можливостей і зробити маленькі, але такі потрібні дії, коли того зажадає ситуація.Адже навіть твій манікюр закликає до цього! Нехай він стане маленькою шпаргалкою успіху і досягнень на кожен день.

За що відповідає кожен палець в фен-шуй манікюрі

Модно виділяти кольором один безіменний або безіменний із середнім пальцем. За фен-шуй середній відповідає за фінансовий достаток і успіх, а безіменний – за вдалі відносини, романтику і любов. Хочеш залучити їх в своє життя – акцентуй ці два пальця іншим кольором або відрізняється дизайном.А як же інші пальці на руках, адже вони також за щось відповідають? Абсолютно вірно!

  • Великий палець

Виділений іншим відтінком лаку він заявить про силу характеру, волі, стійкості до стресів і напористості. Доповни манікюр кільцем на великому пальці, щоб посилити вібрації характеру.

Манікюр в іншому кольорі на вказівному пальці ставить акцент на лідерські якості, бажання привертати увагу в суспільстві, прагнення виділятися і впливати на думки оточуючих.

Виділи манікюром іншого кольору середній палець на одній або обох руках, і він приведе до тебе фінансовий достаток, просування по кар’єрних сходах, схвалення і похвали оточуючих.

Хочеш романтичних відносин, вірності, стабільності, сімейного щастя і справжньої дружби? Акцентуй увагу на кольорі безіменного пальця, і отримаєш все бажане.

Креативним, творчим, і діловим дівчатам і жінкам манікюр іншого кольору на мізинці обіцяє успіх у всіх їхніх починаннях і проектах.Строй плани, впроваджуй їх в життя і не забувай про колір нагідок і гарному настрої, поки підкорюєш творчі та бізнес вершини.

цветопсихологии: характер на кінчиках пальців

Кольори поділяються на теплі і холодні, яскраві і спокійні, а на додаток до них йдуть всі відтінки металік і різноманітні варіанти з блискітками. Спочатку визначся з групою, а потім – з кольором.

  • Яскраві кольори – впевненість в собі і активна життєва позиція

Червоний, оранжевий і жовтий манікюр, або будь-яке поєднання цих трьох відтінків видає впевнену в собі жінку, провідну активне соціальне життя.Від криваво-червоного до життєрадісного жовтого – твій нейл-арт буде привертати загальну увагу. Доповни колір глянцевим блиском, і половина стильного образу вже готова.

  • Спокійні відтінки – для відповідальних і відкритих особистостей

Синій, зелений, бірюзовий манікюр відразу ж підкреслить твій рівний і зібраний характер. Відтінки добре поєднуються з сріблястим і сірим в повсякденних стилях. Доповни манікюр сумкою, шарфом або іншим аксесуаром в цій же палітрі, щоб підкреслити насиченість кольору.

  • Пастельні відтінки – жіночність і романтичність на кожен день

Хочеш підкреслити легкість, кокетство і відкритість характеру? У цьому допоможе манікюр лілового, персикового, м’ятного кольору. Відтінки органічно впишуться в весняно-літній образ, створюючи відчуття новизни, передчуття сезонних змін.

  • Відтінки металік – загадкова і владна

Глибокі і зачаровують відблиски золотистого і сріблястого кольору відразу ж видадуть в тобі прагнення до відкритості, бажання привертати увагу і ловити на собі захоплені погляди.Золото і срібло ефектно доповнять інші кольори, створюючи святковий настрій. Прибережи їх для романтичного побачення, вечірки, званої вечері.

Колір лаку в манікюрі і характер: розгорнуте значення відтінків

Дізнатися більше про характер за кольором манікюру можна проаналізувавши кольору, які ти вибираєш в нейл-арте найчастіше. Розглянемо кожен колір і характер, який стоїть за ним, по-окремо.

Сила, пристрасть, любов, імпульсивність – це самий емоційний колір в нейл-арте.Він привертає увагу до рук, тому манікюр в червоному кольорі повинен бути бездоганним. Червоний говорить про твою активної життєвої позиції, мужності і сміливості втілювати свої бажання негайно. Ти любиш заняття спортом, галасливі компанії і вечірки, спілкування з друзями, нові стилі і образи. Часто судиш людей тільки по першому враженню і дієш емоційно, залишаючи роздуми на потім.

У композиції дизайну червоний буде поєднуватися з чорним, білим, блакитним, сірим, коричневим.У омбре він ефектно межує з бордовим, кораловим, фіолетовим і чорним. У графічних дизайнах червоний – різкий, структурований, тому добре виглядає в поєднанні з гострими кутами і чіткими, контрастними межами.

Радість, оптимізм, активні дії, бажання підтримати і навчити оточуючих всьому, що вмієш сама. Ти весела, товариська, вмієш знаходити спільну мову і швидко заводиш друзів. Якщо цього не вистачає в характері, вибери для себе помаранчевий колір, щоб активувати якості.

Помаранчевий поєднується з рожевим, чорним, зеленим, синім і червоним.

Сонячний, радісний колір, що піднімає настрій і створює відчуття свята. Жовтий вибирають дуже розумні дівчата, реформатори за характером і життєвим пріоритетам. Жовтий розповість про тебе як про відкрите і доброзичливому людині з підвищеною чутливістю. Ти часто йдеш в себе, в роздуми і аналіз. Ти надійна подруга, яка вміє зберігати секрети.

Джерела:

http: // www.yapokupayu.ru/blogs/post/gadanie-na-manikyure-kakoy-tsvet-laka-vydaet-vash-harakter
http://www.infoniac.ru/news/Test-po-cvetu-laka-dlya-nogtei- chto-rasskazhet-cvet-o-vashei-lichnosti.html
http://nails-mag.ru/manikur/vybor-znacheniye-tsveta/

.