Маникюр

Дитячий манікюр технологія виконання: Технологія виконання дитячого манікюру. – Студопедія

Технологія виконання дитячого манікюру. – Студопедія

1) Зустрічаємо клієнта, вітаємося, проводжаємо клієнта до робочого місця.

2) Одягаємо рукавички і обробляємо свої і руки дитини антисептиком. (Таблиця № 1 ріс.№1)

3) консультуючись з дитиною або з його батьком.

4) Знімаємо старий лак, якщо є.

5) пилки прибираємо довжину і створюємо форму. (Таблиця № 1 рис.№2)

6) Наносимо кутик Ремувер. . (Таблиця № 1 ріс.№3)

7) Готуємо ванночку для рук з рідким милом і сіллю.

8) Закладаємо руку дитини в ванночку. (Таблиця № 1 ріс.№4)

9) Зачищаємо апельсинової паличкою птеригий. . (Таблиця № 1 ріс.№5)

10) Змоченою пемзою зачищаємо бічні валики, вільний край, епоніхій.

11) Якщо є задирки, то використовуємо щипці або круглими ножицями. (Таблиця № 1 ріс.№6)

12) Контрольні руху тонкої пилкою. (Таблиця № 1 ріс.№.7)

13) Беремо шліфувальник і зашліфовивают торець вільного краю.

14) Наносимо масло, втираємо його і поліруємо нігтьову пластину.(Таблиця № 1 ріс.№8)

15) Все пилки прибираємо в мет. лоток з кришкою для стерилізації.

16) Обробка рук клієнта і майстра антисептиком. (Таблиця № 1 рис.№9)

17) Наносимо крем масажними рухами. (Таблиця № 1 ріс.№.10)

18) Знежирюємо нігтьову пластину. (Таблиця № 1 ріс.№.11)

19) Наносимо покриття (база, лак, топ). . (Таблиця № 1 ріс.№12)

У косметичних салонах дітям можна робити парафінові ванночки для рук. Ці процедури будуть не тільки корисні для шкіри, але і доставлять малюкам приємні відчуття, що теж дуже важливо.Якщо процедуру манікюру повторювати регулярно, у дитини завжди будуть доглянуті нігті. Догляд за дитячим манікюром передбачає ряд заходів по збалансованому харчуванню дитини. Фахівець допоможе вам акцентувати увагу на тих мінералах і вітамінах, які необхідні для повноцінного розвитку організму дитини. Для того щоб у вашого малюка були міцні і здорові нігті, частіше готуйте йому страви на основі молочних продуктів – вони містять кальцій.
Не забувайте, приклад дівчинка бере саме з звий мами, тому не забувайте робити манікюр в домашніх умовах і собі.

Виконано дитячий манікюр

Покриття: лікувальний прозорий лак

Дизайн: Блискітки розсипчасті, нанесені на френч.

Висновок.

Дитячий манікюр є відмінним засобом з проблемою оніхофагією – обкушуванням нігтів і шкіри навколо них. Ми здійснюємо максимально дбайливий догляд за дитячими руками за допомогою безобрізного манікюру, так як в ранньому віці шкіра і нігті дуже ніжні і їх легко пошкодити.Манікюр може не тільки порадувати маленьку принцесу, а й відучити дитину гризти нігті – після обробки нігтів і пальців діти часто кидають цю шкідливу звичку.

Переваги дитячого манікюру:

· ручки виглядають охайними і акуратними;

· зникає звичка гризти нігті;

· вже з юного віку ваша дитина набуває звичку доглядати за собою.

Багато матусі хочуть, щоб їхні діти якомога повільніше дорослішали.Ми радимо ставитися до манікюру на короткі нігті для дітей, як до способу його самовираження і розвитку творчого потенціалу, і тоді страхи про передчасне дорослішання відпадуть самі собою.

Мета проведеної мною роботи-проведення дитячого манікюру. Після вивчення матеріалів, безлічі практик я виконала цю процедуру.

Підсумки проведеної мною роботи:

1) Під час процедури були вирішені проблеми:

– С обкусаними нігтями

-Заусенцамі

2) Під час процедури дитина отримала розслаблення і позитивні емоції

3) Руки дитини стали більш доглянуті, що йдуть на поправку після оніхофагіі, що викликає безсумнівно позитивні емоції у клієнта і його рідних.Мета моєї роботи виконана й досягнута.

Список використаної літератури та джерел.

1) http://www.nogotok-studio.ru/articles/stati/manikyur-detyam/ “Нігтик” Стаття: “Манікюр дітям на короткі нігті” г.2016

2) http://kistochki.ru/services/childrens-manicure Стаття: “дитячий манікюр в салонах краси” г.2017

3) http://art-of-nails.ru/detskiy-manikyur/ Стаття: “Чи варто робити дитині манікюр” м2015

4) http://www.krasotkapro.ru/review/detskiy-manikyur/ Стаття: “Дитячий манікюр. Техніка виконання “г.2016

5) https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9C%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D1%8E%D1%80 Стаття: “Манікюр” м 2017

6) http://www.salonvrn.ru/uslugi_types/3 Стаття: “Доглянуті руки-один з головних секретів краси” г.2017

7) Охорона праці. ру Інструкція з охорони праці для манікюрниці
(затв. Мінпраці РФ 18 травня 2013) http: //www.tehbez.ru / Docum / DocumShow_DocumID_777.html Стаття 3.22 “Організація робочого місця майстра манікюрного і педикюрні сервісу”, Стаття 1.22 “Гігієнічні вимоги до салонів краси”, Стаття 1.26 “Вимоги до салонів краси”

8) http://orifl.ru/poleznoe/uhod_za_nogtyami/detskij_manikyur/ Стаття: “Дитячий манікюр” г.2016

9) Яндекс картинки.

10) Професійна освіта. Майстер манікюру і педикюру. ТОВ “Букмастер”, 2013. Шешко Н.Б., Гриб А.А.

11) http: // docs.cntd.ru/document/

7205 СанПин. Статті: “Організація і проведення дезінфекційних і стерилізаційних заходів”,

“Вимоги до внутрішнього оздоблення приміщень”, “Вимоги до природного та штучного освітлення”. СанПин статися 1.4.2 СанПин Стаття 1.4.СанПін стаття 1.5. СанПин Стаття 6.1. 2016 р

СанПин Стаття 5.4.3.

Додаток.

[1] СанПин статися 1.4.2 2016 р

[2] СанПин Стаття 1.4 2016 р

[3] СанПин стаття 1.5 2016 р

[4] СанПин Стаття 6.1. 2016 р

[5] СанПин Стаття 5.4.3. 2016 р

Дитячий манікюр – технологія виконання

Поза всяких сумнівів, кожна дівчинка прикладом для наслідування вважає свою маму. У всьому, що стосується зовнішнього вигляду і догляду за собою, мама – найкращий учитель і справжній ідеал. А особливо до душі маленьким красуням мамина косметика.Але одна справа – виглядати яскраво, і зовсім інша – піклуватися про своє здоров’я та красу. Причому навіть в дуже юному віці! Дитячий манікюр стане для дитини одним з корисних і наочних прикладів грамотного догляду за собою.

Популярність манікюру для дітей дуже висока, і багато салонів краси вводять його в перелік послуг, що надаються. Але при виборі закладу приділіть серйозну увагу кваліфікації майстрів. Інші важливі нюанси – суворе дотримання технології виконання дитячого манікюру та наявність відповідного обладнання.

Ця косметична процедура проводиться в спеціалізованому косметичному салоні, майстри якого повинні не тільки бути профі в своїй справі, але також в певній мірі володіти педагогічними навичками та вміти розташувати до себе дитину. І тоді дитячий манікюр зі звичайної косметичної процедури перетвориться в приємне і корисне розвага.

Майстри манікюру салону краси для дітей “Вангвардіста” мають необхідну кваліфікацію і застосовують у роботі підходяще для дітей косметичний обладнання.Дитячий манікюр в нашому салоні є дуже затребуваною послугою і часто виконується в “парному” режимі. Поки мама приводить в порядок свої нігті або, скажімо, зачіску – маленька красуня відправляється на дитячий манікюр. Майже як доросла!

Дитячий манікюр – технологія виконання

Перед проведенням процедури манікюру руки маленької клієнтки необхідно обробити антисептичним засобом. Також можна використовувати антибактеріальне мило. Після просушування рук майстер починає оформлення вільного краю нігтьової пластини.Під час дитячого манікюру застосовуються кусачки (для дітей старшого віку) і пилка. Кусачками ніготь обрізається по лінії подушечки пальця. За допомогою пилочки нігтя надається красива форма, краю шліфуються і поліруються. Особливо корисний манікюр для тих дітей, які мають звичку обкушувати нігті. По-перше, таким способом легко вирішується естетична проблема. А по-друге, малюкам просто не захочеться знищувати такий гарний результат, якого можна досягти за допомогою дитячого манікюру.

Для дівчаток у віці 10-12 років припустимі деякі “експерименти” з довжиною і формою нігтів.А ось дитячий манікюр для красунь молодшого віку не передбачає видалення кутикул. Тому під час манікюру їх обробляють кремом або олією – для розм’якшення. Ще одним приємним елементом процедури є масаж пальчиків. Триває дитячий манікюр нанесенням лаку і різних декоративних елементів – гарних страз або блискіток. Втім, цей етап не є обов’язковим, особливо – якщо дитина зовсім маленький. Процедуру рекомендується проводити 2-3 рази на місяць. Це дозволить підтримувати красу і здоров’я нігтів дитини.

МАНІКЮР ДИТЯЧИЙ

600

ПОКРИТТЯ НІГТІВ

100

Що потрібно знати про дитячий манікюр, щоб уникнути проблем з нігтями у малюків

Багато дорослих відверто не сприймають самого цього явища.Словосполучення “дитячий манікюр” ріже їм слух і сприймається не інакше як оксюморон – безглузде з’єднання несумісних понять. Однак ж не все так просто і однозначно. Давайте розберемося в цьому важливому питанні.


Чи потрібен дитині манікюр?

Дитина з’являється на світ з крихітними нігтиками. І буквально через кілька днів після народження мамі доводиться їх підстригати, щоб він не подряпав себе необережним рухом.По суті – це і є перша манікюрна процедура в житті дитини.

Малюк росте. Він починає пізнавати світ, в буквальному сенсі “навпомацки”:

 • Шкіра його рук обвітрюється, починає лущитися
 • Під нігтями накопичується бруд – земля, пластилін, частки всього, що знаходиться навколо
 • Навколо нігтьової пластини з’являються задирки

Щоб позбавити дитину від усіх цих неприємностей, знадобиться справжній манікюр, Якщо ми вчасно не подбаємо про це, він зробить це сам: обгризет нігті, висмикне “з м’ясом” задирки.

Результати такого «відходу»: кострубаті нігті, опухлий пальчик, інфекція. Відкрита ранка в зоні вирваного задирки – відмінний притулок для бруду і хвороботворних мікробів. Там може утворитися осередок запалення і навіть гнійний нарив, який з високою часткою ймовірності назавжди зашкодить нігтьову пластину дитини. Красивого нігтики тут вже не буде. Але ж є досить простий спосіб уникнути подібних плачевних наслідків! Доглядайте за руками дитини: періодично робіть йому манікюр – і все буде в порядку.

Дитячий манікюр – це перш за все гігієнічна процедура, яку необхідно робити і дівчаткам, і хлопчикам.

Він відмінно вирішує проблему “обкусаних нігтів”. Перспектива зіпсувати свої красиві нігті і позбутися можливості похвалитися ними перед своїми подружками зупинить саму завзятих любительку погризти свої нігті!

Крім того, він привчає дитину стежити за своєю зовнішністю і відмінно піднімає настрій!

Специфічні особливості дитячих нігтів

Форма, стан і відношення до нігтів закладається в людині в самому ранньому віці.Тому так важливо знати особливості формування дитячих нігтів, щоб дати своїй дитині (особливо дівчинці!) Можливість мати гарні доглянуті руки. Адже саме вони є візитною карткою жінки в будь-якому віці.

3 обов’язкових правила догляду за дитячими нігтями

1. Частіше подстригайте дитині нігті

Адже вони ростуть дуже швидко: тонкі, м’які і ламкі, вони можуть розшаровуватися на кінчиках.

2.Не дозволяйте йому смоктати пальці і гризти нігті:

 • Це призводить до деформації нігтьової пластини, яка може зберегти свою некрасиву форму назавжди.
 • Під нігтями часто накопичується бруд – пісок, фарби, пластилін і т.д., яким абсолютно не місце в кишечнику вашої дитини.
 • Кутикула на дитячих нігтях наростає на більшу частину нігтьової пластини, і будь-які її пошкодження негативно відбиваються на подальшому розвитку нігтя.

3. Сформуйте у дитини правильні звички і позитивне ставлення до охайності.

Цей процес можна починати вже з 1,5 років. Тоді до шкільного віку для нього стане звичним мити руки, підстригати, а не обкушувати нігті, доглядати за шкірою рук.

Як зробити дитячий манікюр в домашніх умовах

Дітям роблять тільки європейський, необрізний манікюр, причому без обробки поверхні нігтя.А в іншому він нічим не відрізняється від дорослого.

Тільки до вибору препаратів і інструменту для дитячого манікюру слід підходити особливо скрупульозно і відповідально. Лаки, мило, лосьйон, крем – все має бути найвищої якості, без шкідливих добавок, до яких так чутлива дитяча шкіра.

Ідеально, якщо ви придбаєте для дівчинки власний манікюрний набір з пилкою, ножицями і щипчиками. Вона відчує себе принцесою і з самого дитинства зрозуміє, що засоби гігієни у кожного повинні бути свої.І будь ласка, не порушуйте ці правила – ніколи не користуйтеся набором дочки.

Тож почнемо.

 • Обробляємо ручки антисептиком. Причому не тільки дитині, а й собі. Це обов’язковий етап, оскільки у дитини ще слабка імунна система і занести інфекцію в незміцнілий організм справа нехитра.
 • Обпилює краю нігтя. Бажано використовувати пилку з абразивністю 240/240, але ні в якому разі не залізну.Ми залишаємо 1-2 мм вільного краю, інакше з кожним підпилюванням розмір нігтьової пластини буде зменшуватися, і нігті в результаті стануть маленькими і некрасивими.
 • Працюємо з кутикулою. Вона у малюків дуже тонка, тому ми її обережно відсуває апельсинової паличкою, попередньо пом’якшивши маслом або іншим спеціальним засобом.
 • Прибираємо задирки. Шкіру навколо нігтя обробляємо вітамінізованим розчином і акуратно видаляємо задирки манікюрними кусачками.
 • Робимо масаж. Беремо пару крапель живильного крему і дбайливо масажуємо їм нігтики і ручки дитини. Ця процедура подобається всім малюкам без виключення!
 • Наносимо покриття. Фарбуємо нігтики захисним або вітамінним лаком. Це покриття може існувати самостійно або служити базою для кольорового лаку.

Головні «можна» і «не можна» у дитячому манікюрі

Не можна:

 • Стригти нігті відразу після купання

Шкіра в теплій воді розмокає.Тому пропадає чітка межа вільного краю і дуже просто, не бачачи її, обрізати нігтик «під саме м’ясо». Нігті від води теж стають пухкими і при підпилюванні розшаровуються.

 • Використовувати жорстку пилку

Пилка в дитячому манікюрі повинна бути покрита м’яким абразивом від 180 грит і вище.

 • Зрізати кутикулу

Нігті у дітей формуються до 14-15 років.Тому обрізний манікюр можна робити не раніше цього віку.

Можна:

 • Використовувати кошти для догляду за кутикулою: спеціальні масла, які зволожують шкіру і запобігають утворенню задирок, засіб «антікутікула», яке перешкоджає зростанню зайвої шкірки.

Зробити експрес-манікюр можна прямо в процесі купання дитини: апельсиновою паличкою акуратно відсуньте дитячу кутикулу і вкруговую приберіть її залишок з нігтьової пластини.Це збереже природну красу дитячих пальчиків і позбавить від утворення неприємних задирок.

 • Фарбувати нігті лаком

Дівчаток можна побалувати прозорими і легкими димчастими або пастельними лаками. Обов’язкова умова: лаки повинні бути якісними – з кальцієм та іншими корисними речовинами для зміцнення нігтів і без формальдегіду!

Хлопцям, щоб підживити нігтьову пластину, можна покривати нігті лаком на вітамінної основі.

Нейл-арт для юних леді

У 7-9 літніх дівчаток нігтьові пластини ще дуже невеликі, тому яскраві лаки на них виглядають не найкращим чином. Доцільно використовувати м’які пастельні тони і прикрасити їх тематичними малюнками – наклеїти на нігті перекладні картинки тварин, сердечок, квіточок, кульок, пір’їнок.

Маленькій модниці неодмінно сподобається і мультяшний дизайн, яким можна оформити всі пальчики або зробити акцент на одному з них.

Першого вересня, якщо це не суперечить правилам школи, нігті вашої красуні можна прикрасити зображеннями книг, глобуса, букета квітів або шкільної дошки.

Дівчаток трохи старшого віку можна запропонувати манікюр в світлому напівпрозорому стилі з ніжною квіткової розписом, з водними наклейками, що імітують плями, специфічні символи, мереживо, сніжинки, листочки або краплі.

Як бачите, дитячий манікюр не така вже й складна справа, і ви з успіхом можете впорається з ним вдома.Тільки врахуйте: у дітей дуже ніжні нігті і кутикула. Їх легко поранити і занести інфекцію. Одна невдала процедура може надовго відбити охоту у вашої дитини доглядати за своїми нігтями.

Щоб цього уникнути, краще довірити професіоналам пальчики найдорожчого для вас створення. Тим більше, що сучасні салони краси пропонують таку послугу, причому з пристойними знижками. Ви можете влаштувати собі маленький жіноче свято – відправитися в салон удвох з донькою. Це стане для вашої красуні незабутньою подією – робити манікюр у справжнього майстра одночасно з мамою, сидячи за сусіднім столом.

А ви, привчивши свою дочку стежити за своїм зовнішнім виглядом, надасте їй неоціненну послугу. Вона виросте справжньою Жінкою, у якій при будь-яких життєвих розкладах руки будуть в ідеальному стані, як і личить світської леді.

Гарний манікюр для дітей. Особливості виконання

Всі діти прагнуть бути схожими на своїх батьків. Тому дівчатка вже з десяти років починають фарбуватися, робити собі зачіски і одягатися, так як мама.Найчастіше насамперед діти починають фарбувати свої нігті. Але гарний дитячий манікюр – це не тільки покриття нагідок лаком, а й обов’язковий догляд за руками, який повинні виконувати всі діти самостійно вдома. Щоб навчити дитину доглядати за нігтями, важливо придбати всі необхідні інструменти і засоби для догляду, а також показати доньці чи синові правила догляду на власному прикладі.

Які потрібні інструменти?

Так як нігті ростуть у всіх, дитячий манікюр роблять і хлопчикам і дівчаткам.Догляд за ними повинен виконуватися з самого маленького віку. Бо якщо дитячі нігтики закинути, дитина ними може в подальшому поранитися.

З десяти років дітей можна вже вчити самостійно доглядати за власними нігтями. Вони повинні вміти самостійно зістригти собі нігті.

Щоб не травмувати дитячі нігтьові пластини, придбайте спеціальні манікюрні кусачки для дитини. Такий інструмент легкий у використанні і безпечніше манікюрних ножиць.Для десятирічної дівчинки, крім кусачок, слід купити і набір пилок для догляду за нігтиками.

Шліфування в дитячому віці застосовувати не бажано, так як нігтьові пластини у дітей мають тонку і м’яку структуру.

Структура нігтів у дітей

Короткі дитячі нігтьові пластини складаються з великої кількості води, через що вони еластичні. З десяти років в організмі дитини починає відбуватися гормональна перебудова. Тому саме з такого віку обов’язково потрібно стежити за здоров’ям і красою нігтів, а також навчитися робити гарний манікюр.

З 14 років нігті стають міцнішими, а з 17 років можна вже впевнено сказати, що вони вже повністю сформувалися. Крім зміцнення нігтьової пластини, стають міцнішими і кутикула, і все навколонігтьової простір. З 17 років можна робити нарощування, шелаковим покриття і покривати нігтики блискучим лаком.

Особливості проведення дитячого манікюру

Починати робити манікюр слід ще до школи.

Періодичність виконання процедури залежить від швидкості росту і стану нагідок у дитини.

Догляд за нігтями є копіткою процесом і займає час. Якщо дитина може спокійно посидіти 15-20 хвилин, не обертаючись в кріслі і не махаючи руками, значить, він вже готовий до виконання манікюру.

Оздоровчий манікюр важливо виконувати не тільки дівчаткам, але і хлопчикам. У салонах краси дітям найчастіше роблять європейський манікюр. При такому догляді кутикулу не видаляють, а відсувають дерев’яною паличкою. Процедура не травмує нігтики і дитячу шкіру, є безпечною і корисною.

Манікюр для дівчаток

манікюр для дітей мають наступну технологію виконання:

 1. Перед початком виконання дитячого манікюру руки дитини продезінфікуйте спеціальним антисептичним засобом.
 2. Для додання форми нігтиками підпиляєте їх пилкою. Щоб видалити відросло ніготь, скористайтеся кусачками. Ні в якому разі не робіть нігті занадто короткими.
 3. Після підрізання нагідок, їхні краї обережно прошліфуйте і відполіруйте.
 4. Суху шкіру з задирками распарьте в ванні з додаванням мильного розчину. Ображати вільну частину задирок кусачками. Продезінфікуйте шкіру навколо нігтів за допомогою перекису водню.
 5. Щоб не травмувати дитячу ніжну шкіру, ніколи не обрізайте кутикулу. На занадто велику кутикулу нанесіть трохи бальзаму або масла і втирайте його в покрив масажними рухами. Пилкою видаліть ороговілі шкірку на околоногтевих валиках.
 6. Дитячий манікюр завершується нанесенням на кисті рук зволожуючого крему.Виконайте легкий масаж кистей і рук.
 7. Щоб отримати гарний манікюр і завершити образ, дозволяється короткі нігтьові пластини прикрасити лаком з блискітками або з малюнком. Лак підберіть світлих відтінків, щоб він не сильно кидався в очі оточуючим.

Так як шкіра у дітей тонка і чутлива, рекомендується дитячий манікюр довірити фахівцеві. Але, якщо немає коштів для відвідування салону краси, акуратно зробіть для дочки гарні нігті в домашніх умовах.

Манікюр для хлопчиків

З метою гігієни і краси рук хлопчикам також важливо виконувати манікюр.Особливо в правильному догляді потребують короткі нігтики. Процес виконання манікюру для хлопчиків:

 • обробіть ручки антисептиком;
 • підпиляєте тільки краю нігтів. Надайте їм форму. Залиште не надто короткі красиво підстрижені нігтики;
 • кутикулу обробіть спеціальним пом’якшувальною засобом і акуратно приберіть дерев’яною паличкою з області нігтьового покриття;
 • якщо є задирки, видаліть їх кусачками. Ранки від задирок заклейте спеціальним медичним клеєм;
 • виконайте легкий масаж кистей з пом’якшувальною кремом.

Для зволоження занадто сухої шкіри на руках, хлопчикам можна зробити парафінотерапія. Для попередження розшарування і ламкості нігтів, нігтики малюка покрийте безбарвним прозорим зміцнюючим засобом.

Користь дитячого манікюру

Гарний манікюр прищеплює дитині любов до постійного догляду за своєю зовнішністю, а також допомагає швидше позбутися поганої звички гризти нігті. До того ж догляд за нігтьовими пластинами надає і дівчаткам і хлопчикам багато позитивних емоцій і вражень від нового образу.

Яскраві ідеї для манікюру

Більшість підлітків самостверджуються за допомогою красивого яскравого манікюру.

Для маленької модниці підійде дизайн нігтів за допомогою мультяшних персонажів. Пальчики прикрашаються красивими картинками з улюбленими героями.

Короткі нігтики можна прикрасити квіточками, метеликами, звірятками і іншими цікавими візерунками. Головне включити свою фантазію і втілити бажання маленької дочки в реальність.

Підліткам прикрасити короткі нігтики можна більш «дорослими» картинками і візерунками, які будуть відображати настрій їх власниці.Вони повинні нести якийсь сенс, а також повинні бути не сильно кричущими і насичені дитячою безпосередністю.

Тепер ви знаєте, як можна зробити красивий манікюр на коротких нігтях у дівчаток і хлопчиків. Важливо діяти акуратно, щоб не нашкодити дитячій шкірці і ще не до кінця сформованим нігтьовим пластин. Якщо є можливість, відведіть дочку або сина в салон краси, і нехай фахівець виконає правильний догляд за дитячими нігтями.

Дитячий манікюр: інструменти, дизайн, поради

Дитячий манікюр останнім часом стає все частіше обговорюваною темою.Зараз можна знайти навіть спеціальний дитячий лак для нігтів, тому все більше батьків дозволяють своїм чадам займатися своєю красою. Однак дитячий манікюр, як і будь-який інший має на увазі, що технологія виконання буде дотримана повністю. Також потрібно враховувати певні етичні аспекти. Наприклад, не будь-яке оформлення підійде, як манікюр для школи.

Варто відзначити, що дитячий манікюр в домашніх умовах може бути зроблений без проблем, але багато заповзятливі комерсанти включають таку послугу в свій прейскурант, при цьому призначаючи немислимі за неї ціни. Ряд батьків замислюється, навіщо потрібен дитячий манікюр. Справа в тому, що дитину необхідно з ранніх років привчати до необхідності стежити за своїм зовнішнім виглядом. Дуже часто дитячий манікюр радять батькам тих чад, які люблять вкоротити свої нігтики зубами.

При цьому манікюр потрібно не тільки дівчаткам, але і хлопчикам. Найчастіше проблемою хлопчиків стає недостатня охайність нігтів, що, безумовно, не прикрашає їх. Коли мова йде про дівчаток, то для них якийсь особливо гарний варіант і зовсім може бути варіантом подарунка на день народження.Тільки не забудьте створити святкову атмосферу. Повірте, дитина буде в захваті.

Крім цього, важливо відразу придбати дочки або сина власний набір для догляду за нігтями. Це пов’язано в першу чергу з гігієнічними міркуваннями. Для дитячого манікюру досить придбати:

 • пилку;
 • ножиці;
 • щипці.

Цих трьох предметів цілком достатньо для роботи.

Особливості роботи

Якщо ви хочете виконати дитячий манікюр, то потрібно дотримуватися технологію і не пропускати етапи, описані нижче.Для початку необхідно вимити руки, щоб видалити всі хвороботворні бактерії. Не зайвим буде продезінфікувати всі інструменти, навіть якщо використовуються вони строго індивідуально.

Видаляти вільний край найкраще, повторюючи натуральну форму нігтів. При цьому дитячий манікюр не передбачає повної відсутності довжини. Пара міліметрів додадуть більш приємний зовнішній вигляд, крім того, буде знижений ризик травмування подушечок пальця.

Щоб остаточно сформувати вільний край, використовується пилка.Для дітей найкраще підходять м’які варіанти на гумовій основі зі спеціальним покриттям. Непогано працюють і скляні і фарфорові пилки. Головне, щоб металеві пилки були повністю виключені з вашого побуту. При цьому підпил здійснюється в одному напрямку, щоб повністю запобігти розшарування.

Кутикула у дітей і підлітків все ще досить ніжна, тому ніякого обрізного манікюру бути не може. Дуже часто не потрібно навіть відсунення за допомогою апельсинової палички.Досить покрити кутикулу спеціальним кремом і ретельно його втерти.

Останнім етапом є лакове покриття. Для дітей краще всього, звичайно, використовувати спеціальні дитячі лаки, які не містять шкідливих речовин. В ідеалі обзаведіться прозорим лаком, який просто підкреслить природну красу. Можна виділити один палець за допомогою блискіток або страз. Однак використовувати їх потрібно з обережністю і в малій кількості.

Корисно також під час манікюру робити зміцнюють процедури.Для цього досить помістити руки в ванночку з сумішшю морської солі і лимонного соку. Цей варіант ванночки не тільки зміцнить нігті, але і додасть їм здоровий колір, запобігши розшарування.

Шкільні варіанти

Манікюр для підлітків по техніці виконання ідентичний дитячому. Основною відмінністю пива є бажання підкреслити свою «дорослість» і виділитися серед однолітків. У зв’язку з цим нерідко дівчатка-підлітки вдаються до дуже яскравим варіантів оформлення або ж просто виглядають безглуздо.До завдань батьків входить пояснити який манікюр для підлітків доречний, а який ні. Не варто також забувати про те, що у школи можуть бути свої правила щодо оформлення нігтів.

Ідеальним варіантом для дівчаток-підлітків є оформлення за допомогою безбарвного лаку. Це підкреслює природну красу і при цьому допомагає зміцнити нігті і захистити їх від зовнішнього впливу.

Незважаючи на те що лак прозорий, не варто забувати про основу, яка наноситься під декоративним покриттям.Це допоможе закріпити результат. Такі акуратні нігтики обов’язково привернуть увагу, а ось зі шкільною адміністрацією проблем бути не може. Якщо дитина планує відправитися на дискотеку, такий манікюр можна швидко перетворити в святковий, досить виділити пару нагідок за допомогою блискіток.

Більшість шкіл спокійно ставляться до варіантів манікюру, для якого використовуються нюдовие відтінки лаків. Найкраще використовувати світлі варіанти, які допоможуть зробити манікюр витонченіше і підкреслити крихкість.Короткі нігтики чудово прикрасять однотонні рожеві, білі, персикові варіанти. Не забувайте, що натуральність і нюдовие відтінки не виходять з моди вже кілька сезонів поспіль. Крім того, такий ніжний манікюр навряд чи стане проблемою для вчителів.

Ще одна класика жанру, яка підійде всім, незалежно від віку – це французький манікюр. Цей варіант, безумовно, буде ідеальний для уроків в школі, крім того, французький манікюр підійде під будь-який наряд.Він також дуже просто трансформується в святковий.

Якщо школа досить лояльно ставиться до манікюру, то френч може бути розбавлений акуратним малюнком на безіменному пальці. Як варіант для виділення лінії посмішки можна використовувати не білий колір, а якийсь пастельний відтінок. Мило виглядатимуть маленькі стразики, які можна розмістити на парі нагідок внизу ложа.

Пам’ятайте, що манікюр для підлітків повинен бути без кричущих викликають тонів або не відповідають віку картинок.Це навряд чи оцінять вчителі, однокласники і просто перехожі, оскільки невідповідність віку манікюру виглядає як мінімум безглуздо.

.