Ногти

Як відновити нігті після декількох невдалих спроб зняття гель лаку: Як відновити пошкоджені нігті після гель-лаку?

як зміцнити і вилікувати нігті, способи відновлення, відгуки

Створення гель-лаку викликало фурор в світі краси і стилю. Кожна представниця «прекрасної половини», яка хоче виглядати стильно і модно, завдає на свої нігті це покриття. Воно стійке до зовнішніх агресивних впливів, досить тривалий час, красиво і рівно лягає на нігтьові пластини і дозволяє розгулятися фантазії в процесі нанесення.Але приходить момент, коли і гель-лак необхідно знімати і оцінювати стан нігтів без нього.

Часто після зняття покриття можна побачити, що нігті втратили колишнє здоров’я і красу, стали тонкими, ламкими і тьмяними. Ці негативні наслідки гель-лаку не можуть не засмучувати, тим більше що ситуація має ймовірність посилення, якщо вчасно не вжити заходів по оздоровленню нігтів. У даній статті ми докладно розглянемо способи їх відновлення після гель-лаку.

Головні проблеми

Революційна формула гель-лаку перевернула сферу манікюру і уявлення про красу жіночих рук.Він має певні переваги перед звичайним лаком: більш міцний, має велику палітру кольорів і відтінків, володіє притягає погляди блиском і створює умови для креативу і творчості. Але як після процедури нарощування гель-лаком, так і після простого нанесення його на нігті багато користувачів відзначають виникнення проблем з їх здоров’ям. А саме:

 • нігтьові пластини стають м’якими і тонкими .
 • Нігті чутливо реагують на температурні зміни , після дотику до гарячої води болять, сверблять і розшаровуються.
 • Зіпсований зовнішній вигляд : з’являється шорстка або хвиляста поверхня, зникає здоровий блиск, тьмяніє колір нігтів, з’являється нездорова жовтизна.
 • Нігті ламаються від навіть невеликого для них фізичного напруження.

Розшарування

Ніготь являє собою рогову пластину, яка складається з незліченної безлічі еластичних, нашарованих один на одного бета-кератинових лусочок.Незважаючи на зовнішній вигляд цільної і гладкій поверхні, він має шарувату і пористу структуру. Цей факт дозволяє йому насичуватися необхідної життєвої вологою, але також це дозволяє волозі випотеваєт, чому відбувається пересушування рогового шару.

Процес нанесення гель-лаку складається з декількох послідовних кроків:

 • Обробка бафом або пилками для нігтів – здійснюється з метою необхідності усунення верхнього шару нігтя для хорошого зчеплення з гелевим покриттям;
 • Нанесення спеціальних рідин (обезжириватель, праймер, базове покриття) для підготовки нігтя до гелевому покриттю;
 • Нанесення кілька шарів кольорового гель-лаку ;
 • Нанесення фінішного топового шару , що створює блиск і ефективний захист від зовнішнього впливу.

При цьому всі шари просушиваются в УФ-лампі по строго визначеному виконавцем Данн конкретного гель-лаку часу. Після нанесення дві доби не рекомендується піддавати покриття впливу води через незавершеність процесу полімеризації. Також не потрібно намагатися зняти лак самостійно через велику ймовірність пошкодження поверхні рогового шару.

Бажано проводити корекцію манікюру 1 раз в декілька тижнів і в міру необхідності.

розшарування нігтів сприяють помилки майстрів манікюру в даній технології нанесення гель-лаку:

 • Вилучений занадто товстий шар природного нігтя і на що залишився тонкий лягає дуже велике навантаження;
 • Чи не завдано рекомендований шар праймера або знежирювачах , який забезпечує додаткове зчеплення природного і штучного поверхонь.
 • Неякісні косметичні засоби також сприяють виникненню хворобливих наслідків. Наприклад: досить якісний лак складається з полімерів (для міцності і глянцевого блиску), пластифікаторів (для еластичності і міцності), пігментів (відповідають за колірне рішення) і розчинників (для однорідності складу). Дані копоненти не завдають серйозної шкоди здоров’ю нігтям, а ось будь-які додаткові – можуть.
 • Майстер не дотримувався тимчасових обмежень сушки в УФ-лампи і «перетримав» руки під нею;
 • Інструменти в салоні не піддаються потрібної санобробці , внаслідок чого майстер заніс грибок, який невблаганно псує нігтьову пластину.
 • Правильне зняття (спеціальними засобами і дотримуючись певної технології) теж відіграє значиму роль у збереженні здоров’я нігтьової пластини.

Іншими причинами розшарування нігтів є:

 • Гормональні зміни в організмі, пов’язані з менструальними циклами, вагітністю і грудним вигодовуванням;
 • Прийом лікарських засобів , в тому числі антибіотиків;
 • Стресовий стан через нервового потрясіння або перевтоми;
 • Стан авітамінозу, що характерно для багатьох регіонів нашої країни.
 • Серйозне захворювання , що вимагає повного обстеження в медичному закладі.

Необхідна перерва

Немає єдиної думки про те, скільки ж має бути перерва між нанесеннями гель-лаку на нігті.Одні майстри манікюру твердять, що нові шари можна наносити відразу ж після зняття старих. Інші запевняють, що дане покриття дуже шкідливо, тому зловживати ним не варто, і дотримуються думки «чим довше перерва – тим краще». Зупинимося на найпоширенішою версією:

 • Перш за все, клієнти манікюрних салонів повинні адекватно оцінювати стан здоров’я своїх нігтів : чим гірше їх зовнішній вигляд після зняття гель-лаку, тим більше різних відновлювальних процедур потрібно зробити. Тому реабілітаційний період повинен затягнутися до повного їх оздоровлення і триватиме кілька місяців.
 • Навіть при відсутності будь-яких серйозних проблем потрібно перерву. Виходячи з практичного спостереження висококваліфікованих фахівців у сфері нігтьового бізнесу, наносити і коригувати покриття з гель-лаку можна протягом 12 тижнів (це виходить в середньому 4 відвідування манікюрного салону поспіль). Після цього необхідний місячний «відпустку» із застосуванням різних доглядають і відновлювальних процедур.Після чого знову можна наносити гелеве покриття і насолоджуватися бездоганним зовнішнім виглядом рук.

Професійна допомога

Індустрія краси не стоїть на місці. Вчені-косметологи спільно з докторами наук відкривають не тільки нові формули різних косметичних засобів, але і роблять б’юті-відкриття з відновлення здоров’я. Професійна і компетентна оцінка майстрами манікюру стану нігтів і наступні спеціалізовані процедури допоможуть повернути здоров’я і показовий зовнішній вигляд, втрачений нанесенням гелевого покриття:

 • Гарячий манікюр – салонна процедура, яка за короткий час максимально відновлює здоров’я нігтів. Це відбувається під час витримування пальців в спеціальному масляному або кремовому складі, нагрітому до 500С. Від впливу температури розкриваються пори, активізується процес кровообігу, і всі поживні речовини, що містяться в розчині, проникають в найглибші шари шкірного покриву і рогового шару нігтів.
 • Запечатування нігтів являє собою втирання на пошкоджені ділянки нігтів меду і бджолиного воску. Даний засіб утворює на поверхні захисний бар’єр у вигляді шару, який схожий на природний. Після курсу таких процедур нігті перестають бути ламкими і сухими. Повертається їх еластичність і природний блиск.
 • Парафінові ванночки славляться своїми властивостями, що відновлюють. Близько півгодини часу, витраченого на дані процедури, дозволяє знайти гарні руки зі здоровими нігтями.Різні мікроелементи, що знаходяться в парафіновому складі, проникаючи в найглибші шари, насичують необхідними поживними речовинами, нормалізують обмінні процеси, інтенсивно зволожують і блокують передчасне в’янення нігтів і шкірного покриву.
 • Спеціалізовані лікувальні лаки знаходять все більшу популярність. Вони можуть бути кольоровими або прозорими, і покликані живити і захищати пошкоджені ділянки від агресивних впливів хімічних засобів, несприятливих погодних умов і фізичного впливу ззовні.

Спеціальні лікувальні покриття досить поширені в SPA-салонах і салонах краси. Також можна ними користуватися самостійно в домашніх умовах. Косметичний ринок пропонує широкий асортимент таких покриттів. Необхідно адекватно оцінити стан своїх нігтів, щоб підібрати підходящий засіб. Найбільш ефективні препарати, що містять кальцій, мінерали, вітаміни, шовкові волокна. Вони сприятимуть інтенсивному росту і зміцненню нігтів і шкіри навколо них.Розглянемо найбільш затребувані:

 • «Nail Protex» від Sally Hansen з вітамінами Е і В5 відновлює і зміцнює структуру. Наноситься на нігті в кілька шарів без подальшого лакового покриття.
 • «Original Nail Envy» містить кальцій, вітамін Е і протеїни пшениці . За рекомендовані два тижні застосування надає необхідний комплексний догляд.
 • Крем-масло «Fresh Melon Nail Butter» від BeYu з маслами ши і мигдалю зміцнює нігті і блокує їх розшарування.Покривати нігті 2 рази в тиждень протягом місяця.

Секрети відновлення в домашніх умовах

Існує безліч способів і засобів для відновлення і оздоровлення нігтів. Одні спрямовані на те, щоб зміцнити ослаблені нігті до нанесення лакового покриття, інші – виконують завдання по комплексному догляду після зняття гель-лаку.

Профілактичні заходи

Ці кошти рекомендується застосовувати всім для підтримки здоров’я і краси рук, незалежно від наявності гелевого покриття.

 • Періодичне, але регулярне зволоження кутикули натуральними маслами , які захистять від пересихання і розшаровування нігтьової пластини.
 • Збалансоване харчування, збагачене різними вітамінами і мікроелементами, з обов’язковим включенням овочів і фруктів для забезпечення організму всіма необхідними поживними речовинами, а значить, для нормалізації всіх основних систем життєдіяльності.

 • Прийом БАДів або мультивітамінний комплексів в сезони можливого виникнення авітамінозу.

Секрети наших бабусь

Люди завжди помічали цілющу та відновлювальне вплив сил природи на ослаблені місця і передавали з покоління в покоління деякі народні рецепти, покликані відновити пошкоджені нігті.Розглянемо найпопулярніші.

Сольові ванночки

Дані склади рекомендуються для тендітних, ламких і ослаблених нігтів. Для їх виготовлення потрібно змішати трохи морської солі з лимонним екстрактом або соком і декількома краплями будь-якого цитрусового ефірного масла. Даний склад розчинити в теплій воді і занурити в нього руки на чверть години. У підсумку до нігтів не тільки повернеться фортеця і еластичність, а й здоровий колір.

Сіточка з йоду

Даний спосіб є експрес-методом, здатним швидко відновити і повернути здоров’я нігтям, які истончились і відшарувалися в результаті застосування гель-лаку. Тільки не потрібно перестаратися з нанесенням, так як спирт, що міститься в йоді, може сприяти випаровуванню вологи, необхідної для нормалізації обмінних процесів в нігтьової пластини.

Вітамінний масаж

Необхідно взяти кілька капсул знаменитого своїми поживними і відновні властивості вітамінізованого препарату «Аевіт» і легкими масажними рухами втирати засіб у попередньо очищені пошкоджені нігті.

Натуральні масла

Відомо, що натуральні масла багаті різними вітамінами і мікроелементами. Такий склад діє як відновник життєвих сил, міцності і натурального кольору навіть у самих уражених пластин. Для цього необхідно взяти невелику кількість натурального масла (оливкового, мигдального, реп’яхової і ін.), Розігріти його на водяній бані до теплого стану і опустити в нього руки на 10-15 хвилин.Після чого промокнути паперовим рушником. Курс лікування – 2-3 рази в тиждень протягом місяця.

Маска з ягід

Дана процедура досить популярна в наші дні і користується великим попитом на серед б’юті-блогерів.Для оптимального складу необхідно змішати садові та борові ягоди: брусницю, обліпиху, червону і чорну смородину, журавлину, – за принципом «чим кисліше-тим краще». В даному складі лікувати буде вітамін С, рясно міститься в даних ягодах. Він поверне фортеця і активізує міжклітинні обмінні процеси. Слід нанести розім’яті ягоди на нігтьові зони, після закінчення 15 хвилин змити прохолодною водою.

Не слід користуватися даним методом при наявності на руках тріщин, дрібних ран, виразок і областей повного спилювання нігтьової пластини, так як кисле середовище може погіршити ситуацію.

Ось ще кілька способів відновлення нігтів після гель-лаку.

Відгуки

У результаті обширного моніторингу відгуків пересічних любителів покриття з гель-лаку і рекомендацій майстрів в манікюрною сфері, можна зробити кілька висновків:

 • Не дивлячись на той факт, що гель-лак займає перше місце в області нейл-індустрії, багато косметологічні компанії до цих пір займаються створенням формули максимально ефективного засобу по відновленню нігтів після шелаку ;
 • Попитом користуються старі добрі поради щодо повернення життєвої енергії і краси рук в домашніх умовах. Ультрамодними є кошти з використанням ягід або ягідного соку, підтвердженням чому є численні відгуки топових б’юті-блогерів з Росії і країн СНД.

Як відновити нігті після гель-лаку і шелаку

«Шелак дуже шкідливий. Нігті після гель-лаку просто жахливі, слабкі і тонкі.»Не поспішайте панікувати, є важлива приписка: він згубний, якщо неправильно вибрати і використовувати.

В яких випадках гель-лак може бути шкідливий

Щоб свої нігті навіть після піврічної регулярної шкарпетки не псувалися і не ослабли, при покупці дуже ретельно поставтеся до самого продукту. Віддайте перевагу перевіреним брендам, від яких в 99% випадків не буває шкоди. А якщо ви тільки-тільки стали на шлях дружби з цим дивовижним засобом і ваші відносини поки не дуже серйозні, то підібрати правильного супутника вам допоможемо ми.

Отже, безпечний гель-лак повинен відповідати кільком критеріям, а саме:

 1. Він повинен бути недешевим, дешевий засіб або підробка – «аналог» дійсно може бути дуже шкідливим. Ви ж пам’ятаєте, де можна дістати безкоштовний сир?
 2. Уважно вивчіть складу засобу. Чи не губіться від достатку незрозумілих назв, просто запам’ятайте, що в складі хорошого лаку є 4 компонента: полімери (відповідають за адгезію і міцний зовнішній шар, глянсовий блиск), пластифікатори (збільшують еластичність і міцність), пігменти (колір, відтінки), розчинники ( роблять склад однорідним, дозволяють рівномірно наносити лак).В основному вони не шкодять, а ось додаткові компоненти можуть завдати шкоди.
 3. Дізнайтеся, як знімається даний продукт з нігтів. Якщо для цього виробник рекомендує помістити нігті в відповідну середу більш ніж на 15 хвилин, відмовтеся від покупки даного засобу. Тривале перебування шкіри і тканин нігтя в речовині, яке розчиняє навіть гель-лак, принесе їм шкоду.
 4. В інструкції не повинно бути вимоги перед нанесенням видалити з нігтя кератиновий шар – тільки жирні частинки за допомогою Бафа і знежирювачах.

Якщо перед нанесенням необхідний шар праймера, то будьте спокійні – сучасна рідина не містить лугів; канули в Лету часи, коли праймер неприємно пахнув і завдавав шкоди нігтьової пластини. Базовий гель захищає нігтьову пластину від проникнення в неї фарбувальних речовин. До того ж всі сучасні гель-лаки гіпоалергенні.

Покриття захищає нігтьову пластину від механічних пошкоджень, розшаровування. Ви не помічали, що після зняття гелю ніготь встигає рівномірно відрости, не розшаровується і не ламається?

Як правильно його знімати, щоб не пошкодити нігті

Насправді негативні враження від використання гелевого покриття можуть виникнути в першу чергу через неправильне його видалення.Для цього краще використовувати спеціальну рідину, а не простий лакоочістітель. В обох варіантах неприпустимим є отдіранія шару лаку або його залишків за допомогою нігтів, ножиць, пушера, пилки – тільки відшаровування за допомогою замочування в Ремувер.

Якщо мова йде про Шелак, то для його зняття зазвичай досить 7 хвилин. В середньому видалення гель-лаку вимагає 10 хвилин. При цьому потрібно дуже щільно обернути ніготь спеціальною наклейкою, фольгою або помістити в перчатку- головне, щоб не було циркуляції повітря.

Важливий момент: чим довше ви носили такий манікюр, тим важче він сходить з нігтя.

Після нанесення і видалення манікюру тканини переживають стрес, тому намагайтеся не поміщати їх в агресивне середовище хоча б кілька годин.

Якщо є можливість, то зробіть невелику перерву між процедурами – хоча б 1-2 години, щоб дати можливість вбратися доглядають засобів в нігтьові тканини. Якщо такої можливості немає, то використовуйте догляд після завершення нового манікюру.

Базовий догляд за нігтями для захоплюються гель-лаком

Будь-яка маніпуляція з нігтями призводить як мінімум до незначних їх пошкоджень і нанесення певної шкоди. Нігті потребують правильного догляду постійно, в будь-який час року і при будь-якому вигляді вашої діяльності. Такий догляд потрібно забезпечувати при кожному процесі манікюру. Ось що допоможе вберегти нігтики від можливої ​​шкоди, зміцнити, відновити і зберегти їх здоровими, яким би манікюром або нарощуванням ви не захоплювалися:

 1. Перед нанесенням будь-якого лаку використовуйте спочатку вітамінізовану основу.
 2. Коли старе покриття видалено, обов’язково робіть самомасаж рук.
 3. Використовуйте ванночки для рук раз в тиждень.
 4. Користуйтеся спеціальними професійними маслами для нігтів. Вони недешеві, але витрачаються дуже економно. Втирайте таке масло хоча б через день по вечорах і обов’язково – після завершення манікюру. Можете вдатися до альтернативи – зробити поживний склад самостійно.
 5. Перед кожним виходом на вулицю наносите на вимиті ручки і нігті (особливо ретельно – на кутикулу і підстава нігтя) доглядає спеціалізований крем (взимку – захисний, влітку – зволожуючий).

Як дуже швидко відновити нігті

Якщо ваші нігтики з яких-небудь причин під шаром лаку псуються, стають ламкими і тонкими, чутливими і нерівними, для відновлення, зміцнення і захисту використовуйте спеціально розроблені професійні методики, які допоможуть впоратися з проблемою в максимально короткий строк:

 • Парафінотерапію;
 • Рукавички для манікюру;
 • SPA-процедури для рук;
 • Обгортання;
 • Китайський вид манікюру;
 • Запечатування нігтів;
 • Гарячий манікюр (тільки в салонних умовах).

Уже через 1-3 сеансу результати будуть приголомшливі і вже точно не принесуть шкоди. Деякі види реабілітації можна з успіхом проводити вдома, дотримуючись основних правил і принципів. Детальну інформацію про них ви знайдете на наших сторінках.

Але якщо нігті дійсно проблемні, зверніться краще до фахівця, який правильно підбере і проведе процедуру на вищому рівні, з огляду на можливі індивідуальні протипоказання. До того ж деякі складові практично недоступні в домашніх умовах.

Що потрібно робити

Щоб відновити пошкоджені нігті або захистити їх, можете вдатися до доступним і простим процедурам вдома:

 1. Втирайте 2 тижні перед сном вміст капсули вітаміну В5. Можете зробити склад з додаванням вітамінів А і Е. Останній можна замінити оливковою олією.
 2. Наносьте щодня спеціальний лікувальний покриття, до складу якого повинні входити кальцій, мінерали, вітаміни.
 3. Користуйтеся маслом для кутикули.
 4. Робіть ванночки з теплої оливкової олії. Тримайте нігті в такій ванні щовечора по 10-15 хвилин.
 5. Зробіть 15-хвилинне обгортання з будь-яких подрібнених кислих ягід. Процедуру повторювати кожні 2 дні.
 6. Наносьте на пластини перед сном невелику кількість йоду.
 7. Зробіть 10 ванночок з морською сіллю – 2 великі ложки на 2 склянки теплої води. Додайте в воду 5 крапель лимонного масла.
 8. Змащуйте нігтики часточкою або шкіркою лимона по 10 хвилин кожен день.

Використовуйте хоча б 3-4 способу з цього переліку протягом тижня і результатом ви будете приємно здивовані.

Рішення проблеми вимагає комплексного підходу – зовнішнє застосування відновлювальних засобів і процедур краще доповнити:

 • Правильним харчуванням;
 • Стриманістю від шкідливих звичок;
 • Вживанням великої кількості очищеної води;
 • Помірними заняттями спортом;
 • Бережним відношення до рук і нігтям (при роботі надягайте рукавички, використовуйте необрізні види манікюру, не користуйтеся неякісними лаками, правильно поводите очищення нігтів від шарів відмерлої тканини)

Навіть при правильно зробленому манікюрі нігті вимагають відновлення, захисту та догляду.Слабкі нігтьові пластини не повинні зупинити вас на шляху до красивого, ефектного манікюру.

Як відновити нігті після гель лаку

Гель лак – це унікальний винахід, яке багато дівчат оцінили по достоїнству.

Завдяки міцності і яскравості покриття він дозволяє забути про відвідування манікюрного кабінету, як мінімум на два-три тижні.

Кількість плюсів від такого манікюру переважує кількість мінусів, тому все частіше сьогодні дівчата відмовляються від нарощування на користь гелевого покриття.

Не дивлячись на те, що у більшості дівчат після використання гель лаку для манікюру не виникає проблем з нігтьової пластиною, деякі жінки все ж скаржаться на потоншення і розшарування, а також на ряд інших неприємностей.

Найчастіше штучний матеріал викликає такі ускладнення:


 • алергічна реакція – входять до складу засобів інгредієнти можуть викликати алергію, яка проявляється досить швидко після нанесення,
 • грибкова інфекція – проявляється в почервонінні околоногтевого ділянки, запаленні і свербінні,
 • витончення – найчастіше виникає при неправильному знятті гель лаку, а також порушення технології нанесення.

Пошкодження від гель лаку відбуваються по цілому ряду причин:

 • виконується ретельне забафіваніе, і недосвідчений майстер може надто истончить нігтьову пластину,
 • протягом досить тривалого часу пластина виявляється закритою і від повітря, і від сонячного світла,
 • покриття видаляють засобами з ацетоном, який висушує нігті,
 • шар гель-лаку знімається самостійно, деякі просто відривають його з пластини,
 • майстер порушує технологію нанесення покриття, використовує неякісні матеріали, неправильно знімає гель лак.

Лікування нігтів після лаку можливо як за допомогою покупних, так і за допомогою домашніх засобів.

Вибір їх досить великий, тому розглянемо детальніше найбільш ефективні з них.

Варто мати на увазі, що зовсім необов’язково вдаватися до дорогим салонним процедурам. Доступні натуральні засоби з аптек також дозволяють підтримувати нігтики в гарному стані.

ВІДЕО ПО ТЕМІ

Які можна провести процедури в салонах краси для відновлення нігтів після гель лаку


Сьогодні салони краси пропонують досить великий вибір послуг для зміцнення, але найбільш ефективні такі:

 1. Запечатування.Ця процедура передбачає нанесення на нігтьові пластини особливого складу з вмістом меду і воску. В результаті з’являється прозора плівка, вона захищає їх від пошкоджень. Пластини набувають гладкість і блиск.
 2. Парафінові ванни. Допомагають при лущенні нігтів, а також насичують їх необхідними мікроелементами і омолоджують шкіру рук. Розплавлений парафін швидко заповнює тріщини на нігтях, в результаті пластини зміцнюються, а руки виглядають більш здоровими.
 3. Нанесення биогеля.Він робить закриває пластину і не дозволяє нігтям розшаровуватися, при цьому саме покриття залишається досить гнучким.

СПА для рук – ванночки з парафіном

Після проходження курсу процедур тонкі нігті після гель лаку значно зміцняться.

Багато майстрів після зняття штучного покриття пропонують відразу приступити до відновлення. Погоджуватися чи ні – вирішувати вам.

Якщо дозволяють фінанси, можна не відкладати процедуру на потім і довіритися професіоналу.

Відновлюємо нігті після шелаку за допомогою покупних засобів


Якщо після гель лаку нігті стали тонше, варто придбати такі засоби:

 1. Кораблик від Kalyon – призначений для зміцнення нігтьової пластини і прискорення росту нігтів. Засіб являє собою перламутровий або прозорий лак, який і після висихання виглядає красиво. Рекомендується для нанесення протягом двох-трьох тижнів. Може бути використаний як основа під звичайний лак.
 2. тринди від Keratin Nail Restorer – допомагає в зміцненні стоншених нігтів. Містить кератин, здатний проникати всередину нігтьової пластини. Додатково до складу входять зволожуючі компоненти. Не містить масел і формальдегідів. Рекомендується для нанесення двічі в день.
 3. Комплекс з декількох засобів від IBX. Це база і лак. Обидва засоби ефективно борються з відновленням структури і здорового кольору пластини. Вимагає полімеризації під УФ-лампою. Використовується один раз в тиждень при сильно виснажених нігтях і один-два рази на місяць для профілактики розшарування.
 4. Спеціальні масла для пом’якшення і зволоження кутикули. Наносити їх зручно, навіть якщо на нігтях лак. Рекомендовані для використання 2-3 рази на день.
 5. Рідке вбирає засіб. Потрібно наносити на нігтьову пластину замість лаку, кілька разів протягом дня. Після нанесення необхідно почекати кілька хвилин, поки засіб вбереться.
 6. Відновлюючі лаки. Можуть бути, як кольоровими, так і прозорими. Вони роблять пластини більш твердими і не дають їм ламатися. Також виконують функцію захисту від хімічних засобів і води.Повинні містити вітаміни, мінерали, кальцій. Продаються в аптеках і спеціалізованих магазинах.
 7. Віск для нігтів для домашнього застосування – легко наноситься на кінчики пальців. Такий засіб має лікувальний і відновний ефект.

Домашня воскова процедура запечатування нігтів

Зміцнення нігтів після гель лаку за допомогою цих коштів дозволить відновити нігтьову пластину в короткі терміни.

Які рецепти масел та сумішей можуть допомогти відновити нігті після гель лаків


Живильні масла для кутикули

Крім покупних засобів хороші і домашні рецепти різних складів і масел.Вони не менш ефективні, але при цьому фінансово доступні.

Один з найбільш доступних методів впорядкування пальчиків – це робити регулярні ванночки для нігтів після гель лаку з ромашкою, морською сіллю і оливковою олією.

В цьому складі тримати руки потрібно близько 15 хвилин. Процедуру потрібно повторювати два-три рази на тиждень, а після використовувати живильний крем.

Також можна придбати окремо оливкова олія. Його трохи нагрівають і опускають руки в масляну ванночку на 10 хвилин.Така ванна корисна і нігтям, і шкірі рук.

Ефективним і корисним для рук і нігтів є вітамін Е. Капсулу вітаміну потрібно проколоти і видавити на нігтьові пластини і розтерти, зачіпаючи в тому числі і кутикулу. Виконувати процедуру потрібно за тридцять хвилин перед сном.

Дешеве і простий засіб догляду за нігтями після зняття гель лаку – лимонний сік. Його досить видавити на нігті і залишити вбиратися (або можна просто занурювати пальчик в фрукт).

У лимоні міститься вітамін С, а також ефірні масла, сприятливо впливають на нігтики.

Популярні і ягідні маски з смородини, журавлини, брусниці, горобини та інших кислих ягід. Плоди потрібно розтовкти до стану пюре і накласти на нігті на 15 хвилин.

Йодна сіточка – її зручно наносити зубочисткою, а також можна просто нанести на нігті ватною паличкою.

Лікувальні лаки для нігтів

Що робити, якщо болять нігті після гель лаку


Щоб попередити можливі проблеми через використання штучного покриття, рекомендується слідувати цим правилам:

 • Чи не здирати покриття самостійно.Щоб не пошкодити пластину, важливо використовувати спеціальний засіб, який дбайливо розчиняє гель лак, не завдаючи шкоди нігтям. При цьому важливо, щоб майстру довелося по мінімуму використовувати жорсткі пилки, які пошкоджують пластину. Засіб наноситься за допомогою ватного диска, поверх нігті загортають у фольгу, щоб підсилити ефект і прискорити розчинення гель лаку.
 • Використовувати тільки якісні матеріали перевірених виробників, а також звертатися до кваліфікованих майстрів.Досвідчені фахівці довіряють тільки відомим брендам, які довели на практиці якість своєї продукції. Особливо це стосується засобів для зняття покриття. Найбільш популярні матеріали від CND, Jessica, Gelish, IBD, Kodi.
 • Видаляти гель лак після двох-трьох тижнів шкарпетки, а також робити регулярні перерви і використовувати лікувальні лаки. Інакше від постійної шліфування нігті почнуть пошкоджуватися і супутні проблеми неминучі.
 • Виконувати роботи по дому в захисних рукавичках, а перед виходом з дому наносити крем з гліцерином або силіконом.Також на ніч можна наносити жирний крем і надягати бавовняні рукавички.
 • В холодну пору року не забувати про рукавицях і рукавичках.
 • Приділити належну увагу кутикули. Для догляду за нею знадобляться масла паростків пшениці, мигдалю, оливок. Для досягнення результату наносити засіб потрібно регулярно.

Навіть при дотриманні майстром технології все одно йому доводиться використовувати пилки для полірування нігтя, а значить, профілактика і відновлення є обов’язковими.

Особливу увагу варто приділити правильному харчуванню, а саме додати в раціон білкові продукти, а також вітаміни A, E, C, D.

Корисні риба, сир, зелень, молочні продукти. Вони дозволять заповнити недолік мікроелементів, необхідних для росту нігтів.

Вконтакте

Facebook

Twitter

Google+

Догляд за нігтями (манікюр) в домашніх умовах – «Місія” Відновити нігті за місяць “здійсненна? Мій експеримент по поверненню здорових міцних нігтів після нещадного нарощування і гель-лаку »

Цієї зими, прийшовши на Айрек, я вирішила зняти гель-лак і відростити свої нігті .А все тому, що побачила відгуки з суперкрасівимі, ​​доглянутими нігтями і подумала, що я теж так зможу. Однак, коли побачила свої нігті після гель-лаку …. зрозуміла, що потрібно буде попотіти. Про все по порядку.

Я, як і багато дівчат, люблю експериментувати, тому сама купила собі гель-лаки та прості гелі і робила собі манікюр . Цей процес мені дуже подобається, до того ж виходить значно дешевше і немає прив’язки до часу. Але в моєму випадку був один мінус: після зняття гель-лаку нігті виглядали не дуже доглянуто.І якщо це ще можна пережити, то, скажу вам, після моїх експериментів в нарощуванням простими гелями від нігтів залишилися тонкі ганчірочки, шаруються, мляві і дуже тендітні. До слова, нігті самі по собі у мене дуже міцні.

На жаль, фото стану нігтів відразу після зняття немає. Зате є вже після перших процедур.
нігті з базою. Без неї я просто не могла вийти з дому, тому що без бази вони виглядають жахливо, в чому можна переконатися по наступній фотографії:


мертві, тьмяні, кошлаті, сухі нігті ((((

засмутив з приводу того, що у мене не вийде відразу ж зробити карколомний манікюр простими лаками, я поставила собі за мету: відновити нігті за місяць!

Перше , що я робила – звичайно ж ванночки. З сіллю, маслами, іноді з додаванням йоду. Процедура досить приємна, але мені швидко набридало сидіти в прямому сенсі «склавши руки». Тому зробила я таку процедуру всього лише кілька разів, ніякої регулярності. Але об’єктивно повинна зазначити, що ванночки для нігтів я рекомендую, так як:

 • Пом’якшується кутикула;
 • Нігті отримують всякі корисні елементи;
 • Ароматерапія забезпечена.

Отже, рецепт ванночки для рук може бути абсолютно будь-яким залежно від ваших смаків, однак я пропоную наступні:

Рецепт 1:

Морська сіль – 1 ст.л .;

Ефірна олія лаванди – 2 краплі;

Ефірна олія апельсина – 3 краплі.

Всі розчинити в глибокій мисці, опустити ручки на 15 хвилин.

Рецепт 2:

Сіль – 1 ст.л .;

Йод – 1 крапелька;

Ефірна олія цитрусових – 2 краплі.

Всі розчинити в теплій воді, потримати руки у ванні 15 хвилин.

Якщо ванночки для мене – це занадто складно, то такі варіанти – досить просто.

І другому , ніж я зайнялася – втирання ефірних масел в нігті . Для зміцнення нігтів можна використовувати олії бергамоту, чайного дерева, лимона, апельсина, іланг-іланг. Я бавилася чайним деревом, апельсином і іланг-іланг. Для даної процедури ефірне масло потрібно змішати з базовою та втирати в нігті. Відверто зізнаюся, що нерідко пропускала момент змішування з базою і втирала чисте ЕМ через свою лінь.Вмочуємо ватяну паличку в масло – втираємо в нігті. Все дуже просто.

Після двох тижнів перерахованих вище процедур нігті трохи пожвавилися, але значних змін в кращу сторону, як і раніше не спостерігалося :


на нігтях видно сліди від знятого гель-лаку, нігті сильно пошкоджені, але не втрачають надії.

Позаймавшись подібними процедурами 1,5 – 2 тижні і не помітивши результату, я вирішила спробувати щось ще.Згадала, що на просторах знову ж Айрека зустрічала відгуки на віск для нігтів . Довелося загугли, що це взагалі таке. Результати, які обіцяв віск, мені сподобалися і було вирішено його придбати. У найближчій Мілі купую віск за долар за баночку.

Віск для нігтів я використовувала досить часто, кілька разів на день. Сиджу на роботі, згадаю – намажу. Подивлюсь на свою суху кутикулу – знову намажу.Витрата у воску дуже економічний. Наносити його я приловчилися. Можливо, так роблять багато, але я поділюся своїм способом: шкребу віск нігтем від себе, набираючи невелику кількість, потім знімаю до кутикули і масажними рухами втирають в кутикулу і ніготь. Нігті відразу набувають доглянутого вигляду, трохи блищать, кутикула м’яка, доглянута.

Таким чином, після покупки воску для нігтів з моєї, якщо можна так сказати, програми догляду, зникли всі інші способи.І через місяць я підводила результати.

І результати були наступні: нігті дійсно стали виглядати краще, повністю зрослися сліди від зняття гель-лаку, але що мене засмутило – нігті ламалися . Ні-ні та й шматочок відколеться. Терпляче підпилювала їх, відрощувала знову, але все одно ламкість залишилася. Чи не катастрофічна, звичайно, проте хотілося ідеально міцних нігтів.


зверніть увагу, ніготь як би “відполірований”, тобто зовнішній вигляд дещо покращився .

Тоді я залишила ідею домашнього догляду за нігтями і продовжувала жити своїм звичним життям, в якій з догляду – покриття базою перед нанесенням кольорового лаку) І ще через місяць моя мета була досягнута! Таким чином, напрошується висновок про те, що нігті відновилися природним чином , або весь мій давній догляд спрацював як бомба уповільненої дії.

Пару слів скажу про те, що існує думка, що вітамінами можна допомогти собі відростити нігті своєї мрії, міцні і здорові, буквально за місяць.Це так. Однак я не приймаю вітаміни і зважилася на експеримент, щоб з’ясувати, чи можна відновити нігті зовнішніми способами.

Також скажу, що база під лак, якою я користуюся в даний момент – зовсім ні про що. Але я вирішила, якщо вже купила, буду користуватися, до того ж мети зміцнення я не переслідувала, тільки захист від пігментів. Тому припустити, що база вплинула на стан моїх нігтів – це не варіант. Ось непогана база від Eveline 8-in-1. Ефект від неї відчувається.

І ось ще через місяць, коли я не робила зовсім нічого, мої нігті повністю оговталися! І ось що я маю на сьогоднішній день

Сьогодні можна і без бази піти на прогулянку, хоча все-таки я за доглянуті ручки, тобто хоча б за мінімальний манікюр. Без бази нігті виглядають так


Міцні і блискучі) Вибачте за неестетичні фото)))

Підсумки. Я ні в якому разі не виступаю проти домашнього догляду, адже це, по крайней мере, дешево і сердито. Однак особисто мені такий відхід не підходить. По-перше , тому що вимагає часу і терпіння. По-друге , такі повільні методи теж вимагають терпіння, а мені треба щоб все і відразу. Зіпсовані нігті можна зростити, просто вождів час. І якщо від природи вони у вас міцні і здорові, то через пару місяців ви природним шляхом отримаєте своє. В іншому випадку, якщо природа не нагородила здоровими нігтями, можна вживати жіночі вітаміни або не нехтувати салонним доглядом, не бачу в цьому нічого поганого)

Читайте також про моє експерименті з домашнім доглядом за волоссям.

Дякую всім за увагу, всім красивих здорових нігтьових;)

.