Ногти

Апаратний медичний педикюр при грибку нігтів: Медичний педикюр при грибку нігтів

Медичний педикюр при грибку | Процедура Лікувальний педикюр

Як роблять медичний педикюр при грибку? Переваги та недоліки лікувального педикюру, в яких випадках вдаватися до нього.

Медичний педикюр при грибку нігтів

Грибок нігтів і способи боротьби з ним хвилюють багатьох. Скільки існують методів боротьби з грибковими захворюваннями: мазі, пероральні засоби, пластирі, банальне видалення нігтя. Ми завжди говоримо, що знайти спосіб видалення грибка простіше простого в еру інтернет-технологій.

Головне, що по-справжньому вирішить проблему – щоденне застосування рекомендацій! Не лінуйтеся і ви гарантовано вилікуватися цей неприємний недуга.

Сьогодні поговоримо про сучасний метод боротьби з онихомикозом, про лікувальному або як його ще називають медичному педикюрі. Процедура безболісна, ефективна і доступна, проводиться не тільки для лікування грибка нігтів, але і стопи, видалення натоптишів, тріщин. При цьому наводяться в порядок не тільки болючі ділянки ніг, але і обробляється вся стопа.

грибкове ураження нігтів

Що таке лікувальний педикюр нігтів

Медичний педикюр при грибку нігтів проводить спеціальний лікар – подолог. Подологія – область, що поєднує все краще від медицини і косметології, що займається лікуванням і оздоровленням ніг. На прийом до такого фахівця дуже часто є люди з вросшим нігтем, грибковими захворюваннями і т. Д. Тому, поспішаємо вас запевнити, своєю проблемою ви не здивуєте лікаря.Він як досвідчений фахівець швидко діагностує відхилення і побудує стратегію лікування.

лікувальний педикюр при грибку нігтів

Як проводиться лікувальний педикюр при грибку нігтів?

Процедура розбита на наступні етапи:

 1. Насамперед буде проведено попередній огляд, на якому наявні захворювання будуть виявлені. Також лікар запитає, що вас хвилює в плані здоров’я нігтів, поцікавиться побажаннями з приводу майбутньої процедури.
 2. Далі пройдуть підготовчі заходи: проблемну ділянку ноги буде оброблений размягчающім засобом, або ноги залишать розпарювати в ванні. В цей час фахівець підготує і обробить обладнання.
 3. Слідом на проблемну шкіру буде нанесений скраб, що сприяє видаленню мозолів, відлущування і відшарувань.
 4. На наступному етапі належить дезінфікувати виробничі приміщення та відповідні ноги клієнта.
 5. Використовуючи лікувальні засоби і лак буде проведена процедура з видалення проблемних ділянок.Кожна операція унікальне і не має особливого порядку, так як дотримується індивідуальний підхід до клієнта.
 6. Зрештою будуть проведені завершальні заходи і лікувальний сеанс закінчений.

Як згадувалося вище, всі процедури проходять по-різному через різноманітність ступеня і кількості проблем. Але в основному лікарі-ПОДОЛОГ мають три градації проблемної стопи:

грибкове захворювання нігтів – три стадії

 1. Видно дрібні вогнища грубої шкіри, перші ознаки врослого нігтя, невелике лущення або відшарування пластинки.
 2. Крім посилення загальної картини, з’являються чітко виражені захворювання, такі як грибок, врослий ніготь, розшарування, відшарування і т. Д.
 3. До другого пункту додаються нові захворювання, великі тріщини і явні відхилення. У такому випадку вас відправлять на аналізи та обстеження, а також призначать додаткові зустрічі з лікарем.

Переваги медичного педикюру

Тепер, коли ми знаємо, що таке медичний педикюр, розглянемо його переваги. Але перед цим назвемо один недолік – висока, для кого-то, ціна. Звичайно, ціна такої процедури буде вище звичайного педикюру, який ви зробите в салоні, але це зовсім інший рівень. А тепер безпосередньо до плюсів:

 • Відсутність страху підхопити що-небудь під час роботи фахівця. Часто можна почути розмови про те, як несумлінне ставлення косметолога до роботи призводить до зараження клієнтів грибковими інфекціями і не тільки. Під час роботи подолога такі випадки виключені.Адже апаратура, робоче місце і навіть ваша стопа будуть дезінфікувати, а змінні прилади утилізують після першої операції.
 • Безсумнівно, лікувальний ефект. Косметологи грамотно маскують ваше захворювання, але не знищують його, в той час як техніка медичного педикюру створена спеціально для того, щоб справлятися з найпоширенішими недугами нігтів.

Коли звертатися до фахівця

Якихось протипоказань у медичного педикюру немає.Процедуру можна проводити в будь-якому віці, незалежно від статі. Якщо є алергічні реакції на ті чи інші препарати варто заздалегідь повідомляти лікаря, тоді вони будуть замінені на прийнятні аналоги або виключені.

Процедура медичного педикюру з використанням спеціальної апаратури в стерильній обстановці.

Лікувальний педикюр здатний усунути більшість відомих нездужань нігтів і стоп, як:

 • врослий ніготь;
 • грибок;
 • тріщини;
 • мазло;
 • бородавки;
 • викривлення нігтьової пластини;
 • відшарування, розшарування і ламкість нігтів.

Рекомендуємо звертатися до послуг фахівців заздалегідь, до появи явної проблеми, адже чим запущеними випадок, тим більше грошей візьмуть за лікування. Найкраще раз на рік проводить профілактичну процедуру, для виключення будь-якої можливості появи захворювань.

Як роблять медичний педикюр при грибку нігтів?

Медичний педикюр при грибку нігтів