Ногти

Як гель лак наносити на гелеві нарощені нігті: Як нанести гель лак на нарощені нігті?

Чи можна гель лак покривати гелем: нарощені нігті, звичайним, фініш

Одним з модних сучасних методів прикраси нігтів, є використання гель лаку. Цей матеріал дозволяє зробити нігті міцнішими, красивими і не ламкими. Не рідко дівчата вдаються до нарощування нігтьових пластин, використовуючи для цих цілей акрил або біогель. Особливо просунуті модниці, експериментуючи над своєю зовнішністю, комбінують різні матеріали, створюючи нові образи. Безумовно, не всі експерименти проходять вдало.Нерідко, у дівчат виникає питання, а чи можна нарощені нігті покривати гель лаком? Або використовувати фінішний гель для покриття звичайного лаку? І чи можна покривати нігті гель лаком вагітним? Як бачимо питань в області манікюру досить багато. Знайти відповіді, допоможуть фахівці, що професійно займаються створенням красивого манікюру.

Гель лаком покриваємо гелем

Нарощені нігті і гель лак

Якщо для нарощування нігтів використовувався гель, їх можна покривати будь-яким видом манікюрного лаку або шелаку.А от знімати декоративний шар потрібно тільки рідинами, що не містять ацетон. Справа в тому, що під впливом ацетону, нарощені гелієві пластини набувають шорсткість і можуть зовсім втратити привабливий зовнішній вигляд. З огляду на цю особливість, для очищення нарощених гелієвих нігтів, покритих гель лаком, рекомендується використовувати масло або засіб без вмісту ацетону. Як правило, такий склад включає в себе вітамінний комплекс, який зміцнює нігтьові пластини, не руйнуючи природний кератиновий шар.

Гарний манікюр

Це ж стосується і нігтів з акрилу. Покривати їх можна будь-яким лаком, але попередньо їх потрібно підготувати. Процес підготовки включає в себе підпилювання, надання потрібної форми, очищення від забруднень. Потім нігтьові пластини покриваються базою. Після висихання можна наносити звичайний лак. При цьому, базовий склад необхідний для захисту акрилового нігтя від впливу лакового покриття.

Манікюрний звичайний лак і шелак

Багато дівчат в процесі створення манікюру стикаються з питанням: чи можна звичайний лак покривати фініш гелем? Майстри манікюрного справи стверджують, що робити цього не варто, оскільки лакове покриття не стійке і не практичне.Через кілька днів після нанесення, лак відшаруватися, і манікюр втратить свою привабливість. При цьому, фінішний склад не захистить лакове покриття. Тому, якщо ви замислюєтеся, чи можна лак покривати фініш гелем? То відповідь проста, однозначно немає. Справа в тому, що звичайний лак не має властивості потрібними для скріплення бази, гелиевого складу і топа. Він не буде триматися на базовому покритті і тим більше, не зможе забезпечити зчеплення з гелієвим складом.

Буває, що дівчата, бажаючи поекспериментувати з різними матеріалами, не знають, чи можна покривати гель лак звичайним лаком? Як стверджують фахівці, можна.Але лаковий шар повинен бути завершальним, після того, як нігтьова пластина покрита базою, гель лаком і топовим складом. Часто, звичайний лак використовується для декоративного оздоблення манікюру.

Гель лак для вагітних

Рано чи пізно, в житті будь-якої жінки настає період виношування малюка. З огляду на особливий стан і гормональну перебудову в організмі, неможливо передбачити, як поведе себе то, або інше косметичний засіб. Розглядаючи шелак, як потенційний засіб для створення красивого манікюру, необхідно відзначити, що в його склад не входять небезпечні для здоров’я людини компоненти.Єдина можлива небезпека – розчинники, які використовуються в роботі. Ці речовини мають своєрідними запахами, які можуть викликати у вагітної почуття нудоти. Якщо ж манікюр робити в добре провітрюваному приміщенні, то неприємних відчуттів можна уникнути.

Альтернативним варіантом для вагітної, може стати використання биогеля. До складу даного кошти не входять хімічні сполуки. Навпаки, біогель включає в себе вітамінний комплекс, який відмінно зміцнює і оздаравлівает нігтьові пластини.Особлива формула складу захищає поверхню нігтя, запобігає ламкість і розшарування. Тому, біогель не тільки не шкідливий вагітної, а й корисний для зміцнення, і оздоровлення нігтів.

Підводячи підсумки

Що можна сказати в завершенні? Безумовно, експериментувати із зовнішнім виглядом і використанням різних косметичних матеріалів потрібно. Але робити це необхідно розумно. Якщо виникло бажання покрити нарощені нігті шелаком, або звичайним лаком, потрібно пам’ятати, що цей експеримент цілком можна здійснити.Однак, при знятті декоративного покриття, не можна використовувати ацетоносодержащіе склади. Оскільки, ацетон згубно впливає на поверхню гелієвих нарощених нігтів. Чи не найкраще поєднання звичайний лак і гель лак. Хоча для декоративного розпису, звичайне покриття може бути використано поверх топового.

Чи можна наносити гель лак на гель для нарощування нігтів?

Способи нанесення гель-лаку на нарощені нігті

У нарощених нігтів, безсумнівно, є переваги, серед яких можливість створення будь-якої довжини і форми, а також довговічність манікюру.Правильно нарощені нігті настільки довго зберігають ідеальний вигляд, що оновлення манікюру не потрібно 3-4 тижні. Але що робити, якщо дизайн приївся раніше, і «руки сверблять» його змінити?

Не потрібно тут же записуватися до майстра і платити за оновлення дизайну. Нанесення гель лаку вирішить проблему, і збереже стійкість манікюру.

Особливості та рекомендації нанесення гель лаку на нарощені нігті

Процедура і техніка нанесення гелевого покриття на штучні нігті мало чим відрізняється від стандартної процедури, але є деякі нюанси, які потрібно враховувати.

Як і при покритті натуральних нігтів гель лаком, потрібно попередньо струсити флакон із засобом, щоб пігмент змішався.

Щоб манікюр був естетичним, гель лак на нарощені нігті потрібно наносити максимально тонким шаром. Справа в тому, що гелевий ніготь набагато товщі, ніж натуральний, а 2-3 щільних шару гель лаку навряд чи додадуть витонченості та естетичності.

Технологія нанесення гель лаку на нарощені нігті

відпарюєте нігті не бажано, краще нанести спеціальний засіб для видалення кутикули і відсунути або обрізати кутикулу.

 • Спеціальної пилкою для нарощених нігтів підпиляти вільний край.
 • Штучні нігті не потрібно покривати праймером, але без знежирення нігтьової пластини не обійтися.
 • Деякі рекомендують використовувати базу. Вона потрібна для того, щоб гель лак зчепився з поверхнею нарощених нігтів. При нанесенні на натуральні нігті, базовий шар необхідний: він захищає від негативного впливу і забезпечує зчеплення шарів. Покриття базою штучних нігтів не критично.

Зверніть увагу! Нарощені нігтьові пластини повинні бути бездоганно рівними – тільки тоді гель лак буде виглядати презентабельно. Рекомендується відполірувати поверхню нігтів перед нанесенням бази.

 • Базу необхідно просушити під УФ лампою протягом двох хвилин.
 • Нанести перший шар гель лаку без затекло на бічні валики і кутикулу, запечатуючи вільний край, після чого полимеризовать. Якщо утворився затік, його можна прибрати апельсинової паличкою (до просушування в лампі).Запечатування необхідно для додання нігтям естетичності за рахунок приховування товщини.
 • При необхідності нанести максимально тонкий другий шар гель лаку і також просушити.

Покрити нігті фінішним топом і відправити на дві хвилини під лампу. Який топ краще використовувати? Є два варіанти:

 1. фінішний топ з липким шаром для гель лаку – забезпечить якісне покриття без сколів;
 2. фінішний топ з липким шаром для твердих гелів (для нарощених нігтів) – відмінно підійде для такого покриття і буде триматися до корекції.

Фініш без липкого шару не підійде, так як він не збереже цілісність гель лаку на штучних нігтях.

 • Просушити топ під лампою.
 • При бажанні виконати дизайн стразами. Не знімаючи липкий шар, на покриття нанести однофазний прозорий гель в тих місцях, де будуть розташовуватися стрази. Розмістити стрази і оконтурити тонким пензлем з гелем. Якщо стрази невеликі, можна нанести їх прямо на топ перед просушуванням.
 • Висушити в УФ лампі.
 • Зняти дисперсійний шар.
 • Догляд за нарощеними нігтями з гель лаком

Дівчата, женучись за модою і практичністю, іноді забувають, що під шарами гелю від браку корисних компонентів і кисню страждають справжні нігтики. На пошкоджених нігтьових пластинах ніякі нарощені нігті і гель лаки не будуть триматися міцно і виглядати естетично, а значить, – необхідний догляд.

По-перше, необхідно виключити будь-який механічний вплив на штучну нігтьову пластину.Простіше кажучи – перестати нещадно експлуатувати нігті, як побутовий інструмент. Гель – дуже крихкий матеріал, який в разі непередбаченого руйнування може зіпсувати і натуральний ніготь.

Хоча б пару днів після нанесення гель лаку рекомендується домашню роботу виконувати в рукавичках.

По-друге, робити ванночки для нігтів недоцільно, але втирати в кутикулу цінні масла і вітаміни – то, що потрібно. Харчування нігтів походить від кутикули, а значить, що всі корисні компоненти повинні потрапити саме туди.

Зняття гель лаку з нарощених нігтів

Гель лак за складом схожий на матеріал нарощених нігтів, тому зняти покриття можна буде разом з штучними нігтями, які розчинятися від ацетону.

Може виникнути питання: чому звичайні лаки змиваються ацетоном, не порушуючи штучну нігтьову пластину, а гель лак немає? Вся справа в тому, що для зняття лаку досить однієї хвилини, а для видалення гель лаку ацетоном потрібно тримати примочки на нігтях протягом не менше п’яти хвилин.За одну хвилину матеріал штучних нігтів не встигає розчинитися, зате п’ять хвилин дії ацетону буде досить, щоб зіпсувати поверхню штучного нігтя.

Є одне рішення для зняття гелевого покриття з нарощених нагідок – масла і засоби, що не містять ацетон.

Покриття нарощених нігтів гель лаком – нова тенденція в нігтьової індустрії. Не можна сказати, що це ідеальне рішення, але щось в цьому є: це практичне й довговічне.

Набридлий дизайн на тонких штучних нігтях можна запросто змінити за допомогою гель лаків в домашніх умовах. При цьому товсті штучні нігті краще залишити в спокої або фарбувати звичайними, що не містять ацетон, лаками.

Фото покриття нігтів гель-лаком

Ще більше фото за посиланням: Гель-лак фото.

Відео з майстер класом

На сьогоднішній день штучні нігті дуже популярні серед жінок і дівчат.Це найбільш зручний і стійкий вид манікюру. При цьому він виглядає чудово. Але з часом таке рішення декорування нігтів набридає, і деякі жінки наважуються покласти нове покриття. Як наносити гель-лак на нарощені нігті розповість стаття.

Переваги гель-лаку перед звичайними лаками

Незважаючи на те, що з’явилися гель-лаки зовсім недавно, вони вже зайняли лідируючі позиції на ринку збуту. Серед позитивних якостей даного лаку можна відзначити наступні якості:

 1. Використовувана ультрафіолетова лампа при манікюрі дозволяє триматися йому досить тривалий час, звичайні лаки такою здатністю не володіють.
 2. Гель-лаки не містять шкідливих хімічних речовин, які можуть привести до ламкості і розшарування нігтьових пластин.
 3. Даними лаками можна покривати не тільки свої нігті, але і виконані з штучних матеріалів.

сумісні гель-лак і штучні нігті?

Чи можна наносити гель-лак на такі нігті? Так можна. При цьому дане нанесення не відрізняється від техніки виконання на природні нігті. Для того щоб манікюр виглядав природно, потрібно, щоб нігті, виконані з акрилу або гелю, були тонкими і по весняному увазі не відрізнялася від натуральних.

Якщо застосовувати тіпси – накладні пластикові нігті, то шар лаку вийде візуально дуже товстим, і манікюр буде виглядати не природно.

Гель-лак можна наносити як на акрилові нігті, так і на нарощені гелем.

Техніка виконання манікюру

Для того щоб манікюр виглядав природно і привабливо, дотримуються певну технологію. Як правильно наносити гель-лак допоможуть дізнатися наступні рекомендації:

 1. За допомогою фаба ретельно відполірувати не натуральний ніготь.Слід підійти відповідально до виконання цього завдання, так як наступні покриття повинні наноситися на ідеально рівну поверхню.
 2. Після того як ніготь відполірували, його слід знежирити. Для цього використовують праймер, але якщо ви пропустите цей етап на нарощених нігтях, то нічого страшного не станеться.
 3. На нігтьову пластину наносять основу і полімерізіруется.
 4. Далі наносять кольоровий шар і полімерізіруется в ультрафіолетовій лампі.
 5. Можна нанести ще один шар лаку і висушити в УФ-лампі.
 6. Наноситься і висушується топове покриття.
 7. Наносять масло для пом’якшення кутикули.

Техніка виконання представлена ​​на відео:

Особливості при виконанні манікюру

При виконанні манікюру слід враховувати такі особливості як:

 1. Лак необхідно наносити тонкими шарами, щільно притискаючи кисть до нігтьової пластини. Товстий шар лаку виглядає не естетично і не природно.
 2. Певні види гель-лаку вимагають після кожного просушування в лампі знімати липкий шар.Його знімають за допомогою серветок без ворсинок. Але якщо лак не вимагає цього, то даний етап можна пропустити.
 3. На штучні нігті гель-лак наноситься всього 1 раз. Звичайними змивають засобами його видалити не вийде. Якщо знімати його спеціальними розчинами, якими знімають гель-лак з натуральних нігтів, то разом з лаком розчиниться і нарощені ніготь. Тому для оновлення покриття доведеться робити корекцію.

Зняття нарощених нігтів покритих гель-лаком

Знімати нарощені гелем нігті набагато складніше, ніж акрилові.Проте, їх досить легко зняти за допомогою пилочки. Тільки це не звичайна пилка для натуральних нігтів, а спеціальна для спилювання нігтів зі штучного матеріалу. Абразивність даної пилки повинна бути 100-150 грит.

Для того щоб розібратися як знімати штучні нігті необхідно ознайомитися з представленими рекомендаціями:

 1. Насамперед, перш ніж знімати нарощені нігті, знімають верхній шар, нанесений прозорим лаком закріплювачем.
 2. З цього моменту починається операція по зняттю нігтів.Пилою дуже акуратно знімають кожен шар.
 3. Довжину нігтів можна зменшити за допомогою кусачок або ж підпиляти їх тієї ж пилкою.
 4. Знімати нарощені нігті необхідно дуже акуратно, щоб не зіпсувати натуральну нігтьову пластину.
 5. На натуральному нігті краще залишити тоненький шар накладних нігтів, який згодом сам почне тріскатися, ніж зашкодити свої природні нігті. Якщо ці процедури проводяться в якості корекції нарощених нігтів, тобто після повного спилювання знову буде наноситися лакове покриття, то майстер може спеціально залишити невеликий шар штучної пластини не спиляні.
 6. Дана процедура триває досить довго, близько 2 годин. При цьому якщо ви робите це самостійно, і ваші руки ще не набиті, то можливо процес здасться для вас болючим і буде супроводжуватися кровотечею. По закінченню всіх виконаних заходів обов’язково ретельно вимийте руки і намажте їх живильним кремом.

Відео по темі статті:

Сьогодні нарощені нігті можна побачити у кожної третьої дівчини.Адже це дуже практичне рішення – манікюр тривалий час зберігає свої бездоганні візуальні характеристики. Однак з часом первісний дизайн манікюру набридає. Але далеко не всі дівчата вирішуються наносити на нарощені нігті нове покриття, наприклад гель лак.

Процес нанесення

Чи можна наносити гель лак на нарощені нігті

На питання чи можна наносити гель лак на штучно нарощені гелеві або акрилові нігті відповідь проста – звичайно, можна.Найцікавіше в тому, що і почерговість нанесення засобу на штучну нігтьову пластину залишиться такою ж, як і технологія виконання манікюру гель лаком на натуральних нігтях.

Єдина умова, необхідне для того, щоб новий дизайн манікюру нігтів виглядав красиво і максимально природно – це спочатку тонка штучна нігтьова пластина. Якщо наносити гель лак на тіпси, яка з самого початку не є тонкою, то штучно нарощені нігтьові пластини через специфіку нанесення покриття, стануть мінімум в 2 рази товще, що негативно позначиться на візуальних характеристиках манікюру.Але якщо мова йде про акрилових нарощених нігтях, то вони цілком естетично і природно виглядають під гель лаком.

Технологія нанесення гель лаку на нарощені нігті

Є безліч навчальних відео та фото інструкції на тему як наносити гель лак на штучні нігтьові пластини. Але в цілому це та, сама технологія, яка використовується для виконання манікюру гель лаком на природних нігтях.

 1. Перш за все, треба відполірувати штучну нігтьову пластину при використанні фаба.Це відповідальний етап, адже засіб повинен наноситися тільки на ідеально рівну поверхню нігтя.
 2. Знежирювати поверхню нігтів треба обов’язково. Але у випадку з гелевими або акриловими нарощеними нігтями використовувати праймер немає необхідності.
 3. Після попередньої підготовки нігтів на пластину наноситься основа і полімеризується.
 4. Тепер можна нанести перший кольоровий шар з обов’язковою наступною полімеризацією.
 5. Якщо є необхідність, на нігті наноситься другий кольоровий шар, який також полімеризується.
 6. Останній етап – це нанесення і висушування топа.

Недоліки

Особливості нанесення гель лаку на нарощені нігті

Особливостей нанесення гель лаку на штучно нарощені нігтьові пластини не так багато. Перш за все, дуже важливо стежити за тим, щоб кожен шар був нанесений максимально тонко. Такий прийом не тільки допоможе створити ідеальний манікюр, але і зробить його максимально природним.

Залежно від виду гель лаку, який використовується для манікюру, після кожного сеансу полімеризації покриття під лампою з УФ випромінюванням варто знімати з нігтя утворився липкою шар.Такий шар утворюють не всі види гель лаку, тому і знімати цей шар доведеться не завжди.

Ще одна, найголовніша, особливість полягає в тому, що наносити гель лак на нарощені нігті можна тільки один раз. Адже зняти гель лак з нарощених нігтів неможливо. Справа в тому, що це засіб являє собою трохи модифікований гель, який використовують для нарощування нігтьових пластин.

Тому при спробі зняти гель лак з нігтів (розчинити його спеціальними засобами) розчинитися не тільки лак, але і сама штучна нігтьова пластина.Як альтернативний варіант оновлення дизайну манікюру можна використовувати звичайні що не містять ацетон лаки.

Різноманітність видів манікюру останнім часом просто вражає. У салоні майстри роблять неймовірні речі з пальчиками своїх клієнток. Зараз можна не тільки різними способами обробити кутикулу і шкіру рук, але і змінити форму нігтьової пластини. У більшості випадків для цього застосовуються спеціальні форми, тіпси і гелі. У даній статті буде описано покриття нігтів гелем без нарощування.Ви зможете дізнатися про особливості даної процедури. Також з’ясуйте, що потрібно для покриття нігтів гелем.

Необхідні матеріали та інструменти

Якщо ви вирішили зробити покриття нігтів гелем без нарощування, то доведеться озброїтися деякими матеріалами і пристосуваннями. Найважливішим в роботі є наявність в’язкої субстанції, яка і буде згодом викладена на пластину. Гель може мати кілька видів. Краще вибрати всім відому трифазну систему.Сюди входять база, основа і фінішне покриття. Також останнім часом великої популярності набули біогелі. Однак такі матеріали не тримаються на нігтики більше двох місяців. Їх доводиться повністю знімати під час корекції і заново накладати. Також є гелі системи три в одному. Таке покриття замінить вам базу, основу і завершальний шар. Що вибрати – особиста справа кожної людини.

Крім матеріалу вам знадобляться інструменти. Сюди входять абразивні пилки, бафікі і серветки. Не забудьте про праймер, який скріпить покриття нігтики з гелем, і обезжириватель.Не обійтися і без ультрафіолетової лампи. Як же проводиться покриття нігтів гелем без нарощування? Покрокова інструкція буде представлена ​​до вашої уваги нижче.

Перший крок: підготовка натуральних нігтів

Перед тим як почати покриття нігтів гелем без нарощування, вам потрібно правильно обробити пластину. Для цього знадобиться пилка середньої жорсткості. Спочатку визначитеся з довжиною нігтики і підпиляєте краю, зробивши однакову форму. Після цього зробіть шліфування верхній частині пластини.Робити це потрібно дуже акуратно, не переборщіть. Вам необхідно не повністю сточити ніготь, а лише зняти тонкий верхній шар.

Коли робота буде проведена над усіма пальчиками, можна приступати до покриття пластини праймером. Це засіб поліпшить зчеплення матеріалів і допоможе уникнути отслоек в майбутньому. Пам’ятайте, що після такого покриття не можна торкатися верхньою частиною нігтів до інших предметів. Інакше найтонший шар буде порушений.

Другий крок: базове покриття

Коли праймер висохне (як правило, протягом однієї хвилини), можна наносити базу.Робити це потрібно дуже тонким шаром. Гель повинен не просто викладатися на поверхню пластини, а як ніби втиратися в неї.

Базове покриття потрібно просушити в лампі протягом двох хвилин. Пам’ятайте, що не можна торкатися нігтиками до сторонніх предметів. Це може привести до пошкодження гелевого шару або прилипання сторонніх часток на нього.

Третій крок: другий шар

Покриття нігтів гелем без нарощування обов’язково передбачає нанесення моделює шару.Якби ви збільшували довжину пластини, то робили б це саме цим матеріалом. Візьміть кисть і нанесіть тонкий моделює шар. При бажанні цим інструментом можна виправити форму нігтики.

Сушити викладений моделює гель потрібно в лампі. Залежно від потужності інструменту час витримки повинна складати від трьох до семи хвилин. По черзі проведіть вплив на пальчики і переходите до наступного пункту.

Четвертий крок: надання форми

Подальше покриття нігтів гелем (інструкція) передбачає обпилювання викладеного шару.Озбройтеся абразивним інструментом і надайте гелю потрібну форму. Якщо вас повністю влаштовує розмір і ширина свого нігтики, то просто вирівняйте моделює шар за допомогою пилки або жорсткого бафіка. Пам’ятайте, що в процесі викладання гелю не можна мити і мочити руки. Очистити нігтики від пилу допоможе серветка, просочена знежирювачем.

П’ятий крок: фінішний шар

Покрокове покриття нігтів гелем в наступному пункті передбачає накладення фінішного шару. Він може мати два види: липку і нелипку основу.У першому випадку вам потрібно буде в подальшому використовувати обезжириватель і шліфують поверхню. Якщо ж покриття не липким, то досить буде просто просушити його в лампі.

Викладати фінішний шар потрібно дуже тонко. Після цього нігтик не береться обпіліть і не моделюється. Коли шар буде висушений, можна сміливо помити руки і приступити до нанесення дизайну.

Як провести корекцію натуральних нігтів, покритих гелем?

Як і нарощені покриття, власні нігті під шаром гелю вимагають періодичної корекції.Проводити її потрібно в такий спосіб.

 1. Спиляєте абразивним інструментом верхній (фінішний) шар.
 2. Надайте нігтику потрібну форму.
 3. Нанесіть праймер і дайте йому висохнути. Особливу увагу приділіть обробці вільного краю пластини.
 4. Викладіть на натуральний ніготь базу і висушіть її в лампі.
 5. Покрийте нігті моделює шаром і обробіть його в ультрафіолетовому апараті.
 6. Нанесіть фінішне покриття і висушіть.
 7. Протріть нігтики знежирюючим складом.

Використання биогеля

Все частіше використовуються натуральні склади для того, щоб зробити покриття нігтів гелем без нарощування. Відгуки про такі засоби досить спірні. Одні жінки залишаються задоволені і впевнені в тому, що гель абсолютно нешкідливий. Інші ж пані не визнають такого матеріалу і вважають за краще використовувати традиційні методи.

Біогель наноситься аналогічним чином, як і стандартне покриття. Однак шар в цьому випадку буде всього один.Деякі матеріали не вимагають використання праймерів або інших скріплюють складів. Біогель просушується звичайним способом в лампі. Термін служби такого покриття складає приблизно один місяць. Після цього шар знімається і накладається новий склад.

Застосування системи три в одному

Такий вид покриття нігтів гелем без нарощування найбільш простий і легкий з усіх представлених. Для роботи вам необхідно діяти за наступною інструкції.

 1. Спиляєте верхнє покриття натуральної пластини.Не перестарайтеся.
 2. Протріть нігтики знежирюючим складом і зніміть утворилася пил з них.
 3. Покрийте пальчики праймером і дайте йому просохнути.
 4. За допомогою кисті викладіть найтонший шар гелю на нігтик.
 5. Помістіть пальчики в лампу і потримайте там 2 хвилини.
 6. Наступний шар повинен бути дещо товщі. Його також необхідно обробити ультрафіолетовим світлом. Однак тримати ручки в лампі потрібно вже до п’яти хвилин.
 7. Протріть покриття знежирюючим розчином.
 8. Бафіком відполіруйте верхнє покриття. Після цього можна приступати до нанесення дизайну або покриттю звичайним лаком.

Покриття нігтів гелем без збільшення довжини

У чому переваги і сенс створення такого покриття? Нігтики представниці слабкої статі залишаються в натуральній формі. Вони не стають довшими. Адже багато жінок вважають цей прийом вульгарним.

Безперечною перевагою такої обробки є те, що пластина стає значно міцніше.Ви можете виконувати всю звичну роботу по дому і не переживати про те, що ніготь зламається або почне розшаровуватися. Також дизайн на таких нігтях тримається трохи довше, ніж на натуральних.

Підведення підсумків статті

Вам тепер стало відомо, як виробляється покриття нігтів гелем без нарощування. Фото кінцевої роботи представлені вашій увазі в статті. Якщо ви не впевнені в своїх силах або відсутні необхідні матеріали для роботи, то зверніться в манікюрні салони.Фахівці та знавці своєї справи швидко оформлять ваші нігтики і зроблять те, що ви хочете. Доглядайте за своїми ручками і будьте красиві!

Чи потрібна база для нарощування нігтів гелем. Технологія нанесення гель лаку на нарощені нігті

Чи потрібна база для нарощування нігтів гелем. Технологія нанесення гель лаку на нарощені нігті

відпарюєте нігті не бажано, краще нанести спеціальний засіб для видалення кутикули і відсунути або обрізати кутикулу.

 • Спеціальної пилкою для нарощених нігтів підпиляти вільний край.
 • Штучні нігті не потрібно покривати праймером, але без знежирення нігтьової пластини не обійтися.
 • Деякі рекомендують використовувати базу. Вона потрібна для того, щоб гель лак зчепився з поверхнею нарощених нігтів. При нанесенні на натуральні нігті, базовий шар необхідний: він захищає від негативного впливу і забезпечує зчеплення шарів. Покриття базою штучних нігтів не критично.

Зверніть увагу! Нарощені нігтьові пластини повинні бути бездоганно рівними – тільки тоді гель лак буде виглядати презентабельно. Рекомендується відполірувати поверхню нігтів перед нанесенням бази.

 • Базу необхідно просушити під УФ лампою протягом двох хвилин.
 • Нанести перший шар гель лаку без затекло на бічні валики і кутикулу, запечатуючи вільний край, після чого полимеризовать. Якщо утворився затік, його можна прибрати апельсинової паличкою (до просушування в лампі).Запечатування необхідно для додання нігтям естетичності за рахунок приховування товщини.
 • При необхідності нанести максимально тонкий другий шар гель лаку і також просушити.

Покрити нігті фінішним топом і відправити на дві хвилини під лампу. Який топ краще використовувати? Є два варіанти:

 1. фінішний топ з липким шаром для гель лаку – забезпечить якісне покриття без сколів;
 2. фінішний топ з липким шаром для твердих гелів (для нарощених нігтів) – відмінно підійде для такого покриття і буде триматися до корекції.

Фініш без липкого шару не підійде, так як він не збереже цілісність гель лаку на штучних нігтях.

 • Просушити топ під лампою.
 • При бажанні виконати дизайн стразами. Не знімаючи липкий шар, на покриття нанести однофазний прозорий гель в тих місцях, де будуть розташовуватися стрази. Розмістити стрази і оконтурити тонким пензлем з гелем. Якщо стрази невеликі, можна нанести їх прямо на топ перед просушуванням.
 • Висушити в УФ лампі.
 • Зняти дисперсійний шар.
 • Догляд за нарощеними нігтями з гель лаком

Дівчата, женучись за модою і практичністю, іноді забувають, що під шарами гелю від браку корисних компонентів і кисню страждають справжні нігтики. На пошкоджених нігтьових пластинах ніякі нарощені нігті і гель лаки не будуть триматися міцно і виглядати естетично, а значить, – необхідний догляд.

По-перше, необхідно виключити будь-який механічний вплив на штучну нігтьову пластину.Простіше кажучи – перестати нещадно експлуатувати нігті, як побутовий інструмент. Гель – дуже крихкий матеріал, який в разі непередбаченого руйнування може зіпсувати і натуральний ніготь.

Хоча б пару днів після нанесення гель лаку рекомендується домашню роботу виконувати в рукавичках.

По-друге, робити ванночки для нігтів недоцільно, але втирати в кутикулу цінні масла і вітаміни – то, що потрібно. Харчування нігтів походить від кутикули, а значить, що всі корисні компоненти повинні потрапити саме туди.

Чи потрібно наносити базу під гель для нарощування. Як наростити нігті гелем?

Як наростити нігті гелем?

Нарощування нігтів гелем – покроково! У чому відмінності однофазної і трифазної системи нарощування? Як наростити нігті самій?


Як вибрати гель для нарощування?

Однофазнікі зазвичай воліють початківці майстра. Але деякі залишаються їм вірними протягом довгих років роботи. Гелі Grattol володіють в’язкою структурою, їх зручно розподіляти по поверхні типс або форм.Рожевий непрозорий гель InGarden відмінно підійде для нюдового манікюру, він досить щільний і не просвічує. Бежевий однофазнік від Vogue Nails – теж прекрасний варіант для нюда, він самовирівнюється і ідеально моделює ніготь.

З досвідом майстра, як правило, переходять на трифазну систему систему нарощування. Найширша палітра будівельних (моделюють, скульптурних) гелів – мабуть, у RuNail: у фірми є і класичні нюдовие відтінки, і яскраві малинові, блакитні, зелені та фіолетові.За базу можна вибрати, наприклад, Kodi, а для фінішу – Grattol з липким шаром або Lianail, який наноситься, як топ, і не жовтіє після просушування, що дозволяє зберегти основний колір нарощених нігтів.

Нарощування нігтів гелів покроково

Технологія нарощування нігтів гелем в однофазної і трифазної системі абсолютно однакова, відрізняються тільки самі гелі. Або ви використовуєте однофазний гель для всіх трьох етапів, або три різних гелю.

 1. Ретельно обробляємо руки антисептиком, приділяючи особливу увагу пальцях і нігтьовому ложу.
 2. Робимо манікюр звичним способом і шліфуємо нігтьові пластини бафом.
 3. Знежирюємо нігті, потім наносимо бондер (дегідратор) і праймер.
 4. Готуємо тіпси або форми. Тіпси підрізаємо до потрібної довжини Тіпсорізи і шліфуємо бафом, щоб позбутися від гладкої поверхні, потім приклеюємо на нігті. Форми міцно закріплюємо під нігтями, вони не повинні рухатися в процесі роботи.
 5. Викладаємо перший базовий шар гелю. В однофазної системі він може бути відразу кольоровим, в трифазній – як правило, прозорий.Розподіляємо за допомогою кисті по Тіпсі або формам, створюючи правильний овал / прямокутник, в залежності від бажаної форми штучних нігтів. Сушимо шар в лампі.
 6. Наносимо моделює шар гелю. Він не повинен бути занадто товстим і горбистим, потрібно прагнути до рівномірного розподілу. Знову сушимо в лампі.
 7. Шліфуємо поверхню штучних нігтьових пластин, надаючи їм потрібну форму, довжину і арку. Пил видаляємо щіткою для нігтів або серветкою.
 8. Потім наносимо фінішний гель, запечатує торці нігтів.Останній шар також полімеризується в гібридної лампі.

Тепер можна виконати гель-лакове покриття і дизайн. Якщо ви вирішили обійтися без покриття та нейл-арту, можна нанести на кутикулу пом’якшувальний масло.

Що потрібно для нарощування нігтів гель лаком.

З появою гель-лаку в арсеналі майстрів манікюру інші засоби і матеріали відійшли на другий план. Тепер модниці прикрашають нігті красивим гелієвим лаком. При бажанні зробити нігтьові пластини довшими, правильної форми використовують технологію нарощування з використанням цього ж матеріалу.Як показує практика наростити нігті гель-лаком в домашніх умовах не складно. Існує спеціальна технологія, що дозволяє оволодіти методикою будь-якій дівчині.

Нарощені нігті

Способи нарощування

Щоб наростити нігтьові пластини необхідно підготувати одне з двох пристроїв:

 • Незнімні готові нігтики, зроблені з полімеру.
 • Знімні шаблонні форми.

При використанні незнімних пластин до природних нігтям клеяться готові накладні синтетичні накладки у вигляді нігтя.Перед фіксацією їм можна надати бажану форму або залишити їх в заводському варіанті. Шаблони застосовуються для нарощування нігтів за зовнішнім або по внутрішньому краю. Для кріплення типс потрібно якісний манікюрний клей. Майстри рекомендують використовувати безбарвний склад без запаху.

Процедура нарощування нігтів

Підготовка нігтів

Щоб приступити до творчої частини роботи, необхідно підготувати нігтьові пластини. Цей крок важливий в поетапному виконанні технології, оскільки від якості природних нігтів залежить тривалість носіння штучних пластин.Для початку надаємо пластин бажану форму, акуратно підрізаємо і підпилюємо кожну з них. Зрізаємо кутикули, обробляємо нігті бафом. Що являє собою цей інструмент? Баф – дрібнозернистий пилка, яка знімає верхній жирний шар з нігтів.

Підготовка нігтів до нарощування

На останньому етапі підготовки нігті обробляють знежирюючим засобом. Це необхідно для видалення дрібних частинок пилу, жиру і додання поверхні ідеальної чистоти.

Кріпимо форми

Для дівчат, які не знають, чи можна наростити нігті гель-лаком будинку, майстра повідомляють, що можна.Головне – дотримуватися рекомендацій професіоналів. Наступний крок поетапної технології – кріплення форм для нарощування. Попередньо потрібно підготувати клей і тіпси, які будуть кріпитися до нігтів. Клей одночасно наносимо і на форми, і на природні нігті. Майстри радять, щоб клей не встигав висохнути, краще покривати їм по одному нігтя і тіпси.

Види нарощування нігтів

Зафіксувавши штучну пластину на природній, відразу ж відправляємо палець в УФ-лампу для просушування.Полімеризованною клеїть гель потрібно акуратно, щоб він рівномірно зафіксував елементи майбутнього манікюру. Після наклеювання всіх форм і полімеризації переходимо до завершальної обробці:

 • надаємо нігтьовим пластин бажану остаточну форму,
 • прибираємо залишки клею.

Способи використання форм для нарощування нігтів

Щоб правильно наростити нігті в домашніх умовах гель-лаком, на даному етапі поетапного виконання роботи пластини покривають топом, висушують в УФ-лампі.Наступний крок – декоративне оформлення манікюру.

Форма для нарощування нігтів

Особливі нюанси

Дівчата часто цікавляться, нарощують чи гель-лаком нігті, які вражені грибком? Майстри категорично не рекомендують нарощувати нігті, пошкоджені грибковою інфекцією. Також забороняється проводити процедуру, якщо на пальцях є незагоєні рани. Для нарощування нігтьових пластин гель-лаком руки повинні бути чистими, здоровими, без будь-яких пошкоджень.

Літній манікюр

Якщо дотримано санітарний умова, а також правильно проведена підготовка пластин, штучне нарощування приховає дефекти, змінить форму і зробить природні нігті міцними.

Про правильної технології нарощування ми дізнаємося з

Як оздоровити нігті

Термін носіння нарощених нігтів коливається від 2 до 5 тижнів. Все залежить від способу життя дівчини, частоти миття посуду і рук з використанням хімічних миючих засобів.Після зняття нігтьових пластин, майстри радять провести оздоровчі процедури в допомогу природним нігтям.

До найбільш ефективних процедур відносяться:

 • Прийом вітамінних комплексів.
 • Регулярна обробка нігтів вазеліном і йодом.
 • Використання рукавичок під час миття посуду, підлог.
 • Збільшення часу між процедурами нарощування.
 • Вживання в їжу великої кількості молока, сиру та інших молочних продуктів.

Дизайн нігтів гель лаком

Щоб нігтьові пластини не стоншується, і встигали відновлюватися вкрай важливо нарощувати їх не частіше разу на два-три місяці. Якщо врахувати, що в середньому штучні пластини триматися місяць. Наступні пару місяців потрібно надати природним нігтям на відновлення.

Резюмуючи вищесказане

Навчитися поетапного нарощування нігтів не складно. Складніше дотримуватися поради по носінню штучної краси, а також в період після зняття.Зважившись на нарощування пластин, не забувайте, що ідеальний манікюр – красиві, здорові природні нігті. Тому варто ввести в свій раціон вітаміни і молочну продукцію. При виконанні домашньої роботи не забувати захищати руки гумовими рукавичками.

Нарощування нігтів гель лаком покроково. Технології нарощування нігтів

Розрізняють два основних матеріалу, використовуваних для нарощування:

 1. Нарощування нігтів гелем.
 2. Нарощування нігтів акрилом.

Накладні нігті – це не що інше, як пластісковая пластина, якій надано форму, що дозволяє імітувати натуральний ніготь. Різниця між акрилом та гелем, в самому процесі затвердіння.

Акрил полимеризуется (т. Е. Перетворюється на твердий полімер) шляхом змішування мономеру і пудри, гель же має ці два компоненти в своєму складі, але представлений в рідкому вигляді і твердне лише під ультрафіолетовими променями. Кожен з матеріалів має як плюси, так і мінуси.

Технології не стоять на місці, в наші дні, стали доступні гелі досить густої консистенції, що не розтікаються і в той же час не затвердевающие миттєво як акрил.

Завдяки цьому, гелем новачкові буде працювати простіше. Також акрил менш прозорий, прикрасити ніготь так званим «акваріумом» їм не вдасться.

Але ж неспроста багато майстрів воліють акрил? Звичайно, ні! Таких чітких ліній і форм, які можуть мати акрилові нігті, дуже складно досягти за допомогою гелю.

Але є-таки незаперечні переваги у останнього. Мономер, що використовується в акрилової системі, має яскраво виражений запах – токсичний і летючий, за секунди поширюється по приміщенню і за його межі.

В зв’язку з цим в салонах краси, акрилове нарощування нігтів дозволено тільки при наявності окремої кімнати обладнаної потужною витяжкою. У домашніх умовах, особливо якщо в будинку є діти – це теж стане перешкодою. Гель ж не має різкого запаху і з ним простіше працювати.

Способи нарощування нігтів

Сьогодні найбільш поширені два основних способи нарощування – на тіпси і на форми. Причому останні використовуються все рідше і не пішли в літа лише через зручності в роботі з ними.

Тіпси для нарощування нігтів прискорюють процес роботи вдвічі, але в результаті штучні нігті позбавлені витонченості, різноманітності і міцності властивою нарощені на форму нігтям. Також форми дозволяють створити штучний ніготь вже натуральної пластини шляхом затиснення матеріалу пінцетом, але про це далі.

Як правильно нарощувати нігті гелем

Нарощувати нігті за допомогою гелю не складно, зробити це можна навіть в домашніх умовах.

 • Для початку необхідно надати нігтю бажану форму, робиться це за допомогою манікюрних ножиць і пилочки, потім бажано видалити кутикулу і відшліфувати нігті.
 • Далі акуратно нанести трафарет і покрити гелем, починати потрібно від половини природного нігтя. Щоб гель швидко затвердів, потрібно скористатися спеціальною ультрафіолетовою лампою.
 • Після того, як гель повністю висохне, нанести другий шар і потримати ще 3-4 хвилини.
 • Тепер трафарет потрібно зняти і знову нанести гель, бажано на середину нігтя, звідти його легше розтягнути по всій довжині.
 • Після того, як гель висохне, потрібно надати нігтям необхідну форму, потім нанести останній тонкий шар гелю.

пожовтіння на нігтях після лампи необхідно очистити спеціальним засобом. Нарощування триває приблизно 2-3 години, мочити руки не бажано, хоча б годину, інакше гель може відшаруватися або зовнішній вигляд нігтів зміниться.

Що потрібно для нарощування нігтів гелем на формах. Що потрібно для нарощування нігтів. Список для всіх видів нарощування

Набір для нарощування залежить від техніки виконання: на типсах або на формах, однофазна система або трифазна. Ми підготували список всього необхідного.

Ви вже прийняли рішення наростити нігті самостійно. Тепер потрібно придбати всі матеріали і інструменти. Саме від них залежить якість покриття, довговічність і зовнішній вигляд. Набір для нарощування залежить від техніки виконання: на типсах або на формах, однофазна система або трифазна. А щоб ви не купили зайвих предметів, ми підготували список і корисні поради. Сьогодні Manicyr4ik.ru розповість, що потрібно придбати для нарощування нігтів.

  Види нарощування

  Подовження нігтів можна проводити різними техніками.Одна з них більш сучасна і трудомістка, а друга більше підходить для новачків в манікюрному справі.

  1. На формах: проводиться установка спеціальних паперових, пластикових або металевих форм з розміткою, на яку наноситься шар гелю або акрилу. Потім проводиться опил. Ми бачимо в результаті красивий довгий ніготь, який виглядає максимально натурально.
  2. На типсах: на натуральний ніготь наклеюється тіпса – пластикова форма. На неї наноситься гель або акрил. Варіант для швидкого нарощування, так як не вимагає опіла.

  Після вибору техніки потрібно визначитися з матеріалом для роботи. Це може бути акрил, гель, біогель.

  Гелеві системи бувають:

 • трифазні: для покриття потрібні база, що моделює гель, топ.
 • однофазні: один продукт виконує всі три етапи.

Перед нарощуванням потрібно обов’язково зробити манікюр:

 1. Класичний обрізний.
 2. Апаратний.
 3. Комбінований.

Від його вибору теж залежить набір інструментів.

Що потрібно для нарощування. Список

Поетапно будемо розглядати необхідне обладнання, інструменти та матеріали для кожної техніки.

Манікюр

Вибираємо одну з методик виконання манікюру. Що нам знадобиться для кожної з них?

Обрізний:

 • пилка для натуральних нігтів 180-240 грит;
 • засіб для розм’якшення кутикули;
 • пушер або апельсинова паличка;
 • кусачки або ножиці: обов’язкове сильна заточка інструменту;
 • баф: вибирайте самий дрібнозернистий, наприклад, від 300 грит.

Апаратний:

 • фрезер: можна вибрати бюджетну машинку, наприклад, Nail Drill або Lina;
 • насадки: голка або полум’я, циліндр, куля, баф.

Комбінований:

 • апарат;
 • фрези: голка або полум’я, циліндр;
 • кусачки або ножиці;
 • баф.

На цьому етапі ми зробили манікюр і підготували нігтьову пластину до покриття, так як виконали шліфування блискучого шару бафом.

За темі:

Нарощування нігтів гелем в домашніх умовах

Як безпечно зняти нарощені нігті

Моделювання та покриття

Визначаємося з матеріалом покриття.

 1. Акрил: пудра акрилова (безбарвна, камуфляжний, кольорова), ліквідує, матеріали для дизайну, топ.
 2. Трифазна гелева (біогелевая) система: базовий гель, що моделює гель, кольоровий гель, матеріали для дизайну, фінішний гель.
 3. Однофазна гелева (біогелевая) система: однофазний гель, матеріали для дизайну, топ для дизайну.

Додаткові інструменти та обладнання для всіх технік:

 • клінсер або обезжириватель: можна використовувати мурашиний спирт;
 • праймер кислотний або ультрабонд;
 • лампа для полімеризації: UV, гібрид, LED;
 • безворсовие серветки;
 • кисті.

Вибираємо одну з технік для виконання нарощування.

 1. На формах: форми з фольгированной паперу, пластику або металеві. Пилка 100-180 грит і баф для опіла.
 2. На типсах: тіпси, клей, Тіпсорізи. Якщо моделювання виконано не дуже акуратно можна трохи обпиляти форму за допомогою пилки 100-180 грит і Бафа.

Корисні поради

 1. Гібридна лампа сушить матеріал швидше і підходить для всіх видів покриття. Лід лампи сушать в повному обсязі види гелів.
 2. Для новачків рекомендується нарощування на формах із застосуванням однофазного гелю.
 3. Безворсовиє серветки не повинні залишати дрібних волосків: перевірте це властивість заздалегідь.
 4. Кисті бажано використовувати з натурального волосся, наприклад, колонок.
 5. Слідкуйте за заточуванням інструментів для видалення кутикули. Якщо вона буде недостатньою з’явиться рваний край, який при отрастании приймає неестетичний вигляд.
 6. Фрези для апарату купуйте з алмазним напиленням.Такі продаються в магазинах медичного обладнання, іноді їх поставляють в відділи з манікюрними приналежностями.

Відео нарощування нігтів БАЗОЮ для гель лаку Самою Себе! Яскравий манікюр 3д слайдерами на правій руці

Гель-лак. Технологія нанесення | Ногтевой сервис

Гель-лаки на сьогоднішній день займають тверді позиції в світі нігтьового сервісу. Майже всі майстри надають сьогодні послуги покриття нігтів гель-лаком. У цій статті розглянемо технологію роботи з гель-лаками , застосування якої допоможе майстру виконати дизайн найякіснішим чином.

Без всякого сумніву, гель-лаки – одне з кращих досягнень нігтьової індустрії за останні роки. Гібрид гелю і лаку користується величезною популярністю як серед майстрів, так і у клієнтів. Покриття нігтів гель-лаком на даний момент є однією з наймодніших і затребуваних послуг нігтьового сервісу. Основні переваги технології гель-лаків : зручність і простота процесу нанесення на ніготь; висока швидкість полімеризації в лампі; стійкість кольору; інтенсивний блиск покриття зберігається до процедури зняття; безпечність застосування для нігтьової пластини, гіпоалергенність матеріалів.

При дотриманні правильної технології нанесення гель-лак 90 809 тримається на нігтях до 20 днів. При цьому не покриття не втрачає блиску, не тріскається і не відколюється, не вимагає додаткової корекції. Нігті виглядають абсолютно природно і при цьому натуральна пластина захищена. Однак, іноді навіть ці новітні досягнення високих технологій нас підводять. Замість заявлених 2-3 тижнів шкарпетки покриття починає тріскатися або відшаровуватися в перші ж дні після нанесення.Розглянемо помилки в технології нанесенні гель-лаків .

Підготовка нігтьової пластини до покриття гель-лаком

1 крок. Формування вільного краю нігтя. Вільний край нігтьової пластини повинен бути ідеально рівним і абсолютно очищений від пилу.

В разі розшарування нігтьової пластини, обережно підрівнюємо її пилою для натуральних нігтів (240/240, 180/180). У разі необхідності, за бажанням клієнта, можна зробити манікюр. Але, якщо ви застосовували масла або креми при проведенні процедури манікюру, необхідно ретельно очистити нігті після процедури очисними рідинами і просушити не менше 10 хвилин.Щоб уникнути отслоек покриття гель-лаком, потрібно відсунути епоніхій і прибрати з нігтьової пластини кутикулу.

2 крок. Зняття верхнього кератинового шару нігтьової пластини.

Використовуємо Баффі з високою абразивністю. Знімаємо з нігтьової пластини тільки глянець. Якщо цього не зробити, гель-лак буде відколюватися. До обробленим нігтям пальців, не торкайтеся. Для остаточного видалення залишків вологи і обпилювання застосовуємо спеціальний засіб з знежиреної pH-формулою Bond (дегідратор).Це дозволяє забезпечити міцне зчеплення гель-лаку з нігтьової пластиною.

3 крок. Нанесення базового гелю.

У тому випадку, якщо нігтьова пластина після зняття нарощених нігтів дуже м’яка і слабка, гель-лак може почати сколюватися вже в перші дні після процедури нанесення. Щоб цього не відбувалося, на ослаблену пластину можна нанести праймер. Це потрібно для щільного зчеплення базового гелю з натуральним нігтем. Сучасні безкислотні праймери не містять кислоти метакрилової – нанесення безпечно для натурального нігтя.Вони є грунтовки засобом. Щоб не отримати відшарування, необхідно обробити праймером і торець нігтя.

Технологія нанесення базового гелю, гель-лаку і фінішу

Нанесення базового гелю є одним з основних складових технології роботи з гель-лаками . Базовий гель є основою для гель-лаку. Він відповідає за створення молекулярної зв’язку між природним кератином натурального нігтя і штучним гелевим матеріалом. При цьому базовий гель захищає ніготь від проникнення фарбувальних пігментів гель-лаку.

В технології нанесення гель-лаків важливо стежити за тим, щоб матеріали наносилися на нігтьову пластину дуже тонким шаром. Це відноситься і до базового гелю. На пензлик набираємо невелику кількість базового гелю і втирають рухами наносимо його, починаючи з вільного краю. Також покриваємо і торець нігтя. Після цього проходимо по всій нігтьової пластини довгими рухами зверху вниз. Стежимо за тим, щоб гель не потрапляв на шкіру, кутикулу і бічні валики. Далі поміщаємо ніготь в UV-лампу на 1 хвилину для полімеризації базового гелю (в LED-лампу – на 10 секунд).Після висихання бази сухим пензликом вирівнюємо дисперсійний шар. Робиться це для того, щоб кольоровий гель-лак рівномірно лягав, не збирався і не розтікався до бічних валиків.

При використанні кольорових гель-лаків потрібно знати деякі нюанси.

 1. Всі шари потрібно наносити дуже тонко. Якщо не дотримуватися технологію нанесення гель-лаку , то у нас можуть виникнути такі проблеми: хвилі і щербини на вільному краї; бульбашки повітря по всій поверхні нігтя.
 2. Застосовуючи яскраві, пастельні кольори, наносимо 2 шари гель-лаку. При цьому кожен з шарів необхідно полимеризовать в UV-лампі по 2 хвилини (в LED-лампи по 30 секунд).
 3. При роботі з темними кольорами перший шар може бути нерівномірно фарбують. В цьому немає нічого страшного. Не потрібно наносити велику кількість гель-лаку. Ця проблема виправиться другим шаром. Працюючи з темними тонами, краще зробити 3 тонких, але рівних шару, ніж 2 щільних, які підуть хвилями.
 4. Не забувайте покривати торець нігтя, звертайте увагу на рівномірність і гладкість покриття.

Завершальний етап технології нанесення гель-лаку – покриття фінішним гелем – Top Coat. Наноситься фініш-гель трохи більше товстим шаром, ніж кольоровий. Знову ж, не забуваємо про торцях нігтя. Фінішний гель повинен бути добре просушений. Недостатня полімеризація гелю призведе до того, що при знятті липкого шару втратиться блиск. Сушимо його в UV- лампі 2 хвилини, в LED-лампи – 30 секунд. Прибираємо дисперсійний шар спеціальним засобом Cleanser – це надає покриттю гарний глянсовий блиск.Cleanser містить зволожуючі компоненти, які оберігають нігтьову пластину і шкіру від пересихання.

Як зняти гель-лак

Гель-лак знімається за 15 – 25 хвилин. Гель-лак знімається шляхом розмочування в спеціальному засобі так само, як і акрилові нігті. Чим довше на нігтях знаходився гель-лак, тим довше буде відбуватися його розм’якшення. Наявність праймера додатково збільшує процес зняття гель-лаку . Після розмочування гель-лак піднімається у вигляді плівки і його легко можна видалити з нігтьової пластини за допомогою апельсинової палички.

Дотримання технології роботи з гель-лаками дозволяє уникнути більшості проблем, не менш важливо при цьому використовувати якісні сертифіковані матеріали.

Технологія нанесення гель-лаку на відео

В цьому відео показано нанесення і зняття гель-лаку на прикладі Gelish. Гель-лаки інших брендів наносяться аналогічним способом.

Ще одне відео по технології нанесення гель-лаку (використовується Gellini)

Чи можна на гель наносити гель лак

Оновлено: 21 липня, 01:21

Цікаві факти про лаки для нігтів

Жінки, як правило, думають про лаку для нігтів тільки тоді, коли потрібно вибрати відповідний колір для манікюру.Насправді це засіб для догляду за нігтями таїть в собі багато цікавого.
1. Один з найдорожчих лаків в світі – «I Do». Його ціна – 55 тис. Доларів. Флакон лаку покритий платиною, вона входить до його складу. Економ-версія luxuary лаку коштує 250 доларів. Він знаходиться в простому бульбашці і має платинове напилення. Але «I Do» займає лише третє місце в …

Читати далі →

Онихолизис або як я вбила свої нігті

Протягом всього мого життя, а також під час вагітності у мене були дуже хороші нігті.Швидко росли, гарне, довге нігтьове ложе, міцні і не ламкі. Загалом суцільна жіноча радість, а не нігті 🙂
Часто кажуть, що малюк забирає у мами кальцій і вітаміни, від чого може псуватися шкіра, волосся і нігті. У мене нічого такого не спостерігалося, нігті стали рости ще в два рази швидше, втомлювалася стригти 🙂
До вагітності я завжди робила звичайний манікюр, не користувалася гель-лаками …

Читати далі →

Зміцнювач нігтів із золотим пилом від IQ Beauty

Дівчатка, всім привіт, помітила, що багато хто питає ради про те чим і як зміцнити нігті, пошкоджені шелаком і гель лаками.Свого часу я теж зіткнулася з цією проблемою і хотіла б поділитися своїм досвідом. Довгий час нарощувала нігті, потім перейшла …..

Читати далі →

Тільки правда про Шелак

“Шелак і нігті: за і проти”.Ця стаття – відповіді на типові запитання про Шелак і догляді за руками.
Всіх нас цікавить зовнішній вигляд нігтів після зняття шелаку і псує нігтьову пластину гель лак ?! Питання це дійсно важливий. Багато відгуків і думок існує на цей рахунок. Чому в одних після застосування шелаку “нігті почали розшаровуватися і з’явилися тріщини”, а у інших “навпаки міцніше стали”? Чому у одних покриття тримається 4-5 днів і лак починає сколюватися, а інші ходять …

Читати далі →

Захист кутикули у вигляді пленочки

Дівчатка, може хто зустрічав на аліекспрессе засіб таке, його треба наносити перед фарбуванням гель-лаком або стемпинг на шкіру навколо нігтя, воно перетворюється через сек 10 в плівку, яку потім легко можна прибрати щипцями.Такий засіб є у компанії EL Corazon®, називається Cuticle Defender – захист кутикули …

Читати далі →

Чарівний лак Sally Hansen Miracle Gel

Добридень! Поспішаю поділитися досвідом використання новинки від Sally Hansen.Сьогодні я вперше спробувала зробити манікюр гелем-лаком. Дівчата, це щось! Ефект вийшов, наче з салону краси! Наноситься дуже легко. Завдяки зручній форми пензлика, ніготь фарбується рівномірно. Колір насичений. Разом з гелем-лаком я використовувала Верхнє покриття, яке закріплює манікюр, гарантує стійкий колір, блиск, створює неймовірне сяйво і обсяг! Тепер я знаю, як створити професійний манікюр без лампи і базового покриття!

Читати далі →

Яскравий і стійкий манікюр від Sally Hansen.

Красиві і доглянуті ручки? В першу чергу це якісний манікюр .Зараз є можливість робити манікюр використовуючи стійкі покриття для нігтів, це дуже зручно, адже покриття залишається на нігтях до 14 днів. Miracle Gel від Sally Hansen- покриття для нігтів в формі гель-лаку лаку, що складається з 2 х окремих складових – кольорового покриття Miracle Gel і верхнього покриття Miracle Gel Top Coat.Флакон гель-лаку лаку об’ємом 14,7 мл.Надовго вистачить! Вибір кольорового покриття досить широкий – близько 17 оттенков.Технологія нанесення …

Читати далі →

Олег Володимирович

Grattol Professional.Гель-Лаки. оптом

Grattol Professional. Гель-Лаки. Оптові постачання.
Довгострокове сотруднічество.Любая форма оплати.Доставка в будь-який регіон РФ, і республіки колишнього СРСР. Рекламна підтримка. Франшизи.
наша компанія є офіційними дилерами
ТМ Grattol professional.
Працюємо безпосередньо з виробником
Забезпечуємо Вас гарантованим
якістю і кращою ціною

Співпрацюючи з нами Ви отримуєте:
вигідні ціни
Якісну затребувану продукцію
Оперативну збірку і відправку замовлення за 1-2 дні
Всю документацію на продукцію
Щоб Ваші продажі були успішними!
Надаємо друковану рекламну продукцію
Фото, відео для інтернет магазинів
Розміщуємо інформацію про Вас на…

Читати далі →

Гель-лак MiracleGEL

Всім привіт! Мені нарешті привезли довгоочікуваний наборчик jn #SallyHansen – гель-лаки # MiracleGEL # SallyHansen_OMGelParty
У #buzz_kit було 4, супер модних кольору:
160 – Pinky Promise,
290 – Grey Matters,
470 – Red Eye
480 – Wine Stock.Наносився гель-лак в три шари:
1 шар – гель-лак Miracle Gel
2 шар – трохи щільніше гель-лак Miracle Gel,
3 шар – верхнє покриття Top Coat 2.0
І ВСЕ!!! Ніяких ламп не потрібно !!! Знімати також легко звичайним засобом для зняття лаку)

В середньому гель-лак протримався …

Читати далі →

Олег Володимирович

Гель-лак “Grattol”.Навчання. стемпинг

+ Представляємо Вашій увазі новинку гель-лак «Grattol».

Німецька якість, по самій вигідною ціною.

Переваги гель-лаку «Grattol»:
80% гель-лаків «Grattol» одношарові, тому що мають високу консистенцію пігменту.
Проходять Німецький стандарт якості.

Гіпоалергенний.

Самовирівнюючий.

+ Мають щільну, медову консистенцію. Чи не затікають на кутикулу і бічні валики, дають щільне покриття.Нова формула бази «IQ» – не має запаху, має велику молекулу не проникає через нігтьову пластину в кров.

Виробництво даного гель-лаку «Grattol» на одному заводі з відомим брендом “Kodi”, але на порядок дешевше, тому що розлив на …

Читати далі →

Олег Володимирович

Grattol Professional.Гель-Лаки. оптом

Grattol Professional. Гель-Лаки. Оптові постачання.
Довгострокове сотруднічество.Любая форма оплати.Доставка в будь-який регіон РФ, і республіки колишнього СРСР. Рекламна підтримка. Франшизи.
наша компанія є офіційними дилерами
ТМ Grattol professional.
Працюємо безпосередньо з виробником
Забезпечуємо Вас гарантованим
якістю і кращою ціною

Співпрацюючи з нами Ви отримуєте:
вигідні ціни
Якісну затребувану продукцію
Оперативну збірку і відправку замовлення за 1-2 дні
Всю документацію на продукцію
Щоб Ваші продажі були успішними!
Надаємо друковану рекламну продукцію
Фото, відео для інтернет магазинів
Розміщуємо інформацію про Вас на…

Читати далі →

.