Ногти

Як робити градієнт на нігтях гель лаком губкою без бульбашок: Як робити градієнт на нігтях гель-лаком губкою без бульбашок. Як зробити рожевий градієнт на нігтях губкою і гель-лаком без бульбашок – майстер-клас з покроковими фото

Як робити градієнт на нігтях гель-лаком губкою без бульбашок. Як зробити рожевий градієнт на нігтях губкою і гель-лаком без бульбашок – майстер-клас з покроковими фото

Як робити градієнт на нігтях гель-лаком губкою без бульбашок. Як зробити рожевий градієнт на нігтях губкою і гель-лаком без бульбашок – майстер-клас з покроковими фото

В наступному майстер-класі показана техніка, як зробити ніжний градієнт на нігтях гель-лаком і губкою (без бульбашок), використовуючи два відтінки рожевого кольори.На відміну від попереднього варіанту, градієнт за допомогою губки виходить плавним без видимих ​​кордонів. Варто відзначити, що далеко не кожна губка підійде для того, щоб зробити гарний рожевий градієнт на нігтях гель-лаком без бульбашок. Щоб отримати рівномірний результат краще використовувати мелкодисперсную і м’яку губка, наприклад, спонж для макіяжу.

Необхідні матеріали, щоб зробити рожевий градієнт гель-лаком на нігтях без бульбашок

 • база і топ
 • губка
 • лаки рожевих відтінків
 • лампа
 • баф
 • палітра
 • пензлик
 • рідина для зняття лаку

Покрокова інструкція, як зробити гарний рожевий градієнт губкою на нігтях з гель-лаком без бульбашок

 1. Починаємо зі стандартною підготовки нігтів до нанесення гель-лаку.Нігтьову пластину обробляємо м’яким бафом, видаляємо пил і наносимо базове покриття. Після того як база висохла в лампі, можна наносити шар кольорового гель-лаку. Його також слід висушити в лампі.
 2. В цій техніці для створення градієнта будемо використовувати основний колір і темніший відтінок рожевого. Наносимо дві краплі лаку на палітру і трохи змішуємо їх, щоб отримати проміжний відтінок посередині. Губкою промаківаем гель-лак кілька разів.
 3. Акуратними вбиває рухами переносимо гель-лак з губки на нігтики.Якщо перехід вийшов непомітним, повторюємо процедуру.
 4. Тепер невеликий секрет: щоб покриття вийшло рівним і без бульбашок, кольоровий шар відразу не сушимо в лампі. Поверх непросохлі гель-лаку акуратно наносимо топове покриття, тим самим згладжуємо нерівності дизайну.
 5. Видаляємо пензликом, змоченою в рідині для зняття лаку, залишки фарби на шкірі. Відправляємо нігті в лампу, збільшивши трохи час сушки, щоб рівномірно просушити весь манікюр під топом.

Як робити градієнт на нігтях гель-лаком.Види градиентного манікюру

Градієнт – це дизайн нігтів, при якому використовується кілька відтінків лаку, плавно перетікають з одного в інший. Він ефектно виглядає на папері, але ще ефектніше – на нігтях.

Види покриття технікою градієнт

Існує кілька різновидів градиентного манікюру.

Їх вибір багато в чому залежить від форми нігтів і їх довжини:

 1. Вертикальний – це традиційний варіант градієнт. Його можна назвати універсальним, так як він підходить до всіх нігтям.При вертикальному манікюрі переходить відтінків відбувається з прикореневої частини нігтя до кінчика.
 2. Горизонтальний. Колір змінюється з лівої частини нігтя на праву. Більше підходить для середніх по довжині нігтів. Такий манікюр здатний візуально подовжити нігті.
 3. Французький. На краю нігтів наносять білий колір і роблять його більш прозорим ближче до коріння. Такий вид манікюру підходить виключно дівчатам з витонченими пальцями, довгими і тонкими нігтями.
 4. Градієнт з переходом. Нігті на руці фарбуються різними гель-лаками, близькими один до одного по тону.Так створюється загальна картина переходу від темних кольорів до більш світлим. Цей варіант найпростіший, і він підходить для коротких нігтів.
 5. Лінійний. На нігтях малюються тонкі лінії, рівні або криві. Кожна нова лінія робиться на тон темніше попередньої.

Вертикальний градієнт

Для градієнта застосовують як тони одного кольору, так і абсолютно різні кольори. Зазвичай беруть від 2 до 4 кольорів.

Манікюр з колірним переходом можна робити звичайними лаками, але робити все доведеться дуже швидко, поки лак не встигне засохнути.Набагато зручніше робити градієнт на нігтях гель лаком. Цей матеріал не сохне на повітрі, до того ж такий манікюр буде набагато довше триматися, ніж традиційний.

Як робити градієнт на нігтях гель-лаком губкою. Робимо красивий градієнт гель-лаком губкою

Градієнтний манікюр або омбре – це плавний перехід одного тону лаку до іншого. Одночасно можна використовувати лише відтінків привертає ефектним результатом. Крім того, на градиентное покриття можна наносити малюнки, стрази та застосовувати інші техніки нейл-арту.Зробити губкою гель-лаком градієнт можна самостійно, запропонований

Оригінальний манікюр градієнт

Омбр губкою гель-лаком самостійно

Градієнтний манікюр, омбре, Dip Dye, деграде, розтяжка лаку – назви однієї техніки, яку нескладно зробити кожному в домашніх умовах.

Найпростішим способом нанесення градиентного покриття гель-лаком є ​​губка. При цьому рекомендується користуватися лаком з щільною текстурою і насиченою пігментацією.У цьому випадку буде потрібно лише один шар покриття.

Омбр

Популярність градієнта на нігтях гель-лаком губкою зумовило появу спеціального спонжа з дрібними порами, за допомогою якого можна створити ідеальне омбре без бульбашок.

Види градиентного манікюру

В Найл-арте використовують три способи нанесення градієнта: горизонтальний, вертикальний, з переходом. Ці способи вважаються класичними, хоча з’являються нові варіації переходів, наприклад, геометричний.

Модний манікюр з ефектом омбр

Градієнт з переходом

Перехід відтінків від темного до світлого здійснюється від одного пальця до іншого, тобто якщо ніготь великого пальця забарвлюється в темний відтінок, то поступово до мізинця відтінки цього ж кольору освітлюються. На фото показаний поступовий перехід від світлого до темного відтінку.

Рожевий манікюр Омбр

З цією метою використовують або п’ять нюансів одного кольору, або один колір для кожного нігтя Розбілювальна або додають інший колір.

Горизонтальний градієнт

Перехід від відтінку до відтінку починається від зони кутикули і поступово змінюється до кінчика нігтя. Що стосується колірної гамми, то це може бути перехід відтінків одного кольору або поєднання декількох контрастних кольорів.

Горизонтальний градієнт

Градієнт складають як мінімум з двох відтінків гель-лаку. Стилісти радять обмежити кількість відтінків чотирма на одному нігті.

Нанесення гель лаку на нігті

Вертикальний градієнт

Дана техніка фарбування здійснюється зміною відтінків від одного нігтьового валика до іншого.Такий підхід дозволяє застосовувати цікаві варіації. Так, можна чергувати градиентное фарбування з однотонним. Наприклад, ніготь мізинця покрити одним відтінком, безіменний в техніці градієнта, на ніготь середнього пальця наносять відтінок, яким закінчився перехід на безіменному пальці і т.д.

Вертикальний градієнт

Ще один варіант: нігті мізинця і безіменного пальців фарбують в один відтінок, вказівного і великого в інший, а на нігті середнього роблять плавний перехід від одного відтінку до іншого.

Плавні переходи візуально подовжують нігті, тому виграшно градієнтний манікюр виглядає на коротких нігтики.

Способи нанесення градієнта

Є два простих способи зробити гель-лаком градієнт губкою, які наведені в відеоуроці. Перед їх застосуванням незайвим буде захистити шкіру навколо нігтів від фарбування. З цією метою використовують спеціальний засіб – Skin Defender або рідку стрічку. Також добре допомагає нанесення жирного крему навколо нігтів або використання скотча.

Захисне покриття для нігтів Barlet Skin Defender

Перший спосіб

 • Кілька відтінків лаку наносяться на губку або спонж.
 • Потім губку прислоняют до нігтьової пластини.
 • Кілька разів акуратно плескали нею по нігтя. Таким чином лак не тільки переноситься на ніготь, а й стираються чіткі межі, стаючи плавними, непомітними.

Шар лаку на губку слід наносити достатній, щоб гель швидко не висихав.Фахівці радять перший шар робити тонким, підсушити його, а потім продублювати. В результаті шар буде яскравим і не скачається на губці. Щоб не з’явилися пухирці, один-два рази губкою промакают папір.

Нанесення рожевого гель лаку на нігті

Другий спосіб

 • Ніготь покривають найсвітлішим відтінком градієнта, дають йому висохнути.
 • На скляну або силіконову поверхню наносять темний і світлий відтінки, розташовуючи їх тісно один до одного.
 • За допомогою апельсинової палички або зубочистки з’єднують кордону відтінків, створюючи перехід між відтінками.
 • Губку прислоняют до отриманого на склі градієнту і переносять його плескали рухами на ніготь.

Нанесення червоного гель лаку на нігті

Весь процес створення градієнта губкою гель-лаком проводиться швидко. Кожен раз гель-лак на палітрі оновлюється. При належному досвіді за один захід можна забарвити кілька нігтів, як це робить майстер на відео.

Створення градієнтного манікюру вимагає трохи терпіння і невеликого досвіду. Однак результат порадує навіть новачків в Найл-арте. Крім того, омбре стане відмінним фоном для створення унікальних композицій.

Як роблять градієнт на нігтях. Горизонтальний градієнтний нейл-арт

Горизонтальний градієнтний манікюр роблять з допомогою губки, спонжа або кисті. Для горизонтального градієнта можна використовувати три і більше відтінку, що робить дизайн ще більш ефектним і привабливим.Не варто комбінувати більше двох кольорів, якщо нігті короткі, так як це візуально вкоротить довжину.

Горизонтальний омбре підходить особистостям, які люблять привертати до себе увагу і відрізняються оригінальним стилем. У такого дизайну немає віку, він підходить, як дівчатам, так і жінкам постарше.

Градієнт на нігтях гель лаком. Фото популярних горизонтальних варіантів.

В тренді найрізноманітніші відтінки для даного дизайну, від пастельних до насичених темних кольорів.Найбільш актуальні нюдовие тони, які цікаво виглядають в контрасті з яскравим кольором. Також варто звернути увагу на ягідні відтінки.

Щоб зробити горизонтальний градієнтний нейл-арт, необхідно:

 1. Підготувати нігті до манікюру (видалення кутикул, шліфування пластин тощо).
 2. Знежирити нігті.
 3. Покрити базовим гель-лаком, висушити його під лампою.
 4. Розділити умовно ніготь на стільки частин, скільки використовується відтінків, і нанести на кожну частину свій відтінок.
 5. Пензлем акуратно розтушувати кордону відтінків, рухаючись від підстави до кінця нігтя (або використовувати варіант з фольгою і губкою).
 6. Висушити кольорове покриття.
 7. Закріпити топом.

Відео Дизайн нігтів: градієнт гель лаком. 6 СПОСОБОВ

Градієнт на нігтях шелаком, як робити. Що таке «градієнт» в нейл-індустрії?

Дизайн нігтів з плавним переходом колірної гами називається градієнтом. Найчастіше, на підставу пластини наносять гель-лак більш темних тонів, тоді як ближче до кінця її покривають світлими відтінками.Така техніка має на увазі оформлення кожного нігтики. Покриття можна робити як по горизонталі, так і по вертикалі.

Ще один варіант градиентного оформлення нігтів – це фарбування пластин в різні тони. Колірна гамма повинна бути ретельно підібрана. При такому способі не потрібно працювати над переходом відтінків на кожному нігтики, але зате доведеться стежити за тим, щоб тону не сильно контрастували між собою на сусідніх пальцях.

Наносячи градієнт шелаком, можна не обмежувати свою фантазію.Для розтяжки в межах одного нігтя підійдуть як абсолютно контрастні кольори, так і схожі: наприклад, бежевий і коричневий. Зараз дуже модно створювати веселку на пальцях, роблячи покриття різних відтінків на кожному з пальців.

Необхідні інструменти

Щоб градієнтний манікюр шелаком вийшов акуратним і з гарним дизайном, потрібно правильно підібрати всі необхідні інструменти. Ми наведемо основний перелік, який використовують майстра:

 • Шелак різних відтінків.
 • Основа для гелевого лаку і топове покриття.
 • УФ-лампа.
 • Шматочок поролону або губки.
 • Манікюрний набір.
 • Пластикова пластина.
 • Кисть.
 • Масло для кутикули.
 • Рідина для видалення липкого шару.

Без цих предметів градієнт за допомогою шелаку буде неможливо. Які бренди ви будете використовувати, залежить вже від особистих переваг. Однак слід мати на увазі, що не завжди дорогі препарати виявляються якісніше своїх бюджетних аналогів.Але і зайва економія ні до чого доброго не приведе. Тому постарайтеся дотримуватися золотої середини при виборі необхідних засобів для манікюру в стилі «омбре».

Градієнт на нігтях пензлем, як робити. Сяючі-дизайн гель-лаком і гель-фарбою: тонкощі нанесення і методики виконання.

Технологія нанесення градиентного манікюру гель-лаком ілізначітельно відрізняється. Для такого манікюру ми повинні провести повну підготовку нігтів до покриття, нанести зняти з нього липкий шар.Бажано, щоб базове покриття було проведено з вирівнюванням, особливо при використанні гель-фарби. Інакше всі нерівності будуть сильно видно на поверхні нігтя, а гель-фарба тільки виділить їх ще сильніше, так як це дуже тонке покритіе.Для першого способу нам знадобитися 2 відтінку гель-лаку і. Найпростіший і найпоширеніший метод отримання горизонтального градієнта саме за допомогою тонкої кисті. Необхідно нанести 1 шар кольорового гель-лаку на весь ніготь і просушити його в лампі.Далі нанести другий шар і, не просушуючи його, нанести на область біля кутикули невелику краплю другого шару. Будьте уважні, не залийте кутикулу гель-лаком! Так як гель-лаки рідині гель-фарби, вони легше затікають, тому гель-лак потрібно наносити середньої краплею і трохи з відступом від кутикули. Зону близько кутикули ми попередньо фарбувати пензлем в 1 шар, щоб в ній не було пробелов.Далее ми розподіляємо нашу краплю тонким пензлем поступово «змащуючи» її вниз, до торця нігтя, але не доходячи до нього.Залежно від того, як добре Ви розтушуєте Ваш другий відтінок – буде залежати і плавність переходу градієнта. Існують також спеціальні кисті для градієнтів, вони ширші і роблять процедуру створення градієнта набагато приємніше, прискорюючи її в рази.Второй метод схожий з методом нанесення лакового градієнта – губкою. Однак він хороший більше для гель-фарб, так як вони не розтікаються і мають хорошу пігментацію. Ми також наносимо градієнт губкою на нігтик, чи не просушуючи прибираємо надлишки з бічних валиків і зони кутикули, відправляємо дизайн сушитися в лампу.При необхідності повторюємо процедуру 1-2 рази і покриваємо готовий манікюр топовим покриттям для гель-лака.Для технології вертикального градієнта можна використовувати кисть з самого флакона шелаку. Краще використовувати кисть більш темного відтінку, але під рукою завжди потрібно мати суху серветку і часто протирати нею кисть, що не занести інший колір у флакон з гель-лаком. Також можна використовувати плоску кисть квадрат або овал. Зазвичай їх використовують для гелю, але вони дуже зручні в створенні градієнта.У цій технології на половинку нігтя наноситься світлий відтінок гель-лаку або гель-фарби. Далі на другу половину трохи з заступом на світлу частину наноситься темний колір фарби. Після цього витираємо кисть і вже сухим пензлем проходиться по межі кольорів. Це наш перший базовий шар, відправляємо його в лампу на 2 хвилини. Після цього ми беремо пензлем половинку темної, а іншу половинку світлої фарби одночасно, як би утворюючи градієнт відразу на кисті. Наносимо пензлем з гель-фарбами другий шар пензлем строго по центру нашого нігтя, щоб середина градієнта на кисті приблизно збігалася з серединою градієнта на нігті.Таким чином ми формуємо м’який вертикальний градієнт.

Як зробити перехід кольору на нігтях гель-лаком. Дизайн манікюру гель-лаком з переходом кольорів

Однією з модних тенденцій нігтьової моди останнього часу став градієнтний манікюр. Плавні переходи від одного кольору до іншого за допомогою гель-лаків дозволяють створювати зачаровують поєднання різних кольорів.

Градієнтний манікюр гель-лаком в рожевих і блакитних тонах

Градієнтний манікюр може послужити основою для більш складних композицій і візерунків на нігтях.Як зробити перехід кольору гель-лаком? Тонкощі цієї технології можна осягнути самостійно. Фото допоможуть вибрати колірні рішення.

Підготовка нігтів

Від якісної підготовки нігтя залежить наскільки міцно буде триматися лакове покриття. Тому необхідно строго дотримувати всіх етапів попередньої обробки перед нанесенням основного покриття.

Градієнтний манікюр гель-лаком

Після базового манікюр-догляду переходимо до підготовки нігтів до нанесення гель-лаку:

 • буф (особлива пилка) поліруємо нігті для утворення шару, який буде надійно утримувати лак.
 • Серветкою протираємо поверхню нігтя.
 • Знежирюємо нігтьову пластину спиртом або спеціальним знежирювачем.
 • Праймером (база, основа) покриваємо нігті, таким чином готуючи поверхню до надійного зчеплення з гель-лаком. Нанесений шар необхідно закріпити під лампою протягом 30 секунд.

Градієнт в світлих тонах

Створюємо модний дизайн

Після підготовчої процедури можна приступити до створення ефекту переходу квітів на нігтях гель-лаком.Досягти гарної розтяжки можна різними способами за допомогою пензлика або спонжіком (губка). На

Губка

Робити перехід кольорів гель-лаком найзручніше трикутним спонжем. Спосіб вважається простим і прийнятним для новачків.

 1. Нанести перший шар світлим лаком з обраних для манікюру. Закріпити в лампі.
 2. На губку пензлем нанести смуги потрібних кольорів, якими буде виконуватися манікюр.
 3. Губку щільно притиснути до нігтя, при цьому на нього переносяться кольорові смуги, одночасно змішуючись.
 4. Лак, що потрапив на шкіру пальців, видалити рідиною для зняття лаку.
 5. Покриття необхідно закріпити в лампі, при необхідності усунути липкість.
 6. Нанести фінішне покриття (топ).

Градієнтний манікюр (омбре) гель-лаком

Важливо: чим дрібніше пори губки, тим плавнів вийдуть переходи.

Плавні переходи кольору гель-лаком можна домогтися за допомогою губки іншим способом. Для цього необхідно на палітрі частково змішати лаки різних кольорів або відтінків одного кольору, після цього на губку нанести послідовно смуги в потрібному порядку.Прикладена до нігтьової пластини губка залишає слід плавного більш розмитого переходу. Приклади наведені на фото.

Градієнтний манікюр різні відтінки

Кисть

За допомогою кисті можна зробити професійний дизайн, але для цього необхідно мати вправність. Спосіб більше підходить досвідченим майстрам, хто володіє технікою нанесення гель-лаку.

Ніжний градієнтний манікюр

Перший шар можна виконати білим кольором або більш світлим лаком з двох, якими буде створюватися градієнтний манікюр.Шар необхідно закріпити в лампі.

 1. На кисть з заокругленим кінцем набрати колір, який буде на нижній частині нігтя. Нанести гель-лак до половини нігтьової пластини, починаючи від кутикули. Шар не просушувати.
 2. Кисть протерти і набрати інший колір, нанести його на другу половину нігтя захопивши край першого кольору.
 3. Сухий пензлем розтушувати кордон фарб, створюючи плавний перехід.
 4. Покриття закріпити в лампі. При необхідності видалити липкість, нанести фінішне покриття і також просушити в лампі.

Градієнтний манікюр гель-лаком в зелених тонах

Порада: Градієнтний манікюр краще робити за допомогою гелевих фарб, а не лаків. Фарби не розтікаються, не потрібно знімати липкість.

Неймовірний ефект виходить при дизайні нігтів з переходом кольору гель-лаком за допомогою тонкої округленої пензлика. Тут знадобиться терпіння і досвід. Гель-лак для цього способу необхідно вибрати середньої консистенції.

 1. Після підготовки нігтьової платини м’якою кистю нанести колір на дві третини нігтя, починаючи від заснування.
 2. Сухий пензликом (можна протерти вже використану) розтягнути тонким шаром гель-лак до краю нігтя. Закріпити в лампі.
 3. Таким же чином нанести другий шар. Закріпити шар за допомогою лампи.
 4. Окремо змішати другий обраний гель-лак з топом. Суміш не повинна бути прозорою (2 частини топа і 1 частина лаку). У той же час суміш не повинна при нанесенні залишати смуги.
 5. Чистої пензликом нанести суміш топа і гель-лаку на верхню третину нігтя, починаючи від краю до середини.
 6. За допомогою тонкого пензлика необхідно розтягнути лак з верхньої частини на нижню. Рухи пензлем повинні бути дрібними і акуратними, щоб перехід вийшов плавним, непомітним.
 7. Кисть витерти і ще раз пройтися по розтушовуванні. Другий і третій шари, нанесені на кінчик нігтя, роблять колір більш насиченим.
 8. Добившись необхідного результату покриття необхідно закріпити під лампою.
 9. Зняти липкий шар безворсовой серветкою, завдати топ, закріпити під лампою.

Градієнтний манікюр

Результати різних способів відрізняються, тому можна вибрати найбільш підходящий не тільки за технікою виконання, але і по бажаного ефекту.

Як зробити градієнт губкою на нігтях покроковий урок |

На читання 4 хв. Переглядів 222

Новинка Нейл-арту це витончений і незвичайний манікюр градієнт або як його ще називають омбре або просто розтяжка на нігтях.

Цей вид манікюру оцінили прекрасні дами, різноманітне нанесення даного виду манікюру дає можливість освоїти для себе і підібрати хоча б один варіант.

І так нанесення градієнта можливо спеціальної пензлем методом розтушовування, так само віяловій пензлем нею посипають акрилову пудру з плавним переходом з одного кольору в інший.

Градієнт гель лаком в домашніх умовах

Найпростіший спосіб це нанесення градієнта за допомогою спонжа або губки, спонж зазвичай бувають трикутної форми, а ось губки бувають різні як в спеціальною ручкою тримачі, так і без неї.

Можна скористатися звичайною губкою для миття посуду з дрібною перфорацією нарізів її прямокутниками після чого рекомендую вимити і просушити від дрібних частинок, а то вони дуже добре буде видно і зіпсують манікюр.

Нанесення градієнта буває як горизонтальне і вертикальне, двох або трьох кольорове. Вибирайте кольори близькі по тону для красивого і ніжного переходу. Сьогодні я розповім як зробити градієнт губкою на нігтях горизонтальний, ніжно рожевого кольору зі стразами.

Техніка градієнт на нігтях гель лаком

Для дизайну нігтів ніжно рожевий градієнт зі стразами нам знадобиться:

 1. Базове покриття
 2. Білий гель лак
 3. Рожевий гель лак
 4. Топове покриття
 5. Спонж
 6. Стрази
 7. Знежирювачах
 8. Праймер
 9. Ватні диски
 10. Апельсинова паличка
 11. УФ лампа
 12. Фольга
Як зробити градієнт гель лаком відео

градієнт гель лаком покроково?

І так приступимо звичайно як завжди обробляємо кутикулу надаємо форму вільному караю нігтьової пластини одним словом робимо європейський манікюр.

Далі знежирюємо нігтьові пластини, наносимо праймер і покриваємо нігтики базовим покриттям не забуваємо запечатувати вільний край, сушимо в УФ лампі.

Беремо білий гель лак і тонким шаром наносимо на нігтики, Сушимо в УФ лампі і наносимо ще один шар білого гель лаку і посушити в УФ лампі.

Далі що б кутикула у нас залишилася чистою наносимо спеціальний клей або можна скористатися клеєм пва.

Приступаємо до градієнту, на шматочок фольги наносимо смугу приблизно 1 см.білого гель лаку нижче наносимо смугу рожевого гель лаку потім апельсиновою паличкою між собою край квітів перемішуємо.

Беремо спонж і кілька разів проскакуємо в гель лак що б не було бульбашок при нанесенні на нігтьову пластину, Точними рухами наносимо спонжем гель лак сушимо в УФ лампі.

проробляємо ту ж роботу і наносимо градієнт повторно на всі нігті після чого сушимо в УФ лампі таких верств градієнта може бути і три і чотири в залежності від пігментації гель лаку.

Приступаємо до дизайну з страз на безіменному пальці, викладаємо апельсинової паличкою стрази у формі сердечка попередньо нанести в область де будуть стрази топове покриття апельсинової паличкою що б стрази закріпилися сушимо в УФ лампі.

Покриваємо всі нігтики топовим покриттям добре промазуємо нігтики з дизайном і сушимо в УФ лампі. Якщо топове покриття з липким шаром то знімаємо його ватяним диском з знежирювачем.

Ну ось тепер ви знаєте як зробити градієнт губкою на нігтях.

Можна називати цей чудовий вид ній-арту, хоч градієнтом, хоч омбре від цього його краса не зменшиться)

Новинка в ній дизайні мармеладний манікюр будь в тренді!

Фото -новінок дизайну нігтів

Сподобалася стаття? Поділіться в соціальних мережах з друзями!

Залишайте свої коментарі)

Вкажіть свою електронну адресу, і отримуйте щомісяця активації Фен Шуй і Ци Мень!

Email *

Підписатися

Як зробити градієнт на нігтях гель-лаком в домашніх умовах – майстер-класи для початківців

Алла Трофімова

17 лютого

Градієнт (омбре) – одна з найпопулярніших і простих у виконанні технік манікюру, яку в домашніх умовах може зробити навіть новачок в цій справі.Вона являє собою плавний перехід різних відтінків лаків в межах одного нігтики. Особливо ефектно, навіть на коротких нігтях, виглядає градієнт гель-лаком (шелаком). Існує кілька основних технік по створенню красивого манікюру з вертикальним або горизонтальним колірним переходом. Серед легких і швидких варіантів можна відзначити градієнт на нігтях гель-лаком за допомогою губки, пензлики, аерографа, блискіток. Щоб такий манікюр вийшов яскравим, градієнт наносять на світлу підкладку, наприклад, з білого або ніжно-рожевого гель-лаку.На такій основі соковиті відтінки (червоний, малиновий, жовтий і т. Д.) Будуть виглядати ще виразніше і більш насиченим. Детальніше про те, як самостійно зробити дизайн у вигляді градієнта гель-лаком дізнайтеся з покрокових уроків для початківців з фото і відео далі.

Як зробити вертикальний градієнт на нігтях гель-лаком в домашніх умовах – покроковий урок з фото

Вертикальний градієнт на нігтях гель-лаком в домашніх умовах можна зробити декількома способами. У наступному покроковому уроці з фото пропонуємо вам найпростіший і найдоступніший варіант.При цьому сам колірний перехід в цій техніці буде не таким плавним, як у випадку, якщо використовувати губку. Детальніше про те, як зробити яскравий вертикальний градієнт гель-лаком на нігтях в домашніх умовах нижче.

Необхідні матеріали, щоб зробити на нігтях вертикальний градієнт за допомогою гель-лаків в домашніх умовах

 • гель-лаки білого і синього кольорів
 • праймер
 • баф
 • палітра або лист картону
 • база і топ для гель-лаку
 • лампа для сушки гель-лаку
 • плоска пензлик
 • зубочистка

Покрокова інструкція, як зробити вертикальний градієнт гель-лаками в домашніх умовах

 1. На першому етапі необхідно підготувати нігтьову пластину.Для цього потрібно пройтися по нігтях бафом, зняти пил, що утворився і нанести праймер. Потім черга базового покриття, яке обов’язково потрібно ретельно просушити в лампі. Після бази на нігтики можна наносити гель-лак білого кольору, який стане ідеальною підкладкою для нашого дизайну.
 2. Кольорове покриття також потрібно просушити в лампі. Потім можна переходити до формування градієнта. Для початку розбавляємо краплю синього гель-лаку двома краплями топа і ретельно перемішує зубочисткою.
 3. Плоскої пензлем наносимо отриманий колір на ¾ довжини нігтьової пластини. Просушуємо в лампі.
 4. Щоб сформувати наступний рівень градієнта, змішуємо краплю топа з двома краплями синього лаку. Знову перемішуємо і наносимо на ніготь, відступивши кілька міліметрів від краю попереднього кольорового шару. Сушимо.
 5. Завершує перехід гель-лак синього кольору, який за допомогою пензлика потрібно нанести на самий кінчик нігтьової пластини. Просушуємо новий шар лаку.
 6. У висновку наносимо тонким шаром топове покриття для гель-лаку і відправляємо манікюр сушитися в лампу.Готово!

Як зробити рожевий градієнт на нігтях губкою і гель-лаком без бульбашок – майстер-клас з покроковими фото

У наступному майстер-класі показана техніка, як зробити ніжний градієнт на нігтях гель-лаком і губкою (без бульбашок), використовуючи два відтінки рожевого кольору. На відміну від попереднього варіанту, градієнт за допомогою губки виходить плавним без видимих ​​кордонів. Варто відзначити, що далеко не кожна губка підійде для того, щоб зробити гарний рожевий градієнт на нігтях гель-лаком без бульбашок.Щоб отримати рівномірний результат краще використовувати мелкодисперсную і м’яку губка, наприклад, спонж для макіяжу.

Необхідні матеріали, щоб зробити рожевий градієнт гель-лаком на нігтях без бульбашок

 • база і топ
 • губка
 • лаки рожевих відтінків
 • лампа
 • баф
 • палітра
 • пензлик
 • рідина для зняття лаку

Покрокова інструкція, як зробити гарний рожевий градієнт губкою на нігтях з гель-лаком без бульбашок

 1. Починаємо зі стандартною підготовки нігтів до нанесення гель-лаку.Нігтьову пластину обробляємо м’яким бафом, видаляємо пил і наносимо базове покриття. Після того як база висохла в лампі, можна наносити шар кольорового гель-лаку. Його також слід висушити в лампі.
 2. У цій техніці для створення градієнта будемо використовувати основний колір і темніший відтінок рожевого. Наносимо дві краплі лаку на палітру і трохи змішуємо їх, щоб отримати проміжний відтінок посередині. Губкою промаківаем гель-лак кілька разів.
 3. Акуратними вбиває рухами переносимо гель-лак з губки на нігтики.Якщо перехід вийшов непомітним, повторюємо процедуру.
як зробити градієнтний манікюр гель-лаками ➡ klass511.ru

Градієнт на нігтях гель-лаком

Кожна представниця прекрасної статі хоче виглядати стильно і модно, йти в ногу з часом. Доглянуті ручки пані стають запорукою її успіху у всіх сферах діяльності, в тому числі, і у протилежної статі. Акуратний і креативний манікюр стане предметом захоплених поглядів ваших рідних і близьких.При цьому не обов’язково звертатися в салон, можна зробити процедуру і в домашніх умовах. Важливо, щоб матеріали і інструменти були якісними і надійними.

Останнім часом популярність набирає цікава техніка нанесення гель-лаку – градієнт. Розглянемо її особливості та переваги в нашій статті.

Що це таке

Градієнтний манікюр (він же розтяжка, він же стиль «Омбр») являє собою плавний перехід від одного відтінку до іншого. У світі нейл-дизайну він з’явився порівняно недавно, але вже завоював серця багатьох модниць.Зараз цей вид покриття також користується великим попитом і популярністю.

Багато пані вважають за краще саме цю технологію, тому що вона дозволяє використовувати відразу кілька кольорів. Такі нігтики будуть виглядати завжди модно, креативно і вдало доповнювати стильний образ будь-якої модниці. При цьому варто відзначити, що межа між квітами плавна , а не яскраво виражена. Відтінки проникають одна в одну, доповнюючи попередній колір.

З французького «Омбр» перекладається як «тінь».Слово «градієнт» ж латинського походження. Однак, як би ви не стали називати цю nail-техніку, результат від цього не зміниться – нігтики будуть привабливими і доглянутими.

Є кілька видів градієнта. Ви зможете вибрати підходящий для себе варіант, який буде виглядати модно і привабливо:

 • Вертикальний манікюр . Даний варіант є перехід кольору зверху вниз. Такий дизайн буде мати гарний вигляд на ваших нігтики, перетворюючи їх.
 • Горизонтальний варіант . Відповідно, відтінок буде змінюватися зліва-направо. Особливо привабливо при такій техніці будуть виглядати нігтики середньої довжини.
 • Оригінальний манікюр . Даний варіант є перехід відтінків від одного пальчика до іншого. Цей nail-дизайн буде виграшно виглядатиме навіть на коротких нігтики.
 • Французький градієнтний . При такій техніці на край нігтя наноситься білий колір, який буде переходити в прозорий у напрямку до нижньої частини нігтя.Такий варіант буде мати гарний вигляд на довгих і тонких нігтики.

До основних переваг даної технології можна віднести наступне:

 • Простота і легкість . Звичайно, щоб віртуозно створювати такий креативний дизайн, слід запастися терпінням, особливо новачкам. За допомогою практики, а також якісних надійних матеріалів і інструментів ви зможете досягти з часом професіоналізму, приємно дивувати своїх рідних і близьких.
 • Доступність. Гель-лак для створення даної техніки ви зможете придбати в будь-якому професійному магазині. Вам потрібно буде лише підібрати відповідну колірну палітру, вибрати улюблену марку і користуватися виробом із задоволенням.
 • Демократична вартість. Ви зможете придбати косметичний товар за вигідною ціною. Приємно здивує всіх дам оптимальне поєднання параметра ціна-якість. Ви зможете заощадити свої сімейні заощадження.
 • Заощадити можна і час. Тепер не потрібно буде відвідувати дорогі салони краси, чекати запис до потрібного фахівця. Можна самостійно, в домашніх умовах створити креативний дизайн своїми руками. Знову ж для цього будуть потрібні регулярні тренування і якісні товари. З набуттям досвіду ви зможете робити градієнт рівним, красивим і витонченим.
 • Чудовий настрій. Дизайн « омбре » – стильний і модний. Він ідеально підійде до будь-якого вашого стилю. Доглянуті і привабливі ручки стануть запорукою успіху в справах і уваги оточуючих.Все це підніме вам настрій і налаштує на позитивний лад.

Як робити такий манікюр

Якщо ви тільки починаєте розуміти ази манікюру і не уявляєте, як зробити градієнт на ваших нігтики, вам буде корисна наступна інформація. У техніці немає нічого складного. Можна самостійно створити гарний нігтьової дизайн. Для початку потрібно буде запастися усіма необхідними пристроями.

Існує кілька способів нанесення лаку. Ви можете користуватися будь-яким з них:

За допомогою губки ви зможете втілити в реальність креативний дизайн в техніці «Омбр». Потрібно взяти кілька кольорів, які вам найбільш підходять або подобаються. Тепер варто покрити лаком частина поверхні губки потрібними відтінками. Наносите не поспішаючи полосочки кольору, які будуть стикатися один з одним.

Пам’ятайте, що губка повинна бути добре вимита і висушена. Підійде і та, ніж ви миєте посуд. Потрібно буде її попередньо нарізати на маленькі шматочки. Пам’ятайте і про захист кутикули. Для цього її варто закрити скотчем або намазати клеєм ПВА. По завершенні процедури ви з легкістю заберете цей шар і лак не залишиться на шкірі пальчиків.

Розглянемо різні технології якісного покриття за допомогою губки:

 1. На пластину нігтя спочатку варто накласти базу , яка просохне під УФ-лампою.
 2. Візьміть фольгу і зробіть на ній кілька крапельок гель-лаку недалеко один від одного. Тепер варто змішати речовина між собою, створивши за допомогою зубочистки середній відтінок.
 3. Візьміть губку і прикладіть її до лаку. Нехай вона його вбере.Якщо бажаєте уникнути небажаних бульбашок на поверхні нігтя, варто першу пару відбитків зробити на фользі.
 4. За допомогою акуратних пружинистих рухів перенесіть гель-лак на нігтик . Робіть стільки шарів, скільки знадобиться, щоб досягти бажаної насиченості кольору.
 5. Варто відзначити, що кожне таке покриття потрібно добре просушувати під лампою . Після того, як колір вас влаштує, нанесіть топ і просушіть гарненько в лампі.

Є ще один варіант нанесення гель-лаку за допомогою губки:

 1. Спочатку слід нанести базу і добре просушити її під лампою.
 2. Тепер візьміть два улюблених відтінку і нанесіть їх прямо на нігтьову пластину встик густим шаром.
 3. Далі беремо губку і швидким рухом промокаємо нігтик . Робити це потрібно легко, але з невеликим натиском. У міру того, як тон буде вирівнюватися, зменшуйте тиск. Так ви зможете позбутися від бульбашок.
 4. Не варто відразу кидатися сушити нігтик . Почекайте трохи, поки засіб прийме форму нігтьової поверхні. Займіться іншими пальчиками.Якщо ж з’являться випадкові бульбашки, їх варто ліквідувати зубочисткою.
 5. Потім подібним способом треба нанести і другий шар . Їх кількість буде залежати від потрібного ефекту, а також від використовуваних матеріалів.
 6. Після цього варто покрити поверхню топом і закріпити під лампою.

Якщо ж у вас з першого разу не вийшло створити плавний перехід, не турбуйтеся. Просто злегка запорошені область змішування кольорів прозорими блискітками.Такий дизайн вийде ще цікавіше і креативніше.

Можна створити градієнт і за допомогою кисті. Є теж кілька способів, які допоможуть зробити креативний манікюр. Для цього варто взяти плоску синтетичну пензлик з прямим або напівкруглим кінцем. Або краще застосовувати ту, за допомогою якої ви наносите базу. Основна технологія така:

 1. Варто вибрати декілька відтінків гель-лаку і покрити кожним з них половинку нігтики. Шари варто робити тонкі, щоб легко було їх розтушовувати.
 2. Тепер беріть плоску пензлик , змочіть її в клінсере, нехай вона стане вологою. Тепер за допомогою легких рухів проведіть їй від кутикули до кінчика нігтики. Потрібно тримати пензлик майже паралельно нігтьової поверхні. Це робиться, щоб вона не псувала градієнт, а рівно його розгладжувала. Коли побачите, що область переходу стала м’якою, можна відправляти руки сушитися під лампу.
 3. Тепер за тією ж технологією варто нанести другий шар і третій .Тоді сам колір вийде насиченим. Закріпіть все за допомогою топа і висушіть поверхню.

Можна створити стиль « Омбр » і за допомогою віяловій кисті. Звичайно, перехід вийде не таким гладким, але це буде родзинкою даного дизайну. Можна оперативно в домашніх умовах створити потрібний для вас манікюр. Зробити це легко:

 1. Потрібно для початку нанести на нігтьову поверхню базу. Візьміть найсвітліший відтінок, який ви будете використовувати в градієнті.Наносите лак в один або кілька шарів. Тепер нехай все висохне під лампою.
 2. Наступним етапом вам потрібно взяти фольгу. Змішайте на ній відповідні відтінки, щоб отримати середній колір. Його ви і будете наносити на серединку нігтя. Це буде область переходу.
 3. Трохи нижче, практично на самому кінчику нанесіть самий темний відтінок. Тепер беріть трохи вологу пензлик і водите їй з боку в бік, злегка стикаючись з поверхнею нігтя.Робіть це до тих пір, поки не отримаєте потрібний ефект.
 4. Тепер все це потрібно буде просушити в лампі .
 5. Потім додайте другий шар і повторіть вищеописану процедуру . Пам’ятайте, що головний відтінок краще наносити на верхню область нігтики, щоб він не перекривав градієнт. Висушіть все під лампою.

Для прихильників класики можна створити за допомогою градієнта незвичайний френч. Він створюється подібно описаним вище технологій.При цьому за основу варто взяти класичні відтінки. Досвідчений майстер з легкістю зробить ваші ручки красивими і привабливими. Та й в домашніх умовах самостійно можна зробити собі подібне покриття.

Як зробити градієнтний манікюр гель лаком. Як зробити рожевий градієнт на нігтях губкою і гель-лаком без бульбашок – майстер-клас з покроковими фото. Відео: як зробити градієнтний манікюр гель-лаками

Градієнтний манікюр або омбре – це плавний перехід одного тону лаку до іншого.Одночасно можна використовувати лише відтінків привертає ефектним результатом. Крім того, на градиентное покриття можна наносити малюнки, стрази та застосовувати інші техніки нейл-арту. Зробити губкою гель-лаком градієнт можна самостійно, запропонований видеоурок допоможе розібратися в тонкощах техніки.

Оригінальний манікюр градієнт

Омбр губкою гель-лаком самостійно

Градієнтний манікюр, омбре, Dip Dye, деграде, розтяжка лаку – назви однієї техніки, яку нескладно зробити кожному в домашніх умовах.

Найпростішим способом нанесення градиентного покриття гель-лаком є ​​губка. При цьому рекомендується користуватися лаком з щільною текстурою і насиченою пігментацією. У цьому випадку буде потрібно лише один шар покриття.

Популярність градієнта на нігтях гель-лаком губкою зумовило появу спеціального спонжа з дрібними порами, за допомогою якого можна створити ідеальне омбре без бульбашок.

Види градиентного манікюру

У Найл-арте використовують три способи нанесення градієнта: горизонтальний, вертикальний, з переходом.Ці способи вважаються класичними, хоча з’являються нові варіації переходів, наприклад, геометричний.

Модний манікюр з ефектом омбр

Градієнт з переходом

Перехід відтінків від темного до світлого здійснюється від одного пальця до іншого, тобто якщо ніготь великого пальця забарвлюється в темний відтінок, то поступово до мізинця відтінки цього ж кольору освітлюються. На фото показаний поступовий перехід від світлого до темного відтінку.

Рожевий манікюр Омбр

З цією метою використовують або п’ять нюансів одного кольору, або один колір для кожного нігтя Розбілювальна або додають інший колір.

Горизонтальний градієнт

Перехід від відтінку до відтінку починається від зони кутикули і поступово змінюється до кінчика нігтя. Що стосується колірної гамми, то це може бути перехід відтінків одного кольору або поєднання декількох контрастних кольорів.

Градієнт складають як мінімум з двох відтінків гель-лаку. Стилісти радять обмежити кількість відтінків чотирма на одному нігті.

Нанесення гель лаку на нігті

Вертикальний градієнт

Дана техніка фарбування здійснюється зміною відтінків від одного нігтьового валика до іншого.Такий підхід дозволяє застосовувати цікаві варіації. Так, можна чергувати градиентное фарбування з однотонним. Наприклад, ніготь мізинця покрити одним відтінком, безіменний в техніці градієнта, на ніготь середнього пальця наносять відтінок, яким закінчився перехід на безіменному пальці і т.д.

Ще один варіант: нігті мізинця і безіменного пальців фарбують в один відтінок, вказівного і великого в інший, а на нігті середнього роблять плавний перехід від одного відтінку до іншого.

Плавні переходи візуально подовжують нігті, тому виграшно градієнтний манікюр виглядає на коротких нігтики.

Способи нанесення градієнта

Є два простих способи зробити гель-лаком градієнт губкою, які наведені в відеоуроці. Перед їх застосуванням незайвим буде захистити шкіру навколо нігтів від фарбування. З цією метою використовують спеціальний засіб – Skin Defender або рідку стрічку. Також добре допомагає нанесення жирного крему навколо нігтів або використання скотча.

Захисне покриття для нігтів Barlet Skin Defender

Перший спосіб

 • Кілька відтінків лаку наносяться на губку або спонж.
 • Потім губку прислоняют до нігтьової пластини.
 • Кілька разів акуратно плескали нею по нігтя. Таким чином лак не тільки переноситься на ніготь, а й стираються чіткі межі, стаючи плавними, непомітними.

Шар лаку на губку слід наносити достатній, щоб гель швидко не висихав.Фахівці радять перший шар робити тонким, підсушити його, а потім продублювати. В результаті шар буде яскравим і не скачається на губці. Щоб не з’явилися пухирці, один-два рази губкою промакают папір.

Нанесення рожевого гель лаку на нігті

Другий спосіб

 • Ніготь покривають найсвітлішим відтінком градієнта, дають йому висохнути.
 • На скляну або силіконову поверхню наносять темний і світлий відтінки, розташовуючи їх тісно один до одного.
 • За допомогою апельсинової палички або зубочистки з’єднують кордону відтінків, створюючи перехід між відтінками.
 • Губку прислоняют до отриманого на склі градієнту і переносять його плескали рухами на ніготь.

Нанесення червоного гель лаку на нігті

Весь процес створення градієнта губкою гель-лаком проводиться швидко. Кожен раз гель-лак на палітрі оновлюється. При належному досвіді за один захід можна забарвити кілька нігтів, як це робить майстер на відео.

Створення градієнтного манікюру вимагає трохи терпіння і невеликого досвіду. Однак результат порадує навіть новачків в Найл-арте. Крім того, омбре стане відмінним фоном для створення унікальних композицій.

Б’юті-інструкція: як зробити градієнт на нігтях

Гармонійна трансформація світлого відтінку в темніший – б’юті-хіт не тільки в фарбуванні пасом, але і в нейл-дизайні. Навряд чи якийсь варіант манікюру виглядає так само стильно і ефектно, як градієнт.Ще цю техніку часто називають OMBRE або «деграде». У новому сезоні вона на піку популярності! Хочеш приміряти «модне вбрання» на свої пальчики? У fashion-огляді ми вирішили поділитися секретами, як зробити градієнт на нігтях самостійно. Застосувати їх на практиці може кожен. Ефект просто приголомшливий – переконайся сама!

Для створення дизайну «градієнт» тобі знадобиться:

 • Лаки 2-х і більше відтінків, які гармонійно поєднуються один з одним.Що ж справа до палітри, то в зимовому сезоні правлять балом відтінки nude, яскраві кольори і тони з золотим напиленням. Дуже виграшно виглядає перехід від небесно-блакитного в синій або білий – такий манікюр ніби живе в такт сніжної погоди.
 • Базове покриття.
 • Основа під манікюр. Тут включай фантазію: як неї може виступати як звичайний білий лак, так і покриття будь-якого пастельного відтінку, на базі якого градієнтний манікюр буде виглядати виразно і яскраво.
 • Фініш-покриття.
 • Спонж, невеликий шматочок губки або плоска пензлик.
 • Ватні палички.
 • Жирний крем для рук.
 • Щипчики.
 • Рідина для зняття лаку.
 • Смужка картону (для експериментів з квітами).
 • Вода в зручній ємності (для змочування губки).

Як зробити градієнт на нігтях – етапи процедури

 • Підготовка нігтів. Для початку необхідно гарненько обробити кутикулу, видалити задирки, надати форму нігтьовим пластин, скорегувати їх довжину і ретельно відполірувати.
 • Порада: «градієнт» найцікавіше виглядає на довгих нігтях, але ти можеш поекспериментувати і з короткими. Якщо хочеш візуально подовжити короткі пластини, зроби перехід від світлих тонів до більш темним, тобто найтемніший відтінок повинен виявитися на кінчиках.
 • Обезжирення + база. Видали сліди шкірного жиру за допомогою рідини для зняття лаку. Не зневажай цим етапом, тому що саме від нього залежить, як довго протримається лак на поверхні.Слідом нанеси базове прозоре покриття. Воно зробить манікюр стійкішим і привабливим.
 • Однотонна основа. Після того як база повністю висохла, нанеси поверх неї «головний» колір. Як говорилося вище, це може бути білий лак або світлий пастельний відтінок.
 • Порада: щоб шкіра біля нігтя залишалася чистою, нанеси на неї жирний крем – він не дозволить лаку залишатися на її поверхні. Прибрати надлишки лаку можна ватною паличкою, просоченою рідиною для зняття лаку.
 • Градуювання. Крій нігтьові пластини різними відтінками з однієї колірної гами, чергуючи їх між собою. Це може бути 2, 3, 4 і більше тонів на кожному пальчику, плавно перетікають одна в одну. Створити такий ефект «веселки» можна різними способами: пензлем або спонжем (шматочком губки). Про те, як зробити градієнт на нігтях різними інструментами, ми розповімо нижче.
 • Завершальний етап. Нанеси на «градієнт» фінішний лак.Він додасть блиск манікюру, вирівняє його поверхню і згладить кордону квітів.

Як зробити градієнт на нігтях за допомогою губки (спонжа)?

 • зволожити губку (спонж), щоб вона стала ледь вологою на дотик. В іншому випадку лак почне вбиратися в неї.
 • На шматочку целофану, картону або фольги намалюй лінії лаком різних тонів, щоб вони прилягали один до одного, перетинаючись на кордоні. Ліній буде стільки, скільки відтінків ти вирішиш використовувати для свого «райдужного манікюру».
 • віддрукувати отримані лінії на губці, а потім перенеси «райдужний малюнок» по черзі на нігті. Роби це оперативно, тому що лак швидко сохне і вбирається.
 • Покривати нігті лаком можна промаківающімі рухами, або методом протягання від основи до кінчика пластини, щоб зробити перехід максимально плавним.
 • Після обробки кожного нігтики бажано ще раз нанести лак на губку.

Порада: перед покриттям нігтів промокни шматочок губки на смужці картону, щоб упевнитися, що тебе влаштовує малюнок.

Як зробити градієнт на нігтях з використанням кисті?

 • Підбери плоску кисть (кінчик бажано напівкруглий або прямий).
 • Половинку нігтя прокра одним тоном, а другу – іншим. Шари необхідно робити не товстими, щоб не було складнощів при їх розтушовуванні.
 • Кисть промокни в клінсере і проведи їй пару раз до кінчиків пальців, нігтя. Це забезпечить плавне згладжування кордонів між відтінками.
 • Гарненько висуши перший шар і нанеси другий – кожного відтінку.Повтори процедуру.

Як зробити градієнт на нігтях лаком?

 • Лаки повинні володіти схожою текстурою.
 • Є секрет роботи з лаком: якщо ти хочеш створити перехід від світлого підстави до темного відтінку на кінчиках, то цей темний колір варто використовувати в якості базового.
 • Кольорові смужки можна наносити не тільки по горизонталі, але і вертикально.
 • Плануєш використовувати багато відтінків? Спробуй розмішати різні кольори на шматочку картону! Наприклад, білий і чорний.Так ти створиш кілька світлих і темніших відтінків одного кольору. Виглядає дуже гармонійно!

Як зробити градієнт на нігтях гель-лаком?

Етапи створення нейл-ефекту «градієнт» гель-лаком точно такі ж, як і при використанні звичайного покриття. Різниця лише в одному: тобі доведеться запастися УФ-лампою для ретельного просушування верств. Також тобі знадобляться безворсовие серветки для видалення липкого шару і абразивна пилка. Ти вже все приготувала? Тоді приступимо:

 • Оброби пластини абразивної пилою (близько 100 Грітті).
 • знежирити нігті і просуши їх під УФ-лампою.
 • Нанеси гелеву основу і повтори процедуру сушіння.
 • Видали липкий шар знежирюючим засобом. Для кращого зчеплення підпис ніготь.
 • прокра одним відтінком половину нігтя, а іншу – другим. Першим відтінком проведи кордон, створюючи м’який перехід. Кисть тобі в допомогу!
 • Знову просуши УФ-лампою (не більше 2 хвилин). Видали липкий шар і нанеси топ-покриття.

Тепер ти в курсі, як зробити градієнт на нігтях власними руками, не відвідуючи салон краси.Це зовсім нескладно, головне запастися терпінням, матеріалами і строго дотримуватися технологію. Повір, захоплені погляди оточуючих варті того!

Джерела:

http://wlooks.ru/lak/dlya-nogtej/gradient-gel/
http://1gellak.com/manikur/gradient-gel-lakom-gubkoj
http://boombate.com/boomagazine/byuti- instruktsiya-kak-sdelat-gradient-na-nogtyah-142817

Як зробити градієнт на нігтях гель лаком: 6 способів

Поділися сторінкою з друзями!

Сьогодні ми поговоримо про загальне улюбленця – градієнті.Його ще називають омбре, деграде, розтяжка. Назв багато, а суть одна – плавний, а
іноді й не дуже, перехід від одного кольору до іншого. Омбр манікюр завжди привертає до себе захоплені погляди оточуючих, а ще він візуально подовжує
нігті. Для досягнення самого плавного градієнта використовуйте аналогові кольору, які знаходяться по сусідству в колірному колі (два, три або навіть чотири
сусідніх кольору). Втім аналогова колірна схема зовсім не обов’язково. Ви можете використовувати будь-яку схему поєднання кольорів на ваш розсуд.

За базу для дизайну нігтів з градієнтом виступає простий білий гель-лак або найсвітліший з тих квітів, які ви використовуєте.
Але якщо гель-лаки досить пігментовані, то базовий колір ви можете взагалі не завдавати. Шари гель-лаку і так перекриють ніготь. І ще не забувайте, що
затерплу або розмазаний гель-лак спочатку потрібно витерти і лише потім відправити сушитися в лампу.

Як зробити вертикальний градієнт за допомогою плоскої кисті

Для створення градієнта першим способом нам знадобиться плоска синтетична кисть з прямим або напівкруглим кінчиком (можна
використовувати ту, за допомогою якої ви наносите базу).

 1. Виберіть два відтінку гель-лаку і зафарбуйте кожним кольором по полногтя. Шари рекомендуємо робити досить тонкі для більш легкої розтушовування.
 2. Візьміть плоску кисть і змочіть її в клінсере, щоб вона була злегка вологою. Потім легенько, без натиску проведіть нею кілька разів від кутикули до кінчика. Тримайте кисть практично паралельно до нігтя, щоб вона не смуги градієнт, а плавно розгладжувала. Коли перехід став м’яким, відправляйте нігтик сушитися в лампі.
 3. Нанесіть другий шар (двома відтінками по полногтя). знову
  пом’якшите перехід за допомогою плоскої кисті, змоченою в клінсере. Між етапами очищайте пензель про серветку, змоченою в клінсере.
 4. Нанесіть третій шар, щоб градієнт вийшов більш насиченим.

Створення градієнта віяловій пензлем

У даному випадку перехід кольорів виходить не таким плавним, але зате цей спосіб є досить легким і ви швидко зможете створити
градієнтний манікюр в домашніх умовах.

 1. В якості бази нанесіть на нігтик найсвітліший колір з
  градієнта (в один або кілька шарів залежно від його густини). Просушіть в лампі.
 2. На фользі змішайте два кольори для отримання середнього відтінку і нанесіть його на середину нігтя. Це буде область переходу.
 3. Нижче, практично на кінчик, нанесіть темний колір.
 4. Візьміть змочену в клінсере трохи вологу кисть і метіте нею з боку в бік на одному місці до отримання потрібного ефекту.
 5. Просушите в лампі.
 6. Нанесіть другий шар, повторивши те, що ви тільки що зробили. Основний колір тепер наносите тільки на верхню частину нігтя, щоб він не перекрив градієнт. Просушіть в лампі.

Як зробити градієнтний манікюр за допомогою пігментів

 1. Нанесіть на нігтики базове покриття (або білу підкладку, якщо пігмент може не перекрити ніготь) і просушіть в лампі.
 2. Далі за допомогою пензля «Пелюсток» нанесіть пігмент від кутикули, розтягуючи його до області змішування кольорів.Натиск робіть легким, щоб не стягнути пігмент з шматком липкого шару. Потрібно домогтися щільного кольору у
  підстави та напівпрозорості на середині.
 3. Очистіть кисть про серветку і виконайте те ж саме з другим
  шаром, вибравши другий колір пігменту і рухаючись від краю до середини. Шар повинен вийти тоненьким, але щільним.
 4. Покрийте топом і просушіть.

Як зробити градієнт на гель-лаку губкою або спонжем

У даному випадку вам знадобиться нарізана на шматочки (робіть досить високі, щоб було легше контролювати тиск), добре
вимита і висушена губка для миття посуду з дрібними порами.Спонж для макіяжу забирає в себе занадто багато гель-лаку і до того ж залишає дуже тонкий
невагомий шар. Щоб захистити кутикулу, її можна заклеїти скотчем або замазати клеєм ПВА, а в кінці манікюру здерти шар разом з непотрібним гель-лаком.

Спосіб №1

 1. Нанесіть на ніготь базу для дизайну. Просушіть в лампі.
 2. На фользі поставте дві крапельки гель-лаку на невеликій відстані (білу і кольорову). Змішайте між ними проміжний колір за допомогою зубочистки або Дотса.
 3. Прикладіть губку до лаку, поки вона його не вбере. Щоб не було бульбашок, перші 2-3 відбитка поставте на фольгу.
 4. Перенесіть гель-лак на нігтик м’якими, але пружинистими рухами в потрібну кількість шарів, поки відтінок не буде таким, як ви хочете.
 5. Покрийте топом і просушіть в лампі.

Спосіб №2

 1. Нанесіть базу для дизайну і просушіть.
 2. Потім товстим шаром нанесіть два кольори на ніготь стик в стик.
 3. Швидко промокніть губкою нігтик легкими рухами, але з притиском. Зменшуйте тиск у міру пом’якшення тілесних, щоб позбутися від бульбашок. Не поспішайте сушити, щоб гель-лак встиг трохи влягтися і вирівнятися. Займіться поки іншими нігтиками. Випадкові бульбашки можна прибрати зубочисткою.
 4. Нанесіть другий шар тим же способом. Кількість шарів залежить від бажаного ефекту і використовуваних матеріалів.
 5. Покрийте топом і просушіть.

Порада: якщо у вас не вийшов плавний градієнт, то просто присипте область змішування кольорів прозорими блискітками.Так ваш манікюр
стане яскравішим, а про його маленькому нестачі будете знати тільки ви.

Лінійний омбре гель-лаком (смугастий градієнт)

Вам знадобиться:

 • будь-який відтінок гель-лаку за бажанням
 • білий гель-лак
 • тонка кисть
 • фольга або палітра для змішування кольорів

Інструкція:

 1. Нанесіть шар білого гель-лаку і просушіть в лампі.Зніміть липкий шар.
 2. Далі основним кольором намалюйте окантовку нігтики, намагаючись зробити всюди однакову ширину. Зайве можна підправити рідиною для зняття липкого шару з пензлем. Просушіть в лампі.

.