Маникюр

Коли краще робити манікюр: Місячний календар манікюру

прикмети, сприятливі дні тижня, календар стрижки, куди з подіти потім

Багато людей вірять, що будь-яка частина тіла людини несе в собі певну інформацію. Це стосується і нігтів, які містять нашу енергію. Згідно древнім прикметами і забобонів, вважається, що стригти нігті необхідно тільки в певні періоди. Існує кілька основних способів визначити сприятливий час для манікюру. Забобонні люди дуже уважно стежать за місячним календарем, щоб точно знати відповідний день для стрижки нігтів.

Вірування і прикмети, пов’язані з нігтями

З нігтями у різних народів пов’язано дуже багато прикмет і забобонів. Ще тисячоліття тому люди приділяли їм особливу увагу, прикрашали підручними засобами, фарбували. Зазвичай використовувалися природні барвники, такі як хна і сурма. У Індії і Китаї довгі нігті були показником високого статусу свого власника, так як їх господиня не вдавалася до фізичної праці і роботі по господарству. Через це навіть з’явилося марновірство, що довгі нігті приносять багатство.

Нігті на руках ростуть швидше, ніж на ногах. В середньому повне оновлення нігтьової пластини відбувається приблизно за 4-6 місяців, в залежності від її довжини. Середня швидкість росту становить 0,7 мм в тиждень.

Багато людей вірять, що невеликі білі цятки, що з’являються на нігтях лівої руки, – це «подарунки», хоча вони і не завжди позитивні. Залежно від того, на якому пальці вони утворилися, можна очікувати наступних подій:

 • великий палець – отримаєте несподіваний подарунок;
 • вказівний палець – знайдете хорошого друга;
 • середній палець – з’явиться новий ворог;
 • безіменний палець – з’явиться шанувальник;
 • мізинець – поїдете в подорож.

Білі цятки на нігтях вважаються «подарунками», за винятком виникнення їх на середньому пальці, що говорить про появу нового ворога

Якщо ж на нігті з’явилося темна пляма, то це може говорити про будь-яке нещастя або невдачі в справах . Вважається, що потрібно якомога швидше відстригти їх і спалити.

Чорні плями на нігтях вважаються поганою прикметою, краще отстрігать їх якомога швидше

Деякі забобонні люди намагаються не стригти нігті до того моменту, поки не виконають будь-яке відповідальна справа або поки не настане певний важливий день.Вважається, що це вбереже від невдач і можливого провалу планів.

Коли слід стригти нігті на руках і ногах

Дуже важливим моментом є підбір певного сприятливого дня для манікюру. Вибирати його можна просто за днями тижня, якщо немає під рукою місячного календаря. Звичайно, краще буде, якщо знати відповідні дні в кожному місяці, що залежать від місячної доби.

Календар стрижки по днях тижня

Найпростіше вибрати відповідний день не по календарю, а за днями тижня, кожен з яких має свій значенням і своєю енергетикою.Залежно від обраних доби, стрижка нігтів може принести як позитивні, так і негативні моменти:

 1. понеділок як перший день тижня дозволяє «почати життя заново». Можна позбутися від поганих спогадів, минулих образ, туги, переживань і неприємностей. Манікюр в цей день сприяє профілактиці захворювань сечостатевої системи. Деякі зможуть позбутися від комплексів.
 2. Вівторок допоможе посилити свою інтуїцію і дозволить адекватно зреагувати в екстреній ситуації.Також завдяки стрижці нігтів в цей день можна залучити удачу і посилити сконцентрованість на досягненні своїх цілей. Ви станете більш зібраними, серйозними і цілеспрямованими. Манікюр у вівторок сприяє позбавленню від головних болів і профілактиці захворювань крові та кровотворних органів.
 3. середу підходить для тих людей, які хочуть почути добру звістку. Також посилюється розумовий процес, стане легше вчитися, сприймати нову інформацію. Люди починають приймати правильні рішення, усувають плутанину в своїх справах.Сприятливий вплив виявляється на нервову систему, усувається стрес.
 4. четвер краще вибрати тим людям, які вже довго чекають підвищення або прийняття на роботу. Ви станете більш впевненими в своїх силах і нарешті зможете досягти своєї мети. Якщо регулярно стригти нігті саме по четвергах, можна значно збільшити тривалість свого життя і поліпшити роботу печінки.
 5. п’ятницю дуже благотворно впливає на жіночу красу. Якщо регулярно стригти нігті в цей день, можна значно продовжити свою молодість і перестати боятися за появу нових зморшок.Однак, незважаючи на це позитивний вплив, існує ризик погіршити протікають в організмі процеси. Може з’явитися набряклість, огрядність і зайве накопичення жиру. Також існує думка, що манікюр в п’ятницю – до біди і швидким поганим вістям. Тому краще уникати стригти нігті в цей день.
 6. субота є одним з найбільш сприятливих днів, вона має загальнозміцнюючу дію на весь організм і підсилює імунітет. Багато астрологи рекомендують цей день своїм клієнтам, так як можна позбутися від деяких кармічних боргів і очистити свою енергетику.Існує така приказка «Хто в суботу нігті стриже – борги віддає». Також дуже позитивно позначається манікюр в цей день і на відносинах. Збільшуються шанси знайти свою другу половинку або посилити почуття з уже наявними партнером.
 7. Воскресіння є не найкращим днем ​​для стрижки нігтів, варто просто відпочити. Ви можете послабити своє здоров’я і нашкодити фінансовій сфері. Згідно прикметам, в цей день ви набираєтесь сил, відновлюєтеся і контактуєте зі своїм ангелом-хранителем.Тому відрізання частинки себе вважається дуже шкідливим, і можна позбутися своїх захисників на довгий термін.
Відео про те, в які дні тижня краще стригти нігті

Коли потрібно стригти нігті до грошей

Щоб залучити в своє життя більше грошей, варто вибирати вівторок. Причому краще не просто стригти нігті, а зробити повноцінний манікюр. Якщо провести процедури в п’ятницю, то можна значно збільшити свої шанси на проведення вигідної угоди. Субота більше підходить для тих, хто любить азартні ігри.Однак також існує прикмета, що єдиним грошовим днем ​​для стрижки нігтів є четвер.

Щоб залучити гроші, за різними прикметами, варто стригти нігті у вівторок, четвер або суботу

Відео про те, як залучити гроші за допомогою стрижки нігтів

Місячний календар в 2018 році: сприятливі дні для стрижки нігтів

фази місяця дуже сильно впливають на самопочуття людини. Саме тому місячний календар застосовують навіть перукарі і фахівці манікюру.Використовуючи знання про сприятливі днями протягом всього року, можна заздалегідь запланувати всі процедури. Найкраще вибирати для стрижки нігтів молодик або зростаючу місяць.

У січні найкраще підходять для манікюру наступні дати: з 10 по 17 і 23. Найбільш несприятливим вважається період з 1 по 9 січня. У ці дні радять не проводити ніяких процедур. Якщо ви хочете видалити задирки, підпиляти нігті або зробити будь-які інші маніпуляції, краще віддати перевагу сприятливі або нейтральні дні.

В лютому хороших днів для манікюру значно менше: 10-11, 17-19. Краще вкластися в ці п’ять доступних днів. Найбільш негативними вважаються наступні дати: 4, 14 і 26. У ці дні варто зробити перерву в будь-яких процедурах, це стосується не тільки стрижки нігтів.

березня ще менш багатий сприятливими днями, він всього лише один – 15 числа. Постарайтеся заздалегідь забронювати його у вашого майстра. Натомість перший місяць весни насичений негативними періодами: з 2 по 8 і з 23 по 30 березня.А також в березні варто вибирати лаки нейтрального кольору, без кричущих тонів і великої кількості прикрас.

квітні також не дуже радує, тільки 16, 21 і 23 числа варто робити манікюр, можна використовувати яскраві тони, робити нарощування і різний декор. А ось негативних днів дуже багато – з 8 по 15 і 30 квітня. Якщо підстригти нігті в цей час, можна нашкодити своєму фінансовому становищу і погіршити відносини. В нейтральні дні можна робити масаж рук, розслаблюючі ванночки із сіллю.

У квітні можна вибирати яскраві тони, різний дизайн, навіть робити нарощування нігтів

В травні кількість сприятливих днів значно збільшується, практично половина місяця підходить для стрижки нігтів (з 16 по 29 число). З 1 по 7 – негативний період, краще відкласти всі процедури. У нейтральне час також можна підпилювати нігті, робити ванночки і масаж.

червні також багатий на сприятливі дні – з 13 по 17 і з 20 по 26. В цей час можна робити будь-манікюр, нарощувати нігті, допускається яскравий дизайн.В негативні дні (28-30 число) уникайте будь-яких процедур. В нейтральні дні краще робити зміцнюють процедури і використовувати лікувальний лак.

У нейтральні дні кожного місяця можна робити легкий манікюр, зміцнюють ванночки для нігтів і масаж рук

В липні варто робити манікюр з 13 по 16 і з 18 по 27 число. Найкраще використовувати нейтральні відтінки, уникати екстремального дизайну і страз. З 29 по 31 – негативний період.

В серпні можна робити манікюр 11, 12 і з 18 по 25 число.Вибравши ці дати, ви поліпшите свою енергетику, що посприяє досягненню намічених цілей. Якщо підстригти нігті з 4 по 10 серпня, можна зменшити свої сили і знизити загальний тонус.

вересні надає зовсім невеликий проміжок, сприятливий для манікюру – з 17 по 24 число. Можна робити дизайн будь-якої складності, вибирати яскраві кольори, нарощувати нігті. У період з 3 по 8 і з 25 по 27 краще уникати стрижки нігтів, так як ви залишитеся незадоволені проведеної процедурою.

жовтні багатий позитивними днями, і більше половини місяця підходить для манікюру і педикюру (з 9 по 23 число).Напружені дні з 24 по 31. В інші дні також можна робити всілякі процедури як вдома, так і в салоні.

листопаді підходить для манікюру і стрижки нігтів з 7 по 22 число. З 1 по 3 і з 21 по 25 вважаються несприятливими днями. В інший час краще зайнятися зміцнюючими і омолоджують процедурами.

В грудні сприятливі дні випадають на числа з 7 по 21. Перед самим Новим роком (з 22 по 26) краще не робити ніяких процедур, так як вони можуть розчарувати і навіть принести негативні наслідки.

У 2018 році варто дотримуватися місячного календаря, щоб вибрати правильні дати для манікюру і педикюру

Стрижка нігтів за місячним календарем або по Ремпель: що краще

Ремпель – це відомий астролог, який враховував безліч чинників для складання календаря днів, сприятливих для стрижок і інших процедур. Згідно з його даними, не варто стригти нігті в саме молодик або в першу чверть зростаючого місяця. У цей період головною є стихія землі, і організм людей особливо схильний до різного впливу і значно послаблюється.Найсприятливішим періодом є друга чверть зростаючого місяця і третя чверть спадної.

Що саме вибрати – місячний календар або розрахунок сприятливої ​​дати по Ремпель – відкрите питання. Однак варто прислухатися до іменитому астролога і дотримуватися його рекомендацій, так як він більш детально підходить до цього питання.

Коли можна стригти нігті по Оракулу

Деякі люди дотримуються не місячних календарів і днів тижня, а рад Оракула, який вважається магічним божественним радником. Найбільш доброчинними днями для стрижки нігтів є ті числа, які діляться на 7 (7, 14, 21, 28). Вони несуть в собі особливий сенс, манікюр принесе удачу, поліпшення фінансового стану і нормалізацію енергетичного балансу організму.

Також позитивними, але володіють меншою силою є дати: 1, 3, 8, 10, 15, 17, 22, 24, 29 і 31 будь-якого місяця. Провівши будь-які процедури для нігтів, можна поліпшити своє самопочуття, нормалізувати відносини в родині, притягнути удачу.Можливо робити манікюр, нарощування, вибирати будь-який яскравий дизайн.

Нейтральними за своєю енергетикою вважаються наступні числа кожного місяця: 2, 4, 11, 18, 25, 30. У ці дні спокійно можна сходити на манікюр або підстригти нігті самостійно, але особливого ефекту ви не отримаєте. Найкраще вибирати нейтральні відтінки лаку або прозорий лікувальний.

Найбільш негативними прийнято вважати числа: 5, 6, 9, 12, 13, 16, 19, 20, 23, 26, 29. Постарайтеся уникати не тільки стрижки нігтів, але і будь-яких інших процедур.Згідно Оракулу, в ці дні енергетика людини значно ослаблена, і роблячи манікюр можна дуже нашкодити своєму організму, захворіти, потрапити в лікарню або втратити гроші. З огляду на не найприємніші наслідки, краще бути обережніше і відкласти всі заплановані походи в салон і навіть процедури в домашніх умовах на інший день.

Число 7 вважається магічним, і сприятливо стригти нігті в ті числа місяця, які діляться на нього без залишку

Чи можна стригти нігті ввечері і вночі

Нігті слід стригти тільки вранці або в денний час доби. Якщо робити це ввечері або вночі, то можна значно нашкодити своєму гаманцю. Вважається, що ви перекриває грошовий потік, що призведе до втрати грошей. А також мусульмани кажуть, що манікюр перед сном призводить до урізання свого життя на один день за кожен нігтик. Якщо підстригти все десять пальців, то ви відніміть цілих десять діб. Згідно з іншим думку, в темний час доби в будинку починає накопичуватися негативна енергетика, і людина стає незахищеним і може притягнути до себе біду.

Деякі люди вважають, що вночі починає активізуватися нечиста сила. Підстригаючи нігті в цей час доби, ви послабляєте свій захист. Злі духи можуть нашкодити вам, погіршити самопочуття і підживитися вашою енергією.

Чи можна стригти нігті в лікарні

Багато людей, потрапляючи в лікарню, стають ще недовірливих і намагаються максимально убезпечити себе від будь-яких ускладнень. Якщо пацієнту була проведена операція, то вважається, що не варто стригти нігті, поки не затягнуться всі шви.В іншому випадку рани будуть довго зростатися. Те ж саме відноситься і до тих осіб, які лежать в палаті після переломів і різних отриманих травм.

Якщо вагітна жінка перебуває в лікарні перед пологами, то їй теж не рекомендується стригти нігті або робити манікюр, особливо в тому випадку, коли призначено кесарів розтин. Згідно прикметам, це може привести до обвиття пуповиною дитини і різних ускладнень під час оперативного втручання. Звичайно, не варто впадати в крайнощі і потрібно пам’ятати, що довгі нігті можуть заважати під час пологів і в перші хвилини життя дитини ви можете його подряпати.

У разі знаходження в неврологічному відділенні підстригання нігтів може спровокувати погіршення самопочуття і збільшення ризику отримання травм. Також емоційний стан може стати нестабільним, і пацієнт буде дратівливим і недовірливим.

Стригти нігті, перебуваючи в лікарні, – погана прикмета, процедура може уповільнити процес одужання

Коли не можна стригти нігті

Відповідно до забобонам і прикметами, новонародженому малюкові не варто підстригати нігті, поки їй не виповниться десять днів.Це пов’язано з тим, що на самому початку дитина ще дуже слабкий і можна позбавити його енергії і накликати хвороби. Також пальчики ще настільки маленькі, що можна випадково поранити малюка і занести в ранку інфекцію.

Багато студентів і учні вважають, що не варто стригти нігті перед відповідальними іспитами як мінімум за тиждень. Краще перечекати цей час і накопичити енергію для успішного закриття сесії.

Існує ще одне повір’я, згідно з яким не можна зістригати нігті в день свого народження, так як це може накласти негативний відбиток на весь наступний рік.Можливо тільки зробити легкий манікюр і трохи підпиляти нігтики пилкою.

Багато студентів вірять, що можна стригти нігті перед складними іспитами

Куди подіти нігті після стрижки

Так як отстріженние нігті є частиною людини і несуть в собі його енергетику, то потрібно дуже уважно стежити за тим, куди ви їх діваєте після манікюру. Не можна допустити, щоб вони потрапили в руки до недоброзичливцям. Також уникайте викидати їх у смітник.Найкраще змивати в туалет. Зазвичай відьми, маги і чаклуни використовували в своїх ритуалах нігті і волосся людини. Вони могли накласти порчу, зробити приворот і надати різне інше негативний вплив.

Також відрізані нігтики можна спалити на багатті. При цьому деякі вважають, що потрібно вимовляти будь-які слова, спрямовані на захист, посилення енергетики, поліпшення здоров’я. Придумати їх можна навіть самостійно, в залежності від своїх бажань.

Якщо людина хворіє, то його Зістрижені нігті потрібно спалити і попіл закопати на перехресті.Вважається, що це допоможе йому накопичити сили для одужання і швидше позбутися від недуг.

Згідно з ісламськими традиціями, відрізані нігті і волосся необхідно закопувати в землю, їх не можна куди попало викидати, потрібно приховати від сторонніх очей.

Відео про те, що потрібно робити з нігтями (згідно з мусульманськими традиціями)

Існує дуже багато забобонів і прикмет, які пов’язані з підстриганням нігтів. Одні люди довіряють місячним календарем, інші – Оракулу.Тут все залежить від особистих переваг і віри. Не варто фанатично дотримуватися всіх порад, але якщо є можливість, можна дотримуватися одного з обраних календарів. Особливо акуратним треба бути в нічний час і під час хвороби, так як в ці періоди краще уникати манікюру і стрижки нігтів.

Вища освіта в сфері біології (СПбДУ, магістр біології), спеціалізація – генетика людини. Оцініть статтю: Поділіться з друзями!

дні тижня, місця, знакові дати, місячні дні. Прикмети, наукові обґрунтування, наслідки і збіги

З нігтями в народі пов’язано маса забобонів.І не дарма. Адже це біологічний матеріал, за яким так само, як і по волоссю, можна визначити ДНК людини. Більшість людей підстригають їх, не замислюючись, просто в міру потреби. Жінки роблять манікюр у вільний від роботи час. Але ж є дні, коли не можна стригти нігті.

В цій статті ви дізнаєтеся, в які дні рекомендують позбуватися від відросло нігтів астрологи. Де цього краще не робити і чому процедуру не варто проводити вночі або ввечері? Особливо це стосується маленьких дітей.Адже мами дуже забобонні в цьому питанні.

Астрологи радять планувати цю процедуру. Адже таким чином можна вберегти себе від неприємностей і навіть закликати на допомогу удачу. Давайте розглянемо, що означає стрижка нігтів в кожен з днів тижня.

понеділок

В цей день проводити процедуру можна і навіть потрібно. Астрологи кажуть, що люди, які планують стрижку нігтів в перший день тижня, позбавляються від туги і печалі. Негатив йде разом з відмерлої частиною нігтя.Гігієнічні процедури в цей день – профілактика хвороб, пов’язаних з сечостатевої системою (урологічних та гінекологічних).

Вівторок

Також непоганий день для стрижки нігтів. Якщо вас постійно мучать головні болі, то плануйте манікюр на вівторок. Часто проста стрижка нігтів в цей день позбавляє від мігрені значно краще, ніж аптечні препарати. Разом з відрослими нігтями в цей день йдуть неприємності, хвороби голови і крові.

середу

Чекаєте хороших новин з приводу важливої ​​події у вашому житті? Тоді робіть манікюр в середу.Якщо вас давно мучить якесь питання, вам терміново потрібно знайти рішення або максимально сконцентруватися, то стрижка нігтів в середині тижня вам допоможе.

Астрологи також рекомендують зістригати нігті в середу: студентам під час сесії, абітурієнтам під час вступної кампанії. Манікюр в середині тижня добре діє на нервову й імунну систему. Коли стрижете нігті, то намагайтеся представляти, що разом з ними ви рятуєтеся від проблем і підвищуєте свої шанси на успіх.

Якщо в голові плутанина, і ви ніяк не можете залагодити справи на роботі, то залиште все і йдіть після трудового дня на манікюр.Швидше за все, на наступний день ви почнете все планувати і швидко вийдете з кризи.

четвер

Перша причина, чому варто стригти нігті в цей день – збільшення тривалості життя. Прикмета діє, якщо ви привчите себе робити манікюр в цей день завжди. Ця теза не доведений вченими, але спростувати його вони також не можуть. У будь-якому випадку – це непоганий день для будь-яких гігієнічних процедур. Адже не дарма в православ’ї в чистий четвер наводять красу і прибираються в житло.

У вас намічається підвищення? Астрологи рекомендують робити манікюр в четвер тим, хто мітить на керівні посади. Також стрижка нігтів в цей день підвищує самооцінку.

п’ятницю

Це день коли можна стригти нігті. За народними повір’ями ті, хто робить манікюр, в цей день прирікають себе на біду. Особливо стрижка нігтів в цей день протипоказана чоловікам.

суботу

Більшість астрологів вважають, що перший вихідний – відмінний час для манікюру.Особливо це стосується тих, хто шукає свою другу половинку. Стрижка нігтів в суботу благотворно впливає на всі органи і системи людського тіла. Також вважається, що зістригаючи нігті в цей день, ви рятуєтеся від частини кармічних боргів.

Чому не можна стригти нігті у неділю?

В останній день тижня не можна робити манікюр. Це день коли можна стригти нігті. У православ’ї в цей період все відпочиваю і не прийнято взагалі нічого різати (стригти, шити, в’язати).

У неділю максимально сильна зв’язок між людиною і його ангелом-хранителем.Якщо вірити прикметам, то зістригаючи нігті в неділю, ви обрізаєте зв’язок з ним.

В який час доби робити манікюр

Стригти нігті краще вдень або вранці. Такі процедури варто робити, коли світло. Вночі не можна стригти нігті, тому що є ризик накликати на себе нещастя. Нігті і волосся є енергетичним захистом людини, роблячи манікюр ввечері, ви себе позбавляєте захисту. Не можна стригти нігті ввечері з тієї ж причини, що і вночі. Наші предки вважали, що в темний час доби прокидаються потойбічні сили.Обрізаючи нігті, ви як би віддаєте частинку себе їм на розтерзання. Просто не робіть цього після заходу сонця.

Наукового обґрунтування, звичайно ж, у прикмети немає, тому користуватися цією порадою чи ні – вирішувати вам. Єдине чим можна пояснити давню прикмету, чому не можна стригти нігті на ніч: у наших предків не було електрики, а при світлі свічки робити гігієнічні процедури дуже незручно. Можна було поранитися і занести інфекцію. Так як антибактеріальних засобів раніше теж не було, то будь-яка рана була смертельно небезпечною, оскільки можна було отримати зараження крові.

Маги і цілителі застерігають людей від стрижки нігтів поза домом. Справа в тому, що стрижені нігті і волосся – це те, що можуть використовувати в своїх ритуалах недоброзичливці. Якщо у вас є можливість робити манікюр самостійно, то краще преодостерчься. Тепер ви знаєте, в які дні можна стригти нігті, а в які можна.

За місячним календарем

Астрологи в один голос говорять про те, що спадаючий місяць – період, коли не можна стригти нігті. Це похитне атмосферу в сім’ї: почнуться сварки та непорозуміння.Манікюр в невдалі дні може принести проблеми зі здоров’ям. До того ж самі нігті, які відросте після цього, будуть ламкими і некрасивими.

А коли ж потрібно робити манікюр, щоб пальчики виглядали доглянутими, і в справах все було добре? Фахівці рекомендують вибрати період молодика. Також, за місячним календарем, добре робити манікюр у вівторок. Цей день відкриває нові можливості: зміну роботи, підвищення по кар’єрних сходах. Якщо вас замучили борги і брак грошей в сім’ї, то стрижіть нігті в суботу.

Коли обрізати нігті немовляті?

Наші бабусі починали використовувати ножиці, щоб видалити відросло нігті у новонародженого, тільки на десятий день життя. До цього мама обкушує відросло край або підпилювала його. У цій прикмети є наукове обгрунтування. Люди просто боялися занести дитині інфекцію. Адже така маленька дитина постійно крутиться, а процедура вимагає обережності. Так як раніше з антибактеріальними засобами були складності, а дитяча смертність від зараження крові була дуже високою, то з манікюром для крихти намагалися почекати.

Також наші предки не обрізали нігтики сплячій дитині. Вважалося, що під час сну дітки беззахисні, і на місці зрізу може зібратися погана енергія. Від цього немовля може захворіти.

В день народження

Можливо, ви чули про те, що раніше люди не милися і не стриглися в день народження. Природно, манікюр також був під забороною. Для нас зараз це звучить дико, але справа в тому, що цей день нехороший для іменинника в енергетичному плані. Це період, коли людина абсолютно беззахисний, не дарма стільки людей помирає, не доживши до свого дня народження буквально добу, або гинуть в той же день коли народилися.Слідувати цій прикметі чи ні – ваше право, але красивий манікюр іменинниця або іменинник може зробити і за день до торжества.

Манікюр за місячним календарем: основні поради

Багато людей ще з давніх часів вважали догляд за руками однієї зі своїх головних обов’язків. Сьогодні мало що змінилося: по красі рук і нігтів можна визначити, до якого з соціальних верств належить людина, здогадатися про його достатку і прагненні доглядати за собою. Однак і до цього дня мало хто з людей замислювався над тим, по яких днях краще підстригати нігті.Часто стверджують, що якщо робити манікюр за місячним календарем, це допоможе принести людині удачу або навіть чарівним чином змінити його долю на краще. Так чи інакше, коли люди дізналися про те, що існує місячний календар манікюру, вони не розчарувалися в своєму відкритті: вони стали вірити в те, що такі передбачення дійсно збуваються.

Правила роботи з календарем

Існує кілька календарів з різною тривалістю. Наприклад, комусь зручніше робити манікюр за місячним календарем на рік, але таким чином часто можна заплутатися. Найкраще скористатися календарем на тиждень, який дозволить вирахувати найбільш підходящий день для догляду за нігтями.

Щоб почати роботу з календарем, для початку краще визначити фазу місяця. Вона може бути зростаючої або спадної. Коли Місяць знаходиться в процесі росту, то оракул пропонує скористатися вдалим моментом для поновлення свого манікюру.

Не дивлячись на це, коли справа стосується будь-яких сторонніх лікувальних операцій, слід пам’ятати, що їх можна проводити тільки в період спадною Місяця.

Найкращий час для манікюру

Згідно з тим, що говорить оракул, існують певні часові відрізки, в які настійно рекомендується проводити будь-які операції для догляду за нігтями і руками: вони вважаються найбільш вдалими і сприятливими для того, щоб робити манікюр. У такі дні можна займатися манікюром, не побоюючись неприємних наслідків: всі операції в салоні закінчаться добре і будуть мати позитивний результат. Місячний календар манікюру радить нарешті погодитися на процедури по нарощуванню нігтів або їх додаткового зміцнення.Всі дефекти, які довгий час заважали естетичного вигляду нігтів, будуть особливо легко піддаватися видаленню.

 1. Немає сумнівів, що тим днем, коли удача посміхається всім представницям жіночої статі, які прагнуть до краси своїх рук, буде середа – або, якщо сказати точніше, її вечірній час. Буде ще краще, якщо робити манікюр в той час, коли Місяць перебуває в Козерозі, так як він вважається покровителем краси і здоров’я шкіри і нігтів.
 2. Коли Місяць переходить в знак Лева, то, як вважає оракул, це дуже вдалий час для того, щоб проявити свою творчу натуру.Календар манікюру говорить, що обробка нігтів і робота над їх дизайном в цей день піде особливо вдало: з’являться нові плани та ідеї, будуть придумані нові малюнки, які при нанесенні порадують оточуючих і самих жінок своєю оригінальністю. Також місячний календар манікюру радить не переставати експериментувати з поєднаннями кольорів: згідно з прогнозами, це допоможе привернути до себе увагу і навіть отримати заслужений комплімент.
 3. Оракул зазначає, що коли Місяць знаходиться в Діві, це хороший привід побалувати свої руки і нігтики приємними процедурами: наприклад, відвідати кілька сеансів парафінотерапії, зробити трав’яні лікувальні ванночки і зайнятися розслаблюючим масажем.Календар стрижки нігтів повідомляє, що укорочення довжини нігтів в цей період буде абсолютно безболісним і навіть трохи приємним. Що стосується салонних процедур, то найбільш сприятливою з них буде оброблення нагідок за допомогою воску.

З іншого боку, календар манікюру стверджує, що пластини в такі дні будуть рости трохи швидше, ніж зазвичай.

У які дні не рекомендується займатися манікюром?

Календар стрижки нігтів має і такі дні, в які робити манікюр або ж просто займатися нігтями краще не варто.Часом можна ризикнути своїм здоров’ям в будь-яких непередбачених ситуаціях, але отриманий результат таких маніпуляцій буде занадто невтішним.

 1. Яскравим прикладом цього є період, якщо Місяць знаходиться в сузір’ї Тельця або Овна. У цей час, як радить оракул, не варто займатися ніякими справами, пов’язаними з красою рук. Якщо все ж спробувати робити це, то календар стрижки нігтів попереджає, що бажаний результат не буде досягнутий.
 2. Поки Місяць переходить в знак Близнюків, то в такі дні краще не робити ніяких салонних процедур: є шанс, що після них можуть виникнути різні захворювання, наприклад, грибок нігтів.Календар манікюру також не радить нарощувати нігті, так як вони неминуче почнуть розшаровуватися.
 3. Оракул суворо забороняє прикрашати свої нігтики в період перебування Місяця в сузір’ї Рака: згідно з прогнозами, це уповільнює всі що протікають в організмі процеси, що негативно впливає на зростання пластин. Краще не займатися стрижкою, так як покриття ще довго буде перебувати в незмінному стані, а підрізати нерівну кутикулу або прибирати будь-які недоліки самостійно ні в якому разі не можна.
 4. При переході Місяця в знак Риб також можна не витрачати зусилля на створення манікюру, так як всі старання будуть марні. Не можна відвідувати салони або намагатися проводити якісь маніпуляції з нігтями в домашніх умовах.

Оракул попереджає, що заборона на стрижку і догляд за нігтями поширюється і на ті дні, коли Місяць уповні або ж її зовсім не видно. За три дні до початку нового місячного циклу також не можна займатися манікюром.

Можна і не вірити в те, що, роблячи манікюр згідно з місячним календарем, з’являється шанс круто змінити своє життя на краще, але, незважаючи на це, одна перевага подібної процедури доведено – у людини з’являється бажання жити, самовдосконалюватися і боротися з щоденними проблемами.Крім того, подібний манікюр заспокоює і розслабляє психіку людини після довгого стресу і напружених ситуацій.

Коли можна робити манікюр гель лаками за місячним календарем

Ніщо не вічне під місяцем, але довговічним можливо – наприклад, манікюр, зроблений в «хороший» день. Що таке добре, а що таке погано, вирішує в цьому випадку місяць. Прислухаєтеся до її порад, нігті будуть довгими, здоров’я – міцним, а гроші не переведуться.

В могутність зірок і місяця вірили предки.

До порад «звіздарів» прислухаються і сучасники – кожен, хто хоче уберегтися від стусанів долі. Переконатися в дієздатності цієї «езотерики» може будь-хто.

Досить підрізати волосся або нігті на убуває нічне світило – відростати будуть довго і повільно. Візьміть на замітку, плануючи шугарінг. А ми поговоримо про манікюр – сприятливий час для наведення краси на нігтях.

Собі не в збиток: фази Місяця і манікюр


Фази Місяця знають навіть діти – молодик, зростання, повний місяць і спадання.І про те, що Місяць – це куля, а «убуває» або «росте» вона в залежності від положення навколо Землі і щодо Сонця, теж все в курсі. Решта кожен дізнається в міру своєї цікавості.

Факт – місячні фази впливають на життя людини і лежать в основі багатьох прийме, ритуалів і забобонів.

Признавайтесь, показуєте молодого місяця гроші? Ні? Даремно. Наступного разу, побачивши тонкий серп, пошуршіте грошима, примовляючи: «Тобі, місяць, молодитися, а в моєму гаманці грошах не переводитися».

Щоб не переводилося здоров’я, стрижіть і фарбуйте нігті в «правильні» дні. «Правильними» днями для манікюру є фази спаду і зростання Місяця. Так, на убуванні стригти нігті можна – відростати будуть повільно, але стануть міцними. У молодик і повний місяць ножиці і гель-лаки в сторону – послабити енергетичну захист.

Взагалі про манікюр з оглядкою на місяць вперше заговорили в 16 столітті. Згадаймо, 16 століття в історії припадає на епоху Відродження – час, коли з усього містичного стали витягувати конкретну користь.І сьогодні гола філософія нікого не цікавить.

Цікаво те, що допомагає жити. Місячний календар жити допомагає. Яку користь з нього можна витягти – читаємо.

З будинку в будинок: зодіакальний календар манікюру і педикюру


Обрізати і фарбувати нігті в будь-який день, крім молодика і повного місяця, не вийде. Крім місячних фаз, нейл-процедурам прихильні або їх забороняють знаки зодіаку, дні тижня і дні місяця.

На питання, коли робити манікюр за місячним календарем , професійний астролог відповість, звіряючись з положенням Місяця відносно знаків зодіаку.

У кожного знака нічне світило гостює 2-3 дня, змінюючи в зодіакальному будинку характер і вплив. У зв’язку з чим прогнози на манікюр в сусідні дні можуть разюче відрізнятися.

 • Якщо Місяць знаходиться в Овні, Тельці або Рибах, манікюр можна робити, а можна відкласти. У будь-якому випадку проведені маніпуляції на самопочутті і життя в цілому ніяк не позначаться. Дні – нейтральні.
 • Місяць в гостях у Близнюків і Раків – час, коли турбувати нічне світило не варто. У цих знаках до торця обрізаних нігтів Місяць може підключити канал з негативною енергією.
 • Місяць в будинку Діви або Терезів нарощування, гель-лаку і інших косметичних процедур сприяє – розвиває внутрішню гармонію, рівновагу і жіночність. Користуйтеся.
 • В дні Скорпіона, Стрільця, Козерога і Водолія займайтеся нігтями від душі, перетворюючи зовні і внутрішньо. Час сприяє зростанню і розвитку.
 • Якщо хочете реалізувати творчий потенціал, манікюр плануйте в день, коли Місяць – у Львові. І чим більше ексцентричним буде нейл-арт, тим ширше відкриється чакра творчості.Час порушувати дрес-код!

Понеділок – день прекрасний: місячний календар манікюру по днях


За старих часів про зодіак поняття не мали, а нігті стригли по четвергах. На щастя, «хороших» днів у тижні більше.

 • Понеділка протегує Місяць, і благоволить світило всім манікюрним маніпуляціям. У найважчий день тижня можете порадувати себе довговічним манікюром, нарощуванням або просто підпиляти торці або видалити кутикулу – «відріже» і «спиляєте» весь негатив.
 • Вівторком управляє Марс. Планета – войовнича. Хочете заручитися підтримкою агресивної стихії (або просто відростити міцні нігті) – займайтеся манікюром у вівторок. Користуйтеся «Лайфхак», якщо в житті виникла ситуація, яка вимагає агресивних і наполегливих дій.
 • Середовищем керує Меркурій – планета, що впливає на нервову й імунну системи. Підрізаючи нігті в середу, зміцните загальний і психологічний імунітет і зможете чинити опір будь-яким агресорам ззовні.
 • При низької самооцінки звертаєтеся до Юпітера через стрижку нігтів в четвер.Набудете впевненості в собі, відчуєте прилив нових сил, закінчите з нерішучістю і зможете приступити до активних дій.
 • п’ятницю перебуває під заступництвом Венери – богині любові, краси і чарівності. Здавалося б, ідеальний час для манікюру. Але немає. Обрізаючи нігті в п’ятницю, «відріже» у чарівності і залишите себе без енергетичного захисту.
 • Присвятивши манікюру суботу, вирішите цілу купу особистих проблем, серед яких – самотність, борги і хвороби. З першим зав’яжете, другі віддасте, недуги зніме як рукою – допомагати буде Сатурн.
 • У неділю спокій небесних світил не порушуйте. Господар неділі – Сонце, і воно настійно рекомендує відпочити і зарядитися енергією, а не витрачати сили на косметичні процедури. Відкладіть справи до понеділка.

Загалом, сприятливі дні для манікюру – питання неоднозначне. Діяти потрібно з оглядкою на Місяць і інші астрологічні обставини. Об’єднаймо знання в універсальний календар і навчимося планувати процедури з нігтями на багато-багато років вперед.

Б’юті-шпаргалка: манікюр за місячним календарем 2017


Алгоритм планування процедур з нігтями

Місячний календар манікюру кожен може складати самостійно. Кваліфікація астролога для цього не потрібна.

Досить слідувати простому алгоритму роботи:

 • позначити відповідним кольором повного місяця / молодика і час перебування Місяця в Близнюках і Раках – невдалий для манікюрно-підкорених маніпуляцій період;
 • іншим кольором відзначити по одному дню після і до молодиків / повень і періоди перебування Місяця в Близнюках, Тельці і Рибах – нейтральне для манікюрних процедур час;
 • виділити залишок – сприятливі для нейл-арту, гель-лаків, нарощування і будь-яких інших процедур з руками, ногами і нігтями дні.

Якщо харчування – збалансоване, догляд – правильний, а нігті слабкі, ламаються і повільно ростуть, за допомогою звертайтеся до місяця. Грошей не просить. Сама готова щедро обдарувати. Просто приділіть їй трохи уваги – віддячить сторицею.

Вконтакте

Facebook

Twitter

Google+

Коли стригти нігті в липні 2020. Місячний календар манікюру.

Сьогодні питання, коли краще робити манікюр і інші маніпуляції з нігтями, в липні або серпні 2020 роки вже не здається зайвим.Всі згадали про давні традиції догляду за нігтями.
Прийшло розуміння, що не буває традицій, заснованих на порожньому місці – старі істини знову входять в життя і ми намагаємося стригти нігті, фарбувати волосся і робити манікюр за місячним календарем.

Правильний догляд за нігтями здатний не тільки поліпшити їх стан і привести в норму ваше здоров’я, але і що ще важливіше змінити долю на краще.
Тому важливо дізнатися, які дні найбільш сприятливі для стрижки.Чи варто стригти нігті по днях тижня, або за місячним календарем, це не завжди просто данина модним захопленням.
Місячний календар манікюру це не примха астрологи, а перевірений тисячоліттями інструмент для тих, хто хоче мати красиві, нігті і процвітання в житті.

Багато запитають – «Чому краще робити манікюр тільки в певні, сприятливі дні?». Ми не знаємо відповідь на це питання, так само як не знаємо – «Чому наше життя залежить від фаз Місяця?».
Просто залежить і все.Зате ми знаємо, які дні підходять для стрижки нігтів і манікюру в липні 2020 року, а які ні.

Як відомо Місяць впливає на багато процесів на Землі. Деякі явища, що виникають з волі супутника Землі, ми можемо бачити легко, наприклад припливи і відливи в океанах.
Інші, не так помітні, але більш важливі. Місяць впливає на багато природні процеси – від врожаїв до стану вашого здоров’я.
І люди давно це помітили і зрозуміли, що треба робити стрижку волосся, нігтів педикюр і манікюр у відповідність з місячним календарем.
Це ж відноситься і до епіляцію або косметичних процедур … .. Але спочатку зовсім коротко про місячному календарі манікюру на липень і серпень 2020.

Найкращий час, коли можна і потрібно стригти нігті, це п’ятниця, після настання темряви, незалежно від фази Місяця.
Якщо Вам пощастить і це буде «Козеріг» і щербатий Місяць, то, укорочення довжини нігтів манікюр, не тільки зроблять красивими нігті, але і позитивно вплинуть на ваше здоров’я.
Але уникайте вкорочувати свої нігті в суботу, особливо в знаках Близнюки, Рак, Риби і Скорпіон.Можливо, після тих процедур, вони стануть крихкими і ламкими.
Крім того, в суботу не гарний час для манікюру.
Якщо ви хочете, щоб ваші нігті росли швидше, то замикайте їх при зростанні Місяця.

Тепер розповімо вам про догляд за нігтями в липні 2020.

Можна стригти нігті і робимо манікюр в липні 1, 3, 4, 9, 10, 14, 15, 17, 18, 19, 23, 24, 27, 30, 31 числа

За місячним календарем манікюру липня, краще відкласти щипчики і кусачки в інші дні.

Детальніше про стрижку нігтів за місячним календарем ви прочитаєте нижче. Але спочатку про вплив фаз нашого супутника на наше життя.

Протягом декількох тисяч років людство для відліку часу використовувало фази Місяця.
Ще в давні часи люди помітили, що вічний супутник Землі управляє приливами, визначає час, коли садити насіння, а коли збирати врожай.
Але для нас важливіше вплив супутника на красу і здоров’я. Багато століть тому жінки добре знали, що є дні сприятливі для стрижки, дні для видалення волосся, дні догляду за шкірою.

Коли Місяць росте, волосся і нігті ростуть швидше. Тому стрижка в ці дні призводить до поліпшення якості волосся і нігтів.
Крім того в ці дні вітаміни засвоюються організмом краще, порізи і садна на шкірі заживають швидше.
І навпаки стрижка в несприятливі дні не тільки погіршує якість нігтів, але і що ще важливіше може несприятливо позначитися на вашому здоров’ї та навіть долю.
А ось прищі краще видаляти при спадною Місяці. До речі в ці дні краще всього робити епіляцію.

При цьому треба пам’ятати, що при визначенні сприятливих днів треба враховувати не тільки фазу нашого супутника, а й сузір’я в якому він знаходиться.

Дотримуйтесь при манікюрі рекомендації місячного календаря і ви приведете в порядок не тільки нігті, але і своє життя.
Але, якщо ви робите все як треба, а нігті мають непривабливий вигляд, відшаровуються, кришаться? Причина може бути в індивідуальній непереносимості використовуваного лаку,
в порушеннях обміну речовин або в грибкових захворюваннях.Вам необхідно змінити лак, а якщо це не допомагає звернутися до дерматолога.
Також корисно вживати більше продуктів, що містять залізо, кальцій, кремній, багато свіжою зеленню.
Пам’ятайте нігті це індикатор здоров’я нашого організму і карми. Здорові завжди мають гладку, блискучу, рожеву поверхню.
Тоді і життя ваше буде прекрасною.Коли можна (і краще) стригти нігті в липні 2020 року

Дата День Місячний день Зодіак Фаза Місяця Кращі дні для манікюру
1 Ср 10, 11 Скорпіон Зростаюча Місяць Хто питав, коли можна стригти нігті в липні ?? Сьогодні прекрасний день для манікюру і педикюру.
2 Чт 11, 12 Стрілець Не поспішайте братися за кусачки або ножиці. Якщо треба, то краще сьогодні трохи попрацювати пилою. Але без фанатизму.
3 Пт 12, 13 День явно має до стрижки нігтів і створення нового нігтьового способу. Сьогодні довжина не має значення.
4 Сб 13, 14 Козеріг Гарний час в липні для стрижки нігтів і догляду за нігтьових ложем.Прикрашайте і зміцнюйте нігті, вони Вам ще знадобляться.
5 Нд 14, 15 Повний місяць Несприятливий день. Стригти нігті сьогодні не можна. Чи не перенапружуйте очі, бережіть зір
6 Пн 15, 16 Водолій Місяць Несприятливий день. Манікюр та педикюр не робимо. Ні разом, ні окремо.
7 Вт 16, 17 Несприятливий день.Рішення про стрижку нігтів, залишається за Вами. Місячний календар, в замішанні. Є і за, але більше проти.
8 Ср 17, 18 Риби Несприятливий день в липні для стрижки нігтів. До речі завтра, краще укорочувати рогові пластини на тильній поверхні кінчиків пальців. Завтра, на жаль, невдалий час для створення нового манікюру.
9 Чт 18, 19 Зростає Місяць, зростає бажання стригти нігті і робити манікюр.Так у чому ж справа. Сьогодні чудовий день.
10 Пт 19, 20 Вдалий час, коли в липні можна стригти нігті і робити оригінальний французький манікюр
11 Сб 20 Овен Несприятливий день. Хто цікавився питанням, коли стригти нігті в липні ?? Відповідаємо всім, не сьогодні. І готуйте новий лак, прийшла пора інших фарб.
12 Нд 20, 21 Нігті стрижемо не часто і чаша календаря Місяця, в невизначеному рівновазі.Відкладіть і пилки і щипчики
13 Пн 21, 22 Телець Ні, ні і ні. Стригти нігті в липні можна, але, звичайно, не сьогодні.
14 Вт 22, 23 Доглядаємо за нігтями. Можна все, і, звичайно, стригти нігті. Відкладіть інші вечірні справи, займіться нігтями.
15 Ср 23, 24 Попереду цілий вдалий день.Можна і потрібно встигнути постригти нігті і зробити дивовижний манікюр
16 Чт 24, 25 Близнюки Несприятливий день для нового манікюру і стрижки нігтів. Місячний календар забороняє, але не всі. Лак не змінюємо, можна, при гострій необхідності, трохи попрацювати пилою …
17 Пт 25, 26 Прекрасний час день для відвідування манікюрного кабінету. У цей день можна стригти нігті і наносити лак
18 Сб 26, 27 Рак Якщо вчора, ви не встигли вкоротити довжину нігтів і зробити манікюр, то це можна зробити і сьогодні.
19 Нд 27, 28 Стрижка нігтів і нанесення модних лаків в цей день принесе вам задоволення. Не чекайте, дерзайте
20 Пн 28, 29, 1 Льва Молодик Хоча майже в повний Місяць і світло, але краще не турбувати ні волосся, ні нігті. Подивіться по ТБ трилер, почитайте детектив.
21 Вт 1, 2 Зростаюча Місяць Ні, не сьогодні треба стригти нігті.Невдалий день. Починати процедури коштує 26 липня, після 20 годин. Якраз час довгих жіночих серіалів.
22 Ср 2, 3 вкоротити нігті. Але не сьогодні, а в той день, коли нам це рекомендує Місяць.
23 Чт 3, 4 Діва Всім, хто цікавився можна і сьогодні стригти нігті, відповідаємо. Можна, можливо. І не тільки стригти, але і робити процедури, іменовані «манікюром».
24 Пт 4, 5 грудня спливає днями, вдалими для фантазій нового манікюру. Стрижем чи ні, неважливо, головне можна все, і щоб ми встигли до серпня …
25 Сб 5, 6 Ваги Стрижка нігтів і нанесення модних лаків в цей день, не принесе вам задоволення. Чи не дерзайте, чекайте серпень 2020
26 Нд 6, 7 Якщо ви не встигли вкоротити довжину нігтів, то це можна зробити на початку серпня, але головне, не робити це сьогодні.Прийде вдалий час, коли можна зробити всі процедури.
27 Пн 7, 8 Скорпіон Всі хто відмовив собі в задоволенні стригти нігті вчора, можуть зробити це сьогодні, або в серпні.
28 Вт 8, 9 Не варто засмучуватися, з довгими нігтями ходити досить недовго. Сьогодні день не для стрижки. На жаль, ми не зустрінемо серпня новим манікюром.
29 Ср 9, 10 Стрілець Дні, вдалі для стрижки нігтів, тепер будемо шукати в серпні.
30 Чт 10, 11 Стрижем і нігті і волосся. Місяць убуває, а бажання просто взяти і … відгризти нігті ростуть. Чи не терпимо. До серпня, не то, що рукою, нігтем … подати.
31 Пт 11, 12 Козеріг Пора, пора, зайнятися манікюром. 30 липня вдалий день для стрижки нігтів.

.