Маникюр

Манікюр фен шуй значення пальців: поєднання кольорів і їх значення, фото

Виділення пальців по фен шуй. Таємне значення кольорів манікюру. Від теорії до практики: як зробити манікюр правильно.

У Китаї з давніх-давен люди слідують вченню носить назву фен-шуй. Його основна мета внесення гармонії, благополуччя, процвітання і комфорту в життя людини.

У наш час фен-шуй став популярний не тільки на своїй батьківщині, але і в західних країнах, в тому числі і Росії.

Будується ця наука в основному на символічних значеннях, які можна застосувати практично до всіх областей людського побуту.У тому числі і створення манікюру.

Манікюр зроблений по фен-шуй, як і втім все в цьому вченні виглядає дуже гармонійно і красиво, підкреслює індивідуальність.

І найголовніше вносить в життя позитивну енергетику, яка сприяє здійсненню бажань і приносить удачу і здоров’я.

Як фарбуються нігті згідно з фен-шуй

При створенні манікюру пам’ятайте, що фен-шуй і неохайність несумісні. У ньому все має бути ідеально.Тому, перш ніж приступати до самого фарбування нігтів їх необхідно попередньо добре підготувати.

Навіть якщо нігті не були нафарбовані їх все рівно слід обробити рідиною для зняття лаку для того щоб знежирити. Потім відполірувати за допомогою пилочки.

Необхідно вибрати кілька пальців, які мають більш важливе для вас значення. Їх необхідно буде виділити. Найчастіше вибирають безіменний і середній.

Тому як вважається, що таке поєднання сприяє удачі в кар’єрі, привертає любов і везіння.Після того як пальці будуть обрані слід нафарбувати всі нігті, крім цих, лаком основного кольору. А потім візьміть інший колір і накрасьте їм залишилися.

У разі якщо вам не подобається або не підходить варіант з двокольоровими нігтями можна скористатися другим способом.

Нафарбувати все одним кольором, але обрані нігті відповідно до Фен-шуй як-небудь виділити. Наприклад, зробивши на них візерунок. Фото манікюру по фен шуй допоможе Вам вибрати ідеальний для себе варіант.

Поєднання відтінків манікюру

При створенні манікюру по фен-шуй велике значення приділяється кольором.Поєднання кольорів він впливає на правильну взаємодію людини з енергіями землі.

Ні в якому разі не можна наносити лаки, які погано поєднуються, один з одним за кольором. Така помилка внесе в життя потоки негативної енергії, що може спричинити різні неприємності і погане самопочуття.

У фен-шуй є хороше правило «все що робиться повинно бути комфортно для людини і йому подобається». Тому підбирайте тільки ті кольори, які найбільше вам до душі.Ну і звичайно, не варто забувати і про значення кольору. Ось деякі з них.

 • Рожевий – має заспокійливі і розслаблюючі вплив, допомагає боротися зі стресом.
 • Білий – колір духовної і фізичної чистоти. Його не рекомендується використовувати занадто часто. Інакше може статися відтік енергії.
 • Червоний – здатний активізувати процеси організму. Додає бадьорості і позитивний заряд.
 • Жовтий – сприяє одужанню, приносить успіх.
 • Зелений – відновлює сили, надає впевненість.
 • Блакитний – сприяє концентрації уваги.
 • Золотий – колір сили.

Другий варіант підбирати кольори лаку за датою народження. Знадобитися тільки останнє число року народження. Наприклад 1988 означає, що розглядається число буде 8. Залишається тільки вибрати колір з груп:

 1. Металевий, коричневий, білий, жовтий – підходять для людей з числом від 0-1.
 2. Синій і його відтінки, білий, золотий – для людей з числами 2-3.
 3. Чорний, блакитний і зелений – для тих, хто має 4-5.
 4. Всі вогненні кольори і відтінки – для 6-7.
 5. Всі спокійні кольори і пастельні відтінки – для осіб з числами 8-9.

В основі фен-шуй лежать п’ять стихій це вогонь, вода, метал, земля і дерево. Відповідно до них можна вибирати кольори лаку для манікюру по фен-шуй.

Даним способом можна не тільки залучати всілякі благи в життя, але і боротися з поганими рисами характеру.Слідуючи нескладним принципом.

Кожна стихія має свої характеристики. Наприклад, вогонь імпульсивний, вода м’яка і текуча. Але вона здатна гасити полум’я.

Так, якщо необхідно побороти надмірну запальність слід вибрати кольору відповідні стихії вогню. Далі подано список квітів відповідають елементам.

 • Вогонь – червоний, оранжевий.
 • Вода – чорний, відтінки синього і блакитного.
 • Дерево зелені, коричневий.
 • Метал – жовтий, золотий, сріблястий.
 • Земля – ​​бежевий, жовтий, сірий, коричневий.

При підборі кольору лаку для такого манікюру по фен-шуй важливо враховувати, щоб стихії не конфліктували між собою. Не варто вибирати кольору протилежних стихій.

Значення пальців при манікюрі по фен-шую

У фен-шуй у кожного пальця руки є своє значення. Знаючи його можна створити манікюр, який буде вносити в життя кар’єрне зростання, любов, нові, знайомства, і багато інших сприятливих моментів.Значення пальців такі:

За допомогою манікюру по фен-шуй можна внести в життя фінансове благополуччя. Для цього необхідно дотримати три умови.

Перша умова, потрібно пофарбувати два пальця відповідають саме за грошову добробут.

Це середній і безіменний. Друге, потрібно підбирати грошовий колір, який би гармоніював з лаком на інших нігтях. Зазвичай до таких квітів відносять золотий, ліловий, зелений, коричневі і будь-які інші які ви можете віднести до земної стихії.

У випадку якщо ви не хочете двокольорові нігті, а будете наносити малюнок, то можна зобразити будь-який із символів який в фен-шує означає гроші.

Третя умова, такий манікюр робиться тільки на лівій руці, тому що вона вважається приймаючої. Якщо зробити на правій, то можна отримати ефект з точністю до навпаки.

Замість залучення грошей, хороших угод і багатства, ви будете його віддавати в зовнішній світ.

Створення манікюру для залучення любові згідно з правилами

Оскільки за любов відповідає безіменний палець лівої руки, то саме його і рекомендується фарбувати в потрібні кольори.Найбільш оптимальним кольором є червоний, оскільки він символізує пристрасть і бажання.

Також можна його замінити на рожевий і інші схожі кольори, але варто враховувати що ефект буде набагато слабкіше.

Якщо ви вирішили поєднати цей манікюр з грошовим, то можна порадити зробити фарбування двох пальців в кольори привертають благополуччя.

А потім просто поверх нанести малюнок одного з символів означають любов або просто малюнок червоного кольору.І також як у випадку з грошовим манікюром необхідно нагадати, що потрібно його робити тільки на ліву руку.

Бо нанесення такого манікюру на праву може навпаки посприяти тому, що ви пропустіть, або віддасте свою любов.

Створення манікюру для залучення удачі

І останній манікюр, про яке буде розказано це манікюр, привертає до вас вдалі події. Він, як і попередні наноситься на два пальці лівої руки, тільки замість безіменного йде вказівний.

Колір же вибирається виходячи з тієї удачі, яку ви бажаєте отримати. Якщо необхідне укладення гарної угоди, то в ідеалі підійде золотий.

Для удачі в любовних справах то підійде червоний або рожевий. Ну а для простої удачі можна пофарбувати нігті в білий колір, який включає в себе всю гаму фарб.

Якщо вам допомогло те, що написано вище або ви тільки плануєте спробувати, то обов’язково залиште коментар. Це может

Манікюр по фен шуй – значення кольорів і пальців

Сьогодні існує мода на оригінальний манікюр з різнокольоровими нігтями.Це зовсім не вказує на емоційну нестабільність його власниці, а говорить про те, що вона вважає за краще управляти своїм життям. Древнє вчення фен-шуй може в цьому допомогти: в залежності від того, які ногтікі і яким кольором будуть пофарбовані на ваших руках, можна досягти певних результатів.

Один з принципів манікюру – фарбувати нігті різними кольорами на певних пальцях. Так, знаючи значення кожного пальчика, ви зможете удачу і благополуччя в потрібні сфери вашого життя ..

Значення кольору по Фен шуй.

Білий – універсальність цього кольору полягає в тому, що можна все почати з чистого аркуша. Хочете очистити своє особисте життя після важких відносин – білий колір вам на допомогу. Його значення – це добро, справедливість, непорочність і світ. Але не перестарайтеся – його велика кількість може послабити вашу енергію.

Червоний колір, як вже говорилося вище, це пристрасть, сміливість, вогонь і краса. Його вважають здатним зруйнувати негативні течії енергії і надати активність будь-якій сфері вашого життя.Якщо відчуваєте втому, апатію, то використовуйте його в манікюрі, він підштовхне життєву енергію, приверне романтичні відносини.

Помаранчеві нігтики додадуть у ваше життя сонця і щастя. Товариськість, позитивні емоції, радість і втіха – це прийде у ваше життя з помаранчевим кольором. Він здатний розкрити ваші приховані можливості. Що ж стосується його відтінків, то абрикосовий колір (або світло-помаранчевий) привнесуть спокій і гармонію.

Жовтий колір – це сонячний колір і в стародавньому Китаї вважався кольором імператорів.Його пов’язують з розумовими справами і з його допомогою можна стимулювати інтелектуальну сферу. Тому якщо попереду у вас складні іспити або мозковий штурм на роботі, то ваші жовті нігтики припадуть до речі. До цього ж розряду можна віднести і золотий колір, який символізує розумову і фізичну силу.

Зелені відтінки на ваших нігтях допоможуть вам як сама природа: знайти здоров’я, потомство, а також прийняти честолюбні і правильні рішення. Ваша впевненість в собі, в своїх силах стане справжньою підтримкою під час складних життєвих періодів.

Блакитні нігті – це можливість врівноважити і заспокоїти будь-яку бурю. Блакитні відтінки налаштують вас на роботу, охолодять розум і сконцентрують вашу увагу. Коли на роботі або в житті цейтнот, саме блакитні нігтики вам допоможуть.

Синій працює ще сильніше, ніж блакитний. Він може прибрати з вашого життя негатив, заспокоїти і змусити вас звернути увагу на свій внутрішній світ. Стимулює творчу енергію і пригнічує агресію.

Фіолетовий колір позначать таємницю і інтуїцію.Чи розбудять підсвідомість і допоможуть у прийнятті інтуїтивних рішень саме фіолетові нігтики. Він створює місток між вами і зовнішнім світом, гармонізуючи його, тому дуже важливий в фен-шуй.

Чорний вважається таким, який знижує енергію, але в поєднанні з металевими квітами (золото, срібло) додасть вам життєвих сил і зміцнить здоров’я. На ваших нігтях буде чудово виглядати і допоможе зняти напругу, додати авторитету і вишуканості.

Манікюр по фен-шуй.Значення пальців.

Зауважимо, що згідно з древневосточному вченню, роль правої руки – віддавати, а лівої – брати. Тому і виділяти нігтики на різних руках слід виходячи з цього принципу. Пальці також мають різні значення і кожен відповідає за ту чи іншу сферу вашого життя.

Пальці на правій руці.

Великий палець – справи інтелектуального характеру і їх успіх у вашому житті. Якщо вам необхідно здавати іспити або розробити проект, то виділяйте контрастним кольором саме цей палець.Також це врівноважить вашу фізичну і психічну сфери.

Вказівний палець – палець керівників, виділення якого допоможе вам звернути на себе увагу оточуючих, сконцентрувати владу в своїх руках.

Середній палець – палець багатства і впевненості в завтрашньому дні, грошового успіху.

Безіменний палець – його фарбування призведе до успіху в любовних справах, додасть любові до сім’ї і зміцнить сімейні узи.

Мізинець – також допоможе зміцнити сім’ю, допоможе знайти душевну рівновагу і благополуччя, оновить творчі сили.

Пальці на лівій руці.

Великий палець – відповідає за дрібні непорозуміння і тривожні надії.

Вказівний палець – покровитель фобій, невиправданих страхів і невпевненості в своїх силах.

Середній палець – образливість і надмірна чутливість.

Безіменний палець – відповідає за смутку і печалі, розчарування, самотність.

Мізинець – відкриває дорогу обманів, пліток, заздрості і брехні.

Як бачите, з лівою рукою краще не екперіментіровать. Тому що пальці лівої руки по фен-шуй є провідниками в світ негативних емоцій і їх виділення тільки приверне негативні дії у ваше життя.

Манікюр по фен шуй фото-ідеї.

Ви можете переглянути фотографії манікюру по фен-шуй і вибрати для себе найбільш підходящі варіанти.

Також на нашому сайті ви знайдете інформацію по цій темі:

Покриття нігтів Шелак в Києві за найвигіднішими цінами.

Слоятся нігті. Що робити?

Педикюр будинку. Чи це можливо?

Акція на Шелак-креатив всього 150 грн !!!

Шелак. Френч-шелак. Види манікюру «френч».

Покриття нігтів Шелак. Технологія виконання.

Покриття нігтів Шелак (Shellac). Наскільки це безпечно?

Як вибрати крем для рук?

10 правил красивих рук.

Що таке педикюр?

Що таке манікюр?

значення пальців, які нігті фарбувати, поєднання кольорів в дизайні (фото і відео)

Вікове даоське вчення проникло буквально в усі сфери життя.Кожна сім’я, так чи інакше, дотримується деяких правил філософії фен-шуй. Чи часто ви чуєте про те, що не можна сидіти навпроти гострих кутів або пити з потрісканого склянки? Ви здивуєтеся, але «бабусині» забобони в більшості своїй відображені в законах древньої системи. Фен-шуй – це вчення про гармонію і рівновагу. Слідуючи мудрим повчанням античних старців, ви можете змінити своє життя в кращу сторону. Для цього деколи досить зробити манікюр по фен-шуй.

Особливості виконання манікюру

У чому полягають відмітні особливості нейл-арту? На те, які пальці фарбувати в манікюрі по фен-шуй, впливає 2 фактори.

 1. Те, до якої природної стихії ви ставитеся по феншуй.
 2. У якій сфері свого життя ви хочете отримати підтримку понад.

Вчення фен-шуй виділяє п’ять першоелементів: дерево, земля, вогонь, метал і вода. Кожен з них має певні властивості. Щоб нафарбувати нігті правильно, вам необхідно дізнатися свою стихію і вибрати зі списку відповідні їй тону. Якщо вам більше сподобається колір інших природних елементів, послухайте себе і дотримуйтесь покликом свого серця.Адже основна функція фен-шуй – дарувати вам гармонію душі і тіла.

Особливу увагу мудреці Сходу приділяють правій руці. Пояснюється це дуже просто. Права рука асоціюється з позитивною енергетикою, так як є дає. Кожен її пальчик по феншуй співвідноситься з однією з стихій. Виділяючи той чи інший нігтик на правій руці, ви притягує удачу в одну зі сфер свого життя.

Щоб зробити дизайн нігтів, вам знадобляться різнокольорові лаки і мінімальний набір інструментів:

 • пилка для нігтів;
 • апельсинова паличка;
 • ножиці для кутикули.

Для створення гармонії у вашому манікюрі недостатньо просто фарбувати нігті в певні тони. Особливу роль тут відіграє підготовчий етап.

Підрівняйте ваші нігтики пилкою, розпарену кутикулу обріжте ножицями. При необхідності видаліть загрубевшую шкірку на бічних валиках. Роздратовані ділянки по можливості заспокойте косметичним маслом. На завершення нанесіть на нігтьову пластину прозорий лак. Базове покриття захистить ваші нігтики від яскравих пігментів.Правильно підготовлені нігті будуть виглядати як на фото.

Ваша стихія і її характеристика

Дізнатися, в який колір слід фарбувати нігті по фен-шуй, дуже просто. Досить провести нескладні математичні обчислення. Для чоловіків формула дещо інша, ніж для жінок. Так як стаття присвячена вам, милі дами, то і результати подальших розрахунків будуть справедливі тільки для прекрасної половини людства.

Для визначення стихії згадайте ваш рік народження (приклад: 1980 рік).З останнього двозначного числа відніміть 4 (80-4 = 76). Отриманий результат розділіть на 9 (76/9 = 8 із залишком 4). Залишок є вашим стихійним числом. Значення «0» (поділ без залишку) прирівнюється до «9». Ось як співвідносяться числа і першоелементи.

 • Стихія Води (Кан) – 1.
 • Стихія Землі – 2 (Кун), 5 і 8 (Кен).
 • Стихія Дерева – 3 (Чен), 4 (Сун).
 • Стихія Металу – 6 (Чьен), 7 (Туї).
 • Стихія Вогню (Лі) – 9 (0).

Кожен першоелемент має по феншуй свою характеристику.

Стихія води символізує багатство і очищення. Якщо ви відносите себе до цього природного елементу, в манікюрі віддавайте перевагу сірим, перламутровим, бузковим та синім відтінкам. Як стилістичної «родзинки» підійде малюнок водної тематики: рибки, краплі, хвилі, сніжинки перерахованих вище квітів.

Стихія землі характеризується своєю стабільністю. Як фарбувати нігті в даному випадку? Манікюр повинен створюватися в бежевих, золотистих, коричневих і бурих тонах. Нігті можна виділяти, зобразивши на них каміння, пісок.

Стихія Дерева відрізняється гнучкістю і символізує творчий початок. Вам підійде чорний колір і поєднання всіх зелених і напівпрозорих відтінків. Манікюр можна прикрасити метеликами, павутинням, елементами рослинної тематики.

Стихія Металу обдаровує своїх підопічних підприємливістю і успіхом. Фен-шуй асоціює елемент з холодними відтінками білого, сріблястого, сталевого або золотистого кольорів. Ви можете доповнити нафарбовані нігті за допомогою страз і бісеру.

Стихія вогню говорить сама за себе.У вашому розпорядженні всі яскраві відтінки, де домінує червоний колір. Щоб посилити позитивний вплив вогненної стихії, прикрашайте нігті малюнками на кшталт мов полум’я, сонця або світанку. Гарним доповненням стануть різнокольорові блискітки і стрази.

Як притягти до себе удачу?

Стародавні знання вказують на таємне значення правої руки жінки. Прихильники вчення фен-шуй вірять в те, що кожен палець є провідником у світ енергій. Роблячи виділення того чи іншого нігтики, ви підказуєте стихії-покровителю, в якій сфері вашого життя вам необхідна підтримка і додаткова удача.

Перш ніж нафарбувати нігті, рекомендуємо вам з’ясувати значення пальців, щоб правильно зробити фарбування і отримати підтримку в необхідної вам сфері.

 1. Великий палець відповідає за роботу вашого розуму. Роблячи акцент на нігтики, ви можете очікувати підтримку в інтелектуальній сфері: натхненні, нових ідеях, вдалих угодах.
 2. Вказівний палець пов’язаний з вашим его. Прикрашаючи нігтик, ви вказуєте на своє прагнення зміцнити внутрішній вольовий стрижень, отримати відсутню силу і владу.
 3. Середній палець відповідає за вашу схильність до сварок і образ. Акцентуючи на ньому увагу, ви притягує до себе успіх у фінансових справах і впевненість у завтрашньому дні.
 4. Безіменний палець вказує на любовний аспект у вашому житті. Правильно прикрасивши нігтик, ви можете очікувати приплив оптимізму і життєвих сил.
 5. Мізинець пов’язаний з душевним спокоєм і сімейними узами. Якщо ви хочете стати більш гнучкою і поступливою, прихильники фен-шуй радять фарбувати найменший нігтик.

Фахівці, що практикують даоське вчення, не рекомендують робити акцент на нігтях лівої руки. Це правило вам слід запам’ятати. Адже по феншуй ліва рука, навпаки, послаблює вплив правої. Наприклад, зробивши основний акцент на нігтики великого пальця, ви ризикуєте притягнути до себе енергію занепокоєння.

Вказівний палець здатний викликати у вас невпевненість у власних силах, а середній – підвищити чутливість і образливість. Безіменний пальчик може посилити проблеми в особистих відносинах, а мізинець – відкрити дорогу обману і пліткам.Тому акцентовано пофарбовані повинні бути саме потрібні нігті правої руки.

Ідеї для манікюру по фен-шуй

Спираючись на отримані знання, виберіть один або два найбільш важливих пальчика на правій руці. Фарбувати нігтики ви можете палітрою кольорів, які відповідають вашій стихії. Як виглядають нігті по фен-шуй в житті? Пропонуємо вам подивитися кілька фото.

А ось відео, де наочно представлений манікюр, що виконується за правилами фен-шуй.Гармонійне поєднання двох кольорів не просто формує дивовижний і неповторний стиль, а й притягує удачу.

Як бачите, манікюр з втіленням ідей фен-шуй – це простий, але дуже оригінальний спосіб створити свій унікальний нейл-арт. Підключіть свою фантазію, щоб фарбування нігтів перетворилася для вас у цікаву пригоду. Звичайно, нігті можна не тільки фарбувати в інший колір, але і прикрашати їх різними малюнками, стилістичними аксесуарами.

На фото лише кілька варіантів манікюру по фен-шуй.Може, один з них вам сподобається, або, надихнувшись, ви захочете придумати для своїх нігтів щось унікальне? Переглянувши фото, ви зможете оцінити гармонію різних кольорів в рамках однієї стихії.

Сьогодні філософія фен-шуй має величезне значення в житті всього людства. Але, як відомо, світом правлять жінки. Тому пропонуємо вам, милі дами, ще одне відео, в якому ви знайдете у собі багато корисної інформації.Бажаємо вам здійснення найзаповітніших бажань. Живіть в гармонії з собою і навколишнім світом!

Манікюр по фен-шуй які пальці фарбувати

Вікове даоське вчення проникло буквально в усі сфери життя. Кожна сім’я так чи інакше дотримується деяких правил філософії фен-шуй. Чи часто ви чуєте про те, що не можна сидіти навпроти гострих кутів або пити з потрісканого склянки? Ви здивуєтеся, але «бабусині» забобони в більшості своїй відображені в законах древньої системи.Фен-шуй – це вчення, перш за все, про гармонію і рівновагу. Слідуючи мудрим повчанням античних старців, ви можете змінити своє життя в кращу сторону. Для цього деколи досить зробити манікюр по фен-шуй. Зустрічали манікюр, в якому кілька пальців виділено іншим кольором? Напевно, так! Але це зовсім не модна течія, як думають багато хто. Виділення нігтів на одній руці кольором або орнаментом – це манікюр по фен – шуй. Увага! Тільки в тому випадку, якщо розібратися в принципах цього напівмістичного напрямки, то можна дуже продуктивно вирішувати питання бізнесу, доходів, особисте життя і здоров’я.Манікюр для залучення удачі, любові і грошей – модне, доступне і працює напрямок. Щоб декоровані різними лаками нігтики змогли принести їх власниці бажане щастя – яке б воно не було, доведеться дізнатися і запам’ятати сім «Золотих» правил манікюру по фен-шуй.

Фен-шуй і манікюр

Даосская доктрина фен шуй охоплює безліч аспектів життя людини, але манікюр як такої в її інтереси не входить. Може бути, це пов’язано з тим, що в стародавні часи більше приділяли уваги інших питань? Однак, пам’ятаючи класика, думати про красу нігтів – одне з улюблених занять кожної сучасної дівчини.Отже, по фен-шуй можна виділити значення для:

 • кожної руки;
 • кожного пальчика;
 • будь-яких кольорів;
 • колірних поєднань.

Таким чином, можна не тільки зробити гарний і модний манікюр, але ще і вплинути на власну енергетику – це залежить від того, як і які нігтики фарбувати.

Свіжі статті про моду і стиль

Як визначити свою стихію з фен-шуй

Базова стихія, певна за допомогою гуа, коригується знаком Зодіаку, порою року, коли людина з’явилася на світ, днем ​​тижня і часом народження.Навіть епоха, в яку ми всі живемо, накладає свій відбиток. Визначили, які зі стихій поєднуються у вас і, яка з них головна, а заодно і кольору, які найбільше підходять для вашого манікюру.

 • Колір Води – чорний і синій.
 • Колір Дерева – зелений.
 • Кольори Вогню – червоний, помаранчевий і рожевий.
 • Кольори Металу – золото, срібло, білий.
 • Кольори Землі – жовтий, коричневий.

Перший спосіб найпростіший. Вам потрібно звернути увагу на останню цифру року вашого народження.Наприклад, у всіх, хто народився в 1978-му році, остання цифра – 8. Саме по ній і треба визначати стихію. Всього стихій п’ять, кожній з них відповідають свої цифри:

 • земля: 8,9;
 • метал: 0, 1;
 • дерево: 4, 5;
 • вогонь: 6, 7;
 • вода: 2, 3.

Цей спосіб трохи складніше. Знадобиться скористатися спеціальною формулою. Жінкам потрібно взяти дві останні цифри року народження, а потім відняти четвірку. Різниця треба розділити на дев’ять.У залишку буде цифра, якщо залишку не виявилося – ви належите стихії вогню. Перерахуємо інші стихії та відповідні їм цифри:

 • вода: 1;
 • дерево: 3, 4;
 • земля: 2, 5, 8;
 • вогонь: 9, 0;
 • метал: 6, 7.

У вас не співпали стихії за різними методиками? Тоді вважайте, що в вас є щось від кожної з двох стихій. Використовуйте в манікюрі їх кольору. Це не тільки гарантує його ефективність, але і дозволить урізноманітнити ваш особистий стиль.

Модні тенденції в манікюрі та педикюрі

Нігті стилети дизайн фото
Дизайн нігтів фото 2017 сучасні ідеї френч з малюнком
Манікюр на день Святого Валентина 2017
Педикюр в домашніх умовах відео поетапно для початківців

Поєднання кольорів і їх значення по фен-шуй

Створюючи манікюр, слід вибрати один провідний колір, який зазвичай є відтінком вашої стихії, або це буде нейтральний тон. Акценти роблять за допомогою додаткових квітів, спираючись на їх характеристику.У ситуації, коли різнокольоровий манікюр неприпустимий, активувати енергетичний канал можна за допомогою декору. Визначивши стихію і з’ясувавши, які кольори відповідають певному знаку, слід дізнатися про їхнє значення:

 • Червоний – символізує любов, влада, нестримну пристрасть.
 • Білий – колір спокою, життєвого рівноваги, безтурботності.
 • Жовтий позначає життєрадісність, емоційність, успіх у справах.
 • Коричневий – колір спокою, тепла, врівноваженості.
 • Блакитний – ідеальний для вирішення проблем.
 • Зелений – колір надії, життєвої енергії, добробуту.
 • Помаранчевий – оптимізує настрій.
 • Рожевий позначає ніжність, душевність.
 • Фіолетовий – колір впевненості, залучення сприятливої ​​енергії, гармонії.
 • Синій – сприятливо впливає на психічний стан людини.
 • Бірюзовий сприяє зміцненню здоров’я, зокрема, імунітету.

Виходячи з основного кольору, необхідно вибрати відтінки, які посилять дію «чарівництва».Тут важливо притримувати не тільки основних правил поєднання кольорів по науці фен шуй, але і гармонійне, естетичне їх з’єднання. Манікюр повинен подобатися дівчині, викликати у неї позитивні емоції, інакше складно буде досягти позитивного настрою для залучення благ. Поєднання основних кольорів з додатковими, подивіться на фото нижче.

Манікюр по фен-шуй які пальці фарбувати

Права рука по фен-шуй здатна віддавати енергетику, а ліва, навпаки, брати.Як ні парадоксально, найчастіше виділяють нігті саме правої руки, щоб щось отримати. Пов’язано це з переконанням, що віддана енергія повернеться назад з подвійною силою, значить, перш ніж щось отримати, ми повинні поділитися.

Модні тенденції в манікюрі

Модний манікюр шелаком на Новий Рік 2017
Дизайн нігтів гель лаком 2017
Новорічний манікюр гель-лаком в 2017 році

Ліва рука як фарбувати нігті по фен-шуй

Великий палець. Чи означає марнування часу, тривожність, невиправдані надії і марні старання.

Вказівний палець. Це зосередження страхів, комплексів людини, символізує невпевненість в своїх силах і в собі в цілому.

Середній палець. Відповідає за інтимну сферу свого володаря, символізує чуттєвість, сексуальні відносини і сімейне щастя.

Безіменний палець – розлука, самотність, смуток, розставання, а також розчарування.

Мізинець символізує нечестивість, брехня, зраду, облуду, хитрість. Плітки і обман – інші його характеристики.

Права рука фарбувати нігті по фен-шуй

Великий палець – зосередження успішності в бізнесі і веденні справ. Цей палець відповідає за розумову діяльність. Може означати помилки і прорахунки.

Вказівний палець. Чи означає невдоволення навколишнім світом, буркотливість свого володаря, егоїзм і презирство інших людей.

Середній палець відповідає за сварки, непорозуміння, образи і незадоволеність в інтимній сфері.

Безіменний палець означає позитивні зв’язку свого володаря, як сексуальні, так і дружні.

Мізинець правої руки – головний символ благополуччя в навчанні фен-шуй. Це і повний сімейне вогнище, і міцна дружба, гармонія людини з самим собою.

Манікюр з малюнками по фен-шуй

Ви можете зобразити на нігтях все, що завгодно, головне при цьому – правильно вибрати фігуру і колір, який відповідає вашій стихії:

 • Рибам і іншим людям стихії знака Води варто віддати перевагу малюнкам на водні теми: хвилі, водорості, сніжинки.
 • Левам, Овнам і Стрільцям (стихія Вогню) краще вибрати вогняні елементи: сонце, зірки, полум’я.
 • Представникам стихії Землі (Телець, Козеріг, Діва) бажано вибирати «природні» зображення (манікюр з квітами, листям і. Т. Д).
 • Для Близнюків і інших «підлеглих» стихії Повітря головне, щоб малюнок був легким, витонченим і без гострих кутів.

.