Маникюр

Ювелірний манікюр фото: Ювелірний манікюр – головний тренд осені

Ювелірний манікюр – головний тренд осені

Природне прагнення до розкоші можна легко пояснити тим, що ювелірні вироби мають приголомшливу магією, що роблять людину упевненою в собі, в своїх діях, і одним з яскравих прикладів є ювелірний манікюр. Тренд осені вже встиг завоювати популярність серед тих, хто ретельно стежить за дизайном своїх нігтів. У мережі набирає популярність новий б’юті-тренд, який включає в себе повторювані відтінки дорогоцінних каменів.

Ювелірний манікюр – особливий знак коханому

В даний час існує величезна кількість стилів і напрямків, пов’язані з розробкою і реалізацією оригінальних ідей для дизайну нігтів. Ювелірний дизайн призначений як для відвідування елітного заходи, вечірки, так і для особливих випадків. Якщо дівчина чекає від свого чоловіка пропозицію про вступ в шлюб, яке буде супроводжуватися врученням дорогоцінного подарунка, то ювелірний манікюр виявиться, до речі, для такої урочистої події.

Сучасний художній манікюр перестав бути чимось незвичайним, і разом з цим, існує цілий напрямок, про який складаються легенди в колі тих, хто створює ексклюзивний дизайн для нігтів. Художній нейл-арт займає особливу позицію в рядку популярності, де неймовірним чином переплелися краса і приголомшливий вид акрилової фарби і магія блиску стразів і діамантів. Якщо західні красуні використовують в декорі нігтів загальновизнані тренди ювелірного світу, то російські красуні додають національний ювелірний колорит.Серед таких є уральські самоцвіти, з елементами синього агата, благородного бурштину і спокійною бірюзи.

Кристали Сваровскі – поза конкуренцією

Якщо національний ювелірний колорит тільки зараз завойовує позиції в ювелірному тренді для манікюру, то кристали Сваровскі є лідером поза конкуренцією в усьому світі. За допомогою кристалів можна створити і викласти малюнки від простої розсипи, і закінчуючи складними малюнками і елементами. Можна звернутися до фахівця, який за допомогою каменів Сваровскі може нанести на нігті приголомшливе зображення, або оформити дивовижну напис.Цікаво що, каміння Сваровські використовують рекламщики, які залучають знаменитостей для проведення рекламних кампаній. Відомі представники шоу-бізнесу охоче йдуть на такі пропозиції від організаторів рекламної кампанії і наносять на нігті чудові зображення з ювелірними елементами.

Підвіски ювелірні – креативний підхід

Якщо з камінням і стразами все зрозуміло, то дивовижна підвіска знайшла своє застосування не тільки в якості натільної ювелірної прикраси.Підвіски можуть використовуватися як в якості окремого елемента ювелірної прикраси, так і у вигляді сплавів, які інкрустованими коштовним камінням. Сучасна технологія манікюру з ювелірних прикрас у вигляді підвіски зажадає від вас піти на деякі жертви.

У процесі роботи доведеться трохи потерпіти, так як для надійного закріплення підвіски необхідно в нігті зробити маленький отвір за допомогою ювелірного свердла. Підбір підвіски необхідно проводити ретельно, з урахуванням будови ваших рук, щоб в подальшому не викликати дискомфорту.

Пірсинг для нігтів

Крім підвісок і стразів Сваровські, використовують методику пірсингу для нігтів, яка дозволить створити креативний образ для ваших рук. Сердечка, квіточки, різноманітні мініатюрні фігурки, стануть відмінним доповненням для ваших рук. Сьогодні є спеціальні ювелірні накладки з інкрустацією з дорогоцінних каменів, які можна сміливо використовувати замість обручок. До слова, більшість зірок естради, шоу-бізнесу воліють в якості ювелірного манікюру використовувати пірсинг – манікюр, що підкреслює особливий статус особистості в суспільстві.

Техніка «золотого лиття»

Технологія «золотого лиття» для нігтів з’явилася порівняно недавно, і першовідкривачем в Росії стала нейл-технолог Олена Мірошниченко, яка відкрила завісу таємниці всього лише 7-8 років тому. Але, незважаючи на солідний по мірках строк, ця технологія до цих пір невідома широкому колу майстрів, які вважають за краще «не возиться» з дорогою технологією. З іншого боку, технологія дуже проста, не вимагає використання складних інструментів для роботи манікюру, але вимагає граничної уважності й посидючості.

Для створення манікюру в стилі нейл, необхідна мінімальна кількість нейл-матеріалів: перекладна фольга і чорна нейл фарба. Разом з цим ви можете використовувати не тільки чорну фарбу, але, як переконує автор «Золотого лиття» саме чорна фарба здатна створити приголомшливий контраст для дизайну ваших нігтів. Чорна нейл-фарба допоможе створити реалістичний образ і на її тлі можна домогтися створення ефекту дорогоцінної оправи.

Особливості технології

• Дизайн можна здійснювати як на покритих лаком пластинах для нігтів, так і на нарощених гелем нігтики.
• Якщо у вас є спеціальна лампа для ефекту полімеризації нейл покриттів, то у вас є шанс зробити самостійно дизайн «Золотого лиття».
• Щоб вийшов золотий відтінок, використовуйте спеціальний пензлик, після нанесення малюнка зверху друкується фольгою.
• Для малюнка із золотою оправою рекомендується поєднувати відому технологію рідких каменів, в цьому випадку ви досягнете ефекту ювелірного манікюру з високою точністю.
• Ваша фантазія в цій методиці може не обмежуватися імітацією оформлення в дорогоцінному стилі, використовуйте абстракцію та інші методи.

За допомогою цієї технології можна створити повне металеве умовне покриття нігтики пластини, домагаючись при цьому приголомшливого дзеркального ефекту. Ви можете створити ефект відображення як для всіх нагідок, так і для якоїсь частини, наприклад, використовуючи місячну технологію манікюру. Якщо ви хочете в повній мірі реалізувати нейл-конструкцію, рекомендуємо замінити гель-фарбу для повного покриття на технологію гель-лаку.

Матеріали і технології ювелірного манікюру

Для того щоб ваші ручки отримали дорогоцінний дизайн-манікюр, будуть потрібні наступні інструменти:

• Гель-фарба чорного кольору, стежте за тим, щоб виробник гарантував якість, а саме була присутність залишкової липкості.
• Маникюрная тонка пензлик.
• Фольга перекладна, рекомендується використовувати з золотим відтінком, підійде срібна фольга або голографічна папір спеціального призначення.
• Для складного дизайну використовуйте кольорові нейл-покриття.
• Придбайте топ, який не має липкого покриття.
• Спеціальна LED-лампа, можна використовувати УФ-лампу.

Цього набору вам буде досить для того, щоб приступити до покрокової роботі з нанесення ювелірного манікюру в стилі «золотого лиття».

Як самостійно зробити ювелірний манікюр?

Отже, ви хочете прикрасити свої нігті ювелірним манікюром, спробуємо розібратися з технологією нанесення, яку можна використовувати в домашніх умовах:

1. Нанесіть на нігті кольоровий гель-лак, після чого їх потрібно покрити топом, в якому немає липкою основи.
2. Протягом 2-х хвилин висушуємо нігті в УФ-лампі, можна LED-лампу.
3. За допомогою пензлика і гель-фарби прорисовуємо малюнок на нігтях.
4. Лінії не повинні бути надто тонкими, це необхідно для отпечативанія фольгою в подальшому.
5. Після того, як малюнок буде готовий, висушуємо в УФ-лампі – 2 хвилини, в LED-лампи достатньо 30 секунд.
6. За допомогою фольги уривчастим методом виробляємо віддруковування, при цьому віддруковування можна використовувати кілька разів, для досягнення бажаного ефекту.
7. Для того щоб «зістарити» малюнок, можна використовувати серветку, попередньо змочуючи її знежирювачем.
8.Легкими і м’якими рухами руки проходимо по малюнку, щоб видалити залишки фольги, які залишилися на візерунку.
9. На фінішному етапі закріплюємо результат топом без липкого шару, і відправляємо перший результат ваших нігтів під лампу для висушування.

Як домогтися «дзеркального ефекту»?

Останнім часом nail art використовує різні методи додання ефективності для створення дизайну нігтів, і дзеркальна методика є одним з таких варіантів. Що знадобиться вам для цього: гель-фарба, в якій є липкий шар, пензлик манікюрна для нанесення візерунка, можна використовувати також гель-лак або фольгу для відображення малюнка на пластинах нігтів.Якщо вам необхідно буде доповнити ювелірний манікюр з технологією лиття, знадобляться гель-фарба, а також дуже тонка пензлик для малювання.

Поетапна схема малювання з дзеркальним ефектом буде виглядати наступним чином:

1. Покриваємо ваші нігтики обраним відтінком гель-фарби, можна використовувати гель-лак, просушують результат в лампі, обов’язково візьміть з собою невеликий шматочок блискучою плівки.
2. Тильну сторону протираємо знежирювачем, попередньо видаляючи при цьому частинки пилу.
3. За допомогою фольги прикладаємо до нігтиками, злегка пригладжує і після цього різким рухом руки відриваємо.
4. Якщо малюнок не проявився на деяких ділянках, рекомендуємо повторити процедуру в точності, як ви робили до цього.
5. Після цього ви досягнете того, що нігтик у вас вийде повністю дзеркальним, необхідно буквально на 20 секунд відправити ручку під лампу. Цей процес зможе «продовжити» термін служби рідкого лиття на ваших нігтики.
6. Закріплюємо отриманий результат дизайну топовим покриттям.

Рекомендується нанести 2 або 3 шари, цим ви досягнете тривалого результату і ефекту для ваших нігтів. Після кожного етапу необхідно просушувати нігтики під лампою. Тепер у вас вийшов шикарний дизайн ювелірного манікюру.

Вибір виробника матеріалів

В даний час нейл-арт отримав своє друге дихання, і перед майстрами стоїть завдання, якому виробникові довіритися повністю і без побоювання на поганий результат.

Європейські матеріали визнані якісними і надійними.Яскравим прикладом такого служить компанія косметичної продукції з Швейцарії Malava, яка пропонує широку лінійку матеріалів для виконання ювелірного манікюру. Чудовим прикладом стане лінійка, яка призначена виключно для ювелірного манікюру під назвою Jewel.

У колекції присутня 6 відтінків, які ви можете використовувати для нейл-арту ваших нігтів. Кожен відтінок «імітує» дорогоцінний камінь. Так, в повний комплект входять наступні відтінки: «Кварц рожевий», «Камінь місячний», «Золотий фон», «Камінь Топаз», «Розсип відтінку рубінового», «Діамантовий фон».Кожна текстура найменування відповідає своїм виглядом, все лаки, мають тип Гліттера, що означає, в процесі роботи можна домогтися 3-D ефекту нанесення візерунка і малюнка на нігтях, а також повну імітацію дорогоцінних каменів. Незважаючи на те, що швейцарський лак має дуже складну структуру, він досить легко знімається з нігтів.

Вся лінійка продукції не містить небезпечних речовин типу парабенів, толуолу, а також немає в складі шкідливих домішок формальдегідів, речовин, що мають тваринне походження і особливо важких металів.

Порадуйте себе новим ювелірним дизайном

Осіння пора, це підведення підсумків року, і щоб повністю закріпити свої результати спробуйте змінити дизайн ваших рук, де ювелірний манікюр стане справжнім сюрпризом і подарунком для тих, хто хоче побачити нові фарби життя і підготувати себе до нових приємних сюрпризів життя. Ювелірний манікюр, став трендом осені, порадує вас не тільки оригінальним дизайном, але і змусить захоплюватися вашими руками оточуючих.Подивіться на руки знаменитостей шоу-бізнесу, які використовують ювелірний манікюр для створення яскравого, помітного дизайну, який доповнює імідж відомої особистості, і ви в точності можете стати знаменитою, завдяки новій методиці манікюру для ваших нігтів

Джерело: ninetrends.ru

Ювелірний манікюр – LikeFifa.ru

Осінь 2016 балує всіх модниць цікавими новинками в області манікюру. Модний і актуальний, неймовірно красивий манікюр в цьому сезоні впевнено претендує на звання мало не ювелірної прикраси! І, треба сказати, тому є всі підстави! Класичний манікюр зі стразами вже не дивує вас? Йому є маса відмінних альтернатив!

Використання каменів-самоцвітів, золотих ниток, створення кольорової емалі і інші прийоми напевно викличуть у вас інтерес і бажання випробувати новинку на собі! Коли нігті настільки гарні, ніякі браслети і кільця можна не надягати! 🙂

Нескладно здогадатися, що тренди вперше були помічені на нігтики зірок шоу-бізнесу.Ріанна, Бейонсе і Ніколь Річчі засвітилися з унікальним манікюром! Тепер фішка обростає популярністю і впевнено обґрунтовується в Instagram і постах б’юті-блогерів. Дивись, як красиво! .. І приєднуйся!

1. Розсип з страз

Оформлення нігтів стразами Swarovski – варіант, який тільки додасть вашому образу вагомості і витонченості. Туфлі, чорну вечірню сукню, манікюр зі стразами на короткі або подовжені нігті, зачіска, макіяж – і ви – поза всякими сумнівами – станете відчувати себе королевою.

Вибираючи бежевий манікюр зі стразами, ви нічим не ризикуєте. Це класика, яка буде мати гарний вигляд з багатьма нарядами. Єдина порада: не бійтеся просити майстра оформити нігті декоративними елементами різного розміру. Так манікюр точно не буде виглядати нудним!

Не подобається такий колір? Можете вибрати для себе модний бордовий манікюр зі стразами. Тим більше що колір такого манікюру заявлений як один з наймодніших в цьому сезоні, про що ми вже писали.Крім того, нагадаємо, що відмінно підійдуть шоколадний, глибокий синій, чорний та інші “благородні” кольору.

Оцінюй чергові фото манікюру зі стразами, збережи улюблені для себе … і обов’язково зроби!

2. Золото і бірюза

Для створення цього манікюру майстер використовує такі декоративні елементи, як золоті або перлинні кульки. Вони чудово виглядають на тлі бірюзового Гліттера. А орнамент, що імітує хвіст русалки, надає такому “твору мистецтва” додатковий шарм.Втім, є й інші цікаві варіанти оформлення. Дивимося.

А ось і синій манікюр, виконаний в подібній манері.

3. Мода 80-х знову з нами!

Такий модний манікюр в дусі еклектики поєднує в собі на перший погляд різнорідні елементи декору. Тут можуть бути і намистини, і ланцюги, і якісь шипи, і металеві деталі … І все це разом на кожному з нігтьових! Агресивно-ніжно-разноцветно, все в одному флаконі!

Лови варіанти гідної альтернативи звичайному чорному манікюру зі стразами!

4.Морський манікюр

А ось вам приклад ще одного манікюру зі стразами 2016. Поряд з орнаментом і рельєфом, виконаними “під черепашку”, в якості декору використовуються перлинки. Відтінок лаку підбираємо будь-який вподобаний з пастельній гами. Відмінним вибором стане, наприклад, рожевий манікюр.

Морські зірки, черепашки і сріблясті кульки на тлі райдужного градієнта – чудовий варіант для тих, хто вже встиг скучити за літньої відпустки або готується вирушити в теплі краї на час зимових канікул! Зробіть, милуйтеся і надихайтеся з кожним днем!

5.Загадки готики

Ніжний манікюр не до вподоби і не до душі зайва “ванільний”? Готик-шик – те, що потрібно! У нашому першому прикладі на фото представлений не матовий манікюр, хоча в ньому використовується темно-зелений лак з матовим ефектом. Також ви не побачите на 1 знімку фото чорного манікюру, тому як використані різні відтінки лаків. Ідеально поєднуються тут золоті шипи і візерунок “мереживо”. Беремо на замітку і робимо!

Лови цю та інші ідеї манікюру.

6.Майстерна “ювелірна” робота

Якщо ви багато разів робили білий манікюр зі стразами, то для різноманітності можна спробувати оформити нігтики в дусі цього тренда. До того ж вам можна буде зняти свої кільця, оскільки такий манікюр настільки багато і красиво виглядає, що вони можуть виявитися зайвими! У наших прикладах можна побачити нейл-дизайн з використанням красивих манікюрних прикрас, які обов’язково звернуть на себе увагу. Фантазійне фарбування різними відтінками рожевого може бути виконано в дусі техніки “омбре” або “місячного манікюру”.
Охоче ​​поділимося з вами ідеями!

7. Нетривіальний арт-підхід

Наші фото манікюру зі стразами на короткі і довгі нігті як і раніше не змусили вас здивуватися? Що ж, тоді розповімо про сьогодення тренді для досвідчених. Отже, перед вами незвичайний і унікальний дизайн, який виконувався із застосуванням золотого дроту і натуральних каменів. Чим не сучасне мистецтво !?

Підсумуємо. Неважливо, що ви виберете – червоний манікюр зі стразами або якийсь інший – тренди манікюру цієї осені працюють не тільки на привабливість вашого образу, але і забезпечують догляд вашим нігтям.Серйозно! Закріплений УФ-гелем нейл-арт тримається до декількох тижнів. Крім того, він не тріскається і не стирається під металевими прикрасами. Нігті укріплені і знаходяться під надійним захистом! 🙂

Так що даємо волю фантазії, відкидаємо ідеї обридлого французького манікюру зі стразами в сторону і пробуємо щось таке! А модні блогери і відмінні кваліфіковані майстри нам в цьому тільки допоможуть!

Манікюрно-ювелірна колекція від Kavador і Vanity Projects

Дорогоцінний манікюр неодноразово ставав темою наших публікацій.З безпосереднім оформленням нігтів мініатюрними діамантами – як у випадку з елегантним Iced Diamond Manicure за $ 51 тисяч.
Або з використанням діамантового лаку для нігтів Black Diamond від Azature – вартістю $ 250 тисяч за флакончик. У будь-якому з варіантів йшлося безпосередньо про манікюр: коли наряд і прикраси до бажаного образу його власниця підбирала окремо і самостійно.

Розширити вибір вишуканих пропозицій в цій сфері вирішили майстри нью-йоркського ювелірного бренду Kavador спільно зі студією манікюрного дизайну Vanity Projects.

Домовившись про співпрацю, вони запропонували всім бажаючим оцінити колекцію з лаконічною назвою $ 40K Manicure Collection.


включити в себе 10 своєрідних “комплектів” з ювелірних прикрас – кілець з дорогоцінним або напівдорогоцінним камінням різного типу. І манікюру до них: підібраного в кожному окремому випадку за кольоровим, геометричному дизайну і іншим характеристикам.

Золоті або платинові кільця з діамантами, рубінами, сапфірами, з нефритом і перлами представлені в колекції в самих різних варіантах ексклюзивного оформлення.І супроводжуються таким же – спеціально підібраним, дизайном манікюру.
При цьому вартість пропозицій в колекції $ 40K Manicure Collection від Kavador помітно різниться. І становить від власне $ 40 тисяч за набір, анонсований як Lewis Manicure: з манікюром в темно-синіх і золотих тонах, із золотим перснем, прикрашеним 40 сапфірами на 27,5-карат.


І до $ 1595 за Rion Manicure: з водним мармуровим манікюром в біло-зелених з сріблястим шіммери тонах. З золотим кільцем оригінальної форми, прикрашеним мініатюрними білими діамантами і округлими зеленими смарагдами у вигляді виру.

Що ж стосується інших варіантів – серед них можна знайти зухвалий яскраво-рожевий Alexa Manicure і кольоровий “піксельний” Tribe Manicure, ніжно-блакитний Lyon і насичений синьо-зелений Imperial.
Важливим моментом є те, що манікюр виконаний на типсах – накладних нігтях. І отримати його можна в будь-який час протягом півроку після покупки бажаного набору з незвичайної колекції.


При цьому кільце з набору покупниці поставляється відразу – з підгонкою під потрібний розмір.Манікюр ж наноситься в будь-який обраний день протягом півроку: у розташованих в Нью – Йорку і Маямі манікюрних салонах Vanity Projects – можна вибрати, який ближче.

Якщо ж можливості потрапити до фірмового салону немає – накладні нігті з дизайном відповідно до обраного комплекту доставляються поштою. А їх власниця може звернутися в будь-який манікюрний салон за закріпленням накладних нігтів. Отримавши в результаті стильне поєднання з кільця або персня – і манікюру в тому ж дизайні.

За матеріалами: kavador.com / 40k-manicure-collection; extravaganzi.com/40000-lewis-manicure/

Прикраси для нігтів – огляд всіх видів

Прикраси для нігтів – це набір декоративних елементів різного розміру, кольору і форми. Розбираємося, які бувають види прикрас і як правильно їх використовувати для нейл-дизайну.

Стрази

Стрази – найпоширеніше прикраса для нігтів зі скла або пластику. Імітація дорогоцінних каменів дозволяє зробити стриманий манікюр святковим або надати акцент потрібним деталям.

Описати все різновиди страз неможливо – вони мають різний розмір, колір, текстуру і зовнішнє оформлення.
Кріплення страз проводиться на клей або на невисохлий шар гель-лаку. Топом закріплюється за бажанням. Для полегшення роботи зі стразами використовуй спеціальний воскової олівець, яким «чіпляються» камінчики з упаковки і размешаются на ніготь.

Ні, напевно, виробника, який би не пропонував модницям свої стрази для нігтів. Величезний вибір імітації кам’яній у TNL і Patrisa Nail.

Окремо виділяються стрази для нігтів Swarovski, виготовлені з кристалів цирконію. При їх обробці використовуються особливі технології, що дозволяють надати стразів вид максимально наближений до реальних алмазів.

ЯКІ

Коі для дизайну нігтів – це невеликі кольорові фрагменти на пластиковій основі. Зовні нагадують паєтки, якими прикрашається одяг, але мають не пряму, а злегка вигнуту форму. ЯКІ використовується для створення ефекту риб’ячої луски.

Застосування: викладаються на липкий шар гель-лаку або топа, після чого закріплюються фінішем.

При виборі зверни увагу на вряди від TNL. Асортимент виробника включає більше 10 відтінків і розмірів.

Бульонки

Бульонки – це пластикові або металеві кульки для прикраси в нейл-арте. Залежно від виробника бувають різного розміру. За кольором діляться на кольорові, білі, перламутрові і металеві.

Викладаються на непросушених топ апельсинової паличкою або ДОТС.Просушуються в лампі і не перекриваються повторним шаром фінішу.

Бульонки з золотим і срібним ефектом представлені у TNL, а кольорові у Ingarden.

Каміфубукі

Каміфубукі з японського «паперовий шторм» – це фольговані або пластикові частинки в формі квадратів, кіл, зірочок або трикутників для прикраси нігтів.

В баночці з таким декором поєднується відразу кілька розмірів каміфубуков. Це допомагає створити той самий «шторм», нехай і не паперовий.
Каміфубукі бувають :

  • прозорі з легким перламутровим ефектом;
  • кольоровими;
  • кольоровими – в одній баночці відразу кілька кольорів;

Викладаються декор на липкий шар або невисушеного топ. В кінці нігті перекриваються закріплює шаром фінішу для гладкості.

Практично всі види каміфубуков представлені у Irisk.

Однією з різновидів каміфубуков є конфетті – круглі частинки на пластиковій і фольгованій основі.Конфетті, на відміну від класичних каміфубуков бувають тільки круглі. У одній баночці розміщуються конфетті одного розміру.

Сухоцвіти

Сухоцвіти – це засушені натуральні листки і квіти. Деякі виробники додатково підфарбовують сухоцвіти, щоб зробити їх межі чіткими.

Сухоцвіти використовуються в акваріумному дизайні або на невисушеного топ при покритті гель-лаком. Для збільшення терміну шкарпетки сухоцвітів рекомендується використовувати спеціальний фіксатор для прикрас.Фіксатор – це полімерно-акрилове засіб для закріплення прикрас на поверхні нігтя.

Фіксатор наноситься на висохлий шар гель-лаку або лаку, після чого на «мокрому» засобі розміщуються прикраси.

Сухоцвіти для дизайну нігтів пропонує бренд Elite Style. В асортименті – листочки, квіти і пелюстки різних квітів і розмірів.

Пайєтками

Пайєтками – це невеликі блискучі фрагменти на пластиковій основі. Мають різну форму і розмір.На відміну від каміфубуков, вони трохи товщі і щільніше.

Використовувати паєтки можна в акваріумному дизайні або розміщуючи їх на невисохлий топ або гель-лак. В кінці паєтки покриваються додатковим шаром фінішу.
Пайєтками пропонує, наприклад, TNL.

Слюда

Слюда – це дрібні частинки тонкої фольги різної форми і розміру. На відміну від класичної фольги, слюда більш податлива, легко згинається і лягає на нігті тонким шаром.

Використовувати слюду можна як в класичному покритті гель-лаком, так і при нарощуванні, «поглиблюючи» декор в товщу гелю.
Виробництвом слюди займаються багато брендів товарів для манікюру – TNL, ruNail, NailTes.

Деякі бренди також пропонують лаки з частинками слюди, як, наприклад, Zoya.

Перли

Перли для прикраси нігтів – це дрібні намистини переважно чорного, білого або перламутрового кольору. Діаметр кульки залежить від виробника і конкретного товару, але частіше їх розмір коливається від 1 до 2 мм.

Декор викладається на «мокрий» топ, після чого сушиться в лампі.Покривати дизайн додатковим шаром фінішу не потрібно. Перлини для декору пропонує не так багато брендів. Бюджетний перли представлений у TNL, а більш дорогі набори – у Swarovski.

3D декор

Під 3Д декором розуміються об’ємні елементи для прикраси нігтів. Сюди входять фрукти з полімеру, великі стрази, 3D-каміфубукі. На ніготь прикраси клеяться за допомогою клею для типс.

Явна перевага 3D-декору перед іншими – можливість багаторазового використання.Об’ємні фрукти для дизайну пропонує Domix, а 3д-ромби – ruNail.

біндіси

біндіси або заклепки – це дрібні металеві частинки різних форм – ромби, квадрати, сердечка. Бувають з імітацією золота або срібла, рідше – покриваються кольоровою фарбою.

Крім цілісних заклепок, металевий декор також може бути представлений у вигляді рамочок різного розміру з порожнім простором усередині.
біндіси кріпляться на невисушеного шар топа або гель-лаку.Після полімеризації закріплюються фінішем.

Вибрати металеві заклепки можна у Elite Style або Artex.

Які з представлених прикрас для нігтів здаються тобі самими оригінальними? Поділися своєю думкою в коментарях!

Чорно-золотий манікюр: 100+ ідей шикарного дизайну

Головним елементом будь-якого образу жінки є її манікюр. Він може підкреслити жіночність, стиль, характер і охайність. Якщо ви хочете йти в ногу з модними тенденціями, тоді загострити свою увагу на чорному манікюрі з елементами золотого, адже саме це колірне рішення в новому сезоні користується популярністю.

Чорно-золотий манікюр: актуальні тенденції

У дизайні нігтів в поєднанні з золотим дуже красиво виглядають темні тони основного лаку. Ви можете вибирати бордову, коричневу, темно-фіолетову основу, але класичним варіантом залишається чорний колір. Для того, щоб додати родзинку в чорні, похмурі тони, використовуйте золоті компоненти у вигляді аплікацій з страз, візерунків з конфетті, лунок або французького манікюру.Так ваш манікюр буде виглядати вишуканим і неймовірно модним. Якщо ви будете слідувати тенденціям моди, то це зовсім не означає, що ваш дизайн нігтів буде таким же, як у всіх. Золотисті мотиви таять в собі велику кількість різних варіантів прикрас для нагідок. Важливу роль при такому нейл-арте грає наявність ювелірних виробів на ваших ручках, це підкреслить основну тему дизайну. Кожна дівчина може покладатися на свою фантазію у виборі чорно-золотого манікюру, але розібратися в найтонших особливості виконання сучасного дизайну вам зможуть допомогти тільки справжні майстри.

Чорний манікюр із золотою смужкою

При нанесенні чорного лаку в якості основного тон, вам варто бути дуже акуратними. Такий вид манікюру повинен особливо виділяти задумані кордону. Пам’ятайте, що для виконання золотистої смужки у верхній частині нігтики не підійдуть нігті короткої довжини. Це буде виглядати неохайно і невиразно.Родзинкою манікюру є виділення золотою смужкою одного нігтики. Тонка, дорогоцінна нитка в верхній частині нігтя на кожному пальчику виглядає вишукано. Цей варіант манікюру підходить як для ділових зустрічей, так і для урочистих подій. Якщо у вас при самостійному створенні чорно-золотого нейл-арту існує можливість скористатися спеціальними трафаретами, які ділять нігтьову пластину на три частини, то буде оригінально виглядати виділена посередині золота смуга в обрамленні двох чорних з боків.

Ідеї ефектного манікюру: золоті візерунки на чорному покритті

Творчі жінки цікавляться особливим манікюром із зображенням золотих візерунків на глибокому чорному тоні. Ви можете зобразити ніжні дрібні квіточки або ж найтонше мереживо на нігтях. Цей манікюр додасть шарму і буде ефектно виглядати для заходів будь-якого формату.

Чорно-золотий манікюр: фото незрівнянного дизайну нігтів з напиленням

З манікюром у вигляді золотого напилення на ваших нігтики немов відіб’ється темна зоряна ніч.Цей вид манікюру виглядає по-святковому, створює ефект чарівництва і таємничості. В технології нанесення золотого напилення можна дати волю фантазії. В даному випадку напилення можуть бути у вигляді амбре. Ще відмінним варіантом буде покрити золотою пилом все нігті, за винятком безіменного. Його покрийте повністю в золотий тон. Такий манікюр підкреслює строгість і серйозність даних відтінків. Якщо ви додасте кожного нігтя хаотичне напилення золотого кольору, то автоматично робите свій образ урочистим.Це дуже зручно і досить просто.

.