Ногти

Як робити корекцію нігтів: Корекція нігтів – як робити в домашніх умовах для початківців в фото та відео

Корекція нарощених. Корекція нігтів в домашніх умовах. Як робити корекцію гелем і лак-гелем для початківців з відео

Уже не перший рік гель-лак простує по світу, завойовуючи лідируючі позиції в переліку манікюрних послуг. Клієнти полюбили гель-лак за натуральний вигляд, можливість не переживати, що гарне покриття швидко зблякне, Сколе з торця, облезет у кутикули. Гель-лакове покриття стало невід’ємною частиною класичного манікюру.
Гель-лак дав можливість отримувати новий і стабільний дохід майстрам манікюру, не докладаючи великих зусиль і не витрачаючи додатковий час на проведення процедури.

Корекція покриття гель-лак
– процедура виконується в першу чергу з метою заощадити витрачається час, а, отже, коштувати вона повинна стільки ж, скільки і стандартне покриття гель-лаком. По-друге, ми позбавляємося від необхідності зайвий раз використовувати агресивну рідину для зняття гель-лаку, і таким чином дбаємо про стан його шкіри і нігтів. По-третє, корекція дозволить відростити довжину натуральної нігтьової пластини. Адже гель-лакове покриття ще й зміцнює нігті.

1.
Обробіть руки антисептиком. На 45 секунд нанесіть на кутикулу засіб для розм’якшення, потім обережно відсуньте її і ретельно видаліть птеригий з допомогою палички або пушера.

2.
Обпиляєте вільний край, надаючи нігтям форму.

3.
пилки видаліть блиск з поверхні гель-лаку і бафом 100/180 з відростила частини натурального нігтя. Використовуючи сторону 180 грит, обпиляєте поверхню, випрасувати нерівності і прибравши зайву товщину матеріалу.

4.
Використовуючи рідину для зняття дисперсійного шару приберіть пил, приділивши особливу увагу зоні у кутикули і уздовж бічних валиків.

5.
Нанесіть знежирюючий засіб на відросло ділянку нігтьової пластини. У разі роботи з проблемними нігтями для забезпечення максимального зчеплення нанесіть безкислотний праймер.

6.
Тонким шаром нанесіть базове покриття на всю поверхню нігтя, запечатайте вільний край.В якості базового покриття під гель-лак для пошкоджених нігтів необхідно використовувати вирівнюючий гель, який забезпечить надійне зчеплення з нігтьової пластиною, заповнить тріщини і зробить нігтьову пластину ідеально рівною.

7.
Помістіть руку в LED-лампу на 10 секунд або в УФ-лампу 1 хвилину. Після полімеризації гель-лаку зніміть дисперсійний шар за допомогою сухої гелевою кисті або безворсовой серветкою. Це дозволить наносити наступні шари тонко, рівно і буде зменшена усадка матеріалу.

8.
Нанесіть тонкий шар гель-лак покриття. Перекрийте бічні сторони і вільний край.

9.
Помістіть руку в LED-лампу на 30 секунд (в УФ-лампу на 2 хвилини).
Для створення більш насиченого кольору повторіть кроки 8 і 9, це дозволить приховати лінію переходу між старим і новим шарами гель-лаку.

10.
Нанесіть завершальне покриття тонким шаром. Полімеризуючись в LED-лампи 30 секунд (УФ-лампа 2 хвилини).

11. Видаліть дисперсійний шар, що залишився після полімеризації, серветкою або спонжем, змоченим в рідині для зняття дисперсійного шару. Нанесіть на кутикулу масло, щоб забезпечити нігтям необхідне живлення і зволоження.

Короткі нігті – це не для вас? Намічається важлива подія, на якому потрібно блищати, але ваш манікюр залишає бажати кращого? Давайте поговоримо про те, як надати нігтям бажану форму і привертати увагу до ваших прекрасним нігтиками так довго, як ви захочете.

Корекція нігтів гелем – це друге життя штучних нігтів, до яких ви вже встигли прикипіти. Для того, щоб зберегти їх красу, цю процедуру слід проводити систематично.

Особливо це стосується тих дам, які не мислять себе без такого гарячого тренда, як бездоганні нігті, і прагнуть завжди побут

Як робити корекцію нігтів | Манікюр4ік.ру

Корекція нігтів – одна з найцікавіших і великих тем в області штучних нігтів.У цій статті ми розглянемо як робити корекцію нігтів. Важливо дотримуватися чіткі часові проміжки між корекціями. Вони повинні складати приблизно 2-3 тижні. Цей термін обумовлений швидкістю зростання натуральних нігтів (близько двох міліметрів в тиждень). Вчасно зроблена корекція нігтів – це відсутність деформації матеріалу, хороша стійкість штучних нігтів, мінімум матеріальних і тимчасових витрат при здійсненні процедури.

Якщо майстер обслуговує клієнта не перший день, матеріал підібраний правильно, і терміни корекції дотримуються, то ніякого видимого ліфтингу матеріалу не повинно бути помітно (фото 1.Вид штучного нігтя, що потребує корекції). Якщо відшарування все ж таки присутня (частіше в області бічних пазух), воно не повинно перевищувати 1-1,5 міліметра. Але і в цьому випадку, необхідно задуматися: чи підходить даний матеріал клієнту, і чи все правильно робить майстер. Як це можна перевірити? Якщо з десяти клієнтів матеріал відходить через 2-3 тижні тільки в однієї людини, то причини слід шукати в самому клієнті. Можливо, що причина криється в наступному:

• неправильне поводження з нігтями;
• не підходить даний препарат;
• занадто велика довжина вільного краю;
• загострення хронічних захворювань (наприклад, різкі скачки рівня цукру в крові, у хворих на цукровий діабет).

Ну а якщо з десяти клієнтів ліфтинг спостерігається у дев’яти, то причина криється в неправильній роботі майстра. Зокрема, причини можуть бути такими:

• недостатній стаж роботи;
• неуважність;
• елементарна недбалість (недотримання технологій).

Кожен майстер, який пропрацював хоча б кілька місяців, розуміє, що корекція набагато складніше, ніж процедура моделювання нових нігтів. І, тим не менш, корекцію нігтів майстру доводиться виконувати набагато частіше, ніж робити нові нігті.Тому цей процес необхідно довести до досконалості і полюбити. Тільки тоді прийде успіх.

Основні етапи корекції

1. Вимити руки клієнта і майстра.

2. Обробити поверхню рук майстра і клієнта дезинфікуючим засобом. Це створить захисну плівку на руках і охоронить руки від шкідливого впливу різних агресивних рідин і пилу.

3. Зняти, якщо це необхідно, лак з нігтів клієнта.

4. Нанести на кутикулу отшелушівателі.Почекавши 2-3 хвилини, за допомогою спеціального інструменту і дезинфікуючого гелю, що підсилює ковзання інструменту і надає легку анестезуючу дію, відсунути кутикулу, ретельно прибравши весь птеригий з поверхні натуральної нігтьової пластини (2).

5. За допомогою дезінфекції ретельно зняти залишки отшелушівателі.

6. Прибрати природний блиск з поверхні натуральної нігтьової пластини спеціальним блоком (абразивністю 400 грит), призначеним для цих цілей.Робити це слід вкрай обережно (рухами, спрямованими від області кутикули до вільного краю нігтя). Намагайтеся ні в якому разі не пошкодити натуральну нігтьову пластину. Це впливає не тільки на здоров’я нігтів, але і на стійкість штучного матеріалу (чим міцніше натуральні нігті, тим вони статичнее).

7. пилки (абразивністю 150-180 грит) акуратно обробити всі місця, де матеріал відшарувався від натуральної нігтьової пластини (особливо пильну увагу звертати на область бічних пазух), пилку тримати паралельно оброблюваної поверхні, щоб не пошкодити вільну частину натурального нігтя.Користуватися кусачками для корекції без крайньої необхідності небажано, так як при їх застосуванні відходять прилеглі шари штучного матеріалу. Намагайтеся діяти акуратно, а потім не забудьте продезінфікувати, висушити і проклеїти нерівний край матеріалу. Після того, як клей висохне, слід акуратно зняти блиск з утворився шва. Чим краще майстер виконує корекцію, тим менше ймовірність використання кусачок.

8. пилки видаліть 2/3 товщини штучного матеріалу на місці стрес-зони і вільного краю нігтя (За, б – чітко видно пропив).

9. Прибрати спеціальної антистатичної щіточкою пил від обпилювання і обробити вільну від штучного матеріалу частина натурального нігтя у кутикули наступними препаратами:

• дезинфікуючим;
• нормалізує кислотно-лужний баланс натурального нігтя;
• захищає натуральну нігтьову пластину від агресивного впливу мономера і дозволяє молекулам акрилу надійно з’єднуватися з кератином натуральних нігтів (застосовується, якщо ви працюєте з акрилами).Цей що не містить кислоти препарат наноситься одним шаром.

10. Нанести моделює матеріал (4,5).

ОСНОВНІ ПРАВИЛА:

• Чи не потрапляти матеріалами (кулькою акрилу або краплею гелю) на шкіру в області кутикули та бокових пазух (надалі можливо відшарування матеріалу).

• Не наносити матеріалу більше, ніж це необхідно (перевитрата часу на обпилювання, швидкий знос абразиву).

• При роботі з акрилом потрібно пам’ятати, що кулька, яким викладається ніготь у кутикули, повинен бути трохи більш вологим, ніж матеріал, який використовується для моделювання всієї поверхні нігтя.Тримаючи пензлик під кутом в 45 градусів до нігтя, акуратно зафіксувати матеріал уздовж всієї лунки (6). Пензлик при натисканні на акриловий кульку можна зрушувати в сторону. Тобто, кулька потрібно спочатку розтискати пензлем, але не розмазувати. А на останньому етапі роботи – розгладжувати (7).

• При роботі з акрилом без запаху необхідно прибирати надлишки мономера з поверхні нігтя легкими рухами пензлика, періодично витираючи її про гігроскопічна серветку (в цьому випадку не буде пожовтіння матеріалу і «лисин» в області кутикули та бокових пазух).

• Якщо виникає необхідність, перекривайте поверхню нігтя матеріалом до вільного краю.

• Якщо ви працюєте з гелем, то в процесі корекції можна уникнути зайвих витрат базового шару, наносячи його на всю поверхню нігтів. Можна нанести його тільки на вільну частину натурального нігтя.

• Не рекомендується наносити скульптурний гель відразу на кілька нігтів, навіть якщо він має досить густу консистенцію. Працювати слід конвеєрним методом, відразу з двома руками клієнта, по черзі отверждаясь матеріал в лампі.Досить 20-30 секунд, так як через цей час гель вже не розтікається, не дивлячись на те, що він ще не готовий до обпилювання. Після закінчення роботи кожну руку по черзі стоїть помістити в лампу на 135 секунд. Це допоможе завершити процес полімеризації гелю.

11. При обробці натуральних нігтів машинкою в області нижньої арки не варто спилювати матеріал. Тримаючи фрезу паралельно поверхні нігтя, слід почистити поверхню внутрішньої арки від залишків клею та інших забруднень (8).Якщо майстер віддає перевагу спилювати натуральний ніготь знизу повністю, то робити це необхідно акуратно, так, щоб після обробки поверхня була гладкою.

12. Обробити матеріал пилками. Кілька важливих рад: Застосовуйте певну схему при роботі з ними: в процесі роботи абразивность повинна підвищуватися від 150> 180> 250> 400>> 1000 до 4000 грит. Тільки в цьому випадку можна отримати ідеально блискучу поверхню. Якщо матеріал викладений правильно, починати обробку можна з пилки абра зівностью 180 грит.

13. Вимити і висушити руки клієнта.

14. Акуратно проклеїти кордон між натуральними нігтями і матеріалом в області нижньої арки (9). Клей не повинен потрапляти на шкіру! Наносячи клей поверх натуральних нігтів в області нижньої арки, майстер охороняє їх від впливу води. Як відомо, від цього ніготь розбухає, а висихаючи – стискається. Таким чином, за рахунок постійної деформації він може відшаровуватися від штучного матеріалу.

15. Завершіть корекцію масажем, нанесенням лаку, сушіння і масла для кутикули (10).

В одній статті неможливо висвітлити абсолютно всі тонкощі такого складного процесу як корекція. Але, все ж, використовуючи перераховані вище поради, ви вирішите хоча б частину проблем, з якими зазвичай рано чи пізно стикаються всі майстри, бо відомо, що ніяких помилок не допускає лише той, хто не працює.

Тамара КАТЬКАЛОВА, інструктор з моделювання нігтів,
суддя міжнародної категорії, провідний викладач нігтьової школи, технолог

Сподобалася стаття? Поділися з друзями!


Схожі статті:


Як робити корекцію нігтів?

11 червня 2014 | Перегляди: 407 Оцініть статтю: Завантаження…

Що б не говорили з приводу йде моди на штучні нігті, ця косметична послуга буде затребувана ще дуже довго. Доглянуті, яскраві нігтики – прикраса будь-якої жінки, а нарощування нігтів – найпростіший і вірний спосіб домогтися цього ефекту. Тому штучні нігті були, є, і будуть в тренді, в тому ж тренді що і косметика деаура. Багатьох представниць прекрасної статі, які замислюються про те, щоб наростити нігті, бентежить і нерідко відлякує необхідність регулярної корекції.

Навіщо робити корекцію?

Оскільки нігтьова пластина має властивість відростати, і, відповідно, зростаються вона разом з гелевим покриттям, від корекції нікуди не дітися. Однак ця процедура не настільки складна і клопітно, як собі її уявляють деякі.

Перший міф про корекцію нігтів – її потрібно робити не рідше, ніж раз на два-три тижні. Це не так, оскільки швидкість росту нігтьової пластини у всіх індивідуальна, і вона має властивість сповільнюватися з віком.Жінок з прискореним ростом нігтів, яким би знадобилася корекція раз в 14 днів – одна на сотню, більшість же може спокійно носити нарощені нігті без корекції до чотирьох тижнів зі збереженням їх естетичного вигляду, якщо майстер, звичайно, попрацював на совість.

Другий міф про корекцію – при цій процедурі глибоко власний ніготь, адже якась частина його пластини спиливается. Насправді при дотриманні технології корекції рогова пластина нігтя зачіпається мінімально.

Як робиться корекція?

По суті, корекція являє собою зняття електричним інструментом з швидко обертається головкою (так звана фриза) гелевого шару, що залишився від нарощування, знежирення поверхні з її подальшим запив і нанесення нового шару гелю.

Те ж саме нарощування, тільки без формування поверхні штучного нігтя за допомогою форми або тіпси – майстер наносить новий шар матеріалу на обпіленний Фриз старий.Гель наноситься на всю поверхню нігтьової пластини, до самої лунки, заповнюючи відросло край.

Ніяких хворобливих відчуттів при цій процедурі, якщо її виконує фахівець, не буде, адже капіляри жодним чином не зачіпаються.

А ось коли нарощуванням нігтів займаються новачки, які не встигли набити руку, та ще й в домашніх умовах, ризик отримати травму з перспективою нагноєння або навіть сепсису зростає багаторазово. Щоб якісно виконати корекцію нігтів будинку потрібно мати не тільки набір якісних інструментів і матеріалів, але і володіти певним досвідом.Тому краще не ризикувати і довіряти красу своїх пальчиків тільки професіоналам!

Читати також:

Стемпінг для нігтів
Лаки для нігтів: всі різнобарв’я світу
Грибок нігтів на ногах
Догляд за нігтями взимку
Професійна косметика для манікюру

Як робити корекцію акрилових нігтів?

Нарощені акрилові нігті – це той акцент, який підкреслює манікюр жінки. Майстри з манікюру придумують різноманітні малюнки: зі стразами, з блискітками, з морським піском, а дами не поступаються їм і придумують власні композиції.Коли майстерність нарощування вже освоєно, необхідно знати до ак робити корекцію акрилових нігтів в домашніх умовах.

Зміст:

Що таке корекція нігтів?

Процедура корекції нігтів є комплексом заходів, що дозволяють виглядати естетично штучним нігтям. Корекція акрилових нігтів нарівні з корекцією гелевих нігтів – така ж важлива процедура, частота якої залежить від швидкості Ваших власних нігтів.

Точну періодичність проведення процедури корекції назвати складно, але в середньому корекцію проводять раз в 2-3 тижні .Навіть якщо Ваші нігті повільно росли, ймовірно, що після акрилового нарощування вони почнуть рости швидше, оскільки акриловий матеріал оздоровлює пластину і стимулює її зростання. Зрозуміти, коли саме необхідна корекція можна по утворився проміжку між кутикулою і акрилом.

Своєчасно зроблена корекція позбавляє матеріал передчасної деформації, супроводжує високу стійкість штучного нігтя і позбавляє від зайвих тимчасових і матеріальних витрат, які може спричинити пізніше проведення процедури.

Проведення процедури корекції нігтів необхідно через подальшого зростання натурального нігтя . Зона лунки поступово відростає і виглядає без матеріалу не естетично. Паралельно з цим кінчик нігтя стає довший, а значить, може обламатися в будь-який момент.

Ознаки неякісного корекції

Якщо всі необхідні для корекції умови дотримані, ніяких відшарувань і відходження матеріалу не буде спостерігатися. Навпаки, відшарування свідчить або про те, що не варто використовувати цей матеріал, або про порушення технологічного процесу.Нормою вважається відшарування в 1-1,5 міліметра. Можливими причинами виникнення цієї проблеми можуть бути:

 • Неакуратне поводження з нігтями
 • Занадто велика довжина вільного краю
 • Наслідок лікування антибіотиків
 • Загострилися хронічні захворювання
 • Вплив побутових хімічних засобів
 • Недотримання при нарощуванні або корекції технологічних правил.

Які матеріали потрібні для корекції?

Перед початком роботи не полінуйтеся відвідати спеціалізований магазин і прикупити:

 • Рідина для видалення акрилу
 • зчіплюються речовина (праймер)
 • Акрил
 • Знежирювачах
 • Набір пилок для полірування нігтів
 • Пензлик.

Зазначені матеріали можна придбати як в наборі, так і окремо.

Етапи корекції акрилових нігтів

Проводячи роботу по корекції нігтів необхідно дотримуватися існуючі технологічні вимоги, і ні в якому разі не відступати від існуючих вимог і правил, покроково виконуючи дії.

 • Обробіть руки дізенфіцируєт засобом. Не зайвим буде дезінфекція та робочих поверхонь, з якими будуть стикатися руки.
 • Видаліть лаковий шар рідиною без ацетону.
 • Обробіть кутикули спеціальним засобом для її розм’якшення. Через 1,5-2 хвилини дерев’яною паличкою або лопаткою з медичної сталі відсуньте птеригий з натуральної нігтьової пластини.
 • Безворсовий серветкою ліквідуйте залишки нанесеного на попередньому етапі кошти. Пилкою позбавите ніготь вільного краю і надайте йому необхідну форму. Вам буде потрібно спиляти 2/3 товщини матеріалу.
 • Видаліть блиск з поверхні натурального нігтя.Це необхідно зробити для кращого зіткнення нігтьової пластини з акрилом.
 • Пилочкою з дрібної абразивностью обробіть відшарувалися місця.
 • Приберіть пил, отриману від обпилювання, і обробіть ту частину нігтя, де відсутня акрил знежирюючим речовиною.
 • Обробіть нігтьову пластину праймером, що з’єднує штучний матеріал і кератин натурального нігтя.
 • Проведіть моделювання нігтів. При це зверніть увагу на те, щоб:
 1. акрил не проникало на шкіру в області кутикули або бічні пазухи
 2. акрил був всюди нанесений рівномірно
 3. кисть для нарощування містила тільки натуральний ворс
 4. тиск на кисть не було занадто сильним

Після завершення цього етапу помістіть нігті в ультрафіолетову лампу на 2-2,5 хвилини.

 • Нанесіть на кутикулу спеціальне масло.

Які неприємності можуть виникнути?

Навіть якщо процедура корекції пройшла як Вам здалося з дотриманням всіх необхідних умов, не виключена поява дрібних неприємностей. Розберемо причини їх прояву:

 • Якщо нігті ламаються: можливо вони занадто тонко підпиляні або надмірно довгі.
 • Отхождение нігтя в зоні кутикули: неправильно обрана форма або довжина нігтів, погано видалено колишнє акрилове покриття, нігтьова пластина почищена недостатньо.
 • Поява тріщин на вільному краї нігтя: краю погано закриті акрилом або акрил дуже тонко підпиляний по краях, під час корекції не були видалені тріщинки.

Ці причини не є єдиними. Багато що залежить не тільки від майстерності, а й від інструментів і засобів, які будуть використані при корекції нігтів.

Протипоказання до нарощування і корекції нігтів

Будь-яку серйозну косметичну процедуру супроводжує ряд протипоказань, які або однозначно констатують про заборону на її проведення, або наштовхують жінку на консультацію вузького спеціаліста.

 • Нарощування заборонено робити при ураженні нігтів грибковими захворюваннями
 • Заборонено проводити нарощування при механічному пошкодженні нігтьової пластини
 • Не рекомендується нарощувати нігті при ослабленому імунітеті
 • Не можна нарощувати нігті при проходженні курсу хіміотерапії, прийомі антибіотиків, при вагітності або годуванні груддю.

шкідливо носити акрилові нігті?

Само нарощування нігтів нітрохи не шкідливо для нігтів, оскільки сучасні технології і засоби заслуговують довіри професіоналів.Однак купуючи матеріал звертайте увагу на ціну (якість не може коштує дешево) і склад матеріалу. Акрил не повинен містити метілметакріла (ММА). Крім неякісних матеріалів шкоду може спричинити відхилення від технологічного процесу та існуючих вимог. Наприклад, неприпустимий сильний опил нігтьової пластини безпосередньо перед процедурою нарощування.

У процедурі корекції точно також як і в процедурі нарощування нігтів немає нічого складного. Головне, приділіть увагу вивченню технологічного процесу, а ще краще – попередньо відвідайте досвідченого майстра, у якого і зможете перейняти всі нюанси даного процесу.


Схожі матеріали:

Наступні матеріали:

Попередні матеріали:


.