Ногти

Инна містоНовини нігті: Homepage – Inna Gorodnova – Nail art courses

Програми – Інна містоНовини – Профессиональное наращивание ногтей

Розклад і вартість курсів з нарощування і дизайну нігтів

Детальніше …

Хотілося б Вам оволодіти мистецтвом моделювання нігтів?
Дуже важливо зрозуміти з якою метою Ви йдете вчитися на курси нарощування нігтів.

У програму курсу входить…

Детальніше …

Підвищення кваліфікації по нарощуванню нігтів розраховане на ту категорію майстрів, які вже навчалися на будь-яких базових курсах, пройшло певну кількість часу після навчання, майстер отримав досвід, виникли нові питання і бажання рости далі.

У програму курсу входить:

Детальніше …

Курси дизайну нігтів пропонують нам дуже великі можливості щодо розкриття свого творчого потенціалу.Даний курс був розроблений з урахуванням найпопулярніших дизайнів, які прості у виконанні, а виглядають дуже «дорого» і складно.

У програму курсу входить …

Детальніше …

Навчання нарощуванню нігтів гелем в рамках цього курсу надасть Вам відмінну можливість
познайомитися з особливостями роботи з гелем як з матеріалом. Освоїти швидкий і ефективний
спосіб нарощування нігтів відповідно до сучасних вимог клієнта і віяннями моди.

В програму курсу входить …

Детальніше …

У роботі будь-якого майстра накопичуються питання і проблеми, з якими він стикається щодня. І настає момент, коли хороший майстер приходить до того, що намагається знайти рішення. Даний семінар створений якраз для цього …

Детальніше …

Сучасний світ диктує свої правила.І згідно з ними багато жінок, працюючи в офісах, відмовляються від дизайну. Однак бажання жінки «прикрашати» себе завжди актуально. І завдання майстра …

Детальніше …

Поняття та побудова композиції в дизайнах.

Колористика. Кольорові рішення в використанні кольорових акрилових пудр і фарб.

Техніка малювання акриловими пудрами …

Детальніше …

Колористика. Кольорові рішення в використанні кольорових акрилових пудр і фарб.

Акваріумний дизайн (правила побудови внутрішнього дизайну різними техніками).

Побудова квіткового френча …

Детальніше …

Правила побудови абстрактної композиції.

Колористика. Найвиграшніші поєднання кольорів в абстрактних дизайнах.

Техніка виконання дизайну з використанням елементів декору …

Детальніше …

20 відгуків – містоНовини Інна Сергіївна на PROFI.RU

Спочатку новиеСначала новиеСначала хорошіеСначала погані

Варвара

П’ять з плюсом

Нарощування нігтів • Френч-нарощування

Інна-прекрасна. Спасибі PROFI.RU за чудового майстра і людини.

Валерія Сергіївна

П’ять з плюсом

Манікюр

Юлія

П’ять з плюсом

Манікюр • Нарощування нігтів

Наталя

П’ять з плюсом

Нарощування нігтів • Нарощування нігтів акрилом

Олена

П’ять з плюсом

Нарощування нігтів • Нарощування нігтів акрилом

Анна

П’ять з плюсом

Нарощування нігтів • Нарощування нігтів на ногах

Маргарита

нарощування нігтів • нарощування нігтів гелем

я отримала все, що я і хотіла.З огляду на, що я не професіонал, а майстер – професіонал. Все було акуратно, якісно, ​​залишилася повністю задоволена. Квіточки ми не робили, від них я категорично відмовилася, вони за все чіпляються, але за формою все зробили відмінно.

Відгук зафіксовано зі слів клієнта по телефону

Людмила

П’ять з плюсом

Нарощування нігтів • Френч-нарощування

Надія

П’ять з плюсом

Нарощування нігтів • Shellac • Корекція і зняття нігтів

ЧАРІВНИЦЯ! Дякую адміністратору компанії PROFI.RU Кірі Олегівні за підбір майстра! Профіссеонал вищого класу!

Жанна

П’ять з плюсом

Нарощування нігтів

Оксана

Нарощування нігтів • Нарощування нігтів акрилом

Я тепер на нарощування нігтів ходжу саме до Інни, вона відмінний майстер. Завжди нарощує нігті акуратно, з гарним дизайном. Дуже здорово працює.

Відгук зафіксовано зі слів клієнта по телефону

Ольга

П’ять з плюсом

Нарощування нігтів

Інна

П’ять з плюсом

Нарощування нігтів • Корекція і зняття нігтів

“Спасибо большое! Інна добре робить нарощування нігтів.Я продовжую до неї ходити. Майстер – комунікабельна людина і високопрофесійний фахівець. Інна працює на хорошому матеріалі, якість відмінна. Мене повністю влаштовує її робота!

Відгук зафіксовано зі слів клієнта по телефону

Наталя

Нарощування нігтів • Ліплення на нігтях • Корекція і зняття нігтів

Якість роботи Інни відмінне! Вона акуратно зробила нарощування і красиво виконала ліплення на нігтях. Майстер працює на хорошому матеріалі.Я задоволена отриманою послугою повністю!

Відгук зафіксовано зі слів клієнта по телефону

Ірина

П’ять з плюсом

Нарощування нігтів

Я ходжу на нарощування до Інни тепер постійно! Мене повністю влаштовує її робота. Вона виконує послугу швидко і акуратно. Майстер – ввічлива людина, і з нею комфортно співпрацювати. Нігті відмінно тримаються протягом трьох тижнів, результат чудовий!

Відгук зафіксовано зі слів клієнта по телефону

Валентина

Нарощування нігтів

Олена

Нарощування нігтів

Оксана

Нарощування нігтів

Майя

Нарощування нігтів • Корекція і зняття нігтів

Тетяна Вікторівна

П’ять з плюсом

Нарощування нігтів

Кожен відгук перед публікацією проходить перевірку на непідробленість.Анонімні повідомлення не розглядаються. Тексти не редагуються і не фільтруються – все пройшли перевірку публікуються «як є».

Майстер нігтьового сервісу Інна містоНовини відповідає на питання інтерв’ю. Частина I – Статті – Інна містоНовини – Профессиональное наращивание ногтей

Інтерв’ю з Інною містоНовини – VIP майстер нігтьового сервісу і викладач міжнародного класу з нарощування і дизайну нігтів, абсолютний переможець конкурсу «Золоті руки світу» серед VIP-Майстрів і «Золоті руки Україна », переможець Чемпіонату Європи.

 • Добрий день, Інна. Скажіть будь ласка, як вийшло так, що ви вибрали таку професію як майстер нігтьового сервісу ?

В кожній людині є якісь таланти, які потрібно розкрити, але на жаль, ми рідко усвідомлюємо це в юному віці. Нігті і малюнки на нігтях мені подобалася завжди, починаючи з самого раннього віку, як я себе пам’ятаю. Спочатку це було хобі, захоплення. Першими клієнтами були ляльки. Я фарбувала їм нігті лаком.Потім мені дуже запам’яталося час в старших класах, коли до мами приходила дівчина робити манікюр і педикюр, і мені здавалося, що вона все робить неправильно або якось не до кінця … І коли б я був на її місці, я б зробила все інакше. А в більш усвідомленому віці, поступово на другу вищу в юридичну академію, я пішла на курси нарощування нігтів. Згодом, після закінчення інституту, вибираючи між двома абсолютно різними напрямками, все-таки перемогли нігті. У цій професії я бачила творчу реалізацію і цікаве спілкування.Мені хотілося вміти робити все: манікюр, педикюр, гелевий, акриловий дизайн нігтів, розпис нігтів, мені хотілося викладати, хотілося бути переможцем на якомусь Чемпіонаті. Це було цікаво, тому що було дуже багато нових людей, спілкування, поїздок, виставок! Це занурення в чарівний світ нігтьового дизайну, творчих особистостей, краси і подорожей. Дуже швидко я зрозуміла, що можна ще й добре заробляти, надаючи людям якісну послугу! Люди з радістю тобі платять і йдуть задоволеними.Загалом – суцільний позитив. Додатково до всього-це велика кількість цілей, які ти ставиш перед собою як майстер нігтьового сервісу і їх реалізація, якийсь дух змагань, прагнення вирости професійно, знати і вміти ще більше, моделювати ще швидше. Це тебе організовує, робить більш терплячим, тому що це така професія, в якій неможливо вивчити, зазубрити, це пам’ять м’язів, це нескінченні, щоденні тренування без вихідних. В результаті – повна самореалізація і заняття улюбленою справою, плюс фінансова незалежність.

 • На що орієнтуватися при виборі способу моделювання нігтів?

На бажання клієнта (форма, довжина, френч або нігті з дизайном), його натуральні нігті, на кількість часу, який ми можемо витратити. На якихось нігтях буде краще і легше моделювати нігті акрилом. Наприклад, на нігтях, які лежать дуже глибоко в «подушечках» пальців. З іншого боку, деякі клієнти не переносять запах мономера. В цьому випадку ми використовуємо, звичайно ж, гелеву технологію.З акрилу можна зробити нігті набагато тонші без втрати якості. Гель при моделюванні вимагає якусь товщину. Перш за все, потрібно виходити від бажання самого клієнта і звичайно ж від кваліфікації майстра, його досвіду і знань.

 • Як довго будуть служити штучні нігті?

При професійному підході майстра і дуже якісних корекціях після процедури нарощування, штучні нігті можна носити дуже довго без шкоди для своїх, натуральних.У деяких випадках натуральні нігті навіть стають краще, вирівнюються, якщо до цього були механічні пошкодження на нігтьової пластини. Адже якісна корекція нігтів – це максимальне наближення штучних нігтів до їх первісного вигляду. Нігті при корекції повинні виглядати так, як ніби їх щойно нарастілі- новими, свіжими, однаковими. І тільки неякісна робота майстра (недопіли, перепиляти, освіта повітряних кишень, неправильне моделювання форми штучних нігтів при корекції) призводять до того, що нігті після декількох процедур доводиться повністю знімати.Штучні нігті повинні бути ідеальними і прикрашати руки жінки, тому що вони привертають загальну увагу. В першу чергу, повинні полегшувати клієнтці життя, щоб вона витрачала якомога менше свого дорогоцінного часу на догляд за нігтями.

 • Чому відлітають тіпси?

Можна назвати кілька причин. Одна з них – це неякісні тіпси. Якісні тіпси на 80% складаються з акрилу або з гелю, дуже еластичні, ідеально повторюють форму свого нігтя при приклеюванні.Наступна і найголовніша причина – це неправильно приклеєний типс майстром! А саме, велика зона приклеювання до нігтя. Правильний типс клеїться на 1 мм або на вусики (безконтактні тіпси), щоб зона приклеювання була мінімальна. Тіпс створений тільки для того, щоб сформувати вільний край. На натуральний ніготь повинен викладатися гель, або акрил, інакше ж між нігтем і тіпсом багато клею. А клей вимивається водою. Тим самим тягне за собою утворення повітряних кишень і як наслідок-відпадіння тіпсів.
Можна додати, що за останні роки з-за великої кількості переваг нарощування нігтів на формах витіснило моделювання на типсах.

 • Чого не можна робити з штучними нігтями?

В першу добу після моделювання можна допускати різких перепадів температури, тому що процес полімеризації триває протягом 10 годин після процедури моделювання. Небажано відразу йти в басейн, в солярій, а також не можна ніяких ударних рухів, постукувань нігтями.Все інше можна, просто потрібно пам’ятати, що з’явилася довжина і потрібно до неї звикнути кілька днів, тому перший час всі рухи повинні бути більш акуратними.

 • За яким принципом слід вибирати “свій” спосіб мати гарні нігті?

Тут все залежить від бажання клієнта. Якщо клієнт хоче якусь певну довжину і форму, тоді потрібно наростити нігті акрилом або гелем. Якщо ж клієнт хоче зміцнити свої нігті, не змінюючи довжину, то для цього є біо-гель, гель-лак, зміцнення натуральних нігтів шовком.Другий момент при виборі – це ціна і професіоналізм фахівця. Всі названі вище процедури відрізняються за часом, витраченими на процедури і за ціною. Грамотний майстер нігтьового сервісу на дому або з салоні краси обов’язково в розмові визначить, що саме клієнт хоче отримати від візиту і підбере клієнту саме той спосіб, при якому будуть і нігті красивими і клієнт задоволений!

 • Яка з технологій найбезпечніша?

Небезпечним може бути тільки майстер-непрофесіонал і неякісні матеріали, що викликають алергію, а також неправильно застосована технологія при моделюванні штучних нігтів або зміцненні натуральних, що викликає опіки, почервоніння, запили.Моделювання нігтів і їх зміцнення повинен виконувати тільки кваліфікований майстер і тільки на професійних матеріалах.

 • Які послуги є сьогодні затребуваними в нігтьовому сервісі?

Я скажу так, «manus cure» – це те, що в перекладі з латинської означає догляд за нігтями і шкірою рук. Всі поважають себе жінки в усі часи користуються послугами професіоналів в цій сфері. Це було і буде завжди актуально. Сам спектр послуг, що надаються в наш час дуже розширився.Все, що робить руки жінки доглянутими, користується попитом, будь то просто гігієнічний манікюр, зміцнення натуральних нігтів або нарощування за гелевою чи акрилової технологіями. Наприклад, французький манікюр – це одна з найпопулярніших послуг в салоні. Френч означає виділення вільного краю нігтя кольором, відмінним від кольору нігтьової пластини. У класичному розумінні це білий кінчик. Цей манікюр підходить і бізнес-леді і студентам, і людям творчих професій. Він універсальний. Носити французький манікюр можна під всі стилі одягу, в офіс або на вечірній прийом, а також на весільне торжество або просто на час відпустки.Продовження інтерв’ю з Інною містоНовини читайте тут (частина II).

Сторінка автора на google +

Курси нарощування нігтів. Акрилове моделювання. Авторський курс (5 днів) – Програми – Інна містоНовини – Профессиональное наращивание ногтей

Хотілося б Вам оволодіти мистецтвом моделювання нігтів?

Дуже важливо зрозуміти з якою метою Ви йдете вчитися на курси нарощування нігтів . Якщо Ви хочете освоїти програму з нуля, отримати професію, тоді Вам потрібно звертати увагу на те, як в тому чи іншому центрі викладаються базові знання, які є фундаментом професії.

Якщо викладачами є імениті майстри, професіонали, переможці та призери російських та міжнародних конкурсів – все це є певною гарантією високої якості навчання.

Я раджу проходити навчання етапами. Спочатку потрібно освоїти класику (класичне акрилове та / або гелеве моделювання – як правило, це вміння робити нігті «під лак», френч на формах і типсах, корекція нігтів), трішечки попрактикуватися, щоб всі знання, які були отримані, укладіть в голові.Важливо навчитися відчувати матеріал, досягти автоматизму і швидкості виконання роботи, а потім вже переходити на підвищення кваліфікації з нарощування нігтів.

Можна зробити з нігтів предмет краси і захоплення оточуючих!

Мої авторські курси нарощування нігтів дадуть Вам можливість отримати правильні основи моделювання, постановку руки, а також розкрити свій творчий потенціал, успішно створювати розкішний і неповторний дизайн на будь-яких руках.

Зміст програми курсу:

 • знайомство з матеріалами для акрилового нарощування

 • історія нарощування
 • будова нігтя
 • постановка руки майстра
 • вивчення класичних форм нігтів (квадрат, м’який квадрат, квадрат із закругленими кутами, овал, мигдаль)
 • підготовка натуральних нігтів
 • робота з формами (шаблонами).Як правильно підібрати і поставити форми.
 • використання і особливості кольорових акрилових пудр і пудр з глитер (блискучих) в дизайні
 • додаткові аксесуари для дизайну нігтів (фольга, стрази, опали, сухоцвіти, сухий глитер, перламутр, пігменти, сухоцвіти, черепашник)
 • швидкісний запив нігтів – робота з дрилем (машинкою) з використанням різних насадок
 • художня промальовування нігтів. Як візуально виправити неточності, якщо все ж френч вийшов «не кращий»
 • як виправити помилки, які майстер може допустити на різних етапах нарощування
 • техніка безпеки в роботі майстра і клієнта
 • проблеми, що виникають у клієнтів при моделюванні, пропозиції щодо їх ефективному вирішенню
 • чому нігті жовтіють?
 • чому акрилові нігті відшаровуються?
 • що краще акрил або гель?
 • психологія взаємин майстра і клієнта
 • особливості нарощування нігтів в домашніх умовах
 • технічні
 • дезінфекція та санітарна обробка
 • вартість послуг (формування цін на послуги)

Різні техніки нарощування акрилових нігтів:

 1. Нарощування на типсах.
 2. Техніка одного кулі для нарощування нігтів під лак на формах.
 3. Класичне моделювання нігтів френч.
 4. Нарощування нігтів френч з дизайном.

А також корекція нігтів (акрилові) – проста і складна.

Щодня семінару проходить з відпрацюванням на моделях.

Поєднання гелевою і акриловою технологією в нарощуванні.

Пройшовши курси нарощування нігтів , учні можуть завжди розраховувати на мою допомогу і кваліфіковану консультацію з будь-якої ситуації під час роботи.Виникаючі питання після курсу Ви також можете задати мені по електронній пошті, скайпу або мобільному телефону. Через кілька місяців на прохання учня я можу знову з Вами зустрітися, щоб Ви змогли задати всі питання, що виникли при самостійному досвіді нарощування. Саме такий формат навчання-взаємодії дає максимальний результат для професійного зростання початківця майстра нігтьового сервісу.

Після закінчення курсу видається сертифікат.

Вартість навчання >>

Заявка на навчання >>

Сторінка автора на Google+

Інна містоНовини – майстер нігтьового сервісу | Відгуки, ціни, фото

Найближчі майстра

Прайс-лист

наращивание ногтей

нарощування акрилом

4 000 грн.

нарощування гелем

4 000 грн.

Нарощування нігтів на ногах

4 000 грн.

дизайн нігтів

Художній розпис нігтів

5 000 р./1 ніготь

Об’ємний дизайн нігтів

6 000 грн./1 ніготь

Дизайн французького манікюру

5 000 р./1 ніготь

акваріумний дизайн

6 000 грн./1 ніготь

Дизайн нарощених нігтів

5 500 р./1 ніготь

Дизайн нігтів на ногах

5 000 р.

весь прайс-лист

.