Ногти

Операція при врослому нігті Шмід: Лікування врослого нігтя операція Шмід

Лікування врослого нігтя операція Шмід

Існує безліч модифікацій операцій при лікуванні врослого нігтя. Одні з них направлені на видалення всієї нігтьової пластинки, при інших видаляють лише вростають край, при третіх втручання доповнюють руйнуванням росткової зони для профілактики рецидиву. Проте при всіх втручаннях досить часто (а за даними різних авторів до 40%) ніготь через кілька місяців вростає знову, тобто розвивається рецидив.

Але фото – рецидив врослого нігтя – видно набряк і почервоніння в області околоногтевого валика.

У чому ж причина таких частих рецидивів? Справа в тому, що багато що залежить від того, які дії лікаря під час операції спрямовані на профілактику рецидиву. При простому видаленні нігтьової пластинки або крайової резекції відсоток рецидиву найбільш високий, тому що при отрастании нігтя він потрапляє в таку ж ситуацію як до операції, і вростає знову. Після операцій, при яких видалення доповнюється фрагментарним видаленням росткової зони, відсоток рецидиву менше, т.к. після руйнування краю росткової зони з боку вростання, ніготь з цього боку зростає менше, і, відповідно, менше відсоток повторного вростання. Недолік операцій з видаленням фрагмента росткової зони полягає в тому, що при них залишається ще одна причина рецидиву – великий околоногтевой валик.

Операція Шмід дозволяє впливати на всі анатомічні причини вростання: при ній виконується крайова резекція нігтьової пластинки з руйнуванням фрагмента росткової зони, після чого проводиться висічення околоногтевого валика з наступним накладенням швів.Після операції Шмід відсоток рецидиву дуже низький – 5-10%.

Недолік операції Шмід – більш висока травматичність у порівнянні з іншими модифікаціями. Але цей маленький недолік з лишком компенсується практично гарантованим відсутністю рецидиву.

Ми вважаємо, що операція Шмід однозначно показана пацієнтам з великим околоногтевую валиком, а також пацієнтам, у яких вже був рецидив вростання нігтьової пластинки.

Реабілітація після операції Шмід досить швидка – на 7-му добу знімають шви, після чого настає одужання.

Вартість операції Шмід в нашій клініці – 4500 р.

Адреса метро Телефон

м Москва, Мілютінскій пров.

д. 15

Чисті пруди

Тургенєвська

Запис на прийом: +7 (495) 532-57-12;

Виклик лікаря додому: +7 (926) 231-73-63;

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ
Спосіб хірургічного лікування врослого нігтя першого пальця стопи

Винахід відноситься до медицини, а саме до хірургії.Видаляють вражений околоногтевой валик трапецієподібним розрізом до окістя. При цьому загостреним скальпелем роблять розріз від кута, утвореного епоніхія і околоногтевую валиком, під кутом 20 °. Розріз подовжують на бічну поверхню до середини осі пальця. Другий розріз роблять на 4-6 мм досередини від кута нігтьової пластини під кутом в 50 °. Краї розрізів з’єднують горизонтальним розрізом, що йде паралельно краю нігтьової пластини таким чином, щоб в блок видаляються тканин увійшов гіпертрофований околоногтевой валик з гіпергрануляцій, піогранулемамі і рубцями, глибина розрізу досягає окістя нігтьової фаланги пальця.Уздовж нігтьової пластини ножицями січуть підшкірну клітковину і рубцеву тканину з утворенням канавки, потім ретельно січуть клітковину в області дистального кута рани. Накладають два шва на дистальний і проксимальний кути рани, при накладенні швів на дистальний і проксимальний кути відбувається переміщення латерального шкірного клаптя під край нігтьової пластини, при цьому усувається надлишок м’яких тканин, який заважає зростанню нігтьової пластини. Спосіб дозволяє виключити рецидив захворювання, прискорити загоєння післяопераційної рани, запобігти післяопераційні ускладнення.1 мул., 1 пр.

Спосіб хірургічного лікування врослого нігтя першого пальця стопи

Винахід відноситься до медицини, а саме до хірургії. Врослий ніготь (unguis incarnates, ingrown toenail або onychocryptosis) є складним патологічним комплексом, що виникають внаслідок ряду причин і супроводжується сукупністю морфологічних і функціональних змін з боку нігтів пальців стоп, їх матриксов і м’яких тканин. Врослий ніготь є однією з найбільш частих причин звернення до пластичних хірургів в амбулаторних умовах – від 0,5 до 10% хворих (Скобелкін O.K. Лікування врослого нігтя з використанням вуглекислотного лазера / Скобелкін O.K., Герцен А.В .// Хірургія. – 1987. – №10. – С. 93-94; Пермяков П.Є. Порівняльна оцінка деяких способів хірургічного лікування врослого нігтя: дис. мед. наук: 14.00.27 / П.Є. Пермяков. – Астрахань: [б.и.], 1999. – 112 с.).

Без адекватної операції вилікувати цю патологію неможливо. Головна причина незадовільних результатів більшості операцій полягає в тому, що методика їх виконання заснована на укорінених невірних поглядах щодо етіології і патогенезу врослого нігтя, згідно з якими ніготь нібито вростає в тканини бічних околоногтевих валиків.Насправді, нігтьова пластинка зростає тільки в довжину, ширина ж її генетично детермінована (Мелешевич, А.В. Хірургічне лікування врослого нігтя: керівництво для лікарів / А.В. Мелешевич, М.В. Мелешевич. – Гродно: ГОУТ, 1993) .

Найбільше застосування в практичній роботі хірургів знайшли оперативні методи лікування. Існує близько 75 видів і модифікацій операцій, проте більшість з них не вирішує проблеми врослого нігтя, і часто ускладнюються повторним його вростанням. До найпоширеніших операцій відносяться такі.

1. Операція Дюпюитрена (G. Dupuitren 1847) – одна з найбільш частих і технічно найбільш простих операцій. Проводиться повне видалення нігтьової пластини з видаленням грануляційних тканин. Загоєння рани відбувається через 7-10 днів, нова нігтьова пластина повністю виростає через 4-5 місяців.

2. Операція Бартлета (R.W. Bartlett 1937): двома напівовальним розрізами по боковій поверхні ураженого околоногтевого валика січуть шкіра і підшкірна клітковина до нігтьової фаланги з наступним накладенням швів на краю раневого дефекту.При цьому відбувається відтягування валика від краю нігтьової пластини.

3. Операція Еммерта-Шмід (Emmert K. 1850; Шмід В., 1927): виробляють крайову резекцію 4-5 мм нігтьової пластини з видаленням матриці віддаленій частині нігтя і напівовальним розрізом січуть клиновидний клапоть м’яких тканин і грануляцій. Краї рани зближують пов’язкою.

4. Операція Мелешевич (Мелешевич А.В., Мелешевич М.В., 1993): Шкіра пальця і ​​навколишні тканини обробляються розчином йоду і спирту. Провідникова анестезія п

Операція при врослому нігті (Операція Шмід або Бартлетта) в Калузі

Надія

Була на операції у лікаря Крендікова Валентина Вікторовича.Лікар чудовий, артроскопію зробив на вищому рівні. Відразу видно, що лікар тямущий. А ще важливо, що набагато дешевше ніж в Москві вартість процедури, а за якістю не поступається взагалі! Рада що звернулася в клініку до цього лікаря і не довелося їхати в Москву чіпляти коронавірус)) Спасибо !!!

15.05.2020

повністю відгук


Відповідь на Відгук

Добрий день, Надія! Дякую Вам за відгук! Дуже раді, що Ви залишилися задоволені лікарем і операцією! Передамо Валентину Вікторовичу Вашу подяку! Бажаємо Вам якнайшвидшого одужання! З повагою, адміністрація Клініки Болі

Данкіна Е.П.

Спасибі! Холявін Антон Миколайович дуже хороший, уважний лікар! Добрий!

12.02.2020

повністю відгук

Велікжаніна

Перший раз у цього доктора, раніше робив устілки у них доктор куралесов, в принципі зробили устілки як і раніше. Ношу – нічого не заважає. Біль у п’яті пішла.

19.05.2018

повністю відгук

нещодавно звернувся в Клініку болю з болем в п’яті.

недавно звернувся в Клініку болю з болем в п’яті.Діагноз-П’яткова шпора. Лікар призначає лікування УВТ. Каже треба 3-8 сеасов. Я погодився. Пройшов перший сеанс -Поліпшення немає. пройшов другий-є поліпшення але мало. виявляється Лікар робить сеанс тривалістю 5-7 хв. Другий раз він зробив 2 сеанси поспіль (мабуть розщедрився) – звідси і трохи поліпшення. Я звик до всього докопуватися в житті сам. Читаю інтернет, багато статей і форумів. Скрізь пишуть що тривалість сеансу не менше 15 хв. Подзвонив в інші клініки (Москва, Пітер) сказали що від 15 хв до 30 хв.- тривалість сеансу. Тут я вирішив запитати у Лікаря свого а чому так мало робимо УВТ? а він розпсихувався, заметушився і говорив якщо 15 хв треба то це варто як 4 сеанси. Тобто 4 тис. Навіть в Центрі Москви і Пітера таких варварських цін не було і немає. Коротше спритний розлучення на гроші в клініці Болі. Самі розтягують лікування на большоу количесвто сенсов, щоб обадрать більше грошей. Висновок: поїду в Москву або Обнінськ, с’економлю в 2 рази.

Артем

08.09.2017

повністю відгук

Дивлячись зараз на неї я бачу як вона ходить і бачу результат.

Здраствуйте, я пишу на прохання своєї мами яка не вміє поьзоваться комп’ютером, але дуже б хотіла подякувати лікаря який проводить з нею лікування п’яткової шпори. Якщо чесно я дуже переживала коли записувала свою маму на прийом до фахівця. Задавала купу питань, просила надати всі мають сертифікати, була присутня на прийомі разом з мамою. Коли ми прийшли в клініку вперше вони надали мені всю інформацію яку я просила, і все це з посмішкою, жодного напруження.На перший сеанс ударно-хвильової терапії ми з мамою знову пішли разом. Володимир Миколайович був дуже уважний не тільки з моєю мамою, а й зі мною. Дуже багато розповів про хвороби, і я зрозуміла що я сама винна в тому що ми хвороба запустили, треба було звертатися раніше. Але навіть при такій жапущенності хвороби вже після трьох сеансів моя мама відчула полегшення. І разом з нею відчула полегшення і я. Тому що для мене здоров’я мами найголовніше в житті. Дивлячись зараз на неї я бачу як вона ходить і бачу результат.

08.09.2017

повністю відгук

Спасибі Вам велике!

Добрий день. В клініку зверталася в 2012 році з проблемою п’яткової шпори. В результат, чесно кажучи, не дуже вірила, але виходу не било.Тот, хто стикався з цією проблемою мене зрозуміє. Після сеансів ударно-хвильової терапії болю оставалісь.Доктор (Самков Олексій Вікторович) виготовив мені ортопедичні устілки, але нога продовжувала хворіти. Пройшов год. не забула Вас. Пишу, щоб висловити свій дорогого лікаря (Олексію Вікторовичу) велику подяку за надану кваліфіковану допомогу.Спасибі Вам велике! Бажаю вам і всьому колективу здоров’я, лічногосчастья, благополуччя і, звичайно ж, успіхів у вашій незамінний праці!

З повагою, Е. Піскарьова

08.09.2017

повністю відгук

У мене знайшли п’ятковий шпори, турбували болі при ходьбі.

У мене знайшли п’ятковий шпори, турбували болі при ходьбі. В інтернеті вичитав що найсучаснішим способом є ударно-хвильова терапія. Нещодавно пройшов курс ударно-хвилею терапії в Клініці болю.З кожним сеансом ставало все легше. Зараз біль пройшов зовсім. Не думав що все буде так просто. Дякую всім!

08.09.2017

повністю відгук

Станом на 22 серпня 2014 року було записано на виготовлення ортопедичних устілок без консультації.

Станом на 22 серпня 2014 року було записано на виготовлення ортопедичних устілок без консультації. Спеціально кілька разів уточнював що саме: без консультації. Прийшов в призначений день. Пройшов на виготовлення.Після виготовлення, в касі, виявилося, що мені надали ще й консультацію !!! Хоча, я про неї не просив! Ніяких питань не ставив. Навпаки, записався в цю клініку тільки тому, що мені пояснили що можна виготовити устілки без неї. Людина прийшла в перший раз не може зрозуміти: йому просто виготовляють устілки або ще й консультують його. Прошу розібратися з методикою записи на прийом і передачі інформації приймають фахівцям. А то може складеться враження, що людям нав’язують послуги, про які вони просять тільки заради наживи.

08.09.2017

повністю відгук

Спасибо !!!

У моєї дитини плоскостопість з народження, їй вже 13 років, ми завжди купували хороше взуття з супінатором, але результату так і не дочекалися. Останнім часом у неї вже болять коліна і ми вирішили зробити індивідуальні ортопедичні устілки в Клініці Болі. Лікар ортопед дуже уважно нас оглянув. За нозі, індивідуально, при нас зробив доньці потрібні устілки. Ось що значить індивідуальний підхід! Самі устілки дуже зручні.Влазять у всю нашу взуття. Носимо постійно і з задоволенням вже 2 місяці. Спасибі!!! Пронічкіна Н. А. 15.05.2015.

08.09.2017

повністю відгук

Сахаров Антон Олександрович

Хочу висловити величезну подяку Сахарову А.А., за надану медичну допомогу за гарне, уважне і ввічливе ставлення. Хвороба – п’яткова шпора – зникла на 100%. Величезне спасибі!!! Фіміна В.В. 26.08.2015г.

08.09.2017

повністю відгук

Сахаров Антон Олександрович

Поради друзів, я і знати не знала, що 4 роки вже клініка працює.Маленька клініка, народу дуже багато, записатися за тиждень-два можна. Але якось все задоволені залишаються. Я лікувала колінний суглоб у Сахарова А.А. Спокійно розібрався. зайвого нічого не призначав. але проблему вирішив. Спасибі! Розширюється і приносите добро людям !!!

08.09.2017

повністю відгук

Тарасов Сергій Олегович

Сьогодні були у дитячого ортопеда Тарасова Сергія Олеговіча.Доктор дуже уважний, пояснює все докладно, дитину оглянув не тільки з проблеми, а й по всіх можливих відхилень.дав рекомендації, і відмінно проконсультував з приводу дитячих болезней.Моя дочка боїться лікарів а до Сергія Олеговича пішла без проблем і виконувала всі його вправи і просьби.Тарасов Сергій Олегович-ЛІКАР від бога !!! тепенрь тільки до нього.

08.09.2017

повністю відгук

Здрастуйте, мені б дуже хотілося б порадити лікаря -ортопеду

Здрастуйте, мені б дуже хотілося б порадити лікаря -ортопеду, щоб при призначенні додаткових послуг, (виготовлення ортопедичних устілок), озвучувати вартість виготовлення, а якщо пацієнт прийшов на прийом не з карткою або кругленькою сумою грошей, тоді як бути? Розцінки на устілки фантастичні… ,, в 4 рази дорожче ніж в Обнінську.

08.09.2017

повністю відгук

Сахаров Антон Олександрович

Спасибі Антону Олександровичу за уважне ставлення, професіоналізм. Ваші рекомендації дуже допомогли. Будемо звертатися тепер тільки до вас.

08.09.2017

повністю відгук

сахором Антон Олександрович

Дуже хочеться подякувати, чудового лікаря, Сахорова Антона Олександровича і сказати: “Калуга, радій…. !!! “…. Є, є хороші лікарі і вони у нас.! Я живу в Калузі, але багато років працюю в Москві … Мені 56 років … Розболілися ноги … стала кульгати, були сильні болі … Перебуваючи в Москві, була рада, що є можливість звернутися до столичних врачам..Но вони мене розчарували, починаючи з того, що лікар мені поставив неправильний діагноз і призначив лікування …. на щастя, свого, мої ноги привели мене в клініку “Болі”, потрапила на прийом до Антону Олександровичу ….. таааак уважний, з почуттям гумору …. а Найголовніше Лікар від Бога!…. Через 3 дні перестала кульгати, пройшов рік …. я відмінно себе почуваю і пишаюся, що в Калузі такі професіонали !!!

08.09.2017

повністю відгук

Сахаров Антон Олександрович

Хочу сказати теплі слова подяки на адресу прекрасного доктора Сахарова Антона Олександровича. У своїй роботі робить просто чудеса, приходиш з паличкою, а йдеш без неї. Золоті рукі.Дай Бог побільше таких докторів добрих, чуйних, завжди готових вислухати і допомогти людині в його біді.Ще раз кажу СПАСИБІ !!!! Мартинова В.В.

03.08.2017

повністю відгук

Холявін Антон Миколайович

Клініка болю робить чудеса. Спасибо большое Антону Миколайовичу Холявіну за його чарівні руки, добре серце і світлу душу. Дай Вам Бог здоров’я, терпіння і енергії для добрих справ. Голуб Р.Е.

03.08.2017

повністю відгук

Тарасов Сергій Олегович

Рух – це життя! Велике спасибі Тарасову С.О. за можливість повноцінно жити і радіти кожному руху. Успіхів Вам у всіх справах, особистого щастя! Лаврухіна О.А.

03.08.2017

повністю відгук

Показати всі відгуки
Показати всі відгуки

Операція Шмід при врослому нігті

Для перегляду онлайн клікніть на відео & cudarrr;

Ніготь, який вріс. Крайова резекція з пластикою по Шмидену. Детальніше

Лікування врослого нігтя операція Детальніше

Операція при врослому нігті (крайова резекція).Детальніше

Врослий ніготь крайова резекція із застосуванням радіохвильового приладу Детальніше

Видалення врослого нігтя: резекція, лазерна і радіохвильова корекція, операція Шмід Детальніше

Врослий ніготь з 2-х сторін з гіпергрануляцій, операція Детальніше

Резекція врослого нігтя (Ingrown nail surgery) Детальніше

Видалення нігтів, уражених оніхогріфоза Детальніше

Операція з видалення врослого нігтя на нозі із застосуванням радіохвилі Детальніше

Лікування врослого нігтя – види операцій Детальніше

Як видаляють врослий ніготь: анестезія, тривалість операції, наслідки, реабілітація Детальніше

Видалення врослого нігтя (операція з радіохвилею) Детальніше

Ніготь, який вріс.Крайова резекція із застосуванням радіохвилі. Детальніше

Лікування врослого нігтя Детальніше

Ніготь, який вріс. Onychocryptosis Детальніше

Операція з видалення врослого нігтя Детальніше

Врослий ніготь – рішення можливо і без операції! Детальніше

Врослий ніготь операція пластика околоногтевого валика Детальніше

Врослий ніготь операція, резекція з 2-х сторін із застосуванням радіохвилі Детальніше

.