Ногти

З під нігтя на нозі виходить рідина прозора: Рідина під нігтем на нозі – Хірургія

Рідина з під нігтя після удару

Нерідко бувають випадки, коли після удару пальця, ніготь починає відходити від заснування. Насамперед потрібно не панікувати, а взяти себе в руки і надати так звану першу допомогу.

Якщо ніготь відходить від пальця в результаті фізичної травми, то необхідно відразу ж після удару помістити ніготь під холодний струмінь води. Якщо людина знаходиться на вулиці, і немає можливості найближчим часом дійти до будинку або до лікарні, то потрібно скористатися всіма підручними засобами, які допоможуть остудити зону травми.Наприклад, в магазині можна придбати будь-який холодний, а краще заморожений продукт і прикласти до пальця. Холод полегшить біль травмованій людині і буде сприяти розсмоктуванню крововиливу.

Коли нігтьова пластина відходить від пальця, процедура застосування льоду повторюється кожні п’ятнадцять хвилин по три-чотири хвилини на протязі години.

Після цього необхідно продезінфікувати рану розчином йоду. Це робиться за допомогою ватного тампона, який попередньо змочується йодом.Потрібно робити це дуже акуратно, щоб не заподіяти біль постраждалій людині. Також деякі лікарі радять нанести вище ураженої ділянки йодну сітку, яка допоможе уникнути набряку руки або ноги (дивлячись, де був травмований ніготь).

Бувають випадки, коли з-під нігтя виділяється кров. Що робити в такій ситуації? Потрібно акуратним чином її видалити за допомогою ватного тампона, марлі або бинта. Такі дії сприяють зменшенню скупчення сукровиця внутрішніх тканин.Звичайно, це не дуже приємний процес і вимагає мужності від постраждалої людини. Якщо кров ще не встигла згорнутися, можна проткнути нігтьову пластину розпеченій шпилькою або голкою. Ці інструменти повинні бути обов’язково продезінфіковані. З отвору, який вийде після проколу, буде виділятися кров, від якої необхідно позбутися. Після цього ніготь необхідно забинтувати.

Якщо при ударі помітно сильне відторгнення нігтьової пластини від підстави, то потрібно накласти пов’язку, що давить, закріпити лейкопластиром.Завдяки таким діям цілком можливо, що ніготь приросте назад і причин для занепокоєння вже не буде.

Подальшими діями буде постійне состріганіе нігтя в міру його відростання. Це робиться для того, щоб уникнути випадкового його зачеплення за сторонні предмети. Адже в такому випадку він може просто відірватися, заподіявши біль травмованій людині. Зрізати ніготь потрібно дуже акуратно, не зачепивши місця зіткнення нігтьової пластини з пальцем. Після цього палець бинтується або накладається пластир.Якщо біль не дає провести процедуру зрізання нігтя, потрібно провести наступну процедуру. Це сольова ванночка, яка робиться два-три рази на день. Вона робиться так: в один літр теплої води кладеться одна чайна ложка солі. Через пару днів процедур біль повинна пройти. Ще рекомендується скористатися мазями з антибіотиками, які потрібно застосовувати, строго дотримуючись інструкцій.

Найімовірніше, уражену ділянку змінить колір – почорніє. Його потрібно постійно тримати в чистоті, дотримуватися правил гігієни і періодично дезінфікувати.

На питання: “Що робити, якщо ніготь відійшов від шкіри після удару і продовжує сильно боліти? »Лікарі відповідають наступним чином. У таких випадках необхідно обов’язково звернутися за допомогою до хірурга. Справа в тому, що біль провокується великим тиском скопилася крові, від якої потрібно терміново позбутися. Хірург проведе пункцію, розкриє нігтьову пластину і прибере кров, що скупчилася.

Якщо постраждалій людині очевидно, що ніготь ось-ось сам відвалитися, потрібно не чекати, а провести процедуру самостійно і негайно.Адже нігтьова пластина може за щось зачепитися, і ніготь буде вирваний з болем. Насамперед ніготь з пальцем добре миються звичайною водою з милом, потім нігтьова пластина обрізається якомога ближче до основи. Шкіру і решту нігтя необхідно змастити маззю з антибіотиком і накласти тугу пов’язку. За ураженою ділянкою потрібно постійно спостерігати. Якщо з’являться ознаки почервоніння, набряклості, то візит до ортопеда – невідкладна справа.

З-під нігтя може сочитися рожева або жовтувата рідина, в такому випадку потрібно буде зробити ванночки з антисептичним розчином бетадіна.У теплу воду наливається кілька ковпачків даного ліки. Дана процедура повинна тривати десять хвилин два рази на день. Для поліпшення відтоку рідини в ванночку рекомендується додавати дві-три столові ложки сульфату магнію.

Після закінчення цих дій уражену ділянку обов’язково змащується маззю з антибіотиком і бинтується. Пов’язка на пальці повинна змінюватися не менше двох разів на день. Протягом трьох тижнів ніготь повинен відновитися. Якщо цього не відбулося, а під нігтьової пластиною продовжує накопичуватися рідина, то потрібно йти до лікаря.

Також для зняття болю рекомендується звернутися за допомогою до гомеопатичним препаратам. Одним з таких є звіробій. Його потрібно приймати кожні три-чотири години протягом дня, поки біль не вщухне.

Для перешкоди запальних процесів застосовується рутин. Але всі прийоми лікарських препаратів повинні бути узгоджені з лікарем.

Для того щоб уникнути негативних наслідків після травми нігтя, потрібно дотримуватися черговість першої допомоги при ударі.Холод, сольові ванночки, мазі з антибіотиками – найголовніші помічники у вирішенні даної проблеми.

Забій нігтя можна отримати в будь-який час і в самому несподіваному місці. Іноді навіть незначного удару нігтя великого пальця досить, щоб він посинів і з’явилися ознаки його відшарування. Звичайно, нікому не хочеться ходити кілька місяців з таким косметичним дефектом, а вже тим більше представниць прекрасної статі.

Щоб уникнути неприємних наслідків травми, розглянемо, як можна врятувати ніготь після удару і що робити, якщо самостійні дії не приносять результату.

Класифікація удару по ступеню тяжкості

Залежно від сили удару виділяють кілька ступенів тяжкості травми:

 • легка ступінь – нігтьова пластина отримує незначні пошкодження. Біль, як правило, проходить в перші хвилини після отримання травми. Ніготь може злегка смикати, але видимих ​​змін не виникає, не утворюється гематома;
 • середній ступінь тяжкості – незначно порушуються м’які тканини, ніготь отримує травму, але цілісність пластини зберігається.Так часто буває при травмі нігтя на нозі, наприклад, у дітей під час ігор в футбол. Пластина може скраю відшаруватися або отримати незначне пошкодження збоку. Як правило, в цьому випадку ніготь можна зрізати, а пошкодження м’яких тканин продезінфікувати і змастити зеленкою;
 • важка ступінь пошкодження характеризується посинінням нігтьової пластини після травми. Буквально на очах колір від світло-рожевого стає темно-синім за рахунок виділення під ніготь деякої кількості крові.Паралельно цілісність пластини нігтя може бути порушена поза межами прилягання до м’яких тканин. Такі пошкодження найчастіше виходять при площинних ударах;
 • дуже тяжке ушкодження – патологія виникає при важких механічних травмах, причому за статистикою частіше зустрічаються ушкодження нігтя на руці. Це може бути потрапляння руки, пальців в механізм. При цьому ніготь отримує важкі деструктивні пошкодження, нігтьова пластина може бути зруйнована повністю, а її частини – втиснули в м’які тканини.Як правило, пошкодження характеризуються не тільки проблемами з пластиною – істотно пошкоджуються м’які тканини, виникають відкриті рани, палець може бути вивихнути або зламаний.

Від визначення ступеня тяжкості травми залежить, як лікувати пацієнта.

Коли слід звернутися до лікаря

При пошкодженні пальців важливо правильно надати першу допомогу. Багато в чому це допоможе не тільки позбавити пацієнта від болю, але і зберегти ніготь, запобігти його сходження.

Перша допомога при ударі нігтя полягає в прикладанні холоду до ушкодженого місця. Можна прикласти шматок льоду, холодний предмет або помістити забитий палець під струмінь холодної води. Якщо шкіра навколо нігтя пошкоджена, її потрібно обробити розчином антисептика (перекисом водню, спиртом, йодом і ін.). Для зменшення болю слід дати потерпілому таблетку будь-якого знеболюючого засобу. Після цього, якщо є підозри на перелом або вивих пальця, потрібно доставити пацієнта в травмпункт.

Звернення до лікаря обов’язково при травмі третього і четвертого ступеня тяжкості.

У цьому випадку лікар огляне нігтьову пластину, знеболить палець і при необхідності проведе маніпуляції для виведення назовні крові, що зібралася під нігтем. Для виведення крові просверливается невеликий отвір на поверхні пластини, і кров вільно виходить звідти. Звертатися до лікаря потрібно якомога швидше, поки кров не згорнулася.

Якщо при травмі виникло відшарування нігтя, в більшості випадків доводиться зняти ніготь частково або повністю.Видалення нігтя відбувається при місцевому знеболюванні, процедура не займає багато часу. Після маніпуляцій лікар накладе антибактеріальну пов’язку і дасть рекомендації щодо подальшого лікування.

Лікування в домашніх умовах

Якщо пошкодження незначні і ніготь не почорнів, то лікування можна проводити в домашніх умовах. Для цього необхідно виконати наступні заходи:

 1. Дати травмованому пальцю повний спокій на перший час.
 2. Прикладати до поверхні пластини холодні компреси, змінюючи їх один за іншим при нагріванні.Це допоможе зняти набряклість і зменшити больові відчуття. При пошкодженні дрібних судин холод допоможе запобігти кровотеча. Якщо біль зберігається, можна помазати ніготь і поверхню шкіри біля нього маззю з ментолом – вона створить ефект охолодження і зменшить біль.
 3. Якщо м’які тканини навколо пластини отримали пошкодження, є тріщини і рани з незначним кровотечею, то поверхню необхідно обробити перекисом водню, палець накрити сухою пов’язкою, при необхідності можна нанести мазь Левомеколь для профілактики нагноєння.
 4. При формуванні набряку м’яких тканин, але при відсутності видимих ​​пошкоджень, на пальці можна намалювати йодну сітку – вона допоможе усунути припухлість.
 5. Знеболити палець при сильному дискомфорті можна, якщо прийняти таблетку парацетамолу або Кеторола. На час потерпілий перестане відчувати біль від удару. Якщо біль сильна, можна прикласти до пальця компрес, для якого змішують Димексид + Новокаїн в поєднанні один до трьох. В отриманому розчині рясно вимочують кілька шарів марлі і прикладають марлевий тампон на сам ніготь, або обертають їм весь палець.Через деякий час біль вщухає.

В домашніх умовах допоможе вилікувати травму бодяга. Розведеною до тістоподібної консистенції бодягою можна користуватися у вигляді аплікацій на пластину нігтя. Після компресів використовується гепариновая мазь – вона усуне набряклість, допоможе уникнути синців.

Протизапальний ефект надає мазь від ударів нігтя на основі лікарської рослини арніки. Засіб носить однойменну назву – Арніка. Змащувати пошкоджений палець потрібно кілька разів на день.Подібним ефектом володіє і мазь Живокост, яку теж можна використовувати при пошкодженні пальців.

Ускладнення і наслідки

У ряді випадків навіть після ретельної обробки місця травми в домашніх умовах виникають ускладнення. Найбільш важкі наслідки для пальця – якщо відходить ніготь або злазить з часом. Якщо нагноєння відсутня, переживати в даному випадку не варто – крім косметичного дефекту, травма нічим постраждалому не загрожує. Нігтьова пластина абсолютно безболісно зніметься сама або в місці відходження просто відросте до свого нормального стану.Можна спостерігати, як світла пляма буде потроху рухатися до краю нігтя, а потім і зовсім зникне.

Набагато більш важкі наслідки бувають при нагноєнні після удару. Якщо пропустити цей момент, запальний процес не просто відокремить ніготь від м’яких тканин, він може сприяти їх нагноєння і викликати розвиток панарицію. Помітити нагноєння можна за характерною ниючий біль, яка потім перейде в сіпання пальця. Палець почервоніє, під нігтем можна буде побачити жовто-зелена пляма – ознаки гною.Біль посилюється настільки, що не дає пацієнтові спати вночі. В активній фазі гній виділяється з-під нігтьового ложа.

При виникненні таких наслідків травми обов’язково негайне звернення до лікаря.

Поради та рекомендації

Відновлення нігтів за кілька днів не відбувається.

Як правило, для усунення синяка має пройти кілька місяців, щоб нігтьова пластина відросла і ніготь придбав здоровий рожевий колір.

Швидкість зростання пластини – приблизно 1 мм на тиждень, тому час відновлення можна спрогнозувати заздалегідь, вимірявши ширину синяка, що утворився на нігті.

Трохи довше відбувається відновлення нігтьової пластини при повністю зійшов нігті, але турбуватися не варто – вона буде активно рости, швидко регенерує, і від травми скоро не залишиться і сліду. Найголовніше на етапі відновлення – берегти ніготь від нових пошкоджень, щоб нігтьова пластина зросла рівна і красива.

Як можна допомогти собі в домашніх умовах при ударі нігтя

Забій нігтя на руці – досить часто зустрічається травма. Вона може бути отримана внаслідок різних обставин. Забій пальця провокує виникнення гематом під нігтьової пластиною, що характеризуються синьо-чорним кольором в пошкодженій зоні. Більш важкою травмою вважають пошкодження, яке порушує кровообіг, через що відбувається відторгнення потерпілого нігтя.

Що робити при ударі нігтя на руці? Лікування і перша допомога при такій проблемі – питання, висвітлені в даній публікації.

Причини і симптоматика

За статистикою, найчастіше у людей таке пошкодження виникає внаслідок удару об щось або внаслідок падіння важких предметів на кінцівку, а таких випадків дуже багато. Близько 10% подібних травм виникають внаслідок обмеження пальців рук. Але це явище часто зустрічається тільки у дітей.

Симптоматика подібної травми досить неспецифічна, тому потрібно проводити певні діагностичні процедури, які дозволяють виключити ймовірність перелому пальця.Проводити діагностику потрібно тільки фахівцеві.

Основні ознаки

При такій травмі спостерігаються такі симптоми:

 1. Біль в зоні пошкодженого нігтя – в м’яких тканинах, що знаходяться під нігтем, існує багато нервових закінчень, через це больовий синдром при ударі є досить сильним.
 2. Пошкодження рухової функції постраждалого пальця – в цьому випадку порушення функції зовсім не пов’язана із змінами органічного виду в пальці, але потерпілому важко рухати пальцем.Це трапляється через іррадіірованія болю від постраждалої зони по нервових закінченнях. Через це біль може локалізуватися в області, яка знаходиться далеко від нігтя.
 3. Неприємні відчуття в зоні пошкодження доставляють людині великий дискомфорт і протікають з травмою з самого початку, викликають почуття розпирання або тяжкості під нігтем. Воно з’являється через виникнення гематоми, яка може трохи піднімати пластину.
 4. Набряк в постраждалій області – найчастіше його виникнення пов’язують з великою концентрацією рідини в уражених тканинах.
 5. Ніготь синюшного відтінку – в звичайному стані уражена область набуває світло-сірий колір, а за текстурою – матовий з напівпрозорим відтінком. Це можна пояснити інтенсивним процесом кровообігу в м’яких тканинах під нігтем. Виникнення такого синюшного відтінку пояснюється утворенням гематоми. Практично завжди зміна зовнішнього вигляду відбувається приблизно через десять годин після отримання травми.
 6. Відділення нігтьової пластини – така ознака проявляється, коли виникає гематома, яка зачіпає ділянку досить великого розміру.

Перша допомога

Починати лікування потрібно відразу після того, як була отримана травма. Затягувати з терапевтичними заходами не рекомендується. Через травмування з’являється кров’яної патьок, він супроводжується больовими відчуттями. Всі ці симптоми будуть заважати людині аж до усунення гематоми. Почервоніння пальця і ​​набряк можуть вказувати не тільки на забій, а й на перелом. Через це необхідно обстежитися у фахівця, для того щоб виключити ризик пошкодження кісткової тканини.

Поетапність проведення першої допомоги

Щоб надати першу допомогу, необхідно провести ряд маніпуляцій.

 1. Потерпілому потрібно зайняти горизонтальне положення. Травмовану кінцівку слід підняти, щоб зменшити хворобливі відчуття, так як надходження крові до ураженої області буде менш інтенсивним.
 2. Притисніть холодний предмет до постраждалої кінцівки. В процесі нагрівання потрібно іноді змінювати його.
 3. Не забувайте про дезинфікування ураженого місця перекисом водню або спиртом.
 4. У випадку, коли больові відчуття дуже інтенсивні, радять вживати препарати з знеболюючим ефектом.

Що робити при ударі нігтя пальця руки (великого і інших)?

Якщо забій був досить сильним, і помітно, що шкіра поруч з нігтем почервоніла, то є ймовірність, що він відшарується. Щоб цього не сталося, потрібно обробити шкіру йодом, добре зафіксувати пластиром і якомога швидше відправитися в медичний заклад. Лікар зробить все необхідне, щоб скупчилася кров могла витекти назовні.Дані маніпуляції спрямовані на зменшення обсягу гематоми.

Цю процедуру потрібно проводити тільки в медичній установі, вдома її виконувати категорично заборонено, можливе зараження крові.

Коли слід йти до лікаря?

Вилікувати удар легкого ступеня можна без медичної допомоги, але зазвичай таке пошкодження носить серйозний характер, саме тому просто необхідно відвідати лікаря.

У найбільш небезпечних випадках можлива поява таких симптомів:

 • болю в голові;
 • висока температура тіла;
 • позиви нудоти;
 • млявість, втома.

Всі ці ознаки свідчать про початок запального процесу в постраждалій області або про інфікування крові. У такій ситуації потрібно терміново відвідати медичний заклад. Лікуватися самостійно забороняється, такий вид лікування загрожує не тільки здоров’ю людини, але і його життя.

Тим, кого цікавить, чим небезпечний удар нігтя на руці і нозі, слід знати, що найбільш несприятливим наслідком такого недуги називають крововилив, внаслідок чого відбувається відторгнення нігтьової пластини.Допомогти впоратися з цією проблемою може тільки хороший лікар.

Чи потрібна медикаментозна терапія?

У рідкісних випадках може знадобитися медикаментозне лікування, яке передбачає вживання знеболюючих препаратів. Найбільш затребуваним засобом в даному випадку вважають «Аспірин». Також фахівець може призначити накладення компресів з додаванням розчину «Димексиду».

Багато постраждалих вважають за краще не помічати виник забій нігтя на руці, і марно.Якщо легковажно ставитися до подібної проблеми, то можна дочекатися виникнення небезпечних наслідків. Якщо було надано неправильне лікування, то не виключено виникнення певних косметичних дефектів, тому що відросло ніготь після відторгнення може прийняти зовсім неприємний зовнішній вигляд. Якщо жінка зуміє приховати подібний дефект за красивим манікюром, то чоловіки такою хитрістю скористатися не зможуть. Запам’ятайте, що не потрібно ігнорувати подібне пошкодження, контролювати лікувальний процес повинен лікар.

Діагностика

При будь-якої хвороби або травми діагностика і лікування є необхідними кроками на шляху до одужання. В першу чергу потрібно з’ясувати причини і ступінь пошкодження, отримати консультацію фахівця, пройти рентген. Все це є обов’язковими заходами, проведеними з метою виявлення можливого перелому.

Щоб визначити справжні причини виникнення патологічних ознак, потрібно пройти певні етапи діагностики:

 1. З’ясування причини і обставин, при яких була отримана травма.
 2. Пальпація.
 3. Зняття рентгенограми.

Такі процедури допомагають встановити ступінь пошкодження пальців і використовувати все необхідне для того, щоб впоратися з подібною проблемою.

Діагностика забиття нігтя проводиться:

 • лікарем-травматологом;
 • хірургом.

Ці лікарі виписують направлення для проходження рентгену.

Лікування

Весь процес лікування ділиться на певні етапи.Що робити при ударі нігтя на руці?

 1. Для зменшення ризику виникнення гною під нігтем використовують пов’язки з мазями антибіотичних засобів (їх бажано часто оновлювати).
 2. При важкій травмі можливе виникнення вираженого набряку. Знизити набряклість можна за допомогою сольових ванн.
 3. Тим, хто думає, що робити при ударі нігтя на руці, слід знати: для полегшення і розміру синців при травмах відмінно допомагає гепариновая мазь. Щоб не допустити зараження, можливого при великих гематомах, рекомендується використовувати «Левомеколь».
 4. Щоб прискорити одужання, радять застосовувати компрес з «Димексид» і 0,25% новокаїну. Такий склад знеболить і надасть протизапальну дію.
 5. Швидше впоратися з проблемою удару нігтя допоможе емульсія касторової олії. Такий засіб має протизапальну дію і прискорює процес регенерації тканин.
 6. Якщо ж відбувається поступове відторгнення нігтя, то з’являється ризик серйозно пошкодити і випадково «видалити» ніготь через неакуратних дій.Що робити при ударі нігтя на руці в цьому випадку? Щоб закріпити положення нігтьової пластини, рекомендується зробити пов’язку з бинта або скористатися лейкопластиром. Це допоможе, однак процес відторгнення значно затягнеться, але буде не таким болючим.

Пальці ніг найчастіше схильні до ударів і травм. Це призводить до вивихів або переломів кісток. Але найчастіше утворюється синець під нігтем. Гематома з’являється в результаті травмування капілярів і крововиливи під нігтьової пластиною.

При наданні своєчасного лікування вона розсмоктується, а ніготь залишається на місці. Якщо допомога не надана, то застигла кров виштовхує пластину, на її місці виростає нова.

Причини

Зазвичай піднігтьового гематома утворюється на великому пальці ноги (код за МКХ 10: S 60.1).

Найчастіше вона формується під впливом наступних факторів:

 • при ударах ногою або інших механічних ударах – ступня травмується, якщо людина випадково зачепив ногою меблі, або на стопу впав твердий предмет і тп;
 • випадкове защемлення стопи;
 • постійне носіння тісного та незручного взуття;
 • зараження грибковими інфекціями викликають піднігтьові геморагії;
 • вивихи або переломи;
 • також темні плями можуть свідчити про серйозні захворювання серця, цукровому діабеті та інших порушеннях роботи ендокринної залози.У цих випадках потрібна допомога лікаря, він розповість, що робити хворому, і як відрізнити звичайний синець від симптому патології.

Після ударів порушується цілісність капілярів, відбувається крововилив і утворюються синці під нігтями пальців ніг.

До основних симптомів відносяться: набряк ступні, почервоніння шкірних покривів, різка біль в ушкодженому місці. Також потерпілий відчуває пульсацію.

Як розвивається гематома

Найчастіше після удару люди задаються питанням, чому посинів ніготь на великому пальці ноги.Після удару ступня набрякає і червоніє. Через одну – дві години утворюється гематома. Це відбувається через пошкодження судин під нігтьової пластиною. Кров під нігтем, накопичується і з’являється синя пляма.

У медицині виділяють декілька етапів цього процесу:

 1. Під пластиною утворюється цятка рожевого кольору. Потерпілий відчуває спочатку оніміння, а потім сильний біль.
 2. На місці рожевого плями формується темно фіолетове. Хворобливі відчуття трохи притупляються.
 3. Через 1 – 2 дні синяк під нігтем великого пальця зменшується в розмірах, синіє. Його кордони стають чітко окресленими. Біль відчувається, якщо сильно натиснути на нього.
 4. Поступово пляма чорніє і зменшується. Хворобливих відчуттів не приносить. Через тиждень вона може розсмоктатися самостійно. Зазвичай синяк без проколів розсмоктується через 3 – 4 тижні.

Основна небезпека в тому, що крові нікуди дітися, вона виштовхує пластину, а на її місці виростає нова.Також уражені шкірні покриви уразливі, до них можуть приєднатися грибки, бактерії та інші мікроорганізми.

Розглянути етапи формування синців можна на фото зверху.

Як вилікуватися будинку

Відразу після забитого місця потрібно прикласти до травмованого місця лід або будь-який холодний предмет. Можна навіть підставити ногу під струмінь холодної води. Це запобіжить піднігтьові крововиливи.

Якщо не було можливості охолодити місце забитого, то формується гематома.Вона вимагає іншого лікування – пластину проколюють, щоб випустити спечену кров.

Процедура проколювання нескладна. Її краще робити в лікарні, але у виняткових випадках можна виконати і вдома.

 1. Продезінфікуйте пошкоджену нігтьову пластину і звичайну голку антисептиком (спиртовим розчином, марганцівкою).
 2. Розжарте голку над вогнем.
 3. Проколіть нею ніготь. Розраховуйте, щоб прокол припав на центральну частину гематоми. Пластина плавиться легко, процедура – неприємна, людина відчуває болючі відчуття, але вони терпимі.
 4. Після того як з місця проколу вийшла кров, що запеклася під нігтем. Обробіть постраждале місце антисептиками, накладіть бинт або пластир.
 5. Щодня міняйте пов’язки і знезаражувати ранку. Протягом трьох днів після проколу можна носити тільки відкрите взуття.

Лікування медикаментами

При сильних болючих відчуттях лікарі рекомендують прийняти знеболюючі препарати. Серед них «Седалгін» або «Анальгін». Можна накладати на уражену ніготь компреси з розчином Димексиду.Вони надають загоює.

При набряках ступні необхідно використовувати протизапальні мазі, що підвищують кровообіг. Серед найбільш використовуваних мазей: «Бодяга».

У складних випадках, коли гематома займає поверхню всієї нігтьової пластини, знадобиться допомога лікаря. Зазвичай хірурги роблять проколи і випускають кров. Але іноді може знадобитися і видалення всього нігтя.

Зняття больових відчуттів допомагає при лікуванні, якщо синяк викликаний травмами або ударами.Але якщо причина в серйозних патологіях (синяк з’явився без забитого), то необхідна спеціальна комплексна терапія. При серцевих патологіях курс призначає кардіолог, при діабеті – ендокринолог.

Якщо синяки викликані грибками, то необхідно лікування протимікотичні препаратами. Це гелі і лаки для зовнішнього застосування. Ймовірно, знадобляться і таблетки для прийому всередину. Всі ці методи допоможуть поступово впоратися з грибками.

Лікування народними способами

Поради знахарів допоможуть полегшити больові відчуття.Перед застосуванням рецептів слід проконсультуватися з лікарем і переконатися у відсутності алергічних реакцій на використовувані інгредієнти.

 1. Розтлумачте листя подорожника і прикладіть кашку на синяк під нігтем великого пальця ноги у вигляді компресу. Трава зніме підвищену набряклість і запальні процеси.
 2. Ухвалення ванночок з додаванням морської солі допоможуть геморрагиям скоріше розсмоктатися. Приготуйте 3 літри гарячої води (середня температура близько 40 градусів).Додайте столову ложку солі і кілька крапель будь-якого ефірного масла. Тривалість процедури – 15 хвилин.
 3. Вилікувати геморагії допоможе маска з бодяги. Для цього розведіть теплою водою 15 – 20 грамів сухого порошку. Зробіть однорідну кашку і намажте хворий ніготь. Через 20 хвилин змийте відваром ромашки. Робіть маску протягом трьох днів.
 4. Зменшити больові відчуття можна за допомогою настоянки звіробою. Вона продається в будь-якій аптеці. Приймайте всередину три рази на день згідно з інструкцією.

Народні методи націлені на лікування без проколу, вони ефективні при невеликих гематомах. Якщо вона займає всю поверхню ложа, то слід звернутися до лікаря, щоб зробити прокол.

Висновок

Профілактичні заходи дозволять мінімізувати ризики ударів пальців ніг і появи гематом. Необхідно бути уважними під час переміщення вантажів, носити зручне взуття свого розміру.

Також слід виключити сильні перевантаження.Якщо піднігтьового гематома на великому пальці ноги все-таки утворилася, то хворому потрібно надати першу допомогу. При сильних больових відчуттях або великих розмірах удару слід звернутися в поліклініку.

🔍 популярні питання про вагітність і відповіді на них

На даній сторінці зібрані найбільш популярні пости і коментарі наших користувачів по темі “З під нігтя на нозі виходить рідина прозора”. Це допоможе вам швидко отримати відповідь на питання, також ви можете взяти участь в обговоренні.

Пропоную флешмоб – перед настанням кожного місяця ділитися з аудиторією тим, що значить для вас цей місяць, з чим він у вас асоціюється і які події зазвичай відбуваються з вами в цей час.

Для мене грудень – це найчарівніший місяць року. У цей час, як раз перед Новим роком, відбуваються найрізноманітніші чудеса. Звичайно, не завжди ці чудеса приємні, але, що характерно, саме …

Це капець просто. Зварила я компот. Перед тим як варити сухофрукти окропом обдала, промила і в воду варити.І вирішила залишки пересипати в ємність поменше (це коли вже компот зварила). При пересипанню і виявила жучків. Залишки викинула, але, блін, що робити з компотом? 😕 поколупатися в ньому, начебто ніхто не плаває 😁 або краще вилити

Одного разу, мабуть, купили ми пачку крупи вівсяної простроченої. Загалом, стояла вона кілька днів, відкриваю, а там купа маленьких чорненьких жучків ((По ходу справи, за той час, який коробка стояла на полиці, вони встигли розбігтися хто куди … Тепер куди НЕ залізу-они везде-в цукрі, крупі , сухофруктах, борошні ((((((((((Кошмар просто.Я вже все намивали, викидала всі продукти і купувала нові-ну …

збігала за сухофруктамісіжу за фільмом і жую улюблену смакоту !!

Маленькі, коричневі … Я запакувала всі крупи / макарони / сухофрукти по скляних банках і з шафки вони у мене пропали. Зате вийшли жити в коридор … Що вони там їдять – не зрозуміло … постійно підмітаю – і вимітаю їх з різних щілин. Як з ними боротися? У мене така ідея виникла: я підлоги будинку мою глоріксом … а якщо почати мити якимось засобом з хлоркою? Жукам від хлорки має гірше стати?

Знайшла у себе поклади кураги, родзинок, мигдальний горіх.Лежачи в різних паперових пакетах, в прохолодному досить місці і темряві. Скільки лежали-не знаю, я їх туди не клала. Може 2 роки, може і більше. Ось думаю-придатне для їжі? поки замочила частина кураги та родзинок в окропі. Жучков не побачила ніде. Орега в шкаралупі. Один спробувала-нормальний, білий, чи не гірчить.

Силікон: загальна інформаціяСілікони – це кремнеорганічною полімери. Силіконові клеї і герметики, що використовуються в будівництві і побуті, застигають від зіткнення з вологою, що міститься в повітрі.Одні з найбільш часто зустрічаються в магазинах – оцтові силікони. Ви їх можете дізнатися за специфічним оцетового запаху, тому що після контакту з повітрям (після відкривання тубуса) в …

Як не прекрасна вагітність, на жаль, в цей час часто у майбутньої мами загострюються хронічні захворювання. Яким же чином можна дізнатися про те, що в організмі відбулися зміни, які потребують лікування? – Здавши аналізи. Уже при постановці на облік в жіночій консультації будуть дані направлення на необхідні обстеження, серед яких – загальний аналіз крові та аналіз крові на цукор.При …

Вибачте, що все суцільним текстом, але з жж тільки так копіюється, якщо з Айпад. Витратила купу часу, намагаючись тут відредагувати, але все одно залишається так само! /////////////// Раніше я писала у себе на стіні вконтакте ось це повідомлення: Мене не буде в інеті близько тижня, прошу не втрачати. Я у свекрухи і буду тут до суботи як мінімум. Фасад нашого будинку миють, використовуючи якусь отруйну …

непріятненько. Знайшла в сухофруктах жучків якихось. Все викинути або що робити? Сухофрукти яблука і груші.

Друзі, спершу хочу подякувати всім, хто відгукнувся на моє прохання в попередньому пості. Вельми дякую вам! Група оживає! Я постараюся зробити її цікавою не тільки для учасників наших уроків, а й взагалі для всіх, кому важлива тема розвитку дітей. Ось. А у нас осінь. Холодно і вітряно на вулиці, але терпимо цілком. Днями був день матері в Бразилії. Я завжди забуваю, що це і мій …

Перший раз за 25 років. За формою вийшли не один до одного але це ж перші)) за смаком-супер! Фарш я робила сама на електром’ясорубці з лука і свинячого карбонату.Пааахнет він обалденно)) поки я наліпили 26 штук-тільки на вечерю. Завтра дороблю інші. А то як я робила тісто-окрема історія. Ось замісила, спакувала в пакет на 40 хвилин, борошно поставила під навісний шафка на кух гарнітур ….

Дівчата, виручайте! У сухофруктах завелися маленькі жучки, може купила вже з ними, тому що лежали вони не довго у мене. І встигли наповзти в крупи. Я все викинула. Помила ящик, вони все одно повзають то там, то там. Помила весь гарнітур, а вони все одно повзають.Може в щілинах ховаються. Загалом не знаю як їх вивести. Підкажіть

Сушені помідори прийшли до нас з Італії, саме в цій сонячній країні прийнято цим способом заготовлювати томати.
Продукт відкриває нові кулінарні можливості і смаки. Сьогодні його можна купити в будь-якому супермаркеті, але смачніше і набагато дешевше сушити помідори самостійно, тим більше зробити це дуже просто.
Сушені помідори – загальні принципи приготування
Для сушки краще вибирати …

Сушені помідори прийшли до нас з Італії, саме в цій сонячній країні прийнято цим способом заготовлювати томати.Продукт відкриває нові кулінарні можливості і смаки. Сьогодні його можна купити в будь-якому супермаркеті, але смачніше і набагато дешевше сушити помідори самостійно, тим більше зробити це дуже просто.
Сушені помідори – загальні принципи приготування
Для сушки краще вибирати …

Сьогодні переддень католицького Різдва. Їздили до батьків Жу, повечеряли разом. Традицій тут якихось особливих я не помітила, крім як в їжі. На столі в святвечір обов’язково присутній індичка, а на десерт пропонують фрукти, горішки та сухофрукти.Цікаво, що рідкісні бразильці їдять на десерт горішки і сухофрукти протягом року, а ось на Різдво накривають окремий столик для всього …

📌 питання хірургії та поради по лікуванню

На даній сторінці зібрані найбільш популярні пости і коментарі наших користувачів по темі “Рідина під нігтем”. Це допоможе вам швидко отримати відповідь на питання, також ви можете взяти участь в обговоренні.

Пропоную флешмоб – перед настанням кожного місяця ділитися з аудиторією тим, що значить для вас цей місяць, з чим він у вас асоціюється і які події зазвичай відбуваються з вами в цей час.Для мене грудень – це найчарівніший місяць року. У цей час, як раз перед Новим роком, відбуваються найрізноманітніші чудеса. Звичайно, не завжди ці чудеса приємні, але, що характерно, саме …

Це капець просто. Зварила я компот. Перед тим як варити сухофрукти окропом обдала, промила і в воду варити. І вирішила залишки пересипати в ємність поменше (це коли вже компот зварила). При пересипанню і виявила жучків. Залишки викинула, але, блін, що робити з компотом? 😕 поколупатися в ньому, начебто ніхто не плаває 😁 або краще вилити

Одного разу, мабуть, купили ми пачку крупи вівсяної простроченої.Загалом, стояла вона кілька днів, відкриваю, а там купа маленьких чорненьких жучків ((По ходу справи, за той час, який коробка стояла на полиці, вони встигли розбігтися хто куди … Тепер куди НЕ залізу-они везде-в цукрі, крупі , сухофруктах, борошні ((((((((((Кошмар просто. Я вже все намивали, викидала всі продукти і купувала нові-ну …

збігала за сухофруктамісіжу за фільмом і жую улюблену смакоту !!

Маленькі, коричневі … Я запакувала всі крупи / макарони / сухофрукти по скляних банках і з шафки вони у мене пропали.Зате вийшли жити в коридор … Що вони там їдять – не зрозуміло … постійно підмітаю – і вимітаю їх з різних щілин. Як з ними боротися? У мене така ідея виникла: я підлоги будинку мою глоріксом … а якщо почати мити якимось засобом з хлоркою? Жукам від хлорки має гірше стати?

Знайшла у себе поклади кураги, родзинок, мигдальний горіх. Лежачи в різних паперових пакетах, в прохолодному досить місці і темряві. Скільки лежали-не знаю, я їх туди не клала. Може 2 роки, може і більше. Ось думаю-придатне для їжі? поки замочила частина кураги та родзинок в окропі.Жучков не побачила ніде. Орега в шкаралупі. Один спробувала-нормальний, білий, чи не гірчить.

Силікон: загальна інформаціяСілікони – це кремнеорганічною полімери. Силіконові клеї і герметики, що використовуються в будівництві і побуті, застигають від зіткнення з вологою, що міститься в повітрі. Одні з найбільш часто зустрічаються в магазинах – оцтові силікони. Ви їх можете дізнатися за специфічним оцетового запаху, тому що після контакту з повітрям (після відкривання тубуса) в…

Як не прекрасна вагітність, на жаль, в цей час часто у майбутньої мами загострюються хронічні захворювання. Яким же чином можна дізнатися про те, що в організмі відбулися зміни, які потребують лікування? – Здавши аналізи. Уже при постановці на облік в жіночій консультації будуть дані направлення на необхідні обстеження, серед яких – загальний аналіз крові та аналіз крові на цукор. При …

Вибачте, що все суцільним текстом, але з жж тільки так копіюється, якщо з Айпад.Витратила купу часу, намагаючись тут відредагувати, але все одно залишається так само! /////////////// Раніше я писала у себе на стіні вконтакте ось це повідомлення: Мене не буде в інеті близько тижня, прошу не втрачати. Я у свекрухи і буду тут до суботи як мінімум. Фасад нашого будинку миють, використовуючи якусь отруйну …

непріятненько. Знайшла в сухофруктах жучків якихось. Все викинути або що робити? Сухофрукти яблука і груші.

Друзі, спершу хочу подякувати всім, хто відгукнувся на моє прохання в попередньому пості.Вельми дякую вам! Група оживає! Я постараюся зробити її цікавою не тільки для учасників наших уроків, а й взагалі для всіх, кому важлива тема розвитку дітей. Ось. А у нас осінь. Холодно і вітряно на вулиці, але терпимо цілком. Днями був день матері в Бразилії. Я завжди забуваю, що це і мій …

Перший раз за 25 років. За формою вийшли не один до одного але це ж перші)) за смаком-супер! Фарш я робила сама на електром’ясорубці з лука і свинячого карбонату. Пааахнет він обалденно)) поки я наліпили 26 штук-тільки на вечерю.Завтра дороблю інші. А то як я робила тісто-окрема історія. Ось замісила, спакувала в пакет на 40 хвилин, борошно поставила під навісний шафка на кух гарнітур ….

Дівчата, виручайте! У сухофруктах завелися маленькі жучки, може купила вже з ними, тому що лежали вони не довго у мене. І встигли наповзти в крупи. Я все викинула. Помила ящик, вони все одно повзають то там, то там. Помила весь гарнітур, а вони все одно повзають. Може в щілинах ховаються. Загалом не знаю як їх вивести.Підкажіть

Сушені помідори прийшли до нас з Італії, саме в цій сонячній країні прийнято цим способом заготовлювати томати.
Продукт відкриває нові кулінарні можливості і смаки. Сьогодні його можна купити в будь-якому супермаркеті, але смачніше і набагато дешевше сушити помідори самостійно, тим більше зробити це дуже просто.
Сушені помідори – загальні принципи приготування
Для сушки краще вибирати …

Сушені помідори прийшли до нас з Італії, саме в цій сонячній країні прийнято цим способом заготовлювати томати.Продукт відкриває нові кулінарні можливості і смаки. Сьогодні його можна купити в будь-якому супермаркеті, але смачніше і набагато дешевше сушити помідори самостійно, тим більше зробити це дуже просто.
Сушені помідори – загальні принципи приготування
Для сушки краще вибирати …

Сьогодні переддень католицького Різдва. Їздили до батьків Жу, повечеряли разом. Традицій тут якихось особливих я не помітила, крім як в їжі. На столі в святвечір обов’язково присутній індичка, а на десерт пропонують фрукти, горішки та сухофрукти.Цікаво, що рідкісні бразильці їдять на десерт горішки і сухофрукти протягом року, а ось на Різдво накривають окремий столик для всього …

🔍 популярні питання про вагітність і відповіді на них

На даній сторінці зібрані найбільш популярні пости і коментарі наших користувачів по темі “Гній з під нігтя на нозі”. Це допоможе вам швидко отримати відповідь на питання, також ви можете взяти участь в обговоренні.

Пропоную флешмоб – перед настанням кожного місяця ділитися з аудиторією тим, що значить для вас цей місяць, з чим він у вас асоціюється і які події зазвичай відбуваються з вами в цей час.Для мене грудень – це найчарівніший місяць року. У цей час, як раз перед Новим роком, відбуваються найрізноманітніші чудеса. Звичайно, не завжди ці чудеса приємні, але, що характерно, саме …

Це капець просто. Зварила я компот. Перед тим як варити сухофрукти окропом обдала, промила і в воду варити. І вирішила залишки пересипати в ємність поменше (це коли вже компот зварила). При пересипанню і виявила жучків. Залишки викинула, але, блін, що робити з компотом? 😕 поколупатися в ньому, начебто ніхто не плаває 😁 або краще вилити

Одного разу, мабуть, купили ми пачку крупи вівсяної простроченої.Загалом, стояла вона кілька днів, відкриваю, а там купа маленьких чорненьких жучків ((По ходу справи, за той час, який коробка стояла на полиці, вони встигли розбігтися хто куди … Тепер куди НЕ залізу-они везде-в цукрі, крупі , сухофруктах, борошні ((((((((((Кошмар просто. Я вже все намивали, викидала всі продукти і купувала нові-ну …

збігала за сухофруктамісіжу за фільмом і жую улюблену смакоту !!

Маленькі, коричневі … Я запакувала всі крупи / макарони / сухофрукти по скляних банках і з шафки вони у мене пропали.Зате вийшли жити в коридор … Що вони там їдять – не зрозуміло … постійно підмітаю – і вимітаю їх з різних щілин. Як з ними боротися? У мене така ідея виникла: я підлоги будинку мою глоріксом … а якщо почати мити якимось засобом з хлоркою? Жукам від хлорки має гірше стати?

Знайшла у себе поклади кураги, родзинок, мигдальний горіх. Лежачи в різних паперових пакетах, в прохолодному досить місці і темряві. Скільки лежали-не знаю, я їх туди не клала. Може 2 роки, може і більше. Ось думаю-придатне для їжі? поки замочила частина кураги та родзинок в окропі.Жучков не побачила ніде. Орега в шкаралупі. Один спробувала-нормальний, білий, чи не гірчить.

Силікон: загальна інформаціяСілікони – це кремнеорганічною полімери. Силіконові клеї і герметики, що використовуються в будівництві і побуті, застигають від зіткнення з вологою, що міститься в повітрі. Одні з найбільш часто зустрічаються в магазинах – оцтові силікони. Ви їх можете дізнатися за специфічним оцетового запаху, тому що після контакту з повітрям (після відкривання тубуса) в…

Як не прекрасна вагітність, на жаль, в цей час часто у майбутньої мами загострюються хронічні захворювання. Яким же чином можна дізнатися про те, що в організмі відбулися зміни, які потребують лікування? – Здавши аналізи. Уже при постановці на облік в жіночій консультації будуть дані направлення на необхідні обстеження, серед яких – загальний аналіз крові та аналіз крові на цукор. При …

Вибачте, що все суцільним текстом, але з жж тільки так копіюється, якщо з Айпад.Витратила купу часу, намагаючись тут відредагувати, але все одно залишається так само! /////////////// Раніше я писала у себе на стіні вконтакте ось це повідомлення: Мене не буде в інеті близько тижня, прошу не втрачати. Я у свекрухи і буду тут до суботи як мінімум. Фасад нашого будинку миють, використовуючи якусь отруйну …

непріятненько. Знайшла в сухофруктах жучків якихось. Все викинути або що робити? Сухофрукти яблука і груші.

Друзі, спершу хочу подякувати всім, хто відгукнувся на моє прохання в попередньому пості.Вельми дякую вам! Група оживає! Я постараюся зробити її цікавою не тільки для учасників наших уроків, а й взагалі для всіх, кому важлива тема розвитку дітей. Ось. А у нас осінь. Холодно і вітряно на вулиці, але терпимо цілком. Днями був день матері в Бразилії. Я завжди забуваю, що це і мій …

Перший раз за 25 років. За формою вийшли не один до одного але це ж перші)) за смаком-супер! Фарш я робила сама на електром’ясорубці з лука і свинячого карбонату. Пааахнет він обалденно)) поки я наліпили 26 штук-тільки на вечерю.Завтра дороблю інші. А то як я робила тісто-окрема історія. Ось замісила, спакувала в пакет на 40 хвилин, борошно поставила під навісний шафка на кух гарнітур ….

Дівчата, виручайте! У сухофруктах завелися маленькі жучки, може купила вже з ними, тому що лежали вони не довго у мене. І встигли наповзти в крупи. Я все викинула. Помила ящик, вони все одно повзають то там, то там. Помила весь гарнітур, а вони все одно повзають. Може в щілинах ховаються. Загалом не знаю як їх вивести.Підкажіть

Сушені помідори прийшли до нас з Італії, саме в цій сонячній країні прийнято цим способом заготовлювати томати.
Продукт відкриває нові кулінарні можливості і смаки. Сьогодні його можна купити в будь-якому супермаркеті, але смачніше і набагато дешевше сушити помідори самостійно, тим більше зробити це дуже просто.
Сушені помідори – загальні принципи приготування
Для сушки краще вибирати …

Сушені помідори прийшли до нас з Італії, саме в цій сонячній країні прийнято цим способом заготовлювати томати.Продукт відкриває нові кулінарні можливості і смаки. Сьогодні його можна купити в будь-якому супермаркеті, але смачніше і набагато дешевше сушити помідори самостійно, тим більше зробити це дуже просто.
Сушені помідори – загальні принципи приготування
Для сушки краще вибирати …

Сьогодні переддень католицького Різдва. Їздили до батьків Жу, повечеряли разом. Традицій тут якихось особливих я не помітила, крім як в їжі. На столі в святвечір обов’язково присутній індичка, а на десерт пропонують фрукти, горішки та сухофрукти.Цікаво, що рідкісні бразильці їдять на десерт горішки і сухофрукти протягом року, а ось на Різдво накривають окремий столик для всього …

.