Маникюр

Манікюр ДОТС схеми: Що таке ДОТС? Фото, малюнки і схеми ДОТС для манікюру |

Оригінальні Малюнки на нігтях ДОТС Відео + Фото

Вчимося малювати на нігтях ДОТС.

Один з найкрасивіших, зручних і простих у виконанні варіантів дизайну nail art – це малюнки на нігтях ДОТС. Дотс – своєрідна “чарівна паличка-виручалочка” з кулькою на кінці за допомогою якої можна творити на нігтях різноманітні художні “шедеври”. Придбавши собі ДОТС, повірте, Ви разом забудете всі свої зубочистки і голки, а швидко опанувавши технікою його використання, Ви зможете з легкістю створювати навіть найкрасивіші і оригінальні малюнки на нігтях 🙂

Модний градієнтний манікюр, робимо “тигровий” малюнок на нігтях, вчимося малювати “космос” на нігтях.

Спочатку готуємо ніготь: наносимо базу, основу під лак, потім сам лак, абсолютно будь-якого кольору і даємо йому час повністю підсохнути. Тепер час за рісунком.Капаем лак для ріунка, а він у нас іншого кольору, на якусь основу: фольга, пластмасова тарілочка і т.д.Окунаем в цю крапельку наш ДОТС і відразу на ноготь.Вначале можна робити просто точки – тренуватися , потім можете переходити до більш складним узорів і комбінаціям. Як вміло користуватися ДОТС і робити різноманітні красиві малюнки на нігтях ДОТС Ви зможете дізнатися з нашої фото і відео добірки, представленої нижче.)

Не варто засмучуватися, якщо у Вас під рукою не виявилося “чарівного” Дотса, а манікюр з кружечками все-таки зробити так хочеться;)) Тут на допомогу Вам прийдуть прості підручні засоби, які з легкістю виконають його роль. Це може бути звичайна кулькова ручка, із закінченими чорнилом, або ж невидимка для волосся з маленькими кульками на концах.Еще один хитро-вигаданий спосіб: візьміть просту французьку шпильку і вставте її в ластик, який знаходиться на кінчику простого олівця (дивіться фото нижче) і Ваш персональний ДОТС готовий! 🙂

Малюнки на нігтях ДОТС: техніка

Малюнки на нігтях ДОТС відео

Post Views:
975

Малюнки на нігтях ДОТС, найпопулярніші варіанти і схеми створення

Різноманітні малюнки на нігтях ДОТС – це створення особливого дизайну манікюру за допомогою загостреної палички.Замість цього інструменту може бути використана звичайна спиця для в’язання або закінчилася кулькова ручка. Досить часто дівчата стикаються з такою підступною проблемою, коли необхідний гарний манікюр, а в спеціалізований салон йти немає часу або коштів. У таких випадках ідеальним варіантом стане створений манікюр за допомогою Дотса.

Популярні варіації малюнків ДОТС на нігтях

Малюнки на нігтях ДОТС завжди виходять рівними і красивими, як ніби ви тільки що вийшли з манікюрного салону. Навчитися робити подібний дизайн самостійно в домашніх умовах здатна кожна дівчина, що має бажання і трішки терпіння. Для цього вам знадобляться лише улюблені відтінки лаку, ДОТС і трохи фантазії. Працювати подібним пристосуванням можна як на коротких нігтях, так і на довгих. Покриття нігтів за допомогою Дотса передбачає досить прості малюнки.

Ніжний горох

Даний дизайн нігтів ДОТС стане хорошим варіантом для офісного стилю або заходи, що вимагає суворого образу.Вам знадобиться лак для нігтів білого відтінку і яскраво червоного кольору, а також фінішне покриття і, звичайно ж, ДОТС.

 1. Створіть класичний французький манікюр, покривши тільки кінці нагідок білим лаком, дайте йому добре просохнути;
 2. Візьміть ДОТС і занурте його в лак червоного кольору так, щоб на кінчику накопичилося трохи використовуваного матеріалу;
 3. Поставте інструментом червону крапку на білому покритті;
 4. Покроково заповніть всі білий простір, маючи в своєму розпорядженні горошини в хаотичному порядку;
 5. Виконайте те ж саме з пальчиками;
 6. Закріпіть результат фінішним покриттям.

Веселі квіточки

Даний дизайн нігтів за допомогою Дотса ідеально підійде молодим та сміливим дівчатам. Вам знадобляться три кольори лаку – рожевий, червоний і жовтий.

 1. Покрийте рожевим лаком нігтьове ложе і дайте йому добре просохнути;
 2. Умочіть ДОТС в жовте покриття і поставте по 2-3 горошини на кожному пальчику – це будуть серединки квітів;
 3. Червоним намалюйте пелюстки квітів, аналогічно поетапно створюючи горох;
 4. Закріпіть манікюр фінішним покриттям.

Паралельні лінії

Дизайн нігтів ДОТС в цьому манікюрі виконується паралельними лініями. Інструкція його виконання ідеально впишеться в будь-який вечірній образ. Вам знадобляться такі матеріали, як ДОТС, металевий срібний лак, покриття чорного кольору і фінішний закріплювач.

 1. Покрийте нігтьову пластину лаком чорного відтінку і дайте йому гарненько просохнути;
 2. Візьміть ДОТС і умочіть його в срібне покриття;
 3. Створіть лінію горошин, що йдуть уздовж нігтьового ложа в центрі;
 4. З боків намальованою лінії зробіть ще дві, більш дрібні, таким же кольором;
 5. Дайте нейл-дизайну висохнути і покрийте фінішним захисним покриттям.

Контрастний горох

Манікюр ДОТС, виконаний в цьому стилі вважається одним з трендових. Він містить досить прості малюнки, тим самим завойовує все більшу перевагу дівчат, самостійно роблять дизайн на своїх нігтики. Для того, щоб створити подібні малюнки ДОТС на нігтях вам знадобиться всього два лаку різних кольорів – чорний і білий. Вся інструкція досить проста.

 1. Покрийте нігтьову пластину білим щільним лаком через один пальчик;
 2. Що залишилися без покриття нігтики накрасьте чорним кольором;
 3. Візьміть ДОТС і умочіть його в чорний колір;
 4. Виберіть білі нігтики і розставте на них чорні горошини;
 5. Наступним пунктом буде обробка чорних нагідок.Для цього умочіть використовуваний інструмент в лак білого кольору і точно також розставте хаотичні точки;
 6. Дайте гарненько просохнути створеному манікюру;
 7. Покрийте нігтики фінішним захисним покриттям.

Як ви вже зрозуміли, дизайн нігтів за допомогою Дотса – досить не складне заняття. Його з легкістю можна виконати своїми руками, якщо дотримується певна схема. Доглядайте за своїми нігтиками і будьте красиві.

Відео: створення красивого дизайну на нігтях за допомогою Дотса

Манікюр за допомогою Дотса

Декоративний узор на нігтях служить відмінним прикрасою манікюру, а також привертає увагу і погляди оточуючих.Якщо Ви тільки починаєте освоювати техніку створення малюнків на нігтьових пластинах, манікюр за допомогою Дотса зможе зацікавити Вас і стати відмінним рішенням.

Зміст:

Що являє собою ДОТС?

У техніці нейл-арту особливе увага приділяється не стільки якістю і колірному поєднанню лаків, а інструменту, що використовується при створенні картинок на нігтях. Малюнок може бути складним або простим, але в будь-якому випадку без спеціальних пристосувань вдається рідко обійтися.

Дотс – являє собою невеликий інструмент, за своїм зовнішнім виглядом дуже схожий на кулькову ручку. Дизайн дозволяє зручно тримати інструмент в руці і професіоналу, і новачкові, який набуває впевненості в своїх силах. На кінчику інструменту є невеликий металевий кулька. Сам корпус вироби може бути дерев’яним або пластмасовим. ДОТС розрізняються за розміром кульок. Зустрічаються і великі кульки, за допомогою яких можна створити малюнок на довгих нігтях, і короткі, які дуже зручно використовувати для створення маленьких точок і ліній.

Дотс – це всього лише товста голка, що має на кінці невеликий металева кулька. Дотс дуже зручний у використанні за рахунок свого зовнішнього вигляду. Достатньо лише уявити собі, що в руках знаходиться ручка, як Ви відразу ж помітите, наскільки велике число Ваших бажань і ідей по відношенню до манікюру.

Вартість Дотса становить близько одного долара. Можна придбати цілий набір ДОТС, що передбачає інструменти з кульками різного об’єму або універсальний ДОТС, до якого можна прикріпити кульки різного розміру.Це дозволить Вам створювати точки і лінії різної товщини і розміру.

Як правильно створювати манікюр за допомогою Дотса?

Техніка малювання ДОТС не є складною. Буде краще сказати, що вона і зовсім відсутня, оскільки справитися з таким інструментом зможе навіть школяр. Досить лише взяти в руки ДОТС таким чином, щоб Вам було зручно тримати його і вмочити кульку в лак потрібного кольору. Також ДОТС може використовуватися для нанесення стразів і перенесення наклейок на нігтьові пластини.

Перед роботою з ДОТС, слід не забути виконати обрізний або європейський манікюр, а також покрити нігті базовим покриттям. Після того як лак підсохне можна приступати до створення малюнка. Для зручності краще відразу підготувати палітру потрібних кольорів, щоб Вам залишалося лише вмочати ДОТС в лаку необхідного тону, робити малюнок на нігтьової пластини і очищати ДОТС за допомогою вологої серветки або рідини для зняття лаку.

Які візерунки можна створити за допомогою Дотса?

Дотс дозволяє прикрасити нігті різними малюнками – квіточками, прапорцями, мордочками тварин, плодами фруктових та ягідних дерев та ін.Всі запропоновані малюнки, як правило, складаються з простих елементів. Перерахуємо їх.

 • Точки . Це можуть бути маленькі точки-горошинки контрастного кольору, які можна нанести на нігтьові пластини за допомогою лаку іншого кольору або акрилових фарб. Точки можуть мати різноманітний розмір. Якщо у Вас немає під рукою Дотса з кульками різного діаметру, Ви зможете зробити точки різної величини самостійно. Для цього слід промокнути кульку в фарбі або лаку і поставити першу точку.Чи не умочати кулька повторно в фарбу, нанесіть точку – вона буде мати менший діаметр. Точки будуть ставати менше з кожним разом. Якщо Ви є новачком, радимо Вам починати роботу саме з малювання точок, які додадуть манікюру якоїсь простоти і пікантності.
 • Коми . Багато візерунки доповнюють коми, які створюються з крапельок. Для цього слід крапнути з Дотса невелику краплю фарби, а потім витягнути її, утворюючи завиток. Чіткість такого елемента як кома забезпечує постійне Макану Дотса в лак або фарбу.Розмір коми варіюється в залежності від розміру кульки в ДОТС і особистих умінь майстра.
 • Лінії . Прямі, хвилясті, переривчасті і інші види ліній також можна створити за допомогою Дотса. Все дуже просто, якщо уявити собі, що Ви маєте справу не з інструментом для манікюру, а зі звичайною кульковою ручкою. Вертикальні, горизонтальні, хвилясті лінії в поєднанні з точками або комами можуть створити дуже незвичайний, але неймовірно простий по техніці виконання рисунок.

За допомогою ліній, точок, крапельок і ком можна створювати геометричні малюнки, малювати квіти, які можуть прикрашати мініатюрні птахи, комахи, тварини. На одному нігтики Ви можете поєднувати кілька горошин різного кольору і розміру, що дозволить Вам бути романтичною і зверне увагу сторонніх і близьких людей на манікюр. Чудово виглядають нігтики білого кольору, доповнені ніжно-блакитними і блідо-рожевими горошинками.

Як створювати за допомогою Дотса френч-манікюр?

Ймовірно, настільки стильний і популярний серед консервативних і модних панянок манікюр-френч ніколи не вийде з моди.Звичайно, френч будуть доповнювати малюнки, наклейки, стрази, проте суть його залишиться колишньою. Нігтики буде прикрашати лінія контрастного кольору (в класичному варіанті – білого), а інша частина нігтьових пластин буде покрита шаром лаку.

Якщо під рукою немає стікери, використовувані у френч-манікюр, їх з легкістю замінить ДОТС. Необхідно лише підібрати кульку потрібного розміру і накреслити рівну лінію.

Також Ви можете прикрасити кінчики нагідок або лунули візерунком, створеним за допомогою Дотса і контрастного лаку.Наприклад, нігтьові пластини можна покрити лаком рожевого кольору, на кінчиках нагідок намалювати ідеально рівні білі смуги і на ці смужки нанести кілька синіх точок, які і стануть прикрасою нігтів.

Для прикраси нігтів можна використовувати найрізноманітніші засоби – стрази, наклейки, блискітки, кольоровий пісок, акрилові фарби, візерунок якими можна створювати за допомогою Дотса або кисті. Ви можете поступово удосконалювати майстерність і створити самі різні малюнки – від простих до вигадливих!


Схожі матеріали:

Наступні матеріали:

Попередні матеріали:


як користуватися, що можна намалювати, фото візерунків і малюнків для початківців, відео

У сучасному світі красивий манікюр став чимось необхідним.Кожна жінка прагне виглядати відмінно. Вона ретельно підбирає свій гардероб, зачіску, макіяж і, звичайно, приділяє значну увагу манікюру.

Варто відзначити, що малюнки на нігтях стають все більш популярними. Однотонне покриття не дозволяє жінці підкреслити свою особливість і вишуканість. Все це зробило розпис нігтів особливим напрямком. Щоб отримати ідеальний візерунок, потрібен досвід, талант і такий помічник, як ДОТС.

Як користуватися ДОТС: покроковий дизайн нігтів

Дотс – спеціальне пристосування, що допомагає створити ідеальний візерунок.З його допомогою можна втілити в життя безліч цікавих малюнків. Почати знайомство з цим інструментом рекомендується з простих схем. Ідеальний вибір – крапки і коми. З плином часу можна буде підвищити рівень складності, вибираючи більш складні схеми. Варто зазначити, що даним інструментом малюється узор, тому знадобитися і звичайний лак з пензликом для нанесення основного покриття. Отже, алгоритм дій можна представити таким чином:

 • Перед створенням візерунків необхідно привести нігті в порядок, зробивши їх доглянутими і акуратними за допомогою манікюру;
 • Нанесення лаку-основи, що продовжить життя нейл-арту;
 • Нанести лак, який буде основою для майбутнього малюнка;
 • Безпосереднє нанесення малюнка – ДОТС потрібно мокнути в фарбу або лак вибраного кольору і приступити до нанесення малюнків;
 • Покрити нігті закріплювачем.

Малюнки виглядають привабливо як на довгих, так і на коротких нігтях. Головне підібрати варіант, який підходить під тип зовнішності, стиль одягу і імідж дівчини в цілому.

Розпис кольором – більш складне завдання. Однак трохи досвіду і вправності, і все обов’язково вийде. Найкраще малюнки виглядають на нігтях, покритих нейтральними кольорами. Для створення шедеврів рекомендується використовувати спеціальну акрилову фарбу, підбираючи грамотне поєднання кольорів.Дотс схожий на звичайну кулькову ручку, тому якщо є хоча б невеликий талант до малювання, створити картини на нігтях не складе труднощів.

Дане пристосування має невисоку вартість і є невибагливим у використанні. Дотс рекомендується очищати вологою серветкою. У разі необхідності можна скористатися рідиною для зняття лаку. Якщо у вашій косметичці немає поки такого інструменту, то вам буде цікаво, чим можна замінити ДОТС для нігтів. У звичайній

Що можна намалювати ДОТС: малюнки з фото

Оригінальність і краса візерунка, створюваного ДОТС, забезпечується тим, що кількість фарби в процесі нанесення візерунка зменшується.За допомогою цього інструменту можна намалювати абсолютно все: прості точки, ідеальні лінії і складні картинки. Варіанти малюнків можна подивитися на фото. Детальніше розглянемо техніку виконання найпоширеніших схем:

Прості точкові візерунки

Точки – найпопулярніший варіант, який люблять дівчата у всьому світі. За допомогою Дотса створити точки можна легко і просто. Досить вмочити інструмент в лак і нанести точки на висохлу основу.Є можливість створити точки різного розміру. Для цього відразу варто торкатися ДОТС в місця, де повинні бути великі точки, після цього туди, де точки будуть поменше. Крім того, можна пофантазувати і з точок створити, наприклад, такий узор, як бабка. Різні кольори, розміри і форми – все це дозволяє зробити нігті по-справжньому унікальними;

завитки – візерунок, що виконується на підставі точки. Дотс вмочається в лак потрібного кольору. Після цього інструментом необхідно доторкнутися до нігтьової пластини і, не відриваючись від неї, зробити акуратний обвід точки.

Квіти

Ромашка і інші квітки може також прикрасити нігтики сучасних дівчат. Тим більше, що з використанням Дотса, це зовсім нескладно. Для цього необхідно в центр квітки поставити велику крапку, а з допомогу точок меншого діаметру і іншого кольору зробити пелюстки. Таким же чином можна отримати такий малюнок, як метелик.

Французький манікюр

Французький манікюр – класична вишуканість, манікюр, який завжди доречний і підходить кожній дівчині і жінці.Він робить будь-які руки доглянутими і красивими, подовжуючи пальці і додаючи шарму. Техніка виконання такого нейл-арту вважається досить складною, так як зробити ідеальну білу лінію не так-то просто.

За допомогою Дотса і ця завдань легко виконується в домашніх умовах. На першому етапі необхідно підготувати шкіру рук і саму Когтевая пластину. Після цього пензликом наноситься лак-основу. Потім настає найголовніший етап – малювання посмішки. Дотс вмочається в білу фарбу або лак і використовується за принципом ручки.Після того, як основний малюнок буде виконаний, слід нанести закріплювач.

Відео-урок з малювання ДОТС в домашніх умовах

Даний відеоролик продемонструє, як легко і швидко, використовуючи найпростіші точкові малюнки за допомогою двох лаків контрастних кольорів, створити яскравий і неповторний дизайн нігтів. Дивлячись на такий манікюр, здається, що дівчина тільки вийшла з салону краси. А насправді треба було всього кілька хвилин і ДОТС.

Відео: манікюр за допомогою Дотса для початківців

Цей відеоролик покаже вам, що для того, щоб домогтися гарного і яскравого манікюру, немає необхідності звертатися до фахівців і витрачати багато часу.Навіть початківець може самостійно створити унікальний нейл-арт протягом декількох хвилин, маючи ДОТС під рукою і лаки потрібних відтінків.

.