Ногти

Лак щоб не гризти нігті: засіб для дітей Некусайка проти обгризання

причини і види лаків щоб не гризти

· Рубрика: Лак для нігтів

Багато людей мають деякі проблеми з манікюром, зокрема шкідливу звичку гризти нігті. Виникає така звичка ще в ранньому дитинстві. Згодом діти переростають, і в подальшому такої патології немає. Але, часто згубна звичка переходить і в доросле життя. В цьому випадку псується не лише естетичний вигляд, але і можуть проявитися серйозні проблеми. Основним захворюванням є хронічний грибок нігтів і шкіри рук.Тому важливо батькам бути гранично уважними до особливостей дітей. Якщо звичка гризти нігті не проходить у дитини, варто застосовувати спеціальний лак проти обгризання нігтів.

Причини виникнення звички обгризання нігтів

Перш, ніж говорити про методи позбавлення від даної шкідливої ​​звички за допомогою спеціального лаку, варто зрозуміти причини. Можна з упевненістю сказати, що патологія йде з дитинства. В області психології навіть є спеціальний термін (діагноз) – оніхофагія.Основною причиною проблеми є емоційний стан дитини. Тому зі звичкою обгризати нігті варто звертатися до дитячого психолога.

обгризання нігті

При нестійкому емоційному стані, обгризання нігтів для малюка є жодним антидепресантом. Звичка виробляється на рівні інстинктів. При психологічної проблеми малюк гризе навіть найкоротші нігті, не чекаючи їх відростання. Нерідко батьки спостерігають таку картину при перегляді захоплюючого сюжету в мультику.Дитина співпереживає головному герою, його емоційний стан порушено. Така тяга з’являється на підсвідомому рівні.

Психіка дитини може похитнутися і в разі інших переживань:

 • Очікування покарання;
 • Почуття самотності;
 • Чи не прояви уваги з боку батьків;
 • Надмірне проведення часу за переглядів мультфільмів і фільмів;
 • Конфлікти між батьками, в дитячому садку, школі;
 • Невпевненість дитини в своїх силах, сором’язливість;
 • Період адаптації до нового місця проживання, навчання;
 • Брак деяких вітамінів в організмі.

Дуже важливо не просто підрізати нігтики діткам, а робити повноцінний дитячий манікюр. Якщо не приділяти належної уваги кутикули, дещо навколо нігтів, задирки дитина почне самостійно видаляти їх за допомогою зубів. Адже манікюрним набір користуватися він ще не вміє. Згодом це переросте в шкідливу звичку обгризання нігтів. Щоб цього не сталося, можна створити на нігтях якийсь цікавий дизайн.

Види лаків для нігтів проти обгризання

Дана проблема стала виникати все частіше.Тому були розроблені спеціальні гіркі лаки для нігтів проти обгризання. Розглянемо найбільш популярні серед них. Так, в аптеках і косметичних магазинах можна придбати такі марки лаків:

 • Принцеса «Некусайка»;
 • Бельведер;
 • лимона.

Останні два виробника є імпортними. Тому ціна може значно відрізнятися в співвідношення з першим варіантом. Багато хто відзначає високу ефективність саме лаку лимона. До складу лаку входить гіркий компонент, який назавжди відбиває бажання гризти нігті.Домогтися такого результату можна тільки при регулярному його використанні. Варто відзначити, що лак не тільки бореться з шкідливою звичкою обгризання, а й лікує нігтьові пластини. Нігті набувають гарний природний блиск, поверхня стає міцною і гладкою. Лак для нігтів лимон призначений не тільки для дітей. Його можуть застосовувати як жінки, так і чоловіки з даною проблемою. Засіб абсолютно безбарвне.

Заслуговує увагу і лак Бельведер. Він також бореться з проблемою обгризання нігтів як у дітей, так і у дорослих.Занадто гіркий смак не дозволяє підносити пальці близько до рота. При зіткненні нігтів з губами, залишається неприємний гіркий присмак. Засіб абсолютно гіпоалергенні. У дитячому віці лак дозволений до застосування з трьох років. Активною речовиною препарату є денатоніум бензоат.

Особливістю даного лаку є те, що дія його починається відразу ж після нанесення на поверхню нігтів. Допоможе будь-якому швидко впоратися зі звичкою обгризання. Наносити лак потрібно в 2 шари.Висихає засіб протягом трьох хвилин. При його застосуванні знижується ризик зараження нігтів і ротової порожнини різними грибковими інфекціями. Варто відзначити, що лак допомагає не тільки з даною проблемою. Багато діток звикають постійно тримати в роті один з пальців. Бельведер врятує і даної ситуації.

Лак «Некусайка» є препаратом вітчизняного виробництва. Тому ціна його буде значно нижче. Але, застосуємо він тільки на дитячі нігті. Лак дуже швидко сохне.Гіркота від лаку не ут змивається навіть водою. Цього можна досягти тільки при його знятті ацетоном. Тому вивітрювання не відбувається. Покриття абсолютно безбарвне. Може залишитися лише невеликий блиск на нігтях. Застосовується як дівчатками, так і хлопчиками.

Інші способи боротьби з проблемою

Якщо звичка обгризання виявлена ​​на ранній стадії, і під час, можна спробувати вирішити проблему без використання спеціальних гірких лаків. Один з варіантів відмінно підходить для дівчаток.Потрібно влаштувати вдома справжню процедуру манікюру, як в салонах краси. Дитину це дуже зацікавить. У діток больовий поріг часто занижений, тому можуть виникати больові явища. Щоб розслабити своє чадо, дотримуйтесь таких правил:

 • Створіть розташовує атмосферу. Для цього потрібно включити приємну мелодію, або улюблену пісню дитини. Мультфільм в даному випадку не підійде. Малюк повинен спостерігати і бачити сам процес створення красивих нігтів.
 • Проводьте дитячий манікюр регулярно.Бажано тільки в домашніх умовах. Виберіть певний день і час, коли дана процедура буде відбуватися. Дитина повинна звикнути, і сприймати догляд за нігтями як належне.
 • Не проявляйте негатив і агресію по відношенню до малюка під час манікюру. Інакше він буде уникати процесу догляду за нігтями, обгризаючи їх.

Важливо не просто підпиляти, підрізати нігті. Їх потрібно прикрасити малюнком. Нехай Ваше чадо самостійно вибере, який дизайн йому до душі. Тоді йому буде просто шкода згризали таку красу.При цьому можна використовувати і спеціальний гіркий лак проти обгризання. А вже зверху нього зробити невеликий візерунок, у вигляді декількох крапельок кольорового лаку. Зверху, замість закріплювача, застосовуйте також гіркий лак. Обов’язково потрібно з’ясувати, які обставини спричинили цю звичку. Спробувати виправити дану ситуацію.

Як вибрати лак, щоб не гризти нігті, розучитися кусати нігті? | Красиві нігті

Сьогодні до проблеми обкушування нігтів відносяться серйозніше, знаходячи причини виникнення звички і методи позбавлення.Серед сучасних засобів боротьби з недоброю звичкою – використання спеціального лаку.

Проблема обгризання нігтів супроводжує багатьох людей, починаючи з самого дитинства. Багато з часом позбавляються від цієї негарної звички, інші ж не можуть відмовитися від неї все життя. На сьогодні обгризання нігтів є здебільшого дитячої проблемою, яка дуже турбує всіх розсудливих батьків.

Звичка гризти нігті в науці названа оніхофагією. Її виникнення пов’язують з наявністю стресу або будь-яких психічних захворювань.Спостереження з даної проблеми показують, що з’являється небажана звичка найчастіше у дітей 4 років. У цей час дитина остаточно перестає смоктати палець і, при наявності несприятливих умов або ситуацій, починає гризти нігті.

Здавалося б, глобального впливу на цілісне здоров’я дитини обгризання нігтів не має, але в подальшому згубна звичка призводить до руйнування кутикули, спотворення форми нігтя, синців в куточках нігтів. Під час обкушування пошкоджується шкіра біля нігтя, а також нігтьові пластини, в які може потрапити інфекція і привести до різних запалень.

Але найголовніше, що сгризаніе є симптомом більш серйозного захворювання або емоційного стану. Тому, дуже важливо визначити причину і ліквідувати її. Якщо це дитяча проблема, потрібно заспокоїти дитину, забезпечити йому сприятливу атмосферу роботи і відпочинку, проводити з ним більше часу, бути більш відкритими до нього. Якщо мова йде про дорослих, потрібно пізнати момент, який змушує знову тягнути в рот пальці. Визначивши ситуацію, потрібно спробувати позбутися комплексу, який провокує згубну звичку.

Але іноді люди гризуть нігті заради задоволення. Хоча таких випадків мало, зазвичай гризеніе компенсує невпевненість в собі, стрес, а то і застосовується, коли настає почуття голоду.

Але в дорослому віці все залежить від людини і його сили волі, а в дитячому, батьки повинні обов’язково зрозуміти і допомогти своєму чаду.

Якщо у дитини така проблема, ніколи не можна вирішувати її методом покарання. Адже обгризання спровоковано чимось, а значить, щось турбує малюка.Це може бути не тільки негативний фактор. Обгризання може виникнути на тлі зіткнення з чимось незвичним, незнайомим, прикладом, зміною місця проживання і т. Д.

оніхофагія також може стати спадковою проблемою. Адже якщо в родині батьки мають погану звичку, дитина також успадковує її.

Сьогодні на практиці багатьом дітям допоміг вельми цікавий метод боротьби з негативною звичкою обкушування нігтів. Прогресивним методом виявився манікюр, тільки не звичайний, а кольоровий і барвистий, який дуже подобається діткам.Бажаючи зберегти на нігтики малюнок, малюки відмовляються від обгризання. Дуже важливо правильно подати малюкові такий метод і вибрати найбільш вподобаний йому малюнок. Найчастіше дитині стає дуже шкода красивих лялечок або літачків, і він підносячи пальчики до рота не наважується їх гризти.

Дитячий манікюр передбачає використання тільки найякісніших лаків, які найменше токсичні для здоров’я. Обробка нігтів проводиться так само, як і в дорослому манікюрі.Спочатку антисептичним спреєм обробляють шкіру нігтів і рук, потім акуратно обрізають і підпилюють нігті, потім шліфують і обробляють кутикулу, на закінчення наносять лак і роблять малюнок.

Крім звичайного манікюру, на сьогодні розроблено спеціальний лак, щоб не гризти нігті. Смак такого лаку неймовірно гіркий, він розрахований на відмову від обгризання саме через погане смаку. Але лак проти обгризання нігтів більш підходить вже для дітей підліткового віку, які починають гидувати його смаком.На практиці застосування для маленьких дітей такий засіб не зробило бажаного результату. Більшість матусь говорять про те, що чада згризали нігті разом з лаком, незважаючи на їх гіркоту, а дивитися на таке явище було ще більш нестерпно.

Ще один спосіб, який допоміг багатьом дітям позбутися проблеми – це спостереження процесу і наслідків обгризання нігтів з боку. Щоб дитина все зрозумів, можна скачати відповідне відео і показати йому. Найчастіше цей метод діє.

Знаючи, як розучиться гризти нігті, можна позбутися негативної звички, яка виглядає з боку дуже некрасиво, а також повернути собі красу нігтів, забезпечити їх здоров’я своїм дітям.

Лак щоб не гризти нігті – спосіб позбутися від шкідливої ​​звички

Не варто засмучуватися, якщо ви ніяк не може відучити дитину гризти нігті або іноді самі знімаєте стрес, обгризаючи кінчики нагідок. Цю з першого погляду неестетичного проблему дуже просто вирішити, використовуючи спеціальний лак з гірким присмаком.І якщо ви думаєте, що дане косметичний засіб може нашкодити малюкові, то глибоко помиляєтеся. Лак щоб не гризти нігті абсолютно безпечний, не викликає алергічних реакцій, виключає жовтизну манікюру і не токсичний. Крім того, деякі засоби цієї серії мають вітамінізованим складом, завдяки якому можна не тільки назавжди позбутися від цієї шкідливої ​​звички, а й зміцнити поверхню нігтьової пластини. Однак, незважаючи на простоту вирішення даної проблеми, необхідно виявити причину гризенія і підібрати відповідний шлях її вирішення.

Причини обгризання

Перш ніж вдатися до допомоги спеціального лаку необхідно дізнатися причини даної згубної звички і вжити необхідних заходів.

 • Стрес. Зі стресом не вміють справлятися не тільки діти, а й дорослі. До того ж кожен знаходить свій спосіб виплеснути негатив. В даному випадку краще звернутися за консультацією до фахівця.
 • Нудьга або баловство. І хоча ця причина більше відноситься до дитячої аудиторії гризунів, але іноді навіть дорослі можуть гризти кінчики нігтів від неробства.Щоб знайти вихід з цієї ситуації необхідно зайняти себе корисною справою або знайти цікаве хобі. Діткам можна запропонувати зібрати пазли або конструктор, помалювати або прочитати разом з батьками захоплюючу книжку.

Варто пам’ятати, що в будь-якому випадку проблему цієї згубної звички одним лаком не вирішити. Спочатку необхідно знайти причину даної неестетіческой звички і тільки після цього її потрібно викорінювати.

 • Максимальна зосередженість.Цей метод можна легко назвати двояким, так як дітям, щоб зосередитися приходить на допомогу рідна звичка обгризати нігтики, а дорослі в момент максимальної зосередженості навіть не помічають, як починають гризти манікюр.
 • Спадкова звичка. Дуже часто дитина починає обгризати нігтики тільки тому, що так роблять його батьки. Саме тому потрібно стежити за своєю поведінкою і, по можливості, стати ідеальним прикладом для наслідування.
 • Невпевненість, самотність, замкнутість.Постійні глузування, сварки з колегами або в сім’ї, проблеми в спілкуванні можуть призвести до появи почуття неповноцінності, а свою нелюбов до себе людина може проявляти, обгризаючи нігті.
 • Залучаємо увагу. Як правило, ця причина відноситься до дітей, які привертають до себе увагу дуже зайнятих батьків. Звичайно складно перебувати постійно з дитиною, але в щільному робочому графіку потрібно завжди знаходити час для свого малюка.

Варто знати, що якщо малюк постійно гризе нігті – це не привід його бити по руках або карати.Навіть без консультації фахівця зрозуміло, що в цій ситуації найкраще поговорити з дитиною, дізнатися, що його гризе в ігровій формі продемонструвати, чому не можна обгризати кінчики пальців.

 • Маникюрная процедура. Для дорослих гарний дизайн і акуратна манікюрна процедура – це ідеальний шанс позбутися шкідливої ​​звички, а ось для багатьох малюків – це привід самостійно обгризти свої нігтики. Тому обрізати нігті дітям потрібно акуратно і не під корінь, а процедуру проводити тільки в хорошому настрої.

Як правильно користуватися лаком

Якщо ви визначили причину обгризання нігтів, можна сміливо приступати до її усунення. У тому випадку якщо це звичайне пустощі проблем особливих не буде, досить просто поспілкуватися з дитиною. Однак якщо це психологічний розлад, варто поєднати обрану вами методику лікування і використовувати гіркий лак.

Придбати лак можна в найближчій аптеці, косметичному магазині або замовити в спеціальному інтернет-магазині.Перш ніж застосувати лак проти обгризання нігтів необхідно прочитати цю інструкцію і тільки після цього нанести на нігтьову пластину прозору гірку рідину. Не варто думати, що після декількох процедур можна вирішити проблему, адже тільки регулярне використання засобу допоможе швидко позбутися від звички обгризання нігтів.

Як правило, препарат потрібно наносити кілька разів на день, фарбуючи в два шари протягом двох тижнів. Деякі препарати можна використовувати без часових обмежень, що дозволяє користуватися засобом до тих пір, поки малюк або дорослий не позбудеться цієї шкідливої ​​звички.Рідина швидко сохне, тому процедура не відніме у вас багато часу, а малюк навіть і помітить особливої ​​різниці, тільки може відчути гіркуватий смак. У тому випадку якщо дитина звикла до гіркого смаку лаку варто спробувати використовувати лак іншого виробника.

Найпопулярніші лаки від обгризання

На сьогоднішній день косметичний засіб проти обгризання нігтів виробляє не так вже й багато компаній, але і серед них можна вибрати найкращий і популярний варіант.

 • Limoni. Італійська компанія Limoni виробляє найефективніший продукт, який користується величезною популярністю не тільки в Європі, але і у всьому світі. І все завдяки унікальному гіркого компоненту, який назавжди відбиває бажання погризти нігтики. До того ж тільки цей косметичний продукт лікує нігтьові пластини, повертає їм колишній блиск і натуральний колір, прибирає абсолютно будь-яку деформацію і максимально зміцнює нігтики. Що стосується вікових критеріїв, то лак Limoni ідеально підходить і дітям і дорослим.А безбарвна текстура дозволяє застосовувати продукт і в чистому вигляді, і у вигляді топового покриття.
 • Belveder. Латвійський бренд Belveder також популярний серед косметичних засобів цього напрямку. Головною особливістю це препарату є те, що діє відразу після нанесення і має занадто гіркий смак, який не дозволяє навіть близько підносити пальці до рота. Для більшої ефективності Belveder потрібно наносити на поверхню нігтьової пластини два рази в день протягом двох тижнів.Тільки так можна швидко позбутися від шкідливої ​​звички і зробити свій манікюр ідеально красивим.

Варто відзначити, що перш ніж використовувати лак проти обгризання нагідок необхідно ретельно ознайомитися з інструкцією, так багато засобів мають вікові обмеження і протипоказані дітям до трьох років.

 • Некусайка. Російський косметичний продукт Некусайка ще один препарат, який заслуговує уваги. На відміну від попередніх засобів Некусайка орієнтується тільки на дитячу аудиторію і ідеально підходить діткам дошкільного віку.Досить простий в використання, швидко сохне, не вивітрюється, а гіркий присмак не змиваються навіть при частих водних процедурах.
 • Розумна емаль. Американський косметичний бренд Розумна емаль запропонувала свій продукт цього напряму «Гризи – не хочу». Даний високоефективний препарат миттєвої дії назавжди і безболісно може позбавити від звички гризти кінчики нігтів. Головний компонент кошти – гіркий екстракт кактуса настільки огидний, що навіть дорослий не захоче повторити спробу обгризти ніготь.Крім стійких смакових якостей, препарат стійкий до води, не вивітрюється і ефективно діє протягом дня.

Маленькі хитрощі в боротьбі з обгризання нігтів

 • Якщо в найближчій аптеці не виявилося лаку проти обгризиванія нігтів, а провчити «гризуна» хочеться негайно, варто використовувати перевірений народний засіб. Наприклад, намазати нігтики малюка гірчицею, перцем або хріном. Як правило, такий спосіб може бути ефективним тільки для дітей, а ось для дорослих марний.
 • Як правило, навіть до найкращого лаку проти обгризання нігтів дитина може швидко звикнути. Саме тому варто придбати лак іншої фірми.
 • Дуже часто діти розуміють, що препарат не надто приємний для них і відмовляються від нанесення засобу. В цьому випадку потрібно зробити манікюр, використовуючи в якості прозорої основи гіркий лак.
 • Гарний яскравий дитячий манікюр творить справжні чудеса, причому дівчинки зможуть легко висидіти навіть найтривалішу маникюрную процедуру.Тому запропонуйте вашій юної леді намалювати красивий яскравий горошок, бантики або квіточки. Такий гарний манікюр дитина точно не захоче згризали. А щоб закріпити ефект варто манікюр робити в міру його поновлення.

Необхідно пам’ятати, що зайва агресія, спрямована на дитину під час манікюрною процедури, може надовго відбити охоту мати гарні доглянуті нігтики.

 • Простий спосіб позбутися від цієї звички, побачити процес гризенія нігтів з боку.Звичайно дорослим такий психологічний прийом піде на користь, а ось для дітей потрібно придумати щось ефективніше. Наприклад, показати відповідне відео і розповісти про захворювання, якими можна заразитися під час обгризання брудних нагідок.

На сьогоднішній день спеціальний гіркий препарат проти обгризання нігтів – це рятівний круг для дітей і дорослих і найпростіший і безболісний спосіб назавжди позбутися згубної звички обгризати кінчики нагідок.

👶 популярні питання і відповіді на них

На даній сторінці зібрані найбільш популярні пости і коментарі наших користувачів по темі “Лак для нігтів щоб не гризти нігті”.Це допоможе вам швидко отримати відповідь на питання, також ви можете взяти участь в обговоренні.

Сьогодні Хгч 22,4, а два дні тому був 44,8 що це означає ?!

Дівчата допоможіть 27/01/2014 був кріоперенос 5 дневочек. Тест показував на 11 день слабку другу смужку. Що це може означати. Надолю ще ХГЛ здати?

сходила я вчора на узі .: 1) Ендометрій відмінний, матка збільшена, 2) кіст немає, 3) поліпів немає, 4) є велике гарне жовте тіло, 5) є невелике затемнення в матці, але азіст не зрозуміла що то і відправила мене на ХГЛ 6) багато рідини в позадиматочном просторі (що це означає? від чого може бути?) 7) що мастило і що боліло – незрозуміло, як зараз все в нормі, і там нічого немає…

Дівчатка Всім добрий день Робила вже кілька УЗД не можуть знайти ембріон але на останньому знайшли 2 желточних мішечка Скажіть будь ласка що це означає і чи може на моєму терміні 8 акушерських 6 зачаття бути не видно 2 малюків? Чула вони можуть гірше розвиватися і як з ХГЛ в таклм випадку має бути? І чи могли 2 жовтковий переплутати з ембріоном? Нижче узі

були на узі в 12 тижнів !!! все добре, і кров скринінг здавали b – ХГЧ (вільне володіння) 57.8 нг / мл, PAPP-A 2.27 мед / мл теж начебто норми вписуємося, але третій шлуночок (в голівці) у нас до 4 мм !!! що ж це таке, може хто стикався ???

Привіт дівчата! Хочу поділитися з подіями.Ми з чоловіком планували дитинку ще з листопада минулого року, але все не як не виходила. Монстри завжди приходили 20-тих Цисла. Але … у вересні у мене не було їх, нудота, була, температура піднімалася 37,6. Зробила тест показав позитивний, я так зраділа))). 1 жовтня прийшла до гінеколога, вона мене оглянула і каже що не чого не …

Всі планують дівчата, звертаюся до вас! якщо немає ніяких свідчень до виявлення Б (якщо потрібно приймати антибіотики наприклад, а ви не знаєте про Б або у вас гормональні порушення), що не досліджуйте себе ДО затримки !!! Щоб не турбувати свою психіку! Особливо стосується дуже недовірливих і чутливих) Щоб завчасно себе не засмучувати.Перший тест на бер. я зробила на 7-8 ДПО, друга …

Завжди був регулярний цикл. Коли з чоловіком почали намагатися зробити малюка, вперше сталися затримки на тиждень. Два рази за півроку. Причому в перші дні затримки тести показували другу смужку (не таку яскраву, як перша, але явну). А потім – смужки бліднули і все закінчувалося місячними (((І що найцікавіше – в день, коли місячні починалися, я здавала кров на ХГЧ. Результати були …

Дівчатка милі скажіть це б чи ні.Тест показує 2 слабку, здала ХГЛ 8,24 і в цей же день почалися місячні (як і повинні були день в день) Що значить це? В результаті була біохімічна б. Всім дівчаткам спасибі за підтримку.

Два роки тому була позаматкова, одну трубу видалили, іншу перевірили – прохідна.
З циклом ніколи проблем не було все вчасно +/- 1-2 дня. У листопаді почалося бруднитися світло коричневим, зробила тест показав слабку другу. У підсумку так продовжувало десь днів 5, але потім все таки прийшли місячні.Коли пройшли, через кілька днів потягнув живіт, і вирішила зробити тест, показав // і друга більш …

Доброго ранку дівчинки! Всім доброго дня! Дівчата у в Торніке 1 жовтня вранці випила останню таблетку дюфастона. Протягом 7 днів повинні прийти месякі, в тому місяці вони були 7 числа тобто 7 вересня. А в понеділок 30 вересня я здала ХГЛ. Прийшов результат 0,1000! Це означає я в прольоті? Або ХГЧ так рано може не показати вагітність? Адже до місячних ще 8-9 днів. Чи є у мене хоч якась…

Підкажіть, будь ласка, хто дійсно в цьому розбирається.
Я здавала аналізи на АФП і ХГЧ на 16 тижні (16 тижнів і 5 днів). Результати прийшли такі:
ХГЧ 32340 МО / л – Норма 20000-80000 (15-16 тиждень), 150000-60000 (17-21 тиждень)
АФП 72,3 МО / л – норма 16,8-66,4 (16 тиждень), 18,4-75,2 (17 тиждень)
У ЖК мене почали заспокоювати і говорити, що не обов’язково, що з дитиною щось не так, …

\\ мама була права – рано радіти … Отримала аналіз вранці – поплакала, вмилася, нафарбувалася.Живу далі. Зараз, звичайно, плачу. Але це пройде. Як дізналася, що Б, весь тиждень пила Дюфастон – спочатку 2 таблетки в день, потім 3, на ніч папаверин ставила. Болі тягнуть були, але зовсім несильні і проходили після дюфастона або як полежу. Взагалі, я відчувала себе відмінно. Харчувалася правильно ….

Отримала результати аналізів. Здавала на 18 тижні. Виходить, що у мене знижений ХГЧ (8,8), підвищений плацентарний лактоген (4,9). А АФП 28,9, естріол 7,4. Лікар на лікарняному, акушерка сказала, що це не страшно.Але це, ж, не нормально ??? Не можу розібратись. Що це означає?

Сьогодні з нами http://www.baby.ru/u/usr207251/, яка зовсім недавно стала мамою вперше. – Вітання! Розкажіть про себе і свою сім’ю … – Мене звати Аня, мені 21 рік. Чоловік – Віктор, 27 років. Познайомилися ми 3.5 роки тому. Ми з різних міст, а познайомилися в Москві. Знайомство відбулося цікавим способом – я приїхала в Москву і зняла у нього кімнату, в квартирі яку він сам знімав, …

Приветик девченки)) отримала результати по ХГЛ.Зараз 24786 … два тижні тому було 1818 … Зараз 7-8 тиждень)) скажіть все нормально?
Ти ще в аналізі є якась медіана

– 8 тиждень, що це?
І МОМ 0.2751 що це значить?

що потрібно робити, чи можна покрити їх лаком, а також які основні причини, чому це відбувається і поради психолога

Як відучити дитину гризти нігті на руках: що потрібно робити, чи можна покрити їх лаком, а також які основні причини, чому це відбувається і поради психолога

×

«Ідеальний манікюр» – спільнота, присвячене догляду за руками, дизайну нігтів і нейл-арту.У нас ти знайдеш навчальні матеріали зі створення чудового манікюру для кожного випадку. Поради, цікаві статті та фотографії робіт кращих майстрів з манікюру – підпишись!

Однокласники:

Я вже підписаний на співтовариство «Ідеальний Манікюр»

×

Вступай в співтовариство «Ідеальний Манікюр»!

«Ідеальний манікюр» – спільнота, присвячене догляду за руками, дизайну нігтів і нейл-арту.У нас ти знайдеш навчальні матеріали зі створення чудового манікюру для кожного випадку. Поради, цікаві статті та фотографії робіт кращих майстрів з манікюру – підпишись!

ВКонтакте:
Facebook:
Однокласники:

Я вже підписаний на співтовариство «Ідеальний Манікюр»

Ми використовуємо cookie-файли для найкращого представлення нашого сайту.Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності.

Політика конфіденційності

.