Ногти

Як правильно наносити праймер на нігті перед шелаком: Для чого потрібен праймер для шелаку. Як їм користуватися

навіщо потрібен, як використовувати, що це

Популярний нині вид манікюр – шелак, вимагає використання декількох спеціальних складів, які забезпечують відмінне зчеплення гель-лаку з поверхнею нігтя. Методика створення шелаку передбачає застосування праймера, базового складу, кольорового гель-лаку, фінішного покриття. І якщо про останні три складах більшість дівчат мають якесь уявлення, то про праймері знають не багато. Точніше кажучи, дівчата знають, що необхідно використовувати праймер.Але, що це за склад, і які функції він виконує, обізнані не всі. Отже, що ж таке праймер? Чому його слід використовувати в процесі створення манікюру?

Праймер для шелаку

Про праймері

Що являє собою даний склад? Це рідко – чи гелевидний речовина, без запаху і кольору. Його застосовують відразу ж після обробки нігтьових пластин, надання потрібної форми і видалення кутикул. Праймер моментально підсушує поверхню і дезинфікує її.Треба відзначити, що процес сушіння відбувається в щадному режимі. Ніготь не зневоднюється, зберігаючи свої природні якості. Найчастіше праймер пропонується в темних скляних флаконах. Завдяки темному склу зберігаються корисні властивості речовини. Для зручності користувачів, кожен флакон оснащений пензликом для нанесення на нігті. Іноді праймер називають бондом, по суті це те ж самий склад, який використовуються для підготовки нігтьових пластин для подальшого фарбування гель-лаком або звичайним манікюрним лаком.Завдяки Бонда, збільшується довговічність манікюрного покриття.

Праймер для шелаку

Різновиди

Сьогодні існує кілька видів праймерів. Кожен з них відрізняється за якістю, складом і механізмом впливу на нігтьову пластину. Деякі з них застосовуються тільки для нарощування нігтів, інші для підготовки поверхні до подальшого фарбування. Майстри використовують три основні варіанти:

 • Прейп-праймер.
 • Склад на основі кислоти.
 • Без кислоти.

Кращим складом, який захищає нігті, є прейп-праймер або бонд. Він наноситься на поверхню до того, як нігті будуть покриватися кислотними та іншими видами гелів. Кислотний праймер ретельно підсушує нігтьові пластини і знежирює їх. Використання кислотного складу необхідно для забезпечення надійного зчеплення гель-лаку з нігтем. Особливо важливо застосовувати кислотний бонд при нарощуванні. Після того, як нігті покриті кислотним складом, дрібні лусочки пластини піднімаються, що і сприяє зміцненню гелиевого покриття на нігтях.

При нарощуванні гелевих нігтів, рекомендується застосовувати праймер без кислоти. Він забезпечує шорстку поверхню нігтів, завдяки чому нарощений ніготь утримується на природній пластині більш якісно.

Про ціну і замінниках

Праймер для нігтів з шелаком коштує недешево. Ціна на даний склад коливається від двох до десяти доларів. Широкий ціновий діапазон пояснюється різною якістю продукту. Відповідно найбільш якісний склад, який абсолютно не шкодить нігтьовим пластин, реалізується за вищою ціною.Деякі новачки манікюрного справи задаються питанням, для чого потрібен праймер для шелаку і чи можна його замінити іншим складом? Праймер під шелак необхідно для якісного зчеплення гелю з поверхнею нігтя. Даний засіб має унікальний склад, який не шкодить нігтьовим пластин. З огляду на цей фактор, замінити праймер іншими знежирюючими засобами не можна. Бо не існує аналогічного складу, що не завдає шкоди нігтьової поверхні.

Як використовувати

Процедура застосування праймера не хитромудро.Після механічної обробки нігтів, поверхню слід продезінфікувати прейп-праймером. Робити це потрібно максимально ретельно, щоб хвороботворні бактерії не збереглися на поверхні. Потім, нігті слід обробити кислотним складом. Для цього, рекомендується скористатися спеціальним пензликом, яка додається в комплекті. Наносити кислотний розчин потрібно акуратно, не зачіпаючи кутикулу і околоногтевую шкіру.

При попаданні праймера на шкірний покрив, потрібно відразу ж промити дану область.Після покриття нігтьових пластин бондом, їх слід висушити в УФ-лампі. Далі нанесення шелаку з праймером здійснюється за технологією. Слідом за бондом, для покриття нігтів застосовують базу. Після сушіння – гель-лак і на завершення – фінішне покриття.

На відео пропонується докладна інструкція використання праймера в процесі нанесення шелаку.

Підводячи підсумки

Новачки манікюрного справи, нерідко задаються питанням, чи потрібен праймер для шелаку? Як стверджують фахівці, праймер не просто потрібен, він вкрай необхідний для захисту нігтьових пластин від шкідливого впливу гель-лаків.І хоча, виробники шелаку, наполягають на безпеку своєї продукції, все ж для абсолютної впевненості в збереженні здоров’я нігтів, рекомендується застосовувати праймер. Тим більше, що аналогічного складу не існує. А це означає, що замінити бонд неможливо жодним іншим засобом.

Для чого потрібен праймер для шелаку, як використовувати

Виключно стійкий і приголомшливо красивий манікюр носить назву шелак. Більшість дівчат вже з гідністю оцінили його переваги і успішно освоїли технологію створення в домашніх умовах.А деякі до цих пір не знають для чого він потрібен. При цьому велике значення мають і використовувані матеріали. Одним із секретів успіху вважається застосування праймера для нігтів, який дозволить продовжити життя. Основні моменти вибору і застосування праймера для шелаку, а також деякі нюанси успішного використання наведені в нашій статті.

Для чого потрібен праймер

Праймер сам по собі представляє прозору рідину або гель, склад якої дозволяє знежирити і продезінфікувати нігтьову пластину. Перевагою цього засобу є відносна безпека для нігтьової пластини, а також відсутність глибокого проникнення речовин.

При цьому суміш досить агресивна і часто включає в себе кислоту. Існують також і безкислотні праймери, які підходять для обробки чутливої ​​і тонкої пластини, а також при можливі протипоказання.

Праймер також негативно впливає на стан нігтів, але на відміну від синтетичних покриттів не руйнує структуру, а навпаки, захищає її від впливу наносяться далі матеріалів.

Як і в будь-якій справі, використання праймера має ряд нюансів, наприклад, необхідно ретельно убезпечити шкіру рук і кутикули від можливого попадання праймера на них. При цьому використання праймера забезпечує ряд можливостей, які можна назвати унікальними.

На відео-для чого потрібен праймер для шелаку:

Що забезпечує використання праймера для шелаку:

 • Знезараження поверхні .Подібні склади часто використовуються як антисептик і замінити їх іншими вкрай складно. Поради щодо застосування перекису та інших подібних речовин носять виключно рекомендаційний характер, адже максимально можливий результат буде тільки у використання спеціальних засобів. Крім того, слід враховувати дивовижну стійкість манікюру з використанням шелаку, а значить, протимікробний ефект також повинен бути відповідним.
 • Захист структури нігтів . Це покриття також здатне створити своєрідний бар’єр між нігтьової пластиною і використовуваними покриттями.Незважаючи на те, що гель для шелаку менш інших шкодить здоров’ю нігтів, його застосування збільшує шанси на благополучний результат після зняття манікюру.
 • Поліпшення адгезії поверхні . Не секрет, що для міцної фіксації полімерних матеріалів необхідна досить шорстка поверхня. Праймер як би «піднімає» дрібні лусочки нігтя, створюючи ідеальні умови для надійної взаємозв’язку з гелем.
 • Підсушування нігтьової пластини . При цьому така дія носить виключно поверхневий характер, без глибокого проникнення в структуру нігтів.Якщо нігті спочатку сухе і ламке, необхідно вибирати праймер, який не містить кислоту в складі.

Не дивлячись на безперечні переваги праймера, його застосування також несе певні моменти, в яких краще заздалегідь розібратися. Також варто перевірити кваліфікацію свого майстра, якщо ви виконуєте манікюр не самостійно.

Кожен досвідчений професіонал використовує праймер, який підходить саме для вашого випадку. Зазвичай це універсальний кислотний праймер, але якщо ваші нігті ослаблені або тонкі, краще застосовувати більш щадні, що не містять кислоту в складі.Чому виникають білі плями після шелаку можна дізнатися тут.

На відео- навіщо потрібен праймер для шелаку:

Як наносити на ніготь

Застосування цього засобу можливо і в домашніх умовах, а вже виконувати без нього професійний манікюр не буде жоден поважаючий себе майстер. Дійсно, після нанесення праймера, манікюр буде триматися довше і його зняття не принесе ніяких неприємних несподіванок у вигляді обшарпаних і пошкоджених нігтів.

Разом з тим, застосування праймера носить виключно важливий характер і тому дуже важливо вивчити заздалегідь всі можливі нюанси застосування.

Що собою являє кислотний праймер для гель лаку, допоможе розібратися зміст даної статті.

А ось навіщо праймер для гель лаку, детально зазначено тут в статті.

Так само варто дізнатися, що потрібно для манікюру шелак: https://soinpeau.ru/kosmetika/dekorativnaya/lak/chto-nuzhno-dlya-shellaka-v-domashnix-usloviyax.html

Як використовувати

 • Праймер наносять на чисту і досить оброблену нігтьову пластину в першу чергу, а не після «стартового» комплекту.
 • За можливості кутикулу перед нанесенням праймера не обрізають, а просто підвертають за допомогою апельсинових дерев’яних паличок. Відсутність шкірних ушкоджень також дуже бажано, адже склад досить агресивний. При попаданні на шкіру його слід негайно видалити, інакше великий ризик опіків.
 • Хороший результат дає використання спеціальних захисних складів, які наносять по периметру нігтьової пластини.Таким чином, можна бути впевненим у безпеці і безболісності манікюру.
 • Наносити праймер необхідно тонким шаром від центру нігтя до країв. Не можна торкатися шкіру навколо пластини, а також допускати скупчування великої кількості засобу по краях.
 • знежирюємо ефект праймера зберігається приблизно півгодини, після чого організм виробляє на поверхні нігтьової пластини спеціальний захисний шар. Якщо тривалість підготовчих робіт склала більше часу, краще повторити нанесення і сушіння праймера.
 • Для сухих і чутливих нігтів краще купувати засіб, що не містить кислоти в складі. Хороший ефект дає комбінація бондери і безкислотного праймера.
 • Праймер можна використовувати і при «звичайному» манікюрі, в цьому випадку його застосування також сприяє тривалості і стійкості покриття.
 • Наносити наступне «стартове» покриття необхідно тільки після остаточного висихання праймера.
 • При нанесенні шелаку бажано використовувати безкислотні праймери, в деяких випадках кращих ефект дасть комбінація з бондери, який наноситься перед праймером.Як зміцнити нігті після шелаку можна дізнатися тут.

На відео- праймер для шелаку як використовувати:

Часто можна зустріти обговорення на форумах, де «досвідчені» домашні майстри радять замість праймера використовувати ацетон або аптечну перекис водню. Важко судити, що буде з нігтями після двох – трьох таких манікюрів, адже спочатку стан пластини може бути різним і можуть виникати за підсумком питання: чому не тримається шелак на нігтях?

В будь-якому разі, покупка спеціального праймера виглядає більш ніж виправдано, адже в загальному сумі витрат для «стартового» набір домашнього манікюру її частка буде просто незначною.

При цьому витрата кошти мінімальний, а стан нігтів після зняття професійного шелаку говорить про те, що застосування праймера допомагає зберегти цілісність пластини і надійно захищає її від проникнення полімерних матеріалів вглубь.Чем відрізняється покриття гель лаком від шелаку можна дізнатися за посиланням.

Як вибрати те що треба

Звичайно ж, не всі кошти з подібною маркуванням відрізняються щадним впливом на нігтьову пластину. При виборі підходящої продукції також необхідно враховувати і стан своїх нігтів перед процедурою гелевого манікюру.Деякі секрети успішної покупки і бездоганного манікюру наведені далі.

Як що звертати увагу:

 • Вартість праймера не може бути занадто низькою. В цьому випадку ви, можливо, натрапили на підробку.
 • Снігопад і осад у флаконі свідчать про неякісне або прострочені товар.
 • Деякі зразки праймера також потребують сушінні ультрафіолетовою лампою або спеціальними Led – лампами для шелаку.

Дуже часто виникає питання: який праймер краще: кислотний або безкислотний? Кислотні зразки праймера після сушки дають поверхні пластини білястий відтінок, безкислотні варіанти просто матову структуру.

На відео- як вибрати праймер для нігтів:

Спеціальний склад праймера дозволяє максимально можливо захистити нігтьову пластину від контакту з полімерними матеріалами. Виробники гелю для нігтів, який отримав загальне назва шелак, апелюють до безпеки і нешкідливості свого винаходу, але навіть такий вплив може поступово зруйнувати нігтьову пластину, особливо при Регулярної «шкарпетці» такого манікюру.

У цьому випадку допоможе хороший захист, а також відновлювальні засоби після зняття шелаку.Особливості праймера для нігтів, який застосовується при створенні такого манікюру, а також деякі важливі нюанси нанесення наведені в нашій статті. У цій відповідальній справі немає місця дрібницям, тому корисні поради та досвід бувалих майстрів допоможуть краще орієнтуватися в безмежному морі нігтьового дизайну. Також рекомендуємо ознайомитися із засобом для зняття шелаку в домашніх умовах в цьому матеріалі.

Чи потрібно сушити праймер в лампі і як правильно наносити цей матеріал

При нарощуванні нігтів використовується такий матеріал, як праймер.Однак, незважаючи на те, що багато дівчат роблять нарощування нігтів і їх зміцнення, не всі знають, що таке праймер.

Праймер це прозора рідина, або гель, яку наносять на нігтьову пластину відразу після її первинної обробки: видалення кутикули, надання форми, полірування. Праймер володіє ефективним підсушують дією, проте його вплив на ніготь дуже щадне, ніготь не піддається зневоднення і його баланс не руйнується.

Склад і різновиди праймера можуть бути різними в залежності від впливу на нігтьову пластину і виконуваних процедур.

Існує кілька основних видів:

 • кислотні праймери;
 • безкислотні праймери,
 • преп-праймери;

Кислотні праймери виготовляються на основі метакрилової кислоти. Що входять до складу елементи, покращують покриття нігтьової пластини, підвищуючи відкриття лусочок. Кислотний праймер сприяє кращому зчепленню наращиваемого матеріалу з природним нігтем і є сильним дегідратором.

Найчастіше використовується в роботі з акрилом, як правило, при нарощуванні кислотний праймер наносять в 2 шари, чекають повного висихання, про який свідчить утворення білого напилення, і лише після цього використовується акрил. Даний засіб не рекомендується використовувати для ослаблених нігтів.

безкислотній праймер злегка поступається кислотному в процесі зчеплення, проте є більш щадним засобом і менш шкідливим для шкіри навколо нігтя і нігтьової пластини.Використовується, як правило, для нарощування за допомогою гелю і при покритті нігтів гель-лаком.

Він створює на поверхні нігтьової пластини шорстку поверхню, завдяки чому відбувається краще зчеплення гелю з природним нігтем. Головний плюс даного праймера в забезпеченні нарощені нігті фортеці і стійкості.

Ще одним поширеним варіантом є преп-праймер , або інша його назва – бондер. Він виконує функцію знежирення нігтів, що є важливим моментом при зчепленні натурального нігтя з матеріалом для нарощування.Використовується перед застосуванням кислотного або безкислотного праймера.

Незважаючи на популярність нарощування нігтів, багато дівчат не знають для чого потрібен праймер.

Професіонали стверджують, що праймер володіє наступними важливими властивостями:

 • Зберігає на тривалий час доглянутий вигляд нарощеного манікюру.
 • Підсилює зчеплення нігтя з штучним матеріалом, а також забезпечує функцію знежирення.
 • Є бактерицидним засобом, знезаражує поверхню нігтьової пластини.
 • Робить поверхню нігтя більш рівним і підвищує сприйнятливість до штучного матеріалу.
 • Забезпечує захист нігтя від руйнування і впливу акрилу і гелю.
 • Необхідний для роботи з пошкодженими, проблемними нігтями.
 • Необхідний для педикюру, так як нігті на ногах рідко володіють рівною, гладкою поверхнею.
 • Позбавляє нігті від жовтизни.

Також багато часто задаються питанням, як правильно наносити праймер, в салоні це робить майстер, безпосередньо перед процедурою нарощування.

Однак якщо праймер використовується самостійно, в домашніх умовах, то необхідно слідувати простий інструкції:

Крок 1
Відсунути кутикулу за допомогою манікюрною палички.

Крок 2
За допомогою шліфувальної пилки зняти з нігтьової пластини натуральний блиск.

Крок 3
Набрати трохи праймера, віджати кисть об краї флакона, або про серветку. Піднести кисть до центру нігтя і почекати поки праймер сам розподілиться по поверхні. Наносити праймер необхідно дуже тонким шаром, не допускаючи попадання на шкіру.

Крок 4
Почекати поки праймер висохне.У деяких випадках його необхідно сушити в УФ лампі, про що, як правило, згадується в інструкції виробника.

Крок 5
Після висихання праймера, про що свідчить поява на ньому світлого нальоту, можна приступати до нанесення матеріалу для нарощування, якого довгострокового покриття.

Важливо

При попаданні праймера на ділянки шкіри її необхідно ретельно промити великою кількістю теплої води для запобігання алергічних реакцій та подразнення.

Багатьох дівчат, самостійно використовують праймер, найчастіше цікавить питання чи потрібно сушити праймер в лампі при використанні гель-лаку і акрилового нарощування.

Фахівці стверджують, що праймер висихає досить швидко, протягом від декількох секунд до хвилини, тому сушити в УФ лампі його зовсім не обов’язково.

Однак деякі виробники випускають праймери, для яких сушка в УФ лампі необхідна, в такому випадку це обов’язково вказується в інструкції, що додається.При виборі праймера і великого їх різноманіття часто важко вирішити якесь праймер краще. В першу чергу слід взяти до уваги, що не варто вибирати дуже дешеві марки, так як їх застосування може вкрай негативно позначитися на стані природних нігтів і стійкості нарощеного манікюру.

Перед вибором праймера необхідно проконсультуватися з професійним майстром, який порадить праймер в залежності від стану нігтів і бажаних процедур.

На даний момент одним з кращих, рекомендованих праймерів, які мають хороші відгуки майстрів і клієнтів є праймер фірми «Блюскай». Також добре себе зарекомендували «Рунейл» і «Леді Вікторі».

Для кращої взаємодії і зчеплення праймера і матеріалу для нарощування або довгострокового покриття рекомендується використовувати засоби одного виробника.

Автор: Альбіна Самойлова

Чи потрібно сушити праймер в лампі * При гель-лаку

Створюючи гарний манікюр, ми використовуємо багато різних засобів, що дозволяють зміцнювати нігті, робити суху пластину, призначену для якісного манікюру.Праймер – це один з основних засобів, яке використовується в процесі роботи. Саме тому багато хто може шукати відповіді на запитання, а чи потрібно сушити праймер в лампі, щоб отримати бажаний результат. У статті розберемося з усіма особливостями його використання.

Для чого потрібен праймер для нігтів?

Праймер для нігтів – це важливий елемент, який треба використовувати для створення ідеально рівного і чіпкого покриття. Він сприяє швидкому підсушування нігтьової пластини, прибирає з її поверхні непотрібну жирність, яка протистоїть ідеально рівному і гладкому нанесення гель-лаків або гелів для нарощування.

Праймер використовується на самому початку процедури, після закінчення роботи з манікюром. Він характеризується рідкою консистенцією, за лічені секунди висихає, створює легкий світлий відтінок на поверхні нігтьової пластини. Його використання вважається обов’язковим для створення міцного і довговічного манікюру.

Кислотний праймер

Кислотний праймер – це засіб, в складі якого є спеціальні кислоти, які швидко блокують процес появи жирного блиску на нігті.Чи потрібно кислотний праймер сушити в УФ лампі? Відповідь однозначна – ні! Він самостійно висихає за лічені секунди, швидко готує нігтьову пластину до нанесення на неї гель-лаку, забезпечуючи чіпку поверхню.

При сухій поверхні нігтя, кислотний праймер не використовується.

Коли використовують?

Кислотний праймер – це не рідкість в області манікюрних процедур, його використовують практично завжди, в основному для тих клієнтів, чия нігтьова пластина характеризується зайвою жирністю.Фахівці не рекомендують його наносити перед звичайним лаком для нігтів, тому що ефект буде мінімальним. Основне призначення кислотного праймера – це нанесення перед нарощуванням нігтів, покриттям їх гель-лаком. Засіб забезпечує максимальну міцність нігтьової пластини, а також сприяє збільшенню терміну носіння манікюру.

Як наносити?

Засіб характеризується відносно рідкою консистенцією, тому наноситься на нігтьову пластину в мінімальній кількості.Воно набирається на кінчик пензлика і поміщається на середину нігтя, акуратно розмазуючи його по всіх куточках поверхні.

Зайва кількість праймера буде тільки розтікатися за область нігтя, створюючи ефект печіння в пошкоджених ділянках на шкірі під час манікюру.

До нанесення засобу необхідно підходити уважно, щоб не погіршити ситуацію, не спровокувати негативну реакцію шкіри. Чи потрібно сушити праймер в УФ? Ні, він не потребує додаткового ультрафіолетовому впливі, швидко і легко висихає під впливом кімнатної температури.

безкислотній праймер

Ще одним варіантом праймера є безкислотний. Він отримав таку назву не дарма, адже в його складі зовсім немає кислоти. Саме такий варіант кошти використовується найчастіше, тому що він є універсальним, підходить під різну структуру і поверхня нігтів, не пересушує нігтьову пластину.

Іноді деякі дівчата в процесі створення красивого манікюру можуть задаватися питанням, а чи потрібно знімати липкий шар з нігтя після нанесення праймера.Ні! Після його нанесення відразу потрібно приступати до використання бази, потім самого кольорового гель-лаку, і топа. Липкий шар знімається тільки після топового покриття на завершальній фазі створення манікюру. А чи потрібно сушити в лампі? Відповідь теж немає! Досить 20 секунд, щоб праймер підсушити і подіяв.

безкислотній праймер не залишає після себе білий слід, тому орієнтуватися потрібно тільки на рівень вологості нігтя.

Коли застосовують?

Застосування безкислотного праймера досить велике, тому що його використовують, як під час нарощування нігтів, так і на момент покриття їх гель-лаком.Іноді фахівці дозволяють саме безкислотний праймер використовувати при звичайному манікюрі лаком, який не вимагає сушки в лампі.

Варто відзначити, що навіть при зайвій жирності нігтів пластини безкислотний праймер буде доречним і результативним. Головне дозувати кількість його нанесення, не зловживати його властивостями, дозволяючи йому за лічені секунди зникати з нігтьової пластини.

Як наноситься?

Наноситься засіб на ніготь стандартним шляхом, досить взяти на край пензлики невелику кількість засобу, і нанести його на ніготь, плавно розподіляючи по всій поверхні.Важливо навчитися рівномірно наносити засіб, щоб по всій його області було рівне кількість рідини. Це дозволить праймеру швидко вбратися в ніготь, повноцінно його підсушити, забезпечуючи хороший результат під час нанесення гель-лаку. Сушити засіб в лампі не потрібно, достатньо залишити його на 30-40 секунд, уникаючи будь-якого контакту з нігтями. Праймер самостійно ідеально висихає, дозволяючи створювати красивий і рівний манікюр.

Скільки сохне праймер?

Після нанесення праймера багато хто чекає секундного ефекту і відразу переходять до нанесення гель-лаку або гелю для нарощування нігтів.Це не правильно! Праймер висихає на нігтях від 20 до 60 секунд, все індивідуально. Щоб забезпечити повноцінний ефект від праймера, необхідно обов’язково почекати цей час, переконатися в тому, що нігтьова пластина добре просохла і готова до нанесення основних засобів.

Перевіряти рівень висихання праймера потрібно тільки зоровим чином, торкатися до нігтьової пластини пальцями або предметами заборонено!

Скільки точно сохне праймер на нігтях сказати неможливо, потрібно просто орієнтуватися на час 60 секунд, і тільки після цього переходити до нанесення гель-лаку.Якщо нігті недостатньо підсохли, і зверху була нанесена база, ефект праймера анулюється повністю.

Відповіді на питання майстра манікюру

Праймер – це часте засіб для створення міцного манікюру, тому при його використанні можуть виникати певні питання. Щоб не шукати в інтернеті набір питань для повної інформації про його дії, просто ознайомтеся з відповідями на найчастіші запитання, знайдіть для себе потрібну інформацію і будьте всебічно підкованими в даній області.Всі відповіді даються професіоналами, які володіють колосальним досвідом в області манікюру, і стикалися з будь-якими його особливостями.

Який праймер краще вибрати для гель лаку?

Гель-лак – це засіб для створення бездоганного і щільного манікюру, яке вимагає використання ще й додаткових коштів для зміцнення. Таким є праймер, який може бути кислотним і безкислотним. На цьому етапі у дівчат виникає безліч питань щодо того, який з варіантів більш ефективний, і якому віддати перевагу при покритті гель-лаком.

Для гель-лаку рекомендується використовувати безкислотний праймер, властивостей і компонентів якого досить, щоб добре просушити нігтьову пластину, і підготувати її до нанесення базового покриття. Якщо ж безкислотний праймер не справляється зі своїми обов’язками, манікюр деформується вже через кілька днів, значить, присутня підвищена жирність нігтьової пластини, і тут необхідно вибирати тільки кислотний праймер. Він на 100% впорається з жирністю і забезпечить чіпку поверхню.

Які лампи потрібні для сушки?

Іноді фахівці можуть чути питання, чи потрібно сушити праймер в лампах 36 ват вт, і скільки часу займає весь процес. Насправді праймер і без цього досить швидко висихає і не вимагає додаткової сушки. Багато хто може помилково сушити праймер в лампі, але в результаті цього будуть стикатися з неприємним печіння в нігтях, яка не зникає тривалий час.

Чи потрібно застосовувати обезжириватель при використанні кислотного праймера?

Ні, кислотний праймер в повній мірі справляється зі своїми функціями, швидко знежирює поверхню нігтьової пластини, готує її до процедури нанесення.Якщо ж безкислотний праймер з якихось причин не дає бажаної чіпкості і міцності нігтя, потрібно переконатися в тому, що на поверхні не присутній пил, частинки кутикули і інші забруднення, викликані створенням манікюру.

Сушать чи праймер Блюскай в лампі?

Праймер Bluesky швидко піддається висихання і без впливу ультрафіолетових променів, але іноді зустрічаються випадки, при яких можна підсушити його і лампі, опустивши нігті на 20-30 секунд. В інструкції з використання засобу надана повна інформація про те, як ним користуватися праймером, які секрети його використання існують.Щоб зробити роботу більш сприятливою і результативною, з їх особливостями потрібно обов’язково ознайомитися.

Наносити Блюскай потрібно тільки тонким шаром, не виходячи за поверхні нігтьової пластини. Завдяки своїй рідкій консистенції він швидко розтікається по нігтя, вбирається і висихає за лічені секунди.

Також ви можете дізнатися додаткову інформацію про підбір і використанні праймері для манікюру в наступному відео:

Висновок

Праймер – це засіб під гель-лак і базу, яка забезпечує міцність нігтьової пластини, робить допустиму чіпкість нігтя і гель-лаку.Він швидко висихає і без використання ультрафіолетових променів лампи, і тільки в деяких випадках вимагає її застосування.

Неймовірно! Дізнайтеся, хто найкрасивіша жінка планети 2020 года!

25 найкрасивіших жінок планети

.