Ногти

Радіохвильове видалення врослого нігтя: Радіохвильове видалення врослого нігтя: чи варто робити?

Радіохвильове видалення врослого нігтя

Що таке врослий ніготь, і які ознаки він має?

Вросший ніготь – це ситуація, коли нігтьова пластина вростає в м’які тканини з однієї або обох сторін. Наслідком цього є гнійне запалення цих м’яких тканин, а також до їх розростання. Найчастіше хворий ніготь знаходиться на самому першому пальці стопи.

Така хвороба за різними статистикам зустрічається приблизно у 8-10 відсотків населення.На жаль, як здається на перший погляд, врослий ніготь – це далеко не найпростіша хвороба. Не у всіх клініках її лікування можуть виконати якісно.

Необхідно знати: Види грибка на ногах

Визначити врослий ніготь можна за такими ознаками:

 • Постійний біль в місці, де вростає ніготь;
 • Набряк і почервоніння пальця;
 • З під нігтьової пластини виділяється гній.

Причини можуть бути зовсім різними:

 • Неправильна стрижка нігтів;
 • Носіння надмірно тісного взуття;
 • Спадкові фактори;
 • Деформація стопи, наприклад, плоскостопість або косолапие, або самого пальця;
 • Травма пальця;
 • Грибкові захворювання.

Коли лікування врослого нігтя проведено вчасно, то цілком можливо уникнути неприємних наслідків і ускладнень. Але якщо все-таки лікування не було розпочато, то м’які тканини переростають в пухлину, яка буде заважати ходити і буде кровоточити.

Які методи лікування врослого нігтя існують?

На жаль, цю хворобу вилікувати будинку неможливо. А це неможливо, оскільки в домашніх умовах не вийде якісно обробити змінену зону.Самолікуванням можна лише погіршити ситуацію і придбати інші захворювання. Наприклад, зростання запалених тканин, гнійне запалення кістки, гангрени.

Звичайно, коли ви тільки зрозуміли, що у вас утворився врослий ніготь, необхідно відмовитися від тісного взуття і взуття на підборах. Також не можна самостійно намагатися обстригти ніготь, так як це теж може лише погіршити ситуацію.

На ранніх стадіях хвороби, можна вилікувати її за допомогою напівспиртових пов’язок, дужок і іншими методами.Крім того, можна робити спеціальні теплі ванночки для ніг, в які додають відвар ромашки, звіробою, фурацилін та інші антисептики. Також накладають спеціальні пов’язки з різними антибактеріальними мазями.

Але, коли хвороба вже стала розвиватися, в лікарнях проводять лікування трьома способами:

Хірургічне видалення має дуже багато мінусів: хворобливість операції, довгий реабілітаційний термін, можливість відновлення хвороби, формування викривленої форми нігтя.

Лазерний метод набагато краще хірургічного, але в порівнянні з радіохвильовим має свої мінуси. Наприклад, більш довгий термін реабілітації.

Найкращим і безболісним вважається радіохвильове видалення.

Необхідно знати: Масло стоп актив від грибка

Радіохвильової метод видалення нігтя

І все-таки чим же такий хороший цей метод?

По-перше, таке видалення нігтя абсолютно безболісно, ​​на відміну, наприклад, від хірургічного.По-друге, дуже малоймовірно повторення цієї хвороби знову, чим не може похвалитися хірургічний метод.

Як проходить операція

Отже, операція з видалення врослого нігтя, яка використовує радіохвилі, займає приблизно від трьох до п’яти хвилин. Причому її довжина не залежить від того, наскільки запущена хвороба, що є величезним плюсом. Також операція не вимагає перекладу пацієнта в стаціонар і проводиться амбулаторно.

Спершу проводиться місцева анестезія, за рахунок чого операція виявляється абсолютно безболісною.У хворий палець робиться один укол анестетика. Після чого лікар проводить видалення вростають частини нігтя. Потім радіохвилею обробляється нігтьова матриця і Паросткова зона. Крім того, якщо сталося розростання м’яких тканин, то після операції його надмірне розростання.

Після операції накладення швів не тільки необов’язково, але навіть шкідливо для здоров’я. Таким чином, операція завершується тим, що лікар накладає асептичну пов’язку на палець. Після цього пацієнт повністю вільний.

Необхідно знати: Ціни на видалення (лікування) нігтя лазером

Дії після операції

Найголовніша умова відсутності несприятливих наслідків – це виняток намокання пов’язки. Приблизно 3-5 доби потрібно міняти пов’язку, цю операцію можна зробити вдома самостійно. Звичайно потрібно від двох до чотирьох змін пов’язки.

Повністю рана заживає протягом приблизно трьох-семи днів. Також у людей з високим больовим порогом перші пару днів можуть з’являтися больові відчуття.Але їх можна запобігти, випивши одну або дві таблетки анальгіну.

Переваги радиоволнового лікування

 • Практично в кожній клініці операцію вам можуть зробити прямо в день звернення або протягом кількох днів.
 • Операція абсолютно безболісна.
 • Дуже мала ймовірність повторного вростання нігтьової пластини.
 • Такий метод не травмує палець. По-перше, нігтьова пластина не видаляється повністю, лише її частину.По-друге, в процесі операції не ушкоджують здорову шкіру, на відміну від лазерного методу лікування.
 • У післяопераційному періоді практично виключені ускладнення, такі як больові відчуття, набряки, виділення гною і інфікування. Це відбувається, тому що метод має антисептичний ефект.
 • Швидкий процес відновлення, набагато швидше, ніж у інших методів, оскільки тут не пошкоджується здорова шкіра і тканини пальця.
 • Немає необхідності в щоденній зміні пов’язки.
 • Пацієнт може швидко повернутися до звичайного життя. Таким чином, він може виходити на роботу вже наступного дня.
 • На сьогоднішній день така операція не є нововведенням. Тобто процес її проведення вже відпрацьований, і дуже рідкісні випадки помилок лікарів.

Недоліки радиоволнового лікування

Напевно, в цьому методі є лише один мінус. В процесі операції лікар-хірург може невірно розрахувати потужність впливу радіохвилі. Це може привести до відновлення хвороби, якщо потужність була недостатньою, і до деформації нігтя і його поганого росту, якщо потужність була занадто великою.

Але, швидше за все, тут все залежить від лікаря. Так що при виборі клініки необхідно дізнатися те, які лікарі в ній працюють і який у них досвід роботи.

Висновки:

дійсно вас влаштовує життя з такою хворобою? З її побічними результатами? Чи готові ви терпіти свербіж, приховувати ноги від інших, мучитися від болю, втрачати нігті?

Адже рішення вже давно придумали, препарат, який позбавив тисячі людей від подібних страждань – спеціальний гель “НоваСтеп”

Не чекайте, поки хвороба забере все, що може.Позбавте себе і близьких від непотрібних болів, негативу і мук – ДІЗНАТИСЯ ПОДРОБИЦІ

Головна> Вросший ніготь> Радіохвильове видалення врослого нігтя

Оцініть статтю:
Завантаження …

Лазерне і радіохвильове видалення врослого нігтя в Москві

Поява сучасних методів лікування дозволяє уникнути повторного вростання нігтя (рецидиву) майже в 100% випадків.

Врослий ніготь (оніхокріптоз) – досить поширене захворювання, частіше зустрічається в молодому віці.З різних причин нігтьова пластинка починає вростати в околоногтевой валик, викликаючи дискомфорт і біль. Пізніше приєднується інфекція, з’являється гнійне виділення, гіпергрануляцій ( «дике м’ясо»). Якщо хворобу не лікувати, або лікувати неправильно, вона набуває хронічного перебігу, з періодичними поліпшеннями і погіршенням. Самостійні підрізання куточка нігтя, розпарювання і т.п. дають короткочасний позитивний ефект, і незабаром вростання починається знову.

причини

До найбільш частих причин врослого нігтя можна віднести:

 • Носіння тісного і вузькому взутті;

 • Носіння взуття на високих підборах;

 • Вроджено великі навколонігтьові валики;

 • плоскостопість;

 • Травма околоногтевого валика при педикюрі.

Досить часто спостерігається поєднання різних причин і факторів. У деяких випадках врослий ніготь виникає на тлі вагітності і післяпологового періоду (можливо, це пов’язано зі зміною ваги і постави, установок стопи). Невід’ємною частиною лікування є усунення причинного фактора – носіння зручного взуття, корекція плоскостопості устілками і т.п ..

Методи лікування врослого нігтя

На самих ранніх стадіях вростання (коли присутня тільки біль і невеликий набряк околоногтевого валика) ще можна впоратися з ситуацією консервативними методами – прийом антибактеріальних препаратів, напівспиртові пов’язки.При наявності гнійного запалення, а особливо появі «дикого м’яса», консервативне лікування марно, воно може дати лише короткочасне поліпшення – потрібна операція.

Розрізняють декілька методів операцій:

 • Хірургічний метод. Досить довго єдиним хірургічним методом лікування врослого нігтя було видалення всієї нігтьової пластини (операція Дюпюитрена). Це було порочної методикою, тому що рана довго заживала, новий ніготь ріс повільно, часто деформувався, спостерігалися часті рецидиви.Повністю нігтьову пластинку зараз майже ніколи не видаляють. Це робиться тільки в тому випадку, якщо вона практично вся отслоена від нігтьового ложа, і зберігати її не має сенсу. Найчастіше видаляється вростають край нігтя (крайова резекція) і руйнування фрагмента росткової зони з боку вростання хірургічним інструментом.

 • Радіохвильовий метод. Відрізняється тим, що фрагмент росткової зони руйнують радіохвилею (апарати «Сургитрон», «Фотек»).

 • Лазерний метод.На проблемну ділянку росткової зони впливають променем лазера. Використовується хірургічний СО 2
  лазер.

В даний час операція найчастіше проводиться радіохвильовим або лазерним методами. Суть їх полягає в руйнуванні фрагмента росткової зони нігтя з боку вростання, що зменшує зростання нігтя з цього боку і є профілактикою рецидиву. Помилково вважати, що при даних методах зовсім не використовується хірургічний інструмент. Вростають край і некротичні маси по краю вростання ( «дике м’ясо») прибираються звичайним інструментом.«Секрет» лазерного і радіохвильового методу полягає саме в руйнуванні цими впливами фрагмента росткової зони, що є значно більш надійними, ніж його руйнуванням звичайним інструментом, а значить, менше ймовірність рецидиву. Розрізати лазером або радіохвилею саму нігтьову пластинку вкрай недоцільно, тому що це веде до опіків навколишніх тканин і збільшення термінів реабілітації до 1 місяця і більше.

Всі операції проводяться під місцевою провідникової анестезією – біля основи пальця тонкою голкою під шкіру вводиться анестетик і накладається джгутик.Через 5 – 7 хвилин палець повністю втрачає чутливість, що робить втручання абсолютно, на 100% безболісним.

Видалення врослого нігтя лазером

Хірург видаляє вростають частина нігтьової пластинки (1-2 мм), після чого прибирає гіпергрануляцій ( «дике м’ясо»). У кутку основи нігтьової пластинки оголюється фрагмент росткової зони, який руйнується за допомогою впливу лазерним променем певної потужності і тривалості. Рану сануючих антисептиком і накладають асептичну пов’язку.Шви не накладаються. Рана загоюється за 5 – 7 днів. Для втручання ми застосовуємо СО 2 лазер «Cosmopulse 2».

Видалення врослого нігтя радіохвильовим методом

Проводиться точно так же, як і видалення лазером, з тією різницею, що замість лазерного променя для руйнування потрібного фрагмента росткової зони застосовується радіохвильової скальпель «Fotek» зі спеціальною насадкою у вигляді голки. В іншому операція ідентична лазерної – подальша санація рани, накладення пов’язки.Термін загоєння рани також становить 5 – 7 днів.

Деякі хірурги крім обробки росткової зони радіохвилею або лазером, додатково обробляють цими приладами і околоногтевой валик. Ми вважаємо цей захід зайвої, тому що вона майже не впливає на відсоток рецидиву, але значно (до 1 місяця) збільшує терміни загоєння рани. При надмірному навколонігтьової валика краще застосувати його пластику (наприклад, по Шмидену), ніж випалювати, прирікаючи пацієнта на тривалий і хворобливий загоєння.

Реабілітація після лазерного і радіохвильового лікування

Відразу після операції пацієнт може йти додому, спостереження в стаціонарі не потрібно. Протягом першої доби пов’язка може помірно промокати сукровицею – це нормальне явище, при надмірному промоканні рекомендується самостійно замінити пов’язку, прикласти холод до пальця. Перша доба пацієнту рекомендується провести вдома, бажано, щоб нога перебувала на невисокій подушці (для зменшення післяопераційного набряку).

В цілому реабілітація відбувається досить швидко – рана заживає за 5 – 7 днів, після чого настає одужання. Нормально ходити (за умови носіння зручного взуття) пацієнт може вже на 2-е – 3-ю добу після операції. Потрібні щоденні нескладні перев’язки, які пацієнти зазвичай роблять самі. Невеликі болі можуть турбувати лише протягом 1-х діб після операції, та й то вони легко знімаються звичайними анальгетиками. Антибіотики призначаються рідко – тільки при вираженому гнійному запаленні.

ускладнення

Після радіохвильової або лазерної операції ускладнень практично не спостерігається. Погане загоєння рани, супутня інфекція спостерігаються тільки в особливих категорій пацієнтів – хворих на цукровий діабет, облітеруючий атеросклероз артерій, нейропатией. У цих категорій пацієнтів операція проводиться тільки після компенсації основного захворювання, під прикриттям антибактеріальної, судинної терапії.

Ціни на видалення врослого нігтя лазером і радіохвильові методом

послуга Вартість (руб)
Консультація хірурга на первинному прийомі 1500
Видалення врослого нігтя просте 2900
Видалення врослого нігтя радіохвильовим методом 3500
Видалення врослого нігтя лазером 4500
Пластика околоногтевого валика по Шмидену із застосуванням радіохвилі 4500

У таблиці вказана ПОВНА вартість операції – включаючи анестезію, застосування радіохвилі або лазера, накладення пов’язки і ін.

Де зробити операцію в Москві?

Якщо Ви хочете видалити врослий ніготь в Москві лазером або радіохвильовим методом, ми будемо раді допомогти Вам. У нас є вся необхідна апаратура для лікування, ціна операції невисока.

У нашій клініці операції проводить доктор Ельшанскій Ігор Віталійович – хірург, к.м.н. з більш, ніж 20-річним стажем роботи. Можливе проведення всіх видів втручань, в т.ч. лазерним і радіохвильові методом. При зверненні лікар уважно вислухає Ваші скарги, огляне проблемну область, вибере оптимальний метод лікування.При наявності показань до операції вона може бути виконана в день звернення. Саме втручання займає близько 15 хвилин, і в більшості випадків назавжди позбавляє від проблеми.

Клініка розташована за адресою: м Москва, Мілютінскій пров., Д. 15. Детальну схему проїзду можна подивитися тут.

Для запису на прийом до лікаря Ельшанскому І.В. телефонуйте за тел. 8 (495) 532-57-12

Адреса метро Телефон

мМосква, Мілютінскій пров.

д. 15

Чисті пруди

Тургенєвська

Запис на прийом: +7 (495) 532-57-12;

Виклик лікаря додому: +7 (926) 231-73-63;

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ
Видалення врослого нігтя в Москві радіохвильовим методом

Хірургічне лікування врослого нігтя радіохвильовим методом (з використанням апарату «Сургитрон»)

Від 3 до 10% людей стикається з таким неприємним станом, як врослий ніготь.Воно формується як наслідок тиску бокового краю або кута нігтьової пластини на м’які тканини бічного валика. В результаті розвивається запалення і сильний біль при ходьбі. Відчуття настільки виражені, що видалення врослого нігтя є найпопулярнішим способом вирішення проблеми. Тому, що це швидко. Є один нюанс: після операції ситуація може не тільки не покращитися, але і посилитися. Особливо, коли резецируют всю нігтьову пластину за принципом: «Немає нігтя – немає проблеми».

Тим часом, врослий ніготь формується не на порожньому місці, а в результаті поєднання факторів (співвідношення розміру нігтьової пластини до товщини бічних валиків, деформація пальців, плоскостопість, захворювання і т.п.) і провокують впливів (тісне взуття, високий каблук, велике навантаження на стопи, неакуратне підрізання нігтів, травма шкіри валика і ін.).

Таким чином, якщо ми не хочемо повернення проблеми, незважаючи на операцію, варто врахувати всі нюанси і правильно вибрати методику лікування.

Методики лікування врослого нігтя.

Для лікування врослого нігтя застосовуються такі методики:

 • консервативні,
 • подологіческіе,
 • хірургічні.

До консервативним методикам відносяться теплі ванночки з марганцевокислим калієм, сіллю, застосування антисептиків і антибіотиків у вигляді розчинів, мазей або всередину, підведення тонких смужок тканини під кут нігтя і між нігтем і бічним валом (тампонада), для зменшення тиску нігтьової пластини на шкіру.

Консервативне лікування може бути достатнім при початковій стадії захворювання або в легких випадках. У більш складних ситуаціях цих заходів недостатньо для стійкого позитивного результату.Тут, як правило, консервативні методики служать для зняття запалення, нагноєння і підготовки до наступних лікувальних заходів.

Подологіческая методика передбачає, поряд з консервативними протизапальними заходами, правильну обробку нігтьової пластини (акуратне підстригання та виведення кутів), реконструкцію та моделювання нігтя, при необхідності, а також застосування різних систем (скоби, пластини), які фіксуються до нігтя і трохи «розгортають» її, зменшуючи тиск на шкіру.

Крім роботи безпосередньо з нігтьової пластиною, проводиться ортопедична корекція стопи і пальців (підбір ортезів, устілок, взуття).

У більшості випадків подологіческіе методи призводять до позитивного результату.

Однак треба розуміти, що:

 • Подологіческое лікування – це довгострокова програма. Ніготь великого пальця стопи повністю відростає за 9 – 12 місяців, відповідно, весь цей період необхідно раз на місяць відвідувати фахівця і проводити корекцію.Це можливо не завжди, як з матеріальних, так і з організаційних міркувань (на жаль, в тайзі ПОДОЛОГ немає!).
 • Є ситуації, коли анатомічні особливості нігтя або бокового валика такі, що навіть найменша навантаження призводить до вростання нігтя.
 • При вираженому гнійному процесі з грануляціями провести подологіческую корекцію часом неможливо, а проблема вимагає рішення тут і зараз.
 • Вихід – хірургічне лікування.

  Хірургами всього світу розроблено понад 50 методик операцій з видалення врослого нігтя.Проблема всіх – часті рецидиви (від 15% до 50% і більше) і ускладнення.

  Одним з найбільш ефективних сучасних методів хірургічного лікування є крайова резекція нігтьової пластини з частковою коагуляцією матриці нігтьової пластини з використанням радіохвильового приладу «Сургитрон».

  При впливі радіохвиль високої частоти відбувається випаровування клітин і коагуляція тканин при низькій температурі (38 – 80 ° С). Таким чином, за допомогою апарату «Сургитрон» можна виконати «холодний» розріз тканин.

  Переваги «холодного» розрізу:

  • Відсутні глибокий некроз і травма.
  • Прискорюється процес загоєння (початок вже з 2-х – 3-х діб).
  • Загоєння без утворення грубого післяопераційного рубця, високий косметичний ефект.
  • Мінімальна хворобливість і набряк в післяопераційному періоді.
  • Бактерицидний ефект радіохвиль високої частоти: практично не буває ускладнень у вигляді приєднання вторинної інфекції.
  • «Сухий» (безкровний) розріз, полегшує хірургу огляд операційного поля.
  • Операція з видалення врослого нігтя проводиться амбулаторно (тобто, після неї пацієнт іде додому), займає 20 – 30 хвилин.

  Методика проведення операції наступна:

  • Першим етапом проводиться місцеве знеболення – провідникова анестезія -обезболіваются дистальная фаланга пальця з прилеглими м’якими тканинами і нігтьової пластиною.
  • Далі акуратно резецируется край нігтьової пластинки з урахуванням її майбутнього зростання.
  • Потім спеціальним електродом виконується коагуляція ділянки матриці, з якого росла резецированной частина нігтьової пластинки. Руйнування матриці – запорука того, що ніготь не буде вростати в м’які тканини.
  • Останній етап операції – накладення пов’язки з антибактеріальною маззю.
  • Шви не накладаються, естетика пальця не змінюється.

  Переваги видалення врослого нігтя радіохвильовим методом

  Ця методика має ряд переваг перед звичайним хірургічним або лазерним лікуванням: післяопераційна ранка практично не кровоточить, не болить, пацієнт може спокійно ходити, не відчуваючи дискомфорту, реабілітація проходить набагато швидше в порівнянні з іншими методиками.

  Що найголовніше, рецидиви (повторне вростання нігтя) при цьому методі складають не більше 2%. Врослий ніготь після видалення краю стає більш вузьким і перестає тиснути на м’які тканини бічного валика. А коагуляція матриці не дозволяє пластині відростати знову.

  Видалення врослого нігтя радіохвильовим методом: переваги і протипоказання

  Вросший ніготь або оніхокріптоз – часто зустрічається проблема, з якою стикаються лікарі-ортопеди.Пацієнти зазвичай скаржаться на біль в ураженому нігті, але з часом до неї «підключаються» гній, інфекція і труднощі при ходьбі.

  Більшість пацієнтів з вросшим нігтем старше 30 років, однак і у підлітків буває оніхокріптоз, особливо через спортивних травм.

  Можливі причини появи врослих нігтів включають:

  • обрізку нігтів півколом, а не по прямій лінії;
  • пітливість;
  • погано відповідне взуття;
  • травми пальців ніг і рук;
  • новоутворення;
  • ожиріння;
  • надмірне зовнішнє тиск на палець (наприклад, через взуття з гострим носом).

  Ці зміни провокують вростання нігтя в навколишні м’які тканини, через що виникають набряк, біль і запалення бічної складки нігтя. У більшості випадків подібна проблема зникає після лікування врослого нігтя народними засобами. Однак в запущених випадках потрібно видалити врослий ніготь. Одним з новітніх, ефективних і малоінвазивних методів є видалення врослого нігтя радіохвильовим методом.

  • Радіохірургія – нетравматичний метод різання і коагуляції м’яких тканин, при якому використовується оптимально низький джерело тепла (4.0MHz) для численних видів пластики, естетичних і косметичних втручань, які вимагають хірургічної точності, контролю проникнення і низької температури. Ця технологія дозволяє одночасно вирізати і коагулювати навколишні тканини з мінімальним зміною бічній тканини, без її спалювання і пошкодження.
  • Немає небезпеки виникнення електрошоку або ефекту печіння при застосуванні електрода, що використовується для лікування радіохвилями.
  • Процедура майже безкровна, безболісна і безпечна, оскільки радіохвилі не можуть занести інфекцію в рану.Високочастотні хвилі сприяють коагуляції нервових закінчень і блокують м’язовий спазм. Це виключає вплив на чутливі рецептори, і видалення врослого нігтя радіохвильовим методом не завдає неприємних відчуттів. І питання про те, чи боляче видаляти врослий ніготь, при радіохвильовий метод навіть не варто. Це також сприяє збереженню нормального психологічного стану пацієнта.
  • Зона коагуляційного некрозу, тобто некроз тканин, прилеглих до зони розрізу, при використанні радиоволнового методу у вісім разів менше, ніж при розрізі за допомогою ультразвукових методів і в десять разів менше, ніж при лазерній обробці.
  • Радіохвилі, які впливають на тканини, здатні знезаражувати рану, винищуючи все хвороботворні мікроорганізми. Ось чому післяопераційні рани заживають дуже швидко і ускладнення, такі як запальний процес і набряк – вкрай рідкісний випадок.

  Протипоказання до застосування радіохвильового апарату:

  • легенева серцева недостатність при декомпенсації;
  • інфекційні захворювання в стадії загострення;
  • хронічний гепатит при декомпенсації;
  • цукрова хвороба при декомпенсації;
  • кардіостимулятор.

  Як проводиться хірургічне та радіохвильове лікування врослого нігтя

  В даний час лікування врослого нігтя проводиться різними способами. Це може бути засіб для розм’якшення врослого нігтя або ж його резекція.

  Якщо лікування оніхокріптоз відбувається хірургічним шляхом , можливо або часткове видалення бічній частині нігтьової пластини (клиноподібна резекція), або її повне видалення. Лікар також видаляє частину деформованих під впливом врослого нігтя тканин.Роблять операцію під місцевим наркозом. Потім накладається асептична пов’язка. Важливо, щоб пацієнт провів післяопераційний період будинку, приймав анальгетики і міняв пов’язку 1-2 рази.

  Радіохвильове лікування врослого нігтя. Цей метод використовується в багатьох російських і європейських клініках. В ході його застосування видаляється виключно вросла частина нігтя, а м’які тканини, розташовані поблизу, не травмуються. Даний метод лікування виключає виникнення рецидиву на відміну від консервативного хірургічного втручання.Плюс цього методу лікування полягає в тому, що він практично не завдає болю, а загоєння відбувається швидше.

  Важливо відзначити

  Тривалість процедури зазвичай становить близько 40 хвилин, рідше – близько години.

  Радіохвильове лікування врослого нігтя може бути використано на будь-якому етапі захворювання. Операція виконується під місцевою анестезією. Радіохвилі дуже високої частоти, що випромінюються електродом, викликають високу температуру всередині клітин, що контактують з електродом.Волога в клітинах випаровується, викликаючи руйнування клітин і поділ тканин. Таким чином віддаляється сам врослий ніготь і запалені ділянки тканин, потім обробляються Паросткова зона і матриця нігтя. Після операції робиться кілька перев’язок. Головна умова – пов’язку не можна мочити.

  Автор: Олена Школенко

  Радіохвильове видалення врослого нігтя – Перший Флебологічне центр

  Радіохвильове видалення врослого нігтя вважається одним з найефективніших і малотравматичних серед сучасних методів лікування оніхокріптоз.Застосовується радіохірургія врослого нігтя і в Першому Флебологічне центрі в Москві. Операції з видалення врослого нігтя радіохвильовим методом в Клініці проводить Папаскуа Іраклій Зауріевіч, КМН, хірург-флеболог, хірург-онколог, лікар естетичної медицини з профільним стажем понад 20 років.

  Про метод радіохвильового видалення врослого нігтя

  Метод практикується в офіційній медицині з 70-х років ХХ століття, його ефективність добре вивчена і доведена. У радіохвильової хірургії розсічення м’яких тканин виконується безконтактно, за рахунок високочастотної енергії, сконцентрованої на кінці електрода.Хвильовий вплив призводить до нагрівання тканин, звільняючи внутрішньоклітинну молекулярну енергію. Відбувається одночасне розсічення і коагуляція ( «склеювання») м’яких тканин з мінімальною деформацією, майже безкровно. Зона коагуляційного некрозу при використанні радиоволнового методу для видалення врослого нігтя в 8 разів менше, ніж при роботі з ультразвуком, і в 10 разів менше, в порівнянні з операцією лазером.

  Переваги радиоволнового методу

  1. Без болю. Операція проходить під місцевою анестезією, без болю і крові.
  2. Швидко, в день звернення. Процедура триває менше години, попередня діагностика доступна на базі Центру.
  3. Короткий період реабілітації. Вже на наступний день пацієнт може повернутися до звичного життя, повне відновлення займає до 3 тижнів.
  4. Високий косметичний результат. Без рубців і швів.
  5. Стерильно. Найнижчий відсоток рецидивів.

  Як проходить операція

  Радіохвильове лікування врослого нігтя підходить на будь-якому етапі захворювання, проводиться в Першому Флебологічне центрі в день звернення.Здати пройти попередню діагностику і здати необхідні аналізи також можна у нас. Головне – запишіться на прийом до лікаря заздалегідь, по телефону або онлайн на сайті Клініки.

  Операція виконується за допомогою радіохвильового ножа «Фотек», під місцевою анестезією, триває в середньому 40 хвилин. Високочастотні радіохвилі, що випромінюються електродом, нагрівають клітини, випаровуючи з них вологу, що призводить до їх руйнування і розділення тканин. Так виконується видалення врослого нігтя і запалених ділянок м’яких тканин, після чого лікар проводить обробку росткової зони і матриці нігтя.Процедура не викликає хворобливих скорочень м’язів, не стимулює нервові закінчення, виключений електрошок або відчуття печіння в ході операції. Крім того, радіохвилі створюють знезаражуючий ефект, тому післяопераційні рани заживають швидко.

  Протипоказання до застосування радіохірургічного методу

  Резекція врослого нігтя радіохвильовим методом неможлива, якщо у пацієнта:

  • легенева або серцева недостатність при декомпенсації;
  • хронічний гепатит при декомпенсації;
  • цукровий діабет при декомпенсації;
  • загострення інфекційного захворювання;
  • встановлено кардіостимулятор.

  Відновлення після радіохвильового видалення врослого нігтя

  Повна реабілітація після радіохірургії врослого нігтя займає дві-три тижні і включає в себе виконання як індивідуальних приписів лікаря (прийом препаратів, процедури), так і загальних рекомендацій:

  • виключити навантаження на ноги, в перші дні після операції регулярно розташовувати ноги вище рівня серця;
  • дотримуватися правил гігієни;
  • регулярно міняти пов’язку;
  • в перші два тижні після операції носити ортопедичне взуття;
  • в подальшому вибирати вільне взуття з натуральних матеріалів, на плоскій підошві.

  Врослий ніготь – це амбулаторна хірургічна патологія, тому самостійно лікувати її будинку немає сенсу. Результат буде нульовою, а ось втрачений час погіршить ситуацію. Тому, при перших симптомах (біль, почервоніння, набряклість пальця) негайно зверніться до фахівця. Своєчасне видалення врослого нігтя позбавить від болю і незручностей, поверне вашим ногам здоров’я і красу, дозволить повернутися до активного способу життя, прогулянкам, занять спортом.

  Оформіть заявку на сайті, ми зв’яжемося з вами найближчим часом.Або зателефонуйте нам по телефону +7 (495) 967-94-42

  .