Маникюр

Центр дизайну нігтів і манікюру: Школа манікюру і педикюру в СПБ

Школа манікюру і педикюру в СПБ

ЧОУДПО “Advance Nails” – це сучасні курси з манікюру та педикюру. З 2005 року ми навчили більше 10 тисяч майстрів з різних міст Росії та Європи. Наш досвід – це формування знань і навичок таким чином, щоб майстер був затребуваний.

ГОЛОВНІ АКЦЕНТИ В НАВЧАННІ:

 • Безпека послуги
 • Якість манікюру / педикюру – до ідеалу
 • Якість покриття – як у майстра з досвідом

Практика – це запорука вашого успіху – навчитися виконувати послугу швидко і бездоганно.Все це ви отримуєте за курс від 3 до 6 занять і це перевірено успіхом наших випускників!

НАШІ ГАРАНТІЇ:

Advance Nails – це курси манікюру і педикюру:

 • Ви будете впевнено володіти апаратними і комбінованими технологіями, що дасть вам швидкість в роботі і чистоту обробки шкіри і нігтів.
 • Якість покриття нігтів гель-лаком вас приємно здивує вже на першій моделі, так як ви застосуєте схему і контрольні точки покриття, а також самостійно зробите оцінку своєї роботи.
 • Розуміти процеси і застосовувати техніки – це важливий критерій сприйняття матеріалу студентами.
 • Ми акцентуємо увагу на отримання досвіду.
 • Важливим аспектом в навчанні є шанобливе ставлення до студентів і виховання впевненості в їх діях, як майбутнього Майстра
 • У курсі «Салонний майстер» ви освоїте техніку швидких дизайнів, які будуть затребувані в роботі.
 • Художник-мініатюрист навчить вас робити розпис нігтів в різних техніках і різними матеріалами.
 • SMART педикюр – це диски різних розмірів, в руках майстра як «ракета», дають абсолютну чистоту в роботі і швидкість

 • Курси підвищення кваліфікації спрямовані на розуміння процесів і рішення проблем декількома способами, особливо це актуально в педикюрі.

Як проходить навчання ?:

 • В групі від 2 до 6 осіб
 • Всі матеріали європейської якості компанії Magnetic (Нідерланди) надаємо
 • Всі засоби захисту видаємо (маски, фартухи, рукавички, бахіли)
 • Апарат, фрези, лампи, витяжки є на кожному столі

Індивідуальний графік навчання:

 • 1-а зміна з 9.30 до 13.30 (пн-нд)
 • 2-а зміна з 14.00 до 18.00 (пн-нд)
 • 3-тя зміна з 18.00 до 22.00 (пн, ср, чт)

Контакти

Advance Nails Чоу ДПО “Центр дизайну нігтів і манікюру”

Відомості про освітню організації Чоу ДПО Центр Дизайну Нігтів І Манікюру “Advance Nails” Петроградського району Санкт-Петербурга (затв. Федеральним законом Російської Федерації від 8 листопаду 2010 р №293-ФЗ і постановою Уряду РФ від 10 липня 2013 р№582) відповідно до “Вимог до структури офіційного сайту освітньої організації в інформаційно-телекомунікаційній мережі« Інтернет »і формату подання на ньому інформації” (затв. Наказом Федеральної служби з нагляду в сфері освіти і науки від 29 травня 2014 р. №785)

Центр дизайну нігтів і манікюру в Санкт-Петербурзі запрошує слухачів на програми підготовки та курси підвищення професійних навичок. Наша школа манікюру є однією з найпрестижніших в країні, викладачі мають високу кваліфікацію і регулярно проходять стажування за кордоном.В ході занять ви зможете отримати практичний досвід в найсучасніших методиках. Школа нарощування нігтів і нейл-арту дасть вам можливість влаштуватися в найпрестижніші салони.

Навчання на вищому рівні

Гарний і доречний манікюр є ознакою хорошого тону, демонструє смак своєї власниці. Саме тому сьогодні нігтьової сервіс є таким затребуваним. Хорошого фахівця з належним рівнем освіти та ліцензованим сертифікатом міжнародного зразка будуть раді бачити в будь-якому салоні.Це прекрасна можливість для самовираження і отримання високих доходів.

Наша школа манікюру створила ідеальні умови, щоб наші слухачі мали можливість отримати комплексні знання в сфері створення манікюру. Невеликі групи навчаються в добре обладнаних студіях, де на практиці осягаються і досконально розбираються самі різні методики. Вся апаратура та інструментарій відповідають вимогам сьогоднішнього дня.

Викладачі дадуть вам комплексні знання, так що ви зможете впоратися з будь-якою ситуацією і максимально догодити замовнику.Наші інструктори мають найвищу кваліфікацію і регулярно підвищують її, відвідуючи міжнародні семінари.

Наша школа нарощування нігтів – одна з найпрестижніших в країні. На заняттях ви зможете вивчити всі передові технології, з якими сьогодні працюють майстри міжнародного класу в салонах Парижа, Мілана та Лондона.

Ще одна родзинка нашої школи манікюру – нейл-арт. Ви освоїте різні методики, навчитеся створювати мініатюри в різних стилях. Такий фахівець для будь-якого салону – справжня знахідка.

У нас є ранкові, вечірні та денні групи, і ви зможете вибрати той графік навчання, який вам найбільш зручний. Програма складається індивідуально, виходячи з того, який досвід і знання у вас є і в чому конкретно вам хотілося б попрактикуватися.

Будемо раді бачити вас в рядах наших слухачів і зробити з вас справжнього професіонала в області манікюру, нарощування та нейл-арту!

Школа нігтьового сервісу Advance Nails в Санкт-Петербурзі

Школа нігтьового сервісу Advance Nails в Санкт-Петербурзі – навчання манікюру, педикюру, нарощування, дизайну

×

«Ідеальний манікюр» – спільнота, присвячене догляду за руками, дизайну нігтів і нейл-арту.У нас ти знайдеш навчальні матеріали зі створення чудового манікюру для кожного випадку. Поради, цікаві статті та фотографії робіт кращих майстрів з манікюру – підпишись!

Однокласники:

Я вже підписаний на співтовариство «Ідеальний Манікюр»

×

Вступай в співтовариство «Ідеальний Манікюр»!

«Ідеальний манікюр» – спільнота, присвячене догляду за руками, дизайну нігтів і нейл-арту.У нас ти знайдеш навчальні матеріали зі створення чудового манікюру для кожного випадку. Поради, цікаві статті та фотографії робіт кращих майстрів з манікюру – підпишись!

ВКонтакте:
Facebook:
Однокласники:

Я вже підписаний на співтовариство «Ідеальний Манікюр»

Ми використовуємо cookie-файли для найкращого представлення нашого сайту.Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності.

Політика конфіденційності

Манікюр педикюр в Москві | Центр нігтьового сервісу №1

«Центр нігтьового сервісу № 1» – спеціалізований салон краси в Москві, основним і єдиним профілем якого є надання послуг з манікюру та педикюру.

Чим «Центр нігтьового сервісу № 1» відрізняється від інших салонів

Вузька спеціалізація – головна відмінність нашого центру від звичайних салонів та студій Москви, де нейл-сервіс є доповненням до традиційного сервісу і грає лише другорядну роль.Різноманітність лінійки пропонованих послуг аж ніяк не є позитивним моментом, як багато хто думає. Неможливо однаково добре розвивати одночасно всі напрямки і забезпечувати високу якість обслуговування у всіх видах діяльності.

Ювелірна робота

Покриття під кутикулу

Нові тенденції

Суворе дотримання технологій

Послуги «Центру нігтьового сервісу № 1»

Ми надаємо повний спектр сучасних послуг з професійного манікюру і педикюру в Москві:

Ми даємо гарантію на нашу роботу

3 дні гарантії
на покриття гель-лаком

5 днів гарантії
на гелеве нарощування.

Зауваження усуваємо
безкоштовно

Головна цінність будь-якого салону краси – це клієнти. Ми робимо все, щоб наші відвідувачі були на 100% задоволені роботою майстра і якістю обслуговування.

Ми зосередилися лише на одному сегменті – ногтевом сервісі – і змогли досягти експертного рівня в своїй сфері. Завдяки цьому нам вдалося добитися успіху і заслужити репутацію салону краси, в якому працюють кращі майстри Москви і де роблять дійсно ідеальний манікюр і педикюр.Концентрація на одному профілі, як це не парадоксально, значно розширює можливості компанії, що перш за все позитивно відбивається на клієнтському сервісі. З’являється глибоке розуміння потреб і готовність відповісти на будь-які запити клієнтів, якими б незвичайними вони не були.

Дизайн нігтів

Наші переваги

Професіоналізм

Майстри центру досконало володіють класичними та сучасними технологіями nail-сервісу, тому результат кожного сеансу – бездоганні нігті з покриттям під кутикулу

Вибір

Велика палітра кольорів гель-лаків – від класики до ультрамодних трендів

Безпека

Ми гарантуємо дотримання санітарних норм і правил обробки інструментів

Доступність

У нашому салоні одні з найнижчих цін на манікюр і педикюр в Москві

Матеріали

У роботі використовуються тільки професійні брендові матеріали від кращих виробників: Luxio, Clearance, Peclavus, Creative Nail Design (CND) Shellac

Зручне розташування

«Центр нігтьового сервісу № 1» знаходиться в Раменках, на перетині Мосфільмовской і Мінської вулиць, в ЖК «Золоті ключі – 2».Недалеко станція метро «Ломоносовський проспект»

Марина

Постійно роблю тут манікюр і педикюр. Завжди ідеальний результат. Велике спасибі!

Тетяна

Хочу подякувати майстрів Центру №1 за прекрасну роботу. Напевно все довго шукали свого майстра, щоб і результат завжди радував і атмосфера, сервіс салону подобалася. Так ось я знайшла таке місце і всім рекомендую.Велике спасибі, вам дівчинки за чудову роботу.

Ольга

Просто велике спасибі! І цим все сказано! Ви розумничка.

Стильна і приємна обстановка

У нас ви не тільки приведете в порядок свої ручки і ніжки, але і зможете трохи відпочити від турбот і повсякденних обов’язків.

Наші новини

Давайте дружити

Наші роботи

всі наші роботи

Запишіться прямо зараз на манікюр і педикюр

Працюємо щодня з 07:00 до 01:00

Звідки:

мМосква, Мінська вул., 1Г корп. 4

Телефон:

+7 (926) 983-40-04Ногтевой бутик “Liliya” – професійна косметика в Москві

Наш інтернет-магазин nogtidizayn.com , є спеціалізованим, тому що б Ви не шукали (гелі, лаки, засоби для догляду, засоби для нарощування та дизайну і т.д.), зайшовши сюди, Ви знайдете абсолютно все! Ми раді допомагати розвитку косметологічних салонів і салонів краси, тому дуже багато майстрів набувають тут кошти для цієї процедури в свої салони.Якщо ж Ви робите манікюр самостійно, то найширший асортимент до Ваших послуг.

У нас в наявності товари найвідоміших брендів. Найвища якість і величезний вибір дозволять легко підібрати те, що Ви так давно шукали. Часом жінки відмовляються від цієї процедури через високі ціни в салонах, а також через складність виконання в разі, якщо вони роблять її самостійно. Однак не в ціні справа і не в складності, а в якості і виборі засобів для манікюру. Якщо Ви хочете виглядати красиво і постійно прагнете до досконалості, то найкраще купувати якісні продукти, використовувати які часто простіше і зручніше.

цікавитеся нігтьовим дизайном? Тут Ви знайдете все для нейл-арту. Бажаєте зробити подарунок коханій жінці або подрузі – подаруйте їй спеціальний набір для манікюру, щоб краса для її нагідок була доступною завжди і всюди. Величезний вибір ультрафіолетових і LED- ламп. Навіть у досвідчених фахівців можуть розбігтися очі від такого розмаїття.

Заходьте, вибирайте, замовляйте, купуйте!
Простий і зрозумілий каталог, приємні ціни!

БЕЗКОШТОВНИЙ Самовивіз З МАГАЗИНУ
ПН-ВС з 10 00-21 00
;

При самовивозі оплата готівкою і банківською картою
м.Партизанська, Ізмайловському шосе будинок 69 “Д” 1 поверх
Як дістатися: ми знаходимося прямо за будівлею метро, ​​торговий центр з куполом. Знаходимось на першому поверсі, нігтьової бутик “LILIYA”
+7 (926) 312-15-84

.