Ногти

Фотодинамічної лікування грибка нігтів: Корисна інформація | Фотодинамічна антимікробну терапія – РАСТ

Фотодинамічна лікування грибкових уражень нігтів

03 квітня 2019 року.

Новини

Дорогі друзі!

У нас дуже важлива новина.

У рамках розширення подологіческого напрямки в «Мріях Вікторії» на Ленінському проспекті з’явилася нова і дуже затребувана послуга: фотодинамічної лікування грибкових уражень нігтів на руках і ногах.

Для вирішення такої серйозної проблеми набули спеціальне обладнання – лампу PACT MED.

Що таке PACT?

PACT (Photo-Aktivierte ChemoTherapie) в німецькій мові – абревіатура і науковий термін, що означає ФОТОДИНАМІЧНОГО антимікробну терапію.

Методика розроблена компанією Hahn Medical в 2013 році на основі 14-річної співпраці з кафедрою мікробіології Університету Тюбінген (Німеччина).

PACT Med – це справжня революція в лікуванні грибків нігтів.

Фотодінаміка настільки проста і безпечна в застосуванні, що може використовуватися як в медичному закладі, так і кваліфікованим майстром педикюру, ПОДОЛОГ.

На відміну від більшості поширених в світі методик, фотодінаміка поєднує безпеку місцевої терапії та ефективність системної, не маючи при цьому ніяких побічних ефектів.

Принцип дії PACT MED

Фотодінаміка – науковий підхід, який ґрунтується на одночасному впливі на мікроорганізми спеціального випромінювача (генератор світлового потоку необхідної довжини хвилі і потужності) і пігменту (фотосенсибілізатора) – речовини, яке позначає уражені ділянки (маркер).

Перш, ніж почати процедуру протигрибкової лазерної терапії РАСТ МЕД, лікар проводить обробку нігтя. Вона полягає в тому, що знімається його вражений верхній шар. Подібні заходи забезпечують більш глибоке і швидке проникнення гелю.

У порівнянні з клітинами організму людини клітини грибів мають набагато більш тонку мембрану. Якщо позначити клітинну мембрану грибів спеціальною речовиною-маркером, вона набуває селективну чутливість до світла певної довжини хвилі.

Під час опромінення PACT-випромінювачем клітинні мембрани грибів, помічені речовиною-маркером, руйнуються. Це призводить до загибелі клітин гриба протягом короткого часу. Використовуючи даний метод кілька разів, можна провести як поверхневу, так і глибоку фотодезінфекцію нігтьової пластини.

Фотохімічна реакція не зачіпає здорові тканини, фотосенсибілізатор діє виключно локально, не проникаючи в кров.

ФОТОДИНАМІЧНОГО обробку нігтів можна повторювати скільки завгодно часто, без обмежень, протипоказань і побічних ефектів.

Вартість

Лазер PACT MED для лікування грибка нігтів Ціна
Фотодинамічна обробка однієї нігтьової пластини (1-2 нігтя) 900 р.
Фотодинамічна обробка однієї нігтьової пластини (3-6 нігтів) 700 р.
Фотодинамічна обробка однієї нігтьової пластини (7-10 нігтів) 500 р.
Фотодинамічна обробка однієї нігтьової пластини, включаючи зачистку нігтя (1 ніготь) 1500 р.
Фотодинамічна обробка однієї нігтьової пластини, включаючи зачистку нігтя (2 нігтя) 2500 р.
Обробка пальців ніг при оніхомікозі (зачистка 10 пальців) 3000 р.

Для запису на консультацію і лікування телефонуйте: 8 (499) 2336260.

comments powered by HyperComments

Порівняння різних методів лікування грибка нігтів

Якщо Ви зіткнулися з такою проблемою, як грибок нігтів (оніхомікоз), дуже важливо своєчасно звернутися до фахівця, а так же вибрати найкращий метод терапії і приступити до лікування грибка.

Сучасна медицина пропонує безліч способів лікування грибка нігтів на руках і ногах, ось найпопулярніші з них:

 • Місцеве лікування грибка нігтів з застосуванням аптечних протигрибкових засобів (мазей, кремів, лаків і т.д.). Низька ефективність даного методу пов’язана з тим, що аптечні засоби, на відміну від грибкової інфекції, не проникають в глибокі шари нігтьової пластини, а так само, можуть викликати звикання, що значно ускладнює подальше лікування грибка нігтів;
 • Медикаментозний спосіб лікування грибка нігтів на ногах або руках передбачає системний прийом антімікотіков і гепатопротекторів пульс-терапією. Речовини проникають глибоко в організм. Основні мінуси даного методу – висока токсичність для організму і безліч протипоказань;
 • Хірургічне лікування грибка нігтів (часткове або повне видалення нігтьової пластини).Даний метод є малоефективним, тому що велика ймовірність відростання деформованого і зараженого нігтя в майбутньому. Серед мінусів методу так само його травматичність, хворобливість і тривалий період відновлення;
 • Лазерне лікування грибка нігтів. Метод лікування лазером має ряд протипоказань і побічних ефектів, є травматичним і болючим за рахунок термічного впливу гарячим лазерним променем на ніготь, навколонігтьові тканини, зону росту нігтьової пластини;
 • Фотодинамічна терапія PACT® (блокування грибкової інфекції шляхом напої нігтьової пластини і околоногтевих тканин комплексом протигрибкових і протиінфекційних препаратів за допомогою холодного світлового променя PACT® Med Led) – інноваційний метод протигрибкової терапії, що базується на застосуванні фотосенсибилизаторов (PACT-барвників).Грибкові інфекції стають чутливі до світла за рахунок того, що відбувається фарбування клітинних стінок. Під дією світла PACT® грибкові інфекції і бактерії гинуть протягом декількох хвилин. Фотодинамічна терапія абсолютно безболісна і не має побічних ефектів і протипоказань.

Нижче наведена таблиця порівняння найбільш популярних методів лікування грибкової інфекції нігтьових пластин:

Метод Фотодинамічної терапії PACT® Med Led вперше представлений німецькими вченими компанії Hahn Medical в 2013 році після 14-річної співпраці з кафедрою мікробіології Університету Тюбінген, довів на практиці свою ефективність і безпеку.Саме тому Україно-ізраїльський Центр сучасної подології Goltsberg® вибрав метод протигрибкової Фотодинамічної терапії PACT® Med Led для допомоги нашим клієнтам в боротьбі з грибковими ураженнями нігтьових пластин на пальцях рук і ніг, а так же запальними процесами!

 • Як працює PACT® Med Led?
  Принцип дії Фотодинамічної терапії PACT® заснований на різниці в будові клітин грибка і здорових клітин людини. Під час сеансу Фотодинамічної протигрибкової терапії на нігтьову пластину наноситься спеціальний гель, який проникає глибоко в нігтьову пластину і робить мембрани клітин грибка чутливими до світла певної довжини хвилі.При впливі на уражену ділянку нігтя світловими хвилями пігмент, що міститься в гелі і фарбує стінки клітин грибка, розпадається, утворюючи при цьому активний кисень, який руйнує клітини грибка.

Величезна перевага методу Фотодинамічної терапії PACT® в тому, що він дозволяє впливати на грибок і блокувати інфекцію без шкоди для здоров’я!

 • Як проходить сеанс Фотодинамічної терапії PACT®?
  Сеанси Фотодинамічної терапії можливо проводити при будь-якому стані здоров’я, проведення сеансу не вимагає попередньої підготовки з боку клієнта.Кількість необхідних сеансів PACT® визначає фахівець-подолог з урахуванням стадії, складності та обсягом грибкового ураження. Процедура проходить наступним чином: перед сеансом Фотодинамічної терапії PACT® фахівець проводить зачистку уражених ділянок нігтьової пластини, після чого на нігтьову пластину наноситься спеціальний гель PACT® і проводиться сеанс впливу світловими хвилями PACT® на уражену ділянку протягом 9-9,5 хвилин. Після процедури фахівець призначає дату наступного сеансу.Між сеансами фахівець-подолог може призначити застосування місцевих протигрибкових засобів (аптечних) або засоби для стимулювання швидкого зрощення і зміцнення нігтьової пластини. Після закінчення курсу Фотодинамічної терапії PACT® Вам необхідно відвідувати подолога для здійснення контролю за зростанням нігтьової пластини протягом усього періоду зрощення нігтя (для нігтів на пальцях рук – в середньому, до 6 місяців, на пальцях ніг – в середньому, до 12 місяців). У запущених випадках, коли грибкова інфекція прогресує, позбавлення від грибка нігтів може займати більш тривалий період і може вимагати повторних процедур Фотодинамічної терапії PACT®.

Довірте відновлення здоров’я і краси Ваших нігтів фахівцям Центру сучасної подології Goltsberg!

Як записатися на прийом до Подолог?

Щоб записатися на консультацію до Подолог, зателефонуйте за контактними телефонами, вказаними на сайті, або заповніть коротку анкету, вказавши ім’я та контактний номер телефону. Наші консультанти зателефонують Вам і узгодять дату та час візиту в наш Центр.

Довірте лікування грибкової інфекції кращих фахівців!

Лікування грибка нігтів

Оніхомікоз – грибкове ураження нігтів, з яким може зіткнутися кожна людина.Часом для цього достатньо один раз пройтися босоніж по підлозі в басейні, сауні або наступити босими ногами на килимок в примірочної. Щоб швидко і ефективно позбутися від грибка нігтів, зверніться в клініку Lipsclinic за лікуванням.

Як виявляється захворювання?

Фахівці виділяють кілька різновидів онихомикоза з властивою йому симптоматикою:

Дистально-латеральний. Викликається грибами роду Trichophyton rubrum. Характеризується збільшенням зроговіння подногтевого ложа.Зокрема, ви не можете розглянути підставу нігтя через пластину, вона стає матовою. Вільний край і бічні фрагменти набувають жовтого відтінку. Можлива поява порожнини між роговим шаром і підставою нігтя, в якій накопичуються патогенні мікроорганізми. Носіння взуття заподіює дискомфорт.

Білий поверхневий. Причиною захворювання нігтів стає грибок Trichophyton interdigitale, що вимагає лікування. Він вражає тільки верхню частину пластини. При цьому ніготь не потовщується і не відділяється від шкіри, однак він стає пухким.

Проксимальний піднігтьового. Викликаний поширенням по крові червоного трихофітону. Спочатку спостерігається ураження епідермісу в області нігтьової складки, потім відзначається помутніння пластини.

Тотальний дистрофічний. Найбільш складна форма захворювання, при якій можливе часткове або повне руйнування нігтьової пластини.

Одного разу виникнувши, захворювання практично ніколи не проходить самостійно. Тому, щоб поліпшити якість власного життя, пацієнту вкрай важливо своєчасно почати лікування грибка нігтів лазером і зробити медичний педикюр.Для отримання висококваліфікованої медичної допомоги вам варто звернутися в Lipsclinic.

Ціни на лікування грибка нігтів

Фотодинамічна лікування оніхомікозів системою «PACT»

Найменування послуг Ціна
Фотодинамічна обробка однієї нігтьової пластини системою «РАСТ» від 1100р *
Профілактика re-інфікованої 1-ої нігтьової пластини 800р
оклюзійної пов’язки з «UREA 40 »на одну нігтьову пластину 400р
Місцева анестезія (1 осередок, одиниця) 300р

* Система абонементів на фотодинамічну обробку PACT MED

Абонемент Вартість абонемента на 1 ніготь (1-4 нігтьових пластин) Вартість абонемента на 1 ніготь (5 і більше нігтьових пластин)
3 процедури 4500р (1500р за одне відвідування) 4500р (1500р за одне відвідування)
10 процедур 13000р (1300р за одне відвідування) 11000р (1100р за одне відвідування)
20 процедур 22000р (1100р за одне відвідування) 20000р (1000р за одне відвідування)

Які методи ми використовуємо?

Дипломовані лікарі нашого медичного центру стежать за останніми тенденціями в медицині і косметології.Згідно з ними застосування лазера для лікування грибка нігтів гарантує відмінний результат всього за 1-2 місяці.

У ході терапії ми використовуємо апарат PACT MED. Його основними перевагами є:

 • можливість уникнути прийому медикаментів. При боротьбі з грибком часто застосовують антимикотические препарати. Вони володіють токсичними властивостями і негативно впливають на печінку та органи шлунково-кишкового тракту;
 • глибока проробка. На відміну від гелів, лаків і мазей апарат впливає крізь нігтьову пластину, досягаючи вогнища ураження;
 • ефективність.Лікування грибка нігтів лазером підходить для більшості форм захворювання.

Як проходить процедура?

Спочатку лікар клініки Lipsclinic звільняє пластину від уражених фрагментів, максимально зберігаючи здорові. Потім на поверхню нігтя наноситься спеціальний гель, який вибірково забарвлює мембрани клітин грибка. Так лазерний промінь отримує можливість їх ідентифікувати. Забарвлені ділянки видаляються лазером, при цьому здорові клітини не зачіпаються. Апарат продовжує працювати до повної депігментації уражених фрагментів, тому лікар має можливість контролювати свою роботу.Після закінчення процедури на пластину наносяться Догляду кошти.

Якщо ви мрієте про бездоганний зовнішній вигляд і дбаєте про своє здоров’я, станьте клієнтом Lipsclinic. Щоб уточнити ціну лікування грибка нігтів лазером і записатися на прийом в нашу клініку, вам достатньо зателефонувати за номером +7 963 964-79-76.

Лікування грибка нігтів відгуки наших пацієнтів

«Мучилася з грибком вже кілька років. Спочатку лікувалася сама за допомогою рекламованих препаратів і народних засобів – все безрезультатно, тільки грибок розповсюдився ще більше і з’явився на великому пальці другої ноги.Комплексувала жахливо, носила тільки закрите взуття, але лікуватися таблетками боялася, прочитавши список побічних ефектів. Дізналася про метод PACT, який застосовують в LIPS, пройшла лікування (було зроблено всього 5 процедур) – і тепер босоніжки – моя улюблена взуття! Тому що мої нігті знову здорові! Я просто щаслива (зрозуміти мене можуть тільки ті, кому знайома ця проблема не з чуток!). Величезне спасибі!

Софія 35 років

«У мене був грибок п’ять років, що тільки я не пробувала – мазі, креми, лаки, ванночки з содовим розчином, народні засоби, починаючи від масла чайного дерева і закінчуючи чистотілом, навіть таблетки пила – результат нульовий.А в Ліпсклінік вилікувала грибок за 6 сеансів! Шкодую тільки про те, що не знала про Вас раніше. Дякую за Вашу роботу »

Ірина 52 роки

Прочитайте додаткову інформацію про грибку нігтів:

Всього кілька сеансів – і грибок зникне назавжди!

Як визначити, що у Вас оніхомікоз?

Як правильно здати аналіз на грибок нігтів?

Популярні способи лікування грибка нігтів

Чим небезпечне самолікування грибка нігтів?

Лікування грибка нігтів апаратом PACT med в Красноярську ✔

Сучасна технологія безмедикаментозного лікування грибка нігтів в Красноярську німецьким лазерним апаратом PACT Med все впевненіше витісняє тривалий і малоефективний спосіб терапії антібікотікамі.Це унікальний прилад для фотодинамічної лазерної терапії оніхомікозу з використанням спеціального гелю-фотосенсибілізатора.

Опис технології

Процедура лікування грибка нігтів апаратом ПАКТ мед складається в обробці ураженої нігтьової пластини спеціальним гелем і світловим променем. В активній формі гелю містяться спецкрасітелі, які роблять патогенну флору грибків чутливої ​​до світла. Після опромінення світловим потоком лазера довжиною 630 нанометрів грибки гинуть.

Ефект лікування

Терапія апаратом «Пакт Медікал» на відміну від лікарських засобів має набагато менший термін лікування і велику ефективність. Наприклад, важким випадком вважається грибок нігтя на великому пальці ноги, лікування якого ліками може затягнутися на рік і закінчитися хворобливим видаленням нігтьової пластини. Апаратна методика позбавить від грибка за 3 місяці!

Завдяки лазерному опроміненню руйнуються не тільки грибки у всіх шарах нігтьової пластини, але і їх сплячі форми – суперечки, здатні при травмуванні нігтя або зниженні імунітету почати активно розмножуватися.

Терміни досягнення результату

Ефективне лікування грибка нігтів 3 рази через день, потім допоміжний курс 1 раз на місяць до зрощення нігтьової пластини. Досягнутий результат буде помітний через 90-100 днів – коли відросте здоровий ніготь.

Важкі форми захворювання з повною деформацією нігтьової пластини і ураженням шкіри стоп зажадають проведення додаткових сеансів. Їх кількість визначає перед процедурою на первинній консультації лікар-дерматолог або мікології.Через наш сайт можна записатися на лікування грибка нігтів лазером в Красноярську.

Як проходить процедура

На консультації лікар призначає аналізи, уточнює діагноз, визначає кількість сеансів лікування грибка нігтів в кожному конкретному випадку.

Сама процедура складається з наступних дій:

 • нігтьові пластини очищаються – видаляються уражені ділянки;
 • гель-фотосенсибілізатор наноситься на решту нігтя;
 • гель витримується 10 хвилин для проникнення в ложі нігтя;
 • потім фотосенсибілізатор активується випромінювачем;
 • після закінчення процедури залишки гелю видаляються, стопи ніг протираються дезинфікуючим розчином, висушують.

Переваги лікування грибка нігтів лазером:

 • безпечний метод без побічних дій і ускладнень;
 • повністю безболісний спосіб;
 • коротші терміни для лікування грибкового захворювання;
 • досягнення повного позбавлення від грибкових мікроорганізмів;
 • не потрібне додаткове застосування ліків;
 • апаратне лікування грибка нігтів за ціною можна порівняти з курсом медикаментозної терапії.

Безпека

На відміну від клітин в людському тілі з багатошаровою мембраною, у грибків одна тонка клітинна стінка. Фарбувальний пігмент в фотосенсибілізатори розм’якшує стінку грибкових мікроорганізмів, підвищуючи при цьому їх чутливість до світла, що викликає загибель грибків при обробці. На здорові клітини людини гель не робить дії.

Показання і протипоказання

Вплив концентрованим пучком світла лазерного приладу дозволено застосовувати для пацієнтів різного віку при всіх стадіях ураження нігтьової пластини і шкіри (від легкої до важкої) наступними мікроорганізмами:

 • дерматофіти;
 • всі форми дріжджоподібних грибків типу Candida;
 • цвілеві грибки типу Аспергилл і ін.

Після процедури

Фотодинамічна засіб для лікування грибка нігтів повністю позбавляє пацієнта від захворювання. Однак при недотриманні правил особистої гігієни, зневага застосуванням змінному взутті в басейні або лазні можуть спровокувати нове зараження. Салонний педикюр, регулярний огляд у лікарів допоможуть уникнути захворювання або його переходу в важку форму. Ціна на лікування грибка нігтів лазером в Красноярську в нашій клініці за три відвідування цілком доступна.

Вартість

Фотодинамічна терапія терапія при онихомикозах, куди входять чистка нігтя

(1 ніготь)

2000 ₽

Курс з 3-х процедур фотодинамічної терапії при онихомикозах, куди входять чистка нігтя

(1 ніготь)

5000 ₽

Фотодинамічна терапія при онихомикозах, куди входять чистка нігтя

(від 4-х нігтів, ціна за 1 ніготь)

1200 ₽

Додаткова процедура фотодинамічної терапії при онихомикозах, куди входять чистка нігтя

(1 ніготь, 30 хв.)

800 ₽

Обробка проблемної нігтьової пластини (20-30 хв.)

360 ₽

лікування грибка нігтів в Москві. клініка лікування грибка нігтів в Москві, Центр подології в Москві | Дзеркало

Увага! Лікування грибка нігтів в Москві без ліків.Перестаньте платити гроші за неефективні застарілі методики лікування. Лікуйте грибок нігтів на німецькому апараті РАСТ, і забудьте про грибку назавжди! Ми одні з перших в Росії, хто почав застосовувати цю унікальну і найефективнішу методику лікування грибка нігтів.

Центр косметології «Дзеркало» пропонує унікальну послугу – антимікробну терапію без застосування антибіотиків. Фотодинамічна терапія РАСТ – це інноваційне, безпечне і найефективніший засіб для лікування грибка нігтів.

Мікоз найчастіше лікується із застосуванням сильнодіючих препаратів. При цьому страждають печінка, нирки, шлунково-кишкового тракту. Такі кошти мають потужний протигрибковим і протимікробну ефектом, але при цьому калічать організм. У них багато побічних дій і протипоказань. Не завжди їх застосування виправдане.

Клініка лікування грибка нігтів в Москві «Дзеркало» пропонує скористатися унікальною методикою РАСТ. Розробники апарату – вчені кафедри мікробіології провідного наукового Університету німецького міста Тюбінген.У Німеччині апарат застосовується для лікування грибка нігтів вже 14 років, в 99% випадків грибок там виліковують назавжди. Мета методики – позбавити пацієнта від грибка без застосування медикаментозних препаратів загальної дії.

Скористайтеся фотодинамічної обробкою PACT, якщо ви хочете позбутися від грибка, не зашкодивши при цьому своєму здоров’ю! У методики немає вікових обмежень, побічного впливу і протипоказань. Це місцеве лікування мікозу без застосування ліків.

Процес лікування

Центр подології в Москві «Дзеркало» займається лікуванням онихомикоза на найвищому професійному рівні.Наші фахівці спочатку проводять всебічну діагностику, і лише потім призначають індивідуальне лікування.

Наш досвідчений мікології індивідуально підбере для Вас найефективнішу схему лікування. Ми беремося за терапію при будь-якій стадії захворювання.

антимикотиком можна замінити сучасними безпечними препаратами та інноваційними способами терапії. Зараз ми застосовуємо розробку 2013 року, яку запропонувала фірма HahnMedical. Це технологія фотодинамічного впливу на оніхомікоз.

Особливості терапії PACT

Не буде перебільшенням назвати методику революційної. Це унікальний спосіб обробки уражених тканин, при якому використовується випромінювач РАСТ. Він руйнує мембрани клітин грибка. Перевага ще і в тому, що на це йде трохи часу.

При фотодинамічної обробці здорові тканини не страждають. На мембрани клітин локально впливає фотосенсибілізатор. Він не впливає на кров і здорові тканини. При цьому здійснюється глибока фотодезінфекція.Для видимого результату досить кілька процедур.

Періодичність фотодинамічної обробки призначається індивідуально. Лікар враховує стан шкіри, нігтьових пластин, стадію ураження. Головне завдання – знищити грибок і вторинну інфекцію.

Лише в найважчих випадках дану процедуру потрібно буде підкріпити використанням антімікотіков. Перед цим обов’язково проводиться кілька фотосеансов, щоб переконатися в необхідності застосування ліків.

Важливо правильно вибрати тактику лікування.З цим впораються наші досвідчені лікарі. Ми пишаємося тим, що в переважній більшості випадків допомагаємо пацієнтам забути про грибкових захворюваннях практично назавжди. Дану методику можна використовувати пацієнтам будь-якого віку, статі, з будь-якими хронічними захворюваннями.

У фотодинамічної терапії, що проводиться в нашому центрі, є ряд переваг:

 1. Індивідуальний підхід.
 2. Ретельний збір анамнезу, точні лабораторні дослідження.
 3. фотоконтроль для відстеження динаміки.
 4. Докладні консультації досвідчених мікологів

Профілактика

Грибок найчастіше передається через речі – пемзу, інструменти для манікюру, рушники, взуття і т.д. Тому потрібно бути дуже обережними в громадських душових, лазнях, басейні, роздягальнях. Пам’ятайте, що не можна приміряти і носити чуже взуття, користуватися чужими рушниками. У лазнях, саунах, басейнах, роздягальнях і душах потрібно носити індивідуальні шльопанці. Персонал салонів краси та перукарень повинен ретельно дезінфікувати всі інструменти.

Якщо вас замучив грибок нігтів, не відкладайте його лікування на завтра! Чим раніше ви приступите до терапії, тим швидше забудете про захворювання.

.