Маникюр

Манікюр рептилія фото: Манікюр рептилія як зробити крок за кроком

Манікюр рептилія як зробити крок за кроком

ЯК ЗРОБИТИ МАНІКЮР рептилій

ФОТО УРОКИ З ДЕТАЛЬНИМИ ІНСТРУКЦІЙ

“Ефект рептилії” на нігтях є однією з модних тенденцій сучасного нейл-арту. Виглядає досить круто і безперечно оригінально. Давайте розберемося, чи так уже й складний цей дизайн у виконанні, а допоможуть нам фото уроки різних майстрів, доповнені покрокові інструкції. Починаємо!

Урок 1.

1) Робимо гель-лаком градієнт, сушимо в LED або UV лампі.
2) Малюємо гель-фарбою візерунок “рептилія”, полімеризуючись.
3) Покриваємо матовим топом, сушимо.
4) Ставимо краплі прозорим гелем або густим фінішем, сушимо. Знімаємо липкий шар.

Урок 2.

1) Покриваємо ніготь гель-лаком, полімеризуючись.
2) Наносимо матовий топ, сушимо в UV лампі.
3) Малюємо візерунок гель-фарбою, сушимо.
4) друкується фольгу, закріплюємо фінішем, сушимо.
5) Ставимо краплі прозорим гелем / топом, сушимо. Знімаємо липкий шар.

Аналогічний варіант, але без фольги.

Урок 3.

1) Наносимо гель-лак “котяче око”. Магніт підставляємо прямо або навскоси, сушимо в UV лампі.
2) Гель-фарбою прорисовуємо шкіру рептилії, магнітна смуга, є центром малюнка. Полімеризуючись в лампі.
3) друкується фольгу, покриваємо фінішем, сушимо.
4) Ставимо краплі прозорим гелем / фінішем, сушимо. Знімаємо липкий шар.

Урок 4.

1) Накладаємо слайдер-дизайн.
2) Покриваємо матовим топом, сушимо в лампі.
3) Ставимо краплі фінішем, полімеризуючись.
4) Повторюємо пункт 3, щоб досягти більшого обсягу. Знімаємо липкий шар.

Урок 5.

1) друкується фольгу.
2) Перекриваємо топом без липкого шару, сушимо в UV лампі.
3) Робимо білої гель-фарбою малюнок рептилії.
4) Посипаємо кольоровою акриловою пудрою.
5) Полімеризуючись, щіточкою зчищають зайве.

Якщо не хочеться повторювати за іншими, грунтуючись на цих шести уроках, можна створити власний рептильний нейл-арт, наприклад використовуючи новинку 2017 року – основу для дизайну Reptile Gel від Irisk! Виконання манікюру рептилія з цим покриттям займе не більше 3-х хвилин!

Irisk Reptile Gel випускає в двох кольорах: золото і срібло.Має густу консистенцію, тому наноситься за допомогою пензля для гелю на висушену базу для гель-лаку.

Далі:

• Чи не Полімеризуючись, в хаотичному порядку, малюємо точки і лінії будь-яким гель-лаком або фінішем. Після того, як отриманий візерунок розтечеться по поверхні нігтя і з’являться металеві лінії, відправляємо отриманий дизайн в LED-лампу на 30 сек або в UV-лампу на 2 хвилини.
• Перекриваємо топом і знову полімеризуючись.

Дана Фролова

Nail Kit – мережа магазинів косметики для нігтів

екстравагантність в кращому її прояві

Щоб зробити оригінальний і несподіваний манікюр «Рептилія», майстра нейл-арту придумали вже чимало способів.Всі вони виконуються з використанням різних матеріалів і засобів, час на створення дизайну іноді йде чимало. Але результат однозначно здивує всіх ваших знайомих! Хочете дізнатися про найпопулярніші способи? І звичайно, випробувати їх?

Дизайн манікюру «Рептилія»: і складний, і простий

Натуральна шкіра рептилії на нігтях

Творіння природи настільки красиві і досконалі, що не перестають вражати. Зміїна шкіра – саме таке! Хоча це плазун вводить в жах найсміливіших людей, але важко сперечатися, що забарвлення її шкіри дуже красивий і незвичайний.Недарма дизайнери взуття та аксесуарів давно з успіхом відтворюють шкіру рептилії на туфлях і сумочках. Майстри манікюру перейняли цю традицію.

Показати шкуру рептилії в такому ж вигляді, як вона існує в природі – дуже важке завдання. Тому багаті леді в зарубіжних країнах вважають за краще робити ексклюзивний манікюр – наносити на нігті шматочки справжньої зміїної кожи, яку вона скидає навесні. У салонах такий дизайн коштує величезні деньгі.Его можуть дозволити собі тільки заможні леді.Але бажання прикрасити нігті справжньою шкіркою змії, напевно, у них дуже велике! Деякі майстрині намагаються зробити такий дизайн в домашніх умовах. Звичайно, для цього треба спочатку придбати в магазинах зміїну шкіру. Або знайти її в лісі. І перший, і другий спосіб досить проблематичні.

Методика манікюру проста. Спочатку зі шкіри рептилії вирізаються шматочки точно за розміром нігтьової пластинки. Потім вони приклеюються на нігті і покриваються зверху надійним закрепителем.

Створення зміїної шкірки на нігтях гель лаком

Є більш легкий метод створити ефект рептилії на нігтях. Для цього знадобитися весь набір інструментів і засобів для роботи з гель лаком: баф, пилка, дегідратор, бонд, база, чорний і помаранчевий лак, led-лампа, закріплювач.

Послідовність така:

 • обробляємо пластину пилкою і бафом;
 • наносимо дегідратор, а потім бонд;
 • покриваємо базою і сушимо в лампі;
 • офарблюємо основу чорним лаком і крісталлізуясь в лампі.Щоб одержати щільний шар – необхідно два шари;
 • покриваємо нігті тонким шаром помаранчевого (коралового, рожевого або зеленого) лаку, чекаємо кілька хвилин, але не сушимо в лампі;
 • наносимо зверху закріплювач невеликими крапельками, а не поздовжніми мазками;
 • сушимо в лампі.

Засіб кристалізується особливим способом, створюючи своєрідні лусочки. Чи не просушений помаранчевий лак видніється на кордонах крапельок топа.

При бажанні цей спосіб можна ускладнити, завдаючи замість чорного лаку інший темний відтінок в градієнті.

Промальовування шкіри рептилії

Можна зробити манікюр «Рептилія» і іншим методом, правда він зажадає від вас багато старання і часу.

Покрокова схема виконання складається з 4 пунктів.

 • Наносимо чорний гель-лак, сушимо його під променями лампи.
 • Тонким пензликом проводимо довгасті овали гель-лаком зеленого, бірюзового або синього кольору. Виходить своєрідна сіточка з витягнутими петлями.
 • Сушимо шар, наносимо фінішне покриття.
 • Моделюючим прозорим гелем наносимо в середину кольорових овалів об’ємні крапельки. Ретельно просушуємо готовий дизайн.

Питома манікюр «Рептилія»

Для цього приголомшливого дизайну нам знадобитися гель лак «Котяче око» синього або зеленого кольору, чорна гель-фарба і тоненька пензлик.

 • Наносимо на пластинки гель лак «Котяче око» густим шаром.Підносимо магніт, щоб зробити гарний відблиск.
 • Сушимо нігті в лампі.
 • Покриваємо основу тонким шаром закріплювача, полімерізіруем і знімаємо липкий шар.
 • Беремо тоненьку пензлик і малюємо чорної гель фарбою довгасті ромбики, як на шкурі ящірки або змії.
 • Готовий візерунок полімеризуючись в лампі.
 • Лінії стають липкими, але це тільки нам на руку. Шматочок перекладної фольги притискаємо до нігтя, на гель-фарбі залишається блиск.
 • У кожен ромб капає пензликом невелику кількість закріплювача або прозорого моделюючого гелю. Крапельки застигають, не виходячи за межі гель-фарби. Так формується гарний об’ємний дизайн.

Рекомендовано сушити в лампі окремо кожен прозорий «камінчик», але дуже короткий час. Інакше гель може розтектися за кордону осередків. В закінчення процедури рекомендовано просушити повністю всю платівку.

Манікюр виходить об’ємним, дуже ефектним.Цілком достатньо буде прикрасити таким візерунком один-два пальця на руці. Покрити об’ємної «шкіркою» все пластинки – дуже сміливе рішення!

«Рептилія» за допомогою сіточки

 • Підготовлені пластинки забарвити лаком світлого блакитного, червоного або оранжевого кольору.
 • Дати хвилинку підсохнути (але не повністю висохнути). Обережно покрити нігті шматочками тонкої сіточки, притиснути.
 • Поверх сітки нанести шар темного лаку: чорного, темно-синього або темно-зеленого.Щоб досягти кращого результату, робіть це губкою або спонжиком.
 • Після того, як лак трохи затвердіє, зняти сіточку.

Після цього нігтик буде «розграфлена» на дрібні осередки. Фахівці не рекомендують поверх візерунка наносити закріплювач. Саме такий рельєфний дизайн дуже цінуватися, так як досягається максимальна схожість з натуральною шкірою рептилії.

Використання наклейок

Спеціальні термоплівки з візерунками під зміїну шкірку є в продажу.Необхідно тільки підібрати наклейку під розмір нігтя, нагріти її під променями лампи, прикласти до платівці, обережно розрівняти апельсинової паличкою, зняти надлишки пилкою. Але малюнок буде виглядати не так ефектно. До того ж від води дизайн зіпсуватися.

Деякі винахідниці пробують нанести поверх плівки крапельки гелю, намагаючись потрапити саме в намальовані осередки.

Який з цих способів вибрати? Орієнтуйтеся на наявність засобів та матеріалів, які у вас є.Перегляньте фото і визначитеся, який ефект вам подобається найбільше.

Дизайн «Рептилія» гель-лаком об’ємна, відео урок

Дизайн «Шкіра рептилії» або імітація зміїної шкіри став дуже популярним: він легко виконаємо гель-лаком, створює фактурний обсяг і виглядає дуже ефектно! Його можна виконати і при нарощуванні нігтів і навіть звичайним лаком, правда в цьому випадку створити обсяг буде проблематично і краще використовувати замість нього матовість поверхні.Але про це я розповім як-небудь іншим разом.

Для дизайну в якості підкладки я використовувала гель-лак з ефектом Котяче око (про них у мене теж скоро вийде окремий огляд): він найбільш точно передає блискучу і переливається на сонці шкіру рептилії. Що стосується кольору, то найбільш придатними тут будуть всі відтінки зеленого, фіолетовий, коричневий (але світлий, щоб на ньому був помітний чорний колір), золотий і синій – все ті кольори, з якими у вас асоціюються ящірки.

Як зробити рептилію на нігтях гель-лаком?

Для створення такого дизайну буде потрібно:

 • База і топ для гель-лаку,
 • Кольоровий гель-лак (у мене Котяче око Patrisa Nail номер K2),
 • Чорна гель-фарба,
 • Тонка пензлик і ДОТС,
 • Набір приладдя для створення довгострокового покриття: ультрафіолетова лампа, пилка-шліфувальник, засіб для знежирення нігтів і зняття липкого шару з гель-лаку, палітра.

Наочно процес створення дизайну шкіри рептилії гель-лаком я продемонструвала в короткому відео:

Техніка дизайну нігтів «Шкіра рептилії» гель-лаком

 1. Готуємо нігті до створення довгострокового покриття: відсуваємо і видаляємо кутикулу, зашліфовивают нігтьову пластину пилою-шліфувальником, наносимо знежирюючий засіб. Для кращого зчеплення гель-лаку з нігтьової поверхнею можна використовувати праймер.
 2. Наносимо базу під гель-лак і сушимо в лампі 2 хвилини.
 3. Наносимо гель-лак Котяче око і також сушимо в ультрафіолетовій лампі 2 хвилини (в led-лампі 30 секунд).
 4. Наносимо другий шар гель-лаку Котяче око і створюємо переливи за допомогою магніту. Я зробила їх похилими. Сушити кожен ніготь тут краще окремо, так як ефект може розсіюватися, поки промагнічіваются інші нігті. Перший шар я не рекомендую промагнічівать – ефект від цього не страждає, а в смужку можна не потрапити.
 5. Тепер чорної гель-фарбою за допомогою тонкої кисті малюємо сіточку: спочатку малюються тонкі смужки в центрі нігтя, які потім з’єднуються, а після закруглюємо їх краю.З боків домальовували дрібну сіточку. Детально цей процес продемонстрований на відео. Сушимо в лампі 2-3 хвилини: чорна гель-фарба може полимеризоваться довше через великий вміст пігменту. Тут можна виконати лиття, але у мене гель-фарба без липкого шару, тому я не стала.
 6. Тепер використовуємо топ (краще з липким шаром, так як він більш густий): ставимо краплю на палітру (у мене це звичайна фольга) і за допомогою Дотса робимо об’ємні точки всередині дрібних клітинок збоку, відправляємо сушитися в лампу.Аналогічно з іншого боку нігтя. Краще їх робити окремо, так як ніготь потрібно тримати під нахилом і топ з другої сторони в цей час може зміститися.
 7. Тепер пензликом наносимо топ в середні великих клітинок. Краще це робити через одну клітку, щоб вони, бува, не злилися. Сушимо в лампі, а потім повторюємо процес для пропущених клітин. Щоб отримати більш об’ємний дизайн рептилії гель-лаком, можна зробити і другий шар топом аналогічно.
 8. Я зробила таким чином два нігтики, а решта просто покрила топом.Залишилося зняти липкий шар і дизайн готовий!

З бічного ракурсу можна побачити обсяг дизайну:

А ось так виглядає гель-лак Patrisa Nail Котячий Око номер 2 соло:

Справжня зеленоока кішечка! Трифазний гель-лак, який дуже зручно наноситься, середньої щільності, нікуди не затікає і легко промагнічівается навіть в один шар, що не просвічуючи нігтьову пластину.

Як бачите, нічого складного в такому дизайні немає, а виглядає він дуже кльово! Здається, про всі нюанси я написала в техніці виконання, але якщо у вас залишилися якісь питання, обов’язково задавайте їх в коментарях під статтею, буду рада відповісти.Ну а на сьогодні всі, спасибі за увагу, ваша Танюша!

Продукція надана на огляд інтернет-магазином Patrisa-Nail.ru

Якщо ця сторінка була вам корисна, порадьте її своїм знайомим:

Схожі статті:

Коментарі для сайту Cackl e

Рептилія на нігтях: відео створення зміїного дизайну.

Анималистический принт останнім часом набуває все більшої і більшої популярності.Нарівні з зеброю, тигром і леопардом, в манікюрі почали застосовувати ефект рептилії на нігтях. Його можна отримати різними способами, які і будуть розглянуті в даному матеріалі.

Основні правила

Дизайн рептилія на нігтях, спосіб створення якого показаний на відео, передбачає розміщення на пластинах малюнка, що нагадує луску. Він виконується шляхом формування невеликих зон – лусочок, розділених ламаними лініями, що міняють свою ширину, що розширюються на кутах.Такі лусочки, в залежності від розмірів нігтя можуть мати розмір від 3-4 – х мм до 5.

Дизайн нігтів рептилії, як видно на фото, традиційно виконується в синьо-зеленій гамі, однак можливі й інші варіанти. Так, при якісно промальованих лусочках, і в червоному, і в жовтому манікюрі може з успіхом вгадуватися «рептилія». Для промальовування лусочок, зазвичай, використовуються золотий, срібний, зелений, синій, чорний кольори. Зазвичай, в якості фону використовується омбре, але бувають і однотонні фони.

Стемпінг

Найбільш простий спосіб отримати такий ефект – це стемпинг. З його допомогою ефект виходить досить стилізованим і нагадує скоріше не луску справжньою рептилії, а приблизні уявлення про неї. Однак саме так можна отримати манікюр швидко і без особливих зусиль. Необхідно лише підібрати трафарет з візерунком луски.

Як фон, для того, щоб манікюр «Рептилія» виглядав досить складно, можна зробити градієнт в техніці омбре.Найбільш вдалим колірним рішенням в цьому випадку буде синьо – зелений перехід. Самі відбитки можуть бути сірими, сріблястими, золотистими, синіми або зеленими, смарагдовими. Головне, щоб вони чітко читалися на поверхні нігтя, але при цьому не були занадто контрастними. Цим же способом можна зробити дизайн гель лаком «Рептилія».

Однак, і такий манікюр можна трохи ускладнити, і тоді стемпинг стане лише основою для цікавого і складного манікюру рептилія.Доповніть видрукувані кордону лусочок за допомогою гелевою ручки або лаку, нанесеного тонким пензлем. Зробити це потрібно іншим кольором, можна, в тому числі, використовувати блискітки.

Малювання

Для того щоб дизайн нігтів рептилії виглядав більш натурально, варто прочитати майстер клас нижче і спробувати намалювати такий узор вручну. Для цього Вам потрібно тонка пензлик, а також лаки бажаних відтінків, але не менше трьох. Виконувати такий узор доведеться досить довго, проте результат вийде привабливим.

 • Підпиляєте нігті і видаліть кутикулу. Відполіруйте пластину;
 • Нанесіть захисну основу і висушіть її;
 • Нанесіть фоновий лак. Це може бути омбре або покриття в один тон. Нігті можна нафарбувати досить швидко, так як немає необхідності хвилюватися про те, щоб лак ліг рівно. Можна вибрати, наприклад, фіолетовий і синій відтінки;
 • Після того, як фон висох, переходите до нанесення власне луски. Візьміть тонку кисть і обмокніте в темний лак, після чого ретельно видаліть його надлишки.Занадто велика кількість лаку на кисті призведе до того, що він розмаже на нігті. Починайте формувати сегменти – закриті зони, сформовані ламаними прямими. Після того, як всі бажане простір стане розділене на стільники, прорисуйте деякі розширення ліній в тих чи інших місцях заломлення ліній, що додасть манікюру більшої складності і естетичності;
 • Висушіть лак і обмокніте очищену кисть в інший темний відтінок. Тонкою лінією пройдіться їм по межах сот. Таким чином Ви зможете створити ефект більшого обсягу.До речі, замість темного лаку можна використовувати і блискучий – золотий, срібний, але в цьому випадку наносити його потрібно дуже тонко. Його теж висушіть;
 • Після цього Вам залишається лише нанести на нігті захисний шар лаку і висушити його. Тепер Ваш манікюр готовий!

На відео нижче наведено майстер клас про те, як зробити дизайн нігтів рептилія вручну. Велика варіативність такого дизайну дозволить Вам завжди мати оригінальний і неповторний манікюр.А різноманітність можливих кольорів дозволить підібрати відповідний до будь-якого випадку. Саме ж виконання такого дизайну після проведення декількох тренувань вже не стане забирати багато часу і сил.

Як зробити дизайн «рептилія» на нігтях? | Красиві нігті

Дизайн «рептилія» на нігтях став користуватися величезною популярністю, так як він привертає увагу оточуючих, виглядає дуже цікаво. Але ті, хто хочуть зробити його самостійно, повинні постаратися, так це непросто.

У першу чергу варто відзначити, що шкіра рептилії протягом довгого часу стала присутнім практично на всіх показах світової моди. З крокодилової шкіри робляться сумочки відомих моделей, а також ультрамодні чобітки, виготовлені зі шкіри пітона.

Тому якщо хочеться блиснути перед оточуючими, потрібно постаратися зробити такий манікюр в домашніх умовах. Він підійде як для вечірки, так і для повсякденних походів на роботу.

У першу чергу, потрібно позбутися від старого лаку, якщо він ще присутній на нігтики.Для цього підійде ватний диск і звичайна рідина, бажано вибирати ту, яка не вміщає в себе ацетону. Далі обробити зону кутикули, нанести на неї спеціальне пом’якшувальний засіб і максимально відсунути.

Варто відзначити, що обрізати кутикулу останнім часом фахівці не радять, тому що можна пошкодити ніготь. Після того як ці процедури виконані і форма нігтів стала бездоганною, можна приступити до вибору лаків, за допомогою яких буде створюватися прекрасний шедевр.

У цьому питанні потрібно орієнтуватися тільки на свій смак, за бажанням, можна взяти зелений, чорний і коричневий відтінок, а можна поекспериментувати і скористатися шоколадним, болотним, а також лаком з цікавими блискітками.

Коли з лаками вирішено, можна приступити до вибору пензликів. Фахівці рекомендують віддавати перевагу тільки тоненьким пензликами, так як ними не тільки зручніше наносити лак, але і створювати малюнок. У цьому випадку він буде виглядати точним і не розмазав.

Для того щоб створити фон, знадобитися основний лак. Так як це дизайн «рептилія», то бажано фон створювати за допомогою насиченого зеленого відтінку. Не варто хвилюватися з приводу того, що лак десь ляже нерівно, навпаки, це ще краще, таким чином можна по-справжньому відобразити шкіру рептилії.

Коли перший шар лаку повністю висохне, за допомогою тонкого пензлика нанести темний відтінок лаку, будь це коричневий або ж болотний. Пензликом потрібно акуратно намалювати «стільники».Важливо пам’ятати, що велика кількість лаку на пензлику не повинно бути, тому що можна зіпсувати весь малюнок, лак почне просто розтікатися по всій поверхні.

Коли і цей шар висохне і бажана «шкіра» вийде, прийшов час довести манікюр до кінця, надавши йому свого роду фактурності, за допомогою блискіток. Можна скористатися двома способами – або нанести шар блискіток на поверхню, або посипати сухі блискітки на нігтик, який ще не встиг висохнути.

Для того щоб малюнок протримався якомога більше часу, коли повністю висохне лак, нанести зверху закріплювач.

Це був представлений перший варіант створення дизайну «рептилії» на нігтики. Є ще один варіант, він багато в чому простіше, але для його виконання потрібно заздалегідь придбати велику сіточку. Також потрібно підібрати необхідні відтінки лаків. Коли всі матеріали готові, в першу чергу потрібно нанести на підготовлені нігті основний фон. Коли лак гарненько висохне, покласти на нього сітку і за допомогою губки нанести темний відтінок лаку.

Не обов’язково намагатися фарбувати всю поверхню повністю, ті місця, які залишилися, будуть непогано виглядати, нагадуючи рептилію.Коли все готово, сітку потрібно прибирати дуже акуратно, щоб малюнок не розплився і не зіпсувався, адже в такому випадку потрібно буде починати робити все заново.

Коли кожен нігтик оброблений, потрібно почекати деякий час, щоб все висохло, потім нанести на нігті глянець або закріплювач, щоб малюнок довше тримався. На закінчення, за бажанням, можна скористатися блискітками, тільки сильно ними перестаратися не варто, досить точкового нанесення.

На сьогоднішній день в магазинах косметики можна придбати спеціальні наклейки для нігтів із зображенням рептилії.Їх вартість невелика, але на нігтях вони виглядають дуже красиво.

Як видно, варіантів створення даного дизайну нігтів кілька. Можна сміливо експериментувати, підбираючи різні види лаків. Головне – щоб результат вийшов відразу і не довелося проводити багато часу за цією процедурою.

.