Ногти

Чи можна ввечері стригти нігті: Прикмета: чому не можна стригти нігті на ніч і в вечірній час? Коли краще стригти нігті по днях тижня | Чому не можна? Канал про заборони

народні прикмети, способи уникнути негативу

З нігтями пов’язана безліч марновірств. Пояснюється це тим, що в нігтьових пластинах зосереджена життєва енергія і неправильні маніпуляції з ними, можуть серйозно нашкодити людині.

Чи можна стригти нігті ввечері

Згідно з однією з народних прикмет, вечір – невідповідний час для стрижки нігтів.

Наші предки вважали, що з настанням сутінків злі духи стають сильнішими і людина більш вразливий для різних напастей.Ось чому, можна накликати біду на себе і своїх близьких, якщо стригти нігті ввечері.

А які саме неприємності може принести це, здавалося б, невинне дію – підстригання ввечері нігтів, залежить від точного часу.

 1. Стрижка нігтів з 6 до 7 вечора призведе до розладу в сім’ї, каже прикмета. Разом з відросло манікюром ви втятий взаєморозуміння з рідними, а щоб його налагодити знадобиться багато часу.
 2. Якщо ви проводите процедуру з 7 до 8 вечора , то власними руками зруйнуєте дружбу.Незабаром чекайте зради або підступу від свого щирого приятеля. Незважаючи на те, що раніше ви були не розлий вода, ця сварка стане остаточною.
 3. Підстригаючи нігті з 8 до 9 вечора , ви піддасте невдач своїх рідних. З кожним з них трапиться якась неприємність, що позначиться на загальному емоційному настрої в колі сім’ї. Негативна обстановка будинку тільки погіршить ситуацію і призведе до численних сварок.
 4. Якщо підстригати нігті ввечері, з 9 до 10 годин , можна накликати проблеми у відносинах з вашою другою половинкою.Партнеру буде здаватися, що ви до нього охололи. У спробах довести свою правоту ви ризикуєте наговорити зайвого. Не виключено, що справа закінчиться розлученням.
 5. Стрижка ввечері з 10 до 11 може злякати удачу. Череда неприємностей буде переслідувати вас довгий час. Це істотно позначиться на вашій самооцінці і обернеться для вас затяжною кризою і великими фінансовими втратами.
 6. Щоб уникнути наслідків прикмети, не можна стригти нігті з 11 до 12 .Непослух призведе до проблем на роботі. Ви зробите серйозну помилку, через що станете об’єктом глузувань і засудження. Завоювати заново втрачену репутацію навряд чи вдасться.

Грає роль і день тижня. Так, якщо стригти нігті у вівторок ввечері, можна накликати на себе фінансові труднощі, а п’ятничним вечором можна розгнівати богиню краси і стати менш привабливим для протилежної статі.

Ось чому вечірній ритуал зі стрижкою нігтів – не найкраща затія.

Чому не можна стригти нігті на ніч

Наші пращури говорили, що після заходу сонця починають панувати нечисті сили. Відрізаючи нігті, в яких зосереджена життєва енергія людини, можна відрізати від себе успіх і удачу і опинитися у владі злих духів. Ось чому в старовину не можна було стригти нігті на ніч.

Вважалося також, що таким чином можна перейти на темну сторону. Існував навіть ритуал для тих, хто хотів стати чаклуном. Потрібно було сісти на піч і підстригти нігті, промовляючи при цьому спеціальне заклинання.З цієї ж причини не можна ніде залишати відрізані нігті і підстригати їх в чужій хаті. Вони можуть бути використані для наведення на вас порчі.

Чи можна в наш час стригти нігті вночі, залежить від того наскільки ви забобонні. Але народна мудрість радить не випробовувати свою долю.

Сприятливий час доби для стрижки нігтів

Згідно приймете, щоб не накликати на себе біду, підрізати нігті можна тільки тоді, коли сонце панує на небі, тобто в ранковий і денний час.

Дітям краще проводити процедуру на світанку. Стрижуть нігті не під час сну дитини, тому що в цей період він найбільш вразливий для дій нечистої сили.

Якщо підрізати нігті на зростаючу місяць, то вони до того ж будуть міцними і здоровими. Але ні в якому разі не можна робити це в повний місяць. В цей час захисні функції організму ослаблені і можна накликати на себе проблеми зі здоров’ям.

Несприятливі дні для стрижки нігтів: п’ятниця і неділя .

 • У п’ятницю можна «відстригти» у себе красу і здоров’я. Вас наздожене хвороба, яка не тільки призведе до занепаду сил, але і до втрати привабливості. Чи позначиться це і на ваших відносинах з протилежною статтю. Самотніх чекає низка невдалих знайомств, а тих, хто вже має другу половину – розставання з коханою людиною.
 • У неділю стрижка нігтів може обернутися втратою зв’язку з ангелом-хранителем, що загрожує ризиком для життя.

Самий відповідний день для процедури – четвер .

Зроблений в цей день манікюр сприятиме професійним успіхам людини і його репутації в суспільстві. Ви зможете розкрити в собі нові таланти, проявити свої здібності і зарекомендувати себе перед начальником і колегами.

Тому, хто слабкий здоров’ям, краще вибрати для стрижки понеділок

Разом з відрізаними нігтями піде хвороба і повернуться життєві сили.Щоб залучити фінансовий успіх або завершити важка справа, манікюр потрібно робити у вівторок. Відновити стару дружбу або налагодити втрачені зв’язки допоможе процедура, зроблена в середу. А якщо підстригти нігті в суботу, можна розпрощатися з боргами.

Як уникнути наслідків, передбачених в прикмети

Навряд чи комусь хочеться накликати на себе біду, тому потрібно підрізати нігті в сприятливий для цього період і бажано тільки у себе вдома. Якщо з якоїсь причини ви все ж зробили це в заборонене час і в іншому місці, то негативних наслідків можна уникнути.

Отстріженние нігті не можна викидати у відро для сміття або скидати на підлогу і землю. Так вони не зможуть потрапити в чужі руки і бути використані в недобрих цілях: для наведення пристріту або привороту.

Нігті після стрижки потрібно змити в раковину або унітаз, а краще спалити. Нігті хворої людини потрібно закопати в місці, що володіє високою енергетикою, наприклад, на перехресті. Справа в тому, що і без того слабкий організм сильніше вразливий для темних сил. А такий ритуал не тільки вбереже від їх впливу, а й допоможе швидше заповнити сили і впоратися з хворобою.

Чому не можна ввечері стригти нігті: забобони та прикмети | Красиві нігті

Забороняють стригти нігті ввечері прикмети різних народів. З цим процесом пов’язані марновірства слов’ян, італійців, японців, греків. Чому встановлені обмеження для елементарного гігієнічного процесу?

Можна сміятися над деякими прикметами, які здаються дурними і безглуздими, і надходити навпаки. Але, навіть якщо абсолютно не схильний вірити в забобони, добре б знати: все прикмети колись були засновані на реальних факторах.Навіть така дивна, в якій мовиться: стригти нігті ввечері не можна!

У давні-давні часи світла не було. Гнилиці і коптять масляні світильники світла давали недостатньо. Тому нігті остригати у вечірній час і можливості не було. Якщо ж хтось все ж наважувався на цей крок, то була велика ймовірність отримати травму, порізатися.

Сучасна людина може сказати: «Подумаєш, невеликий поріз! »Але потрібно згадати, що в той час ще не винайшли ні антисептиків, ні антибіотиків, і будь-який поріз міг викликати зараження крові.Дуже слушне пояснення прикмети.

Японці пояснюють, чому ввечері не можна стригти нігті, трохи інакше. Стрижка нігтів, як і інші гігієнічні процедури, вважалися діями нечистими. А японські Божества оглядали Землю саме вночі. Не можна перед ними поставати в настільки непривабливому вигляді.

У IХ столітті сенс прикмети пояснювали дещо інакше. Дами робили манікюр перед виходом з дому. Умов, постійно ходити з доглянутими руками, мода не диктувала. А вихід з дому в темний час доби і завагітніє деякими пригодами, могли пограбувати, або навіть вбити.Так що знову прикмета була обгрунтована.

Які ще існують прикмети, пов’язані зі стрижкою нігтів?

Можна розглянути процедури манікюру по днях тижня.

понеділок хороший для стрижки нігтів тим, хто знаходиться в депресії і страждає захворюваннями нирок і сечоводів. День знаходиться під місячним заступництвом, і відповідає за нирки і сумний настрій.

Тим, кому в житті необхідно посилити свої життєві сили, залучити гроші у важкій ситуації, вирішити проблему, потрібно вибрати для стрижки нігтів вівторок.За цей день відповідає Марс – лютий, гнівний римський Бог. Він і допоможе вирішити ці проблеми.

середовищізнаходяться під заступництвом Меркурія. А це Бог торгівлі, хитрий і виверткий. Зробили манікюр в цей день, оточення оцінить, втрачені контакти і контракти налагодяться. Всі новини, отримані після цього дії, будуть тільки хороші.

Манікюр в четвер допоможе поліпшити обмінні процеси в організмі. За нього відповідає Юпітер, який допомагає підвищити авторитет. Чи не правда, просто? Обробляєш нігті в четвер, і все падає, як небесна манна: удача, обновки, грошовий дощ.

А ось в п’ятницю стригти нігті не рекомендується. П’ятниця – день Венери. Отстрігіте нігті, можна обстригти чогось зароджується у власній аурі, що стосується відносин між статями. Страшнувата перспектива!

Не можна займатися туалетом і в неділю. Той, хто затіяв стрижку в цей день, закликає на свою голову нещастя. Невже для того, щоб стати гарним, хтось зважиться відмовитися від покровительства сил понад?

Підстригаючи нігті в суботу, позбавлятися від грошових боргів.Як це відбувається, прикмети не пояснюють.

Якщо хочеться, щоб нігті росли швидше, стригти їх потрібно тільки на зростаючу місяць. Немовлятам нігтики стрижуть на убуваючу місяць. Звичайно, ж, виключення доводиться робити дуже часто, дитячі нігті ростуть швидко, але краще дотримуватися даної прикмети. Щоб дитина поводився спокійно, доводиться витрачати масу зусиль і нервів. Стрижка нігтьових на убуваючу місяць уповільнює процес росту і сприяє їх фортеці.

Не дивно, чому народні прикмети так докладно розглядають всі, пов’язане з відходом за нігтями? Коли найкраще їх стригти, чому не можна стригти нігті ввечері? Нігті є індикатором стану організму, на їхню станом можна діагностувати внутрішні проблеми, пов’язані з організмом.

Станом нігтів колись визначався статус жінки. Доглянуті руки з довгими нігтями говорили про те, що жінка займає в суспільстві не останнє місце. Їй не доводиться займатися домашньою роботою, тому її руки настільки доглянуті.

Сучасним жінкам пощастило. На сторожі їх нігтьових пластин безліч розробок сучасної косметичної промисловості. Можна обходитися без рукавичок, і мати доглянуті руки і нігті. Але робити цього не варто – краще руки поберегти.

Нічого немає страшного, якщо доведеться стригти нігті ввечері, при хорошому освітленні, у вечірній час, в будь-який день тижня. Звичайно в тому випадку, коли не є забобонною людиною.

Чому не можна стригти нігті на ніч

З нігтями пов’язана безліч марновірств, адже це біологічний матеріал, який визначає ДНК людини. Не варто підстригати їх перед сном, щоб не накликати на себе біду. Ця прикмета здається деяким дивною і безглуздою. Однак варто прислухатися до стародавнім повір’ям.

Звідки пішло повір’я

Всі повір’я мали місце бути в минулому. Дана прикмета бере свій початок з тих часів, коли на Русі не було електрики. Вночі стригти нігтьові пластини було досить складно. Можна було поранитися і занести мікроби.

Один з ритуалів, що передбачає состріганіе нігтів на печі, вважався угодою з бісом. Сьогодні все частіше прикмету пояснюють тим, що в нічний час доби людина досить вразливий.

Своїми маніпуляціями він може «обрізати» успіх і удачу.Таким чином він відкриває себе для зла і вступає з ним у тісний зв’язок. Наші предки дотримувалися наступних правил:

 • щоб нігті були міцними і здоровими, їх обрізали на зростаючому місяці;
 • братися за ножиці краще в четвер;
 • нігті спалювали у вогні;
 • в день свого народження вкорочувати пластини не можна.

Небажаний догляд за руками в Страсну п’ятницю, інакше можна накликати проблеми зі здоров’ям і розчарування в особистому житті.

Цікаво! Стародавні маги не радять підстригати нігті поза домом.

Можете залучити проблеми і нещастя

Чи можна стригти нігті ввечері

Кажуть, що состріганіе нігтів у вечірній час сприяє фінансовим проблемам, адже в цей момент відбувається зміна дня і ночі, боротьба енергії і сили. Є й інші прикмети на цей рахунок:

 • скорочення на роботі;
 • борги;
 • проблеми в бізнесі;
 • крадіжка грошей злочинцями;
 • необдумана трата коштів;
 • зменшення продуктивності на роботі.

Рекомендують займатися манікюром вранці або вдень при хорошому освітленні. Будь-яке заняття краще робити за 3 години до сну.

Також не рекомендують стригти нігті в неділю. У цей день не прийнято займатися роботою, вишивати, прибирати або в’язати. У неділю людина тісно пов’язаний зі своїм ангелом-хранителем. Тому не варто ігнорувати прикмети, щоб не порушити зв’язок зі світлими силами.

Увага! Не можна стригти нігті ввечері вагітним дівчатам.Це може погано позначитися на здоров’ї.

Думка інших релігій

У Японії вважається, що вночі можна розгнівати нечисті сили подібними діями, адже багато магічні ритуали засновані на використанні волосся і нігтів. Тому не можна залишати частинку себе де попало, щоб нею не скористалися.

Китайці вважають довгі нігті символом багатства і мудрості. Вони необхідні їм для спілкування з вищими силами. Мусульманам дозволено стригти пластини будь-який час доби.

Винятки становлять наступні випадки:

 • знаходження в іхрам хадж і здійснення Помру або Хадж;
 • перед жертвопринесенням під час Курабан-Байрама.

Фахівці ісламу вважають, що краще підстригти нігті в п’ятницю до виходу на молитву.

Фаджр – Час ранкового Намазу (молитви)

Чи є раціональне обґрунтування

Наукового докази у прикмети немає. Користуватися радою чи ні – особиста справа кожного. Раціональне обгрунтування полягає в тому, що вночі великий ризик поранити себе.Поріз ж часто стає причиною занесення інфекції. При яскраво включеному світлі можна акуратно підрівняти нігті пилочкою.

Деякі дівчата помічали, що пластини починають ламатися і розшаровуватися, якщо обрізати їх вночі. Вагітним жінкам не можна стригти нігті на ногах, нахиляючись і налягаючи на живіт. Це стосується останнього тріметра виношування дитини. Краще прийняти максимально комфортне положення або попросити іншого про допомогу.

Знаменитий астролог Ремпель не радить підстригати пластини в молодика і в період зростаючої місяця.В цей час панує земна стихія, різні косметичні процедури переносяться організмом важко. Сприятливим часом для манікюру стануть 2-я чверть зростаючої і 3-я чверть регресний місяців.

Як розвіяти негативний тлумачення

Щоб уникнути поганих наслідків і скорегувати долю в позитивну сторону, рекомендують укорочувати нігті відповідно до місячним циклом і календарем. Є й інші рекомендації на цей рахунок:

 • Зістрижені нігті не можна кидати у відро для сміття;
 • щоб обрізки ніхто не використовував, необхідно змити їх в раковину разом з водою;
 • якщо людина хворіє, його нігті потрібно закопати в лісі або спалити.

Згідно з народним повір’ям, дітям стрижуть нігті після 1 року. До цього часу їх підпилюють або вкорочують кусачками. Робити це краще рано вранці. Коли малюк спить, обрізати нігті йому не можна. У цей момент малюк беззахисний перед злими силами.

Важливо! Щоб захистити дитину від негативу, рекомендують скласти шматочки нігтів малюка в мішечок і закопати під деревом.

Таким чином практично всі прикмети, пов’язані з остріганіе нігтів вночі і ввечері, несуть негативний посил.Головне – не засмучуватися, якщо довелося зробити манікюр в темний час доби. Важливо налаштуватися на позитивне мислення і не думати про погане.

Чому за прикметами можна стригти нігті ввечері

За історію існування людини накопичилося безліч різних прикмет і забобонів. Стрижка нігтів піддалася пильній увазі, в результаті з’явилася заборона на підстригання нігтів в певний час. Давайте розглянемо детальніше, чому ж не варто стригти нігті ввечері або вночі за народними повір’ями.

Прикмети і забобони по днях тижня

У минулі століття серед народу широко було поширене чаклунство і окультні науки, вважалося звичайною справою навести порчу на людину. Але для цього ритуалу був потрібний біологічний матеріал потенційної жертви. Як цього матеріалу часто використовувалися нігті. Саме з цієї причини і заборонено підрізання нігтів у вечірній і нічний час – адже зрізані частинки нігтя слід зібрати і спалити, а в темряві при слабкому освітленні легко втратити шматочок, який може дістатися нечисту силу або чаклуна.У сучасному світі чаклунів залишилося мало, освітлення вночі досить яскраве, але рада про те, що небажано стригти нігті ввечері – залишився актуальним в будь-який день тижня.

Крім заборони на підстригання нігтів вночі, існують прикмети про вплив стрижки нігтів в певний день тижня. Виявляється, є і позитивний вплив цієї процедури, і негативне.

Понеділок – день важкий, але не для проведення манікюру або педикюру. Адже разом зі зрізаними нігтями людина позбавляється від печалі та депресії, що накопичилася злості і негативної енергії.Заряджайтеся свіжої енергій і оновлюйте красу нігтів в понеділок! Протегує понеділка Місяць.

Вівторок – знаходиться під заступництвом Марса. Бог війни і родючості допомагає вирішувати грошові проблеми, швидко орієнтуватися в складних ситуаціях, вирішувати конфлікти. Хочете привернути увагу Марса – стрижіть нігті у вівторок.

Середовище – день Меркурія. Після манікюру або педикюру в цей день вас очікують хороші звістки і вдалі покупки. Один з найкращих днів для догляду за собою.Але не забувайте, що манікюрно-підкорені процедури необхідно проводити в денний час.

четвер контролює Юпітер. Бог неба допоможе вам поліпшити відносини, підняти свій авторитет в очах оточуючих. Якщо ваше правило – підстригати нігті в четвер, це сприяє зростанню по кар’єрних сходах.

п’ятницю належить Венері, богині краси. Але рекомендації тут зворотні, нігті обробляти в цей день небажано, ні вдень, ні тим більше в нічний час доби. Пов’язано це ймовірно з тим, що Венера не хоче конкуренції, і може покарати неслухняних красенів і красунь.

Субота – цим днем ​​управляє Сатурн. День очищення – найсприятливіший час для гігієнічних процедур. Стрижка нігтів дасть додаткове зміцнення загального стану організму.

Воскресенье – день Сонця, духовного розвитку, святковий день, а в свято нігті не стрижуть.

За влучним часу

Астрологи рекомендують враховувати і точний час стрижки нігтів. Відзначимо причини заборони на стрижку нігтів у вечірній і нічний час:

 • з 18 до 19 годин – влаштовуючи манікюрні процедури в цей час, ви збільшуєте ризик отримання поганих новин від родичів;
 • з 19 до 20 годин – можна спровокувати розчарування в близькій людині;
 • з 20 до 21 години – привертає нещастя в родину, негативні енергії;
 • з 21 до 22 годин – напруга між відносинами зі своєю половинкою;
 • з 22 до 23 годин – можлива поява фінансових проблем, наступ кризової ситуації;
 • з 23 до 24 годин – погіршення становища на роботі, взаємовідносин з товаришами по службі і начальством;
 • з 00 годин – залучення ворога в особисте оточення.Велика ймовірність, що цим ворогом стане ваш друг або подруга.

Не привертайте додаткові проблеми в своє життя стрижкою нігтів в позаурочний час.

Багато прикмети та забобони в сучасному світі можуть здатися смішними і надуманими, але кожен сам вирішує, користуватися чи ні порадами астрологів і досвідом минулих поколінь.

Чому не можна стригти нігті на ніч? Є відповідь

У багатьох народів є застереження, яке забороняє стригти нігті ввечері перед сном.Пояснення цьому можуть бути різні – небезпека вкоротити життя або накликати на себе інші неприємності. Наскільки це відповідає дійсності, людина повинна визначитися сам, в залежності від своїх забобонів. Тільки ви самі можете прийняти ті обґрунтування, чому не можна стригти нігті на ніч, або ж ігнорувати їх.

Де витоки забобони

Дана прикмета сягає своїм корінням в старовину, коли у людей не було можливості включити світло в приміщенні і при яскравому освітленні провести гігієнічну процедуру.Єдиним джерелом світла ввечері були скіпа, багаття або гасова лампа. А в таких умовах високі ризики поранити собі палець.

Оскільки антисептики були відсутні, то доводилося використовувати нестерильні пристосування. Будь-яка, навіть маленька ранка, могла спровокувати зараження крові і важкі наслідки для здоров’я і життя людини.

Як бачимо, пояснення цілком раціональне. Страх перед невідомим змушував людей вірити в різні прикмети. Але використовувати їх зараз зовсім не обов’язково.

Про що свідчить прикмета

Багато хто навіть не замислюються, чому не можна стригти нігті на ніч, а приймають дане забобонне обмеження як аксіому. Прикмета же говорить про різні наслідки в залежності від дня тижня, коли людина вирішує провести гігієнічну процедуру:

 1. Коли стрижуть нігті в ніч понеділка, тобто ймовірність посваритися з коханою людиною і розлучитися з ним. В результаті подружня пара розпадеться.
 2. Якщо провести процедуру вночі у вівторок, то може виникнути конфліктна ситуація з керівником.Вас звинуватять в неефективній роботі або недостатньому старанності.
 3. При підстригання в середу можна накликати фінансові труднощі. В результаті є небезпека зіткнутися з погіршенням матеріального становища через надмірні розтрат або недостатніх заробітків.
 4. Провести процедуру в четвер, значить викликати неприємну зустріч зі старими знайомими. Після неї у вас можуть виникнути негативні відчуття, невпевненість, внутрішня слабкість.
 5. П’ятничні маніпуляції з нігтями – це джерело для невдач, від яких не вдасться позбутися протягом наступного тижня.
 6. Є причина, чому не можна стригти нігті на ніч в суботу. Ви ризикуєте стати дратівливим і провести день з поганим настроєм. Може виникнути апатія і небажання займатися рутинними видами діяльності.
 7. Людина ризикує посваритися з родичами, якщо вирішить підстригти нігті в неділю. Ваші вчинки родичі можуть не зрозуміти, і буде потрібно маса зусиль, щоб довести їм свою правоту.

.