Ногти

Яку лампу для нарощування нігтів краще вибрати: 8 кращих ламп для сушки гель-лаків і нарощування нігтів – Рейтинг 2020 роки (Топ 8)

Як вибрати лампу для нарощування нігтів

Ні для кого не секрет, що сучасна нейл-індустрія істотно зробила крок вперед, завдяки чому з’явилися новомодні процедури по нарощуванню нігтів, неймовірно яскраві гелеві лаки та інші нововведення. При цьому тепер на догляд за руками потрібно набагато менше часу, ніж раніше. Взяти тільки процедуру нарощування нігтів, яка дозволяє забути про оновлення манікюру на 2-3 тижні. А гель-лаки, які зараз перебувають на піку популярності, забезпечують неймовірно яскравий і стійки манікюр, який не потребує оновлення протягом двох і більше тижнів.Однак всі ці процедури потребують такої додаткової функції, як сушка штучного покриття в спеціальній ультрафіолетовій лампі. Саме завдяки цьому апарату процес висушування гелевою основи істотно прискорюється. При цьому в залежності від виду ультрафіолетового апарату залежить і якість манікюру. Які моделі ультрафіолетових ламп існують на сьогоднішній день і як правильно вибрати апарат для сушіння нігтів, розповімо далі.

Почнемо з того, що лампа для сушки нігтів при нарощуванні сприяє затвердінню нанесеного покриття.Сам апарат являє собою закриту конструкцію з отвором для рук. Такі апарати можуть бути світлодіодними, інфрачервоними, флуоресцентними і неоновими. Розглянемо кожен вид окремо.

Види ламп для нарощування нігтів

Світлодіодна лампа для нарощування володіє головною перевагою – вона довговічніша у використанні і абсолютно безпечна, оскільки світлодіод не сприяє утворенню ракових клітин. Така сушарка не містить шкідливого покриття, при цьому навіть її утилізація нешкідлива для природи.Світлодіодна лампа скорочує час висушування нігтів в три рази, оскільки в ній гель дуже швидко твердне. При цьому світлодіод здатний впоратися з будь-яким видом гелевого покриття.

Інфрачервона лампа для нарощування – найпопулярніша сучасна сушарка, яка не вплине негативно на шкіру рук і сприяє миттєвому застиганню биогеля і шелак-покриття. Може використовуватися при нарощуванні штучних нігтів і для нанесення гелевого покриття на натуральні нігті.Цей апарат можна використовувати і в умовах салону, і вдома для створення манікюру і педикюру. Потужність інфрачервоної лампи становить 80 Ватт.

Флуоресцентна і неонова лампи призначені для миттєвої полімеризації світловідбиваючий матеріал (гель, гель-лак). Такі сушарки містять холодний катод, є енергозберігаючими і мають невелику потужність – до 20 Ватт. Завдяки їх високій продуктивності сушка будь-якого виду гелю і гель-лаку проводиться в чотири рази швидше. При цьому термін експлуатації флуоресцентної і неонової ламп становить близько 25 000 робочих годин.Отже, майстра з нарощування нігтів протягом трьох років не доведеться думати про їх заміну. Ще однією перевагою флуоресцентної і неонової ламп є наявність таймера, який видає звук після закінчення часу сушіння. Такі апарати для гелевою полімеризації з лампами холодного катода, які можуть бути у вигляді спіралі або зигзагоподібні, споживають мало енергії і не впливають на світлову ефективність. При їх використанні гель-лаки не згортаються навіть при нанесенні більш товстого шару покриття.

Як вибрати лампу для нарощування нігтів?

Здійснюючи покупку лампи для нарощування нігтів, врахуйте наступні рекомендації:

 1. початківцю майстру підійде найпростіша модель. Такі лампи мають середньою потужністю і дзеркальною поверхнею для однієї руки.
 2. Устаткування з таймером додатково оснащено зручними роздільниками пальців, завдяки чому процедура нарощування відбувається в більш комфортних умовах. Таймери можна встановлюють на певні проміжки часу: 30 секунд, 1 хвилина, 1.5 хвилини і т.д.
 3. Ультрафіолетові лампи, призначені для професіоналів, дозволяють сушити нігті відразу на обох руках, оснащені таймером, дзеркальною поверхнею, роздільниками пальців і звуковим сигналом. Також в цій лампі є вбудований вентилятор, який запобігає перегріванню пальців і нігтів.
 4. Дорожні або переносні УФ-лампи для нарощування нігтів підходять для надання послуг на дому.

Удачі вам в покупці!

як вибрати поворотну LED і УФ-лампу? Чи можна нарощувати нігті без лампи?

Нарощування нігтів

Красиві і доглянуті руки – візитна картка кожної жінки.Однак далеко не всі представниці слабкої статі можуть похвалитися міцною і рівною нігтьової пластиною, яка могла б стати надійною основою для красивого і якісного манікюру. Фахівці даної області пропонують декоративну процедуру, яка допоможе не тільки сформувати необхідну довжину нігтя, але і зміцнити нігтьову пластину, прибрати ламкість і слабкість нігтів.

Нарощування нігтів – популярна і затребувана процедура, яку можна зробити не тільки в дорогих салонах краси, але і в домашніх умовах.

Опис процедури

Штучне збільшення довжини нігтьової пластини є дорогою послугою, яку надають всі сучасні салони краси. Для значної економії бюджету можна самостійно зробити оригінальний і красивий манікюр, не виходячи з дому.

Перед початком виконання робіт необхідно уважно вивчити технологію нарощування нігтів і придбати необхідні інструменти.Прислухаючись до порад професійних майстрів і маючи якісні робочі пристосування, можна змоделювати красиві нігті, які приховають всі дефекти і вигідно підкреслять обраний образ і стиль.

У спеціалізованих магазинах можна побачити стартові набори для початківців майстрів, до складу яких входять всі необхідні пристосування. Найбільш важливим елементом даного комплекту є спеціальна лампа, яка призначена для полімеризації робочого матеріалу.Від вибору даного приладу залежить якість створеного покриття. Період сушки нанесеного матеріалу залежить від потужності лампи, кількості використовуваних шарів і структури гелю.

Для штучного моделювання нігтьової пластини фахівці використовують кілька видів матеріалів:

 • акрил – використовується для створення тонких і міцних матових нігтів;
 • гель – еластичний матеріал, який має глянсову структуру і застосовується для м’яких нігтів;
 • клей-пудра – моделює матеріал, вироби з якого мають найменший термін експлуатації;
 • тканину – до цієї групи матеріалів відносяться шовк і файбергласс, які використовуються для корекції манікюру з гелю і акрилу.

Переваги штучних нігтів:

 • міцність;
 • рівна і гладка поверхня;
 • захист поверхні нігтів від механічних пошкодження і дії агресивних зовнішніх чинників;
 • створення якісної художнього розпису нігтів.

Недоліки:

 • необхідність своєчасної та регулярної корекції;
 • відшарування натуральної нігтьової пластини від основи внаслідок усадки штучного матеріалу.

Фахівці не рекомендують використовувати дану процедуру жінкам під час виношування плоду та годування дитини, в період прийому гормональних препаратів і в разі індивідуальної непереносимості.

Види ламп

Сушильная лампа – спеціальний прилад, без якого неможливо виконувати процес моделювання нігтьової пластини.У спеціалізованих магазинах можна побачити кілька видів ламп, які має різну потужність.

Ультрафіолетові

Такі прилади мають вузьку сферу застосування і використовуються тільки для сушки лаків з маркуванням LED. Даний прилад має низький ціновий діапазон і підійде тільки початківцями майстрами. В даному виді апаратів використовуються лампочки розжарювання з люмінофорним напиленням, від кількості яких залежить швидкість і якість сушіння покриття.Для скульптурного моделювання кількість лампочок в лампі не повинно бути менше 4 штук. Головними недоліками ультрафіолетового приладу є: великий розмір, необхідність частої заміни комплектуючих деталей, швидке згоряння спеціального напилення.

З холодним катодом (CCFL)

Ці сушильні пристрої розроблені на основі ультрафіолетових ламп. Головна особливість – наявність в випромінюючих елементах спеціального газу.Переваги: ​​тривалий період експлуатації, можливість застосування для всіх видів покриття, відсутність перегріву і необхідності регулярної заміни комплектуючих частин, споживання невеликої кількості електрики. Недоліки: високий ціновий діапазон, складність процесу заміни нагрівальної пружини, відсутність можливості сушки LED-гелів.

Гібридні

Універсальний тип приладів, який використовується в професійних салонах краси.Виробники випускають два типи ламп – LED + CCFL і UV + LED.

LED + CCFL лампа складається з люмінесцентних і нагрівальних елементів і має універсальне призначення. Недоліки: велика маса і розмір, висока ціна. Переваги: ​​тривалий період експлуатації, заміна елементів тільки в разі потреби.

UV + LED лампа є новітньою розробкою виробників. Переваги: ​​висока потужність, універсальне призначення, стійкість до різних видів поломки, невеликий розмір, тривалий період використання і широкий ціновий діапазон, який дозволяє придбати прилад як для домашнього застосування, так і для професійного.

Фахівці рекомендують купувати поворотний прилад, у якого передбачено дзеркало на дні. Дана особливість дозволяє рівномірно впливати на нанесене покриття.

Критерії вибору

Головний критерій правильного вибору приладу – тип застосовуваного покриття. Перед застосуванням матеріалу треба обов’язково звернути увагу на інформацію та маркування, яку виробник вказує на упаковці.

Види маркування:

 • LED – використовується тільки LED – апарат;
 • UV – можливе застосування УФ приладу або CCFL сушарки;
 • LED / UV – застосовуються всі види сушильних апаратів.

Для створення якісного манікюру треба відповідально підійти до вибору сушильного апарату. Потужність сушок не повинна бути менше 36 ват. Фахівці рекомендують купувати гібридні апарати, які відрізняються довговічністю і універсальністю.

На вартість даного обладнання впливають такі чинники:

 • країна виробника – європейські товари мають високий ціновий діапазон;
 • назву торгової марки – продукція відомих виробників коштує дорожче;
 • кількість допоміжних функцій;
 • тип матеріалу, з якого виготовлений корпус;
 • потужність.

Професійні майстри рекомендують купувати популярну продукцію відомих виробників, комплектуючі елементи якої можна придбати в будь-якому магазині побутової техніки.Перед вибором типу корпусу необхідно знати призначення апарату. Для домашнього використання безглуздо переплачувати за залізний корпус, проте разі частого переміщення пристрою не варто економити на його надійності. Значно збільшать ціну такі допоміжні функції, як: холодне обдування, таймер, радіо і автономне живлення. Прилади з великою кількістю додаткових функцій необхідні професійним майстрам і елітним салонам краси.

безламповий спосіб

У разі відсутності можливості використовувати сушильні апарати полімеризації гель-лаку або виникнення алергічної реакції на ультрафіолетові випромінювання фахівці рекомендують купувати нечутливі до світлового випромінювання покриття.

Процес нарощування даного виду матеріалу відбувається під дією спеціальної речовини, яка необхідна нанести на робочу поверхню. Спеціальний склад наноситься шляхом розпилення або видавлювання з флакона. Інноваційні технології дозволили виробникам випускати гель, який твердне при контакті зі звичайною холодною водою. Для повного затвердіння нанесеного складу досить опустити руки в ємність з холодною водою на 5 хвилин.

Застосовуючи акриловий спосіб модифікації нігтьової пластини, можна взагалі не купувати спеціальну лампу.Безламповий метод нарощування нігтів на увазі використання гнучких тіпсів, еластичність яких можна перевірити шляхом поздовжнього згинання.

Серед основних переваг даного способу необхідно виділити наступні:

 • низька вартість;
 • легкість застосування;
 • відсутність професійних навичок.

Недоліки:

 • короткі період експлуатації;
 • нестійкість до механічних пошкоджень;
 • невисокий естетичний вигляд.

Для виконання даних робіт необхідно придбати пилки для нігтів, спеціальний клей, клей-пудру, щипчики, активатор, декоруючий лак. Перед початком виконання даних робіт необхідно уважно вивчити техніку нарощування і поради професійних майстрів. Сушити і моделювати полімерний матеріал треба тільки в провітрюваних приміщеннях.

Відвідування салонів краси з метою створення красивого і якісного манікюру – невід’ємна частина життя кожної жінки.Висока інтенсивність життя представниць слабкої статі не завжди дозволяє приділяти багато часу на створення бездоганного образу. Сучасні технології та інноваційні розробки виробників декоративної косметики та спеціалізованої побутової техніки дають можливість нарощувати і зміцнювати нігтьову пластину у себе вдома. Дана процедура не займе багато часу і значно зменшить фінансові витрати.

Про те, як вибрати лампу для манікюру, дивіться в наступному відео.

ЯК І ЯКУ КРАЩЕ ВИБРАТИ ЛАМПУ ДЛЯ НАРОЩУВАННЯ НІГТІВ ?. Статті компанії «Lab Style»

УФ-лампи є незамінними помічниками майстрів з нарощування нігтів гелем. Вибір лампи здійснює кожен майстер індивідуально, орієнтуючись, перш за все, на свій обсяг робіт.Потужність може бути більше або менше, від цього залежить швидкість затвердіння гелю, але не якість самої роботи.
Варто зауважити, що користуються цим чудовим винаходом не тільки професіонали. Будь-яка жінка може купити лампу для нарощування нігтів за прийнятною ціною. Мабуть, найвдалішим варіантом для використання вдома буде УФ лампа потужністю 9 Вт (від 120 гривень).
Більш дорогий, але при цьому і більш функціональний варіант – лампа з вбудованим таймером. Це можуть бути лампи різної потужності – 9вт, 18Вт, 36Вт і 45Вт.
Слід пам’ятати, що чим більше УФ-лампочок в УФ лампі, тим більше інтенсивність випромінювання. Значить швидше і якісніше відбувається полімеризація внутрішнього шару гелю, поверхні всього покриття, а також бокових сторін. Ця перевага особливо відчутно, коли майстер працює з гелями низькою в’язкості (рідкими гелями) або сильно пігментованими гелями (це можуть бути яскраво-білі гелі для французького манікюру та кольорові гелі для дизайну). Ретельно викладений вигин, акуратна лінія посмішки і довгий вільний край в УФ лампі потужністю 36 Вт мають набагато більше шансів не розтектися в перші 15 секунд, в порівнянні з малопотужною лампою 9 Вт.Але і тут не варто забувати про один нюанс – в УФ-лампи з більшою потужністю клієнтки частіше можуть відчувати відчуття печіння при полімеризації моделює шару гелю.
Професійна лампа (36 Вт вартістю від 240 гривень) для нігтів повинна мати:
• мінімум чотири лампочки і відбивач, за допомогою якого можна отримувати більшу кількість УФ – випромінювання, т. К. Воно падає під різними кутами
• таймер, що дозволяє економно використовувати лампу
• тунель – УФ-апарат повинен бути глибоким, щоб усередині вільно помістити всю долоню клієнта для якісного затвердіння гелю.
Якщо ж ви є професійним майстром нарощування нігтів, вам краще звернути увагу на більш потужні УФ-апарати. У них гель набагато швидше полімеризується і, як правило, такі лампи оснащені спеціальним (сенсорним) таймером і вентилятором для запобігання перегріву нігтьового ложа, як правило – це лампа потужністю 45 Вт (вартістю від 500гривен).
УФ – лампи відрізняються від звичайних ламп тим, що вони не перегорають, а втрачають свою потужність, коли закінчується термін служби. Іншими словами, вони позбавляються своєї здатності кристалізувати гелі.Коли Ви помічаєте, що час застигання гелю збільшується, лампочку в УФ лампі слід замінити.

яка краще для сушіння нігтів і при нарощуванні, як вибрати настільну лампу для майстра

Кожній дівчині хочеться мати не тільки красивий, але і довговічний манікюр. Щоб вирішити це завдання, потрібно використовувати спеціальні гель-лаки для покриття нігтів. Однак вони вимагають застосування особливих ламп, які дозволяють висушити фарбувальний склад. Сьогодні існує досить багато варіантів таких приладів, які дозволяють вирішити всі ці завдання.

Що таке LED і УФ лампи для манікюру?

Найбільш простим і бюджетним варіантом, який можна використовувати самостійно, є ультрафіолетові лампи, оснащені люмінесцентними лампочками. Термін служби подібних пристроїв становить близько 5000-10000 годин – все залежить від умов роботи і стабільності напруги. Важливе значення має також частота експлуатації приладу – кількість включень обмежена.

Сушка верхнього шару лаку здійснюється буквально 3 хвилини.Менша кількість часу сушити його не можна, інакше покриття буде рідким всередині. Даний прилад ідеально підходить для сушки більш рідких лаків.

Найбільш дорогими вважаються LED-лампи, які працюють за допомогою світлодіодів. Цей варіант вважається хорошим рішенням для висушування гелів. Подібні прилади майже не нагріваються в процесі експлуатації і дозволяють суттєво економити електроенергію.

Вони мають тривалий термін служби, який може доходити до 100000 годин.Більш того, LED-лампи не вимагають постійної заміни ламп і частого техобслуговування.

За рахунок особливого принципу роботи подібні лампи дозволяють висушити лак буквально за 10-30 секунд, що допомагає істотно прискорити полімеризацію. Якщо купити пристрій на 18 Вт, можна покрити нігті лаком і просушити покриття буквально за 20 секунд. При цьому гель можна нанести досить значним шаром – він не скривиться.

Подібні пристрої не становлять небезпеки для здоров’я, оскільки вони не шкідливі для шкіри.Потік світла не виробляє пульсуючого впливу, а тому прилад не впливає на психіку і очі людини. У пристрої немає ртуті та інших шкідливих компонентів, а тому воно не забруднює середовище навіть після поломки або механічних пошкоджень.

Якщо вигорає 1-2 світлодіода, лампа не дуже істотно втрачає продуктивність, тому немає необхідності відразу міняти пристрій. Через деякий час світлодіоди втрачають потужність, що дозволяє просушувати шелак так само добре, як і на початку.

Такі лампи можуть мати різні функції – наприклад, висувне дно або таймер. Також вони можуть бути оснащені вентилятором і електронним екраном з сенсорним управлінням. Звичайно ж, всі ці особливості впливають на вартість пристрою.

Яка лампа для нарощування нігтів краще: огляд

Існує досить багато варіантів подібних пристроїв, тому дівчата мають можливість підібрати найбільш відповідний прилад з урахуванням всіх необхідних характеристик.

Jess nail 36W

Це ультрафіолетова лампа потужністю 36 Вт, яка призначена для виконання процедури нарощування.Вона оснащена 4 лампочками, володіє таймером. Крім того, даний пристрій має режим «нескінченність». Щоб забезпечити рівномірне сушіння гелю, прилад оснащений дзеркальним дном і стінками. Щоб було зручніше міняти лампи, пристрій має висувний дно.

Harmony Gelish Pro для гелевого манікюру

Ця світлодіодна лампа була придумана для полімеризації гелів торгової марки Gelish. Однак вона цілком може застосовуватися і для інших гель-лаків. За рахунок зручного дизайну приладу і локалізації ламп вдається просушувати нанесений лак і базу з усіх боків нігтьової пластини, причому робити це можна в короткі терміни.

Так, для просушування базового покриття потрібно всього 20 секунд, а кольоровий гель-лак вдасться висушити за 45 секунд. Прилад відрізняється дивовижною зручністю експлуатації, оскільки оснащений таймером.

Світлодіодна УФ ЛІД лампа OPI LED Light GC900

Це пристрій являє собою світлодіодну лампу, яка потрібна для роботи з гелевими лаками. Прилад входить в групу пристроїв нового покоління. Він не вимагає заміни ламп і не робить негативного впливу на шкіру.За рахунок його застосування можна полимеризовать гель-лак буквально за кілька секунд.
ЛІД-лампи мають енергозберігаючими характеристиками. Вони розраховані на 50000 годин роботи і не вимагають зміни лампочок. Всередині пристрій оснащений металевим корпусом, а зовні покрито якісним пластиком.

CCFL + LED лампа Nailico – Optima

Це комбінований пристрій, яке забезпечує високу швидкість сушіння і володіє довговічними лампами. Вони не потребують заміни протягом усього терміну експлуатації.За рахунок комбінації двох ламп в одному пристрої можна застосовувати його для роботи з будь-якими гелями, лаками та іншими покриттями.
Завдяки використанню даного приладу вдається істотно скоротити період полімеризації матеріалів. За рахунок цього фахівця вдається оптимізувати тривалість нарощування.

Jiadi 36W JD 818

Дана лампа оснащена 4 змінними лампочками по 9 Вт кожна. Крім цього, пристрій оснащений таймером на 2 хвилини. Прилад відрізняється режимом постійного горіння.

Пристрій має висувний дно. За рахунок цього його можна застосовувати для виконання педикюру. Також дана особливість дозволяє повністю міняти лампи. Зсередини поверхню приладу покрита фольгою.

Скільки за часом і як правильно сушити нігті в лампі

Сушити необхідно кожен шар покриття. Тривалість цієї процедури безпосередньо залежить від шару і потужності пристрою:

 • базова основа зазвичай висихає за півхвилини;
 • перший шар кольорового лаку сохне протягом 2 хвилин – саме таким таймером оснащено більшість пристосувань;
 • другий шар гель-лаку теж сушиться такий же час;
 • для полімеризації верхнього шару потрібно близько 2 хвилин.

При цьому важливо враховувати, що чіпати шари заборонено навіть після обробки лампою до того, як манікюр буде повністю завершено.
Якщо ви використовуєте лампу потужністю 9 Вт, стандартний час збільшується в 2-3 рази. При експлуатації пристрою 18-36 Вт підійде стандартна тривалість. Якщо ж ви вибрали прилад 54 Вт, нормою стане 1-2 хвилини на сушку.

Відео: як вибрати лампу для манікюру в домашніх умовах

Найбільш поширеними лампами для виконання манікюру вважаються люмінесцентні та ЛІД-пристрої.Щоб правильно вибрати прилад для сушки нігтів, потрібно порівняти характеристики різних приладів. Найпростішим і недорогим пристроєм, який можна використовувати вдома, є люмінесцентна лампа. При цьому ЛІД-лампи мають незаперечну кількість переваг. Які саме? Подивіться відео:

Поради щодо вибору настільної лампи для майстра

Для професіонала кращим варіантом вважаються гібридні лампи CCFL + LED. Вони відрізняються дивним зручністю і універсальністю, адже поєднують в собі одночасно дві технології LED і CCFL.Вони мають лампою холодного катода і LED -лампочкамі, причому включаються одночасно. Завдяки цьому гібридні пристрої мають цілий ряд переваг:

 • можуть сушити будь-які тверді гелі;
 • забезпечують прекрасну швидкість полімеризації – гібридні прилади допомагають сушити шелак в 2-4 рази швидше, ніж інші апарати;
 • майже не нагріваються в процесі експлуатації;
 • відрізняються високою економічністю і служать досить довго;
 • при нанесенні значного шару лаку він не зморщується;
 • в процесі полімеризації кошти практично не відчувається печіння;

лампи відрізняються безпекою і екологічністю – вони не вимагають утилізації після завершення служби, оскільки не включають ртуть та інші небезпечні компоненти.
Єдиним мінусом подібних пристроїв вважається досить висока вартість, оскільки при їх виготовленні застосовуються дорогі технології.

Відгуки

Христина: Купила собі найпростішу люмінесцентну лампу для сушіння нігтів і дуже задоволена отриманими результатами. Вона дуже проста в експлуатації, досить швидко і надійно сушить гель і дозволяє отримати гарне і довговічне покриття.

Вікторія: Як професійний майстер я вважаю за краще працювати з гібридними лампами.Такі пристрої мають цілий ряд незаперечних переваг: швидко сушать гель, не шкодять шкірі і навколишньому середовищу, забезпечують гарне і рівномірне покриття. Крім того, вони не викликають відчуття печіння і відрізняються економічністю і довговічністю, що теж має важливе значення.

Катерина: Мені дуже подобається лампа для сушки гель-лаку Harmony Gelish Pro. Це пристрій допомагає в лічені секунди зафіксувати рівномірне і надійне покриття на нігтьової пластини.Користуюся ним досить давно, ніяких нарікань з мого боку поки немає.

.