Ногти

Глиттер рідкий для нігтів: що це таке, як користуватися і наносити рідкі блискітки на нігті, пудра, як використовувати гель-лак

як наносити на нігті, відгуки

Ще якийсь час назад манікюр був досить часту і не найзручнішу процедуру. Його доводилося робити щотижня, він довго сох і далі для його збереження жінкам доводилося обмежувати себе в побуті. На щастя, сьогодні є гель-лаки, які значно спрощують життя сучасних модниць. Корекцію манікюру сьогодні проводять не частіше ніж раз в 3-4 тижні, на його сушку витрачають кілька хвилин, і він абсолютно не обмежує життєдіяльність жінки.

Різні відтінки Гліттера

Серед десятків дизайнів і технік нанесений гель-лаку виділяється глиттер або блискітки. Вони допомагають урізноманітнити образ і надати йому елегантності і святковості.

Види Гліттера

Виділяють 2 основних види:

 • Сухі блискітки. Продаються в маленьких баночках різних кольорів і являють собою дрібно порізані шматочки фольги. Такий варіант дозволяє створювати цікавий декор на нігтях, змішувати різні кольори і експериментувати.

ДОВІДКА: Гліттер може мати різний розмір. Зустрічаються варіації як дрібного пилу, так і кружечків, трикутників, які можуть досягати розмірів 3-5 міліметрів.

Сріблястий з рожевим

 • Гель-лак глиттер для нігтів. Це варіант, коли прозорий лак вже змішаний з блискітками. Найпопулярнішими марками гель-лаку Glitter є Блюскай (особливо полюбився колір 776) і TNL. Останній випускає також сухі блискітки. З таким лаком впорається навіть новачок, важливо лише нанести його тонким шаром.Недоліком гель-лаків ТНЛ і Блюскай є те, що фахівець не може самостійно регулювати кількість блискіток, що його значно обмежує у виборі дизайну.

TNL і Блюскай – це улюблені лаки Glitter більшості користувачів на основі їх відгуків. Саме вони мають кращу концентрацію блискіток, що дозволяє створювати гарний і стильний манікюр без надлишків.

Сріблястий з чорним

Способи нанесення

Перед тим, як наносити Glitter, необхідно підготувати ніготь.Нижче покрокова інструкція:

 • Видалити старий лак, надати нігтю фору за допомогою пилочки, зрушити кутикулу.
 • Обробити поверхню нігтя за допомогою Бафа і нанести праймер.
 • Обробити ніготь знежирювачем.

Сріблястий глиттер

Нанесення Гліттера на гель-лак вимагає деяких навичок. Перш ніж вибрати потрібний спосіб, необхідно вибрати бажаний дизайн.

 • Гліттер по всій довжині нігтя. Для цього необхідно нанести декілька шарів основного лаку (як правило, 2).Якщо не просушувати останній шар під лампою, то можна просто опустити ніготь в баночку з глітером. Або насипати блискіток на ніготь, попередньо змішавши їх з пудрою для нігтів. Щоб блискітки добре приклеїлися до нігтя, їх можна притиснути. Потім потрібно видалити зайві блискітки, нанести захисний шар і просушити його під лампою. Також для того, щоб прикрасити блискітками ніготь по всій довжині, їх можна попередньо змішати з прозорим гель-лаком. Так майстер зможе змішати глиттер різних кольорів, а також відрегулювати інтенсивність блиску.Після нанесення верхнього шару, нігті необхідно просушити в лампі.

ВАЖЛИВО: При використанні сухої пудри важливо, щоб руки як клієнтки, так і майстри були сухими і чистими. Тому рекомендується звернути особливу увагу на етап обробки нігтя і на його знежирення.

Ніжний рожевий

 • Створення градієнта. Для цього варто скористатися методом втіркі, який знайшов багато позитивних відгуків у майстрів. такий метод полягає в розподілі блискіток (втирании) на свіжий липкий шар.Гліттер найкраще наносити за допомогою веерообразной пензлика, а потім втирати їх за допомогою плоскої пензлика.
 • Френч і місячний манікюр. Для цього манікюру можна використовувати як гель-лак марок Блюскай і ТНЛ, так і cухой Glitter, який доведеться змішати з гель-лаком. Для виділення краю нігтя або лунки можна скористатися звичайною пензликом від гель-лаку. Для виділення самих ліній рекомендується скористатися тонким пензликом, яка дозволить зробити акуратний контур.

Яскравий манікюр

При виконанні манікюру як сухим глітером, так і лаком TNL, шар блискіток повинен бути тонким.Занадто товстий шар створює враження неакуратний манікюр, а також робить його занадто яскравим і таким, що впадає в очі.

Для нанесення окремих великих блискіток можна скористатися спеціальним клеєм для нігтів. Такі блискітки рекомендується наносити тільки на деякі нігті, щоб манікюр не виглядав таким несмаком.

Користуватися глітером для нігтів з гель-лаком нескладно. Досить дотримуватися ряду простих правил і практикуватися. Так поступово ви знайдете відповідний саме вам метод відповідно до обраного дизайну.Цілком очевидно, що дизайн гель-лаку з глітером допоможе будь-якій жінці створити цілісний образ, який підійде як для ділової атмосфери, так і для вечірки або урочистого заходу.

особливості нанесення, фото :: SYL.ru

Блискітки на нігтях – це відмінний варіант не тільки для святкового манікюру, наприклад, на весілля, але і для побачення, поїздки у відпустку і так далі. Сяючі дрібні частинки здатні перетворити абсолютно будь-які нігті. А для виконання такого манікюру потрібно лише мати в косметичці лак-основу або будь-який інший кольоровий лак і самі блискітки.Вони можуть бути абсолютно різних розмірів. У питанні дизайну обмежень немає, все залежить тільки від вашої фантазії або вашого майстра з манікюру.

Що таке глиттер?

Гліттер (Glitter) в перекладі з англійської означає “блиск”. Гліттер – це фактично дрібно нарізана різнобарвна фольга. А використовуються такі блискітки не тільки для нігтів, але і для створення екстравагантного макіяжу. Однак завжди слід пам’ятати про те, що надмірно блискучі нігті можуть виглядати вульгарно і без смаку.

Типи Гліттера?

Тип блискіток залежить від форму випуску, розміру, діаметра і характером нанесення. Всього існує два типи Гліттера:

 • Dust Glitter або сухий.
 • Рідкий глиттер.

Кожен з типів має свої особливості нанесення, тому для гарного і якісного манікюру важливо підібрати потрібний варіант. Частинки також відрізняються ще й зовнішнім виглядом, розміром, квітами. Великі блискітки виконуються в формі різних фігур, це можуть бути прямокутники, кола, квадрати, зірочки, сердечка і так далі.

Сухий глиттер

Такий тип блискіток можна використовувати не тільки як матеріал для нанесення малюнка на базу, а й як основне покриття. Залежно від того, у скільки шарів буде завдано глиттер, можна створювати і щільне покриття, і рідкісне мерехтіння. Спосіб нанесення залежить від розмірів частинок. Наприклад, великі кріпляться на не висохлою лак за допомогою пінцета. А ось блискітки поменше зазвичай наносяться за допомогою занурення всього нігтя в баночку з блискітками. Засихає глиттер на нігтях разом з лаком.Важливий етап – це нанесення закріплює лаку поверх вже висохлого Гліттера, особливо даний крок не можна пропускати тим, хто використовує в манікюрі великі блискітки. Вони можуть просто незабаром відвалитися – і манікюр не врятувати.

Рідкий глиттер

Такий тип блискіток – це звичайна суміш прозорого лаку і сухого Гліттера. Виробляються такі лаки в звичайних, звичних нам флакончиках і досить легкі в застосуванні. Наноситься глиттер-лак для нігтів тільки після того, як пластина буде покрита базою.Зверху на блискучий лак наноситься закріпний шар, щоб дрібні частинки не відвалилося. Що стосується кольору, то знайти в магазинах можна рідкий глиттер для нігтів абсолютно будь-якого кольору, від класичних до самих яскравих. Однак найпопулярнішими у дівчат були і залишаються золоті, бронзові та срібні блискітки. Тепер залишилося відповісти на питання, як наносити глиттер на нігті.

Як правильно використовувати?

Щоб застосування блискіток в манікюрі максимально виправдало очікування, слід пам’ятати, що для роботи над манікюром і педикюром знадобляться три основні речі: базовий лак, що закріплює і сам глиттер.Щоб не розсипати блискітки під час виконання процедури, постеліть на робочу поверхню білий аркуш паперу. Таким чином обсипалися блискітки можна буде зібрати, а обсипалися частинки ще знадобляться в майбутньому. Для довготривалого результату використовуйте глиттер-гель для нігтів.

Найпростіший манікюр з глітером

Найпростіша відповідь на питання, як користуватися глітером для нігтів, – це нанести блискітки рівномірним шаром. Успішність результату буде залежати від способу нанесення.

 • Покрийте пластину повністю базою, потім звичайним лаком. Колір останнього ніякої ролі не грає, підійде будь-який варіант, адже його зовсім не буде видно за шаром блискіток.
 • Фіксуються блискітки шляхом занурення пальця в баночку з глітером.
 • Руху при опусканні дожни бути плавними і погойдується, це потрібно для того, щоб дрібні частинки рівномірно лягли на нігтьову пластину.

Після завершення процедури з кутикули і нігтя прибираються зайві блискітки за допомогою сухої кисті.Підійде навіть звичайнісінька, для малювання.

Французький манікюр

Всім звичний класичний французький манікюр вже багатьом приївся. Але і френч можна легко трансформувати в більш веселий варіант. А помічником в цій справі стануть звичайні блискітки. Замініть білу смужку на кінці нігтьової пластини відповідним за кольором глітером. Для цього потрібно просто замість білого лаку нанести шар прозорого, тоненькою пензлем. Після чого присипати блискітками потрібного кольору.

Манікюр з малюнком

Абсолютно будь-який обраний дизайн можна розбавити блискучими елементами.Наприклад, можна прикрасити ніготь сяючими лініями. Для цього знадобиться тільки прозорий лак, тонка кисть, гліттер і крапля фантазії. Такий дизайн нігтів з глітером особливо підійде для святкової події.

Амбре

Така техніка популярна не тільки на волоссі, але і на нігтях. Майстри з допомогою блискіток створюють ефект амбре. А зробити це набагато простіше, ніж здається:

 • Нанесіть базу на нігтьову пластину.
 • Накладіть блискітки на ніготь таким чином, щоб глиттер, як зоряний пил, розсіювався по напрямку зверху-вниз або навпаки.Тобто в одній частині нігтя блискіток має бути якомога більше, а в іншій – навпаки.

Такий манікюр точно нікого не залишить байдужим.

Як зробити педикюр з глітером?

Суть виконання блискучого педикюру практично така ж, як і при виконанні манікюру. Починається все так же: базовий лак, блискітки, закріплює засіб. Проте фахівці не втомлюються повторювати, що суцільне нанесення Гліттера на всі нігті на ногах – це несмачно. Рекомендується вибрати, наприклад, такий варіант: на всі нігті нанесіть звичайний лак і тільки на безіменний – блискітки.

Якщо ви маєте досвід роботи з пензлем, можна створити, наприклад, трикутники або півмісяці біля основи за допомогою Гліттера. Якщо з пензлем звертатися ви не вмієте, не біда – використовуйте трафарет. Такий педикюр особливо буде актуальний в літній час, так як відмінно поєднується з літніми нарядами і пляжної взуттям. Подбайте про те, щоб кисть для виконання таких робіт була м’якою, щоб вже нанесені блискітки не знімалися при повторних мазках.

Поради з нанесення Гліттера

Завдяки тому, що блискітки можна нанести на нігтьову пластину як рівним шаром, так і будь-яким можливим візерунком, такий тип манікюру користується великою популярністю.Однак при виконанні такого дизайну слід дотримуватися таких правил:

 • Щоб глиттер для нігтів лягав рівним шаром, слід для початку покрити його звичайної базою і, не чекаючи, поки лак повністю засохне, присипати ніготь блискітками потрібного відтінку.
 • Не забувайте стежити за тим, щоб базовий лак повністю покривав ніготь, в іншому випадку залишаться порожні місця без блискіток, а манікюр буде виглядати неохайно.
 • Якщо блискітки дрібні – просто опустіть ніготь в ємність з глітером.Результат від такого способу нанесення завжди відмінний. Однак блискітки доведеться зверху притиснути пальцем всі виступаючі блискітки.
 • Коли лак висохне, від залишків блискіток можна позбутися щіточкою або звичайною пензликом.
 • Коли процедура буде завершена, покрийте нігті закріплює лаком, щоб манікюр тримався якомога довше.
 • Для створення незвичайних візерунків за допомогою блискіток слід просто намалювати базовим лаком бажаний орнамент і, поки лак не засох, занурити ніготь в блискітки.Малювати візерунки слід тонким пензлем, а після нанесення блискіток акуратно змести надлишки.

На сьогоднішній день, якщо відправитися в професійний магазин, можна знайти блискітки самих різних кольорів, розмірів. А від різноманітності декоруючих елементів та інструментів для манікюру розбігаються очі.

Гліттер – що це таке і як використовувати рідкі блискітки?

Гліттер – що це таке – сьогодні знають всі модниці. Блискучі нотки в макіяжі та манікюрі – якраз його заслуга.Різнобарвні гліттери використовуються самостійно і в складі різних косметичних засобів, і вони відмінно вписуються майже в будь-який образ.

Гліттер – що це таке?

Нові модні віяння з’являються щодня. Порівняно недавно в моду в черговий раз повернулися блиск і розкіш. Гліттер – що це? Це якраз та складова косметики, яка надає образу сяйва. Простіше кажучи, це – блискітки різної форми, кольору, розміру, які можна наносити майже на всі частини тіла.Крім того, гліттер знаходять застосування в рукоділлі. Нерідко з їх допомогою майстрині прикрашають картини, листівки, предмети одягу і взуття, аксесуари.

Є пара основних форм випуску блискіток:

 1. Сухий глиттер повинен наноситися на якусь основу. У якості останньої можуть виступати спеціальні клейкі речовини, блиски для губ, помади.
 2. Рідкий глиттер більш зручний у використанні. Він продається вже змішаним з основою, тому його можна наносити на будь-які поверхні на тілі прямо з тюбика.

Для чого потрібні гліттери?

Для краси, головним чином, адже блискітки в помірній кількості – це завжди красиво. На думку професіоналів, для чого потрібен глиттер? Майстри манікюру додають блискучі елементи в базу для нігтьових пластин і дизайни. З них виходять оригінальні малюнки та декоративні елементи. Перукарі теж люблять глиттер – що це за святкова зачіска без загадкового і привабливого сяйва? Блискітки дуже ефектно переливаються на волоссі, тому відвідувачки салонів без розуму від них.

Візажисти обожнюють робити макіяжі з глітером. Останній відмінно прикрасить очі, губи і обличчя. За допомогою блискіток можна малювати. Причому не тільки на обличчі, а й на тілі. Деякі художники навіть пропонують послугу нанесення тимчасового сяючого тату. Таке буде радувати око і не змиється повністю після першого купання. Великою популярністю користуються гліттерние татуювання в зоні бікіні. Набити справжню тату тут боляче, а блискучу – в самий раз.

Гліттер – як користуватися?

Мало знати про Гліттер, що це, їм ще й користуватися правильно треба вміти.В іншому випадку результат вийде не таким ефектним, а ви цього не хочете? Отже, як використовувати глиттер? Для початку непогано було б визначитися з тим, куди наносити блискітки. Залежно від призначення вибирається розмір декору. Для манікюру, наприклад, будь-які елементи підійдуть. На обличчі ж великі елементи можуть не триматися.

Обов’язково потрібно запастися усіма необхідними інструментами. Найкраще використовувати окремі кисті і спонжіком. Піщинки бувають дуже дрібними, і змити їх так просто не вдасться, а в новий макіяж або дизайн вони можуть не підійти.Не забувайте про те, що перед тим як наносити глиттер – тільки якщо він не рідкий, – поверхню шкіри слід обробити базовим покриттям, яке при необхідності теж треба докупити.

Гліттер для нігтів

Сухі блискітки можна застосовувати в якості основного покриття або для промальовування дизайнів. Дрібні частинки наносяться пензликом. Гліттер побільше зручно викладати пінцетом або паличкою. Наносити блискітки для нігтів слід на невисохлий лак, інакше вони не прикріпити надійно і дуже скоро почнуть відвалюватися.Рідкий блиск використовувати трохи простіше, але навіть незважаючи на те, що він вже змішаний з лаком, зверху сяючий шар рекомендується обов’язково перекривати закрепителем.

Гліттер для повік

Тіні-гліттер вважаються особливо популярними. Як правило, наносять їх на кремову базу, але якщо блискітки для повік спочатку мають рідку або кремовою текстурою, праймер не буде потрібно. Наноситься сяючий декор на рухому повіку. При нанесенні під очі не завадить підкласти серветку. Тіні-блискітки для повік легко обсипаються, а прибрати їх з лиця – завдання не з простих.

Багато накладають косметику подушечками пальців, але набагато акуратніше і виразніше очі будуть виглядати, якщо використовувати плоску широку пензлик. Перед нанесенням Гліттера шкіру бажано протерти тоніком або міцелярної водою. Якщо ви носите лінзи, макіяж потрібно робити акуратніше – дрібні піщинки можуть стати причиною дискомфортних відчуттів.

Гліттер для губ

Є кілька основних способів його нанесення:

 1. Сухий. У такому випадку блискітки для губ наносяться ватною паличкою прямо на помаду з глянцевим або кремовим покриттям.
 2. Вологий. Гліттер наноситься на макіяж мокрою пензликом, і результат виходить більш рівномірним.
 3. Змішаний. Передбачає попереднє змішування помади з блискітками.
 4. З праймером. У деяких брендів є спеціальні засоби, які наносяться поверх основного шару косметики.

Гліттер для тіла

На деяких святах блищати хочеться повністю. Для таких випадків і придумані глиттер-блискітки для тіла.Дрібні частинки і самі непогано чіпляються за шкіру, але щоб краса зберігалася якомога довше, поверхня її попередньо потрібно обробити праймером. Він в більшості випадків йде в комплекті з декоративними елементами. Якщо немає, замість баз можна використовувати легкий крем або м’яке мило.

Манікюр з глітером

Ще один популярний напрям використання блискіток. Їх можна наносити на лаки і гелі різних кольорів, але на останньому етапі дизайн в обов’язковому порядку потрібно закріпити.Завдяки цьому блиск буде більш яскравим, та й збережеться довше. На звичайний і на гель-лак глиттер наноситься двома способами:

 1. Поверхня нігтя обробляється базовим шаром, і за допомогою лопатки на неї насипаються блискітки. Після отримання рівномірного шару зайвий глиттер змахує щіточкою.
 2. Декор накладається пензликом, спеціальною паличкою або пінцетом. Цей метод більше підходить для елементів побільше і для складних дизайнів.

Макіяж з глітером

Щоб він вийшов класним, його повинен робити професіонал або людина, добре набив руку, так що не турбуйтеся, якщо з першого разу ідеального результату не вийде.Наносячи глиттер для обличчя і тіла, потрібно дотримуватися кількох нескладних правил:

 1. З блискітками не варто переборщувати. Акцент треба робити або на губи, або на очі, або на щоки, наприклад.
 2. Найкраще використовувати глиттер на контрастних фонах.
 3. Матові вкраплення оттенят сухі і рідкі блискітки для вік і зроблять макіяж більш ефектним.
 4. Головний мінус Гліттера – він дуже погано змивається. До цього потрібно приготуватися перед нанесенням макіяжу.

Гліттер для нігтів – що таке і як користуватися?

Безліч різних технік і способів нанесення лаків використовують дівчата в манікюрі. Хочеться якось урізноманітнити повсякденний френч або простий колір на нігтях, тому майстри і аматори вдаються до використання Гліттера в своїх роботах. Гліттер для нігтів – це хороший інструмент для створення яскравого, святкового, мерехтливого образу; при його допомоги можна запросто створити прекрасний і незвичайний манікюр.

Гліттер – що це?

Гліттер для нігтів – це звичайні блискітки. Він може бути досить великим, а може бути зовсім крихітним, буквально пилом. Що таке глиттер не з чуток знають всі дівчата. Напевно хоч раз в житті кожна з нас намагалася нафарбувати нігті блискучим лаком, де маленькі сяючі частинки – це і є глиттер.

Для чого використовується глиттер в манікюрі?

Варіантів застосування Гліттера дійсно дуже багато.Зазвичай його додають в лак для додання таємничості, якоїсь загадки, оскільки глиттер, як можна помітити, дуже яскрава і помітна річ; при використанні її в дизайні нігтів у дівчини є всі шанси, що такий кидається в очі манікюр помітять і оцінять по достоїнству багато людей. В общем-то, його основне завдання – притягувати увагу (не обов’язково протилежної статі) і доповнення образу.

Як наносити глиттер при манікюрі?

Почнемо з того, що в цілому існує 2 види Гліттера – сухий і рідкий.З рідким глітером знайомі багато – це блискучий лак для нігтів. Що стосується сухого, Гліттера, то у нього також є невелика розгалуження, тобто підвиди.

Великий глиттер

Це частинки блискучого матеріалу досить великих розмірів. Зазвичай великий глиттер формений – він має певну форму: коло, сердечко, сніжинка та інше. Дуже часто саме великий глиттер використовується в різних лаках для нігтів, оскільки виступає певним доповненням основної колірної композиції.

Гліттер-пудра

Гліттер-пил зазвичай використовується в якості окремого пігменту. Взагалі частинки пудри вдають із себе пилинки вкрай невеликих розмірів, що мають яскравий колір і сильний блиск. На базу (в якості бази прийнято використовувати прозорий лак) наносять цей вид Гліттера, а в підсумку виходить повноцінне покриття, що має дуже яскравий блиск.

Гліттер-пісок

Не всі дівчата розуміють цей тренд на кольоровий пісок на нігтях, але все ж деякі модниці вже встигли оцінити його переваги.Гліттер-пісок – це кольоровий пісочок, що складається з блискіток. При нанесенні його на ніготь створюється оксамитовий ефект, а також нігтьова пластина стає об’ємніше, оскільки для щільного покриття необхідний досить товстий шар Гліттера.

Як наносити на нігті рідкий глиттер всім, напевно, зрозуміло. Блискучим лаком просто покривають нігтьову пластину, все гранично просто. Але ось що ж стосується сухого Гліттера, тут є деякі нюанси, на яких обов’язково потрібно зупинитися.

Нанесення великого Гліттера

Традиційно великий глиттер доповнював основний колір; з його допомогою на нігті створювався малюнок, тобто частинки крупного Гліттера найкраще наносити поштучно. Для цього дуже придасться пінцет, оскільки їм дуже зручно підчіплювати блискітки.

Перед початком створення манікюру на ніготь обов’язково наноситься база у вигляді прозорого лаку, а вже потім головний колір. Як тільки пігмент висохне, за допомогою пінцета маємо частинки Гліттера, створюючи неповторний дизайн.Коли візерунок готовий, поверх нього знову наносимо базу, але цього разу вже для закріплення результату. Без прозорого лаку манікюр буде триматися набагато менший час.

Нанесення Гліттера-пудри

Для нанесення Гліттера-пудри дуже зручно використовувати звичайні косметичні спонж або навіть аплікатори для тіней. Частинки Гліттера міцно затримуються на поверхні аплікатора, завдяки чому їх зручно «втирати» в ніготь. Саме з глітером-пудрою створюється дзеркальний манікюр, який став такий популярний останнім часом.

Фото дзеркального манікюру:

Насамперед на ніготь наноситься прозора база. Коли база підсохне, без нанесення кольорового лаку починаємо втирати глиттер в ніготь за допомогою аплікатора. Справа в тому, що основний колір нігтя задається не лаком, а саме глітером. Результат закріплюємо прозорим лаком.

Нанесення Гліттера-піску

Принцип дії Гліттера-піску зрозумілий всім, але ось як користуватися такими незвичайними блискітками? Тут на допомогу прийде спеціальна дерев’яна паличка для манікюру, пластмасова ложечка і гель-лак.Звичайний прозорий лак при створенні манікюру з піском небажано, оскільки в перший же день весь результат запросто зійде нанівець, адже дівчині потрібно мити руки і посуд, що вкрай негативно позначається на манікюр.

знежирити поверхню нігтя, ложечкою акуратно насипаємо на нігтьову пластину пісочок, а все зайве «збиваємо» дерев’яною паличкою, постукуючи по пальцю. Закінчивши нанесення Гліттера, закріплюємо манікюр з шелаком.

Відео з даної теми:

.