Ногти

Лампа для нігтів шелак яку вибрати: Найкращі лампи для сушіння шелаку 2020

Лампа для шелаку – яка краще? Як вибрати лампу

Шелак давно почали вживати жіночих процедур краси як перевірений і довгостроковий метод прикраси нігтів наших ручок.

Вельми зручно робити манікюр вдома, не чекаючи записи в салон.

Вирішивши освоїти покриття гель-лаком в домашніх умовах, виникає складний вибір необхідних інструментів.

І якщо з фірмами, що роблять лаки, все більш-менш ясно – потрібно слідувати індивідуальним пристрастям, то з вибором головного приладу можуть виникнути сумніви і труднощі.

Вирішивши освоїти покриття гель-лаком в домашніх умовах, виникає складний вибір необхідних інструментів.

Їм є лампа для шелаку. Яка з них краще? Як не помилитися з вибором в умовах різноманіття моделей і видів?

Чому важливо вибрати правильну лампу

Питання, яка лампа для шелаку є кращою, виникає неспроста. Правильний вибір лампи – це гарантія якісного манікюру і власної зручності.

Погана якість приладу або відсутність потрібної функції додадуть незручностей або просто зіпсують манікюр.

Правильний вибір лампи – це гарантія якісного манікюру і власної зручності.

Простий і звичний лак сохне за рахунок того, що він втрачає деякі хімічні сполуки. Шелак можна намагатися висушити без лампи скільки завгодно довго, будь-які способи при цьому зазнають краху.

Справа в тому, що такий вид покриття висихає тільки в разі зміни його складу на мікрорівні. А цей процес здатна запустити тільки лампа.

Варто пам’ятати! Не можна тримати руку в лампі довше покладеного часу.Це може зіпсувати покриття, і воно буде розтріскуватися.

Не можна тримати руку в лампі довше покладеного часу. Це може зіпсувати покриття, і воно буде розтріскуватися.

Види ламп для шелаку

На зорі впровадження шелаку в косметологію існувала лише одна лампа для сушки покриття. І це були УФ-лампи (ультрафіолетові). Але прогрес крокував упевнено і плідно. Завдяки йому, сьогодні можна вибирати між класичним варіантом світлодіодним і газосвітної лампи.

Звичайною дівчині, яка бажає завжди мати бездоганний манікюр, навряд чи потрібні складні терміни. Однак кожен вид ламп має свої плюси і мінуси.

Кожен вид ламп має свої плюси і мінуси.

Тому доведеться заглибитися в питання вивчення понять, пов’язаних з лампами для сушки шелаку. Лише зіставивши їх, можна зробити правильний вибір.

Різновиди ламп:

 • ультрафіолетові;
 • світлодіодні;
 • газосветние комбіновані.

Ультрафіолет, плюси і мінуси

Ультрафіолетові лампи перевірені часом і мають ряд переваг.

УФ прилад може похвалитися відносно невисокою вартістю. Це безсумнівний плюс. Лампи легко можна міняти після того, як вони перегорають.

УФ прилад може похвалитися відносно невисокою вартістю. Це безсумнівний плюс. Лампи легко можна міняти після того, як вони перегорають.

Важливо! перегорить, лампи будуть включатися по черзі, або ж одна з них буде вимкнена постійно.Потрібно стежити за цим, так як прилад втрачає потужність при неповному комплекті працюють лампочок.

При заміні лампочок варто звертати увагу на їх вартість і фірму виробника. Сам прилад може не мати функціоналу, за який потрібно переплачувати, а ось до вибору елементів живлення необхідно підійти відповідально.

Також ультрафіолетові лампи мають різну потужність , саме від неї залежить швидкість висушування покриття. Найоптимальнішим є показник в 36 w.При такій потужності шелак висохне за 2 хвилини.

Інструмент може відрізнятися за розмірами. У великих примірниках можна сушити обидві руки одночасно. Для домашнього манікюру підійдуть більш компактні лампи.

Інструмент може відрізнятися за розмірами. У великих примірниках можна сушити обидві руки одночасно. Для домашнього манікюру підійдуть більш компактні лампи.

Ще одним плюсом можна назвати те, що ультрафіолетове випромінювання впливає на всі види гель-лаків.

Лампи старого покоління, як і раніше користуються популярністю, за рахунок того, що вони пройшли перевірку часом. Ведеться багато суперечок про шкоду ультрафіолету для шкіри і зору. Однак він не такий страшний при розумному підході і вжиття заходів обережності.

Після будь-якого манікюру необхідно наносити на шкіру зволожуючий крем. Це завершальний етап для користі і релаксації.

Так, шкіра дійсно трохи сохне, але після будь-якого манікюру необхідно наносити на шкіру зволожуючий крем .Це завершальний етап для користі і релаксації. Цей фактор прийнято вважати мінусом УФ, але до недавнього часу не було LED-ламп, і про шкоду замислювалися рідше.

Важливо! Не варто пильно дивитися на УФ свічення при обробці нігтів. Воно дійсно руйнує сітківку ока.

Світлодіодні лампи: плюси і мінуси

Світлодіодні прилади можна вважати відносною новинкою. Якщо вам потрібна лампа для шелаку, причому така, яка краще і швидше сушить покриття, зверніть увагу на світлодіодну.

Світлодіодні прилади можна вважати відносною новинкою. Якщо вам потрібна лампа для шелаку, причому така, яка краще і швидше сушить покриття, зверніть увагу на світлодіодну.

Діоди залучили своїх шанувальників тим, що швидкість висушування покриття збільшилася в рази.

Має сенс звернути увагу на позначку LED, якщо не хочеться витрачати багато часу на манікюр.

Лампа зі світлодіодами може відрізнятися досить компактними розмірами , що дуже зручно для домашнього застосування або виїзних майстрів нігтьового сервісу.
Замислюючись про потужності варто віддати перевагу 9 W або 18 W.

Світлодіоди не нагріваються і не блимають. Під час сушіння жінка не відчуватиме ніякого дискомфорту.

Світлодіоди не нагріваються і не блимають. Під час сушіння жінка не відчуватиме ніякого дискомфорту. Коли прилад тільки з’явився, він відрізнявся високою вартістю. Сьогодні перший ажіотаж вже пройшов, і можна знайти підходящу модель за оптимальною ціною.

Варто, однак, перерахувати та основні мінуси. Світлодіодна лампа висушує не всі види гель-лаків , і це вагомий недолік.

Для того, щоб бути впевненим в тому, що лампа впоратися, потрібно шукати позначку на пляшечці з лаком, в якій мовиться про повну сумісність з LED-випромінюванням. Для багатьох це стане вирішальним відповіддю на питання, яка лампа для шелаку краще.

Світлодіодна лампа висушує не всі види гель-лаків, і це вагомий недолік.

Також світлодіоди не підлягають заміні, на відміну від ламп в УФ приладах .Для деяких це дуже суттєвий недолік. Але варто зазначити, що при цьому LED-лампи мають досить високий термін служби, особливо в домашніх умовах.

При покупці потрібно звертати увагу на розташування діодів. Вони повинні обов’язково розташовуватися зверху і з боків. Це забезпечить правильну і рівномірну сушку покриття.

Цей момент залежить від потужності і виду лаків. Світлодіодні лампи можуть не висушити лак взагалі, є вплив променів не охоплює категорію шелаку.

Сушка залежить від потужності і виду лаків. Світлодіодні лампи можуть не висушити лак взагалі, є вплив променів не охоплює категорію шелаку.

Залежно від кількості шарів, різних лампам може знадобитися різний час для сушіння.

газосвітних лампи

Дівчата сперечаються, обговорюючи плюси і мінуси ультрафіолету і діодів. Звучать різні доводи, але тема пошуку – лампа для шелаку, яка саме краще – залишається популярною.

А між тим, з’явилася третя різновид приладів. Вона включає в себе поєднання світлодіодів і флуоресцентних ламп. Вони скомбіновані між собою, і вступають в роботу, в залежності від типу гель-лаку.

З’явилася третя різновид приладів. Вона включає в себе поєднання світлодіодів і флуоресцентних ламп.

Прилад є відносно новим і поки що не викликає довіри. Однак по зручності він явно перевершує своїх побратимів. У газосвітних ламп довгий термін служби і відносно доступна ціна.

Деталі для ламп домашнього застосування

Діапазон потужності УФ ламп починається від 7 w і простягається до 42 w.Потужність лампи в 36 w ідеально підійде для домашнього використання.

Майстри в салонах можуть вибирати найвищу потужність для більш швидкого висушування через потік клієнтів.

Майстри в салонах можуть вибирати найвищу потужність для більш швидкого висушування через потік клієнтів.

Світлодіодні лампи теж відрізняються по потужності , але для манікюру в домашніх умовах цілком підійде лампа з позначкою 9 або 12w.

Шкода від ультрафіолетових ламп

Про шкоду ламп можна говорити з точки зору частого і постійного використання.Найчастіше, мова йде саме про вплив на шкіру рук і зір. Але варто зауважити, що потужність ультрафіолету в лампах така, що не може завдати серйозної шкоди.

Виробник продумує всі деталі, і лампи проходять технічне тестування. Тому шкода від ламп з ультрафіолетом скоріше міф, ніж правда.

Термін служби лампочок

У УФ приладі лампи міняють раз на 3 місяці. Це орієнтовний термін. Точний термін служби складно розрахувати, так як він залежить від того, наскільки часто використовується лампа.Але при використанні в особистих цілях лампи можуть прослужити до року.

В УФ приладі лампи міняють раз на 3 місяці. Це орієнтовний термін. Зі світлодіодними лампами справа йде гірше. Лампи в них не підлягають заміні.

З світлодіодними лампами справа йде гірше. Лампи в них не підлягають заміні. А значить, по закінченню терміну служби прилад доведеться утилізувати.

Звучить страшно, але якщо подумати, то термін експлуатації LED-ламп дорівнює 100 тисячам годин . Це багато, якщо враховувати факт того, що діоди сушать лак набагато швидше, ніж УФ лампи.А значить, працювати прилад буде менше, навіть при частій зміні покриття.

Якщо вас все ще хвилює питання, яка лампа для шелаку краще, то, кажучи про зміну елементів можна сказати, що особливої ​​різниці немає.

Якщо вас все ще хвилює питання, яка лампа для шелаку краще, то, кажучи про зміну елементів можна сказати, що особливої ​​різниці немає.

Так, ультрафіолет дешевше, але потрібно враховувати вартість лампочок, які потрібно буде міняти. Світлодіодна лампа обійдеться дорожче, але вона не потребуватиме додаткових вкладень.

Додаткові функції

У лампах може бути присутнім автоматичний таймер. Це зручно, так як він вже запрограмований на певний час для сушіння покриття.

Ще однією корисною функцією можна назвати автоматичне включення при контакті. Лампа оснащена датчиками, які дають посил і включають режим сушіння, як тільки рука виявляється під ковпаком приладу. Ця функція присутня не в усіх видах ламп.

В лампах може бути присутнім автоматичний таймер.Це зручно, так як він вже запрограмований на певний час для сушіння покриття.

Функція автоматичного відключення теж зручна. Не потрібно вираховувати час і відключати прилад. По закінченню встановленого терміну він сам перейде в режим очікування.

Якщо говорити про дизайн та портативності, то все залежить від індивідуальних потреб. УФ лампи великого розміру дозволяють висушувати обидві руки одночасно.

Такий інструмент буде важити досить багато, але в умовах салону, коли лампа постійно стоїть на одному місці, це досить зручно.

Якщо говорити про дизайн та портативності, то все залежить від індивідуальних потреб. УФ лампи великого розміру дозволяють висушувати обидві руки одночасно.

Є і більш портативні варіанти для сушки пальців однієї руки. Вони важать не більше 2 кг.

Світлодіодні лампи самі по собі компактні і мало важать. Крім того, є моделі, які не мають піддону і виглядають, як невелика коробка дугоподібної форми.

Існують мікроскопічні LED-лампи для обробки одного пальця.Це уповільнює процес, але зручно, якщо потрібно заощадити місце.

Професіонали радять віддавати перевагу якісному приладу. Краще один раз вкласти кошти і придбати лампу з високою продуктивністю. В іншому, все залежить від особистих потреб.

Існують мікроскопічні LED-лампи для обробки одного пальця. Це уповільнює процес, але зручно, якщо потрібно заощадити місце.

Якщо мистецтво накладення шелаку знаходиться в початковій стадії і хочеться спробувати робити манікюр вдома, то потрібно вибрати лампу з мінімумом функцій.

Тому як деякі додаткові пристрої потрібні лише професіоналам або жінкам, які постійно займаються nail-дизайном для себе або подруг. У будь-якому випадку, починати потрібно з лампи з хорошою потужністю.

Сучасні технології дозволяють виконувати манікюр, не виходячи з дому. Це зручно і мобільно. Навіть якщо в плани не входить ставати професійної манікюрницею, лампа може знадобитися.

Жінка завжди прагне до ідеального зовнішнього вигляду від кінчиків волосся до кінчиків пальців.

Улюблений майстер може захворіти або не вистачить часу відвідати салон. А жінка завжди прагне до ідеального зовнішнього вигляду від кінчиків волосся до кінчиків пальців.

Підвівши підсумки, відповідь на питання, яка лампа для шелаку підходить найкраще, буде наступним – швидше за все та, яка влаштує по ціновій категорії і буде виконувати головну функцію: висушувати покриття швидко і якісно. Від цього залежить, скільки шелак триматиметься на нігтях.

У цьому відеоролику ви побачите позитивні і негативні сторони LED і УФ ламп для шелаку.

Дане відео покаже вам різні лампи для шелаку в порівнянні і підкаже, яку краще вибрати.

З цього відеоролика ви зможете дізнатися, яку лампу для манікюру шелаком віддати перевагу.

що це таке і як вибрати хорошу в домашніх умовах

Гарний манікюр є прикрасою жіночих рук. Але через роботу по господарству нігті ламаються і шаруються. Захистити нігті можна за допомогою гель-лаку, який також використовується для нарощування.Висушити його можна тільки за допомогою спеціальних пристроїв. Є кілька видів ламп для сушки шелаку, кожен різновид має свої плюси і мінуси, тому перед покупкою потрібно дізнатися їх характеристики і призначення.

Лампа для манікюру

Лампа для шелаку – це компактна коробочку, в яку вбудовані світлодіодні або ультрафіолетові лампочки, таймер і вентилятор. Тільки за допомогою цього пристрою можна зробити красивий манікюр спеціальним лаком. Гель-лак неможливо висушити без лампи.Не можна сушити гель лак звичайним способом, така сушка призведе до того, що манікюр зіпсується, так як лак просто не висохне.

Лампа для шелаку

Види пристроїв і характеристики

До складу шелаку входять високомолекулярні полімери. Ці речовини не випаровуються, тому сохне такий лак тільки під впливом ультрафіолетових променів. Щоб речовина змінило свій агрегатний стан, потрібно змінити його молекулярну структуру. Тому були створені спеціальні лампи для гель лаку і шелаку.

Існують наступні види ламп для шелаку:

 • UV або ультрафіолетова лампа для сушки шелаку. Таку назву прилади отримали через те, що вони оснащені ультрафіолетовими лампочками. Цей різновид досить довго служить. Працює вона від мережі, і збої в подачі електроенергії не шкодять їй, так як вона оснащена запобіжником, в зв’язку з чим може прослужити близько 3-4 років. Якщо вчасно міняти лампочки, то термін служби буде збільшений.

Увага! З кожним новим включенням і вимиканням термін експлуатації УФ ламп скорочується.

В основному прилади цього виду мають велику вагу. Працювати пристрій починає відразу після підключення до харчування. Потужність ультрафіолетових ламп не перевищує 36 Ватт, але є пристрої з меншою потужністю. Однак з низькою потужністю УФ лампа довго сушить шелак, близько 2-3 хвилин, тому рекомендується купувати більш потужні лампи, тому що чим вище потужність, тим швидше висохне покриття. При високій температурі в приміщенні прилад перегрівається, тому час від часу йому потрібно давати відпочити.

УФ-лампа для нарощування нігтів

 • LED. Цей вид з’явився недавно. У нього вбудовані напівпровідникові світлодіодні лампочки, тому дана різновид вважається менш шкідливою, в порівнянні з іншими, проте це ще не було доведено. Приблизний термін експлуатації становить 35 000 годин. Потужність LED така ж, як і UV. Але, незважаючи на це, термін сушки значно коротше: не більш ніж 30 секунд. Цей різновид дуже зручно використовувати вдома, так як практично всі моделі мають невеликі габарити і невелика вага.
 • Комбіновані. Гібрид вважається найкращим, але його дуже складно купити, набути його можна лише закордоном і в деяких магазинах. У такі пристрої вбудовані і світлодіоди, і флуоресцент. Гібриди бувають потужністю в 42 Ватт, але при цьому вони споживають менше енергії. Такі пристрої найчастіше використовуються в салонах. Швидкість висихання лаку складає 60 секунд. Вони компактні і мають невелику вагу. Крім усього цього, дана різновид є найдовговічнішою.

Це узагальнена характеристика всіх видів ламп для шелаку.Щоб підібрати пристрій для домашнього використання, потрібно окремо розглянути кожен вид.

LED-лампа для нарощування нігтів

Як вибирати лампу

Щоб зрозуміти, яка лампа для манікюру шелак краще для використання в домашніх умовах, потрібно врахувати наступне:

 1. Потужність пристрою. Для домашнього використання підійдуть лампи потужністю в 9 Ватт, вони недорогі і зручні. Однак фахівці рекомендують купувати пристрої потужністю в 36 Ватт, так як в них можуть поміститися відразу все пальці.Також потужність впливає на швидкість процесу: чим вище потужність, тим швидше лак висохне. Але використання будинку пристроїв з сильно високою потужністю заборонено, так як це може призвести до пошкодження нігтьової пластини.
 2. Наявність таймера. Нігті в лампі потрібно тримати протягом певної кількості часу – якщо їх перетримати, то покриття може бути зіпсовано. Таймер спрощує роботу, адже постійно засікати час дуже незручно. Тому краще взяти пристрій, оснащений таймером і вентилятором.
 3. Габарити і будова. Те, яка лампа потрібна для манікюру шелаку, багато в чому залежить від мети придбання: якщо для манікюру, то купувати можна невеликі моделі, якщо жінка хоче робити ще і педикюр, то їй краще брати моделі побільше. Так як на руках лак можна висушити в 2 підходи, а з ногами виникнуть проблеми.
 4. Висувна панель. Така панель значно спрощує процес сушіння і знижує ризик пошкодження покриття.
 5. Термін служби. Лампи для шелаку недешеві, тому при покупці варто врахувати термін їх служби.
 6. Розташування лампочок. Швидше і краще сушать прилади, в яких є ще й бічні лампочки.

Щоб правильно вибрати сушилку для шелаку, потрібно уважно ознайомитися з її характеристиками.

Важливо! При покупці необхідно відразу перевірити працездатність товару і вимагати сертифікат у продавців. Купуючи лампу, людині потрібно відразу перевірити наявність у продажу запасних частин, так як знайти заміну деяких елементів досить складно.

Що краще: UV або LED

Багатьох дівчат, які почали робити манікюр вдома, цікавить питання: яка лампа найкраще підходить для шелаку УФ або led. В даний момент кращими вважаються світлодіодні лампи, так як вони безпечні і економічні. Але ультрафіолетова лампа більше підходить для манікюру шелак, який робиться в домашніх умовах, так як лід пристрої використовуються вже досить довго. Для світлодіодного приладу доведеться підбирати спеціальні покриття.

Види ламп для шелаку

Поради професіоналів

Якість і вигляд пристрою впливають на те, яким вийде манікюр.Крім цього, вартість приладу досить висока.

Тому при покупці лампи потрібно враховувати наступні поради професіоналів:

 1. Купувати пристрій рекомендується тільки в спеціалізованих магазинах. У простих магазинах і на ринку товар недорогий, проте, роблячи покупки в таких місцях, можна нарватися на підробку. Також не рекомендується купувати товар в інтернет-магазині, так як якість і характеристика доставленого товару можуть сильно відрізнятися від того, що зазначено на сайті.
 2. При покупці лампу слід перевірити. Лампочки не повинні мигати, також при роботі пристрій не повинно диміти і дзижчати. Якщо є хоч найменші відхилення від норми, краще відмовитися від покупки.
 3. Час від часу пристрій потрібно прочищати, для цього потрібно використовувати суху м’яку тканину. Висувну панель можна промивати в теплій проточній воді.
 4. Раз на рік в УФ приладах потрібно міняти лампочки, так прилад прослужать набагато довше.
 5. На пристрій заборонено ставити будь-які предмети, також його бажано тримати подалі від опалювальних приладів, газу, мікрохвильовки.Не рекомендується залишати сушилку під прямими сонячними променями, так як тепловий вплив скорочує експлуатаційний термін.
 6. При виявленні поломки необхідно відразу припинити експлуатацію пристрою. Про поломки свідчать неприємний запах, блимання лампочок, потускнение світла і т.д.
 7. Купувати потрібно тільки якісні лаки.
 8. Для того щоб робити манікюр вдома, потрібно придбати світильник, так як при поганому освітленні покриття може вийти нерівним.

Найголовніше купувати лампу у офіційного представника

Увага! Паління в нігтях при сушінні лаку не є сигналом поломки. Зазвичай печіння при сушінні відчувають дівчата з тонкими і слабкими нігтями.

Щоб пристрій пропрацював довго, треба дотримуватися цих правил. Якщо недбало ставитися до пристрою, то воно пропрацює менше року.

Відростити і зміцнити нігті можна за допомогою шелаку. Зробити такий манікюр можна і в домашніх умовах, але тільки за наявності спеціальної лампи.Яка лампа краще для шелаку – один з найпоширеніших питань, так як від якості лампи і її виду залежить кінцевий результат.

Існує кілька видів подібних пристроїв, але для домашнього використання більше підходять ультрафіолетові лампи. Якщо акуратно експлуатувати пристрій і дотримуватися інструкції використання, то така лампа прослужить досить довго.

як правильно вибрати, яка потрібна

Покриття шелаком вже давно стало однією з найбільш затребуваних процедур в манікюрних салонах.І це не дивно: манікюр з шелаком чудово виглядає і дуже довго носиться (3-4 тижні). Зараз багато модниць хочуть навчитися самостійно робити такий манікюр, однак просто купити засіб різних кольорів недостатньо. Обов’язково необхідна лампа для шелаку. Це пристрій, без якого він не застигне. Існує три основних види таких ламп. Давайте розберемося з кожним з них, щоб з’ясувати, який вид все-таки кращий.

Ультрафіолетові лампи

Саме ультрафіолетова лампа з’явилася першою.Це і послужило причиною того, що на даний момент вона зустрічається у більшості майстрів. Крім того, величезною перевагою є і великий вибір цих приладів. Різноманітні варіанти дизайну і забарвлення корпусів, широкий ціновий діапазон – все це дозволяє підібрати лампу на будь-який смак і гаманець.

Однак колір і дизайн лампи – характеристики другорядні, куди більш важливий показник – потужність. УФ-лампи для шелаку випускаються з потужністю в 9, 18, 36, 54 Вт. Одна лампочка – 9 ват.Від кількості таких лампочок і залежить загальна потужність приладу.

Відповідно, чим вище потужність, тим швидше шелак полимеризуется і тим менше часу потрібно на створення манікюру. Майстри сходяться на думці, що оптимальний варіант потужності – 36 Вт, тобто 4 лампочки на прилад. Сушка в цьому випадку займає 2 хвилини.

Вибираючи лампу, зверніть увагу на наявність таймера. У найдешевших моделях він автоматично виставлений на 1 або 2 хвилини. У деяких моделях зустрічається 2 режиму таймера: 1 або 2 хвилини і нескінченна робота, включення і виключення, коли користувач натискає.


Найбільш дорогі моделі оснащені посекундним таймером. Цей режим допоможе вам продовжити термін служби лампочок.

Ще один нюанс – розмір приладу. У салонах часто ставлять великі лампи, що дозволяють сушити відразу дві руки і економити час. Однак для домашнього використання вам цілком підійде мініатюрна лампа на одну руку, яка не займе багато місця.

Не можна не згадати і про недоліки УФ-приладу, так як і вони, на жаль, є. Втім, їх всього три:

 1. УФ промені погано впливають на очі.Заглядати в прилад не варто.
 2. Також ці промені трохи сушать шкіру рук.
 3. Лампочки мають властивість дмухнути, так що рано чи пізно їх доведеться міняти на нові.

Світлодіодні лампи

Тепер давайте перейдемо до світлодіодних приладів або, простіше кажучи, LED-ламп для шелаку. Вони набагато молодше за свої ультрафіолетових «колег».

Головна перевага LED в тому, що в них покриття висихає набагато швидше. Коштує такий прилад трохи дорожче за попередній варіант, однак і прослужить він вам довше.Втім, навіть якщо один з діодів вийде з ладу, ви все одно зможете продовжувати користуватися пристроєм без втрати якості. Останнім часом все частіше можна зустріти вже не такі дорогі моделі лід ламп.

Для домашнього використання оптимально підійде варіант на 6 Вт. У ньому покриття буде висихати всього за 10-30 секунд. Крім того, такий варіант відмінно підходить для майстрів, які виїжджають до клієнтів, так як подібний пристрій максимально легке, мініатюрне і компактне.

Вибираючи модель для будинку, обов’язково прослідкуйте, щоб діоди були розташовані не тільки зверху, але і з боків.Тільки такий варіант дозволить вам рівномірно просушувати нігті. Що стосується таймера, то деякі сушарки оснащені сенсорними датчиками, самі включаються, коли ви опускаєте руку, і вимикаються, коли руку забираєте.


LED промені не сушать шкіру і не шкідливі для зору. Єдиний їхній недолік в тому, що вони можуть сушити не всі гелі-лаки. Тому якщо ви придбали лід сушилку, уважно підходите до підбору покриттів.

газосвітних лампи

газосвітних лампи (CCFL) оснащені холодним катодом.На даний момент цей вид зустрічається у майстрів найбільш рідко. Він має масу переваг:

 • Низьке енергоспоживання (головна відмінність від двох попередніх варіантів).
 • Довговічність, зносостійкість.
 • Безпека для шкіри рук і нігтів.
 • Можливість сушити абсолютно всі види гелів-лаків.

Що стосується часу, за який відбувається полімеризація шелаку, то воно може варіювати в залежності від моделі. Середній діапазон – від півхвилини до трьох.Газосветние прилади коштують досить дорого, тому для домашнього використання їх немає сенсу купувати.

Яка лампа краще?

Тепер, коли ви знаєте про всі особливості сушарок, ми можемо, нарешті, відповісти на питання, як вибрати лампу для шелаку і не прогадати.

Оптимальним варіантом для будинку вважається УФ-лампа. Головна причина в тому, що ультрафіолет здатний висушити всі види гелів-лаків, та й сам виробник шелаку рекомендує сушку саме з ним. Під LED лампу вам доведеться шукати гелі з відповідною позначкою «LED», що досить незручно.

Отже, щоб правильно вибрати сушилку, звертайте увагу на її потужність і наявність таймера.


Прекрасним рішенням буде покупка моделі з таймером на 10, 90, 120 і 180 секунд. Якщо плануєте брати сушилку з собою в поїздки, віддавайте перевагу мініатюрним варіантів, оснащеним ручкою для перенесення.

Крім того, зверніть увагу ще на дві маленькі тонкощі. По-перше, найкраще брати дзеркальну всередині УФ-лампу. Це забезпечить вам більш високу глибину полімеризації.По-друге, вибирайте модель з висувним дном. Це спростить догляд за приладом, його чистку та заміну запчастин при необхідності.

Що стосується дизайну приладу, то тут все залишається повністю на ваш розсуд. Хтось вважає за краще купувати рожеву лампу в формі сердечка, а кому-то по душі класичний білий прямокутний варіант. Благо, сучасні виробники створюють дизайн на будь-який смак.

Щоб не потрапити в халепу, краще всього купувати сушарки в офіційних магазинах або на офіційних сайтах виробників.Це гарантує вам отримання якісного товару. У зворотному випадку, ви ризикуєте наштовхнутися на недобросовісних продавців. Якщо ви бачите оголошення про продаж підозріло дешевої лампи, уважно ознайомтеся з усіма її недоліками, щоб вам не довелося вже через пару місяців купувати нову сушарку. Пам’ятайте, що якісна сушарка може служити дуже і дуже довго.

Як зробити манікюр з шелаком з використанням лампи

Яка лампа потрібна для манікюру, ви вже знаєте, тепер давайте розберемо покроково безпосередньо процедуру виконання манікюру з використання спеціальної сушарки.

 1. В першу чергу необхідно зрадити нігтям потрібну форму за допомогою пилочки і попрацювати з кутикулами. Для цього можна скористатися класичними прийомами обрізного манікюру, виконати необрізної європейський манікюр з використанням кислот або ж просто відсунути кутикулу за допомогою палички.
 2. Далі потрібно змочити ватний диск або серветку знежирюючим речовиною і ретельно натерти їм нігті. Якщо пропустити цей етап, шелак не буде триматися і злізе вже через пару днів.
 3. Тепер необхідно приступати до нанесення бази. Починайте працювати з чотирма пальцями (з усіма, крім великого). Базу слід наносити на ніготь максимально тонким шаром. Цей шар потрібно висушити в лампі протягом однієї хвилини.
 4. Після бази можна наносити вже безпосередньо шелак. Їм слід обов’язково запечатувати ніготь: після того як він повністю фарбують, пензликом потрібно провести по зовнішньому краю нігтьової пластини. Сушити шелак потрібно стільки часу, скільки вказано на упаковці.
 5. Після того як перший шар полімеризованною, можна наносити і сушити другий шар. Наносите стільки шарів, скільки потрібно для отримання бажаного відтінку.
 6. Завершальний шар – фінішне покриття. Воно змушує нігтики блищати. Це покриття також потрібно сушити в сушарці.
 7. Тепер всі описані вище процедури слід повторити з великим пальцем.
 8. На завершення процедури нігтьові пластини слід ретельно протерти знежирюючим речовиною.Це потрібно для видалення верхнього липкого шару.
 9. Якщо ви хочете, щоб ваш манікюр виглядав максимально доглянуто, в самому кінці нанесіть на кутикули кілька крапель спеціального масла.


На перший погляд може здатися, що такий манікюр відніме багато часу і сил. Насправді, коли ви трохи навчитеся, зможе виконувати процедуру швидко і без найменших проблем.

Безумовно, наносити шелак доведеться трохи довше, ніж звичайний лак для нігтів.Однак і носитися він буде незрівнянно довше. Ви цілком зможете забути про процедуру манікюру на три-чотири тижні, при цьому ви абсолютно не будете обмежені в ваших діях: з шелаком ви зможете без проблем купатися в морі або басейні, мити посуд і готувати: він від цього анітрохи не постраждає.

Покриття нігтів гелем-лаком – відео

Чи можна висушити шелак без лампи?

На перший погляд шелак мало чим відрізняється від звичайного лаку для нігтів.Однак по суті він має зовсім іншу технологію сушки. Багато дівчат хочуть заощадити на покупці лампи і тому задаються питанням, як сушити шелак без цього нехитрого пристосування.

На жаль, без лампи не обійтися. Ні час, ні вплив тепла або звичайного світла – ніщо з цього не змусить ваш шелак полімеризуватися. Не варто проводити експерименти, на жаль, вони виявляться невдалими. Просто довіртеся досвіду дівчат, які вже безуспішно намагалися висушити шелак без використання лампи.

Він просто-напросто не висохне, ви тільки даремно витратите час і сили. Якщо ви твердо вирішили робити таке покриття будинку, обзаведіться спеціальної сушаркою. Вона коштує не так дорого, гроші, витрачені на неї, дуже швидко окупляться, адже ви заощадите на походах в манікюрні салони.

Манікюр, виконаний своїми руками, – гарантія захисту від мікробів і якості виконання роботи. Самостійно роблячи цю процедуру, ви заощадите багато часу і грошей, вам не доведеться довго шукати «свого» кельми, відвідуючи непрофесійних фахівців.Як то кажуть, хочеш зробити щось добре, зроби це сам. Якщо ви обзаведетеся власної сушаркою для шелаку, ви зможете робити найрізноманітніші види манікюру не виходячи з дому.

Loading …

Хороша лампа для шелаку: відгуки яка краще

Технологія створення манікюру шелаком передбачає використання лампи для сушіння покриття. У продажу є два види ламп – УФ і ЛІД. Кожна з них має свої характеристиками, перевагами та недоліками.Перш ніж зробити остаточний вибір, рекомендується вивчити інформацію, що стосується УФ і ЛІД обладнання. Майстри манікюру, вважають за краще використовувати в роботі інноваційні LED апарати. Вони дозволяють сушити покриття протягом 30 секунд. У той час, як УФ лампа вимагає для сушки шелаку не менше 2 хвилин. Але так чи так хороші ЛІД апарати? І чи варто купувати для домашнього користування?

Лампа для шелаку

Про потужності

Вибираючи, яка лампа краще для шелаку, необхідно знати, на яку потужність розрахований даний апарат.Для якісної, швидкої сушки в променях УФ-пристрої, потрібно, щоб потужність була не менше 9 Ватт. На ринку широко представлені моделі, з даної номінальною потужністю. Вони недорогі, мають невеликі габарити, завдяки чому можуть використовуватися в дорозі, на відпочинку або будинку. Однак, щоб висушити тонкий шар шелаку потрібно не менше 4-4,5 хвилин. Це дуже багато, враховуючи, що в мініатюрній лампі міститься тільки одна рука.

Лампа для шелаку

Кращий вибір – УФ-лампа, потужністю 36 Ватт.Зазвичай, такі моделі мають достатні габарити, щоб одночасно сушити манікюр на двох руках. Плюс до цього, в апараті 36 Вт, можна без праці сушити педикюр. Дані пристрої, оснащені чотирма лампами, кожна з яких розрахована на 9 Ватт. Завдяки сукупної роботі, загальна потужність апарату дорівнює 36 Ватт. Яка УФ лампа краще для шелаку? Майстри рекомендують купувати ту модель, яка оснащена таймером. Це дозволить заздалегідь задати потрібну кількість секунд для якісної сушки гель-лаку.

Відгуки про кращу лампу для шелаку стверджують, що LED апарати, також мають потужність 36 Ватт. Хороша ЛІД сушарка абсолютно безпечна для шкіри і нігтів. Вона має тривалим терміном експлуатації і чудовими експлуатаційними характеристиками. Для сушки гель-лаку потрібно від 25 до 65 секунд. Однак, ЛІД обладнання коштує дорого. Середня вартість такої лампи 500 доларів. Погодьтеся, для періодичного домашнього застосування, така ціна, є завищеною.

Інші характеристики

Будь-яка дівчина прагнути, щоб найкраща лампа для шелаку, володіла не тільки необхідною потужністю, але і привабливим дизайном. Виробники постаралися створити масу цікавих моделей, які стануть прикрасою набору манікюрного приладдя. Сьогодні, можна придбати лампи для сушіння шелаку білого, чорного, бузкового, червоного та інших кольорів.

Особливу увагу при виборі, рекомендується приділити габаритам вироби.Відгуки, яка краще лампа для шелаку, радять купувати моделі, розраховані на сушку нігтів, одночасно на двох руках. Це дозволить прискорити процес створення манікюру, і зменшити витрату електроенергії.

З огляду на високу вартість ЛІД апаратів, для домашнього користування, рекомендується купувати УФ лампи. І хоча робочий ресурс даних апаратів менше, ніж у ЛІД моделей, для періодичного користування, вони підходять найкращим чином. Для підтримки працездатності УФ пристрою, рекомендується один раз в 6-9 місяців здійснювати заміну лампочок.

На завершення відзначимо, що хороша лампа для сушки шелаку повинна відповідати вимогам користувача. Якщо ви не знаєте, яка краще модель, зверніться до порад професіоналів. У будь-якому випадку, покупця повинна влаштовувати ціна виробу, габарити і потужність.

Щоб пристрій приносило максимум користі, рекомендується вибирати моделі оснащені таймером і системою автоматичного вимкнення. Звертайте увагу і на виробника.Краще купувати моделі відомих, перевірених брендів.

Як вибрати лампу для шелаку: поради та рекомендації

У прагненні отримати ідеальний манікюр за допомогою шелаку без якісної лампи не обійтися.

Саме під дією ультрафіолетового випромінювання відбувається полімеризація покриття, що надає йому необхідну міцність і стійкість.

На перший погляд може здатися, що у виборі лампи немає нічого складного.Але є кілька рекомендацій, як вибрати лампу для шелаку, без яких просто не обійтися.

Існують два види приладів, які використовуються для полімеризації шелаку, за умови дотримання правильної послідовності нанесення шелаку: ультрафіолетова лампа (УФ лампа) і LED-лампа.

УФ лампа дешевша, ідеально підходить для домашнього використання, світлові елементи (люмінесцентні лампи) можна змінювати, діапазон потужностей від 7 до 42 Вт.

Швидкість полімеризації покриття в LED-лампах значно вище, що робить її практично незамінною для використання в салонах при великому потоці клієнтів.

Варто відзначити

Крім високої вартості ці лампи мають ще один істотний недолік. Світлодіоди, які встановлені в LED-лампах як випромінювачів ультрафіолету, заміні не підлягають, хоча сама лампа має більш високий термін експлуатації в порівнянні з УФ лампами.

Потужність УФ лампи – це основний параметр вибору. Для сушки шелаку необхідна лампа потужністю від 9 Вт. Але виробники настійно рекомендують користуватися УФ лампами потужністю 36 Вт.І зрозуміло чому.

 • По-перше, така потужність дозволяє швидко, а головне, якісно сушити шелак.
 • По-друге, лампа з потужністю 36 Вт більше за розмірами і дозволяє помістити туди відразу всі пальці. Таку лампу можна також використовувати для педикюру.

Наприклад, в УФ лампі потужністю 9 Вт поміститися тільки 4 пальці, тому вона легша і компактна. Але якщо цей фактор непринципове, а заощадити дуже потрібно, то для домашнього використання потужності 9 Вт цілком вистачить.Правда, слід попередити, що шелак в малопотужних лампах може погано застигати, можлива поява плям і бульбашок. Не слід вибирати і лампи могутніше 36 Вт. Є ймовірність пересушити покриття.

Варто відзначити

УФ лампи потужністю 42 Вт призначені, як правило, для професійного використання.

Хороша лампа повинна бути оснащена таймером. Його наявність значно полегшує роботу. До того ж багато виробників доповнюють свої УФ лампи для шелаку вже налаштованим таймером на 10 секунд (сушиться базове покриття) і 2 хвилини (сушиться кольорове і фінішне покриття).Також не зайвим буде наявність вентилятора, який допоможе скоротити час полімеризації до мінімуму.

У салонах випромінювачі в УФ лампах міняють раз на три місяці. Через постійне використання лампочки швидко вичерпують свій ресурс.

А ось вдома буде досить міняти випромінювачі раз на рік. Якщо саму УФ лампу для шелаку можна вибрати не найдорожчу і маловідомої фірми, то лампочки купуйте якісні та перевірених виробників.

Зрозуміти, що прийшов час змінити одну або кілька лампочок, можна за такими чинниками:

 1. За належний час покриття не встигає добре полимеризоваться.
 2. Одна або кілька лампочок не засмагати.

Даючи рекомендації, як вибрати лампу для шелаку, буде незайвим розвіяти міфи про шкоду УФ ламп. Ультрафіолетове випромінювання дійсно небезпечно, але не у випадку з лампами для шелаку.

 • По-перше, сила випромінювання невелика.
 • По-друге, шкіра піддається впливу ультрафіолету максимум 2 хвилини для сушки кольорового покриття і стільки ж – для фінішного. За цей час здоров’ю не буде завдано шкоди.Якщо ж все-таки сумніви є, то краще не збільшувати норми часу на полімеризацію.

Користуйтеся однофазним шелаком, тоді час перебування рук в лампі буде ще менше.

Яка ультрафіолетова лампа для шелаку краще для домашнього використання

Ознайомившись з попередніми порадами та рекомендаціями, можна зробити висновок, що вдома краще використовувати ультрафіолетову лампу. В її користь говорить ще й те, що LED-лампа здатна висушити далеко не всякий гель.Деякі види гелів не сушать взагалі, або це відбувається дуже довго. Тому матеріали, які сумісні з LED-лампами, мають спеціальну позначку «led».

Виробник шелаку рекомендує використовувати саме УФ лампу свого бренду.

Компанія CND оснащує свої лампи таймером на 10, 90, 120 і 180 секунд, зручною ручкою для перенесення. З метою виконання цієї рекомендації замовити лампу для шелаку можна в офіційному інтернет-магазині, якщо, звичайно, ви можете собі це дозволити.

Кожна ультрафіолетова лампа для шелаку всередині повністю дзеркальна, щоб підвищити глибину полімеризації. Також вибирайте лампу з висувним дном. Так як лампочки доведеться міняти самостійно, дана особливість значно спростить процес заміни.

Варто відзначити

Лампи відрізняються також за формою і кольором. І хоч на процес в цілому це не впливає, з красивими речами працювати приємніше. Можна вибрати лампу в формі сердечка рожеву або класичну квадратну білого кольору.

Якщо ви вирішите не замовити лампу для шелаку, а самостійно купити в спеціалізованому магазині, то можливо дізнаєтеся ще більше переваг LED-ламп в порівнянні з УФ лампами. Дійсно, світлодіодні LED-лампи легші, менше споживають електроенергії, змінювати світлодіоди не доведеться.

Вони повністю нешкідливі для здоров’я, мають високу швидкість полімеризації покриття. Але є одне істотне «але» – вартість цих ламп. Ціна в кілька разів вище, ніж вартість УФ лампи.Багато вирішуються робити шелак-манікюр в домашніх умовах з метою економії, так як в салонах це робити дорого. А виходить, що купуючи LED-лампу, вже і економія виходить сумнівна.

З упевненістю можна сказати, що звичайна ультрафіолетова лампа для шелаку потужністю 36 Вт стане найкращою помічницею. Нагадаємо, що УФ лампа повинна мати таймер, висувне дно, внутрішню дзеркальну поверхню. Ультрафіолет має антибактеріальну дію, тому додатково знезаражує нігті.Дотримуйтеся норм і вимог при роботі з лампою, і тоді ніякі шкідливі впливи вам не страшні.

Автор: Лариса Евланова

.