Ногти

Як правильно тримати пилочку для нігтів: Як правильно тримати пилку для нігтів

Як правильно тримати пилку для нігтів

Прийоми захоплення пилки розроблені так, щоб при максимумі виконуваної роботи Ви витратили мінімум зусиль, у вас не виникало напруга в м’язах, ви не втомлювалися при тривалій роботі.

Якщо нехтувати цими нескладними прийомами з самого початку, перевчитися і перейти на правильну технологію складно, якщо не сказати точніше, неможливо. Ви будете страждати синдромом втоми зап’ястя , а значить, при багатогодинний роботі втратите продуктивність і гроші.

Наша методика робочих захоплень пилки проста і вкладається в кілька рухів.

Як правильно тримати пилку для нігтів – рух перше.

Цей рух використовується при опиле краю нігтя або додання нігтю форми (фото 1).

1. Правильне положення при обпилювання краю нігтя

Пилка береться так, щоб чотири пальці знаходилися з боку клієнта, а великий – ззаду пилки. Пилка тримається за одну третину її довжини. Дві третини це робоча поверхня.

Як правильно тримати пилку для нігтів – рух друге.

2. Положення пилки «як указка»

Тримаємо пилку як указку. Це рух застосовується для обпилювання нігтьових пазух. Пилку тримають як указку (фото 2), вказівний палець при опиле здійснює додатковий тиск на поверхню нігтьових пазух.

3. Обпилювання пазух способом «зверху»

Ви також можете тримати пилку вище і здійснювати рухи зверху (фото 3) – цей варіант підходить для обпилювання нігтів клієнтам з ніжною шкірою, для уникнення травм кутикули.Пам’ятайте, щоб уникнути травми шкіри пальця пилка повинна розташовуватися під кутом не менше 45 градусів до нього (4), (5).

4. При обпилювання пазух кут нахилу повинен складати 45 °

5. Неправильний кут нахилу пилки при обпилювання пазух

Як правильно тримати пилку для нігтів – рух третє.

Це захоплення пилки підходить майстрам, які працюють з акриловим покриттям нігтів.

Рух універсальне, використовується як для обробки поверхні нігтя, так і шліфування, полірування і відомості кордону акрил-ніготь на «ні».При цьому захопленні допускають найбільшу кількість помилок.

6. Неправильний захоплення пилки «в кулак»

Неправильно якщо пилку накладають на ніготь так – чотири пальці руки зверху (на поверхні пиляння), великий палець знизу. Якщо так тримати пилку м’язи кисті будуть відчувати напругу. Абсолютно безглуздий захоплення пилки в кулак (фото 6), при цьому швидко втомлюються всі м’язи, зв’язки кисті і зап’ястя.

7. Положення пилки «як ложка»

Правильно тримати пилку для нігтів як ложку (фото 7).Так без напруги великий палець руки надає несильно тиск на робочу поверхню.

8. Положення пилки при обпилювання акрилу близько кутикули

Рух використовується для опіла області кутикули при зведенні акрилу нанівець, при цьому легко контролювати обпилювання в зоні нігтя.

Як правильно тримати пилку для нігтів – рух третій альтернативний захоплення пилки.

9. «Конкурсне» положення пилки

Це захоплення пилки майстри ще називають «конкурсним» (фото 9,10).Рух найчастіше використовується майстрами під час навчання, нігтьових шоу і демонстрацій. Характеризується підкресленою елегантністю.

10. Неправильний захоплення пилки при обпилювання поверхні

Пилка тримається між як би в двох зонах, між вказівним і великим пальцями і між великим і безіменним. Цей захоплення пилки красиво виглядає, створює відчуття легкості і простоти роботи.

Техніка обпилювання нігтів, як правильно тримати інші абразивні інструменти

11.Правильний захоплення Бафа

Крім основного абразивного інструменту – пилки, Ви будете використовувати в роботі спеціальні бруски-бафи або блоки. Тримати брусок для шліфування та опіла слід між великим, вказівним і середнім пальцями. Такий спосіб захоплення дозволяє швидко обробити поверхню нігтя за рахунок оптимального натиску і максимального покриття абразивним інструментом площі нігтя (фото 11).

Далі – правильна техніка обпилювання нігтів.

Скопіювати до себе на сторінку

Як правильно тримати пилку.Техніка обпилювання нігтів.

Сидячи за манікюрним столом, часто спостерігаємо як спритно звертаються майстри з пілкой.Трі чотири помаху пилою – ніготь перетворюється. Будинки звичайно ви цього і не зробите, принаймні я так завжди думала. Але якщо знати техніку обпилювання, можна не тільки правильно надавати форму нігтиками, але і трохи ближче наблизиться до тих знань, які дозволяють нарощувати нігті!
Отже дивимося!

Рух перше.

Використовується для обпилювання краю нігтя і надання форми.

Правильне положення при обпилювання краю нігтя

Пилка захоплюється таким чином, щоб чотири пальці виявилися з боку клієнта, а великий палець – ззаду пилки. При цьому пилка захоплюється на одну третину її довжини. Дві третини використовуються як робоча поверхня.

рух другої

Використовується для обпилювання правої і лівої нігтьової пазухи.

Положення пилки «як указка»

Пилку захоплюють, як указку.При цьому вказівний палець робить необхідний тиск на оброблювану поверхню. Як варіант цього захоплення можна перехопити пилку трохи вище і здійснювати рухи зверху – цей варіант ідеальний при обпилювання нігтів у клієнтів з ніжною шкірою, щоб уникнути травми кутикул.

Обпилювання пазух способом «зверху»

Для зручності обпилювання лівої нігтьової пазухи можна використовувати цю ж модифікацію захоплення. Якщо застосовується основний варіант, пам’ятайте, що пилка повинна перебувати під кутом не менше 45 градусів по відношенню до шкіри пальця, щоб не зачіпати її і уникнути травми.

При обпилювання пазух кут нахилу повинен складати 450

Неправильний кут нахилу пилки при обпилювання пазух

Рух третій

Воно, мабуть, найбільш часто зустрічається у майстрів, які працюють з акриловими покриттями для нігтів. Цей рух використовується для обробки поверхні нігтя, шліфування, полірування, а також для обробки лівої нігтьової пазухи і відомості кордону акрил / ніготь на «ні». Під час виконання
цього руху майстра допускають найбільшу кількість помилок.Найбільш поширена – коли пилку накладають на ніготь таким чином, що чотири пальці руки виявляються зверху (на поверхні пиляння), а великий палець виявляється знизу. При рухах з таким захопленням м’язи кисті зазнають найбільшого напруження. Таким же безглуздим (навіть з точки зору естетики) можна вважати захоплення пилки в кулак.

Неправильний захоплення пилки «в кулак

При цьому русі напружені практично всі м’язи і зв’язки кисті і зап’ястя. Правильне ж положення пилки і найбільш вигідне з точки зору м’язового напруги дуже просте – пилку слід тримати, як ложку.

Положення пилки «як ложка»

В цьому положенні великий палець руки надає необхідний тиск на робочу поверхню.
Якщо це рух використовується для запилення області кутикули (зведення акрилу на «ні»), для кращого контролю робоча зона повинна виявитися майже під великим пальцем – саме так можна регулювати тиск і контролювати процес обпилювання в цій небезпечній зоні нігтя.

Положення пилки при обпилювання акрилу близько кутикули

Різновид третього захоплення пилки – так званий «конкурсний» захоплення пилки.Це рух часто використовується досвідченими майстрами, популярно воно в учасників нігтьових шоу і демонстрацій.

«Конкурсне» положення пилки

Неправильний захоплення пилки при обпилювання поверхні

Цей рух характеризується підкресленою зовнішньої елегантністю. Пилка захоплюється в двох точках між вказівним і великим пальцями і між великим і безіменним. Це рух красиво виглядає, створює відчуття легкості роботи і вельми ергономічно.
Крім основного абразивного інструменту – пилки, майстер використовує в роботі спеціальні бруски-бафи або блоки.Захоплювати такий брусок слід між великим, вказівним і середнім пальцями. Таке захоплення дозволяє максимально швидко обробити поверхню за рахунок оптимального тиску і максимального покриття площі нігтя.

Правильний захоплення Бафа

Як правильно обпиляти гель пилою новачкові. Як полірувати нігті пилкою

Будь-яка дівчина хоче виглядати привабливо і прагне підтримувати свій зовнішній вигляд в доглянутому стані. Від цього залежить її самооцінка і впевненість у власних силах.Саме тому важливо витримувати поєднання одягу, зачіски, аксесуарів і манікюру, адже все це формує унікальний і неповторний жіночий стиль.

Майстер, який спеціалізується на нігтьовому сервісі, може підібрати найбільш підходящу форму, проте це можна зробити і в домашніх умовах. За допомогою порад, зібраних в даній статті, спробуємо розібратися, як зробити форму нігтів ідеальної для кожної з типів кистей, не виходячи з дому.

Інструменти для запилення нігтів

Для домашнього манікюру необхідно обзавестися деякими інструментами.Їх можна придбати в будь-якому магазині парфюмерно-косметичної продукції.

Щоб правильно підпиляти нігті в домашніх умовах знадобляться наступні інструменти:

 • Щипці для видалення кутикули і інших нерівностей шкіри;
 • Ножиці для манікюру;
 • Керамічна, металева або скляна пилочка;
 • Дерев’яна паличка. Знадобиться для усунення забруднення під нігтями і вирівнювання кутикули;
 • Щітка для нігтів.Допомагає при очищенні нігтів і шкіри рук від забруднень;
 • Рідина для зняття лаку. У разі, якщо необхідно видалити залишки старого манікюру;
 • Білий коректуючий олівець. Підфарбовує нігті з внутрішньої сторони;
 • Крем для кутикули. Розм’якшує і уповільнює її зростання в подальшому;
 • Баф м’який, використовується для полірування нігтів.

За допомогою перерахованих інструментів можна створити різні красиві форми нагідок.

Як надати форму за допомогою пилочки – інструкція по запиливанию нігтів

У першу чергу визначимося з вибором пилки.Якщо хочеться лише акуратно підпиляти природну форму нігтьових пластинок, беремо керамічну або скляну пилочку, вони ідеально підходять для шліфування готової поверхні. Керамічні пилочки також добре подбають про пошкоджених або шаруються нігтики. Металеві пилки більше підходять для того, щоб змінити форму нарощеного манікюру, а також для педикюру чоловічих ніг.

Перш ніж приступати до підпилювання, важливо пам’ятати кілька корисних правил, які сприятимуть створенню форми нагідок.

 • Гарне освітлення. Якщо немає можливості розглянути зовсім маленькі деталі, краще скористатися лупою;
 • Висока якість використовуваних інструментів;
 • Картинка результату в голові. Перед процедурою підпилювання візуально уявляємо собі готовий результат;
 • Суха поверхню. Вода і інша волога не допускаються;
 • Правило короткого нігтя. Довжина майбутнього манікюру визначається по найкоротшому нігтя;
 • Чи не пиляємо зайвого.Підпилювати тільки ті пластинки, які виросли на два міліметри від нігтьового ложа;
 • Неспішність процесу. При швидкому підпилюванні ніготь може расслоиться;
 • Обробка рук. Бажано використовувати віск, щоб уникнути шорсткості.

Які бувають форми нігтів

Природа подбала про неможливість існування людей з однаковими нігтьовими пластинками. Всі ми є неповторними, і це варто пам’ятати в першу чергу при виборі дизайну і форм манікюру.

Необхідно враховувати розмір і будови руки, кистей, особисті переваги, здоров’я нігтьових пластин, а також стиль життя.

Наприклад, далеко не кожному підійде загострена форма нігтів, так як вона буде створювати певні труднощі при виконанні ручних видів робіт.

Отже, які ж бувають види, форми нігтів і їх назви:

 • Кругла форма;
 • Овальний форма;
 • Чіткий квадрат;
 • М’який квадрат;
 • Овальний квадрат;
 • мигдалеподібного форма;
 • Загострена форма;
 • Стилет;
 • Трапециевидная;

Нижче розглянемо докладніше кожну з форм.

Кругла форма

Подібний стиль – ідеальний вибір для власниць коротких нагідок, що віддають перевагу активному спосіб життя. Ця форма коротких нігтів вважається найпрактичнішою з усіх наступних. Щоб надати нігтику зручний круглий вид, спочатку зрівнює пластини під одну довжину. Потім запилюють всі пальчики під квадрат. Після чого, рухаючись від центру до краю, потрібно підпиляти кінці пластин, округляючи кути. Якщо все вийшло правильно, короткий нігтик буде повторювати форму пальців.

Овальний форма

Універсальний вид манікюру, підходить більшості дівчат, а тому є найбільш затребуваним. Довжина кігтиків може бути різноманітною, якщо дотримується правило короткого нігтя. Для створення овальної форми, потрібно запилювати куточки надаючи платівці форму овалу. В кінці – відшліфувати і відполірувати куточки. У підсумку виходить закруглений

Як правильно запилювати нігті – Все про манікюр

Як підпиляти нігті

Нігті – важлива складова іміджу чоловіка або жінки, адже нерідко руки називають візитною карткою людини.Акуратність нігтів насамперед залежить від правильної форми, яку можна додати за допомогою пилки.

Щоб якісно підпиляти відросла частина нігтьової пластини, потрібно знати основні правила спилювання і користуватися найефективнішими і нешкідливими інструментами при проведенні обробки. Про це ми і поговоримо в статті.

Стригти або підпилювати: як краще

обстригають нігті ножицями вкрай не рекомендується. Якими б вони не були гострими, сучасними і професійними, вони обов’язково створять тріщини на поверхні пластини, після чого почнеться розшарування.

Для стрижки нігтів краще віддати перевагу кніпсер ножиць

Для такої процедури підходять тільки кусачки або пилка . разом ці два інструменти поєднуються теж непогано. Спочатку слід видалити зайвий ділянку нігтя кусачками, а потім закругленою пилкою надати потрібну форму краях пластини.

Буде краще, якщо ви індивідуально підберете кусачки з довжиною лез, рівній ширині ваших нігтів.

За допомогою кусачок не варто обрізати повністю весь вільний край нігтя.Спочатку потрібно позбутися від бічних частин і вже після цього прибрати центральну зону.

З пилочками також потрібно бути уважними. Абразивна поверхня дозволяє пиляти тільки в одну сторону, в іншому випадку краї почнуть розшаровуватися. До таких наслідків може призвести і досить грубий інструмент.

Готуємося до підпилювання

По-перше, підпилювання має виконуватися на сухих руках, а по-друге, ви заздалегідь повинні визначитися з вибором довжини нігтьової пластини.

 • Якщо у вас довгі і худі пальці, то нігтьову майданчик можна зробити коротше, адже такий розмір найбільш зручний і дозволяє покривати поверхню найяскравішими лаками.

Перед манікюром потрібно визначитися з формою нігтів

 • При повних і коротких пальцях рекомендується відростити нігті довше, так візуально кисть руки буде здаватися стрункішою і витонченіше.
 • Якщо пластини слабкі і шаруються, вибирайте квадратну форму опіла; при міцних нігтях можна створювати овальний контур.
 • При бажанні зробити загострену форму ви повинні пам’ятати, що це сама тендітна конструкція і дозволити її собі можуть лише власниці сильних і щільних нігтьових пластин.
 • Перед манікюром нігті і інструменти слід протерти антисептичним засобом.

  Підпилювати кінчики можна не частіше одного разу на тиждень і не рідше одного разу на два тижні. Таким чином ви зможете зберегти здоровий і привабливий вигляд своїх нігтів.

  Якими інструментами можна вкорочувати нігті

  Для корекції нігтів можна використовувати цілий арсенал манікюрних інструментів:

  • Манікюрні ножиці .Такий інструмент завжди є в косметичці будь-якої доглянутої жінки «на всякий випадок». Ними найлегше обрізати відросло край, так як леза інструменту повторюють закруглену форму самого нігтя.

 • Книпсер . Найбезпечніший інструмент, яким неможливо поранитися. Саме тому його застосовують для обрізання нігтів у дітей.
 • Кусачки . Підбирайте кусачки з довгими ручками і довжиною лез, рівній ширині нігтьової пластини.З їх допомогою досить легко сформувати квадратну форму.
 • Пилка . Вона застосовується і після манікюрних ножиць, і після кусачок для того, щоб прибрати гоструваті кути і зробити контур більш рівним і гладким. Але якщо вільний край нігтьової пластини не надто отрос, пилка може впоратися з корекцією нігтя самостійно.
 • Роблячи манікюр в домашніх умовах, інструменти необхідно піддавати дезінфекції після кожної обробки. Для цього досить протерти їх спиртом і помістити в знезаражувальний розчин.

  Підбираємо пилку

  Для натуральних нігтів не варто купувати металеву пилочку. З якого б вона не була гарного металу, вона все одно буде дряпати поверхню пластини, що в подальшому викличе розшарування.

  Ідеальний варіант – скляна пилочка (саме таким інструментом користуються професійні майстри манікюру) з алмазним або сапфіровим напиленням.

  Якщо говорити про рівень абразивності, то для натуральних нігтів слід підбирати більш м’яку поверхню, а для нарощених – погрубее.

  При слабких і шаруються кінчиках оптимальний вибір – 320-400 грит, для тонких нігтів – 180-280 грит, пилочки з показником в 80 грит використовуються тільки для нарощених пластин.

  Найпопулярнішими вважаються абразивні пластини прямокутної форми, але щоб правильно прибрати кути і надати округлість формі, використовують пилку-банан.

  Чоловіки повинні підпилювати вільні краї пластин більш грубими пилками, так як товщина їх нігтів набагато вище, ніж у жінок. Дітям не рекомендується пиляти нігті ніякими пилочками, так як в будь-якому випадку поверхня буде порушуватися, краще зрізати куточки манікюрними ножицями або кусачками.

  Техніка підпилювання нігтів

  Як правильно тримати і рухати пилку

  При підпилюванні нігтів тримайте пилку правильно

  Існують три основних захоплення пилки.

  • При корекції краю нігтя пилка береться зверху: чотири пальці виявляються з зовнішньої сторони, а великий з внутрішньої.
  • При обробці пластин з боків пилка тримається, як указка, і ставиться руба, причому вказівний палець направляє її рух.
  • При спилювання гелю або акрилу пилку тримають, як ложку, управляє їй великий палець.

  Спіл повинен проводитися тільки в одному напрямку . від краю до центру. Повністю заборонені будь-які хаотичні рухи, які обов’язково приведуть до розшарування.

  Кут між нігтьовим кінчиком і інструментом повинен бути не більше 90 º. Чим менше він буде, тим менше шкоди ви зможете заподіяти своїм нігтиками.

  Після спилювання гострі кути прибираються бафом, а руки покриваються живильним кремом.

  Як не можна пиляти нігті

  • Спилювати можна лише сухі нігті, категорично забороняється це робити після ванночок.
  • Поверхня нігтя повинна бути повністю очищена від лаку.
  • Не можна рухати пилою в різні боки і тримати пилку перпендикулярно нігтьової пластини.

  Як полірувати нігті пилкою

  Полірування нігтів бафом

  Полірування повинна проводитися пилою з абразивністю 400 грит і вище .Інструмент може бути пластиковим, керамічним або кремінним. Починати обробку потрібно менше абразивної стороною, встановивши інструмент перпендикулярно росту нігтя.

  Руху виробляються зліва направо і справа наліво. Для полірування буде досить і 10 рухів . Далі поверхню пилки або Бафа замінюється більш м’якою. Завершувати полірування слід гладкою стороною, від цього поверхню вийде глянцевому.

  підпилюють нігті манікюрним апаратом

  У апаратному манікюрі для спилювання нігтів використовується циліндрична насадка, а для надання потрібної форми – диски з різним рівнем абразивності.

  При обробці нігтів манікюрною машинкою дотримуються тих самих правил одностороннього руху і апаратний манікюр і педикюр проводиться тільки на сухих нігтях.

  Як надати потрібну форму

  Спочатку по прямій підпилюється центр, який повинен стати паралельним закінчення самого пальця. Потім підпилюємо кути, лише трохи їх пом’якшуючи, але при цьому залишаємо прямими.

  Різні форми нігтів

  Квадрат з округленими краями

  Виробляємо ту ж маніпуляцію, як і з квадратною формою: прямо спилюємо центр, а боки обробляємо з невеликими округленнями.

  пластини надається квадратна форма, потім бічні сторони підпилюють до отримання витягнутої трапеції.

  Рухи повинні нагадувати роботу маятника. Починаючи від внутрішніх кутів, краю спилюють до центру, але повинен виходити цілком природний закруглений вигляд. Далі – від кута до протилежної сторони і м’якою пилою прибираємо всі гострі моменти.

  Спочатку надається квадратна форма, потім бічні сторони підпилюються у вигляді витягнутої трапеції, і м’якою пилкою видаляються кути, надаючи нігтям подовжену мигдалевидну форму.

  пластини надається овальна форма, потім пилка прикладається до центру краю і рухами зверху вниз проводиться запив бічних частин. Повторюємо ту ж процедуру з іншого боку.

  Бічні сторони спилюють паралельно один одному. Для корекції вільного краю пилку варто утримувати під кутом 45º по відношенню до бічних лініях.

  Як визначиться з вибором форми нігтів і як надати нігтям різні форми – дивіться на відео в майстер-класі:

  Особливі випадки підпилювання нігтів

  Як пиляти накладні нігті

  Накладні нігті рекомендується підпилювати і створювати для них форму ще до приклеювання до нігтьової пластини, поки обидві поверхні не стали монолітом.

  Уже приклеєні частини при спилі можуть дати тріщину, так як натуральний ніготь не дозволяє згинатися вільному краю і приймати потрібну форму під час руху.

  Як підпиляти нігті для гри на гітарі

  Для гри на гітарі нігті підпилюються параболічно (край повинен бути абсолютно рівним, без загострень).

  Якщо нігті дуже тонкі, не варто бити ними по струнах, краще використовувати медіатор – пластикова пластина у вигляді пелюстки.

  Правильно обробляємо нігті на ногах

  Обробка нігтів на ногах

  Відросло краю пластин на ногах рекомендується стригти по прямій, не закругляя кутів, і краще це робити широкими кусачками або кніпсер.

  Далі контур слід обробити скляному або керамічному пилкою з найменшою абразивністю.

  Нігтям ніг рекомендується надавати квадратну форму. Гострі краї з боків нігтьових пластин слід зліг закруглити. Це вбереже від врослого нігтя і дискомфорту при носінні закритого взуття.

  Така проста і буденна процедура, як підпилювання нігтів, насправді складний і відповідальний процес. При неправильному спилі нігті ніколи не будуть виглядати здоровими, а виконання елементарних правил допоможе позбутися від розшарування і тріщин на пластинах.Щоб сформувати бажану форму для нігтя, досить знати напрямки і черговість спилювання.

  Інші статті з розділу «Догляд»

  Секрети правильного підпилювання нігтів

  Як ви собі уявляєте доглянуті руки? Напевно, це оксамитова і м’яка шкіра, єдина довжина пластин, акуратна однакова форма нігтів. У цьому питанні вам не обійтися без кремів, ванночок, ножнічек, гелів, щипців.

  Важливий манікюрний інструмент, що допомагає реалізувати задумане – пилка.Дізнайтеся, як правильно підпилювати нігті на руках, які існують різновиди пилок і про які розповсюджені помилки краще знати заздалегідь, щоб запобігти їх.

  Класифікація і підвиди

  Професійні пилочки призначаються для роботи зі штучними моделювати нігтями, натуральними пластинами, процедури по запечатування торця і шліфуванню поверхні. Відповідь на питання, як правильно підпилювати нігті на руках полягає, в тому числі, і в вірності вибору пилки.У косметичних відділах представлений широкий асортимент, який відповідає будь-яким потребам і цінових категорій.

  Ключовий критерій – абразивність, яка, в свою чергу, залежить від основи. За матеріалом пилочки поділяються на:

  • паперові;
  • пластикові;
  • металеві;
  • скляні;
  • керамічні;
  • електричні.

  Паперові вважаються одноразовими. На базу з картону або паперу наносять гранітне, тефлонове або кварцове покриття.Такі предмети не можна піддавати попередньої дезінфекції перед сеансом догляду. Як правило, такі використовуються в салонах краси або приватними майстрами, а після процедури тут же утилізуються. Для домашнього використання такі недоцільні. Їх гідність – низька ціна.

  Виготовлені зі спіненого пластику, пилочки надають щадне вплив на пластини. Підходять для роботи з натуральними нігтями. До і після закінчення уходовой процедури пластикові пилочки промивають під теплою водою і протирають ватним тампоном з попередньо нанесеним на нього антибактеріальним засобом.

  Найбільш тривалий період експлуатації демонструють пилочки на металевій основі. Їх застосовують для обробки натуральних нігтів, які відрізняються здоров’ям і міцністю. Контакт пошкоджених ламких пластин з такими інструментами неприпустимий, так як це тільки посилить розшарування.

  Скляні пилки дбайливо ставляться до натуральних поверхонь і ефективні, навіть якщо ваші нігті тонкі і ламкі. Серед вагомих мінусів даних виробів – крихкість інструменту, недовговічність застосування і висока вартість.

  Профілактична керамічна пилка потрібна для того, щоб запечатати торець, і запобігти розшаруванню пластини. Це незамінний атрибут в процесі створення ідеальних нігтів.

  За критерієм форми пилочки виділяють прямі, закруглені «банан», ромбічні, квадратні, бруски.

  Різновиди пластин

  Традиційно виділяють п’ять типів пластин:

  Для коротких найбільш краща овальна форма, з невеликим округленням у кінчиків.Пластин з широким нігтьових ложем кращий полуовал. Квадратні – універсальні для будь-якої довжини. Круглі – доля середніх і довгих. Гострі – екстравагантний варіант для виняткової довжини.

  Покрокова технологія

  На першому етапі проводять миття рук мильним розчином.

  Видаляється попередній манікюр за допомогою рідини для зняття декоративних покриттів – Ремувер.

  Руки ретельно просушуються одноразовим або махровим рушником. У момент підпилювання поверхня повинна бути ідеально чистою і сухою.

  Далі щипчиками підрізає довжина.

  Загальний принцип: пилкою рухайтеся у напрямку до центру. Якщо ви будете орудувати в різні боки туди-сюди, то травмуєте структуру. Тому тільки в одному напрямку.

  Щоб надати квадратну форму, потрібно насамперед підпиляти центр, а вже після трохи закруглити залишилися гострі куточки. Овал візуально подовжить пальці, в процесі його створення краще звернутися до м’якої пилочки. Гостра форма виступає як модифікація овальної, у якій вільний край ще більш звужений.

  Не упускайте з уваги покриття базою, яка виконує захисну функцію. Все, тепер можна приступати до дизайну.

  Секрети роботи і особливості вибору

  • Особливу увагу при покупці пилки приділіть критерієм зернистості. Чим вище цей параметр, тим менше груба зернистість, а значить і площа зняття в процесі роботи. Оптимальне значення 220-300.
  • За успіх процедури у відповіді і ваше вміння орудувати інструментом. Тримаючи пилку, потрібно великий палець розташувати внизу, а решта – нагорі.Рухайтеся плавно і акуратно в напрямку від мізинця до великого пальця. Надмірний тиск неприпустимо.
  • Серед фахівців нігтьового сервісу існує негласне «Правило десяти», 10 – саме стільки рухів на одному нігті є допустимим. Переборщивши, ви ризикуєте завдати шкоди стану пластини, що спричинить її розшарування, витончення або навіть занесення інфекції через пошкоджену ділянку.
  • Не рекомендується підпилювати нігтики біля основи. Це чутлива зона, куди так і норовить проникнути зараза.Щоб не допустити запалення, кровотечі і больових відчуттів, уникайте цієї ділянки, коли підпилюють пластину.
  • В обов’язковому порядку потрібно прати сліди колишньої манікюру. Ні в якому разі не приступайте до підпилювання, якщо все ще присутній лак або його частки. Це на перший погляд покриття – тонкий шар. В контакті з пилою воно дряпає поверхню і порушує її цілісність.
  • Обробка пилкою мокрих нігтів – вірний спосіб посилити наявні проблеми і отримати нові.Гарненько просушіть руки рушником, перш ніж почати процедуру. Грубіша частина пилки призначається для нерівних країв. Поверхня пластини шліфується від грубозернистих боку до менш. По завершенні процедури кінчиком пилки приберіть утворилася бруд і пил з-під нігтів. Для здобуття гладеньких пластин необхідно провести полірування. Майте на увазі, що це послаблює нігті, і виконувати дію потрібно вкрай обережно.

  Звична процедура – підпилювання, на ділі має куди більше нюансів, ніж здавалося б.Дотримуйтесь наших порад як пиляти нігті, і тоді ви не зіткнетеся з неприємностями. Бережіть пластини, правильно за ними доглядайте і ефектно декорують!

  Як правильно підпилювати нігті – поради

  Надати доглянутий і акуратний вигляд вашим нігтям можна всього лише за десять хвилин. Як необхідно правильно підпилювати власні нігті?

  Як правильно підпилювати нігті

  Для правильного підпилювання, і для того, щоб ви не стикалися з листкового нігтів, необхідно слідувати кілька правил: перш за все, потрібно вимити ваші ручки з милом, бажано щоб це було зволожуючі мило.Їх потрібно висушити і видалити залишки лаку. Видалити лак можна рідиною для зняття лаку, бажано тим який містить вітамін е, і звичайно ж хороших брендів.

  Потрібно підібрати підходящу пилку, саме ту, яка підходить типу ваших натуральних нігтів. Правильно вибрати пилку, це дуже важливо, навіть важливіше ніж сам процес. Не потрібно застосовувати металеві пилки, у яких тверда поверхня, поверхня повинна бути рівною.

  Перед тим як почати процес обробки, важливо щоб нігті були сухими.Якщо ваші нігті будуть вологими, вони стануть ламкими і розшарування.

  Як правильно надати форму нігтям

  Для того щоб надати відповідну форму нігтям, вам потрібно буде їх підпиляти. Використовувати вам потрібно буде всього лише дві пилки: перша повинна бути з насічками для формування нігтя, друга повинна бути мати напилення, за допомогою якої доведеться шліфування.

  Підпилювати ваші нігті потрібно тільки тоді, коли нігті відростуть на 3 мм. Підпилювати правильно нігті потрібно в такий спосіб: великий палець повинен лежати – знизу, інші пальці – зверху.Потрібно підпилювати нігті тільки в одну сторону, з країв і до центру. Але не в якому разі з однієї сторони до іншої.

  Форма вашого нігтя повинна відповідати з формою кутикули. Для овальної форми підходить квадратна. Не мало важливо враховувати форму пальців. Коротким і повним пальцях підійде вузька форма.

  Щоб пом’якшити шкіру рук і захистити від сухості, в кінці всієї процедури, потрібно просто нанести крем на ваші ручки.

  Тепер ви знаєте як правильно підпилювати нігті, і якщо будете дотримуватися всіх правил, які були перераховані, і ще не будите забувати про вітаміни, тоді ваші ручки будуть щодня виглядати просто на всі сто! У красивих нігтів є кілька маленьких секретів, і це: постійний догляд, правильне харчування, якісні лаки, зволожуючі ванночки і акуратний манікюр.

  Зауважте, що дотримуватися цих порад можна і в домашніх умовах.

  © Автор: майстер манікюру та педикюру Олена Афанасьєва
  © Фото: depositphotos.com

  Джерела: http://manikurus.com/uhod/kak-pravilno-strich/pilit, http://salon-lime.ru/manicure-and-pedicure/sekrety-pravilnogo-podpilivaniia-nogtei, http: // www .medmoon.ru / krasota / kak_pravilno_podpilivat_nogti.html

  Як підпилювати нігті правильно і красиво?

  Здавалося б, що складного в регулярному догляді за нігтьовими пластинами? Насправді ж правильний їх підпил є основою відростання здорових нігтів, а неграмотний може їм нашкодити і послабити.Що ж з цього приводу жінкам радять майстри манікюру?

  Про правила обпилювання нігтів

  Рекомендації фахівців стосуються не тільки техніки опіла, але і підбору інструментів для цього. Отже, необхідно врахувати наступне:

  1. Обробляти можна виключно сухі нігті.
  2. Підберіть пилку, враховуючи ступінь її абразивності і матеріал.
  3. Не використовуйте залізну, навіть якщо у вас міцні від природи нігті. Такий інструмент тільки сприяють їх розшарування.
  4. Віддайте перевагу скляній сопілці.
  5. Підпилюйте нігті в одному напрямку. Обробка в різні боки сприяє розшарування і ослаблення нігтів.
  6. Робіть опил з невеликим кутом нахилу, направляючи інструмент від краю нігтя до центру.
  7. Здійснюйте плавні рухи без натиску.
  8. Дотримуйтесь правило десяти рухів на одному нігті. Більша їх кількість може нашкодити.
  9. Не проводьте обробку глибоко біля основи пластини, тому що так можна занести інфекцію.
  10. Не використовуйте на нігтики, якщо на них є залишки лаку.
  11. Робіть опил регулярно, 1-2 рази в тиждень.

  Форма нігтя і механізм обробки

  Квадратна форма сьогодні досить поширена. Це частина гламурного манікюру, на ній простіше здійснювати дизайн. Але ось створити таку форму не дуже просто. Дійте поетапно:

  1. Вільний край пластини спочатку укоротите до потрібної вам довжини. Зріз при цьому треба робити прямий.
  2. Обпилювання починайте з одного боку нігтики, і пилку тримайте паралельно пальцю – так лінія вийде прямий.
  3. Те ж саме зробіть з іншого боку. Контролюйте, щоб сторони були паралельні один одному, не звужувалися.
  4. Обпиляєте вільний край, утримуючи інструмент перпендикулярно осі пальця.
  5. Вільний край повинен стати квадратним, придбати два прямих кута з боків. Потім при бажанні мати форму м’якого квадрата треба трохи округлити кути вільного краю.

  Аналогічним чином створюється і трапецієвидна форма. Однак в цьому випадку обробляти бічні сторони треба так, щоб вони сходилися до бажаного ступеня.

  Форма стилет – це дуже гострий ніготь. Часто оброблені таким чином нігтики покривають гелем для міцності і надійності. Отже, для створення стілетной форми дійте таким чином:

  1. Обпилювання починайте від кінця лінії посмішки, тобто з місця вростання нігтя в палець.
  2. Напрямок рухів повинно прагнути до центру пластини.
  3. Коли точки зрізу і кінця лінії посмішки будуть на одній прямій, перейдіть до обробки іншого боку нігтики аналогічним чином.
  4. Утворений на кінці нігтя прямий кут потрібно трохи скруглить. Для цього пилкою виробляються маятнікообразние руху в обидві сторони.
  5. Випилювати форму стилет зручно з квадратних нігтів, оскільки вони володіють рівними сторонами.

  Овальний і мигдалевидна різновид кінчика нігтики у виконанні найзручніша. Різниця між ними лише в тому, що остання має більш загострений кінчик. Овал ж робиться плавним округленням. Воно точно може повторити за формою лінію посмішки.А ще слід врахувати, що мигдалевидна форма краю відмінно поєднується з довгими і напівдовгими нігтиками.

  Обпилювання овалом робиться легко, тому що це як раз і є природна форма нігтьової пластини, яку лише трішечки треба відкоригувати. Обробка в цьому випадку починається з центру. Рухи прямують до кінців лінії посмішки. Труднощі в цьому випадку може представляти лише чітке дотримання симетрії.

  Мигдалеподібний кінець – це щось середнє між овалом і стилетом.Прямих і різких ліній треба уникати. Вони повинні йти на схід, але в меншій мірі.

  Якщо порівнювати всі вищевказані форми нігтьових пластин, то овальна і мигдалевидна є найменш крихкими в порівнянні з іншими. І жінці не доведеться хвилюватися за збереження такого манікюру, якщо нігті її міцні, здорові, не обтяжені постійним нарощуванням. А ще треба врахувати, що чим вони коротші, тим міцніше буде манікюр.

  .