Ногти

Для чого чоловіки відрощують на мізинці ніготь: Навіщо чоловіки відрощують ніготь на мізинці, для чого він?

Навіщо чоловіки відрощують ніготь на мізинці, для чого він?

Навіщо чоловіки відрощують ніготь на мізинці, для чого він?

×

«Ідеальний манікюр» – спільнота, присвячене догляду за руками, дизайну нігтів і нейл-арту. У нас ти знайдеш навчальні матеріали зі створення чудового манікюру для кожного випадку. Поради, цікаві статті та фотографії робіт кращих майстрів з манікюру – підпишись!

Однокласники:

Я вже підписаний на співтовариство «Ідеальний Манікюр»

×

Вступай в співтовариство «Ідеальний Манікюр»!

«Ідеальний манікюр» – спільнота, присвячене догляду за руками, дизайну нігтів і нейл-арту.У нас ти знайдеш навчальні матеріали зі створення чудового манікюру для кожного випадку. Поради, цікаві статті та фотографії робіт кращих майстрів з манікюру – підпишись!

ВКонтакте:
Facebook:
Однокласники:

Я вже підписаний на співтовариство «Ідеальний Манікюр»

Ми використовуємо cookie-файли для найкращого представлення нашого сайту.Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності.

Політика конфіденційності

Навіщо чоловіки відрощують довгий ніготь на мізинці

Багато звертають увагу на відросло ніготь чоловічого мізинця, але звідки береться цей дивний звичай, не замислюються. Рівні подовжені нігтики на дівочих та жіночих руках – норма, доглянуті руки і нігті виглядають гармонійно.

Але до чоловічих рук рідко добираються з кремом або пилкою, самі хлопці вважають за краще коротко обстригти нігті, залишаючи той, що на мізинці, відростати, як є.

Старовинний аристократичний звичай до появи ножа для паперів

Аристократи ввели звичай залишати нігті на мізинцях подовженими, сталося це ще в 17-му столітті. У чоловіків була постійна необхідність роздруковувати листи. Кожне з них в ті часи запечатують сургучем, підчіплювати таку печатку не завжди було зручно, адже спеціального ножа могло не виявитися під рукою, а шпага не підходила по перетину. Кожен, хто вмів читати, змушений був відколупувати її нігтем, тому один залишали трохи довшим за інші.

Мізинець лівої руки воліли застосовувати замість ножа по простій побутової причини. Лівою рукою не тримали ні пір’я, ні столових приладів, ні зброї. Його вибрали, щоб відростити ніготь, який не завадить іншим заняттям. Навіть якщо шпагу потрібно було перекинути в ліву руку, мізинець все ж не грав великої ролі в обхваті.

Традиція чоловікам полюбилася, вони ростили нігті на мізинцях три століття поспіль, поки сургуч не замінили на клейові конверти вже в 20-му столітті.

Французький етикет вимагав нігтики на мізинці

У 17-18 століттях у Франції етикет вимагав нігтя на мізинці від будь-якого француза-аристократа. Без нього просто неможливо було потрапити в будинок. В ті часи барабанити в ворота вважалося вульгарним занять, особливо якщо візит хотілося приховати від цікавих очей перехожих або слуг, тому необхідно було пошкребти в двері відросло нігтиком.

Історичні відомості, що збереглися в текстах того століття, розповідають про правила етикету.Кожен пристойний і вихований француз, що поважає себе, зобов’язаний був мати довгий ніготь.

А ось в двадцятому столітті цей ніготь перекочував в кримінальний світ, вказуючи не останніх людей у ​​ньому. Радянські колонії змушували в’язнів працювати, але авторитети прикрашали мізинець довгим нігтем.

Суть була в тому, що їхнє становище дозволяло їм відмовлятися від щоденних трудових повинностей, вони демонстрували своє привілейоване становище, вільно проводячи час, вирощуючи нігті і витрачаючи час на манікюр доступними засобами.

Довгий ніготь американських наркоманів

У минулому 20-му столітті американських наркоманів можна було розпізнавати в тому числі і по отрощенним на мізинцях нігтям. У сімдесятих роках серед них розійшлася мода нюхати з нігтики порошок, як правило кокаїн.

На цю площу розміщувалася рівно одна доза, з тих пір навіть з’явилася міра ваги – нейл. Це слово якраз перекладається, як ніготь, мірка завжди була при собі, а залежним було зручно і конспірація виявилася відносно непоганий.

катали, шулери-картярі, також ростили нігті на лівому, а лівші на правому мізинці. Обманний вольт з допомогою такого нігтя виконувати було простіше, розділяючи карти, шулери встигали зробити закладку.

Всі ці персонажі при грошах викликали заздрість дворової молоді, їм наслідували у всьому, особливо в манікюрі, адже не стригти нігті було найдешевше. Так ця звичка і розійшлася серед претензійних хлопців, які намагаються зобразити із себе більшу, ніж є насправді.

Для чого нігті сучасним хлопцям

Як і раніше представники сильної статі намагаються виділитися хоч чим-небудь, потім і відрощують нігті на мізинцях. Молодь вважає це свого роду оригінальністю і вірять, що таким чином вони стають більш стильними. Дев’ять акуратно підстрижених пальців і випещений десятий довгий нігтик – своєрідний спосіб виділитися.

Втім, трапляються і умільці відкрити їм замок, як, наприклад, Остап Бендер, але інших цікавить виключно випендрьож.Деякі з них намагаються натякнути про якомусь відношенні до музичного світу, але це чистої води брехня: з музикантів нігті відрощують тільки гітаристи, балалаєчники і все, хто володіє струнними інструментами.

Але у них нігті на всіх пальцях однієї тільки правої руки, ліва акуратно підстрижена, інакше акорди неможливо буде взяти.

Ще один різновид – азіати, які рідко стрижуть нігті, але у китайців вони відростають все відразу, хоча деякі можуть бути відламаними.

Кліпи в стилі 90-х знову популярні: ностальгія російських виконавців

Навіщо чоловіки відрощують ніготь на мізинці – Рамблер / жіночий

Манікюр та доглянуті руки завжди створюють приємне враження про людину. Жінки відрощують нігті, надають їм форму і стежать за зовнішнім виглядом рук. Чоловіки рідше доглядають за ними так ретельно. Для них досить просто зрізати відросла частина, іноді залишаючи ніготь на мізинці. Навіщо це хлопцям?

Трохи історії

Кілька століть тому аристократи перестали зрізати ніготь на мізинці.Їм вони розпечатували конверти, якщо поруч не було ножиць.

Французи не стукали в двері, коли приходили до жінки в гості, а шкребли нігтем по їх поверхні.

У буддизмі це роблять, щоб знайти щастя. Згідно з легендою, у Будди довжина мізинця і безіменного пальця була однаковою. Ніготь на мізинці відрощують для того, щоб зрівняти ці пальці.

Практична сторона

Кримінальні авторитети таким чином показували свій статус. Молодше покоління почало копіювати стиль без особливих причин.

Також це робили наркомани, отмеряя дозу речовини нігтем. Це було практично, а міра ваги кокаїну стала називатися «Nail».

Довгий ніготь на мізинці необхідний був гравцям в карти. Вони нігтем виконували ятати певної карти при розкладі колоди.

Професії

Зараз ніготь на мізинці потрібен представникам деяких професій. Ювеліри їм беруть каміння і колечка ланцюжків. Хоча у них в арсеналі є різні пінцети, але брати дрібні деталі нігтями зручніше і швидше.

Є така звичка і у чоловіків, які роблять ремонти квартир або меблів. Вони використовують свою особливість замість олівця, щоб зробити позначку на поверхні матеріалу. Вона не стирається, а дрібна подряпина від нігтя майже непомітна.

Музикантам ж зручніше грати на струнних інструментах. Пучки пальців від струн швидко стираються, залишаючи рани. Нігті можна використовувати в якості медіатора.

Хоч і виглядає це досить дивно, але для багатьох чоловіків довгий ніготь – це зручне приватне пристосування, яке може бути корисним в побуті.Іншим же це просто подобається, вони вважають це особливістю свого стилю.

ᐉ Для чого хлопці відрощують ніготь на мізинці. Чому чоловіки відрощують ніготь на мізинці

Навіщо чоловіки відрощують на мізинці довгий ніготь? (8 фото)

Першими нігті на мізинці стала відрощувати аристократія ще в XVII столітті. Робилося це з чисто утилітарною необхідністю – для швидкого роздрукування листів коли під рукою не було спеціального ножа.А шпагою, як самі розумієте, було незручно. Ось і стали відрощувати нігті на самому непотрібному пальці – мізинці лівої руки. Шпагу тримали в правій, писали теж правою, а ліва була як би не при справах. Крім того, навіть якщо тримати зброю в лівій, то упор хвата шпаги був на три пальці – вказівний, середній і безіменний. Ця традиція, відрощування нігтя на мізинці для настільки практичного використання проіснувала до початку 20 століття, коли листи стали запечатувати НЕ сургучем, а простим клеєм.

У Франції XVII-XVIII століть серед знаті було прийнято відрощувати нігті на мізинцях з іншої причини.Якщо вірити історичним відомостями, то згідно з французьким етикетом сімнадцятого століття, чоловікові рекомендувалося мати довгий ніготь на мізинці. Такий ніготь допомагав його власнику зайти в двері в приміщенні. Стукати в двері тоді вважалося поганим тоном, а пошкребти про неї нігтем було нормою пристойності.

У XX столітті таким чином означали свою приналежність до кримінального світу. У наших колоніях це була ознака авторитетності, бо значні фігури кримінального світу, перебуваючи у в’язниці, не працювали і вели досить привільно спосіб життя, що дозволяло їм доглядати за своїми нігтями і відрощувати їх.

У 1970-х роках американські наркомани, яких тоді було хоч греблю гати, з нігтя нюхали порошок, в основному, кокаїн. Гостро потребують відміряли дозу чарівного порошку, насипавши його на мізинець. Це було дуже зручно і конспіративно, що в результаті призвело до виникнення міри ваги кокаїну, яка називалася Nail ( «ніготь» в перекладі з англійської).

Також, довгий ніготь на мізинці (зазвичай лівої руки, але якщо чоловік лівша, то правої) необхідний «катали» – картковим шулерам.При виконанні обманного знімання ( «вольта»), ніготь використовується для закладки при поділі карт. Всі інші побачивши це (довгий ніготь) в дитинстві в дворових компаніях типу, також відрощували цей самий ніготь в наслідування старшим товаришам. У багатьох звичка залишилося досі.

На сьогоднішній день, людей, які відрощують ніготь на мізинці можна вважати тими, хто слідують переконанням, що людина повинна бути оригінальним. Ну і звичайно ж, деякі чоловіки щиро вважають, що це виглядає дуже стильно.Доглянуті руки, акуратно підстрижені нігті на дев’яти пальцях, і виділяється серед них один, не схожий на інші пальці, пальчик. Це що стосується мізинця, адже також відрощують нігті і на інших пальцях. Часто для зручності гри на гітарі, а Остап Бендер спритно розкривав замки нігтем. А китайці взагалі воліють часто не стригти нігті.

Навіщо чоловіки відрощують ніготь на мізинці? Про що говорить довгий ніготь на мізинці?

Нерідко на вулиці можна зустріти чоловіка з незвично довгим нігтем на мізинці лівої руки.Що ж це за напасть? Навіщо чоловіки відрощують ніготь на мізинці? Багато, побачивши молоду людину з такою родзинкою, починають посилено сумніватися в його сексуальну орієнтацію, але, як виявляється, даремно. Багато пристойні і навіть літні чоловіки мають великий ніготь на мізинці. Що ж штовхає людину на такий незвичайний крок?

Належність до технічної або будівельної професії

Наявність незвично довгого нігтя на мізинці може свідчити про те, що людина займається ремонтом побутової або комп’ютерної техніки.В такому випадку нігтьова пластина служить додатковим інструментом, що дозволяє умільцю підчіплювати різні дрібні мікросхемке, болтики і інші «радощі» сучасної електроніки. При необхідності їм можна викручувати болти і шурупи або зачищати ізоляцію.

Будівельники теж іноді небайдужі до процесу відрощування нігтя на мізинці. Вони використовують його замість олівця там, де потрібно швидко зробити позначку. Ніготь залишає тоненьку, ледь помітну борозну, яка не стирається, як олівець, і не дуже виділяється.

Прихильність старим аристократичним традиціям

З 17 століття аристократи відрощували ніготь на мізинці лівої руки, щоб потім з його допомогою розкривати численні листи, які вони отримували. Послання запечатувалися сургучем, що робило проблематичним їх відкриття без допомоги підручних засобів. Ніготь ж завжди з собою і готовий до співпраці. Відрощували його саме на мізинці лівої руки не випадково. Цей палець найбільш марний в повсякденному житті аристократа, тому перетворення його в «канцелярський ніж» здавалося їм такою привабливою ідеєю.

Зараз для розтину листів вже не потрібно особливих зусиль, та й сама пошта була майже повністю витіснена своїм електронним аналогом. Але залишилися ще ті, хто хоче вразити оточуючих своєю «аристократичністю». Освіченість і високий рівень культури, властиві аристократам минулих століть, перейняти непросто, а ось відростити ніготь – раз плюнути.

Вживання наркотиків

Ще одне припущення, що пояснює, навіщо чоловіки відрощують ніготь на мізинці, – вживання наркотичних препаратів.Звичайно, побачивши молоду людину з довгим нігтем, не варто відразу ж записувати його в наркомани. Але історично склалося так, що за часів, коли кокаїн в США був особливо популярний, дуже багато його споживачі відрощували ніготь на мізинці, щоб з його допомогою було зручніше брати шкідливий порошок. В Америці навіть з’явилася міра кокаїну, що отримала назву «ніготь».

Залучення щастя і удачі

У Китаї вірять, що довгий ніготь на мізинці привертає багатство, приносить здоров’я і успіх.Також вважалося, що якщо він зламається, значить, грядуть великі нещастя, аж до смерті близької людини. Багато народів впевнені, що великий ніготь відлякує злих духів і інших зоряних паразитів.

Зараз наше суспільство переживає підвищений інтерес до магії, езотерики, східним духовним вченням і забобонів. Нерідко можна бачити людей, що носять на собі незрозумілі містичні предмети одягу або амулети. Чоловік, який відростив ніготь на мізинці, цілком може захищатися їм від згубного впливу злих духів.

Належність до кримінальних кіл

Те, навіщо чоловіки відрощують ніготь на мізинці, можна пояснити і їх приналежністю до злочинного світу. Наприклад, кримінальні авторитети, які відбувають термін у в’язниці, таким чином підкреслюють свій статус, даючи зрозуміти, що їх руки призначені не для роботи.

Але не тільки еліта злодійського співтовариства може бути щасливим володарем нерозумно великого нігтя. Раніше кишенькові злодії відрощували і заточували його на мізинці, щоб з його допомогою розрізати пакет або тонку сумку у роззяв в громадському транспорті.Шулери теж не гребували обзаводитися довгим нігтем. Він ставав вірним помічником в різних карткових хитрощах.

Мода, бажання виділитися

Скільки б не було логічних і раціональних причин відрощувати ніготь на мізинці – від гри на гітарі до колупання в носі, в більшості випадків в усьому винне вплив моди і бажання хоч чимось виділитися з натовпу. Можна вибудовувати безліч припущень, що означає ніготь на мізинці, гадати, до якої секретної організації відноситься його видатний володар.Але факт в тому, що практичне значення цього екзотичного аксесуара залишилося в минулому.

На сьогоднішній день бажання бути не таким як усі змушує людей робити дивні і нелогічні речі. На питання про те, навіщо чоловіки відрощують ніготь на мізинці, немає однозначної відповіді. Лише деякі з тих, хто має подібну особливість, беруть із цього практичну користь. Для більшості ж це лише модний аксесуар, що дарує власникові ілюзію власної унікальності.

Для чого хлопці відрощують ніготь на мізинці.Чому чоловіки відрощують ніготь на мізинці

Форма нігтя у кожної людини індивідуальна. Але якщо довгі нігті у жінки – це явище природне, то ніготь на мізинці у чоловіка – не зовсім звичайне. Що ж змушує сильну половину людства прикрашати свою могутню руку подібної «стильною штучкою». Однозначної відповіді на це питання немає. Існують безліч офіційних версій, кожна з яких цілком має право на існування.

Отже, навіщо чоловіки відрощують ніготь на мізинці? Давайте повернемося трохи в історію.Адже ніготь на пальці чоловіки відрощували ще в стародавні часи. Подібним «інструментом» вони розкривали листи, які були єдиним засобом зв’язку з навколишнім світом.

У стародавньому Китаї по довжині нігтя на мізинці визначали «кастову» приналежність. Чим більше довжина нігтя, тим поважніший людина. Подібну прикрасу у злодіїв свідчило про те, що її володар з принципів не має наміру займатися будь-якою фізичною роботою, особливо важкої.
У сімдесяті роки в Америці «мізінечние» нігті частіше зустрічалися у наркоманів, які використовували їх в якості своєрідного пристосування для того, щоб нюхати кокаїн.А карткові шулери довгим нігтем робили помітки на картах і перемішували колоду.

Крім того, у багатьох творчих людей також мав місце ніготь на мізинці. Наприклад, Олександр Пушкін носив на ньому золотий футляр. А ось в середні століття вважалося поганим тоном стукати в двері кулачком. Дозволено було пошкребти нігтиком і це свідчило про дотримання норм пристойності.

Життєві факти

Це все було в минулому. А ось навіщо відрощують ніготь на мізинці чоловіки сьогодні? Давайте спробуємо перерахувати всілякі варіанти даної події.

 1. Вважається, що ніготь на мізинці – це дуже красиво і стильно, особливо, якщо руки доглянуті.
 2. Певна категорія чоловіків довгий ніготь використовує в якості своєрідної викрутки, яка знаходиться завжди під рукою. Погодьтеся, дуже зручно і при цьому абсолютно безкоштовно.
 3. Деякі індивідууми застосовують ніготь на мізинці, як знаряддя для (вибачте за прямоту!) Колупання в носі. Мова про естетику в даному випадку не йде.
 4. Довгий ніготь – візитна картка наркомана.Нігтик виконує роль інструменту для замісу нюхальної порції. Навіть якщо чоловік приховує свої пристрасті, то ніготь цілком може його видати, якщо ніяких інших пояснень уявити він не в змозі.
 5. Азартні картярі відрощують ніготь на мізинці лівої руки для зручності проведення махінацій під час гри.
 6. Молодь, наслідуючи старшого покоління, також відрощує ніготь на маленькому пальці. Вони вважають, що так вони виглядають більш авторитетно серед однолітків.
 7. Любителі грати на гітарі використовую ніготь в якості помічника.Нігтем легше підчепити струну і менш болісно. Практично у всіх професіоналів можна спостерігати отращенний ніготь, який полегшує гру в особливо складних позиціях.
 8. У багатьох чоловіків з тюремним минулим довгий ніготь на мізинці підкреслює «елітність». Це свідчить про те, що на зоні він не виконував брудну, запилену, важку роботу, а був «місцевим» авторитетом.
 9. Багато комп’ютерники за допомогою довгого нігтя чистять клавіатуру або мишу від утворився забруднення.
 10. Ніготь на мізинці може бути ознакою масонства. Даний атрибут завжди виступав візитною карткою і відмінною рисою члена братства.
 11. У перукарському справі ніготь служить допоміжним інструментом, наприклад, в процесі укладання зачіски. Люди мистецтва і творчості прикрашають, таким чином, свої пальці. Це своєрідний спосіб самовираження.

Трохи лірики

Перераховувати можливі причини відрощування нігтя на мізинці можна до нескінченності.Адже людської фантазії немає меж, як і досконалості. До речі, в європейських країнах до подібної «стильною штучки» ставляться досить толерантно. Як це не здасться дивним, але багато хто вважає, що ніготь на мізинці може принести удачу.

Довгі нігті логічніше виглядають все ж на жіночих руках. А якщо вже спостерігається присутність єдиного нігтики на мізинці, то він просто «везунчик», оскільки на цьому пальці нігті міцніше і ламаються рідше інших.

Що ж стосується чоловіків, то їх бажання мати відмінну рису від інших цілком зрозуміло.Не кожен може похвалитися феноменальним інтелектом, мускулистої фігурою і іншими достоїнствами. А ось відростити ніготь на мізинці – мета досяжна, легко реалізується, що не вимагає додаткових фінансових і фізичних витрат.

Цей «нюанс» може бути елементарної даниною моді і ознакою унікальності і аристократизму. Безумовно, кожен має право приймати для себе рішення, відрощувати ніготь чи ні. При цьому абсолютно не важливо, мова йде про правій руці або лівої.

Джерела:

http: // fishki.net / 1487459-zachem-muzhchiny-otrawivajut-na-mizince-dlinnyj-nogot.html
http://www.syl.ru/article/186214/new_zachem-mujchinyi-otraschivayut-nogot-na-mizintse-o-chem- govorit-dlinnyiy-nogot-na-mizintse
http://nailhealth.ru/zachem-muzhchiny-otrashhivayut-nogot-na-mizince.html

Навіщо чоловіки відрощують ніготь на мізинці: традиція чи данина моді

Напевно, хоч раз в житті ми стикалися з чоловіками, у яких був довгий ніготь на останньому пальці і часом загострений.Багатьом стає незрозуміло, навіщо чоловіки відрощують ніготь на мізинці, адже ніякої краси він не приносить і виглядає жахливо. Як виявилося, дана традиція зародилася не в наш час, а ще в давнину і несе багатовікову історію. Зараз цей ніготь в іміджі чоловіка може свідчити про особливі смаки та інтереси представника сильної статі або ж про його приналежність до певної професії.

Вперше традиція відрощування з’явилася ще в Стародавньому Китаї, щоб підкреслити свій високий статус чоловіка виділяли мізинець. У середньовічній Франції місцеві аристократи відрощували ніготь для того, щоб схрестити їм в двері. За тих звичаїв стукати в двері було негарно і так робили тільки бідняки, а ось тихенько скребти – верхи пристойності і благородства. А також масони повинні були відрощувати ніготь, щоб відрізнятися від усіх.

Масонський таємне товариство вело постійну боротьбу з християнством і працювало над тим, щоб всі держави і нації об’єдналися в одну імперію. Головним завданням масонів було захоплення влади і виховання нового суспільства.У 18 столітті листи запечатувала сургучем і багато відрощували ніготь, щоб швидко розкривати запечатку, так як спеціального ножа іноді під рукою не виявлялося і було дуже важко роздруковувати конверт.

Ніготь подовжували на лівій руці, так як правою билися на шпагах і писали листи пером. А якщо зброя перехоплювали лівою рукою, то мізинець був не задіяне, так як упор хвата шпаги припадав на 3 середніх пальця. Дана традиція існувала до 20 століття, поки листи не почали закльовувати клеєм.Згідно з багатьма джерелами, навіть у Пушкіна був ніготь на мізинці, який він покривав чохлом перед тим, як лягати спати, щоб випадково не зламати.

Ну а навіщо чоловіки відрощують ніготь на мізинці в сучасному світі? В першу чергу тому, що вони вважають це гарним доповненням свого образу. Не зрозуміло, чому вони так вирішили, адже всі дівчата сказали, що їм не подобається, коли на мізинці чоловіки красується довгий ніготь. Звичайно, красиво, коли чоловік доглядає за своїми руками і робить манікюр, але ось цей ніготь псує всю картину.

Інші чоловіки вважають, що довгий ніготь на останньому пальці правої руки необхідний для того, щоб щось відкручувати, коли викрутки немає під рукою. Таким нігтем вони викручують маленькі болтики і гвинтики.

Чимало чоловіків відрощують ніготь на мізинці щоб чистити ніс і вуха, мовляв це дуже зручно, хоча і не дуже естетично. Часто наркомани відрощують крайній ніготь, щоб з нього нюхати кокаїн або інші наркотики. Дуже зручно, до того ж що в нього поміщається якраз одна доза і не треба постійно скручувати стодоларову купюру, тим більше, що не у кожного наркомана вона є.Ще одні любителі довгого нігтя на мізинці – ігромани. Як виявилося ніготь на лівому мізинці їм потрібен для того, щоб виграти в азартну карткову гру, він допомагає швидко і вправно перетасовувати карти і робити мітки, які потім допомагають вигравати і вчасно вказувати правильні ставки.

Ну, звичайно ж, не обійшлося без підлітків, які в прагненні подрожать дорослим не забули і про цю деталь. Їм здається, що такий ніготь зробить їх більш дорослими і підвищить їх авторитет перед іншими хлопцями.Довгий ніготь часто можна побачити у гітаристів, він їм замінює медіатор, щоб робити гарні перебори на струнах. При складних позиціях пальців нігтем можна легше підчепити струну.

Довгий ніготь може свідчити і про тюремне минуле чоловіка. Так колишні тюремники намагаються показати, що у в’язниці вони перебували на особливому рахунку і не виконували нічого складного і важкого. Якщо проаналізувати причини відрощування нігтя, то, швидше за все цю деталь чоловічого образу можна віднести більше до негативного якості, ніж до позитивного.Сьогодні сучасне суспільство не сприймає цього. Жінкам не подобається довгий ніготь на руці чоловіка, він насторожує і відштовхує від представника сильної статі, створюючи перепону в плані спілкування і довіри.

У європейському суспільстві до цього явища ставляться більш лояльно, ніж в нашому. Це і зрозуміло, адже саме звідти прийшла мода на відрощування нігтів чоловіками. А ось в Азії такий ніготь взагалі не викличе ніяких емоцій, для них це абсолютно нормально. Азіати вважають, що довгий ніготь на мізинці дуже красиво виглядає на темній чоловічій руці і вигідно виділяється, виступаючи своєрідною прикрасою.

Навіщо деякі чоловіки відрощують ніготь на мізинці: містицизм і професійні традиції

У сучасному світі, де кожен намагається стежити за модою і виглядати гідно стає незрозуміло, навіщо деякі чоловіки відрощують ніготь на мізинці. Але тут може бути кілька причин.

Найчастіше таким способом чоловіки намагаються самовиразитися і виділитися з натовпу, показуючи, що він не такий як усі. Такі чоловіки впевнені, що довгий ніготь на мізинці робить їх краще за інших і незвичніше.

Це притаманне епатажним людям, охочим привертати до себе увагу. До таких незвичайним проявам свого его можна назвати широкі діри в вухах, незвичайну зачіску, колір волосся і навіть макіяж. Чоловіки, що належать до певних субкультур повинні виглядати саме так і багатьом дівчатам така зовнішність чоловіків подобається, хоча думки тут розходяться.

Довгий ніготь також часто відрощують чоловіки різних професій. Його можна виявити у чоловіка, який працює з деревом.Він допомагає йому ставити зарубки без використання маркера. Також будівельники користуються нігтем для того, щоб ставити рисочки на стінах, шпалерах і підлозі. Це дуже зручно, так як така позначка не зітреться і її добре видно.

Помічники машиністів таким нігтем підкручують стрічки фіксування швидкості руху і гальм. У багатьох ювелірів на руці можна побачити довгий ніготь, так як вони працюють з дрібними деталями, нігтем зручно їх підчіплювати і утримувати елементи. З цих же причин відрощують ніготь і майстри по ремонту техніки, щоб відкручувати болтики, брати мікросхеми і тримати паєчний дріт.

Касири і люди, які мають справу з грошима, використовують довгі нігті для зручності при підрахунку грошей і поділу купюр.

Але це далеко не всі професії. Багато чоловіків, що працюють з дрібними елементами, відрощують відразу кілька нігтів. Наприклад, на великому і вказівному пальцях, щоб використовувати їх в якості пінцета або захоплення.

Довгі нігті є у кухарів, які вони використовують для поправлення страви і прикраси перед подачею.Також за допомогою нігтя кухаря дегустують готові страви. Не варто переживати, адже кухарі дотримуються чистоту рук і нігтів і ретельно стежать за цим. Цікавлячись, навіщо деякі чоловіки відрощують ніготь на мізинці, можна не отримати конкретної відповіді.

Тоді варто насторожитися і краще не спілкуватися з такою людиною, може він щось приховує. У сучасному світі чоловіки роблять це, щоб виділитися з натовпу. А деякі точно вважають, що це красиво. Доглянуті руки і акуратні нігті завжди привертають увагу і говорять про те, що чоловік стежить за собою.А отращенний ніготь часто застосовується в професійній діяльності.

Автор: Лариса Евланова

.