Маникюр

Манікюр лілії Четраро: Ліля Четраро приймає залицяння від східного чоловіка

Ліля Четраро приймає залицяння від східного чоловіки

Після розставання з Сергієм Захарьяш дівчина почала нове життя. Брюнетка зняла іншу квартиру, де тепер мешкає на самоті, а також стала зустрічатися з галантним залицяльником. Журнал «ДОМ-2» з’ясував, що зараз відбувається в особистому житті Лілі Четраро.

Лілія Четраро
Фото: «Інстаграм»

Роман Лілії Четраро і Сергія Захарьяш тривав більше року.Шанувальники пари були впевнені: зірок реаліті-шоу чекає весілля і щасливе сімейне майбутнє. Однак після відходу з проекту хлопці не зуміли зберегти відносини.

«Останній місяць між нами було багато непорозумінь, – поде- лилася Четраро в розмові з журналом« ДОМ-2 ». – Коли повернулися з відпустки, почалися побутові проблеми. Наприклад, я могла виїхати вранці у справах і попросити Сергійка викинути сміття. Повертаюся ввечері додому, а він ще лежить в ліжку. Природно, могли посваритися. І такі ситуації виникали все частіше ».

Дівчина впевнена, що з колишнім коханим більше не зійдеться
Фото: «Інстаграм»

21-річна брюнетка зазначає, що причиною розставання був аж ніяк не фінансове питання.

«Ми ділили всі витрати навпіл, – підкреслює Ліля. – Природно, це не ідеальна картина для мене, але претензій у цьому плані я Сергію не висувала. Розуміла, що у нас поки однакові матеріальні можливості.Він працював з дому, так як його сфера діяльності дозволяла не приїжджати в офіс.

Каменем спотикання були саме побутові сварки. Коли ми посварилися в останній раз, Захарьяш зібрав речі і поїхав. Вже через пару днів ми розірвали договір оренди на знімну квартиру, і Сергій разом з Ванею Барзіковим відправився відпочивати на Балі ».

Четраро вже знайшла нове житло, в якому поки живе одна.

«Я зняла іншу квартиру, трохи менше, але теж в центрі, – розповідає екс-учасниця.- Де буде жити Сережа, я не знаю, напевно, у друзів. Батьки підтримали мене в рішенні закінчити ці відносини. Кажуть, що я вчинила правильно.

До речі, коли Захарьяш був у відпустці, то писав, що дивився на мої фото і закохався в мене заново. Мабуть, готує грунт, щоб повернутися. Однак я на 80% впевнена, що ми вже не зійдемося. Робила свій вибір усвідомлено. Не хочу вдаватися в ту ж річку двічі ».

Четраро вважає, що прийшов час почати нове життя
Фото: «Інстаграм»

Ліля не приховує, що вже приймає залицяння від шанувальників.У своєму мікроблозі телезірка опублікувала спільний знімок з невідомим чоловіком.

«Звичайно, залицяльники у мене є, вони завжди були, – заявляє Четраро. – Однак про новий роман говорити поки рано. Зараз я вільна, відносин у мене немає ».

Після розставання з бойфрендом Четраро із задоволенням приймає залицяння від нових шанувальників
Фото: «Інстаграм»

Download Instagram Stories of Лілія (@lilia__chetraru)

(7/14/2020, 4:55:09 PM)

(7/14/2020, 4:55:27 PM)

(7/14/2020, 5:12:37 PM)

(7/14/2020, 6:51:24 PM)

(7/14/2020, 6:57:38 PM)

(7/14/2020, 7:16:54 PM)

(7/14/2020, 7:20:48 PM)

(7/14/2020, 7:26:36 PM)

Лілія Четраро до і після пластичних операцій, фото і відео

пильно стеження камер і глядачів вимагає від учасників відомого реаліті-шоу «Дом 2» постійної зібраності.На вибір улюбленців телеглядачів впливає безліч факторів, і внешность- не останній з них за значимістю. Дивлячись на учасників вдома 2, стає зрозуміло, що пластика щільно увійшла в буденність телезірок. Не стала винятком і Лілія Четраро. Слава любительки трансформацій зовнішності вже наздогнала до непристойності молодої особи.

Біографія Лілії Четраро

Біографія ефектною брюнетки давно вже не дає спокою відданим шанувальникам проекту. На жаль, учасниця ретельно приховує своє минуле, проте деякі факти все-таки просочилися широкому загалу.

Лілія з’явилася на світ в красивому молдавському місті Кишинів 7 серпня 1996 року.

Цікаво! Народившись під знаком Лева, панянка повністю виправдовує дату свого народження. Виразні повадки хижачки помітні в характері учасниці неозброєним поглядом. З самого раннього віку Четраро характеризувалася як зухвала, смілива, відважна особистість, в будь-якому випадку досягає намічених цілей.

До приходу на проект Ліля працювала на телебачення, а крім того вчилася на факультеті адміністративного бізнесу (заочне відділення).Навчання і робота ніколи не заважала красуні займатися пристроєм особистого життя. Вона не приховує, що завжди віддавала перевагу забезпеченим чоловікам з товстим гаманцем. З багатими спонсорами дівчина систематично проживала, ледве досягла повноліття. Своїм колегам і глядачам учасниця відверто розрекламувала своє придане, залишене за периметром. А придане значне: квартира і дорогий автомобіль, подарований багатим екс-бойфрендом. Як зауважила сама панночка, причиною розставання з коханим стало його мінливість в любовних зв’язках.В результаті нерозбірливості колишній молодий чоловік пішов від Лілії до іншої, як раніше пішов до неї від своєї дружини.

Цікаво! Дівчина серйозно захоплена магією, тому за її словами, приворожити будь-якого вподобаного чоловіка для ефектної молодої чаклунки не складе ніяких труднощів.

Лілія Четраро на проекті Дом 2

Ні для кого не секрет, що брати участь в будь-якого роду реаліті-шоу, відбиватися від нападок заздрісників і утриматися на екране- важка праця.Кожен день на проекті можна почути скандали, а конфліктні ситуації найчастіше переходять в галасливі бійки. У такій ситуації зберегти внутрішню рівновагу дуже складно.

  • Прихід на Дом-2 відбувся в січні 2017 року, але, не дивлячись на малий термін, у реаліті-зірки вже з’явилася велика кількість шанувальників і захоплених шанувальників її зовнішності. Спочатку нова панянка висловила симпатію молодому і харизматичному Захару Саленко, який на той момент перебував у романтичних стосунках з Майєю Донцової.Відносин не вийшло, тому пекуча брюнетка стала шукати спосіб затриматися на проекті за допомогою інших вільних чоловіків.

  • Претендент на увагу учасниці знайшовся одразу. Лілія Четраро і Сергій Захарьяш так активно будували любов, що вже через пару місяців дівчина заявила про свою вагітність. Інформація виявилася качкою, і тему про потомство швидко зам’яли. На сьогоднішній момент хлопці офіційно оголосили себе парою і продовжують будувати любов на просторах телешоу.Відносини парочки часто бувають вкрай емоційними: сварки, що летять речі з вікна і навіть бійки.

  • Останні новини про закоханих схвилювали всіх глядачів, і передплатників Четраро в інстаграм і Вконтакте. Стороння сварка між Сергієм і Лілією закінчилася бійкою. Дівчина не витримала нервового напруження і удару коханого. У неї почався напад, від якого учасниця втратила свідомість. Без госпіталізації не обійшлося, і після огляду лікарі встановили, що у популярної учасниці епілепсія.

Цікаво! Справжньою сенсацією став момент, коли прийшла “подруга” Аріна Рамазанова, яка повідала про сумнівне минуле учасниці. За її словами, Четраро підкорювала спочатку Ростов, а потім Москву, танцюючи стриптиз в клубах, звідки її і забрав одружений коханець. Разом з тим з’явилися фото, на яких гола Ліля надає послуги інтимного характеру незрозумілим чоловікам. Для Сергія ця інформація стала шоком, тому що багато сварки виникали на грунті прогресуючої фригідності панянки.

Незважаючи на сумнівну поведінку, армія шанувальників яскравою брюнетки тільки зростає.

Пластики Лілії Четраро

На вигляд Ліля справляє враження крихкою, беззахисною панянки. Зростання дівчата 167 см, а вага складає всього 45 кілограм. Бездоганна фігурка з тонкою талією і великими грудьми стає приманкою для представників чоловічої статі. Доповнюють сексуальний образ довгі, густі волосся. Незважаючи на юний вік, дівчина завдає густий макіяж навіть вдень, віддаючи перевагу «smoky eyes».

Однак не тільки макіяж, але і пластичні операції Лілії Четраро стали причиною підвищеного інтересу публіки до її персони.

  • Пишні, важкі ГУБИ- головна визначна пам’ятка пані. Вони викликають неоднозначну реакцію глядачів проекту. Зовсім недавно в мережу потрапили фото Лілії Четраро, на яких дівчина зображена ще до всіх модифікацій зовнішності. Юну леді на них дізнатися практично неможливо. Дивлячись на знімки, можна зробити однозначний висновок, пухкі ГУБИ- результат введення величезного кількість філерів.

Ця процедура спочатку зробила рот учасниці сексуальніше, але їх надлишок спровокував безліч невтішних коментарів з боку телеглядачів і колег по знімальному майданчику. Цей орган викликав чимало обговорень і пересудів на лобному місці, хоча на периметрі захопливою ротиком може похвалитися ще дюжина учасниць: Євгенія Феофилактова, Світлана Давидова, Вікторія Романець та багато інших. Значні обсяг губ учасниця завжди підкреслює, намагаючись надати їм трохи «зацілований» припухлість вид за допомогою макіяжу.

  • Ринопластика. Дивлячись на знімки, де зображена Лілія Четраро до і після пластичної операції, відзначимо значну зміну носа. Операцій по його корекції було мінімум дві. Перший раз пластика пройшла невдало, тому зовнішній вигляд органа змінився, але дівчині стало важко дихати.

Уже в 2017 році відбулося повторне втручання. Піддаючись моді, Лілія Четраро після операції зробила Селфі з лікарняної палати, яке виклала на загальний огляд.Тепер обличчя молдаванки стало витонченим, з правильними рисами і акуратним носом.

  • Мамопластика. Збільшенням грудей вже складно кого-небудь здивувати. Домушниці досягли успіху в цьому виді втручань. Лілія Четраро до і після пластики по збільшенню бюста- два абсолютно різні людини. Розмір її грудей змінювався поступово.

Хірурги-фахівці відзначають два втручання. Лілія Четраро до операції не могла похвалитися шикарним бюстом, що завжди хвилювало дівчину, націлену виключно на багатеньких чоловіків.Лілія Четраро після пластики грудей отримала славу секс-бомби, так як її параметри є практично ідеальними.

Як відзначають шанувальники, Лілія Четраро до пластики виглядала буденно і непрезентабельно. Зараз Ліля не страждає від нестачі чоловічої уваги, а штучна зовнішність вже стала предметом гордості для амбітної дівчини.

У постійно з’являються в інтернеті відео, панянка каже, що зі своїм тілом має право робити все, що захоче, проте лікарі не радять експериментувати над зовнішністю в такому ранньому віці.

Відео: Зовнішність Лілії Четраро

Дом-2 LIFE • Новини / Ліля Четраро перестала приховувати нового хлопця

Екс-учасниця «ДОМу-2» показала обличчя бойфренда. Однак Ліля Четраро поки не називає ім’я залицяльника і ніяк не коментує його поява в своєму житті. Але користувачі Мережі вже засватали брюнетку з колоритним чоловіком, зазначивши, що виглядають вони з ним краще, ніж з Сергієм Захарьяш.

Ліля Четраро
Фото: «Інстаграм»

Ліля Четраро розлучилася з Сергієм Захарьяш близько місяця тому. В інтерв’ю журналу «ДОМ-2» брюнетка розповіла, що причиною розриву стали побутові проблеми, які накопичувалися досить тривалий період часу. Однак Четраро навіть після відходу від Захарьяш не залишилася одна – за красунею з «ДОМу-2» стала доглядати натовп чоловіків. Мабуть, одному з них все-таки вдалося домогтися розташування спекотної брюнетки. Ліля Четраро приймає залицяння від східного чоловіки

Ліля приймає залицяння від східного чоловіки
Фото: «Інстаграм»

Нагадаємо, кілька тижнів тому стало відомо про те, що Ліля приймає залицяння від східного чоловіка, фотографії з яким вона публікувала в «Інстаграме» досить часто. Однак на цих знімках обличчя бойфренда було приховано – то він одягне окуляри, то повернеться спиною.І ось настав час, коли Ліля опублікувала кадр з чоловіком нічого не приховуючи – користувачі Мережі детально змогли розглянути його обличчя і оцінити за ступенем достойності для зірки телебудівництва.

Четраро перестала приховувати обличчя нового бойфренда
Фото: «Інстаграм»

«Він темна конячка, в Інтернеті про нього нічого немає», «Ліля, тобі йде цей хлопець, така лялька ти поруч з ним», «Дуже красива пара! Лиличка, яка ти красива! »,« В принципі заміна непогана Захарьяш, але ти, Лілічко, якась не дуже щаслива на цьому фото, можливо, звичайно, з за Серьожини нахабною пики », – висловилися користувачі Мережі.

Сама Ліля поки ніяк не відповідає на питання фоловерів про те, чи дійсно на фото той самий східний чоловік, навколо якого вже ходить величезна кількість розмов. Ясно тільки одне – в самоті Четраро страждала недовго, на відміну від Захарьяш, який до цих пір зберігає надію на возз’єднання з колишньою коханою.

Дом-2 LIFE • Новини / Лілія Четраро відпочиває в Ізраїлі з новим бойфрендом

У кінці травня цього року стало відомо, що екс-учасниця «ДОМу-2» Лілія Четраро після розставання з Сергієм Захарьяш приймає залицяння нового кавалера.Відносини в парі, судячи з усього, розвиваються стрімко. Цієї суботи Лілія Четраро зізналася передплатникам мікроблога, що вона дуже щаслива, і дала зрозуміти, що мріє про сім’ю та дітей. Їх красуня планує народити, як мінімум, трьох.

В ці дні Лілія Четраро і її обранець знаходяться в Ізраїлі. Спільних знімків з відпочинку Лілія шанувальникам поки не пред’явила. Зате відповідаючи на запитання передплатників, з ким вона проводить час на Землі Обітованої, прямо сказала, що з хлопцем.

«Дуже хочемо побачити Єрусалим, і в принципі, місцеву культуру», – зізналася Лілія Четраро в мікроблозі.

Правда, поки, судячи з відео в сторіз, Лілія та її кавалер насолоджуються виключно пляжним відпочинком і проводять час у басейну в своєму ж готелі.

Передплатники Четраро поцікавилися у неї, чи підтримує вона хоч якийсь зв’язок зі своїм екс-коханим Сергієм Захарьяш. Красуня відповіла, що після розставання вони з молодою людиною не спілкуються, зовсім.

Нагадаємо, Ліля Четраро розірвала відносини з Сергієм Захарьяш навесні цього року. В інтерв’ю журналу «ДОМ-2» брюнетка розповіла, що причиною стали побутові проблеми, які накопичувалися досить тривалий період часу.Однак Четраро навіть після відходу від Захарьяш не залишилася одна – чоловіки активно домагалися уваги красуні.

Одного із залицяльників Лілія навіть показала передплатникам свого мікроблогу. Фанати дівчата відразу схвалили її вибір, незважаючи на те, що та обмежилася тільки публікацією знімка, не написавши нічого про можливе обранця. Цей чоловік супроводжує її на відпочинку або інший, залишається тільки здогадуватися або чекати, коли Лілія вирішиться продемонструвати спільне фото з ним. Ліля Четраро перестала приховувати нового хлопця

.