Ногти

Поєднання лаків для нігтів: Як вибрати поєднання кольорів для манікюру, яке підкреслить красу рук

Як можна поєднувати лак на нігтях?

Перш ніж робити манікюр, завжди хочеться задуматися про колір. Наскільки яскравим і красивим він повинен бути? А якщо проявити фантазію і замість звичного зробити різнокольоровий манікюр, використовуючи при цьому два, три або навіть більше відтінків? Це буде виглядати досить яскраво і незвично. Але як же вдало поєднувати кольори між собою, щоб потім не вийшла цілковита несмак?

Які кольори поєднуються в манікюрі?

Як зробити так, щоб манікюр не виглядав безглуздим в тому випадку, якщо хочеться пофарбувати нігті в різні кольори? Для цього існують певні правила, яким досвідчені майстри манікюру рекомендують дотримуватися:

 • Необхідно поєднувати між собою як колір, так і текстуру.
 • На одному нігті робиться м’який перехід від одного відтінку до іншого, потім поверхню нігтя покривається безбарвним лаком.
 • Інший відтінок необхідний для того, щоб виділити один або два пальці, наприклад, великого і безіменного.
 • Поєднання лаків на нігтях можна вважати вдалим, якщо всі кольори будуть доповнювати один одного.
 • Найкраще використовувати для роботи лаки однієї фірми.

Ще необхідно враховувати той факт, що існує кілька видів поєднання кольорів і відтінків, мова про які піде далі.

Монохроматичне поєднання кольорів на нігтях

Подібний манікюр буде виглядати дуже стильно і в той же час спокійно. Така комбінація має на увазі собою чималу кількість відтінків одного і того ж кольору – від світлого до темного. Дуже важливо дотримуватися так звану схожість тонів між собою, це повинен бути один колірний ряд. Відмінності припустимі лише в контрастності.

Приміром, з яким кольором поєднується фіолетовий в манікюрі? Це може бути лавандовий, ліловий і бузковий.Салатовий добре поєднується з трав’яним, а темно-синій з блакитним. Розташування відтінків в колірному колі повинно бути близьким один до одного.

Якщо тон м’який, то його можна комбінувати з соковитим, світлий з темним. Небесно-блакитний добре буде виглядати з волошковим. Ще на нігті наносять основний тон і акцентують увагу на вільному кінчику або ж лінії посмішки за допомогою його відтінку.

Ахроматичне поєднання лаків

Це, звичайно ж, безумовна класика.З моди найближчим часом точно не вийде. Основними кольорами для манікюру вважаються чорний, білий, і сірий. Наприклад, сірий лак з чим поєднувати? Як правило, з багатьма лаками він буде виглядати дуже навіть гармонійно. З рожевим особливо.

Також поєднання білого лаку з іншими квітами завжди досить виграшно, особливо якщо це чорний. Також розбавляти подібну палітру можна срібним, червоним і золотим відтінками. Багато хто задає питання, з яким ще квітами поєднується білий лак? Це може бути блакитний або синій.Дозволю собі робити манікюр відразу в 3 кольори: чорний, білий або червоний. Це буде виглядати розкішно.

Сірий і білий також будуть добре разом виглядати на нігтях. Як правило, пастельні відтінки гармонійно використовуються з теплими тонами. Що стосується поєднання чорного кольору з іншими в манікюрі, то це зазвичай яскраві кольори. Для надання особливого шарму на нігтях малюють візерунки і хитромудрі лінії або ж використовують незвичайний декор. Але перш ніж приступити до краси, обробляють кутикулу спеціальними дерев’яними паличками.

Незвичайне комплементарне поєднання кольорів в манікюрі

Як правило, манікюр подібного роду досить зухвалий і запам’ятовується. Нігті слід фарбувати в протилежні відтінки. Зазвичай для роботи необхідно мати два різних основних кольору, причому обидва одній тональності. Під цим мається на увазі поєднання ніжних квітів на нігтях з яскравими, темними і навіть кислотними.

Тим, хто не знає, які кольори манікюру поєднуються з жовтим, можна взяти на замітку: це може бути фіолетовий.Бірюзовий красиво виглядатиме з кораловим. А з яким кольором поєднується ніжний бузковий лак? Звичайно ж, з лимонним.

Не дивлячись на те, що манікюр зухвалий, відтінки слід підбирати більш ніж грамотно. Не менш важливий аспект – це розташування кольорів на одному нігті або на декількох. Якщо зробити комбінацію далеких один від одного кольорів, то це викличе насмішку, а не захоплення.

Красиве родинне поєднання лаків

Подібна комбінація лаків, розташованих близько один до одного, завжди дуже актуальна.Тим більше вона виглядає досить скромно. Цікавим вважається поєднання жовтого і зеленого кольору в манікюрі, а також фіолетового з синім. Для тих, хто не знає, з яким кольором буде поєднуватися рожевий лак, то це однозначно темно-чорничний.

Ще необхідно враховувати гармонійність самих структур. Якщо, наприклад, брати перламутровий лак і шіммер, то виглядати подібне буде більш ніж безглуздо. Ідеальною вважається пісочний манікюр, який можна прикрасити або стразами, або глітером, причому вибірково на окремих нігтях.Також красиво буде виглядати чорний лак, бажано матовий, в доповненні до цього вільний край нігтя повинен бути такого ж кольору, тільки блискучим дзеркальним, або ж срібним. Допускається ще й золото. Якщо колір сам по собі неоновий, то декор необов’язковий.

Основи поєднання кольорів лаку на нігтях

Як відомо, жінкам дуже важливо, щоб їх нігті виглядали доглянутими. В першу чергу це знак того, що дама стежить за собою до найдрібніших подробиць.Але які ще існують вдалі комбінації кольорів в манікюрі? Багатьом майстрам відоме поняття – класичний колірне коло. Хто вчився в художній школі, той, звичайно ж, зрозуміє, про що мова. Крім того, про це повинен знати кожен дизайнер. Завдяки цьому колі легко буде визначити поєднуються кольору в манікюрі.

Кожен колір має свої відтінки, які можна розділити на теплі і холодні. При роботі з лаками зазвичай задіюються відтінки однієї категорії, або обох відразу.Якщо є бажання зробити монохромний манікюр, в цьому випадку будь-який вподобаний колір комбінується з його відтінком: від яскравого до ніжного. Для цього необхідно вибирати кольору, розташовані поруч в колірній таблиці.

компліментарне поєднання має на увазі собою контрастні лінійні кольору, які знаходяться в одній відтінку групі даного колірного кола. Таким чином темний колір комбінується з темним. Яким буде поєднання кольорів, якщо є бажання зробити е тільки червоний манікюр? Цей колір можна цілком комбінувати з зеленим.А який лак поєднується з бірюзовим? Однозначно це буде кораловий.

Трибарвний манікюр робиться на тому ж принципі, що і двоколірний, тільки кількість квітів збільшується. Також існує таке поняття, як тріада. По-іншому це трикутна схема. Три кольори з кожного сектора об’єднуються між собою, створюючи трикутник або ж трикутник з гострими кутами.

Також для більшості колірних комбінацій прийнято використовувати додаткову лінійну схему.Таким чином задіють цілих 3 кольори в межах одного колірного кільця. Причому основний колір можна доповнити відтінками з лівого і правого найближчих секторів. Також в манікюрі, де використовуються різні тони, іноді роблять фон і промальовування білими і чорними кольорами.

Вдалі кольору для манікюру

Відомо, що красивим і в той же час креативним рішенням буде поєднання теплих і холодних кольорів в гель-лаках. Однак кольори повинні вдало гармоніювати із загальним стилем: це і одяг, і аксесуари, і навіть макіяж.Все повинно бути в повній мірі продумано. Звичайно ж, слід подбати і про те, щоб в наявності ще була лампа для манікюру, якщо робота буде йти саме з гелевими лаками.

Якщо хочеться використовувати глиттер, блискітки або ж 3D-ефект, то не варто перестаратися. На все добре в міру. Інакше манікюр буде виглядати в більшій мірі оляпим і позбавленим смаку. Також необхідно вдало поєднувати між собою манікюр і педикюр. Поєднання кольорів лаку для нігтів на руках повинно відрізнятися від кольору на ногах.І якщо манікюр сам по собі вийшов яскравим, то педикюр повинен бути пастельним. Це робиться з однієї простої причини – протилежність завжди ефектніше одноманітності.

Але які ж кольору лаків добре поєднуються між собою?

 • Чорний лак з яким кольором поєднується? Як правило, це може бути будь-який відтінок, але найкраще віддати перевагу рожевому, червоному, білому, бузкового, жовтого і помаранчевого.
 • З чим поєднувати бежевий лак? Найкраще підійдуть блакитні, білі, смарагдові, чорні, червоні і шоколадні відтінки.
 • З білим лаком які кольори поєднуються? Можна вибрати будь-який відтінок, але ідеальним виявиться синій, чорний або червоний.
 • З чим поєднується червоний колір лаку? У цьому випадку варто придивитися до жовтого, синього, бурому, білому або чорному.
 • Поєднання зеленого кольору на нігтях буде вдалим з білим, кремовим, темно-оранжевим, синім або зеленим.
 • Також вдалим буде поєднання бежевого лаку з іншими квітами, особливо якщо це блакитний, чорний, білий, червоний або шоколадний.
 • З чим поєднується коричневий колір на нігтях? У цьому випадку перевагу варто віддавати яскраво-блакитному, рожевому, кремовому, пурпурного, зеленому. Якщо мова йде про темному відтінку цього кольору, тоді краще підбирати блакитні, м’ятні і лимонно-жовті кольори.
 • Поєднання синього лаку буде найбільш вдалим з червоно-рожевим, блідо-жовтим, зеленим, сірим, світло-ліловий і помаранчевим.
 • Сірий лак з яким поєднується? В цьому випадку хорошими помічниками виявляться блакитний, колір фуксії, малиновий, світло-рожевий, синій і фіолетовий.
 • Якщо вибрати помаранчевий лак, то вдалим буде поєднання з такими квітами, як блакитний, фіолетовий, білий, синій, чорний, ліловий і оливковий.
 • Багато хто любить робити бірюзові нігті, але не всі знають, з яким кольором їх можна поєднувати. Кращим вибором виявляться коричневий, вишневий, кремовий, жовтий і темно-фіолетовий кольори.
 • Який колір поєднується з блакитним на нігтях? Це може бути червоний, сірий, коричневий, жовтий або білий.
 • Який колір поєднується з бузковим в манікюрі? Зазвичай це холодні відтінки сріблястого, золотого і бежевого.
 • Поєднання фіолетового кольору в манікюрі можна вважати вдалим з бірюзовим, світло-жовтим, сірим і м’ятним відтінками.
 • Ліловий може підійти до оливкової, жовтому, темно-фіолетового, сірого і рожевого.
 • Також комбінування гель-лаків на нігтях можна зробити таким чином: вишневий разом зі світло-жовтим, сірим, бежевим, світло-помаранчевим і сірим.
 • Золотий лак для нігтів з чим поєднується? Найкраще взяти на озброєння ніжно-рожевий, білий і бежевий.

Як зробити модний дизайн нігтів?

Також існує ще кілька рішень для створення незвичайного манікюру.

Градієнт

Сам по собі градієнт є переходом від одного кольору до іншого. Причому його можна робити вертикально і горизонтально. У літню пору такий манікюр може бути яскравим, а взимку – ніжним. Прикрашають градієнт зазвичай паєтками і стразами. Однак перед тим, як створювати манікюр, необхідно запастися якісними пилочками для нігтів.

Акцентний

У цьому випадку необхідно виділити якийсь один палець, Приміром, якщо виділяємо вказівний, то інші фарбуємо в інші кольори. Головне, щоб вони були сумісні за колірною таблиці. Також на нігтях роблять красиву розпис.

Френч

Вдалим поєднанням кольорів у французькому манікюрі можна вважати білий і рожевий. Як правило, це класика, тому що останнім часом майстри експериментують і роблять вільні край коричневого, блакитного, помаранчевого кольорів.

Місячний

Теж досить цікавий дизайн. В цьому випадку різними кольорами забарвлюється саме лунула. Крім того, її можна робити не тільки овальної форми, допускається ще й трикутна. Красивим варіантом буде поєднати французький манікюр з місячним.

Таблиця кольорів лаків для нігтів

Поєднання декількох кольорів в манікюрі також можна подивитися по таблиці, яка наочно покаже, який лак з яким найкраще комбінувати.

Таким чином можна зробити висновки щодо того, що для створення красивого манікюру можна по-різному комбінувати між собою кольору. Але якщо манікюр ріже око, це означає, що відтінки були обрані неправильно. І найкраще його переробити, підібравши більш вдалі кольори.

Як правильно поєднувати кольори лаку для нігтів

Кожна дівчина хоче виділитися, і зробити найкрасивіший манікюр, який не буде схожий на інші.Звична всім однотонна класика в наш час зовсім неактуальна, в моду увійшли скажені, яскраві, соковиті поєднання кількох кольорів. Але все не так просто як здається. Не варто змішувати все підряд, не всі кольори можуть поєднуватися між собою. Тому для початку варто розуміти, які відтінки підходять один одному і зроблять ваш манікюр красивим і унікальним, а які змішувати, взагалі, не варто!

Поєднання лаків на нігтях

Найвдалішим для манікюру є монохромне поєднання різних відтінків одного кольору.Цей спосіб не допускає додавання інших квітів, якщо ви взялися фарбувати нігті синім лаком, додайте на мізинець або вказівний палець блакитний колір або інший відтінок синього. Манікюр буде виглядати дуже ніжно і лаконічно. Розбавляти такий манікюр можна як нафарбувати кожен ніготь різним відтінком, так і розбавивши якийсь окремий нігтик френчем більш яскравого кольору, але з цієї ж палітри.

Поєднання кольорів лаку для нігтів: Таблиця 90 129

Тут вам знадобиться колірна таблиця, підбирайте сусідні кольори і відтінки, це, наприклад, зелений і жовтий, блакитний і салатовий, класичний червоний разом з помаранчевим.У цьому варіанті також можна поєднувати яскраві кольори з більш приглушеними, наприклад, темний відтінок коричневого з ніжно-рожевим.

Рада дня: відмінним поєднання є варіант з використанням чорного, білого і сірого лаків. Такий манікюр завжди виглядає актуально до цих квітів можна додавати будь-які варіанти нюдових відтінків, і розбавити насиченими кольорами, наприклад, зеленим, рожевим, блакитним. Називається таке поєднання – ахроматическим.

Модне поєднання лаків для нігтів

Додавання акценту за допомогою лаків різних текстур.Робити акцент в манікюрі можна необов’язково із застосуванням декількох квітів. Ваш манікюр можна урізноманітнити і додати родзинку за допомогою різних текстур лаку. Зараз випускається безліч лаків з різними вкрапленнями, великий вибір глітерних, цукрових лаків, магнітні, матові, тріскаються також можна додати стрази або інші елементи для декору нігтів. Обережно, головне, не переборщити, а тонко розбавити манікюр.

Які ж кольору найбільше гармоніюють один з одним?

 • Поєднання бірюзового лаку для нігтів. Бірюзовий колір (М’ятний). Один з найпопулярніших кольорів, які використовуються для манікюру за 2014-2015 рік. Цей відтінок відмінно поєднується і з пастельними квітами, і з яскравою фуксією, червоно-вишневим цвітом. Так само відмінно виглядає з фіолетовими і жовтими відтінками.
 • Поєднання жовтого лаку на нігтях. Далі, не менш популярний колір – це жовтий. Він відмінно гармонує з небесно-блакитним і більш темним синім, з блідо-ліловим відтінком, а також відмінно підійдуть чорний, фіолетовий і сірий.Але якщо ви використовуєте світлий відтінок жовтого, то сюди вам більше підійдуть – фуксія, сірий колір, різні відтінки червоного, синій, світло-коричневий наближений до рудого. Для золотисто-жовтого краще використовувати будь-які відтінки коричневого, червоного, чорного, блакитного і сірого.
 • Поєднання червоного лаку. Завжди актуальний червоний виграшно виглядатиме з білим, жовтими відтінками, зеленим, синім, чорним, коричневим. Якщо ви вибрали для себе томатний відтінок червоного, то до нього слід підібрати бірюзовий, сірий або кремовий відтінок.
 • Зелений лак поєднання. Відповідний для будь-якого сезону зелений добре розбавляють золотисто коричневі та оранжеві кольори лаків, а також темний синій, чорний, сірий, жовтий. Якщо ж ви вибираєте для себе світлий відтінок зеленого, то до нього підійдуть рожеві, коричневі, темно-сині, помаранчеві і сірі кольори. А для оливкового кольору краще взяти темно-коричневий або світло-коричневий, а також яскраво-помаранчевий.
 • Поєднання рожевого лаку. Другий найпопулярніший відтінок всіх дівчат – це рожевий.Його можна всіляко комбінувати, до нього підходить маса колірних варріацій, це може бути і м’ятний, кавово-коричневий, білий, оливковий, небесно-блакитний, зелений. Знаменита фуксія. Гармонує з сірим, темно-жовтим, насиченим коричневим, зеленим і відтінком м’яти.

Модні поєднання лаків в манікюрі 2015

Градієнтний манікюр

Манікюр в стилі градієнт або як зараз модно називати – омбре , залишається таким же популярним, як і в минулому році.Для такого манікюру вам знадобиться вся ваша фантазія, тому що варіантів поєднання і виконання цього виду манікюру – величезний! Якщо ви хочете зробити свій унікальний манікюр, то цей варіант однозначно для вас. Але готуйтеся, що втілення такого манікюру вимагає часу. Для нього підійдуть популярні в цьому році приглушено червоні кольори, золоті і нюдовие. Не менш популярними для омбре залишаються сірі або металеві лаки. У мережі є море варіантів виконання даного манікюру, кожна знайде відповідний для себе варіант.

Місячний манікюр

Місячний манікюр увійшов в моду зі стрімкою швидкістю в 2014 році, і продовжує залишатися популярним і в 2015. Досить складний у виконанні і вимагає часу, але результат того вартий. Як і в омбре популярним залишається поєднання червоних квітів, золотих і бежевих (нюдових) і не забуваємо про всегд актуальне поєднання білого і чорного лаку.

Смугастий манікюр

Самою популярною тенденцією в манікюрі 2015 став – смугастий манікюр.В цьому році стало дуже популярно використовувати різні види смужок в манікюрі. Тут вже вашої фантазії буде де розгулятися. Маса варіантів і поєднань, як вертикальних, горизонтальних, косих смужок. Всі можливі тонкі, товсті, нерівні лінії.

Рада – використовуйте спеціальні самоклеючі смужки для манікюру, вони дуже зручні для такого манікюру і коштують копійки. Кольори тут можна використовувати абсолютно різні, самовиражатися як вам завгодно.

Модне поєднання лаків для нігтів: Відгуки читачок

Ольга Медведєва, м Таганрог (25 років). Дуже люблю місячний манікюр, вважаю його найактуальнішим в цьому році. Для такого манікюру, як на мене, найбільше підходить поєднання червоного з білим. Виглядає дуже презентабельно.
Катерина Новосьолова, м.Санкт-Петербург (19 років). Не люблю слідувати модним тенденціям. Навіщо витрачати свій час і підбирати кольори, які нібито повинні поєднуватися? По-моєму це маячня! Захотілося мені нафарбувати нігті в сіро-буро малиновий я візьму і нафарбована, головне, щоб мені подобалося.
Дарина Захарова, м Нижній Новгород (22 роки) . Мені подобається розбавляти манікюр різними лаками з блискітками, дуже освіжає манікюр, і виглядає, як то веселіше, ніж просто однотонні лаки. Тим більше вибір блискучих лаків такий, що очі розбігаються, стільки все можливих комбінацій можна придумати.
Ірина Соколова, м Красноярськ (30 років) . Згодна, що відтінки потрібно підбирати правильно, щоб не виглядати безглуздо з неправильним манікюром. Коли вибираєш гармонійні кольори, і потім відповідний наряд, все разом виглядає дуже ніжно, і стильно.
Яна Володай, Новосибірськ (20 років) . Я якось не заморочуюся з такими речами, як на мене, головне, щоб манікюр був акуратний, а не облізлий, як ніби його зробили місяць назад і руки не доходять стерти. Ось цього робити не варто. А ось якими квітами і як фарбувати це вже не особливо важливо!
Софія Ількіна, м.Москва (23 роки). Обожнюю використовувати всі нюдовие відтінки лаків, це найоптимальніший варіант. Не люблю яскраві кольори в манікюрі. А бежеві нігтики під все підходять.

Красиві поєднання кольорів в манікюрі: Відео

таблиця і палітра лаку для нігтів, блакитний, бірюзовий, зелений

Ідеальний манікюр – це не просто якісне покриття. Це настрій, стан душі і самовираження. Якщо хочеться чогось – то незвичайного, стильного і популярного, пропонуємо звернути увагу на двоколірний манікюр, який зараз вважається модним трендом. Використання такого візажу не тільки приверне увагу, а й зробить образ виразним і індивідуальним.Особливістю двоколірного манікюру також вважається необхідність комбінування кольорів, адже не завжди подібні експерименти виходять вдалими. Основні правила поєднання кольору лаку для нігтів, а також приклади ідеального «сусідства» двох і більше кольорів наведені в нашій статті.

Як поєднуються кольору гель лаку для нігтів

Використання готових колірних рішень досить популярно в різних галузях дизайну, макіяжу та оформлення житлових і офісних приміщень. Завдяки таким вдалим поєднанням можна зробити гармонійну і неймовірно привабливу обстановку будинку, а також правильно підібрати одяг до своєї зовнішності.Що собою являє засіб для зняття шелаку і яким чином його можна використовувати, докладно описано тут.

Використання принципів колірного кола також знайшло своє застосування в Найл – арте, адже для вдалої комбінації двох або декількох квітів також дуже важливо дотримуватися приємні для ока пропорції.

Спектральний коло відомий нам ще з часів шкільних уроків фізики. Він показує послідовність кольорів, на які розкладається сонячний промінь. При цьому розташування того чи іншого кольору по відношенню до інших тонів визначає вид сполучуваності.Чому після шелаку з’являються і довго не проходять білі плями на нігтях, дізнайтеся тут.

На відео- поєднання кольорів лаку для нігтів:

Які бувають комбінації кольорів:

Монохромне

Монохромні поєднання представляють собою дует відтінків одного і того ж кольору різної тональності. Це найбільш гармонійне і приємне для ока з’єднання. Найбільш часто використовується для класичного манікюру, підходить для будь-якого віку і випадку.

Комбінування

Комбінація родинних квітів. Це ті тони, які максимально близько розташовані в колірному колі. Прикладом може сталь дует синього і фіолетового, червоного і оранжевого, зеленого і жовтого. Виглядає такий манікюр надзвичайно свіжо, а також прекрасно відтіняє тонкий смак її власниці.

Контрастне

Контрастне поєднання кольорів не завжди говорить про епатаж. Це цікаве поєднання, особливо якщо відійти від «традиційно» чорно – білої гами.Кольори, контрастні один одному, перебувають на протилежних кінцях колірного кола. Приклади: жовтий і фіолетовий, помаранчевий і синій, червоний і зелений. Контрастний манікюр також можна вигідно обіграти за допомогою градієнта, а також «розбавити» нейтральним квітів, щоб відмінності не були настільки сильними.

Якщо необхідна гамма вже підібрана, це тільки півсправи, адже ще треба вибрати спосіб фарбування нігтів. Зараз дуже поширений метод, коли в різні кольори фарбують вибірково пальці на обох руках.Чим відрізняється гель лак від шелаку, можна дізнатися в даному матеріалі.

Можна виділити «шахову» послідовність, а також довільне поєднання.

Варіант шахової комбінації кольорів

У весільному візажі намітилася цікава тенденція підкреслювати безіменний палець правої руки нареченої. Крім самої передбачуваною, на цей рахунок існує багато версій, аж до підказки неуважному нареченому на який палець він повинен надіти кільце обраниці. Чому шелак не тримається на нігтях, можна дізнатися за посиланням.

Весільний манікюр в незвичайному колірному рішенні

Класифікація манікюру

Використання відразу декількох кольорів для створення манікюру досить популярно і підходить для кожного стилю. Таким чином, можна створити незвичайні композиції і привернути до себе увагу. При цьому існує кілька видів найпоширеніших варіантів, коли для манікюру використовується відразу кілька кольорів.

Зрозуміти які відгуки про протигрибкові лаку для нігтів Офломіл існують, допоможе зміст даної статті.

Дізнатися який лак для нігтів стійкий, детально зазначено тут в статті.

На скільки широка палітра лаку для нігтів Мейбелін Колорама, детально зазначено в даній статті тут: https://soinpeau.ru/kosmetika/dekorativnaya/lak/kolorama-dlya-nogtej-palitra.html

Що таке шелак для нігтів, докладно розказано в статті.

Класифікація манікюру з декількох квітів:

 1. Французький манікюр . Найбільш поширений, вважається класичним варіантом на будь-який випадок.Крім традиційної пастельній гами можна зустріти використання більш яскравих тонів, а також застосування контрастних сполучень. Сучасний різновид французького манікюру носить назву френч. Обидва варіанти виконуються за допомогою спеціальних тимчасових смужок, які відокремлюють кордону квітів.
 2. Місячний манікюр отримав другу назву «зворотний» френч, адже розділова смуга в цьому випадку наклеюється паралельно лінії кутикули. Також можуть використовуватися найрізноманітніші колірні рішення, особливо популярні контрастні варіанти.
 3. Градієнт – прекрасний вибір для будь-якого випадку. Завдяки нехитрої техніки змішування кольорів і спеціального спонжіком, виходить плавний перехід одного кольору в інший. Для вдалого нанесення бажано використовувати продукцію однієї фірми і навіть серії, щоб концентрація і густота покриття була однаковою.
 4. Графічний манікюр . Тут головне правило – включити фантазію. Можна використовувати «смугастий» або орнаментальний манікюр, а також зробити малюнок або готових штампів.Використання різних за тоном кольорів обов’язково підкреслить індивідуальність, а також зробить таке «мистецтво» естетично привабливим.

Різні комбінації кольорів

Не варто забувати і про різні ефекти. Наприклад, глянсовий і матовий манікюр на коротких нігтях одного тону дає приголомшливі результати. Можна скористатися спеціальними спреями, що додають поверхні матового вигляду, а також просто потримати руки пекло паром відразу ж після нанесення лаку, так він також стане благородно – матовою структури.Надати яскравості нігтиками допоможуть дзеркальні лаки для нігтів.

Таблиця красивого поєднання кольорів

Використання і комбінування кольорів досить складно починати «з нуля». Незважаючи на індивідуальні переваги, більшість людей вважають естетично привабливими приблизно однакові комбінації. При самостійному створенні різнобарвного лакового манікюру можна скористатися готовою таблицею сполучуваності тонів, а вже звідти брати відповідні ідеї для втілення.Дізнайтеся, як відновити нігті після шелаку.

Таблиця сполучуваності квітів

п / п: Обраний колір: Вдалі сусіди: Не варто використовувати:
1. Білий. Синій, червоний, чорний. Поєднується з усіма.
2. Бежевий. Блакитний, смарагдовий, коричневий. Чорний.
3. Сірий. Фіолетовий, рожевий, червоний, блакитний, срібний. Пісочний, коричневий.
4. Рожевий. Зелений, оливковий, бірюзовий, сірий, бордовий, блакитний. Бузковий, жовтий.
5. Фуксія. Жовтий, сірий, коричневий, м’ятний, зелений. Фіолетовий.
6. Червоний. Жовтий, зелений, коричневий, синій, білий, чорний. Помаранчевий, фіолетовий.
7. Малиновий. Рожевий, білий, чорний. Фуксія, коричневий.
8. Коричневий. Блакитний, бежевий, зелений, фіолетовий, червоний. Малиновий.
9. Помаранчевий. Синій, блакитний, червоний, фіолетовий, оливковий. Пісочний.
10. Жовтий. Бузковий, фіолетовий, блакитний, сірий, чорний. Рожевий, бордовий.
11. Золотий. Коричневий, сірий, чорний, червоний. Поєднується з усіма.
12. Оливковий. Коричневий, помаранчевий. Блакитний.
13. Зелений. Сірий, коричневий, бежевий, жовтий, чорний. Синій.
14. Бірюзовий. Вишневий, жовтий, фіолетовий, кремовий. Малиновий, рожевий.
15. Синій. Сірий, червоний, помаранчевий, рожевий. Зелений, коричневий.
16. Темно – синій. Блакитний, жовтий, сірий, оранжевий. Коричневий, бежевий.
17. Бузковий. Рожевий, сірий, оранжевий, оливковий. Зелений, оливковий.
18. Фіолетовий. Бірюзовий, зелений, коричневий, м’ятний. Червоний.
19. Бордовий. Сірий, рожевий, бірюзовий, коричневий. Жовтий.
20. Чорний. Помаранчевий, рожевий, червоний, синій, жетлий. Поєднується з усіма.

При цьому варто врахувати, що переважання темних відтінків візуально зменшить поверхню нігтьової пластини, в той час як світлі тони збільшують.Для контрастних сполучень також можна взяти за основу комбінування двох і більше відтінків, розташованих в протилежних сторонах колірного круга.

Різнобарвний манікюр виглядає завжди стильно і сучасно. Щоб він до того ж виглядав естетично правильно, краще не ризикувати з самостійними поєднаннями, а скористатися готовими радами нашої статті. За основу колірних комбінацій нашої таблиці взятий принцип світлового спектру, а значить саме такі поєднання кольорів, приємні нашому оку.

Можна також скористатися фотографіями сучасного Найл – арту, визначившись у відповідній кольоровій гамі, а також подивитися майстер – класи справжніх професіоналів. Щоб манікюр вийшов вдалим і привабливим, не варто також забувати про використання якісних матеріалів при створенні малюнків на нігтях гель лаками. Також обов’язково приділіть несення достатньо часу і приступайте до роботи виключно в гарному настрої. Саме ці нескладні правила допоможуть зробити ваш манікюр ідеальним.

Кращі колірні поєднання лаку для нігтів і одежа. Поради, перевірені часом.

Не так давно мені на очі потрапила публікація з книги (приблизно 50-60 х років), де йдеться про кращих поєднаннях популярних відтінків лаку для нігтів з сукнею. Давайте прислухаємося до порад модниць одного з самих жіночних періодів 20 го століття, адже гармонійні поєднання кольорів завжди актуальні.

Щоб оцінити поєднання лаку з конкретним кольором сукні, просто прикрийте долоньками інші.Так достаток квітів не буде вас відволікати.

Тілесний

Підходить до будь-якого вбрання, але найкраще виглядає з яскравими квітами.

Рожевий

Делікатний відтінок черепашки чарівно виглядає в парі з пастельно-рожевим, лавандовим або блакитним сукнею.

Кораловий

Ідеально поєднується з білим, рожевим, бежевим, сірим, чорним і темно-коричневим.

.