Ногти

Сергей Лаврухин майстер з моделювання нігтів: Сергій Лаврухин: біографія і історія успіху

Сергій Лаврухин: біографія і історія успіху

Кажуть, чоловікові непросто освоїти професію, яка споконвічно вважається жіночою. Але справжній талант і любов до своєї справи сильніше стереотипів, що ще раз довів світові чудовий майстер нігтьового сервісу Сергій Лаврухин. Він не тільки став “своїм” в цій професії, а й домігся значних успіхів.

За освітою він хірург, але справою його життя хірургія не стала. Сергій Лаврухин – майстер з моделювання нігтів, засновник власної школи, розробник декількох авторських курсів, що став знаменитим не тільки в Росії, але і далеко за її межами.Наша стаття розповість про його творчий шлях, проектах і нові плани.

Перші кроки

Одного разу молодий хірург зрозумів, що його цікавить все, що пов’язано з моделюванням нігтів. Сергій Лаврухин вирішив пройти базовий курс в Московському навчальному центрі «Вікторі» в 2006 році.

Справедливості заради відзначимо, що навряд чи варто сприймати подібне захоплення як нонсенс. Техніку нарощування нігтів ще в середині минулого століття розробив чоловік – лікар-стоматолог Фред Слек.Звичайно, з тих пір багато чого змінилося, були створені безпечні для здоров’я матеріали, вироблені алгоритми роботи. Але факт залишається фактом: у витоків стояв дантист, одного разу вирішив відремонтувати власний ніготь за допомогою пломбір складу.

Сергій же успішно закінчив курс, а незабаром був запрошений туди ж викладачем.

Хобі, що стало справою життя

Після закінчення курсів Сергій якийсь час продовжував працювати в лікарні, а дизайн нігтів був для нього лише захопленням, що дозволяє трохи підзаробити.Але незабаром він зрозумів, що найбільше задоволення він одержує не від роботи хірурга, а від свого хобі, яке пов’язане з турботою про красу нігтів.

Сергій Лаврухин вирішив ризикнути. Він розумів, що довго поєднувати два види діяльності, кожен з яких вимагає самовіддачі, часу і уваги, не вдасться. За його словами, зіграв свою роль і матеріальне питання, адже оклад лікарів в Росії, як відомо, невеликий.

Він вирішив зробити нігтьової сервіс своєю основною професією. Але в ті часи він навряд чи здогадувався, наскільки вірний цей крок, які успіхи принесе йому таке рішення.

Власна школа

Сергій Лаврухин є сертифікованим викладачем VELENA nail design LAB. Його робота завжди удостоювалася самих похвальних відгуків. За словами студентів, він уважний і чуйний викладач, який дуже відповідально ставиться до роботи і намагається приділити увагу кожному студенту.

Але одного разу він вирішив, що пора йому піти своїм шляхом. Після цього з’явилася школа нігтьової естетики «Юнік-Стайл» в Москві, а потім Unique Style s.r.o.в Празі і академія Laif & Sergey Lavrukhin в Ростові (в Ростові ж знаходиться і головний офіс однойменної торгової компанії Сергія). Крім того, він нерідко буває в багатьох великих містах Росії та світу на виїзних навчальних семінарах.

В даний час школа нігтьової естетики Сергія Лаврухіна пропонує кілька основних курсів, розрахованих на різні категорії студентів. Деякі приходять вчитися, не маючи ніякого досвіду і підготовки. Не менш популярні програми підвищення кваліфікації для діючих майстрів.Сам Сергій вважає, що домогтися успіху може тільки той, хто постійно зростає, прагне отримати нові знання, оволодіти новими для себе техніками, навчитися тому, чого не вміє.

До студентів викладач суворий. Він вважає, що немає сенсу вчити людину користуватися «милицями», тому не застосовує в роботі затискачі, пінцети і трубочки, про що відразу попереджає. Хороший результат обумовлений тільки правильною постановкою форм, чіткими діями і знаннями майстра.

Продукція для нігтьового сервісу

Кажуть: якщо хочеш щось зробити добре, зроби це сам.Схоже, Сергію близька ця точка зору. Він не тільки очолює власну школу, а й виробляє продукцію для нігтьової естетики під брендом LAIF & SERGEY LAVRUKHIN.

Лінійка компанії досить широка. Вона включає все необхідне для нарощування та дизайну нігтів: базові основи і топові покриття, гелі та муси, декоративні елементи, форми для нарощування, інструменти, декоративні лаки. До речі, саме свою продукцію майстер використовує для всіх навчальних програм. Лаки і гелі від Сергія Лаврухіна продаються не тільки в Росії, офіційні дилери є і за кордоном.

Майстри, які працюють з матеріалами LAIF, відзначають, що при досить помірною ціною продукція має досить високу якість. База відмінно вирівнює поверхню нігтя, не розтікається, що не пече в лампі, добре і швидко просушується. Кольорові лаки відмінно пігментовані і теж дуже зручні в роботі.

Географія успіху

Сергій Лаврухин міг би обмежитися курсами в Москві, Пітері і ще парочці великих міст. Але він періодично робить приємні сюрпризи навіть жителям найвіддаленіших куточків своєї країни.Непоодинокі й виїзні курси за кордон, наприклад, на острів Кіпр, де студентам надається можливість не тільки навчитися чомусь новому, а й відпочити від міської суєти.

Представництва його торгової марки є у Владивостоці, Хабаровську, Сочі, Мурманську, Уссурійську, Находці, Краснодарі, Саратові, Самарі, Уфі, Іркутську. Офіційні дилери працюють і за межами РФ: в Італії, Іспанії, Англії, Ірландії, Чехії, Польщі, Греції, Німеччини, Словенії, Словаччини, Швейцарії, в Туреччині, Угорщині, в країнах Південної Америки і на Кіпрі.

Популярні курси

Основними є базові курси з нарощування і моделювання нігтів, роботі з манікюрним апаратом і комбінованого манікюру.

Авторський курс Top Nail Master, розроблений Сергієм, призначений для широкого кола слухачів. Він підійде і для новачків, і для майстрів старої школи. За словами викладача, курс дозволяє стати кращим фахівцем у своїй справі. Кожному старанному студенту гарантований відмінний результат.

За словами Сергія Лаврухіна, однією з найбільш популярних і улюблених студентами навчальних програм став курс Sweet Bloom.Це порівняно нова техніка об’ємного дизайну, яка полюбилася як майстрам, так і їх клієнтам. Компанія LAIF випускає кілька наборів спеціальних професійних фарб, призначених для роботи в цій техніці.

В даний час список курсів і навчальних програм неухильно зростає. Сергій каже, що бачить своєю метою розширення мережі, відкриття нових філій школи, збільшення викладацького складу. Паралельно з цим він також планує і далі розвивати виробництво якісних матеріалів за прийнятною ціною, випускати корисні новинки.

Конкурси, перемоги, нагороди

В даний час Сергій Лаврухин є викладачем вищої категорії, сертифікованим суддею і організатором російських і міжнародних чемпіонатів та конкурсів по мистецтву нігтьового сервісу в Чехії, Іспанії, Італії, Словенії.

Роботи Сергія надихають інших майстрів, історія його успіху дає надію всім, хто вирішив віддати перевагу улюблене хобі «серйозної» роботи по диплому, хто не боїться освоювати нові знання, вчитися і розвиватися.

Сергій є також золотим призером чемпіонату Росії і чемпіоном Європи з моделювання нігтів. Але за його словами, зупинятися рано – попереду ще довгий творчий шлях.

АВТОРСЬКІ КУРСИ СЕРГІЯ Лаврухіна – Компанія “ВІКТОРІ”

Цієї осені в наш навчальний центр знову приїжджає легендарний тренер, зірка російського і світового нейл-дизайну – Сергій Лаврухин, і у вас ще є можливість потрапити до нього на навчання!

Сергій привозить авторські програми з моделювання аркових нігтів, завдяки яким ви освоїте ексклюзивну техніку постановки форм для створення ідеальної арки і, як наслідок, отримання бездоганною форми.Володіння цією технікою дозволить виключити з вашої роботи пінцети, затискачі, бляшанки і трубочки!

Після проходження курсів ви зможете працювати з нігтями будь-якої складності, як з рівними, так і з трампліновіднимі, зростаючими вниз, опуклими і т.д.

Курси підійдуть як досвідченим майстрам, так і новачкам в моделюванні.

Ви можете відвідати 1 або 2 дні навчання.

13 листопада – Арочний квадрат (френч)
14 листопада – Сучасний мигдаль (френч)

Початок о 10:00.

ПРОГРАМА:

  • Пятишаговая система підготовки натуральних нігтів перед нарощуванням.
  • Постановка шаблонів під форму квадрат / сучасний салонний мигдаль.
  • Схема викладки матеріалу.
  • Пятишаговая схема опіла.

Матеріал для роботи ви обираєте самостійно, ці може бути акрил, гель або гібридний полігель або Control Gel.

Всі витратні матеріали надаються навчальним центром.
Інструменти і кисті необхідно принести свої.
Відпрацювання на моделях.
Після закінчення курсу видається сертифікат.

Вся інформація та запис за тел. +7(812)292-6772.

Кількість місць обмежена.

Продукція Сергія Лаврухіна – центр нігтьової моди «Галактика»

Nail Prep Spray (антисептик, дегідратор) 100ml

590 руб

Ultra Bond (безкислотний) 11ml

450 руб

Primer pencil (кислотний, олівець) 7,5g

410 руб

Cleaner (обезжириватель) 100ml

480 руб

Cuticle Oil (масло) 5 видів 11ml

390 руб

Base gel (база) 15ml

1300 руб

Bio gel 15 мл

1600 руб

Pincing gel 15ml

1250 руб

Pincing gel 30ml

2200 руб

Pincing gel 50ml

2750 руб

Hard Gel 15мл

1350 руб

Builder Camouflage rose 15ml

1450 руб

Builder Camouflage rose 30ml

2300 руб

Builder Camouflage rose 50ml

2990 руб

Builder Camouflage peach 6 ml

780 руб

Builder Camouflage peach 30ml

2300 руб

Builder Camouflage peach 50ml

2990 руб

Builder Camouflage natural 15ml

1450 руб

Builder Camouflage natural 30ml

2300 руб

Builder Camouflage natural 50ml

2990 руб

Builder gel Extreme White 15ml

1350 руб

Builder gel Extreme White 30ml

1850 руб

Builder gel Extreme White 50ml

2990 руб

French Extreme White gel (без дисперсії) 15ml

1300 руб

French Extreme White gel (без дисперсії) 6 ml

750 руб

Glossy (фінішний гель без дисперсії) 11ml

1200 руб

Finish gel (дисперсія) 15ml

1250 руб

Finish gel matt (дисперсія) 6ml

750 руб

Fiberglass gel 1

1850 руб

Fiberglass gel 2

1850 руб

One-stroke gel 6ml

790 руб

Foil gel black 6ml (чорний для отпеч.фольги)

770 руб

Кисті Gel # 04 oval

1265 руб

Кисті Gel # 06 oval

1430 руб

Кисті Acryl # 03 (для ліплення)

1320 руб

Kisti Acryl №10

2530 руб

Kisti Acryl №10 блакитна

2900 руб

Пенал для пензлів

2200 руб

Лампа гібрид Laif & Sergey Lavrukhin (УФ, led)

19800 руб

Фреза барабан

1900 руб

Фреза скошений барабан

1900 руб

Фреза для корекції

1550 руб

Сергій Лаврухин – золотий призер чемпіонату Росії з моделювання нігтів

Інтерв’ю професіонала з моделювання та дизайну акрилових нігтів Сергія Лаврухіна Празькому міському порталу.

В даний час, існуюча довгі роки професія «манікюрниця» успішно трансформувалася в більш співзвучне «майстер з манікюру» або «майстер по дизайну нігтів». Які практичні зміни відбулися разом зі зміненим назвою, наскільки зруйнувалися усталені стереотипи про мистецтво манікюру як про «жіночої» професії і як розібратися у великій кількості пропонованих на даному ринку послуг, не помилитися з вибором майстра, якому можна довірити турботу про ваших нігтях? Відповіді на ці та інші питання я отримала, поговоривши з професіоналом.

Сергій Лаврухин – майстер з моделювання та дизайну акрилових і гелевих нігтів, сертифікований викладач VELENA nail design LAB. Засновник і творчий директор школи нігтьової естетики «Юнік-Стайл» в Москві і 90 075 Unique Style s.r.o. в Празі . Він учасник змагань і чемпіонатів з моделювання та дизайну нігтів, золотий призер Чемпіонату Росії з моделювання нігтів, срібний призер інтернет-чемпіонату Nailpro, суддя російських і міжнародних конкурсів з моделювання та дизайну нігтів.

Сергій, розкажіть, з чого почалася ваша кар’єра?

– Нарощуванням нігтів я почав займатися з 2006 року, після того як пройшов базові курси в УЦ «Вікторі» в Москві. Після 4 місяців мене включили до викладацького складу цього навчального центру. За професією я лікар хірург. Нарощування нігтів не є моєю основною професією, але настільки захопило мене, що перейшло з розряду хобі в мою основну діяльність.

Хірург – дуже складна і престижна професія.Чому ви не захотіли займатися цим далі, звідки виник інтерес до роботи в сфері краси?

– Одночасно займаючись хірургією і нарощуванням нігтів, в якийсь момент я відчув, що друге мені ближче. Ця робота мені дійсно подобається і приносить задоволення, і я вважаю це важливий фактор. Додатковою мотивацією стало і те, що на той момент ця робота добре оплачівалаcь – набагато більше, ніж робота початківця хірурга.

Сергій, а як ви относітеcь до того, що в професію дизайнера нігтів, яку завжди сприймали виключно як жіночу, в останні роки активно стали прориватися чоловіки і завойовувати все більшу територію в даній сфері діяльності?

– На мій погляд, нічого незвичайного в цій тенденції немає.Немає різниці, займається цим чоловік або жінка. Талант має право шукати собі застосування в будь-якій області, незалежно від статі людини.

І все ж, у кого, на вашу думку, вище шанси домогтися успіху, працюючи в індустрії краси – у чоловіка або у жінки, і в чому переваги тих і інших?

– Все залежить від самої людини, від його цілеспрямованості. Якщо він дійсно цього хоче і йому це дійсно потрібно, то він може домогтися всього! На сьогоднішній день можна навести багато прикладів чоловіків-майстрів з манікюру, чоловіків-стилістів, справжніх професіоналів, які досягли великих успіхів у цій сфері діяльності, так як в даний час межі стереотипів досить розмиті.

Але, незважаючи на те, що стереотипи поступово відходять у минуле, більшість клієнтів манікюрних салонів все ще жінки?

– Вірно. Розглядаючи процентне співвідношення, я б сказав що 70%, безумовно, жінки, а 30% – чоловіки. В останні роки все більше чоловіків також намагаються стежити за своїм зовнішнім виглядом і приходять до усвідомлення того, наскільки це важливо в сучасному світі.

Кому віддають більшу перевагу клієнти манікюрних салонів: майстрам чоловікам чи жінкам?

– Сучасній людині головне – якість.І більшість клієнтів керуються цим принципом. Чим професійніше працює майстер, тим більше він популярний серед клієнтів.

Сергій, у вас великий досвід роботи як в Росії, так і в Чехії. Порівнюючи рівень розвитку манікюрного бізнесу в цих країнах, чи можете ви сказати, які на сьогоднішній день існують між ними відмінності?

– Однозначно можу сказати, що відмінність колосальне! Сьогодні як майстра, дизайн, так і сам підхід майстрів до роботи в Чехії відстає від Росії мінімум на 3-5 років! Я можу стверджувати це цілком впевнено, так як, відвідуючи різні країни в зв’язку з моєю професійною діяльністю, не раз мав можливість порівняти.І ці відмінності видно неозброєним поглядом!

Чому ви вважаєте, що російські майстри працюють краще?

– Тому що вчаться довше. Наприклад, якщо належить пройти базовий курс – це мінімум місяць. Для чеських майстрів – це ціла проблема. Аналогічний курс вони намагаються пройти за день-три. Незважаючи на те, що всі використовувані технології європейського виробництва, проте Росія дуже биcтро підхоплює, допрацьовує і підносить їх з іншого боку.

Чи існує таке поняття як «манікюрна мода»? Якщо так, то чим вона продиктована і як часто змінюється?

– Я думаю, манікюрна мода – поняття, скоріше, індивідуальне. Модна тенденція може бути виражена в кольорі, а що стосується форми, то це дуже індивідуально. Можливо, людина хотіла б зробити довгі нігті, але не може цього зробити з ряду причин (може, це йде врозріз з його професійною діяльністю або суперечить офісного етикету), тому кожен трактує моду по-своєму і вибирає те, що йому більше подобається або найбільш зручно.

Значить, як такої, єдиної манікюрною моди не існує, і неможливо сказати точно, що буде модно в наступному сезоні?

– Звичайно, існують всілякі покази, коли відомі дизайнери представляють нові модні колекції, до яких також роблять зачіски і нігті для завершення образу. Їх демонструють моделі, і можна сказати: так, на даний момент це писк моди, але, на жаль, всі ці дизайнери різні, як і їх колекції.

А що стосується нових технологій, які з них зараз користуються найбільшою популярністю?

– В останні роки (в Чехії близько року) одну з лідируючих позицій займає гель-лак, який набув популярності серед клієнтів манікюрних салонів за рахунок того, що нігті, покриті кольоровим гель-лаком, залишаються природними, і без нарощування манікюр зберігається тривалий час (до 2-3 тижнів). Ця процедура вважається абсолютно нешкідливою. Ніготь лише злегка зашліфовивается і покривається зверху тільки гель-лаком без шкоди для самого нігтя.

Дизайн, безсумнівно, захоплення креативних людей. Дизайнер з манікюру, як і художник, постійно потребує нових образах. Як до вас приходять нові ідеї, що служить для вас джерелом натхнення?

– Запорука успішної роботи – це постійний розвиток. Не можна зупинятися на досягнутому, потрібно постійно створювати щось нове. Багато відомі майстри мають «свій почерк», за рамки якого, як правило, не виходять. Про себе можу сказати, що натхнення приходить само собою.Іноді спочатку виникає образ, і я починаю працювати над його практичної візуалізацією. А іноді образи виникають вже в процесі роботи. Починаючи її, майстер може імпровізувати і іноді сам точно не знає, що вийде в завершенні, так як в процесі несподівано можуть прийти якісь нові рішення та ідеї на додаток задуманого образу. Є майстри, які нічого не народжують самі, а просто повторюють вже існуюче. Але в даному випадку не відбувається ніякого професійного розвитку.

Сергій, існує чимало міфів про нарощування нігтів.Чи не могли б ви підтвердити або спростувати найпоширеніші з них? Отже, шкідливо нарощування?

– Це абсолютно нешкідлива процедура, так як наш ніготь – це мертва структура, тобто клітини, які вже померли. Ми можемо його стригти, пиляти, не відчуваючи при цьому болю. Функція нігтя – захисна. Він захищає капіляри, розташовані під нігтьових ложем. Тому, якщо майстер все робить правильно і дотримується технології, то ніготь зіпсувати неможливо. Нігтьова пластина повністю відростає за 3-4 місяці.

Якщо технологія однакова, то, значить, немає різниці, куди і до кого йти нарощувати?

– Різниця є. Недосвідчений майстер може поранити ростковую зону нігтя. Нігті ростуть за рахунок клітин, які називаються онихобластів. Це єдині клітини в організмі, які не підлягають поділу, і якщо одна з клітин гине, то вона вже не відновлюється. Після неякісної обробки ніготь може неправильно рости, можуть з’явитися білі смуги, тріщини, вм’ятини.Тому клієнтові важливо правильно підібрати майстра, і далеко не всім в цій області можна довіряти. Матеріали для процедури теж різняться. Професійні матеріали більш високої якості і коштують дорожче, через що різниця в ціні послуг значно варіюється. У Чехії користуються популярністю «в’єтнамські салони», де послуги з нарощування нігтів, як правило, дешевше. Але, на жаль, в більшості з них якість використовуваних матеріалів, не дивлячись на їх міцність, залишає бажати кращого, і може значно пошкодити нігті.Пам’ятайте, що здоров’я ваших нігтів залежить від професіоналізму майстра і якості матеріалів, з якими він працює.

Давно точаться суперечки про те, що більш шкідливо: акрилове або гелеве нарощування?

– В Європі вважають, що гель краще акрилу. Але насправді це не так. Так може сказати тільки майстер, недостатньо досвідчений в нарощуванні акрилом. З точністю до навпаки скаже майстер, який займається тільки гелем. Насправді, знаючи весь хімічний склад цих матеріалів, можу сказати, що це одне і теж! Єдина відмінність полягає в тому, що один міцніший, а інший більш легкий.Гель – це той же мономер і та ж пудра, тільки вже попередньо змішана. Акрил трохи міцніше через те, що молекулярний ланцюжок не порушується при змішуванні. Таким чином, шкідливі вони абсолютно однаково.

Сергій, кілька простих рекомендацій, як можна підтримувати здоров’я і красу рук і нігтів в домашніх умовах?

– Я вважаю, що дуже важливо, хоча б раз в 2 тижні виділяти час для відвідування манікюрного салону.Після чого в домашніх умовах можна користуватися будь-якими, не обов’язково дорогими, засобами для догляду, які в широкому асортименті представлені в магазинах. Робити зволожуючі маски, стежити за кутикулою, робити парафінотерапія і сухий манікюр. Все це можна робити в домашніх умовах. Головне, не нашкодити собі, не поранити матрикс нігтя надмірним зволоженням або, навпаки, пересушування. Бережіть ваші нігті, і вони надовго збережуть доглянутий вигляд.

Сергій Лаврухин: біографія і історія успіху

Кажуть, чоловікові непросто освоїти професію, яка споконвічно вважається жіночою.Але справжній талант і любов до своєї справи сильніше стереотипів, що ще раз довів світові чудовий майстер нігтьового сервісу Сергій Лаврухин. Він не тільки став «своїм» в цій професії, а й домігся значних успіхів.

За освітою він хірург, але справою його життя хірургія не стала. Сергій Лаврухин – майстер з моделювання нігтів, засновник власної школи, розробник декількох авторських курсів, що став знаменитим не тільки в Росії, але і далеко за її межами. Наша стаття розповість про його творчий шлях, проектах і нові плани.

Перші кроки

Читайте так же:

Одного разу молодий хірург зрозумів, що його цікавить все, що пов’язано з моделюванням нігтів. Сергій Лаврухин вирішив пройти базовий курс в Московському навчальному центрі «Вікторі» в 2006 році.

Справедливості заради відзначимо, що навряд чи варто сприймати подібне захоплення як нонсенс. Техніку нарощування нігтів ще в середині минулого століття розробив чоловік – лікар-стоматолог Фред Слек. Звичайно, з тих пір багато чого змінилося, були створені безпечні для здоров’я матеріали, вироблені алгоритми роботи.Але факт залишається фактом: у витоків стояв дантист, одного разу вирішив відремонтувати власний ніготь за допомогою пломбір складу.

Сергій же успішно закінчив курс, а незабаром був запрошений туди ж викладачем.

Хоббі, що стало справою життя

Після закінчення курсів Сергій якийсь час продовжував працювати в лікарні, а дизайн нігтів був для нього лише захопленням, що дозволяє трохи підзаробити. Але незабаром він зрозумів, що найбільше задоволення він одержує не від роботи хірурга, а від свого хобі, яке пов’язане з турботою про красу нігтів.

Сергій Лаврухин вирішив ризикнути. Він розумів, що довго поєднувати два види діяльності, кожен з яких вимагає самовіддачі, часу і уваги, не вдасться. За його словами, зіграв свою роль і матеріальне питання, адже оклад лікарів в Росії, як відомо, невеликий.

Він вирішив зробити нігтьової сервіс своєю основною професією. Але в ті часи він навряд чи здогадувався, наскільки вірний цей крок, які успіхи принесе йому таке рішення.

Власна школа

Сергій Лаврухин є сертифікованим викладачем VELENA nail design LAB.Його робота завжди удостоювалася самих похвальних відгуків. За словами студентів, він уважний і чуйний викладач, який дуже відповідально ставиться до роботи і намагається приділити увагу кожному студенту.

Але одного разу він вирішив, що пора йому піти своїм шляхом. Після цього з’явилася школа нігтьової естетики «Юнік-Стайл» в Москві, а потім Unique Style s.r.o. в Празі і академія Laif & Sergey Lavrukhin в Ростові (в Ростові ж знаходиться і головний офіс однойменної торгової компанії Сергія).Крім того, він нерідко буває в багатьох великих містах Росії та світу на виїзних навчальних семінарах.

В даний час школа нігтьової естетики Сергія Лаврухіна пропонує кілька основних курсів, розрахованих на різні категорії студентів. Деякі приходять вчитися, не маючи ніякого досвіду і підготовки. Не менш популярні програми підвищення кваліфікації для діючих майстрів. Сам Сергій вважає, що домогтися успіху може тільки той, хто постійно зростає, прагне отримати нові знання, оволодіти новими для себе техніками, навчитися тому, чого не вміє.

До студентів викладач суворий. Він вважає, що немає сенсу вчити людину користуватися «милицями», тому не застосовує в роботі затискачі, пінцети і трубочки, про що відразу попереджає. Хороший результат обумовлений тільки правильною постановкою форм, чіткими діями і знаннями майстра.

Продукція для нігтьового сервісу

Кажуть: якщо хочеш щось зробити добре, зроби це сам. Схоже, Сергію близька ця точка зору. Він не тільки очолює власну школу, а й виробляє продукцію для нігтьової естетики під брендом LAIF & SERGEY LAVRUKHIN.

Лінійка компанії досить широка. Вона включає все необхідне для нарощування та дизайну нігтів: базові основи і топові покриття, гелі та муси, декоративні елементи, форми для нарощування, інструменти, декоративні лаки. До речі, саме свою продукцію майстер використовує для всіх навчальних програм. Лаки і гелі від Сергія Лаврухіна продаються не тільки в Росії, офіційні дилери є і за кордоном.

Майстри, які працюють з матеріалами LAIF, відзначають, що при досить помірною ціною продукція має досить високу якість.База відмінно вирівнює поверхню нігтя, не розтікається, що не пече в лампі, добре і швидко просушується. Кольорові лаки відмінно пігментовані і теж дуже зручні в роботі.

Географія успіху

Сергій Лаврухин міг би обмежитися курсами в Москві, Пітері і ще парочці великих міст. Але він періодично робить приємні сюрпризи навіть жителям найвіддаленіших куточків своєї країни. Непоодинокі й виїзні курси за кордон, наприклад, на острів Кіпр, де студентам надається можливість не тільки навчитися чомусь новому, а й відпочити від міської суєти.

Представництва його торгової марки є у Владивостоці, Хабаровську, Сочі, Мурманську, Уссурійську, Находці, Краснодарі, Саратові, Самарі, Уфі, Іркутську. Офіційні дилери працюють і за межами РФ: в Італії, Іспанії, Англії, Ірландії, Чехії, Польщі, Греції, Німеччини, Словенії, Словаччини, Швейцарії, в Туреччині, Угорщині, в країнах Південної Америки і на Кіпрі.

Популярні курси

Основними є базові курси з нарощування і моделювання нігтів, роботі з манікюрним апаратом і комбінованого манікюру.

Авторський курс Top Nail Master, розроблений Сергієм, призначений для широкого кола слухачів. Він підійде і для новачків, і для майстрів старої школи. За словами викладача, курс дозволяє стати кращим фахівцем у своїй справі. Кожному старанному студенту гарантований відмінний результат.

За словами Сергія Лаврухіна, однією з найбільш популярних і улюблених студентами навчальних програм став курс Sweet Bloom. Це порівняно нова техніка об’ємного дизайну, яка полюбилася як майстрам, так і їх клієнтам.Компанія LAIF випускає кілька наборів спеціальних професійних фарб, призначених для роботи в цій техніці.

В даний час список курсів і навчальних програм неухильно зростає. Сергій каже, що бачить своєю метою розширення мережі, відкриття нових філій школи, збільшення викладацького складу. Паралельно з цим він також планує і далі розвивати виробництво якісних матеріалів за прийнятною ціною, випускати корисні новинки.

Конкурси, перемоги, нагороди

В даний час Сергій Лаврухин є викладачем вищої категорії, сертифікованим суддею і організатором російських і міжнародних чемпіонатів та конкурсів по мистецтву нігтьового сервісу в Чехії, Іспанії, Італії, Словенії.

Роботи Сергія надихають інших майстрів, історія його успіху дає надію всім, хто вирішив віддати перевагу улюблене хобі «серйозної» роботи по диплому, хто не боїться освоювати нові знання, вчитися і розвиватися.

Сергій є також золотим призером чемпіонату Росії і чемпіоном Європи з моделювання нігтів. Але за його словами, зупинятися рано – попереду ще довгий творчий шлях.

.