Ногти

Гель для протезування нігтів: Протезування нігтів на ногах, руках гелем Gehwol, полігелем, акрилом. Фото, ціни, відгуки

Протезування нігтів на ногах при грибку

Протезування нігтів на ногах при грибку являє собою заміну пошкодженої пластини або її частини за допомогою штучних матеріалів. Для цих цілей задіюються пластичні спеціальні суміші.

При роботі з ураженими інфекційним захворюванням ділянками фахівці користуються відповідними хімічними компонентами, під дією яких хвороботворні мікроорганізми не починають свою життєдіяльність знову і не призводять до рецидиву онихомикоза.В результаті людина отримує:

 • додатковий захист кінчиків пальців на ногах від можливого травматизму;
 • здоровий і цілком привабливий ніготь;
 • повернення нормального почуття опори і чутливості пальцю.

Для протезування нігтів на ногах прийнято користуватися спеціальними готовими масами, светозатвердевающімі гелями, підготовленими пластинчастими протезами.

до змісту ↑

Про протезуванні та нарощуванні

Дані процедури не можна прирівнювати і вважати однаковими.Для їх проведення задіюються абсолютно різні речовини. Ніготь, який втратив свої функціональні особливості внаслідок грибкової інфекції, не може піддаватися процедурі нарощування.

Протезування передбачає використання сумішей, в яких містяться спеціальні пластифікатори. Дані компоненти надають новоствореної пластині більше міцності і пластичності. Вони також надають протигрибкова дія, в результаті лікування ураженого грибком нігтя триває після його поновлення.

Окреслені вище процедури різняться по техніці проведення. Стопи людини – рознощики величезної кількості патогенних мікроорганізмів. Майстри, які займаються протезуванням, у своїй роботі користуються одноразовими інструментами, металевими шпателями та ін. Так запобігається поширення хвороботворних бактерій і грибків.

до змісту ↑

Підготовчий процес

Нігтьова пластина, з якої працює майстер, попередньо очищається, проводиться її шліфування.Видаленню підлягають потовщені, розм’якшені, розшаровані ділянки. Уражені грибком осередки також усуваються перед безпосереднім виготовленням протеза. Розмір абразивних частинок, за допомогою яких проводяться дані маніпуляції, залежить від розмірів і товщини пластини.

Рекомендується обробляти нігтьової валик. Якщо він залишиться незайманим, відростаючих ніготь стане скривлюватися, а також доставляти дискомфорт і хворобливі відчуття. Якщо протезування проводиться на порожньому нігтьовому ложі, його слід акуратно знезаразити.

до змісту ↑

Способи відновлення пластини

При патологічному зміні нігтя спостерігається зміна його характеристик. Купується неприємний жовтуватий відтінок, уражену ділянку потовщується. По завершенні курсу лікування нормальна пластина відростає дуже довго. Якщо поразка патогенними спорами занадто сильне, без протезування не обійтися. Однак при гострій стадії хвороби проводити будь-які косметологічні маніпуляції заборонено. Попередньо доктором призначається терапія, заснована на використанні:

 • спреїв;
 • мазей;
 • апаратних технік;
 • таблеток.

З позитивного боку зарекомендували себе апаратні заходи, при яких відбувається рівномірне спилювання відмерлих частин нігтя. Грибок при цьому, навіть розташований дуже глибоко, усувається спеціальними променями.

до змісту ↑

Геволь і його застосування

Якщо говорити про протезуванні нігтя при грибку, використання Геволь є найбільш поширеним методом протезування. За своєю суттю це швидко твердне маса, яка запобігає розвитку грибкової інфекції.Під неї не потрібно накладати додаткову ґрунтовку.

Незаперечна перевага – цей гель твердне тільки під дією УФ-променів. Цей майстер може неспішно формувати необхідну форму пошкодженої ділянки, поступово просушуючи використовувану масу. Такий гель наноситься відразу ж з тюбика зі зручним наконечником-дозатором і не вимагає додаткової підготовки. Він представлений в декількох відтінках, завдяки чому при змішуванні виходить кінцевий матеріал, за кольором максимально відповідний до натурального.

Змішування можна проводити відразу на пальці ноги. Речовина в’язке і наноситься точно, полегшуючи роботу майстра. Для запобігання повторного розвитку грибкової інфекції між штучної пластиною і натуральної акуратно наносяться спеціальні активні компоненти, наприклад Клімбазол.

Засіб Геволь застосовується на практиці і при роботі зі здоровими нігтями, це дієва протигрибкова профілактика. Процедура не вимагає проведення додаткової механічної обробки.Гель тонким шаром накладається на ніготь, практично непомітний для сторонніх очей. Така профілактика доречна, коли людина:

 • займається у фітнес-клубах;
 • часто буває в саунах, басейнах;
 • захоплюється туризмом в місцях з вологим кліматом.

до змісту ↑

Використання полімеру Унгізан

Коли потрібно провести протезування нігтьової пластини, часто використовується двокомпонентний склад Унгізан, в нього входить рідина і порошок.Змішана маса при глибоких ураженнях заливається в нігтьове ложе, так створюється потрібна і бажана форма.

Головна умова, яке вказує на можливість проведення такої маніпуляції, – наявність природної пластини розміром не менше 3 мм. Унгізан доречний при діагностуванні серйозних інфекційних уражень, які повністю усунені методом лікування. При наявності найменшого запалення або відкритих ран процедура протипоказана. В результаті виходить ніготь, який складно відрізнити від натурального і здорового.

до змісту ↑

Особливості використання Коноліна і клею

Подібне протезування прийнято вважати найскладнішим. По черзі на уражену ділянку наноситься клей і Конолін, представлений природними компонентами. Речовина добре пропускає повітря, завдяки чому швидко відростає новий ніготь.

Після засихання складу спеціальним інструментом формується гладка і приваблива поверхню, задається природна форма. Важливо пам’ятати, що до складу Коноліна входять антимикотические компоненти, що захищають в майбутньому пошкоджене ложе від зараження мікроорганізмами.

до змісту ↑

Застосування Акрилат

Протезування на основі даної речовини виконується в разі, коли потрібно створити ніготь максимально правильної фізіологічної форми. Протез, виготовлений з акрилатів, закріплюється на оброблюваної нігтьової пластини і надає на неї належне тиск, притискаючи дистальний валик. Після появи здорової пластини протез без зусиль знімається.

до змісту ↑

Догляд за нігтем після штучного відновлення

Експлуатаційний термін протезів нетривалий, порядку 1-3 місяців.Якщо ж має місце серйозне ураження інфікованого ділянки, пластина відростає в межах 1 року. З метою запобігання рецидиву грибкової хвороби рекомендується користуватися такими спреями, як триклозан, Клотримазол, натуральне масло чайного дерева та ін.

Штучний матеріал щільно закріплюється на залишку пластини або в порожньому ложі. Однак між шарами присутній невеликий проміжок. Якщо не проводити регулярну обробку, може розвинутися патогенна мікрофлора. Показані щоденні масажі, які покращують кровообіг в місці ураження.З цією метою необхідно масажувати підставу нігтя. Неприпустимо тривалу присутність вологи в проміжку між протезом і природним нігтем.

Протезування здійснюється методом заливки, коли маса наноситься безпосередньо на підготовлену ділянку пластини, після чого формується його остаточна форма. Пластинчастий спосіб передбачає початкове виготовлення заготовки за формою природного нігтя, яка згодом закріплюється на ложе. Ефективною вважається комбінована методика, що запобігає потраплянню бруду, вологи під протез.

Будь-яке протезування повинен здійснювати фахівець. Занадто довга штучна пластина призведе до незворотних процесів у розвитку здорового нігтя. Може розвинутися оніходістрофія. Важливо звернутися до кваліфікованого фахівця, пройти попередню консультацію.

Протезування нігтів – що це таке?

Хтось із пацієнтів лякається цього словосполучення, вважаючи, що зараз буде проходити неприємна маніпуляція з імплантацією нігтя в нігтьовому ложі.

Інші вважають, що ця процедура відноситься до розряду нарощування нігтів.

Яка ж особливість існує в протезуванні?

Чого боятися в протезуванні?

Перше правило:
Не можна протезування вважати довготривалим «носібільним» матеріалом.

Друге правило:
протезування при неправильному догляді можна як допомогти, так і нашкодити.

Чому?
Матеріал як правило важче, ніж нігтьова пластина, який би він спеціальний не був.

Під час зрощення нігтьової пластини, матеріал накладений на нігтьове ложе і пластину зміщується.
Це призводить до неправильного розподілу тиску на ніготь самого матеріалу.

Так може бути виникнення гематоми або додаткового онихолизиса та інших змін.

Тому, прийшовши на маніпуляцію протезування, пацієнт повинен розуміти і відчувати відповідальність у догляді за нігтем, де заповнення нігтя виконано за допомогою штучного матеріалу.

Тому, ми з своїм пацієнтам рекомендуємо корекцію нігтьової пластини при протезуванні 2 рази в місяць обов’язково.

В випадках складних при ониходистрофии потрібен особливий підхід і рекомендації.
Поставтеся до протезування серйозно.

Тому, хочемо звернути вашу увагу на підхід і правильне ставлення до рекомендацій з лікування та протезування.

Вважаємо дану методику досить продуктивною та ефективною при даних випадках з високим показником відновлення нігтів і позитивною динамікою.

Запрошуємо на процедуру протезування, тих пацієнтів, хто не може вирішити проблему подібного характеру!

Поспішайте відновити свої ноготочки і дати їм можливість бути до літнього сезону красивими і здоровими!

Телефон: + 7-916-339-13-59

Онлайн-запис: Пошкоджено нігті на руках або ногах?

Всього 1 годину – і Ваші нігті ідеальні!

Не любите носити відкрите взуття? Басейн, пляж, сауна не приносять задоволення? Ви не самотні.За статистикою, 20% людей змушені змінювати спосіб життя через те, що вони соромляться виду своїх нігтів на ногах, а іноді – і на руках.

У LIPSCLINIC проблема пошкодженої нігтьової пластини вирішується швидко і легко за один сеанс. Ми виконуємо протезування нігтів на ногах і руках з допомогою гелю для протезування GEHWOL (Геволь).

У яких випадках виконується протезування нігтів?

При захворюваннях нігтів

Сьогодні грибковими захворюваннями нігтів (оніхомікози) страждає кожен п’ятий житель планети.Колір нігтів під впливом грибка змінюється і стає білим, сірим, зеленим, жовтим, коричневим і навіть чорним. Нігті товщають, шаруються і в останній стадії хвороби повністю руйнуються. Грибок вражає нігті як на ногах, так і на руках. Лікування при оніхомікозі триває довго: від 6 місяців до 1 року, поки не виростуть здорові нігті. Не знаєте, як лікувати грибок нігтів? Детальніше про оніхомікозі.

Пережити тривалий період відновлення нігтьової пластини дозволяє протезування нігтів.При протезуванні вся нігтьова пластина або її частина видаляється і замінюється спеціальним гелем, який твердне під ультрафіолетовими променями і візуально виглядає як здоровий ніготь. Протезування нігтів виконують і при інших захворюваннях, при яких нігтьова пластина розщеплюється, шарується, стає ламкою, змінює колір або відходить від нігтьового ложа, а також при мозолях під нігтями.

У разі нещасного випадку та врослого нігтях

Інша поширена причина, по якій потрібно протезування нігтів, – це часткова або повна втрата нігтя через травму або при врослому нігті.При відсутності нігтьової пластини протезування нігтів на ногах або руках необхідно не тільки в естетичних цілях, але і для захисту нігтьового ложа.

Якщо не провести протезування вчасно, то відбудеться всихання нігтьового ложа і надалі при отрастании нового нігтя під ним з’являться порожнечі, які стануть ідеальним місцем для розвитку різних захворювань. При врослому нігті протезування допомагає направити зростання нігтя в потрібному напрямку.

Як проходить протезування нігтів в LIPSCLINIC?

1 етап – підготовка

Якщо у Вас повністю або частково видалена нігтьова пластина, то підготовка зводиться тільки до знезараження нігтьового ложа.В інших випадках подолог спочатку видаляє уражені хворобою ділянки нігтя: за допомогою металевих фрез і алмазних каменів він прибирає ламкі, пухкі і змінили колір частини нігтя. Для протеза подолог залишає ділянки твердого нігтя довжиною всього 2-3 мм.

Якщо у Вас вростає ніготь, то на початковому етапі лікар-подолог виріже врослі ділянки нігтя і ретельно обробить нігтьові валики. Надалі залишок нігтя і шкіра навколо обробляються спеціальним засобом, що очищає «Геволь» (GEHWOL Nail Repair Cleaner).

2 етап – нанесення гелю для протезування

У LIPSCLINIC ми використовуємо гель «Геволь» (GEHWOL Nail Repair). Гель наноситься тонким шаром, тому Ви не відчуєте болю або дискомфорту. Протягом декількох хвилин подолог акуратно розподілить гель пензликом по поверхні нігтьового ложа і сформує форму нігтя.

3 етап – стабілізація гелю ультрафіолетовим випромінюванням

Протягом двох хвилин гель застигає під дією ультрафіолету.Наші ПОДОЛОГ наносять гель «Геволь» (GEHWOL) в два-три шари. Після кожного нанесення гель піддається впливу ультрафіолету. Таке поступове протезування нігтя дозволяє домогтися того, що штучний ніготь має високий ступінь еластичності. В кінці подолог завдає на вільний край нігтя гель опалового кольору, щоб надати нігтю максимально природний вигляд.

4 етап – надання форми

На цьому етапі подолог обробляє поверхню нігтя спеціальними інструментами.Це необхідно для того, щоб надати нігтям гарний вигляд і правильну форму.

Протезування нігтів: до і після


Протезування нігтів відгуки

«Запустила грибок на нігті великого пальця ноги і згадала, що у мене не все в порядку тільки перед настанням літа. У клініці Липс порадили зробити протезування нігтя. Все сподобалося, ніготь вийшов красивим, зовсім як справжній.Їздила в відпустку ні море, ні сонце, ні пісок ніяк не вплинули на його стан. Вважаю, що це дуже хороша і потрібна процедура. Дякую вам за допомогу!”

Ірина, 32 роки.

«Після травми ніготь ніяк не хотів рости! Думала, все життя мені доведеться носити закрите взуття! Комплексувала жахливо! Зовсім випадково потрапила в клініку Липс і тут подолог запропонувала зробити протезування нігтя. Всього за 40 хв мені зробили новий красивий нігтик. Спочатку все боялася його зачепити, думала, що зламається скоро.Але ось минуло вже три місяці, і зараз на місці протеза виріс новий правильної форми ніготь. Спасибі моєму Подолог за хорошу роботу! »

Настя, 25 років.

Залишилися питання по протезуванню нігтів?

Телефонуйте, а краще приходьте до нас в клініку – консультація лікаря-подолога у нас безкоштовна.

Запишіться зараз по тел. +7 963 964-79-76 або залиште заявку.

Ціни на протезування нігтів

Найменування послуг Ціна
Протезування нігтя гелем GEHWOL 1620-2250р
Зняття штучного матеріалу 400р

Подологія, захоплююча все захворювання і патології стоп, нігтів і шкірних покривів ніг, досить молода галузь медицини, що з’явилася в пострадянських країнах тільки в середині 2000-х років.Багато людей страждають цими недугами і, прагнуть записатися до Подолог в Москві, так як столиця пропонує найбільш інноваційні методи лікування. Щоб знайти хорошого лікаря, вони звертаються за допомогою в Інтернет. Мережа рясніє численними запитами: «кваліфікований подолог, Москва, прийом до лікаря». У нашому косметологічному центрі є доктора такої спеціалізації. Вони мають освіту європейського рівня, яке передбачає не вузьку, а широку спеціалізацію. В їх кваліфікацію входять великі знання з дерматології, хірургії, ендокринології та ортопедії.Приймаючий у нас подолог, записатися на прийом в Москві до нього можна скориставшись нашим сайтом, впорається з будь-яким недугою даного профілю. В його обов’язки входить:

 • проведення діагностики;
 • профілактичні заходи, щодо усунення з’являються захворювань;
 • лікування недуг шкіри і нігтів на ногах всілякої етіології, включаючи і фізичне викривлення будови стопи;
 • лікування патологій організму, які впливають на здоров’я нижніх кінцівок.

Своєчасна запис до Подолог в Москві у нас і проведене лікування – ефективне позбавлення від недуги

Пацієнтам, які отримали консультацію подолога в Москві в нашій клініці, проводяться скрупульозні діагностичні процедури. На підставі отриманих діагностичних результатів, досвідчений подолог розробляє найбільш доцільну методику лікування наявного недуги. Грамотна консультація подолога в Москві, проведена нашим фахівцем, а потім обраний ним спосіб лікування, допоможе впоратися і з недугами в вузьких напрямках.У сфері ортопедії вирішуються проблеми з патологічними змінами стоп, а в хірургічному напрямку – успішно ведеться боротьба з виразковими проявами на шкірі стоп, а також з вросшими нігтями. В області травматології знайдені ефективні способи лікування застарілих переломів та травм. Не менш ефективно усуваються проблеми і в інших медичних напрямках, а саме:

 • в флебології знайдені ефективні рішення для судинної патології ніг;
 • в дерматології, конкретно в мікології, успішно вирішуються проблеми з грибковими ураженнями нігтів на ногах, а також стоп;
 • в ендокринології, за результатами останніх досліджень, знайдено унікальний метод від ураження стоп, викликаних розвитком цукрового діабету;
 • в імунології, успішно коригується імунітет, в результаті формування бородавок, вірусних папілом та інших аллергопатіческіх показань.

Прийом до нашого Подолог, записатися до якого на прийом в Москві пацієнти змогли, вирішує і всі проблеми, які в подальшому можуть негативно позначитися на здоров’ї нігтів, стоп і нижніх кінцівок.

Інші послуги нігтьового сервісу

Педикюр

Корекція врослого нігтя

Лікування грибка нігтів

Манікюр

Покриття

PACT Med

Протезування нігтів за допомогою гелю GEHWOL

GEHWOL Протезування

GEHWOL Протезування пропонує ефективну методику для створення штучних нігтів на ногах і руках.Вона складається з світлотверднучий однофазного GEHWOL Геля для протезування двох видів в’язкості, різних кольорів (прозорого, рожевого і опалового) – і GEHWOL Очищувача.

GEHWOL Протезування

Нігті легко відновити за допомогою GEHWOL Геля для протезування! Гель для протезування не вимагає замішування і наноситься безпосередньо з тюбика на поверхню.Гель твердне тільки під дією ультрафіолетових променів. Кінчиком тюбика Гель чисто і точно дозується – максимально економічно!

GEHWOL Гель для протезування може застосовуватися для косметичного поліпшення зовнішнього вигляду нігтів, а також для протезування нігтів, наприклад, при лікуванні грибкових захворювань.

Причини

Часто причиною того, що ніготь доводиться повністю або частково замінювати, є порушення росту (дистрофія нігтів), яке в більшості випадків є наслідком грибкових захворювань нігтів (оніхомікозів).Протезування нігтів іноді також потрібно в разі розщеплення нігтів (онихорексис і онихолизиса). Також при кератозу або субунгвальних (піднігтьових) мозолях часто доводиться видаляти частину нігтьової пластини. У деяких випадках травми також є причиною часткової і повної втрати нігтьової пластини.

Підготовка

Перш ніж виготовити штучний ніготь, необхідно видалити потовщені і / або уражені грибком частини нігтя.

Після цього підготовлений ніготь звільняється від відокремилися частин.Нігтьову виїмку необхідно ретельно очистити, щоб штучний ніготь міг закріпитися на підготовленої решти нігтьової пластини, вона повинна бути очищена від жиру.

Залишок нігтя очищається ізнежирюється Очищувачем. При цьому нігтьової пластини можна додати шорсткість, для кращого зчеплення з гелем.

Протезування

Після попередньої обробки перший шар GEHWOL Геля для протезування наноситься на ніготь безпосередньо з тюбика.Для складного протезування найкращим чином підходить новий високов’язкий GEHWOL Гель для протезування. Три види гелю – прозорий, опал і рожевий можна змішати між собою таким чином, щоб колір нігтя виглядав абсолютно природно. При цьому основою є прозорий гель, обидва кольорових гелю можна додати для додання нігтю кольору, але можливі й інші варіації. Змішування легше виробляти прямо на нігтьовому ложі. Завдяки підвищеної в’язкості гель можна наносити дуже точно, що значно полегшує обробку.Так як гель твердне тільки під ультрафіолетовими променями, штучний ніготь можна моделювати пензликом не поспішаючи. Необхідно користуватися спеціальними пензликами для моделювання зі змінними насадками. Після кожної обробки їх потрібно міняти, дотримуючись правил гігієни.

Якщо у пацієнта на інших нігтях є вільний білий край, то можна його легко сформувати без будь-якого шаблону. Для цього по зовнішньому краю штучного нігтя проводимо тонку лінію високов’язкого гелем опалового кольору.Після цього шар повинен затвердіти протягом двох хвилин під спеціальною лампою з ультрафіолетовим випромінюванням (380-400 нм). Щоб отримати міцний і одночасно еластичний ніготь, рекомендується нанести три шари гелю.

Для фіксації готового нігтя рекомендується нанести тонкий шар GEHWOL Геля для протезування середньої в’язкості. Залежно від того, який колір Ми хочемо надати штучного нігтя, використовуємо прозорий або – якщо ніготь здається занадто білим – рожевий гель, а для неприродно рожевого нігтя – опал.Блиск штучного нігтя можна підсилити за допомогою полірування.

Захист

Завдяки високоефективним протигрибковим компонентів, що додається в гелі для протезування нігтів один з них, наприклад, клімбазол, грибкові інфекції не поширюються (багато компонентів, які входять до складу гелів є медичною таємницею). Додатково рекомендується використовувати GEHWOL med Захисне масло для нігтів і шкіри, яке рівномірно розподіляється між штучної нігтьової пластиною і нігтьових ложем і захищає їх від грибкових інфекцій.

Нігті по захистом !!!

Про методи профілактики грибкових уражень нігтів.
Важливо відзначити, що існує ще й методи профілактики грибкових уражень нігтя з використанням гелю «
GEHWOL ».

З цією метою застосовується методика зміцнення нігтів, коли нігті не піддаються механічній обробці, а на здорові нігті наноситься гель тонким шаром, абсолютно непомітним для оточуючих.Вся процедура займає близько 30-40 хвилин.

Особливо актуально зміцнення нігтів:

 • при відвідуванні фітнес-клубу;
 • при відвідуванні басейну , сауни;
 • на час відпочинку в теплих країнах і багато іншого .

Протезування нігтів на руках і ногах

Нігті в повсякденному житті піддаються постійним навантаженням, що часто призводить до деяких неприємностей.Наприклад, ніготь сходить в результаті травматичного пошкодження. Як бути в таких випадках? Нігті виконують не тільки естетичну, але і захисну функцію, тому необхідно відновлення пластини. Сучасна медицина пропонує таку технологію, як протезування нігтів. Ця процедура виконується як на руках, так і на ногах, коштує відносно недорого і моментально вирішує проблему. Сьогодні ми розповімо вам про показання, протипоказання і тонкощі проведення протезування нігтьової пластини.

Що являє собою ногтевое протезування?

Якщо мова йде про руках, то протезування частіше виконується з косметичних міркувань. Протезування нігтів на ногах направлено на відновлення захисних функцій і пов’язане з деякими труднощами. На них щодня виявляється інтенсивне навантаження, тому протези швидше руйнуються.

Протезування дозволяє вирішити проблему з пошкодженням чи відсутністю нігтьової пластини і уникнути можливих ускладнень.Не варто плутати протезування з декоративними косметичними процедурами нарощування. Вони не мають між собою нічого спільного. Тут використовуються принципово інші матеріали з високим вмістом пластифікаторів, щоб штучний ніготь вийшов міцним, але при цьому був наближений до природної гнучкості.

Протезування нігтів виконують із застосуванням таких матеріалів:

 • готові маси;
 • пластинчасті протези;
 • акрил;
 • светоотвердевающіх гелі;
 • шовк.

В результаті пошкоджена пластина відновлюється, захищається від деформацій і проникнення інфекцій, природний ніготь відростає правильної форми.

Показання до протезування

Свідчень до цієї процедури досить багато. Фахівці можуть прийняти рішення про протезуванні в наступних випадках.

 1. Пошкодження або втрата частини нігтя після механічної травми.
 2. Подолання дистального валика, що перешкоджає нормальному росту нігтів.Він часто утворюється в результаті систематичного состріганіе нігтів під корінь. Шкіра в цій області починає грубеть, запускається процес зроговіння, і поступово формується дистальний валик.
 3. Часткове або абсолютна відсутність нігтя в результаті хірургічного втручання.
 4. Деякі грибкові захворювання.
 5. пластинчастих відшарування.
 6. Поздовжнє розщеплення.
 7. Порушення росту нігтів.
 8. Потовщення і розростання нігтя.
 9. Проблема врослого нігтя.

Також в деяких випадках може бути розглянута можливість протезування суто в естетичних цілях.

Як виконують процедуру?

Протезування нігтів починається з підготовчих процедур. Нігтьову пластину і валик обробляють, шліфують, видаляють пошкоджені частини. Після цього натуральна частина обезжиривается очисниками.

Далі приступають до самої процедури. Існує кілька методик, але зараз давайте розглянемо протезування на основі найпростішого однофазного гелю.Суть полягає в почерговому нанесенні декількох шарів гелю, який після застигання створює міцне і еластичне покриття для захисту нігтьового ложа. Форма моделюється за допомогою спеціального шпателя. Кожен нанесений шар гелю ретельно просушується до повного застигання під лампою.

Носіння протеза зазвичай затягується на кілька місяців. Весь цей час рекомендується періодично перевіряти стан натурального нігтя і при необхідності замінювати протез.

Методи протезування

Протезування може проводитися за допомогою різних матеріалів, тому методика в кожному випадку буде відрізнятися.В основному поширені три способи.

 1. Нанесення маси «Геволь», що складається з клейової основи і кополіна. Одна з найпростіших методик. На пошкоджену нігтьову пластину по черзі накладаються шари клею і кополіна, що має тканинну основу. Далі штучного нігтя надається необхідна форма. Перевага цього методу полягає в міцності матеріалу, його еластичності і протигрибкових властивості завдяки антимикотическим добавкам.
 2. Використання полімеру з двох компонентів «Унгізан».Препарат складається з порошку і рідини-закріплювача. Вони змішуються, і починається процес полімеризації, що дозволяє надати нігтю бажану форму. Цю методику можна застосовувати тільки в тому випадку, якщо збереглася хоча б частину натурального нігтя.
 3. Застосування світлотверднучий гелю «Геволь». Цю методику застосовують при деформації нігтів, їх гіпертрофії, ламкості і листкове. Це однофазний полімеризаційного гель, який легко застигає і створює тонке, але міцне покриття.

Відмінність між матеріалами полягає в кінцевому оптичному результаті і вартості. Вибір тієї чи іншої методики здійснюється за результатами розгляду проблеми професійним ПОДОЛОГ . Грає роль вираженість проблеми, локалізація (на руках або ногах) і деякі інші фактори.

Протипоказання

Процедура дозволена до використання в більшості випадків. Але є і кілька протипоказань:

 • повна відсутність нігтьової пластини;
 • запалення в області нігтьового ложа;
 • наявність відкритих ран.

Протезування дозволяє за один день вирішити проблему пошкодженого в результаті травми або захворювання нігтя, захистити ложе від проникнення інфекцій і впливу зовнішніх чинників. Не менш важливий і хороший естетичний результат протезування. Щоб ви змогли отримати наочне уявлення про цю процедуру, ми приготували для вас відео, в якому продемонстровано процес протезування від початку і до кінця.

.