Маникюр

Манікюр за допомогою стемпінга: 30 ідей модного манікюру, який ти легко зробиш сама

Як робити стемпинг на гель-лак, зробити стемпинг на гель-лаку покроково, як користуватися (правильно наносити)

Stamping в перекладі з англійської означає «штампування». В цьому і полягає суть дизайну. Візерунок на нігтьову пластину наноситься не вручну, а друкується за допомогою спеціального штампа. Таким експрес-методом зручно користуватися в салонних і домашніх процедурах. Стемпинг допомагає тим, хто не дуже добре малює, дозволяє робити складні візерунки з тонкими лініями за кілька хвилин.При цьому їх важко відрізнити від ручного розпису.

Готуємо робоче місце для стемпінга

Вам буде потрібен стандартний манікюрний набір, щоб привести в порядок нігті і підготувати їх до манікюру – ножиці або кусачки, скляні пилки для корекції, баф і полірувальник, пушер для кутикули. Підготуйте рідини – для зняття лаку або гелевого лаку, знежирення, дезінфекції нігтів, базу і топ.

Безпосередньо для стемпінга:

 1. Пластини – круглий або прямокутний металевий трафарет багаторазового використання, на якому може бути вигравірувано від 4 до 42 візерунків і малюнків для дизайну.Нові пластини зверху покриті захисною плівкою, яку перед дизайном потрібно акуратно зняти. Щоб малюнок вийшов чітким, гравірування повинна бути хорошої якості, достатньої глибини.
 2. Скрапер – скребок для рівномірного розподілу фарби по диску. Зроблений з пластику у вигляді тонкої пластинки. Може бути з ручкою або без неї. Деякі майстри нігтьового сервісу успішно замінюють цей інструмент пластиковою карткою, але ми цього робити не рекомендуємо (особливо початківцям). Металевими шкребками теж краще не працювати.Вони залишають подряпини на пластині для стемпінга і псують її.
 3. Штамп для передруку візерунка на ніготь. Виглядає, як подушечка з силікону або гуми на ручці. Може бути круглим і прямокутним, великого, середнього і маленького розміру. Вибір форми та розміру залежить від дизайну і вашого нігтя. Для дрібних малюнків і коротких нігтів підійде невеликий штамп. Для великого орнаменту на довгих нігтях візьміть прямокутний або великий круглий інструмент. Чим більше робоча поверхня, тим більше елементів візерунка віддрукується на нігтьової пластини.

  Який штамп краще, з силікону або з гуми? Краще той, яким вам зручніше працювати. Тому пропонуємо спробувати обидва варіанти. Гумові штампи більш жорсткі, ніж силіконові. Ними складніше наносити орнамент в куточки нігтьової пластини. Техніка отпечативанія – перекочування від одного краю до іншого, реверсивними рухами. М’який силікон перекочувати не потрібно, інакше все лінії будуть нечіткими. Його просто щільно притискають до нігтя штампів рухами.

 4. Фарби для стемпінга.Основні критерії вибору – насичений пігмент, густа консистенція, хороша покриваність в один шар. Якщо ці правила не дотримуватися, малюнок не буде друкують, він розпливеться і розтечеться.

  Для дизайну зазвичай користуються акрилової, гелевою фарбою і звичайними лаками. Фарби та лаки дають яскравий чіткий відбиток. Недолік акрилової фарби – швидко сохне. Тому початківцям працювати з нею незручно, потрібно поспішати в процесі манікюру. Звичайний лак не повинен бути блискучим, перламутр і великі блискітки погано друкують на нігтях.Краще брати матовий, густий. Він повинен трохи тягнутися за пензлем. Хороший дизайн виходить з голографією або металевим ефектом, з дрібним пилом.

  Можна також робити стемпинг на нігтях гель-лаком, шелаком, але це – не дуже вдалий варіант для стемпинг-дизайну. На повітрі вони не сохнуть, що більш зручно новачкам. Потрібно вибирати густі покриття з достатньою пігментацією, щоб малюнок не вийшов блідим. Адже гель-лак при стемпінг два рази наносити не можна.Крім того, якщо гелевий лак по консистенції НЕ тягучий, його потрібно перед нанесенням на ніготь трохи підсушувати в лампі прямо на штампі. Сенс швидкого манікюру втрачається. Але зате, завдавши орнамент, липкий шар можна посипати блискітками, пудрою або іншим декором і урізноманітнити дизайн.

Для домашнього манікюру не рекомендуємо флакони великих обсягів, оскільки витрата матеріалу невеликий – 5 мл одного кольору для вас однією вистачить надовго.

Всі ці речі продаються в наборі або окремо.Поки ви не набили руку, пробуйте робити дизайн спеціальними стемпінговимі фарбами і професійними інструментами. Тільки так ви зможете отримати потрібний результат.

Робимо стемпинг-дизайн самостійно

Правильний красивий манікюр – рівна, гладка нігтьова пластина, тому:

 • не користуйтеся металевими пилками і пиляйте рухами в одну сторону. Це попередить розшарування;
 • використовуйте для регулярного догляду масло для кутикули;
 • не забувайте знежирювати пластинку перед нанесенням кольору, щоб підвищити адгезію матеріалів;
 • якщо є дефекти на нігті, вибирайте щільну густу базу, щоб їх замаскувати;
 • фіксуйте дизайн топом, закрепителем;
 • дотримуйтесь покрокові інструкції.

Приготуйте все, що знадобиться для дизайну. Крім необхідних робочих інструментів, під рукою повинні бути ватяні диски, рідина для зняття лаку (з ацетоном, без масел), фарба для стемпінга, основне покриття, база, топ (закріплювач).

Готуємо нігті до нанесення основного кольору – знімаємо старе покриття, відсуваємо кутикулу, знежирюємо. Наносимо прозору базу під звичайний лак або під гель-лак, щоб вирівняти нігті. Покриваємо поверхню кольором і чекаємо його повного висихання.Гель-лак полімеризуючись в лампі: УФ – 2 хв., Led – 30 сек. Якщо він недостатньо щільний і рівний, перекрийте ще раз і знову висушіть.

Тепер основне питання – як користуватися стемпинг. Розглянемо покроково:

 1. Візьміть платівку-трафарет. Переконайтеся, що ви зняли з неї захисну плівку і вам нічого не заважає.
 2. Знежирте поверхню обраного малюнка рідиною для зняття лаку.
 3. На край трафарету нанесіть фарбу для дизайну.
 4. Захопивши пігмент скребком, проведіть по всій поверхні малюнка. Тримайте скрапер під кутом 45 градусів, стежте, щоб лак заповнив весь візерунок, добре знімайте залишки.
 5. Робочу поверхню штампа протріть засобом для зняття лаку. Гладкі силіконові штампи майстри радять злегка «забафіть», щоб вони стали більш шорсткими і добре утримували малюнок. Силікон з липким шаром так готувати не потрібно.
 6. Прикладіть штамп до трафарету з фарбою, віддрукуйте на ньому візерунок (перекочується рухами) і відразу ж перенесіть отриману картинку такими ж рухами на ніготь.Рука не повинна тремтіти і рухати штамп по нігтя, інакше вийде 3д ефект, а це – не те, що нам потрібно. Після отпечативанія прибирайте інструмент. Пам’ятайте! Гумову подушку перекочуємо, м’яку силіконову – притискаємо одиничним рухом.

Перед тим, як покривати дизайн закріплювачем, переконайтеся, що фарба повністю висохла. Якщо ви працюєте гель-фарбою або лаком, не поспішайте, вони не застигнуть. А ось з акриловою фарбою потрібно поспішити.

Тепер, як робити стемпинг на гель-лаку покроково:

 1. Покриваємо підготовлений ніготь кольоровий основою.
 2. Сушимо належний час і видаляємо липкий шар гель-лаку.
 3. На трафаретний пластинку наносимо фарбу.
 4. Тримаємо скрепер під кутом 45 градусів, проводимо їм по фарбі і простягаємо по всьому малюнку. Переконайтеся, що всі лінії добре заповнені лаком (або гель-лаком).
 5. Підносіть штамп до візерунку і друкує його реверсивним рухом. Якщо візерунок перенесений правильно, він має чіткі контури. Змащений малюнок не намагайтеся виправити. Витріть його і все робіть заново.
 6. Наносимо видрукуваний візерунок на ніготь тим же рухом, твердою рукою. Лак швидко висихає, тому продумайте заздалегідь, в якому місці ви будете його розміщувати.
 7. Прибираємо штамп і оглядаємо отриманий результат. Якщо завдали не весь малюнок, не поспішайте наносити його ще раз. Так можна остаточно зіпсувати манікюр.
 8. Так проробляємо з кожним нігтем.
 9. Чекаємо, поки стемпинг висохне. Перекриваємо отриманий дизайн закріплювачем. Це може бути прозорий лак або топ для гель-лаку.У першому випадку ви зможете урізноманітнити манікюр хоч кожен день. Досить зняти верхній шар лаку і нанести новий орнамент. Топ зробить манікюр стійкішим, ви будете його носити не менше 2 тижнів.
 10. Потрапила на шкіру фарбу видаляємо засобом для зняття лаку або коректором манікюру.

Після оформлення робочі поверхні потрібно обов’язково очистити від фарбувальних складів. З трафарету і штампа з гуми знімайте їх рідиною для зняття лаку, з силіконового штампа – липкою стороною канцелярського скотча.

Як бачимо, техніка не складна. Але початківці дуже часто задають питання: чому не переноситься малюнок з пластини? Можлива проблема в тому, що:

 1. Ви не зняли захисну плівку. Вона буває прозорою або синього кольору. Синя видно добре, а прозора настільки тонка, що її можна просто не помічати. Подденьте з краю голкою. Якщо є плівка, ви її побачите.
 2. Ви взяли не той лак – занадто рідкий, погано пігментований. Спробуйте поміняти фарбу.
 3. У вас неякісний штамп, скрепер або попалася пластина з неглибокою гравіюванням. Купуйте професійні набори для стемпінга, виготовлені з якісних матеріалів.
 4. Ви очищаєте стемпінговую пластину складом, що містить масла. Зазвичай це безацетоновие вітамінізовані кошти. Такі рідини не чистять, а ще більше забруднюють поверхню, забивають її жирним шаром. Щоб добре очистити забруднену поверхню, покладіть диск з малюнками на кілька хвилин у відповідний засіб.
 5. Ви наносите малюнок на вологий штамп. Його потрібно очищати перед кожним стемпинг, але візерунок НЕ буде друкуватися, поки рідина не висохне.

Робіть все правильно, і у вас вийде гарний манікюр.

Ідеї стемпинг-дизайну

Вічна класика – чорне із золотом.

Вензелі.

Модний горошок.

На градієнті.

На френчі.

На втірке.

Голографічний стемпинг.

Стемпінг на нігтях – фото і відео як робити стемпинг
 • 1806
 • Красивий і акуратний манікюр здатний перетворити будь-яку жінку, надати її ручкам привабливості і доглянутості.Привернути увагу до своїх нігтиками можна завдяки незвичайному дизайну, використовуючи малюнки або візерунки на нігтях. Щоб створити яскравий і шикарний манікюр жінкам доводиться звертатися до професійних майстрам нігтьового дизайну, так як не всі володіють навичками малювання. Для тих, хто готовий до експериментів і бажає самостійно в домашніх умовах зробити актуальний манікюр, пропонуємо познайомитися з модною новинкою в нейл-арте – стемпинг, за допомогою якого ви швидко навчитеся створювати модний дизайн нігтів, наносити різноманітні візерунки, картинки, навіть не вміючи малювати .

  Стемпінг на нігтях як робити?

  Щоб навчитися правильно робити новомодний нейл-арт, необхідно розібратися, що ж таке стемпинг, які інструменти входять в спеціальний набір для творчості і як з ним працювати в домашніх умовах. Щоб легко освоїти уроки декорування нагідок вам допоможе покрокове керівництво і майстер клас процесу з докладними фото і відео для початківців. Впевнені, що наші барвисті фото і видеоурок будуть вам корисні і цікаві.

  Що таке стемпинг для нігтів – секрети майстрів

  Стемпінг – це створення малюнків і візерунків на нігтях за допомогою штампа.Штамп дозволяє перенести зображення на нігтьову пластину, покриту гель лаком або шелаком, а також базовим покриттям: кольоровим або безбарвним. За короткий час, знаючи просту техніку виконання, ви можете отримати складний неординарний малюнок і оригінальний манікюр своїми руками, який виходить не гірше салонного. Замовити спеціальний набір для штампірованія можна в будь-якому Інтернет-магазині, який спеціалізуються на продажу товарів для нейл-арту. Як правило, даний набір коштує недорого, його ціна залежить від виробника, якості інструментів і комплектації.Головна порада від майстрів – купувати набір гарної якості, оптимальний варіант – набір Konad, з якими просто створювати незвичайний дизайн. Відгуки про ці наборах тільки позитивні. Потрібно розуміти, що використання набору в перший раз може не привести до бажаного результату і цікавий манікюр може відразу не вийти, тому бажано більше практикуватися і скористатися нашими порадами та рекомендаціями.

  Що для цього потрібно?

  Стемпінг на нігтях в домашніх умовах виконується за допомогою таких засобів і інструментів:

  – металева пластина (диск) з гравіюванням малюнків або принтів;

  – спеціальний штамп для перенесення зображення на поверхню нігтики;

  – скребок-скрапер для зняття і видалення надлишок лаку для рівності та чіткості малюнка;

  – базовий лак-основа або лак щільної текстури з яскравим покриттям в один шар;

  – закріплювач, рідина для зняття лаку.

  Підготувавши все необхідне, можна приступати до створення модного манікюру.

  Як правильно робити манікюр в домашніх умовах – дизайн покроково

  Наведене нижче покрокове керівництво з докладними фото допоможе вам легко і швидко робити надзвичайно красивий манікюр в домашніх умовах.
  1. Перед тим, як робити модний манікюр, необхідно добре вимити руки, знежирити нігтики ацетоном і нанесіть базову основу або кольоровий лак.

  2.Нанесіть лак на металевий диск з гравіюванням малюнка. Лак-фарба наноситься на всю поверхню трафарету.

  3.Ізлішкі лаку необхідно швидко зняти за допомогою скребка – скрапера, на цьому етапі важлива швидкість і швидкість. Важливо правильно тримати скребок під кутом 45 градусів.

  4.Берем штамп і перекочується рухами переносимо візерунок з диска. Щоб нанесення малюнка було чітким і ідеальним, слід робити хороший натиск і прикладати зусилля.

  5.Темі ж перекочується рухами картинка зі штампика переноситься на ніготь.Дайте малюнку висохнути.

  Стемпінг для нігтів – як користуватися з гель лаком

  Для степмінга в якості покриття, на яке наносяться штампи використовується гель-лак. Головною перевагою стемпінга на гель-лаку є багаторазове нанесення малюнків, без необхідності фарбувати нігті, завдаючи новий шар звичайним лаком, якщо картинка розмазалася і потрібно її повторне нанесення. Базове покриття гель лаком або шелаком залишається. Але, при нанесенні штампа на поверхню нагідок, покритих гель лаком, є деякі секрети:
  – не користуйтеся гель-лаком для малюнків, він не зможе відбитися на поверхні;
  – знімати невдалі картинки з поверхні необхідно рідиною без вмісту ацетону;
  – користуючись в якості базової основи шелаком, необхідно зняти з нього перед нанесенням картинок верхній липкий шар.

  Свіжі ідеї і новинки року

  Завдяки стемпинг ви самостійно, без допомоги професійних майстрів можете зробити бездоганний і розкішний дизайн нігтів в домашніх умовах. Трохи практики і – стемпинг на нігтях стане для Вас захоплюючим заняттям. Представляємо вашій увазі фото найсвіжіших ідей манікюру та актуальні в цьому році новинки стемпінга.

  Стемпінг для нігтів – відео уроки

  Як робити стемпинг для нігтів в домашніх умовах можна подивитися на наступному відео:
  Відео – стемпинг на гель лак – різні техніки

  Відео – базовий урок

  Відео – манікюр поради

  Стеж за нами в соц.мережах!

  що це таке, який потрібен і як робити манікюр (відео-урок і відгуки)

  Стемпінг – це нова техніка нанесення візерунків на нігтьову пластину. Самі малюнки створюються на диску / пластині з трафаретом, після чого за допомогою штампа переносяться на нігті. Отриманий результат ідентичним на всіх нігтях, немов дизайн був зробити професійним майстром. Виглядає такий нейл-арт дуже ефектно і цікаво.

  При бажанні навчитися робити манікюр за допомогою стемпінга самостійно нескладно, головне трохи попрактикуватися, обзавестися відповідним лаком і штампом. Нижче ми докладно розповімо, як правильно наносити стемпинг-візерунки на лак, а також розглянемо ТОП-5 хороших лакових покриттів.

  Спеціальний лак для стемпінга – що це таке?

  Саму технологію створення малюнка правильно називати стемпинг нейл-арт, це новинка в області дизайну нігтів, яка вже завоювала величезну популярність.Суть процедури полягає в тому, що візерунок наноситься спеціальним інструментом-штампом, який може бути силіконовим, гумовим і з липкою друкується подушечкою.

  Одне з основних умов для отримання якісного результату при стемпінг – це використання спеціального покриття для нігтів. Багато виробників вже випускають цілі серії для стемпінга, так що знайти бажаний колір проблем не складе. Особливість такого лаку полягає в тому, що він більш густий, ніж звичайний, і, найголовніше – сильно пігментований.

  • Такі якості допомагають створювати чіткі і точні лінії малюнка, вони не розтікаються і легко проглядаються на нігтики. Сьогодні познайомиться з такою технологією дуже просто – продаються навіть готові набори, в які входить все необхідне для створення малюнка, в тому числі і кілька лаків для нігтів різних відтінків.

  Який лак краще для стемпінга нігтів: огляд

  C зростанням популярності стемпінга зростає і асортимент, все більше відомих компаній виробляють якісні покриття для створення ідеальних малюнків на нігтях.Розглянемо характеристики найпопулярніших на сьогоднішній день наборів для стемпінга.

  Лак Konad Special Nail Polish

  Виробник Конад випускає кілька варіантів акрилових лаків для створення стемпинг-малюнка на нігтях: в обсязі 5, 11 і 12 мл. В асортименті представлені різноманітні варіанти покриття: перламутрові, матові, прозорі, глянцеві в різних відтінках. Є можливість придбати і інші необхідні інструменти для дизайну нігтів у цього виробника, тільки за такої умови він гарантує отримання ідеального малюнка.

  Консистенція у лаків тягуча , колір насичений, що в повній мірі задовольняє всім вимогам для використання при стемпінг.

  El Corazon Kaleidoscope

  Фарби для стемпінга від фірми Ель Коразон і Калейдоскоп пропонуються в економному та зручному обсязі – 15 мл, окремо випущена колекція формату 8 мл, яка поступово поповнюється все новими квітами.

  Переконатися в цьому найлегше на прикладі білого і чорного лаку – використані в дуеті, кольору повністю перекривають підкладку, навіть не дивлячись на таку інтенсивну контрастність.У лінійці можна зустріти і кремові відтінки, і неонові кольори, і переливаються дуохроми, не кажучи вже про простих однотонних глянцевих і матових варіантах.

  Виробник зазначає високу концентрованість пігменту, що дозволяє гарантувати найбільш чіткий малюнок і стовідсоткову передачу кольору.

  Golden Rose Rich color

  Багато прихильниць стемпінга використовують саме лаки Голден Роуз, причому не тільки спеціальну колекцію для нейл-арту, а й окремі варіанти з числа звичайних, які мають достатню насиченістю.Величезний плюс продукту – його невисока вартість і поширеність, однак перш ніж створювати манікюр, краще провести кілька експериментів і перевірити, як саме кольори будуть виглядати на темних і світлих підкладках. Випускаються лаки від Голден Роуз в різних обсягах в залежності від серії, продукт для нейл-арту – в довгих бульбашках по 7,5 мл.

  Лак має гарну стійкість і тримається близько 5 днів. Для кращої стійкості рекомендується наносити базове і топове покриття.

  Kand Special nail polish

  Випускається в стандартних скляних флакончиках (10 мл), цінова категорія – середня. Виробляється в Південній Кореї. Продукцію без праці можна знайти в інтернет-магазинах і вибрати потрібний колір із запропонованого асортименту. Також під цією маркою випускаються і зручні набори для стемпінга, які дозволять відразу ж приступити до створення красивого дизайну.

  Лак марки Kand має необхідну консистенцію і насиченість для отримання чітких і виразних візерунків.Не призначений для самостійного використання в якості однотонного покриття для нігтів.

  Born Pretty Nail Art Stamping Polish

  Фарба Born Pretty для стемпінга славиться своєю відмінною якістю. Лак щільний і добре розподіляється по пластині, відбитки при перенесенні штампом виходять чіткими і яскравими. Чи не швидко сохне, що дозволяє якісно нанести малюнок. Протягом року зберігання флакона консистенція фарби не густіє і не вимагає розведення.

  Єдиний мінус фарби – це складність в її видаленні з нігтьової пластини.Треба добре потерти засобом для зняття лаку, щоб позбутися від пігменту. Але це швидше за все мінус всіх фарб для нанесення стемпінга.

  Чи можна робити стемпинг звичайним лаком?

  Основні вимоги до лаку для стемпінга – це густота, яскравий, насичений колір. Крім цього, багато хто воліє, щоб покриття було матовим – так досягається найбільша чіткість малюнка. Тут і виникає популярне питання – а чи можна користуватися звичайним лаком, якщо він відповідає цим вимогам.

  Теоретично це можливо, головна порада – спочатку спробувати зробити маніпуляцію перенесення малюнка зі звичайним покриттям, і тільки в разі успіху експерименту створювати повноцінний манікюр.

  Для того щоб обійтися без покупки спеціального лаку і замінити його звичайним, доведеться сильно попрацювати, щоб підібрати більш-менш підходящий. Але і тут не все може виявитися так гладко. Звичайні лаки в процесі можуть повести себе «недобре»:

  • при перенесенні малюнка може виявитися, що лак недостатньо пігментований, картинка вийде блідою і напівпрозорої і втратить будь-яку привабливість;
  • деякі трохи загусла лаки при знятті штампа можуть потягнутися за ним, залишивши маленькі «волоски» на краях малюнка, що зробить зовнішній вигляд нігтів неакуратним;
  • нерідко звичайний лак просто засихає на самому листі-штампі і просто не переноситься на ніготь.

  Якщо ж Вам вдалося підібрати хороший звичайний лак для нігтів, з яким вдаються акуратні і красиві малюнки при стемпінг, можна сміливо їм користуватися.

  Як правильно використовувати лак і робити стемпинг

  Процедура стемпінга має на увазі наявність таких обов’язкових предметів: лак (основного кольору і для створення самого малюнка), лист з візерунком, скребок для видалення надлишків покриття, штамп для перенесення зображення.

  Технологія має на увазі наступні покрокові дії:

  1. покрити ніготь кольором основи;
  2. нанести на диск з малюнком лак контрастного кольору, намагаючись не сильно виходити за рамки зображення;
  3. зняти надлишки лаку скребком, щоб фарба заповнювала тільки контури самого малюнка;
  4. докласти і щільно притиснути силіконовий штампик до платівці, намагаючись не розмазати картинку, після чого перенести його на ніготь, також щільно прикладаючи штамп;
  5. якщо лак потрапив на шкіру, обережно видаліть його рідиною для зняття лаку;
  6. якщо результат повністю влаштовує, рекомендується покрити готовий ніготь безбарвним лаком-закріплювачем.

  Відео-урок по виконанню манікюру вдома

  Є бажання спробувати створити на своїх ручках ідеальний манікюр з використанням стемпинг-дизайну? Тоді Вам допоможе це відео! Детальна інформація про тонкощі проведення процедури в домашніх умовах стане відмінною теоретичною основою і натхненням для експериментів.

  Відгуки

  Аня: У мене вдома було дуже багато лаків від Голден Роуз, вже сильно я їх люблю.І як з’ясувалося, багато хто з них – ідеальні для стемпінга. Найбільші труднощі виникли з білим лаком – він дає блідий малюнок, але для деяких ніжних дизайнів це саме те!

  Катя: Мені подарували набір від Конад і я від нього в захваті! Всі елементи дуже якісні, у мене все вийшло з першого разу і дуже красиво.

  Аліна: Через брак спеціальних лаків користувалася своїми старими, трохи загустілого. Виходило, звичайно, але не можу сказати, що виходило добитися гарних тонких ліній.Зараз замовила собі професійну серію, і все стало набагато акуратніше і простіше.

  Завантаження …

  Стемпінг манікюр, поетапна схема створення своїми руками в домашніх умовах

  Стемпінг манікюр з’явився в арсеналі сучасних модниць зовсім недавно, але вже з упевненістю займає лідируючі позиції в техніці дизайнерського оформлення нігтів в домашніх умовах. Цей нехитрий спосіб дозволяє наносити на нігтьову пластину химерні малюнки, візерунки, орнаменти з допомогою спеціальних заготовок, що практично не вимагає особливих навичок з боку виконавця.

  Стемпінг манікюр – сучасна технологія нейл-арту, яка здійснюється за допомогою спеціального набору інструментів, які дозволяють перенести на нігті обраний візерунок. Іншими словами, поставити штамп на нігті, так втім і перекладається слово «стемпинг» – штампування.

  Серед суттєвих переваг, перед стандартними салонні процедури, стемпинг нейл-арт дозволяє:

  • з легкістю створювати на нігтях химерні візерунки своїми руками, незалежно від рівня складності і техніки виконання малюнка;
  • отримати яскравий, унікальний манікюр, який аж ніяк не поступається салонним процедурам;
  • самостійно виконуючи манікюр зі стемпинг, можна значно заощадити на черговому поході в салон краси;
  • виграти час за рахунок прості техніки нанесення з використанням стандартних трафаретів.

  Набір для стемпинг нейл-арту

  Манікюр за допомогою стемпінга настільки став популярний, що знайти відповідний набір для стемпінга можна без праці у вільному продажі. У нього входять:

  • диск з декількома видами візерунків: як правило від 8 до 10 різних варіантів штампа. Різноманітність малюнків дуже велике: від зображень квіткових мотивів, тату-візерунків до різних національних прапорів і еклектичних орнаментів;
  • два відтінки лаку: кількість лаків може бути і більшим – все залежить від вартості самого набору.Лаки, що входять в набір, мають більш густою консистенцією, в порівнянні зі стандартними, щоб уникнути розтікання малюнка і змазування його кордонів;
  • гумовий штамп: служить саме тією самою печаткою, яка переводить малюнок на нігтьову пластину;
  • скребок: допомагає позбутися від надлишків лаку на диску з малюнками.

  Далі зупинимося на покрокової інструкції, яка стане в нагоді нам, щоб створити манікюр за допомогою стемпінга.

  Технологія виконання стемпинг манікюру

  Схема нанесення стемпинг візерунків досить проста і полягає в покроковому виконанні наступних дій.

  1. Починаємо з азів – наводимо руки в порядок, що означає – робимо класичний манікюр, щоб надати рукам доглянутого вигляду. Повірте, ніякої нейл-арт не виправить неохайний вигляд ваших рук, тому щоб не зіпсувати все враження, приступаємо до процедури.
  2. Виберіть основний колір для вашого дизайну. Нанесіть, повністю покриваючи всю нігтьову пластину. Залиште до повного висихання.
  3. Підготуйте пластину з вигравіруваними малюнками. Для цього, з поверхні диска зніміть захисну плівку і нанесіть на поверхню малюнка відтінок лаку, що контрастує з вашої основою на нігтях.Намагайтеся не виходити за межі малюнка. Вибираючи контрастне поєднання кольорів, такий стемпинг манікюр буде виглядати особливо ефектно.
  4. За допомогою скребка зніміть надлишки лаку з візерункової пластини так, щоб лак залишився тільки в поглибленнях, відведених під малюнок.
  5. Гумовий штамп на пару секунд прикладіть до пластині. Намагайтеся не змазати зображення необережним рухом руки або коливаннями штампа. Відбився на штамп малюнок повинен вийти чітким і насиченим, інакше перенести візерунок на нігті не вийде без втрати якості зображення.
  6. Притисніть штамп з малюнком до області нігтя, де ви хочете залишити відбиток. Намагайтеся не змазати зображення. Знімайте штамп строго вертикально. Насолоджуйтесь отриманим результатом.
  7. Якщо поверхню штампа залишилася забрудненої лаком – зніміть надлишки з його поверхні рідиною для зняття лаку.
  8. Поетапно виконайте аналогічні дії з усіма іншими нігтями.
  9. Коли малюнок підсохне, нанесіть завершальний шар закріплювача.

  Ідеї манікюру стемпинг нейл-арту настільки різноманітні, що дозволяють створювати досить складні малюнки і графіку на нігтях, при цьому, не вимагаючи особливих хитрувань з боку виконавця.Єдине, що вам може знадобитися – розширити колористику стандартного набору додатковими відтінками. Це дозволить експериментувати з кольорами, відтінками, графічними елементами і т. Д. Дуже добре поєднується матова основа нігтя з блискучими малюнками (сріблястими, золотистими). Вітається застосування декоративних елементів для остаточного оформлення дизайну: намистин, бантиків, страз, пайеток і т. Д. Все залежить тільки від фантазії і творчого підходу дизайнера.

  Лаки для стемпінга

  Тепер хотілося б зупинитися докладніше на тому, який лак для стемпінга повинен бути, і чи існують альтернативи спеціальних засобів, що входять в набір для стемпінга.Лак для стемпінга повинен володіти такими якостями:

  • густою консистенцією: це дозволить чітко переносити зображення на поверхню нігтя, запобігаючи патьоки і розмивання візерунка;
  • високою пігментацією: стемпинг манікюр особливо ефектно виглядає при використанні контрастних кольорів, які чітко розділяють кордони малюнка і основного фону. Якщо лак не буде володіти даними властивістю, то ефект від такого дизайну вийде «змазаним»;
  • лак-основа має бути матовим: тільки такий фон дозволяє зробити малюнок чітким і яскравим, що власне і є нашою кінцевою метою.

  Якісний лак для стемпінга – це 80% гарантії вашого успіху. Як правило, лаки, які використовуються для класичного манікюру, мають недостатньо щільну структуру і пігментацію, що не дозволяє домогтися необхідного ефекту на нігтях. Звичайно, густоти можна додати за рахунок штучної усушки звичайного лаку, але в такому випадку, як правило, малюнок засихає на штампі ще до його відбитка на ніготь.

  Тому радимо не експериментувати даремно, скуповуючи купу лаків, в надії домогтися потрібного результату.Використовуйте професійну серію, щоб не розчаруватися в отриманому ефекті. Тим більше, що такі пошуки альтернативного варіанту найчастіше виливаються в набагато більшу суму, ніж покупка професійного лаку для стемпінга.

  Відео: створення стемпинг манікюру

  .