Маникюр

Місячний манікюр зворотний: Як зробити зворотний місячний манікюр? 2 техніки виконання

Як зробити зворотний місячний манікюр? 2 техніки виконання

Місячний манікюр – вже давно популярна фішечка прикраси нігтів: його просто виконати, і виглядає він завжди витончено. Виграшне рішення для тих, хто любить класику і кому потрібно дотримуватися дрес-код, але хочеться хоч якось урізноманітнити однотонне покриття нігтів.

Зворотний місячний манікюр – це підвид звичного місячного манікюру, проте в ньому не повторюється обрис ямочки нігтьової пластини, а повторюється сам контур нігтя.Плюс його в тому, що нігтьова пластина в цьому випадку візуально подовжується, що робить ногтікі ще більш витонченими.

Для виконання такого манікюру достатньо всього два лаку для нігтів. Якщо говорити про колірні сполучення лаків, то найпопулярнішим рішенням є золотий або срібний металік для смужки біля краю нігтя (нижній шар), а також будь-які гліттерние варіації з дрібним шіммери. Класичний білий колір як окаймовкі також завжди буде доречним. Але не виключені і будь-які інші варіації кольорів лаків для нігтів.Головне, щоб нижній фон можна було перекрити, і він не просвічувався, якщо лак темний, а верхній – світлий.

Техніка виконання №1

Перший варіант виконання – малювати від руки . І це цілком реально виконати рівно.

 1. Покриваємо нігті фоновим лаком в два шари. Чекаємо, поки лак підсохне.
 2. Наносимо поверх другий колір лаку, відступаючи від кутикули та бокових валиків. При цьому відступ від кутикули повинен бути в два рази більше відступів від бічних валиків (так як вони з двох сторін, в сумі даватимуть такий же відступ, і весь дизайн буде виглядати гармонійно).
 3. Після повного висихання нанесіть поверх прозорий закріплювач. Він вирівняє поверхню і зробить її глянцевою.

Ближче до кінця вільного краю відступи можна звести нанівець, а можна зробити паралельні лінії.

Якщо у вас залишилося питання, як намалювати це рівно, то відповідь проста: по суті другим лаком ви повторюєте ті ж рухи, що і при звичайній фарбування нігтів біля кутикули. Головне мати хорошу пензлик і робити якомога менше зайвих рухів.Для рівності кольору краще зробити покриття в два шари.

Техніка виконання №2

Другий варіант виконання – за допомогою клейких смужок-трафаретів . Тут є пара нюансів:

 1. Потрібно дочекатися, поки перший шар лаку повністю висохне, так як клейкі смужки можна зняти разом з лаком.
 2. Смужки розраховані тільки на луночку, відступи з боків все одно доведеться робити від руки.
 3. Смужки зроблені за стандартом, тому вони не завжди повторюють форму нігтів у кутикулу.Іноді вони не підходять лише для окремих нігтів.

Варіанти зворотного місячного манікюру

Зворотним місячним манікюром ще називають френч, виконаний не по формі посмішки, а по формі ямочки, як на фото:

Його просто намалювати по тій же техніці місячного манікюру, і навіть легше – немає небезпеки потрапити лаком на шкіру.

А що ви думаєте з приводу зворотного місячного манікюру?

Зворотний місячний манікюр гель-лаком: відео урок

Всім привіт! Сьогодні я з черговим уроком дизайну нігтів по гель-лаку.На цей раз я вибрала в якості дизайну місячний манікюр, точніше зворотний місячний манікюр, ну а щоб він не був настільки простим, на безіменному пальчику я додала розпис вензелями. До речі, якщо кому цікава ця техніка, то тут можна сказати тренувальні карти по вензелями і попрактикуватися.

Для виконання такого дизайну я використовувала:

 • Гель-лак три в одному Patrisa Nail №35 (докладніше про гель-лаках 3 в 1 можна прочитати тут),
 • Біла гель-фарба Nogtika,
 • Тонка кисть для розпису нігтів,
 • Ультрефіолетовая лампа,
 • Бафік,
 • ЗНЕЖИРЮЮЧИЙ і засіб для зняття липкого шару.

Техніка виконання зворотного місячного манікюру гель-лаком

Весь процес виконання дизайну продемонстрований на відео:

Наведу кілька коротких коментарів в покроковому алгоритмі:

 1. Підготовчий етап. Тут потрібно відсунути і видалити кутикулу, зашліфувати нігті бафом і нанести знежирюючий засіб.
 2. Нанесення гель-лаку. Гель лак 3 в 1 використовувати для дизайну дуже зручно: завдяки тому, що він поєднує в собі базу, топ і кольорове покриття, це скорочує час нанесення гель лаку в порівнянні зі звичайним способом в 2 рази! Тут я використовувала гель-лак 3 в 1 від Patrisa Nail – його огляд я публікувала раніше, і як вже встигла переконатися, якість покриття не поступається звичайному гель-лаку: він не сколюється, що не пузириться і тримається також довго, не залежно від того, використовувати поверх нього топ чи ні.Наноситься гель-лак 3 в 1 тонким шаром і сушиться в УФ-лампі 2 хвилини, в led-лампі – 30 секунд. Для якісного щільного покриття потрібно нанести 2 шари.
 3. Промальовування. Далі за допомогою тонкої кисті для дизайну і білої гель-фарби виконується розпис нігтів. Ободок зворотного місячного манікюру створюється прорисовкой тонкого контуру біля основи нігтя і біля бічних валиків, зводячись нанівець до вільного краю. На безіменному пальці виконується звичайна промальовування вензелів. По контуру зворотного ямочки я також поставила точки, убутні за розміром симетрично від центру до країв.Це можна зробити ДОТС або пензлем – для гель-лаку великої різниці немає. Після виконання промальовування гель-фарба сушиться в лампі 2 хвилини.
 4. Завершальні штрихи. З гель-фарби знімається липкий шар спеціальним засобом. Поверх можна нанести топ.

На цьому урок я завершую, якщо залишилися питання, задавайте їх у коментарях – буду рада відповісти! Бувайте усі!

Якщо ця сторінка була вам корисна, порадьте її своїм знайомим:

Схожі статті:

Коментарі для сайту Cackl e

Місячний манікюр своїми руками в домашніх умовах.Зворотний місячний манікюр

Місячний манікюр, по-іншому його ще називають манікюр півмісяцем або зворотний французький манікюр, останнім часом набуває все більшої популярності. За назвою даного дизайну легко здогадатися, що він вдає із себе: біля основи нігтя створюється смужка у формі півмісяця.

Вперше місячний манікюр з’явився ще в 1930 році. У той час було модно фарбувати нігті в темно-червоний або темно-бордовий колір, при цьому залишаючи підставу нігтя в формі півмісяця не фарбований.Сьогодні ж «півмісяць» може бути пофарбований в будь-який колір: білий, чорний, сріблястий і навіть в яскраві неонові тони.

Як і при створенні французького манікюру, дуже важливо, щоб лінія, що розділяє кольори на нігтьової пластини, була рівною і акуратною. Для досягнення цієї мети використовуються трафарети у вигляді гуртків або тонкі манікюрні кисті. Давайте розглянемо обидва варіанти.

Як зробити місячний манікюр з трафаретом

Найпростіший варіант – скористатися трафаретами у вигляді гуртків.Якщо таких немає, то можна застосувати трафарети для звичайного френча, правда, в такому випадку смужки біля основи нігтя будуть більше походити на прямі лінії, ніж на півмісяць. Інший варіант – виготовити трафарети самостійно, як це зробити, я писала. Думаю, принцип зрозумілий.

Отже, для створення місячного манікюру нам знадобляться:

 • два контрастних лаку (наприклад, чорний і білий),
 • трафарети.

Покриваємо нігті білим лаком. Хоч білий колір нам потрібен тільки для «півмісяця», покривати їм потрібно ніготь повністю.В іншому випадку поверхня нігтьової пластини буде нерівною, і другий шар лаку буде погано лягати.

Коли білий лак повністю висохне, можна наклеювати трафарети. Якщо ви хочете, щоб «півмісяць» вийшов тонким, клейте трафарети якнайнижче. І навпаки – щоб «півмісяць» вийшли широким, наклеюйте трафарети вище.

Наступний крок – нанесення чорного лаку. Зафарбовуємо всю поверхню нігтя, вище трафарету. Коли лак повністю висохне, можна відривати акуратно трафарети.

Дуже важливо при створенні місячного манікюру з трафаретами чекати повного висихання кожного шару.

Місячний манікюр без трафарету

Ще один поширений варіант того, як створити місячний манікюр – скористатися тонкою манікюрною пензликом. Якщо такої немає, то можна спробувати зробити її самостійно або ж придбати лак потрібного відтінку з тонким пензлем.

Для створення манікюру півмісяцем за допомогою кисті, як і в першому випадку, покрийте ніготь білим лаком, потім намалюйте контрастним лаком вигнуту лінію від одного нижнього куточка нігтя до іншого.Після чого зафарбуйте цим же лаком верхню частину нігтя.

Інший варіант – покрити ніготь основним кольором, а потім намалювати півмісяць

До речі, можна трохи поекспериментувати і замість округлої лінії намалювати трикутник. Або ж дати волю фантазії при виборі колірної гами. Так, наприклад, добре поєднуються темно-синій і бузковий, сріблястий і синій, і коричневий, а також всі яскраві кольори в поєднанні з прозорим або білим лаками.Крім того, можна декорувати лінію півмісяця, наприклад. На завершення можна покрити місячний манікюр закріплювачем у вигляді спрею.

Оцініть статтю:

Місячний манікюр – вже давно популярна фішечка прикраси нігтів: його просто виконати, і виглядає він завжди витончено. Виграшне рішення для тих, хто любить класику і кому потрібно дотримуватися дрес-код, але хочеться хоч якось урізноманітнити однотонне покриття нігтів.

Зворотний місячний манікюр
– це підвид, проте в ньому не повторюється обрис ямочки нігтьової пластини, а повторюється сам контур нігтя. Плюс його в тому, що нігтьова пластина в цьому випадку візуально подовжується, що робить ногтікі ще більш витонченими.

Для виконання такого манікюру достатньо всього два лаку для нігтів. Якщо говорити про колірні сполучення лаків, то найпопулярнішим рішенням є золот

зворотний місячний, з френчем і геометрією, прозорий і мінімалізм -Фото – модний дизайн нігтів

Місячний манікюр в цьому сезоні дивує метаморфозами.Таким він ще не був – його не впізнати. Це не просто виділення лунки кольором, це не банальна інверсія френча.

І навіть не його відображення, що не зворотний місячні. І не сумна радикально-чорна окантовка нігтики: це абсолютно новий дизайн.

Новий місячний манікюр досить далекий від звичного розуміння нейл-арту, що став майже класичним. Який він став – дивимося фото: це вражає!

1. Класика.Майже …

Подейкують, класичний місячний манікюр зветься голлівудським неспроста. І не зіркам сучасного Голлівуду він був призначений.

Був названий він так в 30-х рр минулого століття, коли і придумали лак для нігтів – майже в тому вигляді, який ми знаємо зараз.

Правда, спершу він був у вигляді порошку, потім у вигляді в’язкої субстанції з неймовірно різким запахом.

А головне – перший лак був червоним, інших квітів не було! А ще наносився лак посередині нігтики: виступаюча частина і лунка залишалися відкритими.Це було зручно: немає сколів, а відростаючих ніготь робить манікюр неохайним.

Зрозуміло, першими моду підхопили голлівудські актриси, і, як годиться, понесли в маси красунь і модниць.

Надалі мода змінювалася: лак наносився на весь нігтик, за винятком лунки, потім і на всю нігтьову пластину. Тотальна тенденція пішла, але мода залишилася: місячний манікюр в дещо зміненому вигляді в тренді і сьогодні.

2.Місячний + френч: навіки разом

Класичний французький манікюр і класичний френч в окремо взятому нейл-арте – класика, що стала нудною.

Це не зовсім модно – але прийнятно. Хто ж наважиться припустити, що традиційний нейл-арт поза тренда! Чи не на піку моди – можливо, але виключати його, списувати з рахунків не можна!

3. Зворотний місячний + місячний + френч

А це нове бачення місячного манікюру і френча: зворотний френч в поєднанні з місячним манікюром.

Виглядає оригінально, одночасно класично.

Дуже елегантно, витончено, ефектно: відмінний дизайн в діловому стилі, гарний у святково-парадній атмосфері і в обстановці робочих буднів.

Або в просто звичайний день: невимушений, легкий, жіночний – вміє пристосовуватися під будь-яку обстановку.

4. Місячна геометрія + мінімалізм

Чи не класика – скоріше, навпаки: розрив шаблону, традиційних уявлень про класичний нейл-арте.Пісня пісень геометрії, ода графіку!

І – справжня місячна соната в честь неймовірних геометричних головоломок. Вони можуть бути футуристично витонченими, складними, тонкими, хитромудрими.

Це можуть бути правильні і неправильні лінії, абсолютно неправильна лінія посмішки – коса, наприклад, подвійна, потрійна.Це може бути навіть шеврон – як класичний, як і віддалено нагадує його.

І це може бути навіть горох – улюблений горошок, він же точки ДОТС, в геометричному безладді (або порядку) створюють неймовірні шедеври нейл-арту.

І навпаки: лаконічними, виконаними в дусі того самого мінімалізму, який в моді. Колірна палітра – на смак, залежно від обставин, різна для певної форми і довжини.

І незмінно елегантна, жіночна, мила аристократична, сучасна – будь-яка: все залежить від доречності. Повторимося, місячний манікюр здатний до неймовірної мімікрії під обстановку!

5. Місячний манікюр + прозорий

Місячний манікюр в комбінації з широкими прозорими ділянками, який цілком підходять під визначення класичного негативного простору – не зовсім нова ідея, але вельми і вельми трендова.

Чи не пік моди – не масовий нейл-арт, ніж дизайн і хороший. Виглядає на рідкість ефектно, стильно, елегантно, сучасно, футуристично.

А ось декор – він внесе настрій: у вусі мінімалізму, відчайдушною експресії або модерну м все залежить від приводу, для якого красу малюють.

А це справжня краса – переконайтеся самі.

І не одноманітна, не стане ідея банальної і нудною: саме ця простота, яка класика, служить основою для моря абсолютно нових ідей манікюру – таких же свіжих, несподіваних, ефектних і просто красивих.

Нехай добірка надихне на свої нові та оригінальні ідеї, які прикрасять і принесуть гарний настрій. Будьте красиві!

.