Ногти

Полуниця на нігтях фото: ідеї дизайну полуничного манікюру з вершками і покрокова техніка його нанесення

Варіанти дизайну полуниці на нігтях

Полуниця на нігтях – це популярний варіант для літнього нейл-дизайну. Такий ягідний манікюр виглядає жіночно, робить образ більш чуттєвим. А якщо ви вирішили зробити дизайн нігтів полуниця з вершками, то він відмінно підійде до стилю пін-ап, додасть в образ трохи грайливих ноток.

Простий варіант малюнка

Полуницю на нігтях намалювати дуже просто. Для цього вам знадобляться червоний, рожевий, зелений і чорний лаки, а також зубочистка.

 1. Щоб манікюр виглядав цікавіше, ви можете чергувати фонове покриття – рожеве і червоне.
 2. У підстави нігтьової пластини зеленим кольором намалюйте маленькі листочки. Для більшого ефекту ви можете темно-зеленим кольором намалювати прожилки у листочка.
 3. Зубочисткою або ДОТС поставте маленькі чорні точки.Поверх нанесіть топове покриття.

У вас вийшов простий варіант дизайну манікюру з полуницею. Він виглядає по-літньому яскраво, соковито і підходить як коротким, так і довгим нігтиками.

Романтичний дизайн

Полуницю на нігтях особливо часто вибирають ніжні і романтичні панночки. Тому доповнити цей малюнок можна не тільки вершками, але зображенням серця.

 1. Нігтик, на якому ви будете малювати полуницю, пофарбуйте в білий колір.
 2. На одному нігті розмістіть трафарет серця і акуратно зафарбуйте область навколо нього червоним кольором.
 3. На інших нігтики зробіть однотонне червоне покриття.
 4. Контур серця за допомогою тонкого пензлика обведіть білим лаком.
 5. На інших нігтьових пластинах також акуратно білим кольором виділіть лунку у вигляді півмісяця. У вас вийшов місячний манікюр.
 6. Приступайте до малювання полуниці. Червоним кольором намалюйте велику ягоду.
 7. Зеленим лаком акуратно фарбуйте невеликі листочки.
 8. За допомогою Дотса або зубочистки жовтим кольором поставте невеликі точки.Поверх малюнка нанесіть топове покриття.

У вас вийшов гарний і оригінальний дизайн нігтів з полуницею. Він ідеально поєднується з романтичним стилем одягу.

Французький манікюр

Також можна додати зображення полуниці на нігтях і у французький манікюр. Є кілька цікавих ідей для «ягідного» френча.

 1. Лінію «усмішки» виділити червоним, знизу намалювати тонкий зелений контур, а ДОТС поставити маленькі жовті точки. Це найпростіший варіант «полуничного» френча.
 2. На виступаючому краї нігтьової пластини можна намалювати кілька ягід або їх половинки. Але при цьому потрібно постаратися зобразити листя, щоб дизайн виглядав ще більш ефектно.
 3. Збоку нагорі намалювати одну велику ягоду, яку можна доповнити декількома красивими вензелями.

Найкраще для такого френча робити фонове покриття нюдового або ніжних пастельних відтінків. Тоді ваш манікюр буде виглядати елегантно, витончено, і він зробить образ більш витонченим.

«Солодкий» дизайн

Часто полуницю на нігтях малюють на додаток до малюнка морозива або тістечка. Тому зображення ягоди супроводжують вершками або шоколадом. Вершки намалювати просто. Досить хаотично фарбувати краплі білим лаком.

Цікаво виглядає полуниця з шоколадом.

 1. Зробіть червоне фонове покриття.
 2. У підстави нігтьової пластини намалюйте зеленим кольором листя полуниці.
 3. Верхній край виділіть шоколадним кольором.Потім зробіть кілька білих ліній.
 4. ДОТС поставте на червоному тлі маленькі жовті точки.
 5. Поверх нанесіть топ покриття.

Куди можна зробити «ягідний» манікюр

У вас вийшов цікавий оригінальний декор з полуницею. Цей малюнок підходить творчим жінкам, яким подобаються оригінальні ідеї в нейл-дизайні.

Малюнок полуниці особливо ефектно виглядає на тлі природних відтінків «нюд» або ніжних пастельних тонів. Коли манікюр виконаний в червоно-рожевій гаммі, він виходить дуже стильним і жіночним.Ви можете намалювати кілька ягід, але такий варіант особливо ефектно виглядає на володарка довгих нігтів.

Щоб зробити дизайн ще ефектніше, можна намалювати відразу кілька різновидів ягід. Змішаний ягідний принт прекрасно поєднується з романтичним стилем одягу. Полунички, намальовані в поєднанні з пастельними відтінками або виконаний поверх французького манікюру, підходять навіть для офіційно-ділового стилю. Ягідний манікюр – це прекрасна можливість підкреслити жіночність, додати чуттєвості образу.

Намалювати полуницю на нігтях | Нігтик, малюнки на нігтях

Вітаю всіх читачів і відвідувачів блогу. У сьогоднішній статті я хочу розглянути такий варіант дизайну нігтів як манікюр з полуницею.

Манікюр з полуницею можна виконати в декількох варіантах. Полуничку можна намалювати в розрізі або цілком. Так само можна покрити нігті різними кольорами лаку, які поєднуються між собою і виконати на них однаковий малюнок.

Можна намалювати полуницю на одному або кількома нігтях, а решта пальців прикрасити іншими малюнками, які будуть підходити за кольором і змістом до основної задумом манікюру.

У цій статті я хочу поділитися з вами покроковим фото уроком з малювання полуниці на нігтях.

Для виконання цього малюнка я використовувала акрилові фарби і рожевий матовий лак в якості фону.

Щоб намалювати полуницю вам знадобитися:

1. Рожевий лак.

2. Прозорий лак.

3. Акрилова фарба червоного кольору.

4. Чорна акрилова фарба.

5.Біла акрилова фарба.

6. Зелена акрилова фарба.

7. Тонка пензлик для малювання на нігтях.

Покроковий фото урок по виконанню манікюру з полуницею

1. Покрийте нігті рожевим лаком і дочекайтеся його повного висихання.

2. Візуально намітьте область, де будуть розташовуватися полунички. За допомогою тонкого пензлика і зеленої фарби намалюйте плодоніжки.

Якщо у вас зелена фарба занадто темна ви можете розбавити її білим кольором.

3. Червоною фарбою намалюйте контури полуниці і зафарбуйте їх. Акуратно обрисуйте зелені ділянки малюнка.

Крок 1
Крок 2
Крок 3

4. Після того як червоний фон висохне, чорною фарбою намалюйте насіння і обведіть контур полуниці.

5. Зміщайте на палітрі білу і червону фарбу до отримання світло-рожевого відтінку. Повчитися рожевою фарбою, зафарбуйте, обходячи насіння один край полуниці.При цьому рухаючись до центру ягоди область нанесення рожевого кольору, потрібно скорочувати, а другу половину полуниці потрібно залишити ні зафарбованою.

6. Використовуючи білу фарбу, поставте маленькі відблиски на насінні. Після висихання малюнка покрийте нігті прозорим лаком.

Крок 4
Крок 5
Крок 6

Манікюр з полуницею готовий.

Завдяки поєднанню яскравих кольорів такий малюнок добре підійде для літнього або весняного манікюру.Цей дизайн нігтів можна доповнити декоративними елементами, наприклад, перед нанесенням малюнка покрити нігті білими або рожевими блискітками.

Полуниця у вершках гель-лаками (відео урок)

В цьому відео уроці хочу показати, як намалювати на нігтях полуницю за допомогою гель-лаків і гель-фарбами. Такий дизайн нігтів вигладить досить ефектно. Завдяки гель-фарбам, які використовуються при виконанні цього манікюру малюнок виходить об’ємним.

Для виконання полуниця на нігтях гель-фарбами вам знадобиться:

 1. Рожевий гель-лак – для основи під малюнок.
 2. Червоний гель-лак.
 3. Чорний гель-лак.
 4. Зелений гель-лак.
 5. Білий гель-лак.
 6. Жовтий гель-лак.
 7. Біла гель-фарба.
 8. Базове і топове покриття.

Відео урок «Полуниця у вершках гель-лаками»

Опис малюнка «Полуниця у вершках гель-лаками»

 1. Готуємо нігті до нанесення гель-лаку. Видаляємо птеригий і запилюють нігтьову пластину. Знімаємо пил, покриваємо нігті базою і сушимо в лампі.Наносимо світло-рожевий лак і висушуємо в лампі.
 2. Яскраво-червоним гель-лаком малюємо основу полуниці. Сушимо в лампі.
 3. По нижньому краю полуниці малюємо тонку чорну смужку і розмиваємо її топом. Таким чином, ми малюємо тінь. Сушимо в лампі.
 4. Малюємо відблиск. По центру полуниці наносимо трохи білого лаку і розмиваємо топом. Сушимо в лампі.
 5. Чорним лаком по всій поверхні ягоди ставимо крапки і висушуємо в лампі.
 6. Зверху чорних крапок ставимо точки поменше.Для цього ми використовуємо жовтий гель-лак розбавлений з білим. Сушимо в лампі.
 7. Білому лаком обводимо зернятка в центрі полуниці. Зеленою фарбою малюємо хвостик і гілочку. Сушимо в лампі.
 8. Білій гель-фарбою малюємо бризки і висушуємо в лампі.
 9. Чорним лаком прорисовуємо контури гілочки і сушимо.
 10. Готовий малюнок покриваємо топовим покриттям і висушуємо в лампі.

Полуниця у вершках гель-лаками готова.

Манікюр полуниця, майстер – клас з фото, покроково

З приходом тепла, сезону яскравих і соковитих відтінків, хочеться показати себе, виділитися серед інших.

Навчитися доглядати за руками в домашніх умовах, дуже легко. Без проблем можна придбати манікюрні інструменти в спеціалізованих магазинах, купити рідина для зняття лаку, засоби відтінків лакові покриття, закріплювач і приступити до дизайну нігтів самостійно, не вдаючись до допомоги фахівців. Такий вид манікюру, як «Полуничка» підходить і для коротких нігтів.Зробити просто і виконати його зможе навіть дівчинка школярка, а виглядає він ефектно, чудово. Якщо хочете щоб подруга позаздрила вашому манікюру, значить ви на правильному шляху. 🙂

Отже, повернемося до інструментів і до того, як підготувати нігті перед нанесенням лакового покриття. Вам будуть потрібні ножиці (манікюрні), пилка, щипці. Це мінімальний набір приладдя для тих, хто тільки вчиться. За допомогою щипців і пилочки надайте нігтям бажану форму, потім помістіть руки в ванночку з теплою водою, для розпарювання.

Після починайте обрізати кутикулу, ця процедура у деяких жінок викликає складність, тому можна скористатися експрес – удалітелем. Засіб нанесіть на загрубілі шкіру і через кілька секунд відсуньте спеціальною лопаткою. Подивіться, щоб не було нічого зайвого, підправте акуратно гострими ножицями або щипцями. Поверхня нігтя можна відполірувати полірувальною пилкою.

Дотримуйтесь точної покрокової інструкції і тоді ваш манікюр нічим не буде відрізнятися від манікюру виконаного професійним майстром.Кутикула має властивість відростати і видаляти її і підпилювати нігтики слід один раз в тиждень. Не кожен може собі дозволити послуги салонів краси так часто, тому вчіться робити самостійно і вже через короткий час ви зможете навчити робити манікюр інших жінок. Тут головне бажання і творчий підхід, тоді на ваших нігтях з’являться не тільки ягоди полуниці, а й всілякі квіти, і різний декор.

Для виконання даного варіанту манікюру знадобляться три відтінків лаку (зелений, червоний, рожевий), два лаку для малювання білого і чорних кольорів, лак закріплювач.

Крок 1. Для початку необхідно протерти нігтьові пластини ватним диском, змоченим в спиртовому розчині. Таким чином, ви знежирюємо нігті, і лакове покриття буде триматися довше. Потім наносимо безбарвну основу під лак.

Крок 2. Фарбуємо нігті червоним лаком, крім нігтя на безіменному пальці, його ми покриваємо рожевим кольором.


Крок 3. Ближче до кутикули починаємо малювати листочки зеленого кольору. Можна капнути краплю зеленого лаку і обережно робити невеликі розлучення за допомогою голки або зубочистки, якщо немає пензлика.Нічого страшного, якщо лінії вийдуть не однакові, це не зіпсує малюнок.

Крок 4. Ставимо точки білого кольору по всьому нігтя, на червоному покритті. Точки можуть бути жовтого кольору і розташовуватися рідше або частіше, все залежить від вас, на ваш смак.

Крок 5. На білі плями наносимо крапельки чорного кольору (при бажанні, можна не завдавати).

Крок 6. Готовий дизайн фруктового манікюру покриваємо лаком закріплювачем.


Варіантів такого манікюру безліч, включайте творчість і все вийде. Дизайн полунички на нігтях підходить для літнього манікюру, він яскравий, «смачний», і додає чудовий настрій вам і оточуючим. Радість теплу погоду, життєрадісність, позитивна енергія – це все манікюр «Полуничка». Фруктовий нейл арт легко перенести на педикюр. Ягоди на пальцях ніг будуть виглядати не менш привабливо, ніж на руках. Успіхів!

Легкий малюнок на нігтях – полуниця

Фрукти – відмінне рішення для того, щоб підтримувати свій енергетичний і вітамінний баланс.Але їх можна використовувати і як ідею для нейл-арту! Легкий малюнок на нігтях – чудовий приклад річного дизайну нагідок. Сподіваюся, що вам припаде до смаку!

Слід зауважити, що особливо гарні такі легкі малюнки на коротких нігтях, тому на них варто звернути увагу власницям акуратних природних пальчиків. Такий ось смачний вийшов малюнок. Пропонуємо вам покроковий урок манікюру.

Що потрібно для такого дизайну:

1.Переконайтеся, що нігтьова пластина і кутикула знежирені і нанесіть прозору базову основу. Це важливо, оскільки під цим шаром до пластини не дістане фарбувальний пігмент.

2. Нанесіть червоний лак на великий палець, рожевий – на вказівний, червоний – на середній і так далі. Якщо покриття недостатньо щільно, нанесіть його двічі.

3. Відірвіть шматочок фольги і капніть на нього краплю зеленого лаку. Це потрібно для листочків.

4.Прорисуйте контур листочків, потім заповніть їх зсередини.

5. Повторіть цю процедуру на всіх пальцях.

6. Повторіть те ж саме з фольгою і чорним лаком, і умочіть в нього ДОТС. Це потрібно для того, щоб зобразити насіння на полуниці.

7. Точки ставте симетрично. Справжнісінька полуниця на нігтях! Зверніть увагу на почерговість фото.

8. Закріпіть манікюр прозорим лаком.Ваш дизайн нігтів з полуницею готовий!

Полуничка в вершках ТОП: красивий і простий річний дизайн нігтів:

.