Маникюр

Фото манікюр аква: 51 фото ідей, техніка виконання

фото 20 кращих аквадизайну нігтів

Представляємо вам підбірку – акваріумний дизайн нігтів фото. Це особливий вид дизайну, який робиться тільки на штучних нігтях одночасно з нарощуванням. На нігтях створюються композиції з використанням різних прикрас для нейл-арту, а зверху все це покривається акрилом або гелем. В результаті створюється об’ємний ефект, а вся композиція виглядає як би в акваріумі. Власниці такого незвичайного манікюру підкреслять свою творчу неординарну індивідуальність.Див. Також Дизайн нігтів фото.

Зміст:

Акваріумний дизайн нігтів фото

Професійний майстер манікюру допоможе втілити будь-яку фантазію і бажання жінки за допомогою всіляких матеріалів нейл-арту, як пір’я, різнокольоровий пісок, морські камінці, черепашки, мережива і т.д ..

Якщо правильно доглядати за своїм манікюром, добре зроблений акваріумний дизайн протримається приблизно три місяці.

Коли нігті відростуть, початковий дизайн можна буде підправити – домалювати фон, прикрасити новими елементами і т.д.

Акваріумний дизайн

Акваріумний дизайн нігтів – основні переваги: ​​

Акваріумний дизайн, або його ще називають аквадизайну, є практичним і довговічним видом манікюру. У чому ж його переваги перед іншими видами декорування нігтів?

Акваріумний дизайн нігтів з ліпленням

1. Довговічність. Такий манікюр може протриматися приблизно три місяці.

2. Універсальність. Якщо у вас виникла ситуація, що вимагає різкої зміни іміджу, де потрібно приховати яскравий дизайн, то ви можете без проблем покрити поверхню нігті непомітним відтінком лаку. Після чого ви завжди зможете повернути первісний вигляд манікюру, просто знявши нанесений вами лак.

3. Висока захищеність малюнка. Так як аквадизайн покритий прозорим гелем, малюнок надійно захищений від пошкоджень.

4. Тривимірний ефект. Манікюр, завдяки гелю, має об’ємну картинку.

5. Практичність в повсякденному житті. Незважаючи на те, що в аквадизайну можуть бути використані об’ємні елементи, завдяки гелю поверхню стає рівною і не заважає займатися повсякденними справами.

6. Взаємозамінність. Завдяки чудовому дизайну у вас відпадає потреба в оздобленні своїх рук кільцями і браслетами, адже вся увага акцентується на красивих нігтики.

Акваріумний дизайн нігтів фото

Що використовується при акваріумному дизайні?

Вище вже були перераховані деякі елементи, які можна використовувати в аквадизайну.Ось більш розгорнутий список: стрази, намистини, сухо квіти, бісер, мармурова крихта, срібні або золоті нитки, пір’я, камінчики, слюда, манікюр з Кужев, сіточка, фольга і т.д.

Також для аквадизайну можна використовувати будь-яке зображення – картину або фотографію, яка буде довго прикрашати манікюр.

Акваріумний дизайн нігтів вимагає великої майстерності, акуратності і часу, але результат вартий того!

Як зробити акваріумний дизайн

Подивіться відео, як можна зробити такий чудовий дизайн:

Акваріумний дизайн нігтів фото

Зберегти

Схожі статті

Акваріумний дизайн нігтів – кращі ідеї і новинки манікюру

Майстри нейл-арту постійно вдосконалюють свою майстерність, пропонують безліч технік і видів манікюру – на будь-який смак.Любителькам всього нового і прогресивного припаде до смаку акваріумний манікюр. За допомогою цієї техніки всередині нігтьової пластини створюється об’ємний ефект. Розглядати такий дизайн нігтів можна нескінченно.

Характеристика і особливості

Акваріумний манікюр (аквадизайн) – вид нігтьового дизайну, при якому малюнок покривають декількома шарами гелю. Він виходить немов в акваріумі, звідси і назва напряму. Поверхня нігтьової пластини залишається рівною і гладкою, але зображення при цьому виглядає об’ємним.

Створюють аквадизайн в процесі нарощування нігтя. Під шаром гелю майстра ховають різноманітний декор: стрази, слюду, пісок, сухі квіти і інші манікюрні прикраси. Можна намалювати будь-який малюнок, навіть помістити фотографію. Техніка аквадизайну дозволяє створювати неймовірні композиції, створити які іншими способами неможливо.

Дозволити собі подібний дизайн можуть навіть жінки, які багато працюють руками. Всі декоративні елементи надійно закріплені всередині нігтя, тому немає загрози, що вони випадуть або ушкодяться.

Підходить акваріумний дизайн як коротким, так і довгим нігтям, але для кожної форми існують певні види орнаментів і малюнків.Переваги аквадизайну

У салоні акваріумний дизайн коштує недешево, але він не перестає набирати популярність завдяки своїм перевагам, до яких відносяться:

 1. Оригінальність, візуальний обсяг. Всередину манікюру можна помістити будь-які об’ємні елементи, зображення і цілі картини.Такий дизайн виглядає досить оригінально і завжди привертає увагу.
 2. Універсальність. Якщо обставини різко змінилися, і з’явилася необхідність відповідати суворому дрес-коду або змінити стилістику манікюру, нігті можна покрити будь-яким однотонним лаком. Його так само легко видалити, не зіпсувавши вихідний дизайн.
 3. Довговічність. При гарному догляді і своєчасній корекції носити аквадизайн можна до трьох місяців. Деталі декору не вигоряють і зберігають свій первісний вигляд.Така техніка манікюру не вимагає обов’язкового спилювання відростила нігтя. У міру його відростання візерунок можна доповнювати і змінювати.
 4. Практичність. Незважаючи на візуальний обсяг, поверхня нігтя залишається рівною і гладкою, деталі манікюру надійно закріплені всередині. Це дозволяє жінці виконувати будь-яку роботу, не боячись пошкодити манікюр.
 5. Самодостатність. Оригінальний вигляд нігтів привертає увагу до рук більше ніж прикраси. Тому зробивши аквадизайн на нігтях, можна відмовитися від кілець і браслетів.

Завдяки цим та іншим перевагам акваріумний дизайн впевнено завойовує любов жінок різного віку.

Етапи формування акваріума на натуральних нігтях

Акваріумний дизайн в основному використовується на нарощених нігтях. На натуральному нігті подібний дизайн не є класичним акваріумом, але зовні досить схожий на нього.

Техніка виконання на натуральної нігтьової пластини простіше, ніж на штучній, але ефект не менш вражаючий.Створення манікюру проходить в кілька етапів:

 1. Стандартна підготовка нігтьової пластини. На цьому етапі проводять обов’язкові для будь-якого манікюру процедури: нігті підпилюють, надають форму, полірують і відсувають кутикулу.
 2. Обезжирення нігтьової пластини і покриття її розгладжуючим праймером.
 3. Нанесення першого тонкого шару гелю і просушування нігтів під УФ-лампою.
 4. Декорування нігтьової пластини стразами, глітером, блискітками або іншими елементами.
 5. Покриття гелем. Шар гелю повинен бути таким, щоб поверхня нігтя стала рівною.
 6. Полімеризація нігтів в УФ-лампі.

Декорування

При створенні акваріумного дизайну майстри використовують різноманітні прикраси: бульонкі, стрази, фольгу, гліттер і навіть справжнє тонке мереживо.

При бажанні майстер може відтворити картинку з цього акваріума. Для цього під шар гелю поміщають дрібні морські раковини і пісок.Так само можна намалювати маленьких яскравих рибок.

Дуже незвично виглядають всередині нігтів справжні сухоцвіти. У процесі створення манікюру з ними потрібно дбайливо поводитися.

Манікюр, виконаний в стилі аквадизайну, легко коригується. Щоб підправити нігті не потрібно знімати весь шар гелю, досить за допомогою манікюрних декоративних елементів, доповнити вже наявний візерунок і закріпити його новим шаром лаку.
Модні напрямки аквадизайну

Створюючи манікюр в стилі аквадизайну, можна покладатися тільки на власну фантазію і досвід майстра.

Дуже красиво виглядає манікюр з використанням кольорів, дрібних камінчиків і іншого природного декору. Але використання таких елементів занадто утолщает нігтьову пластину, тому такий дизайн краще вибирати не для повсякденного життя, а для особливих випадків.

Красиво і не перевантажено виглядає всередині гелевого акваріума акрилове ліплення.

Майстри нігтьового дизайну виділяють найбільш вдалі ідеї для створення акваріумного манікюру:

 • Морська тематика.Маленькі черепашки, яскраві екзотичні рибки, корали і водорості – давно стали класикою аквадизайну. Особливо актуальний такий дизайн влітку.
 • Застосування додаткових зовнішніх декоративних елементів. Готовий дизайн можна додатково прикрасити стразами, але робити це потрібно обережно, щоб яскраві елементи не відволікали від ефекту акваріума.
 • Акваріумний френч. Створити такий манікюр зовсім не складно. Основну частину нігтьової пластини виконують у вигляді акваріума, а край покривають яскравим гель-лаком.
 • Геометричний візерунок і абстракція. Такий дизайн виглядає доречно як в будні, так і на урочистих заходах. Техніка аквадизайну надає геометричним і абстрактним узорів особливої ​​оригінальності.
 • Квіткова тематика. Квіти, виконані в техніці аквадизайну, виглядають дуже незвично і завжди привертають увагу. Такий дизайн не втрачає своєї актуальності ні взимку, ні влітку.
 • Фруктовий манікюр. Любителям яскравого дизайну підійде фруктовий манікюр. Красиво оформити його можна у вигляді яскравого френча.Особливою популярністю такий дизайн користується влітку в сезон свіжих фруктів.

Розібратися в секретах і тонкощах акваріумного дизайну зовсім не складно. Проявивши трохи фантазії, можна створити оригінальний і при цьому практичний манікюр.

]]>

]]>

Дизайн-рішення для нігтів в акваріумному стилі з фото і відео

Рейтинг: Немає рейтингу

Для більшості представниць прекрасної статі одним з основних способів самовираження є манікюр.А так як мода не стоїть на місці і постійно підносить нові винаходи, любительки виділитися з сірої маси мають прекрасну можливість здивувати оточуючих новими шедеврами . За останній час колосальну популярність отримав акваріумний манікюр.

Акваріумний дизайн для нігтів – це абсолютно незвичайний вид нігтьового дизайну: на нігтики виконується художній твір мистецтва, і при бажанні можна створити міні-фільм, зобразивши різні сцени на кожній нігтьової поверхні.Таку назву цей дизайн отримав в зв’язку з тим, що своїм зовнішнім виглядом нагадує акваріум, а зображення виглядає як би «під склом», що створює абсолютно приголомшливий і неповторний ефект.

З іншого боку, для любителів пофантазувати немає ніяких меж: при створенні акваріумного дизайну ви можете використовувати все, що душа забажає – стрази, блискітки, різноманітні малюнки, можна навіть вставити міні-фотографію своєї другої половинки, також ви маєте можливість прикрасити манікюр ліпленням і піском, різними маленькими картинками або фірмовими логотипами, накладними візерунками, і все це закріплюється ілюзорним гелем, який і виконує роль скельця.

Складно в декількох реченнях описати всі достоїнства і передати всю красу акваріумного дизайну для нігтів, тому пропоную вам докладніше розглянути всі «за і проти» даного манікюру і в деталях розібрати весь процес, як його правильно робити і чи можливо це в домашніх умовах.

Для того, щоб ви змогли оцінити всю унікальність і чарівність аквариумного манікюру, пропоную вам фото дизайну.

Актуальні ідеї акваріумного дизайну для нігтів

Одним з незаперечних переваг, за яке я так люблю акваріумний дизайн, є те, що при корекції художнього твору деякі деталі можна підправити, а не видаляти, як зазвичай відбувається при створенні будь-якого іншого манікюру .Крім того, при отрастании нігтів немає необхідності позбавлятися від уже створеного шедевра – можна з легкістю доповнити картинку різними деталями або продовжити візерунок, а якщо немає бажання цього робити, то акваріумний дизайн чудово поєднується з місячним манікюром.

Акваріумний дизайн нігтів зі слюдою

Акваріумний дизайн з використанням слюди – відмінний спосіб зробити приголомшливий манікюр без наявності особливих навичок і прикладання непомірних зусиль. Слюда вдає із себе шаруватий мінерал, який має напівпрозору, блискучу, перламутрову структуру.Вона буває рідкої і сухої (розсипний), а також має широку кольорову палітру. Нею можна викласти як весь ніготь, так і створити певний візерунок. Крім того, вона відмінно витримує різні навантаження і менше, ніж звичайний лак, піддається сколів – це допомагає зберегти манікюр набагато довше звичайного терміну.

Акваріумний дизайн з квітами (сухоцвітом)

Подібний манікюр вигідно підкреслить довгі нігті, проте він протипоказаний коротким нігтиками.Ні з чим незрівнянна природність, крихкість і ніжність засушених натуральних кольорів додасть вам неповторну чарівність. Квіти необхідно ретельно вибирати за розміром, щоб не спотворити і не зіпсувати візерунок. Дизайнери рекомендують використовувати акваріумний дизайн в поєднанні з французьким або місячним манікюром.

Акваріумний дизайн з блискітками

Більш кращого варіанту манікюру для важливого вечора або урочистої події неможливо знайти.Гармонійне поєднання акваріумного дизайну і блискучих леліток додасть вашому образу загадковість, вишуканість і таємничість . Даний манікюр підійде дівчатам, які вибирають середню довжину нігтів. Включайте вашу фантазію і творіть диво за допомогою мерехтливих блискіток! Ви можете використовувати великі блискітки (вони наносяться на ніготь ДОТС) або дрібні (використовуйте для його нанесення кисть), а також обсипати різними блискітками кожен нігтик.

Акваріумний дизайн з фольгою

Використання фольги в акваріумному дизайні додасть вашому образу витонченість і внесе в нього особливу родзинку.З її допомогою можна створити на нігтики справжній витвір мистецтва, сяйво і реалістичність якого буде асоціюватися у оточуючих з блиском дорогоцінних каменів і «живих» металів . Манікюр з акваріумних дизайном, зробленим за допомогою фольги, ідеальний як для тожественних подій, так і для повсякденного життя. Крім того, подібний манікюр підійде власницям абсолютно будь-якої довжини і форми нігтів.

Акваріумний дизайн з фимо

Фимо-дизайн став популярний зовсім недавно, але вже встиг підкорити серця багатьох модниць .Фимо – це пластичний матеріал, який нагадує скульптурний пластилін або глину, він широко застосовується для ліплення, моделювання, виготовлення різноманітних іграшок, виробів, прикрас. Процес створення акваріумного дизайну на нігтях значно спростився з появою готових фігурок, малюнків і так далі. З їх допомогою можна створити повноцінний твір мистецтва, а після нанесення ілюзорного гелю вони оживають «під склом» і радують нас своєю пишністю.

Акваріумний дизайн з водою

Подібний манікюр ще називають «мокрий акваріум» – це манікюр, всередині якого знаходиться рідина і голографічні малюнки або фігурки .Так, знаю, це важко уявити, але це реальність! Обрані вами декоративні елементи містяться між двома типсами, які після заповнюються водою, а кінцевий результат, як зазвичай, закріплюється ілюзорним гелем.

На жаль, практично неможливо виконати акваріумний дизайн з водою в домашніх умовах , також часу на його виготовлення піде в два-три рази більше, ніж зазвичай. Однак повірте, результат того вартий. Дуже рекомендую хоча б один раз спробувати подібний акваріумний дизайн і боюся, що інші види манікюру в найближчому майбутньому вас точно радувати не будуть.

Акваріумний дизайн для нігтів в домашніх умовах: покрокова інструкція

Акваріумний дизайн підходить як для довгих, так і для коротких нагідок. Однак власницям короткої довжини нігтів слід більш серйозно поставитися до форми нігтя і вибору композиції – деякі типи малюнків або абстракцій підходять тільки для овальної форми, деякі тільки для квадратної.

Нам будуть потрібні:

 • манікюрний набір;
 • тіпси;
 • прозорий гель або акрил;
 • спеціальний клей;
 • тонка кисть для малювання;
 • пінцет;
 • декоративні елементи.

Процес створення акваріумного дизайну:

Акваріумний дизайн наноситься після нарощування нігтів.

 1. Спочатку готуємо нігті до стандартної процедури нарощування: шліфуємо їх, відрізаємо нігті кусачками і видаляємо кутикули і задирки.
 2. Знежирюємо і сточуємо нігтьову пластину – це дозволить матеріалу для нарощування краще лягти на ніготь.
 3. Знежирену нігтьову пластину покриваємо тонким шаром клею і викладаємо тіпси, після чого коригуємо довжину і форму нігтя.
 4. Наносимо шар прозорого гелю або акрилу – базовий шар. Головною умовою створення правильного і красивого акваріумного дизайну є рівна поверхня.
 5. Пінцетом або тонким пензлем наносимо на базовий шар декор в тій послідовності, яку визначили заздалегідь. При необхідності пензлем прорисовуємо контур або додаємо абстракцію.
 6. Після завершення шедевра наносимо товстий шар прозорого моделює кошти .Для досягнення ілюзії скла і об’ємності рекомендую нанести кілька шарів ілюзорного гелю.
 7. Зверху гель обов’язково шліфуємо і поліруємо спеціальною пилкою , щоб нігті стали гладкими і прозорими – композиція буде прекрасно видно з під цього прозорого шару, створюючи ефект «під склом».

Покрокове фото акваріумного дизайну для нігтів:

Відео: як зробити акваріумний дизайн нігтів гелем

Акваріумний дизайн тримається на нігтики до трьох-чотирьох місяців , звичайно, якщо ви акуратно з ним звертаєтеся.При цьому можна забути про те, що з нігтики що-небудь відклеїться і відпаде – ілюзорний гель буде тримати «намертво» ваше мистецтво.

Просту композицію ви можете зробити самостійно в домашніх умовах. Однак сам по собі акваріумний манікюр є досить складною процедурою і при створенні хитромудрої композиції дуже раджу звернутися до майстра. І не просто до майстра, а до майстра з великої літери «М», до того, який має як мінімум певний досвід в цій області.Не варто відразу лякатися, спочатку подивіться запропоновані мною відеоролики, і ви зрозумієте сенс висловлювання «мистецтво вимагає жертв».

Відео для початківців: уроки для створення акваріумного дизайну нігтів гелем

Варіанти акваріумного дизайну

Акваріумний дизайн покроково з коментарями

Можливо, вам сподобається який-небудь з запропонованих майстер -класів акваріумного дизайну.

Нарощування нігтів. Акваріумний дизайн «Квітучий сад»

Акриловий дизайн нігтів з вітражного фарбою і акваріумних ефектом

З чим поєднується акваріумний дизайн для нігтів

 • При підборі акваріумного дизайну, пам’ятайте про поєднання з вашим загальним стилем – одягом, волоссям, макіяжем і біжутерією.
 • Акваріумний дизайн відмінно поєднується з французьким або місячним манікюром.
 • Ви ніколи не зможете залишитися непоміченими оточуючими вас людьми при наявності акваріумного дизайну на нігтики.
 • Залежно від акваріумного дизайну, підбирайте ширину кілець і форму сережок . Наприклад, якщо акваріумний дизайн переважно складається з квітів, обов’язково одягніть сережки тієї ж тематики, а кільце виберіть відповідно розміру малюнка на нігті (великий малюнок – широке кільце).
 • На щастя чи на жаль, але акваріумний дизайн не дозволить вам недбало ставитися до одягає вбрання – щоб справити сприятливе враження на оточуючих, ви завжди повинні бути одягнені «з голочки».
 • Акваріумний манікюр – прекрасна можливість завести нові знайомства , а приводом для початку розмови буде саме він.

Наша розмова наблизився до кінця. Маю велику надію, що ви знайшли в моїй статті корисну вам інформацію, і я не дарма вирішила поділитися нею з широкою публікою. Не забувайте, що результат буде залежати тільки від вашої старанності і бажання. Якщо при читанні статті у вас виникли питання – питайте, я обов’язково откликнись і відповім вам.Мені дуже хотілося б дізнатися, який акваріумний дизайн виходить у вас – поділіться зі мною вашими перемогами. Будьте завжди найкрасивішою і чарівною!

як правильно робити манікюр з аквадизайну? Як зробити його з блискітками?

Дизайн педикюру

Останніми роками манікюр зазнає значних змін.Удосконалюються техніки, з’являються нові, при цьому різні прийоми дозволяють довести оформлення нігтів до досконалості. Останнім часом у сучасних модниць затребуваний так званий акваріумний дизайн. Що це таке, які його переваги і недоліки, в чому полягає методика виконання і які кращі ідеї, розповість матеріал цієї статті.

Що це таке?

Акваріумний дизайн нігтів – особлива техніка манікюру, яка зовні схожа на запечатаний під склом малюнок.І правда, техніка його створення полягає в тому, щоб закрити принт шаром прозорого гелю або акрілатіка. При цьому лицьова поверхня нігтя завжди ідеально гладка, що зручно в побуті. Малюнок, що знаходиться всередині, створює ефект обсягу, за що манікюр і отримав свою назву.

Однією з особливостей даної методики є той факт, що здійснюють її на штучних нігтях одночасно з нарощуванням.У композиції використовують різні декоративні елементи, а також різноманітні фарби і деталі нейл-арту. Тільки після того, як оформлення виконано, ніготь покривають шаром акрилового матеріалу або прозорого гелю.

В хід може йти не тільки звичайний декоративний матеріал , який прийнято використовувати в роботі з гібридними лаками. Аквадизайн більш креативний, а тому прикрашати нігті при виконанні техніки можна навіть крихітними пір’їнками, різнобарвним пісочком, черепашками, мереживами.У хід можуть йти навіть шматочки звичайної газети, сухоцвіти, блискітки, фольга і навіть вода. Про манікюрі з ефектом акваріума мріють багато жінок, адже він дозволяє виділитися з натовпу і відчути себе особливою.

Переваги і недоліки

Акваріумний дизайн нігтів характеризується масою достоїнств.Наприклад, він варіативний у виборі тематики оформлення і підходить для нігтів різної довжини і форми. Він може гарно виглядати не тільки на довгих нігтях, але і на коротких, а це особливо важливо для багатьох домогосподарок. При цьому дизайн можна виконувати як на всій площі нігтьової пластини, так і на краєчку.

До інших переваг аквадизайну можна віднести:

 • зовнішню незвичайність, навіть якусь тривимірність, а також обсяг, що привертає увагу;
 • новизну ідеї, її свіжість і можливість виконання в різних методиках манікюру;
 • можливість використання в дизайні будь-якої тематики, за рахунок чого можна надати манікюру сезонність, так популярну в цьому році;
 • надійність покриття і його довговічність, оскільки такий манікюр буде прикрашати жіночі руки до трьох місяців;
 • привабливість зовнішнього вигляду протягом усього періоду шкарпетки, відсутність сколів і тріщин;
 • здатність прикрасити жіночий образ, внісши в нього особливий настрій;
 • відсутність необхідності підпилювання відростають нігтя і стійкість до вигорання в процесі носіння;
 • високу захищеність дизайну, стійкість декору до механічних пошкоджень;
 • практичність в побуті, адже навіть ліпний матеріал запечатується з гладкою поверхнею.

З іншого боку, акваріумний дизайн нігтів самодостатній. Як правило, такі нігті настільки гарні, що прикрашати пальці кільцями або руки браслетами вже не потрібно. В цьому випадку прикраси будуть втрачати свою актуальність. Ще однією перевагою аквадизайну можна назвати можливість його маскування. Наприклад, якщо терміново потрібен інший дизайн, можна просто покрити нігті будь-яким лаком, не завдаючи шкоди аквадизайну. Прийшовши додому, покриття знімають звичайною рідиною для зняття лаку без ацетону.

На жаль, у акваріумний техніки є і свої недоліки.

 • Наприклад, часто в ній виконують однаково всі нігті, а тому манікюр замість виразності виглядає строкато.
 • З іншого боку, одним з головних недоліків є пошук професіонала, адже нігті в результаті не повинні бути занадто товстими.
 • Важливим критерієм є професіоналізм виконання, адже криві лінії малюнка або декоративна «купа мала» на нігті не будуть виглядати красиво і не зможуть гідно завершити жіночий цибулю.
 • Аквадизайн роблять дуже довго, що може втомити клієнтку, адже сидіти близько двох з половиною годин важкувато.
 • Ціна роботи в манікюрному салоні за цю техніку досить висока. Звичайно, якщо за справу візьметься професіонал, вона виправдає себе. В іншому випадку це будуть викинуті на вітер гроші.

Як зробити його в домашніх умовах?

Якщо хочеться самій прикрасити свої нігтики акваріумних дизайном, доведеться подбати про наявність:

 • прозорого моделюючого гелю або акрилу;
 • УФ-лампи для сушіння покриттів;
 • гелієвих фарб на основі акрилу різного кольору;
 • необхідних декоративних елементів;
 • полірувальника або м’яких пилок;
 • набору тонких кистей для малювання;
 • пінцета для зручної роботи з дрібним декором.

Підготовка

Щоб готовий результат був не тільки красивим, але і довговічним, важливо коректно ставитися до кожного кроку технології. Для початку доведеться підготувати самі нігті. Руки потрібно гарненько вимити і витерти. Важливо знежирити нігтьові пластини, щоб зчеплення покриття з поверхнею було максимально міцним. Хтось використовує на даному етапі рідина для зняття лаку, але потрібно користуватися спеціальними препаратами.Адже саме їх формула і дозволяє продовжити несучість манікюру і запобігти появі отслоек. Перед знежиренням нігтьових пластин їм надають потрібну форму і довжину. Коригування виробляють на стадії підготовки до дизайну.

Не менш важливим кроком аквариумного манікюру є розмітка зразкового візерунка. Даний пункт особливо важливий, адже саме він покаже, наскільки красиво буде виглядати на нігтях обраний дизайн. До того ж примірка дозволить побачити доречність декору для конкретного стилю і образу жінки.На даному етапі майстер прикидає, чи будуть поєднуватися фольга і малюнок, стрази або краще використовувати бісер, бульонкі, золотисті нитки, слюду або навіть мармурову крихту.

Якщо нігті потребують медичного манікюрі, потрібно зробити його до основної методики. Пропускати цю стадію не можна, адже птеригий і кутикули будуть заважати відростання нігтя, та й виглядають недоглянуті нігті вкрай некрасиво. Обов’язковою умовою стане позбавлення від задирок.Перед нарощуванням нігтів на пластикових типсах або паперових шаблонах все повинно бути бездоганним.

Основа під дизайн

Після того як попередні кроки виконані, приступають до оформлення самих нігтів. Для цього після їх сточування і знежирення самі пластини обробляють спеціальним клеїть матеріалом.Майстер вибирає зручну для нього підкладку і матеріал, який для неї краще підходить. Це можуть бути і верхні форми, що особливо актуально для коротких і обламаних нігтів. Працювати з ними зручно: майстер набирає полі-гель, злегка розподіляє його всередині тіпси у майбутнього підстави нігтя і прикладає до натурального нігтя, щільно притискаючи при цьому. При необхідності форму підправляють. Працювати з полі-гелем простіше, адже він не тече, але спилювати його в разі потреби коригування складніше в домашніх умовах.

Якщо працюють з моделюючим або будівельним гелем і паперовими формами, ідеальність форми буде багато в чому залежати від того, наскільки правильно і міцно зафіксують самі паперові шаблони. Не можна допускати нахилу клює нігтя, та й саму крапельку гелю потрібно розподіляти правильно. Все корективи потрібно виконувати відразу після застигання матеріалу. Зайва опуклість не повинна псувати дизайн.

Виконуємо ефект акваріума

Після того як основа готова, на нігті наносять шар гелю або акрилу.В даному випадку шар вважатиметься базовим, важливо, щоб він був тонким. Прозорий матеріал підрівняє підставу, що дозволить дизайну бути рівним, а нанесення – точним. Після нанесення на шар бази викладають декор, повторюючи малюнок, обраний в ході примірки. Щоб виконати цей етап акуратно, в роботі використовують тонкий пензлик або пінцет.

Щоб не збитися в етапах прикраси нігтя, можна попередньо зробити дизайн і в процесі роботи дивитися на нього. Це дозволить дотримуватися послідовність, вибрану при примірці. Можна додавати в дизайн абстракцію, за бажанням підмальовувати контур, користуючись для цього тонким пензлем. Після того як весь декор викладений в потрібній послідовності, його залишиться закріпити моделюючим продуктом з прозорою текстурою.

Даний етап вважається заключним. Однак далеко не завжди моделює матеріал наносять одним шаром: іноді для дизайну їх потрібно кілька.Саме це дозволяє аквадизайну виглядати об’ємно, немов декор знаходиться під склом. Кожен наноситься шар потребує сушінні, час якої буде залежати від типу гелю або акрилу, а також від різновиду самої лампи.

Цікаві ідеї аквадизайну

Залежно від досвіду майстра аквадизайн нігтів може відрізнятися рівнем складності.Якщо вдома – це найчастіше звичайні картинки і абстракція, то в салоні можна зробити цілком реалістичний 3Д ефект. Однак кожен дизайн буде мати свої нюанси, що відіб’ється на самій ідеї.

Квіти

Наприклад, одним з кращих тематик акваріумний техніки є задіяння квіткових мотивів. Дійсно, нігті з об’ємними квітами виглядають красиво і ніжно, таке оформлення дихає жіночим началом.Однак для більш гармонійного оформлення довжина нігтів повинна прагнути до подовженою. В якості основи декору краще використовувати не картинки, а сухі квіти.

Особливо красиво вони будуть виглядати в техніці френча. Таке оформлення буде пронизано елегантністю, але для виразності краще пом’якшувати акцентні нігті більш лаконічним дизайном покриття. Для бази варто вибрати однотонну пастель або градієнт. Спотворювати візерунок можна, а тому розмір квіток повинен уміщатися на нігтях.Обрізати сухоцвіти небажано – це псує складену композицію.

З блискітками

Блискучі блискітки – одне з кращих рішень для вечірнього дизайну. Вони ідеальні для прикраси нігтів різної довжини і форми. Гліттер можна змішувати, використовувати різні відтінки, створюючи тим самим ефект омбре з плавним розтяжкою.Кольори можна використовувати будь-які, але гармонійніше вписуються в жіночий цибулю тони пастельній групи. Для створення малюнка можна використовувати кисть, блискітками можна підкреслювати елементи дизайну.

Ними ж можна прикрашати морську тематику, надавати ошатність мереживним мотивами, прикрашати лаконічні посмішки френча. При цьому дизайн з блискітками можна робити не тільки всередині, запечатуючи поверх. Блискітками можна прикрашати і запечатаний дизайн. Звичайно, зовнішній декор такого типу не можна назвати практичним, але глиттер може створити об’єм контуру, а такий варіант буде виглядати вже зовсім інакше.

Застосовуючи фольгу

Красиво виглядає аквадизайн під бурштиновий французький манікюр. Роблять його, використовуючи манікюрні фольгу острівного типу. Крім неї, для декорування нігтів застосовують манікюрний акриловий порошок, оформляючи їм поверхню наращённого нігтя з базовим шаром. Саму фольгу можна дрібно нарізати і прикласти відповідно до задуманого дизайном до потрібних місцях нігтьової пластини.Після декорування ніготь запечатують моделює матеріалом.

Фимо

Полімерна глина – один із затребуваних матеріалів, яким користуються для створення аквадизайну. Найчастіше з цього матеріалу створюють літні оформлення, що частково пояснюється різнокольоровими соковитими відтінками глини. Візерунок формують шляхом нарізки глини спеціальним лезом. При цьому збирають його з різних дрібних елементів.Для закріплення цього декору доводиться покривати нігті з нанесеним матеріалом не одним, а кількома шарами прозорого гелю або акрилу. Оскільки фимо маленькі, ними можна обігравати такі техніки, як французький манікюр, а також зворотний френч.

Пайєтками і бульонкі

Вибираючи такий декор, варто звертати увагу на його розмір і форму. Наприклад, ті ж золоті черепашки або морські зірки простіше запечатати, якщо вони будуть плоскими.Бульонки же зажадають декількох шарів моделюючого гелю. Паєтки можна комбінувати з блискітками, з них можна викладати певний візерунок. Різновиди для будь-якої композиції підбирають виходячи з її тематики. Наприклад, для квітів це можуть бути бульонкі, для малюнка пляжного узбережжя – черепашки, для космічних тематик можна підібрати варіанти, що імітують сяйво зірок.

Поради професіоналів

Оскільки часу на створення унікального дизайну з акваріумних ефектом йде чимало, хочеться продовжити його довговічність і зробити все правильно. Перед початком роботи вивчіть основні нюанси, на які звертають увагу професіонали в сфері нейл-арту.

 • Перед роботою не можна користуватися кремом для рук. Це зменшує зчеплення.
 • Знежирювати нігті краще серветками без ворсу. Найчастіше саме ворсинки стають причиною отслоек і розтріскування матеріалу.
 • Фарби з поганою пігментація виглядають в дизайні погано і непомітно. Зайве різкий колір знищує ніжність аквадизайну.
 • Кольори декору краще підбирати в спорідненої для конкретної одягу гамі.Так манікюр більш гармонійно увіллється в потрібний образ.
 • Кількість стразів або їх використання повинно бути обдуманим. Найчастіше вони зовсім не потрібні в аквадизайну, оскільки під шарами гелю або акрилу краще виглядають каміфубукі.
 • Для більшої гармонії образу можна підібрати дизайн під конкретне плаття або сумку, прикраса. Так нігті з малюнка не будуть кричати про себе.
 • Щоб нігті не здавалися короткими, розмір малюнка не повинен бути надто об’ємним.До того ж небажано, щоб все десять нігтів були прикрашені дизайном по всій площі нігтьових пластин.
 • Щоб продовжити довговічність покриття, важливо захищати руки від взаємодії з агресивною хімією і різкого перепаду температури.

Виконуючи об’ємний дизайн, потрібно враховувати його чіпкість: все, що наклеють поверх гелю або акрилу так чи інакше буде чіплятися за що завгодно.Крім того, не можна забувати, що додатковий декор буде потовщувати загальний шар нігтя разом з покриттями. Найчастіше це виглядає негарно, а тому перед тим, як навішувати на об’ємний тривимірний дизайн щось ще, варто обміркувати, наскільки це доречно і так чи необхідно взагалі.

Вдалі приклади

Робити нігті в акваріумний техніці можна по-різному, при цьому в кожному випадку можна досягти шикарного результату. Наостанок пропонуємо звернутися до прикладів фотогалереї, наочно демонструє можливості незвичайної техніки.

 • Оригінальний літній френч, виконаний із застосуванням фимо під вид соковитих фруктів.
 • Лаконічне рішення з використанням нюдовой основи здатне прикрасити будь-який лук сучасної городянки.
 • Об’ємний дизайн з сухоцвітом і блискітками, виконаний під імітацію техніки негативного простору, сподобається романтичним натурам.
 • Красиве і ніжне оформлення нагідок з використанням квіткового тематики і крихітних бульонок відмінно виглядає на нігтях мигдалеподібної форми.
 • Незвичайний напівпрозорий френч з голографічним принтом здатний зробити яскравим навіть самий нудний наряд.
 • Лаконічне, але соковите рішення для літа в дусі френча із застосуванням різнобарвного піску.
 • Використання дрібних черепашок, блискіток і промальовування пензлем дозволяє прикрасити нігті в морській тематиці, що буде до речі для літніх поїздок до моря.
 • Оригінальний і виразний манікюр, виконаний під класику і прикрашений акцентом в квіткової тематики, зможе гідно завершити вечірнє вбрання.
 • Дизайн з блискітками і гелієвої прорисовкой в ​​ніжних тонах наповнить жіночий образ витонченістю.

Про те, як зробити акваріумний дизайн нігтів своїми руками, дивіться в наступному відео.

Акваріумний манікюр – дизайн нігтів в акваріумному стилі покроково з фото

Хочете якось незвично прикрасити свої руки – розгляньте варіант акваріумного манікюру.Якщо розібратися в технології, то виявляється, що навіть самий незвичайний дизайн цілком реально зробити в домашніх умовах. Головне – мати все необхідне і слідувати інструкції.

Акваріумний манікюр – загальні відомості

Описуваний метод декорування нігтьових пластин передбачає їх фінішну обробку прозорим гель-лаком, акрилом. Цим забезпечується незвичайний ефект, якщо говорити точніше, то, здається, що малюнок, елементи декору знаходяться під склом. Що найголовніше в цьому дизайні – малюнок завжди залишається яскравим, захищеним.

Багато жінок вважають за краще саме цей спосіб художнього декорування нігтів, адже він допускає використання різноманітних малюнків, візерунків, і навіть ліплення. Під захисним безбарвним лаком можна:

 • виліпити квіточки,
 • зробити начерки фарбами,
 • приклеїти імітації дорогоцінних каменів.

Одним словом, фантазія не обмежується нічим, ви зможете зробити собі найбільш відповідне оформлення.

Як видно на фото нігтів акваріум, форма може бути абсолютно різною, все залежить від індивідуальних переваг. Не забувайте враховувати форму кистей. Технологією передбачається те, що після нанесення фінішного шару гелю він полірується спеціальною пилкою, що робить нігтики ідеально гладкими.

Якщо ви будете робити манікюр самостійно, то повинні враховувати те, що запорукою немодного на вигляд, і якісного манікюру є грамотне моделювання пластин.Говорячи простою мовою, певні малюнки добре виглядають не на всіх формах. Рекомендується заздалегідь переглянути різні фото дизайнів нігтів акваріум і вже точно визначитися з підходящим варіантом.

Позитивні сторони аквариумного манікюру

 • Ваші начерки обов’язково збережуться до моменту наступної корекції. Якщо ж зображення набридне, то ви просто можете покрити нігті звичайним лаком, який благополучно віддаляється з гель-лаку.
 • Немає необхідності хвилюватися з приводу того, що малюнок може стертися, а елементи декору просто відпасти.
 • Акваріум на нігтях добре виглядає на фото, він практичний, зручний, довговічний.
 • Результат використання даного способу декорування не береться вимивання, зношування. Секрет в міцної захисту, що забезпечується шарами прозорого гелевого покриття.

Що стосується того, кому підходить або не підходить, то як ми бачимо на фото акваріума на нігтях, він робиться як на довгих, так і на коротких пластинах. Якщо є бажання або необхідність, можна подовжити нігтьові пластини шляхом нарощування акриловим складом.Коли площа нігтя дозволяє, нанести малюнок або виконати ліплення на нігті не проблематично. Не забувайте, що манікюр повинен бути доречним в повсякденному житті і не бути надмірно химерним, карнавальним. В іншому випадку, вам швидко набридне вся ця строкатість, яскравість. Не нехтуйте фотографіями манікюру з акваріумних дизайном, переглядати їх корисно для загального розвитку.

Акваріумний дизайн нігтів покроково, фото

Перш ніж почати створення аквадизайну, слід підготувати інструменти.Не забудьте про елементи декору, підручних матеріалах. Нижче наведено фото і опис покрокового створення акваріумного дизайну нігтів. Врахуйте, вам доведеться витратитися на придбання якісних матеріалів, але отриманий результат, його міцність і довговічність того варті. Складнощів уникнути не вдасться, але якщо проявити терпіння і наполегливість, то все у вас вийде.

 1. Підготовка до класичного манікюру полягає в знежирення поверхні нігтьових пластин за допомогою спеціального засобу.Це необхідно для забезпечення гарного зчеплення декоративного покриття з основою.
 2. Ідеально знежирений ніготь обробляється клеїть складом, це необхідно, якщо планується виконати нарощування нігтів. Для цього за допомогою м’якої пилки забирається глянсовий блиск, а після приклеюється тіпса, її ребра спилюють.
 3. Наступним етапом є покриття подовженого нігтя прозорим гелем або акрилом.
 4. Четвертий етап – один з найбільш відповідальних.Він полягає в нанесенні малюнків, блискіток, фольги, страз і т.д. Перевагою акваріумного дизайну манікюру є відсутність обмежень в підборі декоративних елементів, використовувати дозволяється абсолютно все. Межі встановлюються тільки вміннями, фантазією майстрині. При бажанні, додатково можна виконати промальовування пензлем у вигляді візерунків абстрактного типу, написів.
 5. Заключним етапом є покриття декору моделює засобом. Воно й виконує захисну функцію, а також створює ілюзію скла.Нанесення фінішного покриття в кілька шарів робить картинку більш об’ємною.

Як бачите, все дуже просто, головне слідувати інструкції. Побачити на власні очі, як це робиться, можна на відео манікюру акваріум. Не нехтуйте порадами професіоналів, вони вже точно знають толк в цих справах.

.