Ногти

Плазмоліфтінг не застосовується для нігтів: Плазмоліфтінг особи – як робиться, ефективність, показання та протипоказання + відгуки та фото до і після

Які є протипоказання для плазмоліфтінга

Протипоказання для плазмоліфтінга присутні поряд з достоїнствами процедури. Для будь-яких омолоджуючих процедур існують певні заборони, всі ці аспекти повинні бути враховані фахівцем, який буде проводити омолодження шкіри таким способом.

Якщо говорити про плазмоліфтінг, то він являє собою процес введення безпосередньо під шкірні покриви ін’єкцій, які складаються з плазми крові самого пацієнта.Вченим вдалося довести, що тромбоцити, що містяться в плазмі, роблять благотворний вплив на стан шкірних покривів і тканин людини. Підвищення їх рівня в певних ділянках сприяє більш інтенсивної виробленні вітамінів, колагену і інших компонентів, відповідальних за оновлення клітин, що дозволяє відновити в найкоротші терміни шкірні покриви. Зазначена процедура відноситься до числа безопераційних методів омолодження.

Сфери застосування плазмоліфтінга

Плазмоліфтінг вельми активно застосовується в багатьох країнах для усунення наступних проблем:

 • початкові ознаки старіння шкірних покривів на обличчі й тілі;
 • сухість шкіри, її лущення, збільшений рівень припливу крові і пов’язані з ним недоліки;
 • початкова стадія опущення століття;
 • розвиток запального процесу в сальних залозах;
 • акне;
 • розтяжки на шкірі після різкої схуднення або пологів;
 • наявність дефектів шкірних покривів, включаючи рубці і шрами;
 • облисіння і розвиток себореї;
 • відновлення шкіри після лазерного або хімічного пілінгу.

Крім косметології, плазмоліфтінг активно застосовують і в ортопедії для лікування артрозу, остеохондрозу, спортивних травм, для усунення болю і спазмів м’язів. У гінекології показанням до проведення процедури служать ерозія та інші захворювання шийки матки, ендоцервіцит. Стоматологи дуже активно використовують вказаний метод при лікуванні запалення ясен, видалення зубів, розвитку запального процесу в яснах і імплантації. Максимальний косметологічний ефект може бути отриманий, якщо буде застосований комплексний підхід, в рамках якого фахівець буде поєднувати плазмоліфтінг, наприклад, з біоревіталізація.

Косметологи відносяться до плазмоліфтінг позитивно, вважаючи подібну маніпуляцію нешкідливою. На їхню думку, дана процедура дає можливість звільнити існуючі ресурси організму. Таким чином вдається активізувати регенеративную, імунну та обмінну системи організму пацієнта.

До процедури пацієнту необхідно проконсультуватися з лікарем або косметологом, який буде це робити. Спеціаліст проведе попередній огляд шкіри, складе історію хвороби і призначить необхідні дослідження.Цей етап дуже важливий, так як попередньо лікар зможе врахувати можливі ускладнення і запобігти їм.

Окрім огляду у лікаря і здачі аналізів, пацієнту необхідно за кілька діб до передбачуваної дати проведення процедури виключити з раціону міцну каву і чай, копчені, пряні і гострі страви, солоні, кислі і смажені продукти, алкогольні напої.

Протягом усього цього часу слід якомога більше споживати питної води або трав’яних чаїв, відмовитися від тютюнових виробів, а також подбати про те, щоб останній прийом їжі був за 4-5 годин до процедури.Необхідно враховувати, що для жінок дату проведення Плазмоліфтінг краще вибирати в першу фазу менструального циклу, після того як закінчиться кровотеча.

Переваги і недоліки процедури

Плазмоліфтінг є порівняно молодим видом терапії, тому фахівці висловлюють суперечливі точки зору, виділяючи його переваги і недоліки.

Таким чином, в якості переваг зазначеної процедури можна виділити:

 • безпеку;
 • відчутний ефект;
 • відсутність ймовірності розвитку алергічної реакції;
 • невелике число побічних ефектів.

Недоліки плазмоліфтінга:

 1. Висока вартість процедури. Щоб зробити таку процедуру, фахівця потрібно дороге обладнання, до того ж робота висококваліфікованого косметолога буде коштувати дорожче.
 2. Хворобливість процедури.
 3. Безліч протипоказань.

Можливі протипоказання до плазмоліфтінг

Можливі протипоказання при плазмоліфтінг волосся:

 1. Якщо намічена плазмотерапія волосся, то до процедури пацієнтові необхідно пройти відповідні лабораторні дослідження.У разі якщо отримані результати не будуть відповідати нормам, процедура буде відкладена.
 2. Процедура буде скасована, якщо проблема з волоссям обумовлена ​​якимись гормональними порушеннями. У даній ситуації лікар може призначити пацієнтові комплексну терапію, яка дозволить скоротити ламкість і випадання волосся.
 3. Разом з тим процедура не рекомендована і при наявності нервових розладів або страхів перед ін’єкцією.

При такій процедурі, як плазмоліфтінг особи, протипоказання можуть мати відношення до наявності аутоімунних захворювань.

Будь-який фахівець відмовить в проведенні процедури, якщо жінка звернутися до косметолога під час менструації. Відсутні будь-які категоричні протипоказання до плазмоліфтінг в ті дні, коли починається новий менструальний цикл, однак властивості клітин плазми залежать від гормонального статусу і стану імунної системи жінки, що має пряме відношення до менструального циклу. При місячних зміст тромбоцитів в крові істотно знижується, що значно скорочує лікувальний ефект такої дорогої процедури.

Напевно багатьом жінкам буде цікаво, чи можна робити плазмоліфтінг в період виношування дитини. Вагітність і грудне вигодовування є прямими протипоказаннями для подібного роду дії. Пов’язано це з тим, що в цей період порушується згортання крові і можуть виникати різного роду гормональні порушення. Повернутися до питання про відновлення пружності тіла можна після закінчення грудного вигодовування.

Можливість застосування Плазмоліфтінг при наявності захворювань печінки, нирок і серцево-судинної системи в хронічній формі відсутній.Обумовлено це тим, що рівень імунного захисту у пацієнта в даному випадку знижений.

Категоричським протипоказанням до позначеної косметологічної процедурою фахівці вважають наявність онкологічних патологій і алергічної реакції на ін’єкції коагулянтів. Крім перерахованих вище протипоказань, можна відзначити наявність гепатитів в анамнезі пацієнта, прийом антибіотичних препаратів, загострення хронічних патологій, алкоголь.

Можливі ускладнення і побічні ефекти

Незважаючи на те що зазначена процедура вважається безпечною, деякі ускладнення все ж можуть мати місце.Завжди існує ризик розвитку алергічної реакції. Це може бути алергія на метал, з якого виготовлена ​​голка, а також реакція організму на застосовувані антикоагулянти.

Візуально подібна реакція проявляється у вигляді набряклості і почервоніння на шкірі, синців невеликого розміру або гіперемії. Як правило, все проходить протягом тижня після впливу на проблемну зону.

Як найнебезпечнішого наслідки фахівці виділяють інфікування крові при її здачі для подальшої обробки в центрифузі.Якщо імунна система пацієнта знаходиться в задовільному стані, то організм самостійно впорається з інфекцією. В іншому випадку це загрожує розвитком гнійного процесу в місці ін’єкції.

Якщо позначена косметологічна маніпуляція була проведена при вугрових висипаннях, то протягом 1 місяця після неї можливе загострення акне. У разі багаторазового застосування обладнання для обробки крові існує ймовірність перенесення інфекції від одного хворого до іншого.

Існує ризик порушення пігментації шкіри, але лише в тому випадку, якщо пацієнт знехтував рекомендаціями фахівця і після процедури все ж відвідував солярії, басейни або сауни.Фахівці рекомендують відмовитися від тривалого перебування на сонці, а також від масажу обличчя і фізіотерапевтичних процедур.

Отже, плазмоліфтінг, незважаючи на очевидні переваги, має ряд протипоказань, не враховувати які ніяк не можна. В іншому випадку це загрожує важкими наслідками для здоров’я пацієнта. Тому завдання кожного фахівця – взяти до уваги всі існуючі нюанси і забезпечити пацієнтові бажаний результат.

Плазмоліфтінг – відповідаємо на питання читачів

У чому різниця між плазмоліфтінг, PRP-терапій і плазмотерапія? Чому на процедури такі різні ціни? Скільки триває ефект, та й чи є він взагалі?
Після нашої статті про плазмоліфтінг у вас (та й у нас!) З’явилося багато додаткових питань.Ми зібрали їх і поставили пластичного хірурга Ользі Михайлівні Шемонаевой з клініки пластичної хірургії і косметології «Біос»

Ольга Шемонаева

ЗАГАЛЬНІ ПИТАННЯ

BI: Плазмоліфтінг, плазмотерапія і PRP-терапія: в чому різниця?

Ольга Шемонаева: плазмотерапія, PRP (platelet reached plasma), плазмотерапія і плазмоліфтінг – різні назви однієї процедури, заснованої на введенні пацієнту власної збагаченої тромбоцитами плазми крові. Плазмоліфтінг – запатентована модифікація PRP-терапії.


Анастасія, aazasimova21 @ Як вибрати фахівця?

Ольга Шемонаева: Головне, це повинен бути лікар. Чи не медсестра, чи не косметолог, – саме лікар з дипломом, який ще й пройшов курс навчання за даною процедурою. Тільки він знає правильну техніку: на якій глибині робляться ін’єкції, в які точки. Тому не соромтеся питати дипломи і сертифікати. Зрештою, це ваше здоров’я.


Лена academka @, Tatyana koloda2000 @, Вікторія viktoria_delyan @: Чим відрізняються «дорогий» і «дешевий» плазмоліфтінг?

Ольга Шемонаева: Коли на російський ринок прийшов швейцарський плазмоліфтінг, його творці наполягають на тому, що звичайні центрифуги і пробірки для забору крові руйнують клітинні оболонки компонентів крові, перетворюючи їх в суміш роздроблених фрагментів і плазми.Через це результат процедури може бути непередбачуваним, а то і зовсім нульовим. А «правильні» центрифуга і пробірки цього не допустять. Але довести це неможливо. Статистичних даних і достовірних досліджень про різницю ефективності між швейцарським, російським або італійським плазмоліфтінг немає. Бувають, клініки порівнюють ефект на пацієнтах після різних видів процедури, але це необ’єктивно. У двох будь-яких людей спочатку різну якість шкіри, період загоєння. Єдиний спосіб побачити різницю – взяти одну людину і робити йому половину особи одним видом плазмоліфтінга, а другу – іншим.А потім ще провести додаткові дослідження. Поки цього не зробив ніхто. На практиці різниці між різними видами плазмоліфтінга в однієї людини я не спостерігала. Так що, відповідаючи на ваше запитання: на мою думку, дорогий і дешевий плазмоліфтінг відрізняються тільки ціною.

Анастасія, aazasimova21 @: Скільки потрібно процедур?

Ольга Шемонаева: Незалежно від того, який ви робите плазмоліфтінг (швейцарський, російський або іспанська – є і такий), знадобиться 2-4 процедури з періодичністю в 4-6 тижнів.Ефекту вистачить приблизно на рік.


BI: Є думка, що розділовий гель, який присутній в пробірках, може впливати на кров. Це правда?

Ольга Шемонаева: Ні. Це інертна речовина, яке ніяк не взаємодіє з плазмою, тільки відокремлює її від клітин крові. Воно присутнє у всіх пробірках для взяття аналізів. Якби він якось вплинув на кров, все її аналізи були б недостовірні.


Катерина k.mamedova @: наскільки важливі матеріали – пробірки, центрифуга?

Ольга Шемонаева: Спочатку плазмотерапія використовували в опікової терапії, щоб прискорити регенерацію тканин.І пробірки були самими звичайними. Сенс, за великим рахунком, не в них, а в активізації тромбоцитів. Те ж і з центрифугами. Важливо вміти виставляти на них правильні параметри (час, кількість оборотів).
Виробники зараз роблять центрифуги таким чином, щоб до них підходили тільки певні пробірки. Це маркетинговий хід. Як у виробників мобільних телефонів, які роблять зарядки, які підходять тільки для певної моделі.

BI: Чи правда, що ефект плазмоліфтінга побудований на мікротравмах шкіри? Тобто, грубо кажучи, можна вмитися їжаком (стерильним, зрозуміло), і результат буде не гірший?

Ольга Шемонаева: Дійсно, в такому твердженні є певний сенс.Мікро-травми запускають механізм регенерації. На агресію шкіра відповідає активним відновленням травмованих тканин. Але чим людина старша (або більш ослаблений), тим нижче регенеративні здатності організму. І в таких випадках регенерація йде не стільки за рахунок внутрішніх резервів, скільки за рахунок збагаченої тромбоцитами плазми, яку йому вколюють. А попутно в тканини надходять корисні речовини, будівельний матюкав для клітин. В результаті шкіра стає більш пружною, вирівнюється її тон, розгладжуються дрібні зморшки.


BI: Тобто чим людина старша, тим бесполезнее для нього плазмоліфтінг?

Ольга Шемонаева: Ні. У плазмі крові містяться тромбоцити, які ми вколюємо в шкіру. Якщо людина здорова, то з віком їх кількість не знижується.


BI: А як дізнатися, чи достатньо в крові тромбоцитів?

Ольга Шемонаева: У будь-якого здорового дорослої людини їх кількість постійно знаходиться в певному діапазоні значень протягом усього життя і підходить для процедури.При гострій нестачі тромбоцитів (тромбоцитопенія) у людини, як правило, серйозні проблеми зі здоров’ям (в тому числі – внутрішні, часто внутрішкірні крововиливах). При таких станах люди йдуть лікуватися, а не плазму колоти. Але якщо є хоча б найменші сумніви, потрібно здати клінічний аналіз крові.


ПЕРЕД плазмоліфтінг

Катя, danilova_kate @, Arianna arina.vr @: Як готуватися до процедури?

Ольга Шемонаева: Деякі радять дотримуватися особливої ​​дієти – їсти ікру і устриць перед процедурою, наприклад.Не можу це підтримати. Харчуйтеся, як зазвичай. Я прошу за три доби виключити алкоголь – він розріджує кров, значить, ймовірність синців буде вище. І не приходьте на процедуру на голодний шлунок, щоб через падіння артеріального тиску під час забору крові не втратити свідомість.


ПІД ЧАС ПРОЦЕДУРИ плазмоліфтінг

Hek-the-fish Ann.fedosenko @ Що болючіше: плазмоліфтінг або ревіталізація?

Ольга Шемонаева: При обох методиках препарати вводяться інтрадермально (тобто в шкіру) за допомогою ін’єкцій, при обох робиться місцева анестезія (використовується знеболюючий крем).Так що тут все індивідуально – комусь більш болючою здається биоревитализация, кому-то плазмоліфтінг.


Аліса allsem @: Плазмоліфтінг можна використовувати для волосся?

Ольга Шемонаева: Звичайно! При випаданні волосся, яке пов’язане з схудненням, стресами, нервовими перевантаженнями, ефект буде чудовий. Після вагітності, після агресивних процедур (блондирование, часте фарбування, нарощування) теж дуже рекомендую плазмоліфтінг. Але при андрогенному випаданні волосся, пов’язаному з гормональними порушеннями, він не може вплинути на причину.

Marussia ya-god-ka @ Плазмоліфтінг допомагає при рубцях?

Ольга Шемонаева: Як самостійна процедура? Результат буде мало помітним і навряд чи вас влаштує. Ефективніше поєднувати його з іншими процедурами. Наприклад, якщо є рубці постакне, – з лазерним шліфуванням. Лазер зніме верхній шар шкіри, запустить процеси регенерації, а плазмоліфтінг допоможе швидшому загоєнню.


Анна timurovna @: А при пігментації?

Ольга Шемонаева: Дивлячись про який пігментації мова.Якщо пігментація з’явилася, тому що людина нехтує сонцезахисними засобами – так, з такою можна попрацювати, в комплексі з іншими процедурами. Якщо пігментація гормонального походження – немає. Плями збліднуть, але повністю вирішити цю проблему не вийде.


ПІСЛЯ плазмоліфтінг

BI: Кажуть, що після уколів не можна прати кров – треба чекати, поки вона висохне природним шляхом.

Ольга Шемонаева: Навпаки. Якщо її не стерти, пацієнт потім буде ходити весь в синцях: кров оживляти верхній шар епідермісу і кожен прокол перетвориться в синє пляма.


Анна anna.baryshnikova @: Яка реабілітація після процедури?

Ольга Шемонаева: Реабілітації як такої немає, через 30-60 хвилин слідів уколів вже не буде помітно. Обмеження стосуються сауни, басейну, інтенсивних тренувань – постарайтеся обійтися без них 1-2 дня, щоб не занести інфекцію з води і уникнути роздратування від поту. У той же період небажано виходити під прямі сонячні промені – ні без сонцезахисного крему, ні з ним. Просто дайте шкірі зажити – і можете повертатися до повноцінного життя.


Залишилися ще питання? Задавайте!


Читайте також:

Плазмоліфтінг – безопераційне омолодження вашої шкіри.

Плазмоліфтінг це унікальна процедура безоперационного омолодження, під час якої для активації процесів природного метаболізму клітин використовуються препарати власної плазми пацієнта. Багата тромбоцитами плазма доставляється в проблемні місця за допомогою ін’єкцій, які відновлюють нормальне функціонування клітин сполучних тканин.

Всі ми знаємо, що з віком природні процеси метаболізму в нашому організмі поступово згасають. В першу чергу це позначається на зовнішності: зморшки, темні кола під очима, гіперпігментація і судинні зірочки – все це лише неповний список проблем з якими стикаються жінки в боротьбі за ідеальну зовнішність. Ефективним і безпечним зброєю в битві за красу в Москві є ліфтинг, який буває двох видів: безопераційний і операційний. Оскільки лягати під ніж пластичного хірурга готові далеко не всі, пропонуємо вам докладніше зупинитися на першому варіанті.

У Москві найбільшого поширення набули чотири види безоперационного ліфтингу: перевірені часом мезотерапія і підтяжка нитками, і інноваційні RF-ліфтинг обличчя і плазмотерапія. Якщо RF-ліфтинг подарує вам омолодження і підтяжку обличчя за допомогою радіочастот, що впливають на глибокі шари шкіри, то плазмотерапія для цих же цілей використовує власні ресурси організму.

Вчені давно довели, що біостімулірующіе властивості крові можна активізувати, просто збільшивши концентрацію тромбоцитів в плазмі.Ін’єкції багатою тромбоцитами плазми прискорять регенерацію, форсують вироблення власного еластину, колагену і гілауроновой кислоти. Крім того, надлишок тромбоцитів стимулює макрофаги, які сприяють руйнуванню зайвого меланіну. Жодна з традиційних косметологічних процедур будь то масажі, маски або СПА-комплекс, не здатна домогтися подібного комплексного омолоджуючого ефекту, як плазмотерапія.

Що потрібно знати про технічну сторону процедури плазмотерапіі в Москві?

Для отримання плазми для ін’єкцій у пацієнта здійснюється забір 20-100 мілілітрів крові, яка потім очищається і розділяється на три частини: еритроцити, бідна тромбоцитами плазма, багата тромбоцитами плазма.Остання якраз і необхідна для процедури плазмотерапіі.

Процес повністю автоматизований і проходить на висококласному сертифікованому обладнанні, тому можливість виникнення різного роду позаштатних ситуацій повністю виключена.

Отримана таким чином плазма негайно ін’єкційним шляхом вводиться в дерму пацієнтові. Це займає не більше години і зазвичай не вимагає застосування анестезії, але за бажанням пацієнта може бути використаний один з місцевих знеболюючих препаратів-аплікаторів.

На відміну від, скажімо, RF-ліфтингу, процедура плазмотерапіі вимагає певної підготовки:

 • За добу до забору крові необхідно дотримуватись дієти: утриматися від вживання жирної їжі і їжі, що містить різного виду консерванти
 • За 3-4 години до процедури обмежитися тільки рясним питтям

Коли можна чекати позитивних змін?

Зазвичай ефект від процедури стає помітний відразу ж, і має пролонговану дію.Однак, для досягнення максимального відгуку необхідно курсове лікування: 2-3 процедури з шестимісячними перервами протягом року. Всі пацієнти, які пройшли процедуру відзначали помітне підвищення рівня пружності шкіри, зменшення кількості зморшок, усунення набряків і темних кіл під очима, підтяжка контуру обличчя, поліпшення кольору обличчя і особливу зволоженість шкіри.

Як і у будь-який інший медичної процедури у плазмотерапіі є показання та протипоказання, тому виконувати її повинен тільки кваліфіковані фахівці на сертифікованому обладнанні.

Процедура показана:

 • При наявності у пацієнта дрібних і середніх зморшок
 • Зниження еластичності, знижений тургор шкіри
 • Сухість і лущення
 • Акне
 • Реабілітація після хімічного або лазерного пілінгу
 • При наявності розтяжок шкіри внаслідок різкої втрати ваги
 • Випадання волосся

Протипоказаннями є:

 • Імунодепрессівние стану
 • Системні захворювання шкіри
 • Вірусний гепатит
 • Цукровий діабет
 • Важкі захворювання внутрішніх органів
 • Вагітність

Плазмоліфтінг може застосовуватися у пацієнтів різних вікових груп, але частіше ця процедура рекомендується після появи перших ознак старіння, тобто в 30-35 років.

Що не можна робити після плазмоліфтінга особи

PRP-терапія або плазмоліфтінг особи – ефективна процедура омолодження, після якої починається процес природної регенерації клітин і тканин шкіри. Збагачена плазма стимулює обмінні процеси, тому пацієнтам важливо дотримуватися рекомендацій косметологів після проведення сеансу. Ефект проявляється вже в перші години після завершення процедури і триває до 4-6 місяців.

Плазма крові має накопичувальними властивостями – поживні речовини продовжують розподілятися в м’яких тканинах протягом тривалого періоду.Через цю особливість косметичного і лікувального складу, пацієнтам в період реабілітації потрібно дотримуватися певних правил по догляду за шкірою.

Відновлювальний період і як правильно доглядати за шкірою після плазмоліфтінга – рекомендації

Виникнення негативних реакцій залежить від віку пацієнта, стану та інших особливостей шкіри. Іноді після сеансу можуть проявлятися невеликі гематоми, які проходять протягом 10 діб.

При чутливій шкірі також можуть спостерігатися побічні ефекти:

 • припухлість і невелика набряклість;
 • почервоніння, алергічні реакції;
 • висипання і вугрі;
 • папули.

Зняти неприємні симптоми можна за допомогою м’яких і зволожуючих кремів, протизапальних гелів, в складі яких містяться антиоксиданти. Протягом усього відновного періоду потрібно ретельно стежити за чистотою шкіри і підтримувати водний баланс.

Що не можна робити під час реабілітації після плазмового омолодження – обмеження

Для швидкого загоєння шкіри, особливо століття в відновлювальний період діє ряд обмежень. Після інвазивної процедури не рекомендується:

 1. Використовувати декоративну косметику, скраби та агресивні засоби по догляду.
 2. Проводити водні та лазневі процедури протягом 14 днів.
 3. Відвідувати солярій, пляж.
 4. Приймати лікарські препарати, що впливають на згортання крові.
 5. Курити та вживати алкогольні напої.
 6. Займатися спортом.

Обмеження допоможуть уникнути ускладнень і прояву побічних реакцій організму.

В день проведення процедури необхідно відмовитися від будь-яких маніпуляцій зі шкірою обличчя. Починаючи з другого дня після сеансу рекомендується застосування холодних компресів.

Чи можна пити алкоголь

Від алкогольних напоїв слід відмовитися мінімум на 7 днів 3 дні до і після плазмоліфтінга. Спиртовмісні напої різко знижують імунітет, і збільшують ризик заряджання інфекцією.

Негативна дія алкоголю:

 1. Набряклість і почервоніння в результаті запальних процесів після ін’єкцій.
 2. Уповільнення обмінних процесів, в результаті чого загоєння буде довше, а ефективність від процедури нижче.
 3. Зниження захисної реакції організму, в результаті чого існує небезпека потрапляння інфекцій в клітини і тканини шкіри.

Займатися спортом

Інтенсивні фізичні навантаження, фітнес і заняття спортом знаходяться під забороною протягом перших 2 діб відновного періоду. Після введення збагаченої плазми в організмі пацієнта починаються відновні і регенеруючі процеси, тому зайве навантаження на організм може спровокувати синці і синці.До занять спортом потрібно переходити плавно, поступово збільшуючи інтенсивність вправ.

Відвідувати солярій або загоряти на пляжі

PRP-ліфтинг відноситься до інвазивних процедур, тому після проведення сеансу необхідно суворо дотримуватися правил реабілітації. Вплив сонячних променів і ультрафіолету може спровокувати появу пігментних плям.

Протягом усього курсу слід обмежити сонячні ванни, відмовитися від походу в солярій і на пляж. При виході на вулицю косметологи рекомендують користуватися спеціальними сонцезахисними засобами з SPF з показниками не менше 30.

Ходити в басейн після омолоджуючої процедури для особи

Період реабілітації після сеансу плазмоліфтінга відсутня, однак для повного відновлення необхідно дотримуватися деяких рекомендацій косметолога. На шкірі після процедури залишаються мікро-тріщини і ранки від ін’єкцій, тому від відвідування громадських басейнів слід відмовитися до повного загоєння.

В іншому випадку підвищується ризик інфікування і виникнення ускладнень. Зниження імунітету в результаті введення плазми може стати причиною зараження.Наявність у воді знезаражувальних засобів може спровокувати алергічну реакцію.

Сауна і лазня

Деяким пацієнтам рекомендують відмовитися від відвідування лазень і саун на 3-5 днів, однак найкраще утриматися впливу вологи і високих температур на 1-2 тижні. Це пов’язано з тим, що основним принципом ін’єкційної методики є поваленим верхніх шарів.

Порушення правил відновного режиму може привести до появи гематом та нагноений.Агресивна тепловий вплив уповільнює загоєння ран і може стати причиною інфікування.

Прийом лікарських препаратів

Для PRP-ліфтингу застосовується плазма, збагачена тромбоцитами і речовинами регуляторами, що володіють регенеративним потенціалом. Прийом лікарських засобів може призвести до тяжких наслідків особливо тих препаратів, які впливають на згортання крові.

Перед проведенням процедури потрібно повідомити косметолога про всі ліки та вітаміни, які приймає пацієнт.В іншому випадку введення плазми може спровокувати алергію на антикоагулянти і кровотеча.

Декоративна косметика

Ін’єкційна процедура пов’язана з порушеннями шкіри, тому після сеансу необхідно відмовитися від використання будь-якої декоративної косметики. Наявність косметичних засобів в складі кремів і косметики може викликати розвиток алергічної реакції і запальних явищ.

Протягом перших 2 днів після плазмоліфтінга заборонені будь-які креми і скраби, які можуть додатково травмувати.Не рекомендується вмиватися і протирати обличчя лосьйонами. Замінити косметику можна охолоджуючими компресами. А про мезотерапію з пептидами можна дізнатися тут.

Приймати гарячу ванну або душ

Гаряча вода надає агресивну дію на шкіру тому після сеансів введення плазми потрібно відмовитися від банних процедур. Недотримання рекомендацій може призвести до нагноєння і запалення в місцях мікро-ін’єкцій. Душ і гаряча ванна дозволяються тільки після повного загоєння шкіри і відсутності негативних наслідків в результаті омолаживающей процедури.

Що буде, якщо не дотримуватися правил по догляду за шкірою після ліфтинг-процедури

Завдяки тому, що в основі методики лежить введення власної плазми пацієнта, процедура вважається абсолютно безпечною і рідко викликає побічні ефекти. Однак стимуляція провідних клітин сполучної тканини, які після сеансу сприяють прискоренню особливих процесів в шкірі, тимчасово знижує імунітет і захисну реакцію організму.

В місцях введення PRP складу утворюються мікро-пошкодження, вплив на які може спровокувати розвиток алергічних реакцій і ускладнень. Якщо ігнорувати рекомендації косметолога, ефект від плазмоліфтінга буде помітно нижче, а відновлювальний період може затягнутися на кілька тижнів.

Відео

На відео – метод плазмоліфтінга для омолодження особи:

Висновки

 1. Методика PRP-терапії вважається безпечним і ефективним способом омолодження.
 2. Всі побічні ефекти проходять протягом декількох днів, якщо дотримуватися всіх рекомендацій фахівця.
 3. Відновлювальний період займає середньому 1-2 тижні в залежності від стану пацієнта і виконання рекомендацій фахівця.
 4. Ускладнення після плазмоліфтінга можуть проявитися тільки в результаті неправильного догляду за шкірою після введення плазми або використання нестерильних матеріалів.
 5. Алергія на компоненти складу і негативні реакції після процедури можуть бути пов’язані з хронічними захворюваннями і індивідуальними особливостями організму. Також рекомендуємо ознайомитися з мезотерапией від прищів в цьому матеріалі.

Плазмоліфтінг: що це таке, протипоказання

Плазма виходить після обробки крові за методом центрифугування, косметолог вводить її в проблемні ділянки шкіри. В результаті перезапускается механізм метаболізму, збільшується вироблення колагену і еластину, продукуються фібропласти. З’являються нові стовбурові клітини і посилюється вироблення гіалуронової кислоти.

Плазмоліфтінг Ендорет діє на глибокому рівні, тому пацієнти помічають, що шкіра після процедури помітно змінюється.Вона стає рівною, поліпшується її зовнішній вигляд, повертається пружність. Овал обличчя підтягується, зменшуються глибокі складки, йдуть дрібні зморшки.

Лікар використовує дуже тонку голку, тому ін’єкції не викликають сильного дискомфорту.

Застосування плазми не обмежується косметологією. Метод широко застосовується для лікування випадіння волосся, лікар робить ін’єкції в шкіру голови. Крім того, фахівці використовують плазму для лікування уреаплазми і артрозу колінного суглоба.

Медсестра бере кров з вени. Її поміщають в центрифугу і розганяють, там вона обробляється 15 хвилин. В результаті відбувається поділ крові на наступні шари:

 1. Верхній. Це лейкоцитарна і еритроцитарна маса.
 2. Середній. Плазма, збагачена тромбоцитами.
 3. Нижній. Це теж плазма, але концентрація тромбоцитів в ній дуже низька.

Лікар наносить на обличчя клієнта антисептик. Потім він набирає в стерильний шприц кров з середнього шару, а потім робить численні ін’єкції в проблемні місця.

У перші через пів години на обличчі видно дрібні точки від уколів, потім вони зникають. Через тиждень пацієнти помічають зменшення мімічних зморшок і глибоких складок.

Процедура сподобається тим клієнтам, які уникають механічних і хімічних пілінгів. Вона безпечна, оскільки косметолог вводить в проблемні ділянки власну кров пацієнта. Вона не відторгається організмом, не виникає побічних ефектів.

Плазма корисна, адже вона містить гормони, вітаміни і ферменти.

Косметологи вважають, що плазмотерапія потрібно робити тим клієнтам, у яких спостерігаються такі шкірні проблеми:

 1. Вугрові висипання.
 2. Рубці і шрами.
 3. Глибокі зморшки. Суха шкіра, помітні інші ознаки фотостаріння.
 4. Сірий колір обличчя.

Метод особливо ефективний, якщо його поєднувати з іншими косметичними процедурами, наприклад, мезотерапией або біоревіталізація. Процедуру роблять раз на рік.Якщо є необхідність, її можна проходити частіше, наприклад, два рази на рік. Молоді люди зможуть зробити один або два сеанси, а в більш старшому віці число процедур може бути збільшено до восьми.

Кількість сеансів визначає лікар. Це індивідуальне питання, багато що залежить від стану шкіри пацієнта і його віку.

Для того, щоб ефект від плазмоліфтінга тривав якомога довше, за шкірою потрібно правильно доглядати. Її необхідно ретельно очищати, використовуючи засоби з нейтральним ph, зволожувати і живити.Через деякий час ін’єкції можна повторити.

Плазмоліфтінг роблять в клініці, в домашніх умовах він не проводиться. На початковому етапі з вени пацієнта беруть кров, потім її обробляють в лабораторних умовах, поміщаючи в апарат. В процесі центрифугування виділяється плазма, яка містить велику кількість тромбоцитів.

Коли клієнт повторно приходить на прийом до косметолога, лікар робить ін’єкції. Процедура практично безболісна, адже фахівець використовує дуже тонку голку.Сеанс триває близько 30 хвилин. Клієнт повинен бути готовий до того, що в тих місцях, де були зроблені уколи, може з’явитися невеликий набряк. Він пройде протягом трьох днів. Місця ін’єкції щодня обробляють спеціальним кремом. Через тиждень сліди від голки вже не видно.

Ефект після терапії буде помітний через кілька тижнів, а стійке поліпшення настане після курсу ін’єкцій. Перші позитивні зміни пацієнт помітить після 4 сеансів. Особа стане молодше, підтягнеться шкіра.

Плазму вводять під шкіру 1 раз в 3 тижні, кількість відвідувань лікаря залежить від стану шкіри пацієнта. У перервах між сеансами запускається процес відновлення епідермісу. Він стає більш пружним, йдуть мішки під очима, зменшується в’ялість шкіри. На щоках з’являється рум’янець, колір обличчя стає свіжим.

У молодих людей позитивні зміни будуть помітні вже після першої процедури, стійкий ефект з’явиться протягом декількох днів після завершення сеансу.Для того, щоб закріпити результати, потрібно пройти від 2 до 5 процедур.

Ефект від плазмоліфтінга зберігається близько двох років, але все залежить від індивідуальних особливостей організму. Серед достоїнств методу можна відзначити короткий період реабілітації і повна відсутність впливу на гормони.

Ін’єкції заборонені при місячних, психічних захворюваннях, ВІЛ, цукровому діабеті і патологіях крові. Не можна робити plasmolifting особам, які страждають на гепатит В і С.Процедуру повинні відкласти вагітні жінки. Є й вікові обмеження, наприклад, особам молодше 25 років її не роблять. Якщо у пацієнта простуда, він нездужає або у нього на шкірі з’являються висипання, прийом краще перенести на інший день.

.