Ногти

Яке буває нарощування нігтів: Види нарощування ногтейМанікюроф – Портал про манікюр і красу нігтів, салон в Москві

Види нарощування ногтейМанікюроф – Портал про манікюр і красу нігтів, салон в Москві

Використовуючи різні види нарощування нігтів, дуже легко отримати гарний і ефектний манікюр. Щоб вибрати потрібну вам техніку нарощування, варто ознайомитися з нюансами і особливостями кожної з них.

З розвитком технологій з’являються все нові і нові види нарощування нігтів. Знаючи їх особливості, ви без праці виберете саме ту різновид нарощування, яка найбільше підійде для вас.До речі, хороші майстри нігтьового дизайну повинні досконало володіти всіма техніками нарощування.

Різновиди нігтів для нарощування

Перш ніж розглянути різні види нарощування нігтів, давайте розберемося, які види нігтів виходять при нарощуванні:

 • сформований штучний ніготь;
 • моделируемая нігтьова пластина.

Види нарощування накладних нігтів і їх відмінності

У першому випадку для нарощування використовуються тіпси і готові нігтьові пластини.Такі види форм для нарощування нігтів виконуються з пластика. При цьому готовий ніготь повністю повторює форму нігтьової пластини з відростила частиною, а тіпси – це накладні нігтики, які займають лише половину вашої пластини. Ці тіпси і нігті приклеюються до ваших нігтям за допомогою клею. Колір таких пластикових нігтів може бути природним, кольоровим або виконаним в модному оформленні.

Плюси накладних нігтів:

 • Легкість і швидкість використання.
 • При необхідності ви можете легко змінити дизайн нігтя, помінявши пластикову частину.
 • Такі види нарощених нігтів абсолютно нешкідливі.
 • Доступна ціна – ще один плюс в їх користь.
 • Накладні нігті і тіпси можна купити в магазині.

Мінуси штучної нігтьової пластини:

 • При носінні дуже помітно, що ваші нігті нарощені з пластикових типс.
 • Такий манікюр буде дуже недовговічним, адже ваша власна нігтьова пластина швидко відростає.
 • Дуже складно підібрати тіпси або ніготь точно під розмір своєї нігтьової пластини.

Між тіпсів і накладними нігтем є істотне відзнакою. Накладний ніготь можна не покривати гелем або акрилом, а тіпси є основою під манікюр. Для виконання остаточного дизайну такі види нарощених нігтів обов’язково покриваються гелем або акрилом. Тіпси проводиться з особливого полімерного матеріалу, який надає їм натуральний природний вигляд.

Переваги типс:

 • Величезний асортимент форм і розмірів, що дозволяє легко вибрати заготовку за формою своєї нігтьової пластини.
 • Нігті на типсах легко відкоригувати.
 • Такий ніготь досить гнучкий і довговічний.
 • Манікюр на типсах порівняно безпечний.
 • Прийнятна ціна типс – їх незаперечне достоїнство.

Недоліки типс:

 • Саму по собі тіпси, як накладний ніготь, не можна використовувати. Вона застосовується під різні види гелевого та акрилового нарощування нігтів.
 • нарощені типсами ніготь виглядає не так натурально, як при інших видах нарощування.

Види нарощування нігтів: моделируемая нігтьова пластина

Для моделювання нігтьової пластини використовуються спеціальні матеріали: гелі, акрилові порошки, фабергласс і біогелі. Для формування штучної нігтьової пластини можуть використовуватися спеціальні паперові шаблони або тіпси. Види нарощування нігтів на шаблонах підходять для тих, у кого є невеликий відросло кінчик, під який можна підкласти форми. Для коротких нігтьових пластин використовується нарощування на типсах.

Переваги модельованих нігтів:

 • Довговічний і ефектний манікюр.
 • Зручність роботи з моделюючим матеріалом, з якого можна виконати нігтьову пластину будь-якої довжини і форми.
 • Отриманий ніготь нічим не відрізняється від натурального і є продовженням вашої нігтьової пластини.
 • Хоч ціни на такі види нарощування нігтів немаленькі, зате є можливість зміцнити ослаблені нігтьові пластини.

Недоліки нігтів з моделюють матеріалів:

 • Вартість такого нарощування досить висока.
 • Нарощені нігті потрібно регулярно оновлювати та коригувати їх форму.
 • Для такого нарощування є певні протипоказання.

Види послуг з нарощування нігтів: технології нарощування

Сьогодні в салонах ви можете замовити наступні види послуг при нарощуванні нігтів:

 1. шовкових нарощування (фабергласс)
 2. Акрилове нарощування
 3. Гелеве нарощування
 4. Комбінована нарощування (гель і акрилове)

Шовкові види подовженого нарощування нігтів – це перші технології, які використовувалися для отримання довгих нагідок.Для формування штучної нігтьової пластини використовуються волокна фабергласса – скловолокна. Раніше для цих цілей бралися шовкові смужки. Хоча значну довжину нігтя при такому методі отримати не вийде, тому він тепер майже не використовується.

Акрилові види нарощування нігтів більш популярні. Їх головна перевага прийнятна вартість в порівнянні з гелями і висока міцність нігтьової пластини. Довжина і форма нігтя можуть бути будь-якими. Для нарощування використовується спеціальний акриловий порошок, який змішується з розчином.Отриманий склад швидко твердне, тому його потрібно відразу використовувати.

З акрилу можна робити не тільки нігті, але і об’ємний декор для них. Міцність нігтьової пластини дозволяє виконувати різне декорування і дизайн таких нігтів. Головний недолік акрилу – неприємний запах, помітний при виконанні і в перші дні шкарпетки манікюру.

Гелеві види нарощування нігтів мають незаперечні переваги, які роблять їх неймовірно популярними. Для моделювання використовується гель, який легко наноситься, не твердне на повітрі і не має неприємного запаху, як акрил.Для затвердіння гелю потрібна ультрафіолетова лампа.

Манікюр, виконаний гелем, має натуральний вигляд, він дуже міцний і довговічний. Гелеві нігті не такі ламкі, як акрилові, через їх невеликий гнучкості. Для видалення гелевих нігтів доведеться вдатися до спилювання.

У мережі салонів «Манікюроф» ви можете замовити різні види нарощування нігтів. Щоб записатися на манікюр або уточнити вартість послуг, вам достатньо зв’язатися з нами по вказаному телефону.

способи нарощування нігтів шелаком, варіанти форм

Нарощування нігтів

Красиві і доглянуті нігті вже перетворилися в обов’язковий атрибут успішної жінки, яка піклується про підтримку власного іміджу.Регулярне відвідування манікюрного салону приносить задоволення і дає можливість уникнути відшарування лаку або появи неестетичних відколів. Але далеко не всіх природа обдарувала власним запасом кератину, достатнього для формування міцного рогового шару нігтьової пластини. І відрощування довжини часом перетворюється на справжню муку. Уникнути можливих проблем допомагає використання додаткових засобів для корекції природної форми або товщини пластин.

Дізнатися більше про те, які існують види нарощування нігтів допомагає вивчення корисних тематичних матеріалів.

Професіонали зазвичай застосовують гель або акрил. А також популярні різні способи нарощування нігтів шовком і іншими тканинами. Серед доступних варіантів форм можна знайти рішення, які підходять для різної довжини пластини.

Моделювання або нарощування?

Професійні майстри манікюру ніколи не плутають два поняття: нарощування та моделювання нігтів.Справа в тому, що обидві ці процедури не виключають один одного, але вирішують зовсім різні завдання. Які саме, варто розглянути більш докладно.

 • Нарощування націлене на те, щоб збільшити власну довжину нігтьової пластини. Може використовуватися, як частина процесу догляду. Якщо самостійне досягнення потрібної довжини виявляється неможливим, варто звернути увагу на можливість швидкого і ефективного вирішення проблеми за допомогою штучних матеріалів.
 • Моделювання направлено на оформлення зовнішнього вигляду нігтьової пластини.Воно дозволяє забезпечувати усунення візуальних дефектів, коригувати невдалу форму. Але за допомогою моделювання не вдасться зробити нарощування і подовження. Тільки виправити ті недоліки, які заважають отримати відмінний результат при виконанні звичайного манікюру.

Які види існують?

Всі існуючі види нарощування нігтів на увазі використання додаткових комплектуючих.При використанні гелю частіше використовують тіпси, добре знайомі тим, хто хоча б раз носив накладні нігті. На їх основі формується база для подальшого декорування. Ще один варіант – застосування фольгованих форм. Вони вважаються більш складними в роботі, але цілком дозволяють використовувати і гелеобразную, і акрилову основу без обмежень.

Різні способи подовження нігтя дозволяють забезпечувати не тільки корекцію недостатньо міцного і міцного підстави. Вони ще й досить успішно роблять можливим отримання бажаної довжини без довгого і стомлюючого відрощування і дорогого лікування пластини. Пластикові тіпси і фольговані форми легко кріпляться на призначеному для них місці, при дотриманні технології не зміщуються, залишаючись на місці весь термін служби. Як правило, зняття старого покриття і нове нарощування проводяться не рідше одного разу на 3-4 тижні, все залежить від швидкості росту власної пластини. Але є і свої обмеження.Через поверхні з низькою гігроскопічністю акрил не рекомендується носити довше 21 дня поспіль.

Кому роблять нарощені нігті?

Існує ряд обмежень, що дозволяють мінімізувати можливу шкоду від проведення процедури для дівчат і жінок. Носити нарощене гелем, акрилом або шовком нігті безпечно тільки в тому випадку, якщо манікюр і всі інші маніпуляції виконані в умовах салону і сертифікованим майстром.Забезпечити стерильність в домашніх умовах просто неможливо. Існують певні обмеження на процедуру для деяких любительок манікюру.

 1. Жінок в період декількох перших днів менструального циклу і за 48 годин до його початку.
 2. Вагітних, особливо в першому і третьому триместрі, коли контакт з хімічно активними речовинами може вплинути на розвиток плода.
 3. Дівчат, які постійно або короткостроково приймають гормональні препарати (при астмі, як протизаплідних засобів).Аналогічні рекомендації поширюються для вживають антибіотики. В період лікування про нарощування нігтів краще забути.

Які варіанти можна зробити?

Розглянемо, які методи нарощування бувають і що краще зробити на коротких нігтях, а також – чи є щадні методи подовження. Перебуваючи в пошуку власного ідеального рішення, відвідувачки манікюрних салонів змушені вибирати між трьома основними форматами виконання робіт.Гелеве нарощування передбачає використання полімеру, який під впливом ультрафіолетових променів твердне. Такий спосіб залишає більший простір для фантазії майстра, дає можливість легко підправити форму в процесі роботи.

Акрилове покриття нігтя полимеризуется саме – його нерідко розглядають, як спосіб легкого виконання річної корекції форми пластин на руках і ногах перед відпусткою. Швидкий результат, широкий вибір варіантів декору роблять його сезонним фаворитом.

іншого боку, такий манікюр відмінно підходить для відновлення тріщин і відколів, дозволяє відмовитися від накладних тіпсів на користь форм. Ще один варіант – шовкове нарощування, де в якості основи виступають текстильні компоненти, вимочені в спеціальному Полімеризується складі.

Технологія нарощування шовком

шовкову технологію часто називають тканинної.Дійсно, робити нарощування можна і на льон, і на скловолокно. Попереднє занурення в спеціальний розчин дозволяє позбавити матеріал від зайвої м’якості. Він стає набагато міцніше і зручніше в застосуванні. Приступаючи до роботи, майстер обробляє і вкорочує пластину до потрібної йому довжини, готує шовк на половину довжини, і фіксує його, повністю закриваючи поверхню від краю до краю. Далі наноситься шар гелю, поверх нього наступний шматок тканини, з відступом від кутикули на 1 мм.

Так крок за кроком формується повне покриття нігтя до вільного краю. Після цього результат відправляється на полімеризацію. Під час цієї процедури пінцетом формується кромка нігтьової пластини у формі латинської C. Потім знову накладається гель, обпилюють вільний край, застосовується моделює прозорий гель, що дозволяє змінити і поліпшити загальну форму. При завершенні роботи майстра на поверхню наноситься захисне покриття як для самих нігтів, так і для харчування кутикули.

Гель як основа манікюру

Бездоганний салонний манікюр якраз і створюють на базі гелю. Він дає можливість без зайвих труднощів сформувати естетичне гладке покриття з глянцевим блиском. Натуральність зовнішнього вигляду підкреслюється і завдяки отриманню більш правильною, природної форми краю нігтьової пластини.

  Процедура нарощування гелем проходить в такому порядку.

  1. Обов’язкова дезінсекція робочого поля – кистей рук.
  2. Ретельний підбір типс, що дозволяє знайти потрібну довжину і форму для нігтя.
  3. Видалення або зсув кутикули, обпилювання власної кромки нігтьової пластини, шліфування кератинового покриття з поверхні.
  4. Нанесення основи, на яку будуть лягати шари гелю. Після її висихання клеїться тіпса або підкладається форма.
  5. Підготовлений гель викладається для роботи, нігті проходять тридцятисекундних обробку під лампою.
  6. За допомогою спеціального складу формується бажана довжина, проходить процес сушіння.
  7. Крайка гелевого нігтя обпилюють до бажаної форми, проводиться перехід до оформлення зовнішнього вигляду.

  Так працюють «домашні» засоби для гелевого манікюру. Професіонали використовують більш складні трифазні склади.

  Акриловий нейл-дизайн

  Використання акрилового полімеру як засіб для нарощування нігтів дозволяє отримати вже готове кольорове покриття, що виглядає естетично і не дуже помітно. Матеріал сам полимеризуется, не вимагаючи довгої і складної сушки, має високу міцність, не дуже вимогливий до довжини.Підготовка нігтьової пластини в цьому випадку вимагає досить інтенсивного обпилювання до отримання рівної плоскої поверхні без борозенок і опуклостей. Звільнена від пилу робоча зона покривається спеціальною знежирюючий базою – праймером.

  Потім на власний ніготь або закріплену тіпси фіксується форма. Поверх неї знову накладається шар праймера, а потім акрил, яка формує нову довжину. Після висихання полімеру форма знімається, проводиться підпилювання кромки і її вирівнювання.Поверхня покривається шаром прозорого захисного складу. Якщо планується робити подальше декорування, до нього можна переходити практично відразу після завершення основного етапу робіт. Готове покриття нарощених нігтів виглядає естетично, тримається довго, не вимагає спеціального догляду або корекції в домашніх умовах.

  Чи можна наростити нігті шелаком?

  Популярне сьогодні покриття шелаком є ​​полимеризующийся в УФ променях склад для корекції форми пластини нігтя.Але фахівці досить успішно використовують його і при збільшенні довжини. Робота з матеріалом ведеться переважно на типсах і мало відрізняється від класичного гелевого нарощування. Ніготь в цьому випадку травмується набагато менше. Вважається, що шелак забезпечує більш щадний вплив на поверхню пластини.

  Як наростити нігті з гелю системою, ви дізнаєтеся з відео нижче.

  Які бувають види нарощування нігтів?

  Коли дуже хочеться мати шикарні довгі нігті, а свої при досягненні певної довжини починають ламатися, засмучуватися не варто.В наші дні будь-яка жінка може стати володаркою шикарних нігтів за лічені години, при цьому не доведеться проходити якісь хворобливі або шкідливі для здоров’я процедури. Завдяки стрімкому розвитку технологій в ХХ столітті вдалося зробити величезний стрибок від накладних нігтів до нігтів, які нарощуються і абсолютно не відрізняються за зовнішнім виглядом від натуральних.

  Способи нарощування нігтів.

  Всі види нарощування нігтів зводяться до двох способів: нарощування на формах і на типсах .

  Тіпси – це шаблони з пластику, які за допомогою спеціального клею накладаються на натуральні обпиляні нігті. Потім межа між натуральним і штучним нігтем дорівнює. Щипчиками і пилкою нігтя надають потрібну довжину і форму, і зверху кладуть за бажанням гель, акрил або шовк. В принципі тіпси – це ті самі пластмасові нігті, що продають в кіосках в переходах. Тільки ні підібрати, ні приклеїти, ні підпиляти їх, як слід, у вас самих не вийде.

  Форми – це пластинка з фольги або пластику з віконечком для нігтя посередині.Пластину надягають на палець, а край віконечка підставляють під край свого нігтя. І зверху за допомогою пензлика викладають шар матеріалу (гель або акрил). Коли той твердне, форму з-під нього прибирають, і пилкою коректують ніготь. Використання форми для нарощування доцільно лише тоді, коли природний нігтик має хоча б невеликий кінчик (1-2 мм), який виступає над подушечкою пальця. В цьому випадку під цей вільний край підкладається форма, яка дозволяє збільшити довжину нігтя. Вона також служить як допоміжний засіб для накладання гелю або акрилу під час процедури нарощування нігтів.

  Нарощування нігтів гелем і акрилом.

  По виду використовуваного матеріалу нарощування нігтів ділиться на два основних види: нарощування акрилом і гелем .

  Гелеве нарощування нігтів користується великою популярністю завдяки тому, що придбані таким способом нігті володіють не тільки красою і природністю, але також міцністю і достатньою еластичністю для запобігання отколупиванія нігтьової пластини.Нігті, нарощені по гелевою технології, здатні радувати своєю красою до 4-х місяців в разі проведення своєчасної корекції. Гелеве речовина, з якого формується штучний ніготь, має властивість тверднути під променями УФ-лампи. Після полімеризації гель стає міцним і еластичним, забезпечуючи високу зручність гелевих нігтів. Особливі якості гелю надають нігтям природний блиск і прекрасну гладку структуру поверхні нігтьової пластини. За співвідношенням ціна-якість особливо виділимо гелі “Vernis”.

  Нігті, які нарощують за допомогою акрилу , мають свої особливості, які безпосередньо пов’язані з властивостями матеріалу, що використовується в процесі. Акрил – це речовина, яка має порошкоподібний вигляд, і, щоб воно набуло необхідну для успішного нарощування консистенцію, його розбавляють спеціальною рідиною – мономером. Красиво і акуратно накласти акрил зможе тільки досвідчений фахівець, адже при взаємодії з повітряним середовищем акрил дуже швидко твердне.Крім того, акрил в процесі нарощування має характерний запах, який подобається далеко не всім. Після засихання запах зникає.

  Нарощувати нігті і гелем, і акрилом можна як на типсах, так і на формах.

  У цілому, говорячи про відмінності в нарощуванні гелем і акрилом, можна сказати наступне: гелеве нарощування простіше за технологією і практичніше при носінні, але при цьому дорожче. Акрилові нігті обходяться дешевше, при використанні акрилу можна зробити набагато більше різноманітний дизайн нігтів, але при цьому акрил має властивість відколупуватися і нарощування нігтів акрилом – процес, що вимагає набагато більш високої кваліфікації від майстра.

  Більш детально про нарощування нігтів на типсах і формах, а також про нарощування гелем і акрилом ми поговоримо в наступних статтях.

  Які бувають види нарощування нігтів – їх плюси і мінуси, догляд після нарощування

  Нарощування нігтів з метою надання витонченості пальчикам і естетичної досконалості рукам в цілому сьогодні стало повсякденною річчю для багатьох з сучасних жінок. Воно й не дивно: власні природні нігті нерідко дуже складно відростити – вони мають властивість часто ламатися до досягнення ними бажаної довжини.А божевільний ритм життя, хоч потреба придбання красивих подовжених доглянутих нагідок і дуже сильна, нерідко не залишає шансів і терпіння на очікування, коли ж нарешті вони відростуть. Напевно, знаючи про невигубному природному жіночому прагненні до досконалості – у всьому, і щодо красивого манікюру не в останню чергу – винахідливі майстри свого часу придумали, як можна дамам в їх прагненні допомогти. І з того часу, успішно випробувавши різноманітні техніки та види нігтьового нарощування, широко пропонують панянкам випробувати той чи інший спосіб і вид на собі.Тим більше що альтернативи в цьому відношенні пропонуються на вибір.

  Отже, що необхідно знати сучасній жінці про техніках і видах нарощування нігтів, щоб визначитися для себе з єдино правильним і відповідним в її конкретному випадку вибором? В першу чергу те, що основних способів існує два – на тіпси і на форми. І точно так само існує і два основних види нарощування нігтів – нарощування акрилом та гелем. Якому ж з них віддати перевагу – вирішувати вам після детального вивчення відмінностей тих і інших технік.

  Способи нігтьового нарощування: на тіпси або на форми

  Нарощування нігтів на тіпси передбачає використання вже готових пластин, виконаних з пластика, якими власне і є тіпси. Тіпси бувають різних форм, розмірів і навіть кольорів – у випадку з кожним окремим клієнтом майстер підбирає найбільш підходящі в індивідуальному порядку. Кріпляться тіпси на нігтьову пластину за допомогою спеціального клею, після чого їм надається відповідна форма і наноситься обраний для нарощування матеріал.Нарощування на тіпси – досить зручний і добре шкарпетки спосіб подовження нігтів: нарощені за такою технологією пластини при своєчасній корекції можна носити до 3-4 місяців. А ось видаляються тіпси виключно за допомогою спеціальних апаратних насадок, що робить практично неможливим самостійне від них порятунок без участі майстра.

  Що стосується нарощування на форми, то такий спосіб буде зручний тільки в тому випадку, коли у клієнтки природний ніготь хоч трохи виступає над подушечкою пальця.Якщо ж нігтики обстріжени коротко, то зробити нарощування на форми вже стає неможливим. Справа в тому, що форми представляють собою своєрідні шаблони, які підкладаються під злегка відросла нігтьову пластину, на них-то і проводиться нарощування, після чого форми знімають. Форми можуть бути паперовими або вироблені з фольги, як би там не було, по завершенню процедури нарощування їх позбуваються, і ніготь моделюється виключно з застиглого матеріалу, використовуваного для створення штучних пластин.

  Види нарощування нігтів: акрилом або гелем

  У залежності від уподобань дами, від вимог до стійкості штучному покриттю і вміння з ним обходитися, клієнтці може бути запропонований один з двох найбільш популярних видів нарощування – це моделювання їх з використанням акрилу або ж створення гелевих нігтів. Кожен з цих видів має ряд як своїх переваг, так і негативних сторін.

  акрилом

  Нарощування акрилом припускає використання в технології створення нігтів речовини акрилу.Це – двокомпонентний матеріал, що складається з пудри і спеціальної рідини, так званого ликвида (мономера). При змішуванні пудри з ліквід і утворюється власне акрил, який при взаємодії з повітрям дуже швидко, протягом 1-2 хвилин, застигає. Ось чому для роботи з акрилом від майстра потрібно мало не найвищий ступінь майстерності – з умінням швидко акрил на нігті наносити і вирівнювати, уникаючи шорсткостей і нерівностей при висиханні матеріалу.

  Акрил – речовина стійке до температур, що не пропускає повітря і воду, що утворить тверду і щільну пластину штучного нігтя.Нарощені акрилом пластини міцні і довговічні – при правильному з ними зверненні і показаної корекції носити їх можна до 3-4 місяців. У той же час, фахівці не радять акриловими нігтями надмірно захоплюватися: після закінчення їх «терміну придатності» і позбавлення від них природним нігтям все ж краще дати деякий час відпочити і «подихати», щоб не погіршити їх стан.

  Не дуже приємною особливістю акрилу є його досить різкий запах і відносна токсичність акрилу – в складі речовини присутні акрилова і метілакріловая кислоти сформованими незалежно від «ароматичного» дискомфорту, здатні в окремих випадках провокувати навіть алергічні реакції на шкірі і погіршення стану нігтьової пластини.Ось чому головною вимогою при проведенні акрилового нарощування нігтів є вимога достатньої вентиляції приміщення, хоч навіть в цьому випадку від різкого запаху нікуди не дітися.

  Зате по завершенню процедури нарощування акрилом клієнтка може бути впевнена в тому, що «нові» нігті їй послужать досить довго. Та й колірних варіацій у випадку з акриловим нарощуванням існує більш ніж достатньо – колірні добавки на розсуд клієнта і схваленню майстра елементарно додаються відразу в акрілат.Та й зі зняттям акрилової поверхні проблем не виникає: щоб видалити нарощені акрилом нігті, досить просто потримати їх в спеціальній розчинюючої рідини, а як размягчатся, їх можна вільно знімати.

  Вирішуючись на нарощування акрилом, слід запам’ятати кілька нескладних правил, дотримання яких забезпечить тривале носіння штучних нігтів без виникнення проблем будь-якого роду. Отже, якщо ви в якийсь момент вирішите зняти з акрилу лак, уникайте використання речовин на ацетоновій основі, у випадку з акриловими нігтиками слід користуватися тільки олійними розчинниками.Незважаючи на те, що акрил є досить стійким матеріалом, це не означає, що штучні нігті підійдуть для відкривання, наприклад, жерстяних банок з колою – будьте обережні, щоб вони не зламати. І ще: розмірковуючи над можливістю нарощування нігтів акрилом, зверніть увагу на стан здоров’я – антибіотикотерапія, хіміотерапія, вагітність, що наближається менструація є протипоказаннями для використання акрилу з метою придбання «нових» нагідок.

  гелем

  Унаслідок різкого запаху, який має акрил, і підвищеної його токсичності багато майстрів сьогодні відмовляються від акрилового нарощування на користь гелевого.Так, гель вважається більш екологічним матеріалом, основну частину якого становлять хвойні смоли. В силу такої своєї специфіки гель, на відміну від акрилу, дозволяє нігтьовим пластин дихати і пропускає вологу.

  Знову-таки, відмінністю гелю є те, що застигає він під впливом ультрафіолетових променів, тому при гелевому нарощуванні застосовуються спеціальні УФ-лампи. У зв’язку з цією особливістю фахівці згадують ще про один його переваги: ​​вплив ультрафіолету перешкоджає появі або розвитку грибкових захворювань за рахунок усунення хвороботворних мікроорганізмів УФ-променями.

  Гель вважається гіпоалергенним матеріалом, що робить можливим його використання без остраху алергічних проявів. Крім того, існує думка, що гелеві нігті виглядають дещо природніше, ніж акрилові, а блиск їх – понад природний. Ось тільки і фізично створені за допомогою гелю пластини тонше, а значить, і більш тендітні, ніж акрилові. А тому і звернення вимагають хворіє дбайливого: якщо гелевий ніготь трісне, а можливості відремонтувати його немає, то доведеться його знімати і повторно нарощувати.І, до речі, процедура видалення гелю набагато неприємніше і травматичності, ніж у випадку з акрилом. Так, щоб видалити гелеві нігті, їх доведеться спилювати спеціальною пилкою, і якщо довірити цю справу недостатньо кваліфікованих фахівців, то існує високий ризик пошкодження нігтьової пластини.

  Нарощування нігтів гелем, в залежності від використання тих чи інших препаратів, може бути одно-, дво- і трифазним. Технологія нарощування при цьому визначається кількістю етапів і використовуваних при їх виконанні засобів.Скажімо, трифазне нарощування гелю припускає використання трьох компонентів трьома наступними етапами: адгезиву (виконує зв’язує функцію), що моделює речовини (наноситься декількома шарами і служить основою для формування нігтя) і герметика ( «запечатує» ніготь і захищає від несприятливого впливу зовнішніх факторів). Двофазне нарощування гелем передбачає використання тільки адгезиву і моделює речовини, а однофазное – і зовсім поєднує в собі всі складові кожної з фаз нарощування.

  Що стосується протипоказань для нарощування нігтів гелем, то до таких відносять захворювання на цукровий діабет, прийом антибіотиків і курс хіміотерапії, гормональні порушення. Втім, ці ж стану однозначно є протипоказаннями і для акрилового нарощування нігтів.

  Ще один з різновидів нарощування нігтів гелем – це створення штучних нігтів за допомогою біогелю. Нарощування біогелем вважається ультрасучасної інноваційною технологією, яку без яких би то не було застережень і побоювань можна використовувати так часто, як того забажається.Так, біогель є натуральним матеріалом з присутністю в ньому корисних речовин, як ось, наприклад, протеїнів, вітамінів, масел, гліцерину і деяких інших. Унаслідок його абсолютної безпеки, гипоаллергенности, еластичності і повітропроникності биогель застосовують не тільки для нарощування, а й з метою зміцнення і оздоровлення нігтів. Тим більше що ні обпилювання, ні інших спеціальних, з великою часткою ризику ушкоджують нігті маніпуляції при нарощуванні біогелем не проводиться.

  Способи і види нарощування нігтів.

  Кожна жінка намагається бути самою чарівною. Для того щоб ваш вигляд був закінченим і гармонійним, не забувайте про дрібниці, таких, як, наприклад, нігті.
  Красиві нігті надзвичайно прикрашають жінку. Природа не всім дала ідеальні нігті. Але не поспішайте засмучуватися, якщо ваші нігті недостатньо міцні чи не цілком рівні. Сучасна косметологія пропонує рішення і цієї проблеми.
  Нарощування нігтів зробить ваші руки акуратними і доглянутими, а ваш вигляд – дійсно чарівним.
  Довгі акуратні нігті виглядають дуже естетично. Якщо ви все ще сумніваєтеся, чи варто вам робити нарощування, адже ви ніколи раніше не носили довгих нігтів, порадьтеся з кваліфікованим фахівцем. Вмінню носити нарощені нігті теж треба вчитися. Якщо у вас ніколи не було довгих нігтів, то спочатку вам наростять нігті невеликої довжини, щоб ви поступово до них звикали. Якщо у вас все вийде, то після другої – третьої корекції вам зроблять дійсно довгі нігті.

  Але навіть якщо носіння довгих нігтів для вас не проблема, не захоплюйтеся.Довжина нігтьової пластини повинна бути значно більше, ніж вільний край нігтя. Якщо не дотримуватися цього правила, ви ризикуєте зламати ваші нарощені нігті в перший же день. І навіть більше того, ризикуєте пошкодити і ваш рідний ніготь, що може доставити вам больові відчуття і інші незручності.

  Існує кілька способів і видів нарощування нігтів.
  Способи нарощування нігтів:
  1. Нарощування нігтів на типсах
  2. Нарощування нігтів на формах
  Види нарощування:
  1.Нарощування акрилом;
  2. Нарощування гелем.

  Всі методи мають свої переваги і недоліки і, звичайно, всі вони відрізняються технологією виконання. Однак найбільшою популярністю користуються перші два методи. Їх ми і розглянемо більш докладно.

  Нарощування на типсах Способы и виды наращивания ногтей.

  Що являють собою тіпси? Тіпси – це пластикові пластини, що прикріплюються одним кінцем до вашого нігтя до укладання на них гелю або акрилу. Після чого на них наноситься малюнок.Тобто спочатку тіпса кріпитися, обробляється і тільки потім на неї наноситься декоративний матеріал. Колір тіпсів може бути різний від прозорого до біло-молочного. Існують і кольорові варіації тіпсів. Тіпси бувають різного розміру і форми, що дозволяє підбирати відповідну модель в кожному окремо взятому випадку. Різні фірми випускають тіпси з різним вигином, тому підбір тіпсів саме для ваших нігтів – це справа для рук гарного професіонала. Правильно підібрана тіпса дозволяє задіяти тільки невелику частину нігтя.Це береже здоров’я ваших живих нігтів. Після закріплення тіпси на вашому нігті, їй можна надавати абсолютно будь-яку форму і довжину. Тут все залежить тільки від польоту вашої фантазії і навичок вашого майстра.

  Нарощування нігтів на формах Способы и виды наращивания ногтей.

  Форми – це одноразові паперові основи. Зовнішня сторона такої форми покрита спеціальним складом, який перешкоджає міцному приставання до неї викладається матеріалу. Друга сторона покрита клейкими компонентами, що дозволяють закріпити форму на нігті.Існують і багаторазові форми. Вони робляться з металу і зміцнюються на нігтьової пластини спеціальним металевим затискачем. Багаторазова форма повинна обов’язково стерилізувати перед кожним наступним використанням. Паперові форми після експлуатації просто викидаються. Для правильної установки будь-якого виду форм необхідно, щоб ваш рідний ніготь мав хоч невеликий вільний кінець, інакше форму буде ні на чому закріплювати. Коротко підстрижені нігті виключають процедуру нарощування нігтів таким способом.
  Тіпси або форми для нарощування нігтів?

  Збираючись нарощувати нігті, ви повинні чітко для себе з’ясувати, чим відрізняються тіпси від форм, для того, щоб швидко вибрати правильний метод нарощування. Форми (паперові або металеві) знімаються після закінчення роботи. Тіпси – це пластикові пластини, які надійно прикріплюються до вашого нігтя і залишаються при вас до закінчення носіння нігтів. Тільки досвідчений майстер з нарощування нігтів може підібрати для вас оптимальний варіант.Який буде ідеально підходити до вашої формі нігтів.

  Корекція нарощених нігтів

  Ваші рідні нігті з плином часу зростають разом з дизайном, нанесеним на ваші рідні нігті. За три-чотири тижні ваші нігті відростають на кілька міліметрів і втрачають свою привабливість. Тому, як би ви акуратно не носили нарощені нігті, час від часу вони все одно потребують корекції. У процесі корекції, якщо дизайн міняти не треба, майстер вкоротить ваш ніготь, змінить його форму, якщо в цьому є необхідність і завдасть новий шар матеріалу.Якщо ви будете робити корекцію в призначені терміни, ви заощадите значну кількість коштів. Час корекції залежить від способу нарощування нігтів. Іноді на корекцію потрібно майже стільки ж часу, скільки і на саму процедуру нарощування, але частіше часу потрібно набагато менше.

  Нарощування нігтів: акрил
  Використовуючи акрилове покриття, ви захистите свої нігті від несприятливого впливу навколишнього середовища, а також від зайвого зволоження. Для того щоб вийшло якісно покриття, необхідно користуватися послугами хорошого майстра, т.до майстер за лічені хвилини повинен розподілити рівномірно склад з суміші акрилового порошку і спеціальної рідини (ликвида), який дуже швидко застигає. Вся процедура в середньому займе три години. Давайте розглянемо всі переваги і недоліки цього методу:
  Переваги: ​​
  Нігті виглядають дуже природно і красиво. Нарощені акрилові нігті дуже міцні, і це не дивлячись на те, що сам матеріал пластичний і тонкий. При правильному догляді ви зможете милуватися ними від 3 до 4 місяців.Але це не означає, що на цей час можна зовсім забути про манікюр і більше не навідуватися до майстра. Через 3-4 тижні вам знадобиться корекція. Знімати акрилові нігті легко, це робиться спеціальною рідиною.
  Недоліки:
  Склад, яким вам будуть робити нові нігтики має дуже неприємний і різкий запах, в ньому присутні хімічні кислоти: акрилова, метілакріловая, а також акрилові мономери. Ці то речовини і мають негативний вплив на наші природні нігтики, вони роблять їх ламкими і слабкими, шкіра, що контактує з даним препаратом може стати роздратованою.Це ще один з приводів йти саме до майстра-професіонала і бажано в хороший салон.
  Якщо ж ви все таки прийняли рішення зробити нарощування саме акрилом, візьміть собі на озброєння кілька ПРАВИЛ:
  1. Акрилові нігті не люблять ударів, тобто не рекомендується ними відкривати різні пристосування. Нервовий стукіт пальцями по столу їм теж міцності не зрадить.
  2. Щоб нанести лак і зберегти первинний його колір, потрібно робити це обов’язково на базове покриття.
  3.Якщо ви хочете зняти лак, то засіб повинен бути на масляній основі. Зверніть увагу: ацетону в ньому не повинно бути.
  4. Якщо ви раптом приймаєте антибіотики, або проходите курс хіміотерапії, то на цей період вам доведеться відмовитися від нарощування нігтів акрилом. Це пов’язано з тим, що під час прийому ліків у вашому організмі виробляється ацетон, який буде відторгати акриловий матеріал.

  5. І саме важливо попередження: УВАГА! Не полінуйтеся перевірити склад рідини (ликвида) для нарощування нігтів, в його складі обов’язково повинен бути присутнім етілметакрілат (або етилові, смоляні складові).Якщо ж в складі ви виявите метилметакрилатом, то це привід більше ніколи не повертатися до цього майстра. Метилметакрилат дуже токсичний не лише для ваших нігтів, але і для всього організму.

  Нарощування нігтів: Гель
  Гель, в порівнянні з акрилом, екологічніше. Цей метод нарощування іноді називають смоляний, т.к 60% нігтьового гелю належить хвойної смолі. Він пропускає повітря, вологу і природні нігтики ніяк не страждають. Сучасні методи нарощування використовують безкислотний гелі.Після того як такий гель завдано на нігтьову пластину або на приклеєні тіпси, обов’язкове сушка під УФ лампою.
  Переваги: ​​
  Гелеві нігті самі по собі дуже красиво виглядають, їх навіть не обов’язково покривати лаком. Але навіть, якщо ви вирішите нанести лак, то і тут у гелю є незаперечний плюс. Використовуючи цю технологію можна втілити все самі мислимі і немислимі фантазії, можна створювати голографічні, акваріумні ефекти, прикрашати нігті бісером, стразами, пір’ям і всім, на що вистачить у вас фантазії і майстерності майстра.Сушка під УФ лампою також має свій плюс – промені перешкоджають появі, а також розвитку різних грибкових захворювань.
  Недоліки:
  На жаль, але і у даного методу є свої недоліки – це ламкість і крихкість нарощених нігтів від різких перепадів температури.Еслі і станеться який-небудь дефект, то корекції це не підлягає, доведеться нарощувати нові ногті.Снімать гелеві нігті можна тільки спеціальною пилкою. І ні в якому разі не намагайтеся це зробити в домашніх умовах, можете травмувати нігтьову пластину і серйозно.

  Щоб перераховані недоліки сильно не лякали клієнток, майстри професіонали знайшли рішення – це поєднання технологій акрил + гель.

  Також зараз широко використовується послуга нарощування нігтів биогелем Способы и виды наращивания ногтей. . Біогель за своїм складом не містить токсичних речовин і є практично органічним матеріалом. Недолік даної послуги це недовговічність, максимум вистачить на два тижні.

  Який би спосіб нарощування нігтів ви не вибрали, знайдіть хорошого майстра.Тільки хороший майстер зможе увінчати ваші ручки дійсно шедевральними нігтиками.
  .